PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 Αναρτήσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούλ 2002, 02:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kamelos έγραψε:
Ti marka na paro k poso pane afta ?


File Kamelo nomizo pos to pianis apo lathos optiki gonia to thema...Markes iparxoun polles, Nounou omos...oops lathos Mr. Green ...To thema einai esi posa xrimata eisai diathetimenos na ksodepsis Question



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούλ 2002, 02:52:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kamelos έγραψε:
Ti marka na paro k poso pane afta ?


File kamelo as to doume ligo diaforetika to thema...Esi possa xrimata eisai diatethimenos na dosis Question Question Question



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούλ 2002, 06:50:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα βαζεις δυσκολα.
πολλες οι γνωμες κι οι αποψεις.
Δεν εβγαλες κανενα συμπερασμα απο αυτο το topic "αναρτησεις"?
Aς μιλησουν οι ειδικοι , αν δεν βαριουντε να τα ξαναλενε ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούλ 2002, 01:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς Κάμελος:

Απ' ότι κατάλαβα θέλεις την οικονομικότερη και αποτελεσματικότερη λύση, για βελτίωση της οδικής συμπεριφοράς χωρίς παρατράγουδα! Εν συντομία λοιπόν:

Εφόσον έχεις τα αμορτισέρ του 1.6 που είναι ίδια με του 2.0:

1η λύση: Βάζεις Eibach, τα ίδια με του Vini (και αρκετών άλλων) που δήλωσε ευχαριστημένος χωρίς να αλλάξει τα αμορτισέρ

2η λύση: Βάζεις τα H&R 3εκ. Δεν έχω την μαρτυρία κάποιου με 206, αλλά έχω την μαρτυρία κάποιου με Focus 1.6 που δεν άλλαξε αμορτισέρ. Άριστη συνεργασία με τα μανίσια αμορτισέρ. Και επειδή η H&R κυκλοφορεί και άλλες δύο πιο ενισχυμένες εκδόσεις, πιστεύω ότι αυτά τα ελατήρια (τύπος OEM) είναι μάλλον η ιδανικότερη λύση για χαμηλού κόστους βελτίωση. Ίσως και γι αυτό τα έβγαλε 3ποντα η H&R, για την άψογη συνεργασία με τα μανίσια αμορτισέρ, στη σωστή ζώνη λειτουργίας.

Εγώ παρασύρθηκα από τον βελτιωτή (τά 'θελε ο κ*λος μου βέβαια, δε λέω...) και έβαλα Ventura Sport. Να μην επαναλαμβάνομαι... Τώρα απλώς, περιμένω να χαλάσουν τα αμορτισέρ για να τ' αλλάξω. Αχ, η τσέπη μου...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miltellas στις Τετ 10 Ιούλ 2002, 02:10:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kamelos 
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούλ 2002, 11:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok avrio baini synergio to aftokinito gia na valoume tha H & R elatiria 3 cm.

lipon, to savatto vradi ida ena 206 cc asimi sto porto rafti beltiomeno apsoga. diladi giro giro fouskoumeno me spoilers ke kati ble fota mikra brosta . epatha plaka. 8O .. milame poli oreo.

An o kirios aftos ine edo ke diavasi afto to minima , please ... pes mou pou to ekanes afto .. thelo k ego.

gia,,,
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0512s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on