PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ανάβουν τα αλάρμ αυτόματα;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 11:01:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα αλαρμ αναβουν και στο δικο μου σε αποτομο φρεναρισμα. Και ειναι πραγματικα πολυ χρησιμο.

Ο (οποιος) αισθητηρας δεν νομιζω οτι επεμβαινει πανω απο τα 100 χλμ. αλλα λιγο παρακατω (απο τα 90, τουλαχιστον τοτε το ειδα να μπαινει) και δεν ενεργοποιείτε κατω απο τα 40. Εχει να κανει καθαρα με τον ρυθμο επιβραδυνσης του αυτοκινητου.

Σκοπος του ειναι να προειδοποιει τον πισω και η χρηση του ειναι κυριως για τον αυτοκινητοδρομο. Θυμαμαι, παλαιοτερα, ενα ταξιδακι που ειχα κανει Γερμανια (τι δρομοι θεε μου) με ενα ΜΧ-5 και ενα κολλητο.Ενω πηγαιναμε κανονικοτατα, μετα απο μια παρατετανμενη στροφη με 180 χλμ, ξαφνικα βλεπουμε τον μπροστα να το πλακωνει στα φρενα και να αναβει τα αλαρμ. Shocked Βλαβη? Οχι απλουστατα μπροστα ειχα γινει μια μικρη καραμπολιτσα με 5 τουτου με αποτελεσμα ο δρομος να ειναι κλειστος και τα αυτοκινητα να σταματανε. Αυτος λοιπον ο λογος του αυτοματου αλαρμ. Εξαλλου αλαρμ σημαινει συναγερμος, δηλαδη ξυπνα μαλ@κ@!!!!!!

Τα αναμμενα αλαρμ σε τετοιες περιπτωσεις ειναι ενδεδειγμενα στην Γερμανια. Ολοι μα ολοι, ασχετως ηλικιας αυτοκινητου, αναβαν τα αλαρμ. Εκτος απο καποιους σε ενα κοκκινο ΜΧ-5 Confused

Βεβαια το κατα ποσο το εν λογω συστημα βοηθαει στην Ελλαδαρα μας δεν το γνωριζω γιατι εδω ο "ραλλιαρης" με ΤΟ ΟΧΗΜΑ σου εχει κολλησει προφυλακτηρα.....


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 11:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ydwr έγραψε:
Τα αλαρμ αναβουν και στο δικο μου σε αποτομο φρεναρισμα. Και ειναι πραγματικα πολυ χρησιμο.

Ο (οποιος) αισθητηρας δεν νομιζω οτι επεμβαινει πανω απο τα 100 χλμ. αλλα λιγο παρακατω (απο τα 90, τουλαχιστον τοτε το ειδα να μπαινει) και δεν ενεργοποιείτε κατω απο τα 40. Εχει να κανει καθαρα με τον ρυθμο επιβραδυνσης του αυτοκινητου.

Σκοπος του ειναι να προειδοποιει τον πισω και η χρηση του ειναι κυριως για τον αυτοκινητοδρομο. Θυμαμαι, παλαιοτερα, ενα ταξιδακι που ειχα κανει Γερμανια (τι δρομοι θεε μου) με ενα ΜΧ-5 και ενα κολλητο.Ενω πηγαιναμε κανονικοτατα, μετα απο μια παρατετανμενη στροφη με 180 χλμ, ξαφνικα βλεπουμε τον μπροστα να το πλακωνει στα φρενα και να αναβει τα αλαρμ. Shocked Βλαβη? Οχι απλουστατα μπροστα ειχα γινει μια μικρη καραμπολιτσα με 5 τουτου με αποτελεσμα ο δρομος να ειναι κλειστος και τα αυτοκινητα να σταματανε. Αυτος λοιπον ο λογος του αυτοματου αλαρμ. Εξαλλου αλαρμ σημαινει συναγερμος, δηλαδη ξυπνα μαλ@κ@!!!!!!

Τα αναμμενα αλαρμ σε τετοιες περιπτωσεις ειναι ενδεδειγμενα στην Γερμανια. Ολοι μα ολοι, ασχετως ηλικιας αυτοκινητου, αναβαν τα αλαρμ. Εκτος απο καποιους σε ενα κοκκινο ΜΧ-5 Confused

Βεβαια το κατα ποσο το εν λογω συστημα βοηθαει στην Ελλαδαρα μας δεν το γνωριζω γιατι εδω ο "ραλλιαρης" με ΤΟ ΟΧΗΜΑ σου εχει κολλησει προφυλακτηρα.....


