PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εκοιμήθη ο Αρχιεπίσκοπος Χριστόδουλος
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 00:25:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
DimiP έγραψε:
Μακρια κουβεντα ανοιξαμε....

προτεινω κιεγω να κλειδωσει γιατι θα "στεναχωρηθουμε" στο τελος

Λες και δεν έχουμε στεναχωρηθεί μέχρι τώρα Smile


οταν τα λεω εγω Laughing








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 00:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να μην "αγχώνεστε" για το αν θα τσακωθείτε...
ο μόνος τρόπος είναι να είστε λιγότερο απόλυτοι στην αντιμετώπιση της άποψης του συνομιλητή σας
το αν θα είστε απόλυτοι στην δικιά σας άποψη ειναι δικό σας θέμα
το "μυστηκό" γενικώς είναι "μπορεί να διαφωνώ, όμως σέβομαι την άποψή σου"
στο κάτω~κάτω αν συμφωνούσαμε όλοι στα πάντα δεν θα υπήρχε λόγος να συζητάμε. Wink
σε μια συζήτηση ο σκοπός ειναι η ανταλλαγή των απόψεων και όχι σώνει και καλά να συμφωνήσουμε στο τέλος.
εξάλλου σε κάθε τι τις περισσότερες φορές υπάρχουν πολλές οπτικές γωνίες.
εαν πάντως οι τόνοι ξεφύγουν θα κλειδωθεί γιατί θα φανεί οτι δεν είμαστε ακόμα ώριμοι για τέτοια κουβέντα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 03:06:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε dimip σεβομαι την αποψη σου οσο τιποτα αλλο αλλα εγω ολα αυτα περι ρασων κ πιστης τα θεωρω αηδιες.........δεν εχει καμια σχεση το ΡΑΣΟ του παππα κ η ΠΙΣΤΗ σου........εκκλησιες,προσκυνηματα ταματα κ ολα αυτα εγω τα βλεπω σαν μηχανισμους οι οποιοι (τυφλωνουν) καποιους ανθρωπους που θελουν να αυτοαποκαλουνται πιστοι για να βγαζει λεφτα ενας αλλος μηχανισμος(η εκκλησια) κ αν νομιζετε οτι ολα αυτα τα χρυσαφικα που εχει πανω του ο καθε αρχιεπισκοπος δεν ειναι δικα του κανετε λαθος (ο παππους μου ηταν δεσποτης κ ξερω κατι παραπανω).......... προσωπικη μου αποπση ειναι οτι οσοι πανε στην εκκλησια ειναι αδυναμοι χαρακτηρες........ για να προσευχηθεις δεν ειναι αναγκη να πας εκκλησια..........δεν σου προσφερει κατι παραπανω απο το σπιτι σου(εκτος απο ενα ματσο εικονες κ καμια δεκαρια νοματαιους μαυροφορεμενους)........... α!!!! κ κατι αλλο....... αν ειχε κανει κατι σοβαρο σε φιλανθρωπια ο χριστοδουλος κ γενικα η εκκλησια νομιζεις οτι δεν θα το μαθαιναμε???????????????????????αλλα τι να πεις..........ολοι αυτοι την παρτη τους κοιτανε κ καλα κανουν βεβαια δεν το κατακρινω αλλα δεν θα προσκυνησω κι ολας τον καθενα (κοιμισμενο)........................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 03:12:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεχασα να αναφερθω στα μοναστηρια.............................σε καθε ενα μοναστηρι ξερεις ποιοι πανε?????? ανθρωποι κυνηγημενοι που για να μην πανε φυλακη ειτε απο παρανομιες ειτε απο χρωστουμενα το ριχνουν στην πιστη xD...............προς θεου δεν λεω οτι ειναι ολοι ετσι αλλα ενα μερος απο αυτους ειναι τετοιοι και βρισκει εκει (καταφυγιο)...........πιστευουν για να μην κυνηγηθουν........ το ηξερες αυτο?????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 08:06:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα, δεν την παλεύεις μια. Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 10:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως το όλο εκ των υστέρων σκηνικό, αναφέρομαι στην "διαδοχή" του "θρόνου" έχει τρελό γέλιο...
ουτε αστυνομικό σήριαλ
εκβιασμοί και δικαστήρια?!?!?!?
ρε πάμε καλά Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
http://greece.flash.gr//soon/2008/2/3/37109id/
Wacko Stunned Dizzy2 Dizzy2 Tease Tease W00t


