PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 07:10:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω χτες μεσημερακι βγηκα με ενα φιλαρακι και την κοπελα του δασοτσαρκα...Αλλα οι μαλ**ες? την εχουν κανει την πιστα σκ**α εχουν χτισει παντου τοιχακια και τσιμεντενια μονοπατια...Ασε που οι προκες/καρφια/γυαλια υπαρχουν σε αφθονια!!!Ξενερωσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 09:50:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
πάω κι εγώ απο το εξοχικό (Νέα Μάκρη) για γκομενότσαρκα με το bmx


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 13:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
αυτά τα άτιμα τα ποδήλατα γα**το...
πάω κι εγώ απο το εξοχικό (Νέα Μάκρη) για γκομενότσαρκα με το bmx προς παραλία μεριά απο Νέα Μάκρη εως Σχοινιά(mongoose menace για όποιον ασχολείται) μετά απο αρκετά χρόνια (αφου δεν επεσε κανα νεφρό κάτω....) κι όπως πηγαίνω αραχτός φφτσσσσσ λάστιχο πάπαλα.

Κι ο βλάκας να μην εχω και κινητό μαζί μου, μια ζωή το ξεχνάω σπίτι, και το κόβω ποδαράτο πίσω.

Eεε τελικά πηγα το εφτιαξα και την πήγα την βόλτα.



Για σου Γιάννη πιπινοκυνηγέ....
Πως λέμε βγήκε ο΄μάγκας με το τρίκυκλο..

Ο Γιαννάκης είναι ο μάγκας με το Bmx....

Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 13:31:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr@lly έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
αυτά τα άτιμα τα ποδήλατα γα**το...
πάω κι εγώ απο το εξοχικό (Νέα Μάκρη) για γκομενότσαρκα με το bmx προς παραλία μεριά απο Νέα Μάκρη εως Σχοινιά(mongoose menace για όποιον ασχολείται) μετά απο αρκετά χρόνια (αφου δεν επεσε κανα νεφρό κάτω....) κι όπως πηγαίνω αραχτός φφτσσσσσ λάστιχο πάπαλα.

Κι ο βλάκας να μην εχω και κινητό μαζί μου, μια ζωή το ξεχνάω σπίτι, και το κόβω ποδαράτο πίσω.

Eεε τελικά πηγα το εφτιαξα και την πήγα την βόλτα.



Για σου Γιάννη πιπινοκυνηγέ....
Πως λέμε βγήκε ο΄μάγκας με το τρίκυκλο..

Ο Γιαννάκης είναι ο μάγκας με το Bmx....

Laughing Laughing Laughing Laughing


αμέ τι το πέρασες... πέρνω μαζί μου και ζάχαρη για την ξυνίλα απο την χυλόπιτα κι όποια δω της λέω "γκόμενα ανέβα στα πατάκια!!" (άλλο που δεν εχει πατάκια το ποδήλατο μου βέβαια)


*να συμπληρώσω δε εδώ οτι ειναι και δίφυσο το bmx
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 23:22:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα ξεκίνησε η συναρμολόγηση του ΜΕΜοποδηλάτου...


Πάντως δύφυσος σαν τα δικά μας δεν υπάρχει περίπτωση
να γίνει...
Δυστυχώς λόγο καιρικών συνθηκών δεν καταφέραμε να ποδηλατήσουμε
αυτό το Σουκου...

Το επόμενο ελπίζω καλύτερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 06:40:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυφυσο??Το δικο μου ειναι τριφασικο με εργοταξιακη ασφαλεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 09:01:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοποθετήσθηκε το πιρούνι κομπλέ με τα ποτυράκια/ρουλεμαν + λαιμό κλπ κλπ με φρέσκο φρέσκο γράσο...
Ομοίως
ο άξονας των πετάλ με όλα τα παρελκόμενα
οι τροχοί με φρέσκα λαστιχάκια
τα φρένα και τα ντεραγιέ και αλυσίδα.
Το τιμόνι θέλει λίγο βαψο/φρεσκάρισμα το οποίο θα γίνει την Τετάρτη και μετά θα τοποθετηθούν τα χειρηστήρια.
Καλό θα ήταν να πάω να πάρω καινούργια έσω/έξω συρματόσκοινα για φρένα και ταχύτητες.
Λες να πάρουμε και κάνα φρέσκο τακάκι? Confused Rolling eyes Question
Αυτά... Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 09:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εναι αμα ειναι πολυκαιρησμενα θα σφυρανε και θα πατιναρουν και δεν θα εχεις επιβραδυνση αλλα μονο μπλοκαρισμα....
Προτεινω Koolstop διχρωμα(πορτοκαλι μαυρο) με λειτουργεια ημιεμπλοκης (κατι σαν ABS)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 09:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοείς αυτά?
http://www.bikezona.com/Promociones/promociones-prod-ver.asp?id=150

εγώ πάντως τόσα χρόνια που κάνω ποδήλατο δεν είχα πρόβλημα κοκκαλώματος (αρκεί να μην το προκαλούσα εγώ) με τα συμβατικά τακάκια

ίσως βέβαια να μην πήγαινα και τόσο οριακά (όπως ίσως εσύ σε κάποιον αγώνα)

που τα βρίσκουμε αυτά τα τακάκια (εννοώ συγκεκριμένο μαγαζί) γιατί εδώ γύρω στο Χαλανδρι δεν τα έχω δει.
τιμή?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 10:45:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αυτα...
Κοιτα εγω τα δικα μου τα επαιρνα 20 ευρω το σετακι(2τεμ) αλλα τα δικα μου ειναι αλλου τυπου αλλα δεν νομιζω να ειναι και πολυ μεγαλλητερη η διαφορα στην τιμη....Α!!!!και κατι αλλο τα στεφανια στις ροδες σου ειναι κεραμικα?Αν ναι τοτε οπψσδηποτε παρτα αν οχι παρεα απλα αλλα shimano οχι chinablue!!! Γιατι το φρενο και τα λαστιχα ειναι η "ζωη" σου μην κανεις τσιγκουνια.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 10:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα στεφάνια στις ρόδες είναι ακόμα συμβατικά παλαιού τύπου...
στο μέλλον βλέπουμε...

