PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Bridgestone vs Yokohama
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 14:36:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ασε που οπως και αρκετοι φιλοι μου με ραλλυ που εχουν βαλει 15 αρες και το εχουν χαμηλωσει δημιουργειται προβλημα στον τερματισμο της στροφης του τιμονιου!!βρισκει κοινως απο την μεσα πλευρα του θολου!!δηλαδη παρκαρισμα με προσοχη οπως επισης και αναστροφη 180 μοιρων.εγω οταν χρειαστηκε να βγαλω τις ζαντες για ζυγοσταθμιση ο θολος απο μεσα ηταν τιγκα στη χαρακια!!!!!νικο λες 14αρες σιδερενιες και οχι 14αρες αλουμινιου τελικα ε???ενα φιλαρακι μου ειπε κι ολας οτι θα παει και πολυ πιο γρηγορα στα ρεπριζ!!!!!!!!αληθευει???


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 17:21:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αληθευει....Αν εισαι διατεθυμενος να αγορασεις αλουμινιου 14 αρα τοτε βαλε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Φεβ 2003, 23:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Απο κιλα μην με ρωτας...

Παντος ετσι που πας δεν σε βλεπω να τρεχεις.....

Ασε το αμαξι να το τελειωνουν γιατι δεν σε βλεπω καλα....

Δεν μου λες τωρα με τα χιονια κυκλοφορεις με τα 15αρια Laughing Laughing

Τα παιδια παιζει φανταζωμαι Νικο ετσι Question Question Laughing Laughing Wink Wink



ναι και φαντάσου ότι χθες που χιόνισε πέρασα την Καστανιά ! χεχεχεχεχε
ο ράλιμαν δε κολώνει από κακοκαιρία, έτσι ? Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 00:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Ετσι το φτιαξανε για να στριβει και ετσι τουλαχιστον εγω το αποδεχωμαι και παω συμφωνα με αυτον τον χαρακτιρα που ειναι το αμαξι.Αν τωρα καποιους τους βολευει να ειναι ποιο προβλεψημο τοτε ας βαλουν 15 αρα. Wink


...και αυτά τα λέει αυτός που άλλαξε όλη την εργοστασιακή ανάρτηση χεχεχεχεχεχεχε. χούμορ κάνω.
Ναι,η σιγουριά που μου δίνει η 15αρα σε παρατεταμένες και η "φιλικότητα" είναι κάτι που θέλω. Αλλά πάλι έχω καιρό να βάλω τις 14αρες με καλό λάστιχο και κρατάω και μια πισινή. ΑΛΛΑ θέλω λάστιχο με σκληρά πλαϊνά που να μη μαγουλιάζει, ιδίως στο 55/14 είναι πολύ σημαντικό. Γι'αυτο λέμε ότι πάμε σε ημιαγωνιστικά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2003, 00:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε με το καλο.Ποτε θα κανουμε παραγγελια Question Question

Και απο ποιον Question Question Ο Λαζος ολο την κοπαναει και δεν λεει τιποτα....εχω να τον δω....Ξερεις τιποτα εσυ Νικο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,102s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on