PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εντυπωσεις απο 207GT

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 02:27:47    Θέμα δημοσίευσης: Εντυπωσεις απο 207GT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες προχτες μου ηρθε το gt μου και μπορω να σας πω οτι απλα ειναι τελειο...οσοι το εχετε το ξερετε..μαρεσει παρα πολυ η δυναμη του(ελπιζω να μην βαρεθω γρηγορα το γκαζι του..μακαρι)...οι πρωτες μου εντυπωσεις ειναι απλα τελειες...μερικα μειονεκτηματα που βρηκα στο αμαξι μονο ειναι οτι ειναι αρκετα σκληρο και κοπαναει(να μ πεις σπορ αμαξι ηθελες τι περιμενες) κ οτι οι βασεις της ζωνης(εκει που κουμπωνεις την ζωνη) ειναι κολλητα στα καθισματα και ειναι σφιχτες και μαλλον ξυνουν το πλαστικο διπλα...ωραιο γκαζι ωραιο εσωτερικο δεν ευχαριστιεσαι να το βλεπεις και πολυ καλα φρενα...οσο το κρατημα δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα καλο θα ειναι σιγουρα..παντως απο μια ψιλογρηγορη βολτα πιστευω οτι το χρειαζοτανε το 6αρι κιβωτιο Laughing Laughing Laughing ...παντως το αμαξι απλα σπερνει...να το χαρειτε οσοι το εχετε..(και γω μαζι) αντε να σας δω και απο κοντα καμια μερα... Thumbs Up Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 06:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσηρθε και καλοριζικο το νεο σου αυτοκινητο! Καλοταξιδο και ασφαλη χιλιομετρα σου ευχομαι! Να το χαιρεσαι!!!! Clapping
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 07:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικο Γιάννη και καλοτάξιδο, και συμφωνώ οτι ήθελε 6αρι. Από το Μάι θα έρχονται με 6άρι, με βλέπω πρίν να τελιώσει η εγγύηση να το κουρεύω και να τους ζητάω το 6άρι Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Harrys RC (Χαρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6T (16v) RC (2008)

Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθηνα-Λαμια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 11:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοριζικο αδερφε! σου ευχομαι πολλα κ απροβληματιιστα χιλιομετρα! αυτο με το 6αρι ειναι σιγουρο? θα κοστιζει πολλα για να το βαλεις μετα η να το ακυρωσω το rc που εχω παραγγηλει?


Οταν η δυναμη της αγαπης ξεπερασει την αγαπη για δυναμη,τοτε ο κοσμος θα γνωρισει την ειρηνη!

Jimi Hendrix
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 17:02:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχ αυτο το σασμαν αχ..........
καλοριζικο κ καλα χλμ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 17:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω παιδες...παντως αυτο που λες δημητρη οτι θα βγει με 6αρι κιβωτιο το κοβω παρα πολυ χλωμο...μου φαινεται λιγο παραξενο να αλλαξουνε την παραγωγη ας πουμε...και οι υπολοιποι που το πηραμε με 5αρι Μ@...ες ειμαστε???αμα γινει κατι τετοιο θα τους σφαξω στην peugeot Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 19:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ ότι ξέρω είναι επίσημο από το καλοκαίρι θα βγαίνει 6αρι για όλα τα μοτερ THP ή αλλιώς EP6DT(150) EP6DTS(175) και μάλιστα πρώτο θα έρθει το 308
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 19:40:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλάκα κάνεις ! Mad
δηλαδή με το που θα πάρω στα χέρια μου τον ρουσο μετά τα επόμενα θα είναι με 6αρι σασμάν!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 22:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα 207 rc ακούγεται εδώ και πολυυυ καιρό ότι από μέσα 08-αρχες 09 πάμε για 200 περίπου άλογα και εξάρι.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 11:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 6αρι σασμαν λιγο δυσκολο παιδια!!! δεν εχει γινει ποτε να αλλαξουν ενα μοντελο αφου εχει ηδη κυκλοφορηση και να αλλαξουν το σασμαν του!!απο 5αρι σε 6αρι!!!!πριν το παραγγειλω το rc το εψαξα το θεμα μπας και υπαρξει αλλη πιο μεγαλη εκδοση απο το rc στο 207 και ολοι στην peugeot με διαβαιβεωναν οτι το rc ειναι η κορυφαια εκδοση του 207 και δεν θα γινει καμια αλλαγη!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 13:15:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
το 6αρι σασμαν λιγο δυσκολο παιδια!!! δεν εχει γινει ποτε να αλλαξουν ενα μοντελο αφου εχει ηδη κυκλοφορηση και να αλλαξουν το σασμαν του!!απο 5αρι σε 6αρι!!!!


Καλά μην παίρνεις και όρκο...

Στο 306 αυτό ακριβώς το πράγμα έκαναν Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 14:04:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
ayrton έγραψε:
το 6αρι σασμαν λιγο δυσκολο παιδια!!! δεν εχει γινει ποτε να αλλαξουν ενα μοντελο αφου εχει ηδη κυκλοφορηση και να αλλαξουν το σασμαν του!!απο 5αρι σε 6αρι!!!!


Καλά μην παίρνεις και όρκο...

Στο 306 αυτό ακριβώς το πράγμα έκαναν Wink

λες? μπορει, τι να πω? θα ειναι λαθος ομως γιατι ετσι αδικουν τους ηδη κατοχους ενος μοντελου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 15:02:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες και τους νοιαζει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 17:01:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
και οι υπολοιποι που το πηραμε με 5αρι Μ@...ες ειμαστε???

Ναι ναι ναι! Very happy
myth έγραψε:
αμα γινει κατι τετοιο θα τους σφαξω στην peugeot Evil Evil

Θα τους κλ@σεις μια μάντρα Big wink
μαζί με το μαντρόσκυλο
μαζί με το μαντρότοιχο



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 17:17:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
myth έγραψε:
και οι υπολοιποι που το πηραμε με 5αρι Μ@...ες ειμαστε???

Ναι ναι ναι! Very happy
myth έγραψε:
αμα γινει κατι τετοιο θα τους σφαξω στην peugeot Evil Evil

Θα τους κλ@σεις μια μάντρα Big wink
μαζί με το μαντρόσκυλο
μαζί με το μαντρότοιχο



και στα 2 συμφωνω..ετσι το ειπα Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 17:31:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
και στα 2 συμφωνω..ετσι το ειπα Laughing Laughing


Silly



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2008, 18:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
myth έγραψε:
και στα 2 συμφωνω..ετσι το ειπα Laughing Laughing


Silly



Splat Splat Splat Splat Splat Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1335s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on