κιομως βοηθαει.
εγω ειδα κιαλλους να το κανουν κι με εξεπληξε .
φυσικα οχι ολοι, ετσι ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 11:36:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
kai emena anigoun otan patao apotoma freno opote mallon tha prepei na girisoume sto oti ta multiplex anigoun ta alarm....
kai oxi ta pentaporta mono.. oso gia tis portes den sinvenei alla anavosvinei sto tamplo to STOP kato apo tin taxitita kai grafei sto panelaki Right front(oxi oti exei kai back)door open... i antistixa gia aristera..... kai anavosvinei kai to lefko fos pou anavei otan anoigeis tin porta..... ola afta AUTOMATIC... parakalo...


Στο δικό μου ρε γμτ γιατί δε γίνεται; Ίδιας χρονιάς είναι... Ή μήπως δεν έχουν δημιουργηθεί οι κατάλληλες συνθήκες για να ενεργοποιηθεί; Σε δυο τρία πολύ απότομα φρεναρίσματα στον περιφερειακό (90-0 σε δευτερόλεπτα) πάντως δεν είδα κάτι τέτοιο...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 11:59:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΧΩ PEUGEOT 206xs ( ΙΟΥΛΙΟΣ 2003) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ,
ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ...
ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΨΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ Rolling eyes Rolling eyes Question Question


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 12:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, μήπως έχει να κάνει με το ΑΒS;

Δηλ. να ανάβουν μόνο όταν ενεργοποιείται το ABS, οπότε όσοι δεν έχουν ABS να μην έχουν κι αυτό το στοιχείο.




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 12:32:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Παιδιά, μήπως έχει να κάνει με το ΑΒS;

Δηλ. να ανάβουν μόνο όταν ενεργοποιείται το ABS, οπότε όσοι δεν έχουν ABS να μην έχουν κι αυτό το στοιχείο.


Σταφανε μεχρι τωρα κανα 2 φορες που ενεργοποιηθηκε το ABS δεν ειδα να αναβουν τα alarm......oπως εγραψα και πριν θα το δοκιμασω.


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΒΑΣΙΛΗΣ (THOR)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206ΧΤ 1.1

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 12:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπααααααααααααα....................................


ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Φεβ 2004, 12:18:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σηστημα αυτο δεν ειναι τοσο ευεσθητο και γιαυτο μπορη καπιος να φρεναρη ολη μερα αποτομα και μην αναψουν ποτε ..... Razz και ξαφνικα εκει που πηγενεις πεταγετε απο το στενο ο τυπος τσεκουρονης το φρενω και ακους τικ-τακ-τικ-τακ......και αναροτιεσε μα γιατι παιδευομαι ολη μερα για να αναψουν Shocked !!Την ακριβη λειτουργια θα σας την πω απο Τριτη !!
Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Φεβ 2004, 13:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση: γιατί στο εγχειρίδιο χρήσης δεν αναφέρεται τίποτα γι'αυτό το σύστημα; (ή μήπως το αναφέρει και δεν το έχω δει;) Question




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Φεβ 2004, 16:45:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Παιδιά, μήπως έχει να κάνει με το ΑΒS;

Δηλ. να ανάβουν μόνο όταν ενεργοποιείται το ABS, οπότε όσοι δεν έχουν ABS να μην έχουν κι αυτό το στοιχείο.


Παιδια πιστευω οτι το ABS ειναι ασχετο. Τα αλαρμ αναβουν στα 80-90 χλμ οταν το ABS δεν εχει ξυπνησει καν. Δεν πιστευω να υπαρχει ατομο με μαμα φρενα που να εχει μπλοκαρει τροχο στα 90 Question Exclamation Το ABS μπαινει κατω απο τα 50 χλμ υπο νορμαλ συνθηκες.

Εξαλλου αν ειχε να κανει με το ΑBS τοτε με τα τελευταια χιονια και που δουλευε υπερωριες τα αλαρμ θα επρεπε να αναβουν καθε φορα. Κατι το οποιο δεν γινοταν.

