PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Το 'ΜΑΜΑ' ειναι και το καλυτερο τελικα!!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 15:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Aπ'ότι κατάλαβα εγώ πάντως είναι όντως φοβερά αλλά για δεύτερα ελλαστικά και όχι καθημερινά!

Αν κερδίσω το λαχείο θα τα φοράω μαζί με τις δεύτερες ζάντες μου...



Eτσι για αν ονειρευόμαστε και λίγο.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

(Αμα την πιάσω αυτήν που διάβασε το χέρι μου και είπε ότι θα κάνω λεφτά.... την έκατσε!)


Τασο η ζαντα που φαινετε στην εικονα εχει εναν κωδικο.Διασταυρωσε σε παρακαλω αν ειναι ο σωστος κωδικος της ή κοιτα πρεπει να εχει καποιον αλλον κωδικο.
Περιμενω απαντηση σου για να δωσω τον κωδικο στον Ντινο και να την αγορασω. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 18:57:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Aπ'ότι κατάλαβα εγώ πάντως είναι όντως φοβερά αλλά για δεύτερα ελλαστικά και όχι καθημερινά!

Αν κερδίσω το λαχείο θα τα φοράω μαζί με τις δεύτερες ζάντες μου...



Eτσι για αν ονειρευόμαστε και λίγο.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

(Αμα την πιάσω αυτήν που διάβασε το χέρι μου και είπε ότι θα κάνω λεφτά.... την έκατσε!)


Τασο η ζαντα που φαινετε στην εικονα εχει εναν κωδικο.Διασταυρωσε σε παρακαλω αν ειναι ο σωστος κωδικος της ή κοιτα πρεπει να εχει καποιον αλλον κωδικο.
Περιμενω απαντηση σου για να δωσω τον κωδικο στον Ντινο και να την αγορασω. Wink


ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΟ;;; Surprised Shocked Shocked Birthday Multi color Multi color Multi color Multi color ΄

Οι συγκεκριμένες είναι από την Αγγλία και είναι 6Jx15" Προσφορά με 533.33 ευρώ όλες. Ο κωδικός τους στην Αγγλία είναι "wheeloffer"

Από εκεί και ύστερα υπάρχουν οι:

106 cup 6J x 14 με κωδικό 1460 και τιμή 158.33 η μία





Kαι οι 7J x 16 με κωδικό 3262 και τιμή 258.33 η μία!!!

Θα δω αν έχει τις ίδιες και στην Γαλλία και θα σου πω...
Οι τιμές βέβαια της Αγγλίας είναι σχεδόν διπλάσιες από αυτές της Γαλλίας αλλα μερικά προϊόντα τα φτιάχνουν οι ίδιοι οι Αγγλοι.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 19:11:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Γαλλία ΔΕΝ έχει τις ίδιες. Οι Compomotive είναι της Αγγλίας. Η Γαλλία έχει τις Speedline.

Αλλά έχω νέαααααααα

Που να το γράψω δεν ξέρω από την χαρά μου!

Νέα προϊόντα ανεβάζει τώρα με 1600 16v για 2001 μοντέλα!!!!!

Giannis206, Pezomania και λοιποί ακούτεεεεεεεε

Καλά έχω χαζέψει από την χαρά μου!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 21:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Aπ'ότι κατάλαβα εγώ πάντως είναι όντως φοβερά αλλά για δεύτερα ελλαστικά και όχι καθημερινά!

Αν κερδίσω το λαχείο θα τα φοράω μαζί με τις δεύτερες ζάντες μου...



Eτσι για αν ονειρευόμαστε και λίγο.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

(Αμα την πιάσω αυτήν που διάβασε το χέρι μου και είπε ότι θα κάνω λεφτά.... την έκατσε!)


Τασο η ζαντα που φαινετε στην εικονα εχει εναν κωδικο.Διασταυρωσε σε παρακαλω αν ειναι ο σωστος κωδικος της ή κοιτα πρεπει να εχει καποιον αλλον κωδικο.
Περιμενω απαντηση σου για να δωσω τον κωδικο στον Ντινο και να την αγορασω. Wink


ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΟ;;; Surprised Shocked Shocked Birthday Multi color Multi color Multi color Multi color ΄

Οι συγκεκριμένες είναι από την Αγγλία και είναι 6Jx15" Προσφορά με 533.33 ευρώ όλες. Ο κωδικός τους στην Αγγλία είναι "wheeloffer"

Από εκεί και ύστερα υπάρχουν οι:

106 cup 6J x 14 με κωδικό 1460 και τιμή 158.33 η μία





Kαι οι 7J x 16 με κωδικό 3262 και τιμή 258.33 η μία!!!

