PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Οθόνη για dvd ή car-pc και αεραγωγοί...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 09:16:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο ειναι το διαβασμα του κινητηρα αλλα ακομα καλυτερο ειναι το γραψημο.
Ενταξει βεβαια δεν ειναι του παροντος οποτε το αφηνουμε.
Εδω εχουμε αλλο θεμα για να βοηθησουμε τον φιλο μας.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 11:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ειμαι υπερ του να κανει carpc!! Θα εχει κατι πολυ πιο ψαγμενο και πιο πολυλειτουργικο....Δηλαδη φαντασου να μπορεις ακομη και να γραφεις dvd μεσα σταμαξι...ΤΡΕΛΛΛΛΑΑΑΑ!!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 12:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Guys το σκεφτηκα και μαλλον θα κατευθυνθω προς το car pc θα αρχισω σιγα σιγα να μαζευω ολα τα συστηματα αν και θα παρει χρονο γιατι θα τα μαζευω ενα ενα.Εχω σκεφτει το project και βρηκα και μια φωτο απο το mp3car.com http://www.mp3car.com/vbulletin/attachments/fabrication/7862d1104787916-peugeot-306-7-5in-widescreen-install-lcd.jpg
.Αν και θελω βοηθεια οταν θα ξεκινησω με το project θα σας ενημερωσω γιατι σκεφτομαι να το κανω οπως στην εικονα αλλα απο κοψιματα ραψιματα βαψιματα δν ξερω γισ να "εντοιχισω" την οθονη. Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 13:08:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι θες απο βοηθεια μας λες....αλλα η φωτο που εδειξες δεν ακυρωνει τελειως το λογο που ανοιξες το τοπικ??
"...αμα βαλω αναδιπλουμενεη θα καλυπτει τους αεραγωγους του a/c..."

Tωρα θες να τους ξηλωσεις εντελως???? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 13:17:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το ψηλωακυρωνει το τοπικ.Τοτε ηθελα να βρω ενα τροπο να βαλω μια οθονιτσα στο αμξι μου.Αλλα τωρα ψηθηκα για car pc και σορρυ αν χαλαω το τοπικ και ηθελα ετσι να κανω μια κατασκευη.Μπορει να βαλω και in-dash οθονη και να μην ξηλωσω τους αεραγωγους.Απλα οι in-dash οθονες ειναι πολυ ακριβες................οποτε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 13:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκει που ειναι η οθονη στην φωτο , βολευει να'ναι και touch screen....

χχχχχχμμμμ................... Scratch Κοιτα που θα ψηθω και εγω να το ξεκινησω το project, προβλεπω να παραγγελνω τα κομματια του pc και να τα δηλωνω σαν "εσωτερικη καταναλωση" στο μαγαζι Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 14:08:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι να μην ψηθεις ρε συ....Τελος παντω νομιζω οτι ξεφυγαμε απο το τοπικ και θα μας δαγκωσουν.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 17:05:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με μια αλλαγή τίτλου όλα διορθώνονται...

Εκ της MOD Team... Razz



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 17:31:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Armed Salute
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nightmaire (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 cabrio 1.6

Ένταξη: 16 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 18:10:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θελεις την γνωμη μου επιδει και εγω ψηνομαι εδω και καποιους μηνες ....Μην μπεις στην διαδικασια να ξυλωσεις αεραγωγους...καλυτερα να παρεις μια απλη in-dash οθονες ταξης 300 ευρω...(Τονιζω ΑΠΛΗ οθονη) Χωρις DVD ktl.

