PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αλλαγή Φίλτρου αέρα σε Hyundai i30

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nascar1 (Andreas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Fiesta 1.25 MK4

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 09:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Αλλαγή Φίλτρου αέρα σε Hyundai i30 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σε όλους

Εδώ και καιρό με βασανίζει το εξής ερώτημα. Ποια διαφορά και πόση υπάρχει μεταξύ ενός ελεύθερου φίλτρου simota και ενώς bmc ή k&n. To Ένα κάνει 35 και τα άλλα τα "καλά" τα διπλά. Έχετε άποψη επί του θέματος?

Ανδρέας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 19:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι θεμα ποιοτητας και μακροζωιας....Λογικο ειναι...οτι πληρωνεις παιρνεις....Συν οτι εχουν διαφορα στο μεγεθος των κυψελων....να καταλαβεις..Οι simota ειναι πολυ ακ=νοιχτες και γιαυτο κανουν τοσο που θορυβο σαν χωανες....Σαν φιλτρα για το κουτι και κει κανουν ποιο αισθητη την παρουσια τους αποτι τα αλλα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 19:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Λογικο ειναι...οτι πληρωνεις παιρνεις....


στην ελλαδα σπανια υπαρχη αυτο συνιθως πληρωνεις εξοχικα αμαξια διακοπες κτλ αλλων Laughing Laughing Laughing

παντως ισως υπαρχη μια διαφορα σε αυτα τα φιλτρα στο τι μπορει να κραταει απο σωματιδια κτλ το καθενα αλλα αυτα εμεις δεν μπορουμε να τα δουμε.... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,099s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on