PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Beach Party σε συνεργασία με SaxoSportClub & GreekCitroen Cl
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 17:31:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
τελικά, απ'ότι διαβάζω, κανείς δεν πήγε για μπάνιο την Κυριακή!
εμ βέβαια αφού το ξημερώσαμε! που να ξυπνήσουμε την άλλη μέρα! Laughing Laughing Laughing

επόμενο beach party στη Λάρισα! Wink


νομίζεις...
εγω μια χαρα ξύπνησα πήρα και τα σχετικά τηλέφωνα αλλα τελικά μόνο ο Άρης ανταποκρίθηκε και λιώσαμε στον Σκοινιά...
και αν δεν φυσαγε θα κάναμε και βαρκάβα αλλά ΕΧΕΙ ΓΑ**ΘΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΙΧΤΙΡ... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 19:39:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

νομίζεις...
εγω μια χαρα ξύπνησα πήρα και τα σχετικά τηλέφωνα αλλα τελικά μόνο ο Άρης ανταποκρίθηκε και λιώσαμε στον Σκοινιά...
και αν δεν φυσαγε θα κάναμε και βαρκάβα αλλά ΕΧΕΙ ΓΑ**ΘΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΙΧΤΙΡ... Laughing Laughing Laughing Laughing


Κοίτα να δεις που ήμασταν δίπλα..

Που σχοινιά βρε τροπέτα?Razz

Μάνθο για κανα P.S. ψάρεμα με τη βάρκα πότε θα πάμε?



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 21:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
Μάνθο για κανα P.S. ψάρεμα με τη βάρκα πότε θα πάμε?


Να φερω τόξο???

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 22:07:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Να φερω τόξο???


Μπααα φερε τα .....

...... σου

Silly Silly Silly
Tease Tease Tease
Rotfl Rotfl Rotfl


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 23:06:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κουλουρα θα παρω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 00:14:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
κουλουρα θα παρω..

Μήπως θα πάς για





Question Question Question



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 02:28:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow Είστε ο ένας πιο άκυρος απ' τον άλλο.



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
enginekiller (Ανδρέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 09:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο το post το εγραψα και στο ssc και σας το παραθετω και εδω:

enginekiller έγραψε:
Καλημερα.
Αν και δεν συνηθιζω να ψαχνω τι γραφουν σε αλλα clubs για εμας εμαθα οτι γραφονται εδω πολλα αρνητικα χωρις λογο...
Καταρχας λετε οτι δεν εγινε προσπαθεια επικοινωνιας απο εμας αλλα δεν ειδα και κανεναν απο εσας να εκανε αντιστοιχη προσπαθεια... Το παρτυ αρχιζε στις 21.00. Οταν ηρθατε κατα τις 22.00 + και ειχαν μαζευτει ηδη καμια 50αρια δικοι μας πηγατε και κατσατε σε μια γωνια. Εγω μονο τον petsax του ssc γνωρισα απο τον Αλεξανδρο και μπραβο του που ηρθε και μιλησε και τοτε εμαθα οτι ειχαν ερθει 3-4 ατομα του ssc... και μετα που ηρθαν μερικοι ακομα πηγατε και κατσατε πισω, απο την αλλη μερια του μπαρ, μαζευτηκατε καμια 15αρια ατομα και μεινατε εκει τελειως αποκομενοι και κρυμμενοι. Εγω εμαθα οτι εισασταν κ εσεις απο το ssc, και οχι απλως κατι ασχετοι που απλα εκατσαν εκει για να μη μας ενοχλουν, αφοτου φυγατε... 23.00+ μας λετε οτι φευγετε και πατε για μπανιο;;; Αυτο τι προσπαθεια ηταν δηλαδη; Εκτος οτι ανεφερα κατι πραγματα στην προηγουμενη σελιδα ακριβως επειδη δεν ειχαν αναφερθει εδω μεσα οπως σωστα ειπε και ο Petsax, οπως το οτι δεν επιτρεπεται το μπανιο για λογους ασφαλειας, σας ειπαμε οταν φευγατε οτι τωρα θα σβησουμε τα κερια απο την τουρτα θα πεσουν πυροτεχνηματα θα γινει νταβαντουρι θα μοιρασουμε λαχνους και θα κληρωσουμε 3 δωρα και εσεις απλα το αγνοησατε και φυγατε... Ποιος λοιπον δεν εκανε προσπαθεια επικοινωνιας; Εγω ξερω οτι οταν παω σε ενα παρτυ και μπαινω μεσα ψαχνω να βρω καποιους να τους γνωρισω, να μιλησω με τους υπευθυνους, με αυτους που το διοργανωσαν κτλ. Εμεις, απο τη στιγμη που τρεχαμε κιολας εκεινη την ωρα δε μπορουσαμε να κοιταμε συνεχεια ποιος μπηκε αν του μιλησαμε μη μας θυμωσει κτλ... Ειδικα οταν μπαινει και παει και καθεται στην πισω μερια του μαγαζιου... Αν και δεν πιστευω πως καποιοι απο την ομαδα μας δε σας μιλησαν... Ηρθαν και μελη του club μας που δεν τα ξεραμε αλλα ηρθαν και μιλησαν και τα γνωρισαμε αυτο πως εγινε;
Τελος τα σχολια περι πεθαμενου παρτυ εκτος του οτι ειναι ακυρα γιατι ο καθενας διασκεδαζει με το δικο του τροπο, δεν τα δικαιολογω απο τη στιγμη που κατσατε το πολυ μια ωρα και φυγατε πριν αρχισει το μεγαλο νταβαντουρι... Και ειναι τουλαχιστον αγενες να το λετε αυτο απο τη στιγμη που ενω λεει το θεμα οτι ηταν παρτυ "σε συνεργασια..." τελικα ηρθατε στο παρτυ γενεθλιων μας χωρις κανενας απο τους υπευθυνους των αλλων clubs να κανει την παραμικρη κινηση για τη διοργανωση του παρτυ και απο πανω να μας την λετε κιολας...
Οσον αφορα και τα μελη του psclub εγω ειδα καποιους που ηρθαν μετα τις 12.00 που ειχαν τελειωσει τα μεγαλα events και ειχαμε αρχισει να σκορπαμε σε παρεες και λογικο μου φαινεται να μην εγινε σωστη προσεγγιση τετοια ωρα... Καποιοι ειχαμε παει εκει απο τις 19.30 για να τα ετοιμασουμε ολα...
Δε θα πω οτι εγινε μεγαλυτερη προσπαθεια επικοινωνιας απο οτι γινεται καθε φορα που γνωριζουμε νεα μελη αλλα δε δεχομαι οτι εγινε απο εσας καποια προσπαθεια επικοινωνιας και μας κατηγορειτε εμας για το αντιθετο...
Και ενα βιντεο για να δειτε πως περασαμε εμεις: http://www.youtube.com/watch?v=0jT7VDvW5lk

