PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Τι χρωμα ζαντες για 306 ασπρο.

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Σεπ 2007, 11:30:29    Θέμα δημοσίευσης: 306 - Τι χρωμα ζαντες για 306 ασπρο. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως ειναι τωρα (φωτο απο Fotografos):



Οπως ελεγα να τις κανω αφου τις επισκευασω:


Ασπρες με λιγα λογια (με συγχωρειτε αλλα δεν ειμαι πολυ καλος στο photoshop.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nightmaire (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 cabrio 1.6

Ένταξη: 16 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Σεπ 2007, 11:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ασιμι ειναι καλυτερο πιστευω!




www.club306c.gr

http://www.youtube.com/watch?v=8R1w_Zv_pEE
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Σεπ 2007, 11:59:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι συγκεκριμένες ζάντες εμένα δεν μου αρέσουν σε ασπρες.
Γενικώς έχω συνδέσει στο μυαλό μου το ασπρο χρώμα στις ζάντες με λιτά σχέδια (racing look)

αυτό το ανάγλυφο που έχουν στις ακτίνες δεν ξέρω αν θα είναι ωραίο σε λευκό χρώμα,
Νομίζω ότι λόγω χρώματος θα χάνεται και απλά θα "μπερδευει" το σχέδιο τις ακτίνας...
ψιλοφαίνεται και στην φωτοσοπιά που έχεις κάνει και το εχω παρατυρήσει σε κάμποσα 106 που έχω δει και φοράνε τις ΟΖ GTR βαμμένες λευκές... Puke right

εγω τις συγκεκριμένες ζάντες που πήρες πολύ πιθανό να τις εβαφα μαυρο γυαλιστερό (όχι ματ)

θα τονιστεί και το σχέδιο που έχουν οι ακτίνες Wink

αλλιώς ασημί ή μολυβί
αυτό το μαυρο χρώμιο που έχουν τωρα πάντως δεν κολλάει καθόλου σε ασπρο αμάξι.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Οκτ 2007, 17:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε άσπρο αμάξι, μαύρες ή σκούρο ανθρακί.

Τέλος.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Οκτ 2007, 21:35:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Σε άσπρο αμάξι, μαύρες ή σκούρο ανθρακί.



+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
U142093 ((Γιώργος)210ps+32kg)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207RC 1.6 (2007)

Ένταξη: 25 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 43

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 21:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο λευκό 306 ταιριάζουν οι άσπρες ζάντες στο λέω εκ πείρας.
Αν νομίζεις ότι στην συγκεκριμένη ζάντα δεν της ταιριάζει το λευκό τότε θα πρότεινα ανθρακί σε ματ απόχρωση.
Θα έλεγα ότι είναι μία καλή επιλογή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 09:47:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον προς τα εκει το παω και εγω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 10:36:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

U142093 έγραψε:
Στο λευκό 306 ταιριάζουν οι άσπρες ζάντες στο λέω εκ πείρας.
Αν νομίζεις ότι στην συγκεκριμένη ζάντα δεν της ταιριάζει το λευκό τότε θα πρότεινα ανθρακί σε ματ απόχρωση.
Θα έλεγα ότι είναι μία καλή επιλογή.


σωστά
αρκεί και το σχέδιο της ζάντας να είναι σχετικά μοτοσπορτ και όχι κυριλέ*

*όπως θεωρώ οτι είναι η παραπάνω Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 13:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
..εγω τις συγκεκριμένες ζάντες που πήρες πολύ πιθανό να τις εβαφα μαυρο γυαλιστερό (όχι ματ)...


Συμφωνω, ενα black satin παει πολυ με ασπρο αμαξωμα (και με τα περισσοτερα χρωματα μαλλον)

Steve έγραψε:
Σε άσπρο αμάξι, μαύρες ή σκούρο ανθρακί.

Τέλος.


Κ'εδω συμφωνω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 15:48:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ασπρο αμαξι μου αρεσουν οι ασπρες ζαντες αλλα μονο οι ακτινωτες ,σε πενταμπρατση δεν παει το λευκο αλλα και οι σκουρες δεν δειχνουν , η ζαντα πρεπει να ειναι σαν κοσμημα , να ειναι ανοιχτοχρωμη και να γυαλιζει!!!!!!!!


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vrass! (Kώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ford Fiesta S 1.6

Ένταξη: 07 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 19:09:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαύρες γυαλισμένες! Εγω λεω να βαψω ετσι τις δικές μου (το δικο μου ειναι ανοιχτο ασημι).


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GeoMel 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 18 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Οκτ 2007, 00:22:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ειναι το πως θα θελεις να δειχνει το αμαξι σου.. Αν βαψεις τις ζαντες ασπρες τοτε το αμαξι θα δειχνει πιο αγωνιστικο(θα ηταν προτειμοτερο η ζαντα αν ειναι ασπρη να ειναι κ πολυακτινη).. Αν την αφησεις ασημι τοτε θα δειχνει σπορ αλλα πιο ''συμβατικο''.. Αναλογα το τι θελεις..
Τωρα για την μαυρη ζαντα που ακουστηκε πιο πανω, εμενα η γνωμη μου ειναι οτι η μαυρη ζαντα πηγαινει κυριως σε μαυρα αυτοκινητα η σε πιο ''ακριβα'' αυτοκινητα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1136s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on