Υπερ ... δεν ξυλωνεις τους αεραγωγους! (εχω και εγω 306... θα με χαλαγε ιδιαιτερα)
... δεν θα φαινεται πολυ εντονα ωστε να σκεφτει ο κλεφτης να ανοιξει το τουτουνι σου
... οποτε βαρεθεις το car pc αγοραζεις απλα ενα ραδιοσιντι .. και ουτε γατα ουτε ζημια ( απο κομμενα πλαστικα στο ταμπλο κτλ)
.... γλυτωνεις απιστευτα πολυ χρονο μονο και μονο απο τον χρονο τοποθετησης της οθωνης ... (που σημαινει ως που να τελειωσεις την πατεντα με κοψηματα κτλ θα εχεισ ξενερωσει)

και στην τελικη το ποσο που ανερχετε ενα car pc me in-dash οθονη μετρια gps, κτλ ειναι γυρω στα 500-600 ευρω .... δεν πιστευω οτι ειναι πολυ μεγαλο ποσο !




www.club306c.gr

http://www.youtube.com/watch?v=8R1w_Zv_pEE
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 18:40:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να οριστε τωρα δν ειμαστε off-topic Cool Cool Cool Cool Cool Cool.Τωρα....φιλε χρηστο εχεις ενα δικιο για την in-dash
Παράθεση:
δεν θα φαινεται πολυ εντονα ωστε να σκεφτει ο κλεφτης να ανοιξει το τουτουνι σου
απλα θα γουσταρα περισσοτερο ετσι να κανω την μοντιφα μονος μου,ετσι για το γα@@μωτο Laughing ρε αδερφε....αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα ειναι δυσκολο στην μεταπωληση το αμαξι ενω με την in-dash την βγαζω και την πουλαω και ειμαι κομπλε.Την in-dash την σκεφτομαι μονο για τους κλεφτες για να μην φαινεται.Απο εκει και περα....τι να πω.Μπορει καποιος να μου πει τιμες απο καλες οθονες in-dash και κανονικες?Ετσι να μου πει και την φτηνη να μου πει και την ακριβη οτι ειναι καλυτερο και αν γινεται να ειναι κατι συγκεκριμενο Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Ευχαριστω!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2007, 22:51:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Θανο ολα διωρθονονται...
Δεν θα κανει μονημη ζημια στην κονσολα σου η κατασκευη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Σεπ 2007, 00:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα ειναι και το θεμα οτι θα βγαζει ματι και δν ξερω πως να την καλυψω......αλλα θελω να κανω αυτο το βημα.Θα αρχιζω αν μαζευω οτι χρειαζεται και υπολογιζω το project "306 carputer" να αρχισει μετα τα χριστουγεννα.Η αργοπορεια οφειλεται στην μερικη ελλειψη χρηματων Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes .Αυτα.Οι αποψεις ολων ειναι ευπροσδεκτες.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Σεπ 2007, 11:08:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηφιζω πατεντα και οχι ετοιμη in dash.
Και ο λογος ειναι ενας.
Θελω να αρχισω να σκεφτομαι παλι για ενα τετοιο θεμα γιατι τελευταια το μυαλο μου εχει πιασει λιπος στο θεμα Carputer.
Εχουμε κανει δυο(307 και Civic)με διαφορα 6 μηνων και τωρα δεν θα εχω τιποτα.
Παιδακι ειμαι και ζηλευω.
Το Civic ειχε πολυ περισσοτερη δουλεια γιατι την 8 ιντσων οθονη δεν την επερνε αλλα τελικα χωρεσε και μαλιστα εγινε και ωραιο.
Μονο αυτα σας λεω αγορια.
Ειμαι στην διαθεση σας.
Δειτε το link απο το Civic και απο το δικο μου ετσι για να γουσταρετε.
Η δουλεια στο Civic ειναι 100% δικια μας(Ξαδερφου και δικια μου)εκτος απο το βαψημο.Στο δικο μου ειναι μονο δικια μου. Laughing Laughing Laughing

http://www.carputermania.gr/forum/showthread.php?t=493
http://www.carputermania.gr/forum/showthread.php?t=833

Εκει μπορεις να βρεις πολλα πραγματα γιατι ειναι ειδικα για carpc.
Κατι σαν το ελληνικο mp3car να φανταστεις.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Σεπ 2007, 12:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1194s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on