PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΑΣ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2003, 23:40:54    Θέμα δημοσίευσης: ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΑΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα θα το έχουν σκεφτεί πολλοί,σίγουρα και οι administrators του φόρουμ. Μπορεί να φαίνομαι βιαστικός αλλά δεν ξέρω τί ακριβώς θα κάνουμε σάν 206 club για το μνημόσυνο της Θεοδοσίας.
Μου ήρθε μία ιδέα-πρόταση. Αυτή η πρόταση είναι καθαρά προσωπική και μπορεί να γίνει υπόθεση όλων μας γιατί μας αφορά.
Προτείνω λοιπόν ο καθένας απο εμάς(όποιος μπορεί και θέλει φυσικά) να δώσει ένα συμβολικό ποσό για την αγορά στεφανιού για το μνημόσυνο της αδικοχαμένης μας Θεοδοσίας.Μπορεί να μην ήξερα προσωπικά την Θεοδοσία αλλά ΗΤΑΝ και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μέλος του 206 club και αφού διοργανώνουμε touring και συναντήσεις για να περνάμε ωραία και να κάνουμε χαβαλέ γιατί και να μην μοιραστούμε αυτή τη δύσκολη στιγμή.Όπως όλοι μαζί στις χαρές έτσι και πάλι όλοι μαζί και σε αυτή τη λυπητερή στιγμή που βρήκε την οικογένεια του 206 club.


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2003, 00:33:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mick, η σκέψη αυτή υπάρχει και οι Θεσσαλονικοίς είναι έτοιμοι για να κάνουν την κίνηση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2003, 02:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ με την σειρά μου, είχα προτείνει στους admin/moderators, να βάλουμε μέσα στα ονόματα των online μελων του forum, μόνιμα το όνομα της Diddl, έτσι ώστε να νοιώθουμε οτι είναι πάντα κοντά μας και μας κάνει παρέα μέσα στο forum...
Η ιδέα για το στεφάνι είναι πολύ καλή...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2003, 10:43:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα....Χρονια πολλα.... Onfire Onfire Onfire

πολυ καλη η ιδεα και του mick206 αλλα και vaggeli Arrow Arrow Arrow

ειμαι μεσα για την ιδεα του mick ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε....... Silly Silly Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 02:47:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγκινητική η προσφορά σας παιδιά.
Αλλά, μην ανησυχείτε, η πενθούσα οικογένεια γνωρίζει την συμπαράστασή μας. Τα τυπικά τα έχει αναλάβει η αντιπροσωπεία του 206Club στη Θεσσαλονίκη και όλα θα γίνουν όπως πρέπει. Η ουσιαστικότερη προσφορά μας είναι πνευματική και προσωπική του καθενός μας: Να κρατάμε μέσα μας ζωντανή την ανάμνηση..

Αρκετοί από μας τον τελευταίο χρόνο θρηνήσαμε δικό μας άνθρωπο (κι ας μην ανακοινώθηκε), αυτό δεν θα σταματήσει και δυστυχώς δεν θα εξαιρεθεί κανείς από αυτή τη μη αναστρέψιμη διαδικασία.

Ας μην δώσουμε άλλη δημόσια επέκταση στη θλίψη.
Ας δημιουργούμε χαρά και αισιοδοξία! Έτσι θα ήθελαν όλοι οι αγαπημένοι μας που απεβίωσαν, παλαιότερα και πρόσφατα.

Η θνητή ζωή συνεχίζεται για όλους εμάς τους προσωρινούς κατοίκους του πλανήτη Γη. Απολαύστε την με σεβασμό στο Δημιουργό και αγάπη μεταξύ αλλήλων!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2003, 14:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

miltellas έγραψε:
Ας μην δώσουμε άλλη δημόσια επέκταση στη θλίψη.
Ας δημιουργούμε χαρά και αισιοδοξία! Έτσι θα ήθελαν όλοι οι αγαπημένοι μας που απεβίωσαν, παλαιότερα και πρόσφατα.
Προς θεού Μίλτο δέν ήταν αυτός ο σκοπός μου! Embarassed Embarassed Embarassed
Επειδή είμαστε όλοι μία παρέα και είμαστε αρκετά κοντά παρόλη την απόσταση που μας χωρίζει(είτε δικτυακά είτε χιλιομετρικά) σκέφτηκα και εγώ αυτό που σκεφτήκαν αρκετοί φίλοι.
Πολύ ωραία όλα αυτά που είπες και θα σταματήσουμε σε αυτά.
Και τέλος να ζητήσω συγνώμη.Δέν ήθελα να προκαλέσω θλίψη
αλλά ούτε και να την παρατείνω Confused Embarassed


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0991s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on