PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Devil exhaust manifold για 206 2.0lt
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 15:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stelio της ορεκα ειναι αυτη που ειναι group n?για αυτη λες? παιζει ορεκα μεσαιο τελικο και σωληνα? που θα βρω κωδικο?το ειδα το group buy αμα ειναι μπορει να τσιμπησω και καταλυτη Rolling eyes


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιούν 2009, 13:39:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι,οι gr N ειναι αγωνιστικες και βγαζουν σχεδον ιδια βαβουρα με χειροποιητες.
Στον καταλογο τους Best of Tuning(τουλαχιστον παλιοτερα) ειχαν street legal εξατμισεις... Confused

Περι καταλυτη αστο,θα ρωτησω αν πουλανε τους φθηνους της HJS(200αρης με 300Ε περιπου) αλλα χλωμο το κοβω... Sad

Εχω βρει και 200αρηδες με 200Ε παντως οποτε αν παρω για μενα,θα ενημερωσω και αλλους,μπας και θελετε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιούν 2009, 14:16:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποτε θα κανετε παραγγελεια ?εχεις κωδικο γιατην εξατμιση που λες?στης ορεκα το site μονο n εχει ,καλα αν δε παιζει τιποτα θα κοιταξω σε τιποτα αλλο επωνυμο:scratch:στη σελιδα του ο ζαπατινας διαφημηζει κατι devil αυτες ειναι original η τιποτα L.A?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιούν 2009, 14:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η παραγγελια θα γινει πολυ συντομα,ευελπιστω να τελειωσει μεχρι την Τεταρτη.
Κωδικο για την εξατμιση δεν εχω,σου ειπα,δεν εχω φετινο καταλογο Best of Tuning στα χερια μου. Sad

Οσο για τον Ζαπατινα,ιδεα δεν εχω ρε...Στο site δεν βρηκα καν κατι που να αναφερεται ως Devil.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιούν 2009, 15:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sto site του αν και δε τις εχει στα προιοντα εχει ομως φωτο αποτην εκθεση του με εξατμισεις επωνυμες.νταξει ειναι κασερος ο τυπος στα χειροποιητα αλα στην επωνυμη τι να πω


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Ιούν 2009, 15:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
sto site του αν και δε τις εχει στα προιοντα εχει ομως φωτο αποτην εκθεση του με εξατμισεις επωνυμες.νταξει ειναι κασερος ο τυ πος στα χειροποιητα αλα στην επωνυμη τι να πω


στελιο πηρα τηλ. Dizzy2 ρε συ τις κοβω για μαιμου γιατι μου ειπε πολυ φτηνα.εχει 5 ειδων (τελικα μονο,)απο 150 εως περιπου 250ευρο. πως μπορω να το ελενξω?ασε που ειπε οτι εχει και n devil Shocked


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Ιούν 2009, 21:10:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον η καινουργεια μου εξατμιση,ολη devil.απλα γα**τη,ησυχη και καλη κατασκευη 450 πηγε -80 τα κερατιατικα(θα καταλαβετε γιατι)αρα κανει 370

μεσαιο με σωληνα


τελικο








και το τριτο που θα το βαλω στο κωλι μου γιατι το πηρα τσαμπα γιατι ειναι για καταργηση καταλυτη,αλα νταξει δε σωνομαστε με 80 ευρο




τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dope207 (Κυριάκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 08 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 175
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 07:09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικη Very happy


Η μάνα μου, μια ζωή με κράζει....
Παιδί μου, πιάνεις το τιμόνι και οδηγείς λες και πας στον πόλεμο… Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 09:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασιλη μετρα με ενα παχυμετρο το παχος του σωληνα ειτε στο μεσαιο,ειτε στο decat.
Αν ειναι 1mm,τοτε ειναι γνησια αν και εμενα ολα σαν γνησια μου φαινονται με μονη παραφωνια τις ραφες που εχει το μεσαιο καζανι στο σημειο που ενωνεται με τον σωληνα.
Σαν τιμη παντως ειναι τζαμπα για Devil.

Υ.Γ.Τα χαρτοκιβωτια παντως,οπως και οι γκρι σακουλες που εχουν μεσα,ειναι ολοιδια με την γνησια που εφερα για εναν φιλο οποτε κατα 90% μιλαμε για γνησια. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:15:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bασίλη, από που την πήρες τη devil? Υπάρχει κάποιος e-κατάλογος?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο την εβαλα αμεσως αλα μετρησα απο το κοματι που μου εμεινε και ειναι οντως 1 χιλ.οντως και μενα μου φανηκαν λιγα αλα μου ειπε για εκπτωση και καλα, κανονικα ειχε 630 .τι να πω Rolling eyes


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Bασίλη, από που την πήρες τη devil? Υπάρχει κάποιος e-κατάλογος?



γιαννη δε βρηκα καποιο καταλογο .στο site της ειχε τα κοματια χωρις φωτο πραγματικες.σε ενα παλιο power cataloque eixe μια devil και εγραφε την gaston για αντιπροσωπο,και πηρα τηλ και την ειχε ολοκληρη και οχι τελικο μονο οπως βρηκα κανα δυο στην αθηνα


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως,αμα δεις τιμες που εχουν στο site,θα ζαλιστεις,παραδοξως ομως οι dealer τους ανα την Ευρωπη πουλανε σαφως χαμηλοτερα... Confused
Μια χαρα χρηματα ειναι παντως! Wink

Για περισσοτερα,δειτε εδω
http://www.devil-exhaustcar.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:52:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο ο εξατμισας τη κοιταγε και την ξανακοιταγε,κατι μουειπε οτι εχει καλο συστημα για τα καυσαερια κατι τετοιο, δε το επιασα ,παντως του αρεσε
αα επειδη δε μπηκε ο σωληνας απο το διχαλο το χειλακι του μεσαιου δεν εμπαινε και κοπηκε το χειλακι του μαμα καταλυτη(μετα τον λ)και μπηκε κουτι Thumb Left .ασε που πιστευω οτι ψηλα δε κρεμαει οπως πριν


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα μπεις στην διαδικασια να αλλαξεις καταλυτη καποια στιγμη,κρατα τον σωληνα της Devil,αγορασε τον καταλυτη και κοψε οσο χρειαζεται βαζωντας τον καταλυτη εκει πανω. Wink

Μετρα παντως το κομματι του decat,εξωτερικα ειναι 48 ή 50;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 16:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

50 ειναι στελιο ,εχει χωρια και δικο του στρογγυλο κοματι μεταλο που βαζεις στο ζοαν


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 16:24:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ειναι 50αρα,ειναι ιδια η PS απλα σε ανοξειδωτο οποτε χαλαλι τα χρηματα της... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 16:34:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαλαλι δε λες τιποτα ειναι αυτο που ηθελα Yahoo! ,ωραια και η ιδεα σου για τον σωληνα γιατι σε λιγο καιρο θα αλαχτει και ο καταλυτης Thumb Left


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 19:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
χαλαλι δε λες τιποτα ειναι αυτο που ηθελα Yahoo! ,ωραια και η ιδεα σου για τον σωληνα γιατι σε λιγο καιρο θα αλαχτει και ο καταλυτης Thumb Left

Απο θορυβο πως ειναι, δε μας ειπες?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 22:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον απο θορυβο ειναι σχεδον αθορυβη,κανει ενα μικρο μπασακι πολυ μικρο 2-4 στρ. και τιποτα παραπανω .το σκ θα βγω εθνικη να δω τι λεει σε ψηλες στρ. συνεχομενα


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1285s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on