PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1o time attack Patras

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
koulis1 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1400

Ένταξη: 10 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 20:42:34    Θέμα δημοσίευσης: 1o time attack Patras Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις 22 Μαρτίου-Κυριακή ο Α.Ο.Π. διοργανώνει το 1ο για το 2009 Time Attack στην πίστα Καρτμανια στα Βραχνέικα.
Ειναι αγώνας ατομικής χρονομέτρησης και είναι ο πρώτος απο μια σειρά 5 αγώνων που θα διεξαχθούν μεσα στο 2009 και θα προσμετρούν για το 2ο Κύπελλο Τime Attack του ΑΟΠ.
Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 10 περίπου,και περιλαμβάνει έναν(1)ελέυθερο γύρο προθέρμανσης και τέσσερους(4) γύρους χρονομετρημένους ,ενώ νικητής είναι αυτός που θα κάνει τον ταχύτερο χρόνο.
Τα αυτοκίνητα χωρίζονται σε κατηγορίες κλπ,ενώ ελευθερες δοκιμές μπορούν να γίνουν την προηγούμενη.
Η συμμετοχή είναι 65ευρώ περιλαμβανοντας και την lisence ημέρας που εκδίδεται απο τον ΑΟΠ και την ΕΘΕΑ.
Ειδικά για τα μέλη του PSCLUB ο ΑΟΠ κάνει εκπτωση 23% δηλ.50ευρώ.

Προσοχή!!!!!
Ο αγώνας διοργανώνεται με τις καλύτερες προδιαγραφές ασφαλείας(ασθενοφόρα-πυροσβεστικά-έμπειροι κριτές-Γιατροί-κανονισμοί!!!!).
Οι συμμετοχές λήγουν την Παρασκευή 20/03/2009 και δίνονται τηλεφωνικά στο 2610432737 ή με Φαξ στο ίδιο νούμερο ή με email στο www.aop.gr.
Οποιαδήποτε λεπτομέρεια στο www.aop.gr ή στον sps οπου ξέρει τηλ. κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάρ 2009, 21:13:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μην ήμουν μέλος και όταν έτρεξα πέρσυ... Καλά, δεν ξέρω αν ίσχυε και τότε έκπτωση για τα μέλη του psclub, αλλά λέμε τώρα. Μάλλον θα ανέβω, ως θεατής, βέβαια, μιας και 50άρι εκεί, 55άρι για Μέγαρα, κάτι από 'δω, κάτι από 'κει, έχω ψιλοξεφραγκιαστεί, τρόπον τινά... Πάντως, για όποιον ψήνεται, είναι ωραία φάση και ο ανταγωνισμός έχει τη γλύκα του. Idea


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάρ 2009, 21:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ανεβω και εγω οποτε αν ειναι να συνενοηθουμε οι γαλλοι να βρεθουμε να παμε παρεα...και θα προτεινω τοπο συναντησης στο κατω μερος της νικολαου εξω απο το μολο...δλδ στο δρομο που περναει εξω απο τα κτελ και οδιγει στο decco- ves0-praktiker (οθωνος-αμαλιας κοινως)

παραθετω χαρτη... για οποιον θελει να τα πουμε και τηλεφωνικvς.απλα προτεινω να μαζευτουμε μιαμιση ωρα πριν την εναρξη η και νωριτερα γιατι περυσι που ειχα παει μια ωρα πιο νωρις γινοταν πανικος...

Y.Γ τι ωρα ειναι???και στη φωτο απο κατω εβαλα πιθανο σημειο συναντησης αν συμφωνειτε ολοι.απλα πειτε την γΝωμη σας και αν θελετε καποιο αλλο μερος να βολευει καλυτερα.

http://i586.photobucket.com/albums/ss306/thodwrhs/my%20cars/872ea0d9.jpg




Έχει επεξεργασθεί από τον/την thodwrhs στις Κυρ 22 Μάρ 2009, 14:51:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάρ 2009, 23:41:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ, παίδες, είμαι Αθήνα, οπότε δε θα ακολουθήσω. Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάρ 2009, 13:36:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν βρεχει και αυριο, το βλεπω να ακυρωνεται!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάρ 2009, 15:54:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Αν βρεχει και αυριο, το βλεπω να ακυρωνεται!


ας ελπισουμε οτι δεν θα γινει αυτο.αν και το βλεπω χλωμο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0978s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on