Ανδρέας Χρόνης
Πρόεδρος του Greek Citroen Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 21:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
Arrow Είστε ο ένας πιο άκυρος απ' τον άλλο.


Aντε ρε συ γιατι το λες αυτο? Laughing Laughing Laughing




Το αμαξι στο video για 207 μου κανει!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 23:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

enginekiller έγραψε:
Αυτο το post το εγραψα και στο ssc και σας το παραθετω και εδω:


Ανδρέα,

όπως είπα και εδώ, σίγουρα υπήρχε πρόβλημα επικοινωνίας.

Όταν όμως φτάνω 00:15 στο party, έστω και 3 ώρες αργότερα από την ώρα έναρξης, έχω κατέβει από Λάρισα, και βλέπω μια κατάσταση σκόρπια εντελώς, τότε τί συμπέρασμα να βγάλω ότι κάνατε μέσα σε αυτές τις 3 ώρες?

Τί δεν βοηθούσε?

Η βραδυά? Η μουσική? Η παρέα?

Γιατί 00:15 ήταν 8 άτομα στο μπαρ όλα κι όλα?

Μήπως εκτός από αυτό που ανέφερα για τους άντρακλες του μπάνιου, υπήρχε και κάποια βαθύτερη αιτία που πρέπει να ψάξετε?

Μήπως σχολάσαν νωρίς όσοι "αγαπάνε το club" για να πάνε αλλού να συνεχίσουν την βραδυά τους? Μήπως βάλανε λάθος προτεραιότητα και ΔΕΝ ήθελαν πραγματικά να είναι εκείνη την βραδυά εκεί για το club τους?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 00:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάντως πέρασα πολύ καλά !
ναι μπορεί να ήταν πολύ φλού η όλη κατάσταση κ ναι θα μπορούσαν να είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα κλπ κλπ κλπ
αλλά πιστεύω πως κ τα τρία κλάμπ κάναμε το πρώτο βήμα Exclamation κ αυτό λέει πολλά
την επόμενη φορά που θα γίνει κάτι παρόμοιο όλοι μας θα είμαστε πιο πολύ προετοιμασμένοι κ θα έχουμε καλύτερα αποτελέσματα ! Very happy
άλλωστε δεν μας χωρίζει τίποτα αλλά μας ενώνει το ίδιο πάθος!


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 20:10:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis27 έγραψε:
εγώ πάντως πέρασα πολύ καλά !


Το αμαξι το ειδα εσενα παλυ οχι!

Arrow Η μηπως σε ειδα αλλα δεν σε θυμαμαι? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 20:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ανδρεα το παρτυ το κανατε εσεις
αν το παρτυ το εκανε το psclub να εισαι συγουρος οτι θα ειχαμε φροντισει να βαζαμε καποιον ανθρωπο να μαζευει τον κοσμο

τελος παντων αντε κ του χρονου πιο οργανωμενα


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2008, 01:31:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
giannis27 έγραψε:
εγώ πάντως πέρασα πολύ καλά !


Το αμαξι το ειδα εσενα παλυ οχι!

Arrow Η μηπως σε ειδα αλλα δεν σε θυμαμαι? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes



ήμουν από GCC μεριά όταν έφτασα κατά τις 10 κ βάλε στο περίπου ρώτησα τους δικούς μου αλλά δεν είχε έρθει κανένας από το ps κλαμπ ακόμα, μόνο από το σάξο κλαμπ είχαν μαζευτεί, ε μετά αρχίσαμε τα μπούρου μπούρου κ τις μ@μ@κίες με τις τούρτες κ τις καρέκλες κ στο τέλος καταλήξαμε να τρώμε σουβλάκια στην παραλία Laughing
όταν φεύγαμε ρώτησα αν ήρθε κανείς από το ps κλαμπ κ μου είπαν ότι καθόσασταν σχεδόν δίπλα μας στην παραλία!

εγώ πάντως πέρασα γενικά καλά είδα κ μίλησα με τα παιδιά που είχα να τα δω από το πανελλήνιο που είχαμε κάνει στο Βόλο !


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούλ 2008, 17:08:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα μαιστα!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Σελίδα 7 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3466s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on