PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Λάστιχα για 206 1600 16ν

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tanto 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 04 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 19:53:47    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Λάστιχα για 206 1600 16ν Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα michelin primacy που ειχα βαλει πριν 2,5 και κατι χρονια θελουν αμεσα αλλαγη.Πηγα σε κοντινο λαστιχαδικο και μου προτειναν τα energy saver,τα primacy εχουν καταργηθει. Τον ρωτησα για τα exalto και μου ειπε οτι ειναι υπερβολικα για το 206.Ειναι ομως ή απλα θελει να ξεφορτωθει τα saver που ειχε στην ακρη? Δεν διαβασα καλα σχολια απο μια βολτα στο διαδικτυο. Εχετε καποια γνωμη και φυσικα αν εχετε να προτεινετε και κατι αλλο σαν επιλογη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 19:55:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηθελε να τα ξεφορτωθεί
ΕΚΤΟΣ και αν δεν πιέζεις καθόλου το αμάξι στις στροφες και απλά κάνεις χαλαρες βόλτες οποτε και τα σαβερ σου κάνουν...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 19:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε να προτείνουμε το κουμπάκι Αναζήτηση το οποίο βρίσκεται στο πάνω μέρος της σελίδας και εμφανίζει τα αποτελέσματα:

Υπόμνημα: ΓΕΝΙΚΑ - εμπειριες απο οδηγηση διαφορων ελαστικων δρομου

206 - Ελαστικά 195/50/15



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tanto 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 04 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 20:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι δεν οδηγω ετσι και τα γρηγορα ξεκινηματα μου κανω και τις γρηγορες στροφουλες μου τις κανω και το παταω αρκετα στην εθνικη. Αλλωστε ακομα και οι 110 ιπποι με τις στροφες ψηλουτσικα μπορουν να δωσουν αρκετες συγκινησεις.
Τα primacy ηταν πολυ καλα λαστιχα και αρκετα καλυτερα απο τα μαμισια continental. Προτεινεις τα exalto? Kαποια αλλη ισως επιλογη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tanto 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 04 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 20:23:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχεις δικιο φιλε steve,βιαστηκα λιγο και δεν κοιταξα τα παλια θεματα.Απλα εχω προγραμματισει ταζιδακι για πρωτομαγια και ηθελα να τα βαλω μεχρι το Σαββατο για να τα εχω πατησει και λιγακι.

Ειχα εμπιστοσυνη στον λαστιχα που πηγα γιατι ειναι και καλος τεχνιτης αλλα σημερα καπως μου τα χαλασε. Ηταν ολοφανερο οτι ηθελε να τα διωξει γατι απεφυγε εντεχνα καθε δικη μου ερωτηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1447s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on