Θα δω αν έχει τις ίδιες και στην Γαλλία και θα σου πω...
Οι τιμές βέβαια της Αγγλίας είναι σχεδόν διπλάσιες από αυτές της Γαλλίας αλλα μερικά προϊόντα τα φτιάχνουν οι ίδιοι οι Αγγλοι.


Τασο εχω χασει τον υπνο μου με ακους βρεεεεεεεεεε Question Question Question Question Question

Τι ζανταρες ειναι αυτες Evil Evil Onfire Onfire Onfire Onfire

Δες απο Γαλλια εστω και σε SPEEDLINE μου φαινετε ειναι ιδιες.Ειναι οι μοναδικες που εχουν 6Jx15 ολοι οι αλλοι δινουν απο 6.5 και πανω.

Δες για 15 αρα και την πηρα Evil Twisted evil Evil Twisted evil Evil

Αντε γιατρε του INTERNET κανε κατι Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2003, 03:36:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσέξτε ότι η μαμά δεν υπερβάλλει ποτέ στα μεγέθη. Το φάρδος ας πούμε στις 15άρες είναι 6 ακόμη και στις αγωνιστικές!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2003, 10:15:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KASFIKIS NIKOS έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Miltellas έγραψε:
Επικρατεί στον χώρο των βελτιώσεων μία φήμη που θεωρεί τα στενά ελατήρια ανώτερα των φαρδιών. Γιατί τότε στα αγωνιστικά (rally) δεν φορούν στενά ελατήρια;


Θα το επιβεβαιώσω και εγώ Μίλτο...

Τα ασφάλτινα αυτοκίνητα φοράνε στενά ελλατήρια με σκληρή ανάρτηση.
Οταν όμως έχει χώμα τότε μιλάμε για φαρδιά ελλατήρια και πολύ μεγάλες διαδρομές ανάρτησης.


Για το λαστιχάκι πάντως θα ήθελα να το δώ από κοντά! Και εμένα μου τράβηξε την προσοχή!
Αν το βάλει κάποιος θέλω βόλτα και εντυπώσεις!


Το εχω φορεσει εγω ειναι παρα πολυ καλο για μικρο χρονικο διαστημα.
3 με 4 μηνες,μετα ξεραινεται και αρχιζουν τα γλυστρηματα.
Εχει πολυ μεγαλα περιθωρια προσφυσης σε σημειο που μπορεις να παρασυρθεις πολυ ευκολα θελει μεγαλη προσοχη..


Νικο για το θεμα γυαλαδα υπαρχει ενας τροπος που μου τον ειχε δειξει πρωτη φορα ο Κωστας ο Πανουργιας που ετρεχε με CLIO.Αυτοι επαιρναν μια λιμα και τα λιμαριζαν για ναφυγει η γυαλαδα.Βεβαια ενας αλλος φιλος με WILLIAMS αγωνιζωμενος μου ειχε πει οτι τα κανεις μια νορμαλβολτα για μερικα χιλιομετρα και η γυαλαδα φευγει απο μονη της


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2003, 22:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασούλη πες μας τα νέα!!!!Έχω μεγάλη απορία! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2003, 05:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Τασούλη πες μας τα νέα!!!!Έχω μεγάλη απορία! Rolling eyes


Ο τάσος θα σου πει να δεις την διεύθυνση http://www.peugeotsportboutique.com/bps/ai/index.asp και θα καταλάβεις... Very happy


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2003, 10:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Τασούλη πες μας τα νέα!!!!Έχω μεγάλη απορία! Rolling eyes


Ο τάσος θα σου πει να δεις την διεύθυνση http://www.peugeotsportboutique.com/bps/ai/index.asp και θα καταλάβεις... Very happy


Σωστοςςςςςςς Wink Wink Wink

Ποιο πολλες φορες μπαινω εκει παρα στο σπιτι μου Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2003, 20:56:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εύχαριστώ Μίλτο και Τάσο!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Scrooge 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 16V

Ένταξη: 03 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2008, 08:57:39    Θέμα δημοσίευσης: Αμορτισέρ για RALLYE Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά χαρά.
Τι αμορτισέρ θα προτείνατε για RALLYE 1.6 16V ?
Δε θέλω κάτι πολύ σκληρό, καθώς το αυτοκίνητο χρησιμοποιείται ως οικογενειακό οπότε θέλω να είναι και άνετο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2008, 11:08:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εργοστασιακα.
Δινεις 200Ε περιπου και εισαι jet.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2008, 15:47:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Εργοστασιακα.
Δινεις 200Ε περιπου και εισαι jet.

+1000 !!!!!

ΥΓ αχ σημερα αλλαξα τελικο..... εβαλα ΜΑΜΑ καινουργιο! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
jimsid (Dimitris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 307/1.6/16V 2005

Ένταξη: 12 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 87
Τόπος: Piraeus+Kranidi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Νοέ 2008, 19:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μονο εργοστασιακα!!!


106 to 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2078s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on