PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 19:06:42    Θέμα δημοσίευσης: ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ 207 ΡΑΛΛΥ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΑΘΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΚΑΡΑΖ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Ο ΗΛΙΟΣ.. ΣΥΝΕΠΩΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ... ΟΙ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΙΜΕΝΕΣ...ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΤΙ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ,..... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 21:54:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν πας απο οτοπλας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 22:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ. ΜΟΝΟ ΠΑΤΡΑ ΜΠΟΡΩ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούλ 2008, 15:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

praktiker 50 με 60 ΕΥΡ και εισαι κομπλε την εχω 2 χρονια πολυ καλη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2008, 20:06:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THANKS ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ 60€(ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ)

ΕΝΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΝΑ CIVIC ΑΠΟ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΟ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΥΟ ΜΠΑΛΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ.....ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΧΑΡΑ...... ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ??????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούλ 2008, 20:23:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρονια που τη χρησημοποιώ δεν εχω κανένα πρόβλημα, να φανταστείς έχει τύχει να το σκεπάσω και μισοβρεγμένο
Το οτι μπορεί να κρατήσει λίγο υγρασία το χειμωνα υσχύει αλλά παίζει ρόλο και η ποιότητα τησ κουκούλας, αν και κατα βάση θα την χρησιμοποιεις το καλοκαίρι. Αρχικά είχα πάρει μια δώρο απο την Peugeot με την αγορα του αυτοκινήτου, ποιότητα αθλια, ασε που σκίστικε στο πρώτο εξάμηνο επειδή ξεράθηκε το "πλαστικο" της,!!!
Μετά πήρα απο ενα μαγαζί μια με περίπου 60 ευρώ, δεν θυμάμαι μάρκα και ειμαι υπερ-ικανοποιημένος, άσε που έχει και πολύ καλη επένδηση εσωτερικά για να μην το γδέρνει και "θηκες" για τα καθρεπτόνια!
Η κουκούλα σε περιπτωση που δεν έχει γκαραζ ειναι must!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0904s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on