PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2η συναντηση του Trackday-special
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 16:11:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι μπράβο, όταν ζορίζεσαι να τα χώνεις στους άλλους για να ξεσπάς λέγοντας ότι ξεφτυλίσαμε ένα topic επειδή σε ρωτάω αν την έχεις δει από κοντά την άσφαλτο Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 16:12:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Οι R888άδες αυτοί λοιπόν, ας μας πούνε τί γόμα είχανε (μαλακή/μέτρια/σκληρή)... Cool


medium είναι ολα τα 888 ελλαδα, επισης αν δεν κάνω λαθος ο συντελεστής φθοράς ειναι καλύτερος πχ με τα advan 048 & 032. Βέβαια αυτά βγαίνουν απο super soft γομα εως hard.

Oτι γράφω το γράφω επειδή απλα μια τετοια επίσκεψη, ειδικα απο την Αθήνα απαιτεί καποιο κόστος, ετσι αναφέρω αυτα (κατα την γνωμη μου πάντα) με σκοπό να πω οτι αν πάει καποιος Σέρρες επειδη πραγματικά αξίζει με τα όσα καλό ειναι να παει οσο πιο ¨ετοιμος¨ γίνεται ωστε να το ευχαριστηθεί.

Απο δυο γύρους που εκανα με τον Γιάννη κατάλαβα οτι θες
1. τακάκι που να μην ανάβει (κι εκει υπαρχει επισης μεγαλη φθορά) &
2. τα λαστιχα που είπα


Επειδή ο Παναγιώτης εχει δίκιο, παρεκτραπηκαμε αρκετά ας σταματήσουμε κι αν ειναι να σβηστούν τα άχρηστα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 20:25:02    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέμα είναι πότε θα έρθετε να μπούμε Twisted evil
πάλι στράβωσε και δεν ήρθε κανεις, παρά μόνο ο plaketokofths....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 20:27:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν νομίζεις ότι πηγαίνοντας μαλακά δεν θα φας λάστιχα είσαι γελασμένος.
Θέλει λάστιχο σκληρό!
Ακόμα και semi να φοράς αν δεν τα ζεστάνεις καλά και ορμήξεις σε 3-5 γύρες πάπαλα.
Επίσης από φρένα θέλει 4 δυνατά φρεναρίσματα.
Αυτά!!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Νοέ 2007, 10:37:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις Σέρρες και αργά να οδηγάτε το λάστιχο τρώγεται μεν λιγότερο αλλά ναι πάλι τρώγεται. Θέλει όσο σκληρότερη γόμα μπορείτε να βρείτε. Πέρυσι με πίστα στεγνή με A032R σε SS προλάβαινα δεν προλάβαινα μία γύρα (χρονομετρημένη) πριν παραδώσει η γόμα το πνεύμα της και αναγκαστώ να φλικάρω στις στροφές για να μην πηγαίνω ευθεία από την υποστροφή (είχα και τα μαλακισμένα τα αμορτισές από RC τότε).
Ο Μάκης με A032R σε S πρόλαβε να κάνει μερικές γύρες παραπάνω (πίστα σχεδόν στεγνή) αλλά πριν το 10λεπτο έβγαινε στα πιτς γιατί τα λάστιχα την άκουγαν άσχημα. Σε βρεγμένο πάντως έβγαζαν 15 λεπτά.

Γι αυτό μιλάμε για Hard γόμα (εμπρός ελαστικά για τα εμπροσθοκίνητα) εφόσον θέλετε να γυρνάτε πάνω από 15 λεπτά συνεχόμενα Νοέμβριο μήνα (και εάν θέλετε και λογική φθορά). Φανταστείτε τί γίνεται με ζεστό καιρό.
Τα πίσω ελαστικά καλύτερα να είναι Medium γιατί δεν τραβάνε πολλά ζόρια και θέλουμε να συμβαδίζουν με τα μπροστά όταν ζεσταθούν.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0951s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on