PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - fake σκαστρα?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιούν 2008, 11:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτείνω γενικό delete του νήματος...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιούν 2008, 11:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Προτείνω γενικό delete του νήματος...


+1


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιούν 2008, 11:38:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Προτείνω γενικό delete του νήματος...


+1

-1

έχει χαβαλέ Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιούν 2008, 15:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τοπο στα νιατα... Very happy Laughing Very happy

εκεινη η ορθογραφια ρε παιδια...
ενταξει μπορει να μην πηγε σχολειο.
αλλα δεν διαβαζει playboy, ενα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ εστω???

εμεις μεσα απο τον "μπλεκ" και την "περιπετεια" μαθαμε συνταξη και ορθογραφια... Evil


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιούν 2008, 17:18:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
και μετα με λετε εμενα περιεργο και πουριτανο που λεω οτι θα αφησω τα παιδια μου να οδηγησουν μετα τα 23...τα μισα απο οσα εχω κανει να κανουν δε θα κοιμαμαι καθε βραδυ που θα βγαινουν εξω με το αμαξι τα τσογλανια....


επι της ουσιας...τραβα του καμια σφαλιαρα και παρτον απο το χερι να πατε μαζι σε καμια πιστα καρτ να ξεκαυλωσει...μετα τη σκαστρα θα ερθουν τα χειροφρενα μετα τα παντιλικια μετα οι κοντρες και καπου εκει ενδιαμεσα καμια κολωνα κολλαρο Confused

ή παρτον και πηγαιντε μεγαρα ή αφιδνες να μαθει να οδηγει σε ενα φυλασομενο περιβαλλον οπου μια μαλ***α δεν ισοδυναμει με τη ζωη μας ή μια περιουσια....

ολα αυτα τελειως φιλικα...στη φαση που εισαι και με το αιμα να βραζει στο γιο σου η μονη λυση ειναι να τον εχεις απο κοντα και να τον αφηνεις να κανεις τις μαλ***ες του ''ελεγχομενα''
δυστυχως δε μαζευονται σε αυτη την ηλικα και η απαγορευση ή η αυστηροτητα δεν ειναι λυση αλλα ημιμετρο Crying or Very sad


Επειδή κανείς σαν γονιός δεν δίνει βάση σε αυτά γι'αυτό δεν πρόκειται να πάμε μπροστά σαν χώρα και δεν το λέω εγώ αλλά οι στατιστικές των θανάτων από τροχαία Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Ιούν 2008, 17:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γι αυτό είμαστε εδώ ρε Cool Alexi, η νέα γενιά, που θα πηγαίνει τα παιδιά της στην πίστα! Άλλα μυαλά, άλλοι καιροί, άλλα ήθη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 00:06:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχαχαχααχαχαχαχαχαχ έλιωσα όμως εγώ θα πώ του μπαμπάκα μου να μου πάρει το evo σε τηλεκατευθηνόμενο να παίζω με τον αδερφό μου στο πάρκο Laughing Laughing


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 05:59:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πω πω πρωι πρωι εχω λιωσει..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Λοιπον το τοπικ αυτο ειναι πολυ σουρεαλλιστικο....Δεν παιζει με την καμια να εισαι μπαμπας κυριε ΙΤΑΛΕ μεχρι 18 αντε 19 εισαι....και δεν μπαινεις καν στην διαδηκασια την μλκια που θες να βαλεις σταμαξι να την ψαξεις στο google πριν μπεις εδω μεσα...Γιατι αν δεν κανω λαθος πανω πανω στην σελιδα γραφει PSCLUB (Peugeot Sport Club) οχι Ψ.Σ.Γ.Club....
Και επειδη εχουμε μια σχετικη σοβαροτητα (λεμε τωρα) σε οτι βαζουμε πανω στο αυτοκινητο μας γιαυτο και απλα δεν γινετε να σε παρουμε καν σοβαρα....αυτα...



Υγ...Κλειδωστε το μην αρχησουν τις ντοματιες.... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 08:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:

Και επειδη εχουμε μια σχετικη σοβαροτητα (λεμε τωρα) σε οτι βαζουμε πανω στο αυτοκινητο μας γιαυτο και απλα δεν γινετε να σε παρουμε καν σοβαρα....αυτα...




φιλαρακο το αμαξι του μανθου τελευταια το εχεις δει?

