PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Παίζει touring μήπως?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Η ώρα της κάλπης
Ναι
78%
 78%  [ 29 ]
Όχι
8%
 8%  [ 3 ]
Μπορεί
10%
 10%  [ 4 ]
ΔΓ/ΔΑ
2%
 2%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 37

Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάρ 2008, 14:05:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ομως αμα δεν βοηθησει και καποιος που να το εχει ξανακανει δεν προκειτε να βρεθει λυση...Δεν ειναι μονο θεμα καλης θελησης.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 11:12:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κανονίσουμε να πάμε όλοι μαζί στην παρέλαση μιας και δεν βλέπω να τουρίζουμε τώρα σύντομα;

Λοιπόν ακούω προτάσεις !!!

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ.

ΑΛΛΟΣ ....


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 13:09:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δέν είναι άσχημη ιδέα.....
Για που λές....??



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 14:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ...

Θα ξυπνήσουμε... Sleeping



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 15:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ακουσει για ενα μεροs κοντα στη Λειβαδια,Πυγη Κρυαs λεγεται.Δεν εχω παει αλλα μου εχουν πει πωs εχει ταβερνεs και cafe πανω απο μια πηγη-λιμνουλα..κατι τετοιο.Αν ξερει καποιοs περισσοτερα αs πει.... Wink
Και διαδρομουλα απο την παλια εθνκη απο Καζα,εχουν ριξει και καινουρια ασφαλτο στο περισοτερο ποσοστο τησ διαδρομηs...αυτα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 22:08:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Δέν είναι άσχημη ιδέα.....
Για που λές....??


Kαμιά Βυτίνα, κανένα Γαλαξίδι, Καμία Ιτέα....

Και Πόρτο χέλι είναι πολύ ωραία....Επίραυρο , Ναυπλιο, Δημητσάνα....


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 22:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντωs αν δεν παμε εκδρομουλα να κανουμε την δικια μαs παρελαση με τα PUG στην Αθηνα μετα την στρατιωτικη....... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 13:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πόρτο Χέλι και Επίδαυρο με ψήνουν πολύ!!


Βασίλη εσύ είσαι μέσα...???(σου χρωστάω και ένα mini-touring με το αυτ/το μου...)



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 13:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Πόρτο Χέλι και Επίδαυρο με ψήνουν πολύ!!


Βασίλη εσύ είσαι μέσα...???(σου χρωστάω και ένα mini-touring με το αυτ/το μου...)


Πόρτο Χέλι, είναι πάρα πολύ ωραία, και έχει και άπλετο χώρο για φωτογράφηση , παρέλαση κ.τ.λ.
Απλά είναι 190 χιλιόμετρα και η διαδρομή είναι απλά τέλεια με 100 χλμ περίπου ευθείες και τα υπόλοιπα στροφές, κλειστές , ανοικτές , ανηφόρες κατηφόρες... με πολύ καλή άσφαλτο....

Η επίδαυρο είναι και αυτή ωράια απλά μπορεί να έχει αρκετό κόσμο λόγω ότι είναι κοντά και ενδυκνυται για ημερήσιες εκδρομούλες !!! Wink


PS FERRIES


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIMCHRI στις Πεμ 20 Μάρ 2008, 16:07:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 15:31:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Πόρτο Χέλι και Επίδαυρο με ψήνουν πολύ!!


Βασίλη εσύ είσαι μέσα...???(σου χρωστάω και ένα mini-touring με το αυτ/το μου...)

Ναι ρε τρελε,ειδικα τωρα που θα βελτιωθει κι αλλο το δικο σου...!!Να το δοκιμασουμε λιγο να δω και πωs θα πηγαινει... Wink Wink Wink
ΥΓ.Δεν μου χρωσταs κατι....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 15:49:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη θα γινεται σφαγη
μηπως να βρισκατε τιποτα πιο κοντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 16:15:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επειδη θα γινεται σφαγη
μηπως να βρισκατε τιποτα πιο κοντα

Ετσι λεω κι εγω....αλλα τι λεω...εμενα θα με πανε....... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 16:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επειδη θα γινεται σφαγη
μηπως να βρισκατε τιποτα πιο κοντα


Αυτό Πάνο το σκέπτηκα και εγώ , αλλά ακόμα και Χαλκίδα να πάς ,στην επιστροφή θα γίνεται κόλαση.....



Δέν ξέρω , πείτε και εσείς τίποτα!! Wink Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 17:12:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OI 207άκηδες του κλαμπ , δεν πάνε πουθενά με τα καινούργια τους αποκτήματα ;;

Για ξυπνήστε για καμία σύσφιξη σχέσεων....

Grally που είσαι ;;;


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 17:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ερθω μιας και ανήμερα γιορτάζει ο πατέρας μου και ίσως εχουμε καλεσμένους σπίτι κλπ κλπ...
αν μπορέσω όμως... όπου θέλετε... δεν εχω πρόβλημα
Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάρ 2008, 18:36:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
OI 207άκηδες του κλαμπ , δεν πάνε πουθενά με τα καινούργια τους αποκτήματα ;;

Για ξυπνήστε για καμία σύσφιξη σχέσεων....

Grally που είσαι ;;;


Άστα...άστα , πέρα απο τον Fyno και τον Zaf ......



ο Γκράλλυς....θα γκραλίζει...έ θα ταξιδευει το Σου-Κού για την νέα του μονάδα...άρα απο Δευτέρα εβδομάδα προσαρμογής Wink Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάρ 2008, 10:43:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως για λειβαδια, που ειπε ο Βασίλης, μετράει πολύ.. Γαμάτο μέρος, απλά ίσως να έχουμε πρόβλημα με το παρκινγκ...
Και αν γουσταρουμε παμε και μια μεχρι πολύδροσσο για Φαι Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάρ 2008, 15:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πατε προς τα κι πατε και μια απο Λιλεα (κατω Αγοριανη) και μετα Σουβαλλα....Απο την Λιλεα ειναι το σοι του πατερα μου και το πατρικο του ειναι φατσα στον δρομο.....Παλι δεν θα ειμαι εδω να ερθω.... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Σελίδα 9 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2002s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on