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 11:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρχισαν οι λαμογιές! Όπως και να το κάνεις... Είναι ΘΕΣΑΡΑ! Δημόσιος υπάλληλος μέχρι να πεθάνεις. Μακάρι τουλάχιστον να βγει κάποιος καλός με φρέσκο μυαλό.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 20:15:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
φιλε dimip σεβομαι την αποψη σου οσο τιποτα αλλο αλλα εγω ολα αυτα περι ρασων κ πιστης τα θεωρω αηδιες.........δεν εχει καμια σχεση το ΡΑΣΟ του παππα κ η ΠΙΣΤΗ σου........εκκλησιες,προσκυνηματα ταματα κ ολα αυτα εγω τα βλεπω σαν μηχανισμους οι οποιοι (τυφλωνουν) καποιους ανθρωπους που θελουν να αυτοαποκαλουνται πιστοι για να βγαζει λεφτα ενας αλλος μηχανισμος(η εκκλησια) κ αν νομιζετε οτι ολα αυτα τα χρυσαφικα που εχει πανω του ο καθε αρχιεπισκοπος δεν ειναι δικα του κανετε λαθος (ο παππους μου ηταν δεσποτης κ ξερω κατι παραπανω).......... προσωπικη μου αποπση ειναι οτι οσοι πανε στην εκκλησια ειναι αδυναμοι χαρακτηρες........ για να προσευχηθεις δεν ειναι αναγκη να πας εκκλησια..........δεν σου προσφερει κατι παραπανω απο το σπιτι σου(εκτος απο ενα ματσο εικονες κ καμια δεκαρια νοματαιους μαυροφορεμενους)........... α!!!! κ κατι αλλο....... αν ειχε κανει κατι σοβαρο σε φιλανθρωπια ο χριστοδουλος κ γενικα η εκκλησια νομιζεις οτι δεν θα το μαθαιναμε???????????????????????αλλα τι να πεις..........ολοι αυτοι την παρτη τους κοιτανε κ καλα κανουν βεβαια δεν το κατακρινω αλλα δεν θα προσκυνησω κι ολας τον καθενα (κοιμισμενο)........................


αυτο τα εξηγει ολα, παιδικα βιωματα...
οκ μεινε σε αυτα που πιστευεις, μπορεις να συνεχισεις να μη σου καιγεται καρφι οπως ανεφερες πιο πανω, δικο σου προβλημα
κριμα Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 21:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω κι εγω την αποψη μου,ο Χριστοδουλοs εκανε ενεργειεs και δωθηκε στην Θρακη το τριτεκνο επιδομα(για οσoυs εχουν απο 3 παιδια και πανω)!!!!!Με τουs παπαδεs δεν τα παω καλα και πιστευω εκει που πιστευω........
Νομιζω πωs πρεπει να κλειδωθει το θεμα γιατι θα παει μακρια η βαλιτσα,αρκετα ειπαμε και οσοι καταλαβαινουν καταλαβαινουν!!!!!!
Αυτα!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 22:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
206kwn έγραψε:
φιλε dimip σεβομαι την αποψη σου οσο τιποτα αλλο αλλα εγω ολα αυτα περι ρασων κ πιστης τα θεωρω αηδιες.........δεν εχει καμια σχεση το ΡΑΣΟ του παππα κ η ΠΙΣΤΗ σου........εκκλησιες,προσκυνηματα ταματα κ ολα αυτα εγω τα βλεπω σαν μηχανισμους οι οποιοι (τυφλωνουν) καποιους ανθρωπους που θελουν να αυτοαποκαλουνται πιστοι για να βγαζει λεφτα ενας αλλος μηχανισμος(η εκκλησια) κ αν νομιζετε οτι ολα αυτα τα χρυσαφικα που εχει πανω του ο καθε αρχιεπισκοπος δεν ειναι δικα του κανετε λαθος (ο παππους μου ηταν δεσποτης κ ξερω κατι παραπανω).......... προσωπικη μου αποπση ειναι οτι οσοι πανε στην εκκλησια ειναι αδυναμοι χαρακτηρες........ για να προσευχηθεις δεν ειναι αναγκη να πας εκκλησια..........δεν σου προσφερει κατι παραπανω απο το σπιτι σου(εκτος απο ενα ματσο εικονες κ καμια δεκαρια νοματαιους μαυροφορεμενους)........... α!!!! κ κατι αλλο....... αν ειχε κανει κατι σοβαρο σε φιλανθρωπια ο χριστοδουλος κ γενικα η εκκλησια νομιζεις οτι δεν θα το μαθαιναμε???????????????????????αλλα τι να πεις..........ολοι αυτοι την παρτη τους κοιτανε κ καλα κανουν βεβαια δεν το κατακρινω αλλα δεν θα προσκυνησω κι ολας τον καθενα (κοιμισμενο)........................