μη το χεσουμε και τελειως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 08:34:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Giannis307 έγραψε:

Και επειδη εχουμε μια σχετικη σοβαροτητα (λεμε τωρα) σε οτι βαζουμε πανω στο αυτοκινητο μας γιαυτο και απλα δεν γινετε να σε παρουμε καν σοβαρα....αυτα...




φιλαρακο το αμαξι του μανθου τελευταια το εχεις δει?

μη το χεσουμε και τελειως



Αλλο καγκουρια αλλο γυφτια....Του Μανθου ειναι σε γενηκες γραμες αρκετα ομορφα φτιαγμενο αυτοκινητο....Αν και δεν συμφωνω με τις τιραντες που εχει βαλει...γενικα δεν εχει κατι το κακο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 09:02:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι περτικαλι ξεβαμενες ζαντες????????
αμ το αλλο που ειναι γυμνο μεσα και το μπλου λαιτ βγαζει ενα μπλεδιζον φως σε ολο το πατωμα??

τωρα που το ειπαμε?
ρε καραμητρο εβγαζες καθισματα ζωνες κλπ κλπ
τα ΝΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕΣ? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 10:47:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Προτείνω γενικό delete του νήματος...



de mi ce ή Πεταλουδα ;;
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StorM_GmA (Ευριπίδης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2006)

Ένταξη: 21 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 314
Τόπος: Αθήνα - Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 11:14:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μ'αρέσει που από την μία λέμε για ατυχήματα, κολώνες κτλ κτλ και από την άλλη βρίζουμε και την fake σκάστρα! Ας βάλει ψεύτικη σκάστρα το παλικάρι να του φύγει ο καιμός, να βάλει και ψεύτικη μηχανή jet άμα γουστάρει. Οκ, θα γίνει ρεζίλι στους γνώστες του αντικειμένου και γκόμενα δεν υπάρχει περίπτωση να ρίξει, αλλά τουλάχιστον θα έχει μείνει στα 70-100 άλογα. Αμα βάλει τούρμπο και δεν είναι υπεύθυνο άτομο, θα σκοτωθεί κι αυτός και η γκόμενα που θα έχει ρίξει! Για μένα, καλύτερα να σωθεί μια ζωή και να καταντήσουμε η νούμερο 1 καγκουροχώρα παρά κάθε χρόνο τα θύματα τροχαίων να φτάνουν σε νούμερο τον πλυθησμό μιας μικρής πόλης!


...sine Diabolo nullus Dominus...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 12:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρώτα το Volvo τι μαλ***ες έκανε με το Corsa με το ψοφήμι με τα 45 και μετά έλα να μιλήσεις για ιπποδυνάμεις και ατυχήματα Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 12:50:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που λιμανακια?? Laughing
ακομα εχουν και το λενε....

corsa vs m3 σημειωσατε 1
corsa vs m5 σημειωσατε 2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2008, 12:57:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χ?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
IAKOVOS (iakovos)
Μέλος
Μέλος


307CC 1.6 16 V 2007

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούλ 2008, 09:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

StorM_GmA έγραψε:
μ'αρέσει που από την μία λέμε για ατυχήματα, κολώνες κτλ κτλ και από την άλλη βρίζουμε και την fake σκάστρα! Ας βάλει ψεύτικη σκάστρα το παλικάρι να του φύγει ο καιμός, να βάλει και ψεύτικη μηχανή jet άμα γουστάρει. Οκ, θα γίνει ρεζίλι στους γνώστες του αντικειμένου και γκόμενα δεν υπάρχει περίπτωση να ρίξει, αλλά τουλάχιστον θα έχει μείνει στα 70-100 άλογα. Αμα βάλει τούρμπο και δεν είναι υπεύθυνο άτομο, θα σκοτωθεί κι αυτός και η γκόμενα που θα έχει ρίξει! Για μένα, καλύτερα να σωθεί μια ζωή και να καταντήσουμε η νούμερο 1 καγκουροχώρα παρά κάθε χρόνο τα θύματα τροχαίων να φτάνουν σε νούμερο τον πλυθησμό μιας μικρής πόλης!


+1 Arrow


ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2009, 18:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πωωωω τι κορυφαιο τοπικ ειναι αυτο! τωρα το πηρα χαμπαρι...

Καλα ρε Σταυρο, εγραψες παλι ρε φιλε!! Καλα του εκανες. Εγω στην ηλικια του εψαχνα για playboy και οχι για ψευτικες σκαστρες!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάρ 2009, 20:15:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε να το παρω για το παπακι αυτο χχααχχαχα τσουφφφ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1813s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on