PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Διακόπτης φώτων

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
primus_pilum (Απόστολος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 01 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Αύγ 2007, 09:45:44    Θέμα δημοσίευσης: Διακόπτης φώτων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά καλημέρα.

Προχθές παρουσιάστηκε πρόβλημα στο 206 μου στο διακόπτη των φώτων. Συγκεκριμένα την ημέρα, όταν βγάζω δεξί φλας, σβήνει το φλας και ανάβουν τα φώτα. Μερικές φορές ανάβουν και τα φώτα μόνα τους.Το πήγα σε ηλεκτρολόγο και στο σέρβις μου και μου είπαν ότι φταίει ο διακόπτης,ο οποίος κοστίζει 280 €.Στην ερώτηση αν μπορούμε να βάλουμε μεταχειρισμένο από 307 ή άλλο 206, μου είπαν ότι είναι διαφορετικοί τύποι διακοπτών ακόμα και στα 206 και μόνο καινούργιο μπορούμε να βάλουμε. Θα ήθελα να ξέρω, όντως έτσι είναι ή με παραμυθιάζουνε;
Παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι ας μου απαντήσει.


primus_pilum
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Αύγ 2007, 10:21:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρεπει να εχουν δικιο γιατι το αμαξι σου ειναι μαλλον multiplex.Εγω δεν θα εβαζα ουτε και θα βαλω μεταχειρισμενο.Ναι τοσο κανει.Εχει βλαβη και οδικος μου,οχι στα φωτα αλλα στο μπουτον του υπολογιστη ταξιδιου.Περαστικα σου και περαστικα μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
primus_pilum (Απόστολος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 01 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Αύγ 2007, 09:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περαστικά μας δεν λες τίποτα! Δεν θέλω και γώ να βάζω τίποτα μεταχειρισμένο στο αυτοκίνητο, αλλά ήταν ζόρικη περίοδος αυτή για μένα οικονομικά και όπως καταλαβαίνεις με έτσουξε λίγο.


primus_pilum
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Αύγ 2007, 13:08:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικα τι μοντελο ακριβως ειναι?

επισης αυτο το ανταλλακτικο βγαζει συνεχεια βλαβες...ισως ειναι καλυτερο να παρεις καινουργιο που θα ειναι σιγουρο σωστο και απο παρτιδες που τα εχουν διορθωσει αυτα τα θεματα...το μεταχειρισμενο ισως να ειναι ελλατωματικο οπως δικο σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Αύγ 2007, 13:32:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...επίσης θα έχεις εγγύηση 1 ετος...
Just in case που πέσεις σε ελαττωμάτικό ανταλλακτικό...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
primus_pilum (Απόστολος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 01 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Αύγ 2007, 13:27:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η απόδειξη αγοράς μετράει και σαν εγγύηση, ή θα μου δώσουν άλλη;Αν κάνουν την πάπια για την εγγύηση, να τη ζητήσω;


primus_pilum
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Αύγ 2007, 13:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...επίσης θα έχεις εγγύηση 1 ετος...
Just in case που πέσεις σε ελαττωμάτικό ανταλλακτικό...


Μόνο σε περίπτωση που η τοποθέτηση έγινε σε επίσημο επισκευαστή του δικτύου.



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
primus_pilum (Απόστολος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 01 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Αύγ 2007, 08:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αλλαγή έγινε σε εξουσιοδοτημένο σέρβις και τελικά η απόδειξη μετράει σαν εγγύηση.Πάντως είναι τόσο εύκολη η αλλαγή του που με τα κατάλληλα κατσαβίδια μπορεί να την κάνει οποιοσδήποτε.Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά μου φάνηκε απλό.


primus_pilum
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Αύγ 2007, 10:15:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
MEMsound έγραψε:
...επίσης θα έχεις εγγύηση 1 ετος...
Just in case που πέσεις σε ελαττωμάτικό ανταλλακτικό...


Μόνο σε περίπτωση που η τοποθέτηση έγινε σε επίσημο επισκευαστή του δικτύου.

προφανώς... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2327s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on