αυτο τα εξηγει ολα, παιδικα βιωματα...
οκ μεινε σε αυτα που πιστευεις, μπορεις να συνεχισεις να μη σου καιγεται καρφι οπως ανεφερες πιο πανω, δικο σου προβλημα
κριμα Confused


δηλαδη εσυ εχεις διαφορετικη αποψη για την ηγεσια της εκκλησιας (και μονο για την ηγεσια αναφερομαι) και το τι εχουν κανει 20κατι χρονια μετα τη χουντα συνολικα ολοι μαζι ...
ο καθε ενας μπορει να εχει διαφορετικη αποψη (εχω ακουσει τα παντα κατα καιρους ) για το εργο και τη λειτουργια της εκκλησιας και τους παππαδες.

αλλα ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν εχω συναντησει καποιον που να εχει σε υποληψη την ηγεσια της εκκλησιας, οσους συμμετεχουν σε αυτη, το εργο της και το τροπο που διαχειριζονται τα ασυλληπτα ποσα που εχει η ελληνικη εκκλησια στα χερια της.

και νομιζω οτι οι πιο πολλοι που εχουν γραψει πανω κατω αυτο θελαν να πουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 23:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη δεν βγαζουμε ακρη με αυτο το θεμα θα πω κατι τελευταιο κ δεν θα ξαναεισελθω στη συζητηση γιατι καποιοι το γυρισαν στα παιδικα βιωματα του καθενος χωρις καν να γνωριζομαστε κ δεν θελω να υπαρξουν περαιτερω παρατραγουδα Evil ΄.......... το ποσο βρωμικη εχει γινει η ηγεσια της εκκλησιας μπορουμε να το δουμε στα καναλια....... κοιταχτε πως και ποσοι φαγωνονται για την θεση του χριστοδουλου κ αν αυτοι ολοι θεωρουνται αγιοι κ αν τα αγνοειτε εσεις ολα αυτα τα ρεζιλικια που κανουν εγω παω πασσο..........εγω παντως ολους αυτους τους λεω καφρους που περιμεναν τον θανατο του χριστοδουλου........... ολοι τα λεφτα κυνηγανε ρε μαγκες και τιποτε αλλο ξεκολλατε.....................μπορει για καποιους να μην την παλευω.......... αποψη τους απλα ολο αυτο το θεμα ειναι για τα καρναβαλια μαζι κ ολοι οι εμπλεκομενοι...............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 23:43:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
επειδη δεν βγαζουμε ακρη με αυτο το θεμα θα πω κατι τελευταιο κ δεν θα ξαναεισελθω στη συζητηση γιατι καποιοι το γυρισαν στα παιδικα βιωματα του καθενος χωρις καν να γνωριζομαστε κ δεν θελω να υπαρξουν περαιτερω παρατραγουδα Evil ΄.......... το ποσο βρωμικη εχει γινει η ηγεσια της εκκλησιας μπορουμε να το δουμε στα καναλια....... κοιταχτε πως και ποσοι φαγωνονται για την θεση του χριστοδουλου κ αν αυτοι ολοι θεωρουνται αγιοι κ αν τα αγνοειτε εσεις ολα αυτα τα ρεζιλικια που κανουν εγω παω πασσο..........εγω παντως ολους αυτους τους λεω καφρους που περιμεναν τον θανατο του χριστοδουλου........... ολοι τα λεφτα κυνηγανε ρε μαγκες και τιποτε αλλο ξεκολλατε.....................μπορει για καποιους να μην την παλευω.......... αποψη τους απλα ολο αυτο το θεμα ειναι για τα καρναβαλια μαζι κ ολοι οι εμπλεκομενοι...............


