PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 rc-λαμπακι μηχανης

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 11:06:00    Θέμα δημοσίευσης: 207 rc-λαμπακι μηχανης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρετω τους εναπομειναντες η οσους δεν εχουν φυγει ακομα για διακοπες. Εγω γυρισα εχθες μετα απο 15 μερες και σημερα πηρα το rc μετα απο τοσες μερες ακινησιας που το ειχα σε parking και μολις γυρισα το κλειδι στην πρωτη σκαλα αναψαν ολα τα λαμπακια στο καντραν και εσβησαν μετα απο λιγο εκτος το λαμπακι της μηχανης στο αριστερο μερος του καντραν, εσβησε μολις γυρισα το κλειδι και εβαλα μπρος το μοτερ. μπορει να ακουγετε ηλιθιο (και ειναι ηλιθιο Confused) αλλα ετσι αναβε και δεν το ειχα προσεξει? δεν σβηνει μονο του οπως τα αλλα μετα απο λιγο αλλα πρεπει να ειτουργησω το μοτερ? εαν θελει καποιος ας τσεκαρει το δικο του και ας μου λυσει αυτην την τοσο μεγαλη απορια Rolling eyes Ευχαριστω Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zaf (Antonis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) sport pack

Ένταξη: 18 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 12:10:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σβηνει οταν το βαλεις μπροστα. Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 13:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οντως,σβηνει μετα απο 3 δευτερα αφου παρει μπροστα το αμαξι Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 16:27:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thank's Pug Brother's Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 17:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετα απο 10 sec που βαλεις μπρωστα αν δεν σβησει τοτε να ανησυχεις....κ θελει σβησιμο κ οδικη βοηθεια...παντα ετσι το κανει εσυ δε το προσεξες...σου πηραν τα μυαλα οι διακοπες κ θα τα βλεπουν οι vwακηδες κ θα λενε εχουμε τετοια προβληματα κ μεις Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 21:04:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
μετα απο 10 sec που βαλεις μπρωστα αν δεν σβησει τοτε να ανησυχεις....κ θελει σβησιμο κ οδικη βοηθεια...παντα ετσι το κανει εσυ δε το προσεξες...σου πηραν τα μυαλα οι διακοπες κ θα τα βλεπουν οι vwακηδες κ θα λενε εχουμε τετοια προβληματα κ μεις Laughing Laughing Laughing

Εχεις δικιο ειμαι ακομα στην Σκοπελο Sad να σου πω και το αλλο, πριν απο λιγο παω να φυγω και μου αναβει στο καντραν το τριγωνο με το θαυμαστικο και στην οθονη γραφει χαμηλη πιεση στο εμπρος δεξιο τροχο, σταματαω στο πρωτο βενζιναδικο ελεγχο πιεση, ολα μια χαρα. μπαινω γυριζω το κλειδι βγαζει μυνημα χαμηλη πιεση και στον αριστερο εμπρος τροχο Shocked και το τριγωνο με το θαυμαστικο συνεχεια αναμενο στο καντραν. πριν απο 5 λεπτα που βγηκα να το ξανατσεκαρω ηταν ολα οκ Exclamation Rolling eyes τι να πω μαλλον και το PUG ηθελε διακοπες Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 21:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Γιάννη όλα αυτά τα έχω αντιμετωπίσει κι εγώ.Μη σ'ανησυχούν είναι απλά.Να'χεις στο νου σου τίποτα σφυρίγματα μην ακούσεις από τον ιμάντα δυναμό.Διάβασε το σχετικό τόπικ και θα καταλάβεις....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 22:19:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos68 έγραψε:
Φίλε Γιάννη όλα αυτά τα έχω αντιμετωπίσει κι εγώ.Μη σ'ανησυχούν είναι απλά.Να'χεις στο νου σου τίποτα σφυρίγματα μην ακούσεις από τον ιμάντα δυναμό.Διάβασε το σχετικό τόπικ και θα καταλάβεις....

Για λεγε για λεγε Exclamation ποιο ειναι το σχετικο τοπικ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2008, 22:22:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρίσκεται στο τόπικ για τις βλάβες και τα σχετικά.Θα ενημερωθείς πλήρως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 17:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν λες η πιεση ειναι ενταξει?γιατι εγω το πηγα στην λαιον γι αυτο κ μου βαλαν 38 psi κ το ρυθμισαν με το διαγνωστικο ...το θεμα ειναι οτι κ γω οταν εβαζα 38 δεν ειχα προβλημα...αλλα δεν ηθελα 38 ηθελα να μπορω να παιζω με 35-36
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 18:52:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
οταν λες η πιεση ειναι ενταξει?γιατι εγω το πηγα στην λαιον γι αυτο κ μου βαλαν 38 psi κ το ρυθμισαν με το διαγνωστικο ...το θεμα ειναι οτι κ γω οταν εβαζα 38 δεν ειχα προβλημα...αλλα δεν ηθελα 38 ηθελα να μπορω να παιζω με 35-36

Τελικα εχθες γυρισα τον διακοπτη και δεν μου εβγαλε το μυνημα και ετσι νομιζα οτι ολα ηταν οκ και το εσβησα ενω σημερα το πρωι ενω ημουν σε πορεια λιγο μετα το σπιτι μου μου το ξανα εβγαλε και πηγα και συμπληρωσα αερα(γυρω στα 38 και εγω) και σταματησε το μυνημα. εσυ τι εννοεις σου το ρυθμισαν με το διαγνωστικο?εγω μολις συμπληρωσα αερα εσβησε μονο του το μυνημα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 20:01:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ μενα ετσι εσβηνε κ οταν το πηγα μου παν στο βαλαμε στο διαγνωστικο κ βαλαμε κ αερα....
παω βενζιναδικο κ βλεπω 38 psi τωρα τι ειπαν κ τι καναν ενας θεος ξερει....αμην Laughing παντως στο 38 ποτε δεν μου βαραγε στο 34 με 35 βαραγε κ οταν εβαζα 36 τπτ ηθελε 38 για να σταματηση...οταν σταματαγε κ εβαζα 36 ηταν οκ για 1-2 μερες μετα παλι τα ιδια....εμενα ομως το 38 δεν μου αρεσει μου διχνει οτι γλυστραει πιο ευκολα σε στοφες απ οτι με 36
αυτο το σκηνικο εγινε τωρα με τις ζεστες μεχρι μαιο δεν ειχα προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1043s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on