Και τωρα βγαινω εκτος θεματος (sorry ) για να πω οτι ο χιονιας εφερε την "καταστροφη"... Απορριματοφορο αποφασισε να ξυσει ολη την δεξια πλευρα του 206, το οποιο αναρρωνει στην Lion. Crying or Very sad Crying or Very sad


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2007, 17:48:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδιά εμένα έχει το σύστημα ανάβουν αυτόματα τα αλάρμ σε περίπτωση κινδύνου αλλά δεν έχω καταφέρει να τα κάνω να σβήσουν αυτόματα... Cool όπως λέτε εδώ πατώντας το γκάζι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
soulis_dc (Σούλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 04 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούν 2007, 19:28:38    Θέμα δημοσίευσης: 207: Ανάβουν αυτόματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενημερωτικά πάντως παιδιά,

Στο 207 ανάβουν αυτόματα όταν φρενάρεις απότομα και τρανταχτεί το αυτοκίνητο. Για να υπάρχει πάντως δυνατότητα να ανάψουν αυτόματα θα πρέπει το πλήκτρο ενεργοποίησης να είναι μπουτόν και όχι διακόπτης.


Η γνώση είναι δύναμη και πρέπει να μοιράζεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούν 2007, 22:02:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα πολυπλεξικά 206 μιας και για αυτά μιλάμε υπάρχει αυτή η δυνατότητα αρκεί να είναι ενεργοποιημένη στο BSI.
Δεν ανάβουν όταν τραντάζεται το αμάξι αλλάσε απότομο φρενάρισμα και ΑΝ το σύστημα το κρίνει απαραίτητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούν 2007, 23:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Στα πολυπλεξικά 206 μιας και για αυτά μιλάμε υπάρχει αυτή η δυνατότητα αρκεί να είναι ενεργοποιημένη στο BSI.
Δεν ανάβουν όταν τραντάζεται το αμάξι αλλάσε απότομο φρενάρισμα και ΑΝ το σύστημα το κρίνει απαραίτητο.


Για κάααααατσε.... Δηλαδή εγώ που είμαι multiplexed, μπορώ απλά να το πάω σε ένα συνεργείο με BSI μαραφέτια και να μου το ενεργοποιήσουν;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 21:16:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικα πρεπει να το κανει ηδη...Δεν ξερω....
Στο δικο μου το εχω δοκιμασει παρα πολλες φορες Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 22:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Λογικα πρεπει να το κανει ηδη...Δεν ξερω....


Όχι... δεν...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούν 2007, 22:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207: Ανάβουν αυτόματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soulis_dc έγραψε:
Ενημερωτικά πάντως παιδιά,

Στο 207 ανάβουν αυτόματα όταν φρενάρεις απότομα και τρανταχτεί το αυτοκίνητο. Για να υπάρχει πάντως δυνατότητα να ανάψουν αυτόματα θα πρέπει το πλήκτρο ενεργοποίησης να είναι μπουτόν και όχι διακόπτης.


Το τράνταγμα τι σχέση έχει ?? εξαρτάται πώς το ένοιωσες το φρενάρισμα . .
Διακόπτεις ? τι σαν το λαλάρι στα αγωνιστικά ?
Rolling eyes
Σε απότομο και αρκετά παρατεταμένο έχω την εντύπωση χωρίς να μειώσεις την πίεση στο πεντάλ. . . . καλά δεν το έχω κάνει και σύστημα, αλλά σε κάτι τέτοιο θυμάμαι ότι ενεργοποιείται πάντα !!
Α ρε Αργύρη . . . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
billisdim (Dim)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 03:28:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου αναψαν κ μενα τα αλαρμ,μια φορα που φρεναρα πολυ δυνατα για να αποφυγω τρακαρισμα,απο τοτε οσες φορεσ πηγα να το κανω να αναψουν εσκεμενα δεν τα καταφερα,μεχρι που μου το ξανακανε παλι οταν πηγα να αποφυγω συγκρουση κ φρεναρισα.Αναβουν παντως,σε ολα τα multiplex εχω την εντυπωση, οταν φρεναρεις στα ορια ομως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούν 2007, 07:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παρατηρησα οτι το κανει σε αποτομο φρεναρισμα μετα τα 100 αλλα αποτομο σε φαση pedal to the metal!!Δοκιμασμενο Γρηγοριου Λαμπρακη για να περασω ολα τα φαναρια με πρασινο απο την προοδυτικη ωσ τις φυλακες.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,148s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on