+1....συμφωνω απολυτα με οσα λες και εχεις δικιο... Sad


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 23:45:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κλοπες βιασμους εκβιασμους ολα ολα τα παντα εχουν κανει οι (αγιοι) ανθρωποι της ελλαδας....... υπαρχουν κ εξαιρεσεις δεν τα ισοπεδωνω ολα απλα οι αγιοι σας κανονικα επρεπε να ειναι το υποδειγμα για ολους κ η εκκλησια ειναι το μονο πραγμα στο οποιο τα σκανδαλα επρεπε να ειναι μηδαμινα αλλα δυστηχως ειναι παρα πολλα...........τεσπα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.......καποιοι εχουν αλλη αποψη αλλα ξαφνικα το γυρισαν στα βιωματα του καθενος μη εχοντας κατι να πουν......δεν παρεξηγω κανεναν....... κ ουτε προσπαθησα να αλλαξω την γνωμη κανενος........... πειτε οτι θελετε δεν ξαναγραφω..................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Andreas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Δεν έχω τίποτα!! τι καλααά :)

Ένταξη: 21 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 359
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2008, 23:59:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντα κριτες των παντων ....

Γιατι παντα πρεπει να εχουμε αποψη για ολα και να κρινουμε τα παντα και τους παντες ?

Το πραγματικο νοημα ? οφελος κανενα ? η ουσια ?

Ισως ετσι να επιβεβαιωνουμε την υπαρξη μας ?
Ισως ετσι να δειχνουμε στον αλλο οτι κοιτα τα λεω καλυτερα απο σενα?
Τονωση εγωισμου και εγωπαθειας?
Τα λεω μηπως και τα πιστεψω ? μηπως πω και κατι διαφορετικο και ξεχωρισω ρε αδερφε?

Πιστευω , εχουμε αποψη για ολα και τα κρινουμε (εχοντας ή οχι γνωση επ αυτου, αλλου παπα ευαγγελιο αυτο) για να αποφυγουμε για αλλη μια φορα να κρινουμε τον εαυτο μας , γιατι ειναι ζορι βλεπεις , ασχετα αν με αυτο, καλο θα κανεις στην εξελιξη του εαυτου σου.

Το οτι πεθανε η εστω εκοιμηθη ενας ανθρωπος μας δινει το δικαιωμα και να τον κρινουμε? και εδω κριτικη ? λιγο σεβασμος παιζει πουθενα μεσα μας ? μηπως να κριναμε λιγο το τι θα πουμε αλλα πριν το πουμε ?

Τεσπα , το θεμα εδω αναφερετε στο οτι "εκοιμηθη ο Αρχιεπισκοπος μας".
Αν θελετε να πληξετε την εκκλησια , τα χρυσα της και τα ομολογουμενως πολλα λαθη της να πατε να τα πειτε στους αρμοδιους και οχι να τα λετε εδω σαν καλες κυρατσες.

