PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

avon zz3 η toyo r888????

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
o-400 (vasilis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 8v (1.6 16v) 1997

Ένταξη: 10 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: samos/lamia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 09:55:23    Θέμα δημοσίευσης: avon zz3 η toyo r888???? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας μιας και οι γνωμες ειναι πολλες και ολοι εχουν καποιο δικιο....Λοιπον ηρθε ο καιρος να αλλαξω λαστιχα και ειμαι μεταξυ των avon zz3 και toyo r888.Ξερω οτι δεν συγκρινονται μεταξυ τους αφου τα toyo ειναι semi slick απλα επειδη ερχετε το καλοκαιρι τωρα σκεφτομουν οτι ειναι καλο <<γουστο>> τα semi slick μιας και το στριβω το αυτοκινητο.Ειμαι σε διλλημα γιατι ναι μεν τα avon ειναι πολυ καλα δρομισια αλλα δεν ξερω κατα ποσο καλα θα τα καταφερουν κατω απο πιεση τα δε toyo δεν ξερω εαν αντεχουν να κανεις και καμια πορεια.πχ. αθηνα-λαμια πηγαινοντας με 120-130χλμ,αντεχουν η φθειρονται παρα πολυ και με κατι τετοια μικρα ταξιδακια ειναι για πεταμα;Παρακαλω πειτε την γνωμη σας μιας και δεν ειναι καιροι να δινουμε 500αρες ευρω,καταλαβαινετε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 10:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχην δε μας ειπες αν φορας αναρτηση και τι αναρτηση!
Πιστευω πως τα toyo κατα μεσο ορο θα σε βγαλουν 10-12.000 χλμ, ή ενα χρονο χοντρικα.
Στο ταξιδι δεν θα εχεις προβλημα φθορας.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 10:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
καταρχην δε μας ειπες αν φορας αναρτηση και τι αναρτηση!
Πιστευω πως τα toyo κατα μεσο ορο θα σε βγαλουν 10-12.000 χλμ, ή ενα χρονο χοντρικα.
Στο ταξιδι δεν θα εχεις προβλημα φθορας.


+1..ετσι πιστευω και γω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 10:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω προσωπικα φοραω τα avon και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη και εχω κανει πολλα ταξιδια, τα toyo δεν τα εχω δοκιμασει και δεν ξερω να σου πω, αλλα οταν δινω το αμαξι σε ενα συγκεκριμενο παιδι και παμε μακρυνες βολτες τα ζοριζει στο επακρο, το αμαξι γλυστραει ωραια και κανει και τον απαραιτητο θορυβο Wink για εντυπωσιασμο


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
o-400 (vasilis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 8v (1.6 16v) 1997

Ένταξη: 10 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: samos/lamia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 10:59:42    Θέμα δημοσίευσης: ................... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη εχετε δικιο το αμαξι φοραει bilstein GR.n με ελατηρια viden(μπορει να το εγραψα και λαθος αυτο),χαμηλωμα οχι ακραιο...κανονικο θα ελεγα...υπαρχει περιπτωση να βρισκουν;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
γιωργος xsara 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 16 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 87
Τόπος: κρητη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 20:33:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δες και τα yokoxama s-drive τα φοραει ο φιλος μου στο μινι και ειναι ολλα τα λευτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2008, 22:17:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιωργος xsara έγραψε:
δες και τα yokoxama s-drive τα φοραει ο φιλος μου στο μινι και ειναι ολλα τα λευτα

τα parada πρεπει να δει για αυτο που κοιταει κ παλι δεν ειναι σαν αυτα που λεει
μην σου πω τα Α048 αν θυμαμαι καλα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2616s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on