PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καλέστε το 1521
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2003, 06:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τόσα λεφτά που μαζεύουνε οι άχρηστοι τί τα κάνουνε ρεεεεε!!!
Οι Ολυμπιακοί αγώνες μας μάραναν...
Ταλαίπωρη Αθήνα πού σε κατάντησαν! Και μαζί σου ολόκληρη την Ελλάδα!

Η τηλεόραση είναι με τους ισχυρούς (Κυβέρνηση, Μεγαλοκαρχαρίες κλπ) και όχι με το Λαό. Όταν δείχνει κάτι αξιόλογο το κάνει για τα μάτια και μόνο. Ίσα-ίσα για να μας μπερδεύουν και να μη μιλάμε. Αγαπημένο τους σπορ να παίζουν με τα συναισθήματά μας (την λογική μας την έχουν ξεπεράσει προ πολλού).
Όλη η Αθήνα γεμάτη τρύπες που μεγαλώνουν σαν την τρύπα του όζοντος και μας δείχνουν καναδυό έτσι για να λένε. Νομίζετε ότι η Θεσσαλονίκη δεν έχει τρύπες; Ούτε μία δεν θα δείτε. Εδώ η Αθήνα έχει 100φορές περισσότερες και πάλι 1-2 μας δείχνουν όταν δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς! Αν κάποιος φύγει από το δρόμο λόγω τρύπας, θα πούνε ότι έφταιγε η υπερβολική ταχύτητα... Evil
Ό,τι δείχνει η τηλεόραση (ειδικά στις ειδήσεις) είναι στημένο για να κατευθύνει την κοινή γνώμη κατά βούληση των Κυβερνώντων, Συγκυβερνώντων και συναφών. Επανάσταση να γίνει θα μας κάνουν να νομίζουμε ότι μόνο εμείς διαμαρτυρόμαστε και ότι όλοι οι Έλληνες (κι οι Αλβανοί μαζί) είναι ευτυχισμένοι. Καμιά μέρα θα γίνει βομβαρδισμός στην Αθήνα-Θεσσαλονίκη και θα μας λένε ότι γίνεται κάποια μικρή διαδήλωση από κάποια "ακροδεξιά στοιχεία" και θα τους πιστεύουμε. Κομπλεξικούς θα μας κάνουνε (δηλ. μας κάνανε)...

Αχχχχχχχχχ!!!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
George 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) XS2 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 38
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάρ 2003, 20:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτα τα μαυρα χαλια δεν ειναι μονο στην αθηνα και θεσ/νικη αλλα και στην Πατρα ακομα χειροτερα Mad Mad
Επρεπε η μαμα PEUGEOT να εχει προβλεψει 206 ελληνικης εκδοσης με τρακτερωτα λαστιχα και ειδικες αναρτησεις για χωμα (βλεπε λακουβα) Cool
Να λεμε και καμια βλακεια γιατι τα πραγματα ειναι πολυ σοβαρα και η κατασταση στους δρομους απεριγραπτη Mad Mad Evil


giorgio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2003, 19:16:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George έγραψε:
Αυτα τα μαυρα χαλια δεν ειναι μονο στην αθηνα και θεσ/νικη αλλα και στην Πατρα ακομα χειροτερα Mad Mad
Επρεπε η μαμα PEUGEOT να εχει προβλεψει 206 ελληνικης εκδοσης με τρακτερωτα λαστιχα και ειδικες αναρτησεις για χωμα (βλεπε λακουβα) Cool
Να λεμε και καμια βλακεια γιατι τα πραγματα ειναι πολυ σοβαρα και η κατασταση στους δρομους απεριγραπτη Mad Mad Evil


Splat τουλαχιστον θα περασετε καλα τωρα με το καρναβαλη.... Silly Silly Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2003, 14:38:52    Θέμα δημοσίευσης: ΥΠΕΧΩΔΕ: Περισσότερες από 4.000 οι λακκούβες στην Αττική Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περισσότερες από 4.000 είναι οι λακκούβες που έχουν καταγραφεί το τελευταίο διάστημα στους δρόμους του Λεκανοπεδίου, όπως προκύπτει από στοιχεία του υπουργείου ΠΕΧΩΔΕ, του Συλλόγου Ελλήνων Συγκοινωνιολόγων και της Νομαρχίας.

Όπως αναφέρεται σε δημοσίευμα της εφημερίδας "Τα Νέα" οι περισσότερες λακκούβες έχουν καταγραφεί στο δήμο της Αθήνας και ανέρχονται σε 1.210. Ακολουθούν το Παλαιό Φάληρο με 810, η Κηφισιά με 709 και το Χαλάνδρι με 680.

Όσο για τους δήμους με τις λιγότερες λακκούβες, αυτοί είναι του Αμαρουσίου με 305 και της Μεταμόρφωσης με 304.

Πηγή : autopress.gr


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2003, 15:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΕΧΩΔΕ: Περισσότερες από 4.000 οι λακκούβες στην Αττική Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:

Όσο για τους δήμους με τις λιγότερες λακκούβες, αυτοί είναι του Αμαρουσίου με 305 .....


Παρακαλώ???? Laughing Laughing Laughing Εκτός αν εννοούν μόνο τις λακούβες στην Αμαρουσίου-Χαλανδρίου.... Laughing Laughing Laughing

Σιγά μην ασχοληθούν οι Μαρουσιώτες με τις λακούβες .... .... Laughing Laughing Laughing .... Εχουν τους πεζόδρομους και τις πολιτιστικές εκδηλώσεις .... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2003, 15:46:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα να απαντήσω και εγώ για τη Μεταμόρφωση?

Τουλάχιστον 300 λακούβες συναντάω εγώ στην διαδρομή για το σπίτι μου Evil Evil Evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2003, 15:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Τώρα να απαντήσω και εγώ για τη Μεταμόρφωση?

Τουλάχιστον 300 λακούβες συναντάω εγώ στην διαδρομή για το σπίτι μου Evil Evil Evil


Τί παραπονιέστε?Γι' αυτό λέγεται 1521: περιμένουν να φτάσουν τις 1521 λακούβες σε κάθε δήμο για να ενεργοποιηθούν και να κλείσουν καμία... Evil


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάρ 2003, 19:20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
chatasos έγραψε:
Τώρα να απαντήσω και εγώ για τη Μεταμόρφωση?

Τουλάχιστον 300 λακούβες συναντάω εγώ στην διαδρομή για το σπίτι μου Evil Evil Evil


Τί παραπονιέστε?Γι' αυτό λέγεται 1521: περιμένουν να φτάσουν τις 1521 λακούβες σε κάθε δήμο για να ενεργοποιηθούν και να κλείσουν καμία... Evil



σε καθε δρομο δε λες....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2003, 00:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια αυτο ειναι ψεμα - δε γινεται. Το μαρουσι ειναι ΤΙΓΚΑ στους κολοδρομους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2003, 07:43:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν καταλαβαίνω γιατί το ψάχνουμε τόσο πολύ το θέμα αυτό. Εχθές Παρασκευή βρισκόμουν μέσα σε πανικό κίνησης στο Κολωνάκι και όλοι οι οδοί ήταν γεμάτοι τρύπες. Άφου λοιπόν οι υπεύθυνοι δεν ασχολούνται να επισκευάσουν τέτοιες ζημιές στις περιοχές που διαμένουν (με πιάνεις; Wink ) γιατί καθόμαστε και μιλάμε για αυτό αφού έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει τίποτα Question
Rolling eyes


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2105s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on