Οποιος καταλαβε , καταλαβε , και αν δεν σας αρεσει delete , no problem


Read the directions, even if you don’t follow them.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2008, 01:43:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλειδώστε το επιτέλους ρε μαλ**ες Rolling eyes Τί περιμένετε?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2008, 08:53:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
DimiP έγραψε:
206kwn έγραψε:
φιλε dimip σεβομαι την αποψη σου οσο τιποτα αλλο αλλα εγω ολα αυτα περι ρασων κ πιστης τα θεωρω αηδιες.........δεν εχει καμια σχεση το ΡΑΣΟ του παππα κ η ΠΙΣΤΗ σου........εκκλησιες,προσκυνηματα ταματα κ ολα αυτα εγω τα βλεπω σαν μηχανισμους οι οποιοι (τυφλωνουν) καποιους ανθρωπους που θελουν να αυτοαποκαλουνται πιστοι για να βγαζει λεφτα ενας αλλος μηχανισμος(η εκκλησια) κ αν νομιζετε οτι ολα αυτα τα χρυσαφικα που εχει πανω του ο καθε αρχιεπισκοπος δεν ειναι δικα του κανετε λαθος (ο παππους μου ηταν δεσποτης κ ξερω κατι παραπανω).......... προσωπικη μου αποπση ειναι οτι οσοι πανε στην εκκλησια ειναι αδυναμοι χαρακτηρες........ για να προσευχηθεις δεν ειναι αναγκη να πας εκκλησια..........δεν σου προσφερει κατι παραπανω απο το σπιτι σου(εκτος απο ενα ματσο εικονες κ καμια δεκαρια νοματαιους μαυροφορεμενους)........... α!!!! κ κατι αλλο....... αν ειχε κανει κατι σοβαρο σε φιλανθρωπια ο χριστοδουλος κ γενικα η εκκλησια νομιζεις οτι δεν θα το μαθαιναμε???????????????????????αλλα τι να πεις..........ολοι αυτοι την παρτη τους κοιτανε κ καλα κανουν βεβαια δεν το κατακρινω αλλα δεν θα προσκυνησω κι ολας τον καθενα (κοιμισμενο)........................


αυτο τα εξηγει ολα, παιδικα βιωματα...
οκ μεινε σε αυτα που πιστευεις, μπορεις να συνεχισεις να μη σου καιγεται καρφι οπως ανεφερες πιο πανω, δικο σου προβλημα
κριμα Confused


δηλαδη εσυ εχεις διαφορετικη αποψη για την ηγεσια της εκκλησιας (και μονο για την ηγεσια αναφερομαι) και το τι εχουν κανει 20κατι χρονια μετα τη χουντα συνολικα ολοι μαζι ...
ο καθε ενας μπορει να εχει διαφορετικη αποψη (εχω ακουσει τα παντα κατα καιρους ) για το εργο και τη λειτουργια της εκκλησιας και τους παππαδες.

αλλα ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν εχω συναντησει καποιον που να εχει σε υποληψη την ηγεσια της εκκλησιας, οσους συμμετεχουν σε αυτη, το εργο της και το τροπο που διαχειριζονται τα ασυλληπτα ποσα που εχει η ελληνικη εκκλησια στα χερια της.

και νομιζω οτι οι πιο πολλοι που εχουν γραψει πανω κατω αυτο θελαν να πουν


ποτε δεν μου αρεσε να λεω οτι θελουν να που οι πολλοι αλλα αυτο που θεωρω εγω οτι με εκφραζει, οποτε το θεμα δεν ειναι να καταλαβω τι θελουν να πουν οι πολλοι.
για ΟΛΑ τα αλλα no comment , περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
το κουρασαμε και τα διολακια Evil Evil Evil δε βοηθουν στην εκτονωση Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2008, 11:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Locked λόγω off-topic... Πέθανε σίγουρα, δεν χρειάζεται να το συζητάμε άλλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2008, 12:12:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι αν "δεν"

και απλά το εσκασε απ την πίσω πόρτα και την εκανε για την χαβάη?!?!?!?!

μήπως βλέπω πολύ lost τελευταία?!?!?!?!?!?!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ρε τι παιδιά είστε εσείς!!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,091s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on