προέχει ένα μπροστινό αναρτισόμενο πιρούνι (αν και τόσα χρόνια χωρίς μια χαρά πήγαινα..., όχι φυσικά ότι δεν θα βοηθάει)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 11:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Smile Από μικρός με bmx και mountain κι εγώ (δε θυμάμαι να έχω ανέβει ποτέ σε κούρσα) αλλά κυρίως τα καλοκαίρια στην Ιεράπετρα που έχει και άπλα...

Αθήνα πέρσι πήρα ένα καινούριο mtb με σκοπό να έχω κάποια εναλλακτική για κοντινές μετακινήσεις και να με βοηθήσει στη φυσική μου κατάσταση. Προς το παρον πέρα από μερικές βόλτες προς Φάληρο και Αγ. Κοσμά το χρησιμοποιώ κυρίως για να πηγαινοέρχομαι σχολή καμιά φορά την εβδομάδα (καιρού επιτρέποντος).

Ήθελα να κάνω και χωμάτινες διαδρομές αλλά ελλείψει χρόνου και παρέας δεν έχει κάτσει τπτ (δεν ξέρω και μέρη για να ξεκινήσω να κανονίζω κάτι)...
Αν κανονίσετε χωματοδιαδομή εντός Αττικής ελπίζω να έχω το χρόνο να σας βρω
Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 15:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω σας λεω...Μαζευτητε να παμε στην ευκολη πιστα πρωτα...και μετα απο χωματοδρομους.....ου!!!!!!!!!!!!!Οσους θες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 16:48:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε, πάμε! Smile Κυριακή 6/6, πρωί! Ποιοί και που;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 17:48:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

scrat έγραψε:
Άντε, πάμε! Smile Κυριακή 6/6, πρωί! Ποιοί και που;


Kυριακή 3/6
ή
Κυριακή 10/6
--------------------------------------------------------------------------------------
Κυριακή 6/6 δεν υπάρχει.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 17:56:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3/6 είναι ο τελικός 6χ6 το απόγευμα και το πρωί στάνταρ θα παίξει μπανάκι (αλλιώς θα έχουμε γρίνια από τα εταιρα ήμιση...)
για 10/6 είναι πολύ νωρίς για να κανονήσουμε από τώρα.

επίσης (γενικώς) με την ζέστη που έχει πλέον θεωρώ ότι είναι καλήτερα κάποιο απόγευμα πχ Δευτέρα/Τετάρτη/Σάββατο από τις 1700 πχ και μετά... έως 2030 που νυχτώνει

και μια ενδιαφέρουσα περιοχή είναι η Πάρνηθα που έχει άπειρους χωματόδρομους με νορμάλ κλίση.

ομοίως και Πεντέλη (αν και έχει λίγο περισσότερο πέτρ, αν και εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό)

επίσης κάποια στιγμή στο μέλλον θέλω να ανέβω Υμηττό...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 18:14:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
scrat έγραψε:
Άντε, πάμε! Smile Κυριακή 6/6, πρωί! Ποιοί και που;


Kυριακή 3/6
ή
Κυριακή 10/6
--------------------------------------------------------------------------------------
Κυριακή 6/6 δεν υπάρχει.. Wink

Ποπο καλά, άνοιξα το ημερολόγιο στον Μάιο Razz Laughing Laughing
ΟΚ σωστά Μάνθο! 3/6 δεν, για 10 βλέπουμε...
Αν μας κάτσει κάποιο σ/κ με συννεφιά ή κάτω από 25 βαθμούς max ίσως να αντέχεται! Αλλιώς απόγευμα είναι πολύ καλή ιδέα... (αν και καθημερινές αρκετά πιο δύσκολο για εμένα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 18:31:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
επίσης κάποια στιγμή στο μέλλον θέλω να ανέβω Υμηττό...


Εχει μια χωμάτινη διαδρομή στον προτελευταίο πέταλο πριν τις κεραιες στα δεξιά όπως ανεβαίνεις... με τρελλή θέα το Σαρωνικό και την Αθήνα!
Φτάνεις απο εκει ως Τερψιθέα. Το έχω κάνει με τζιπ αυτό και μπορώ να πω πως εχει αρκετή πέτρα κάτω... μάλλον οχι οτι καλύτερο για ποδήλατο.

Ανταυτού προτείνω στους πρόποδες του Υμηττού και συγκεκριμένα στον Καρέα μια χωμάτινη κορυφαία για moto cross αλλα και ποδήλατο. Ειναι οπως ανεβαίνεις την Κατεχάκη (προς Ηλιουπολη δλδ) μετά την διασταύρωση με Παπάγου η πρώτη έξοδος - φανάρι αριστερά (νομίζω γράφει στρατόπεδο Σακέττα και το σημείο ειναι γνώστό και ως "Κουταλάς").
Κάποια στιγμή τελειώνει ο δρόμος και αρχίζει το χωμα μέχρι το τελος οπου υπάρχει μια αλάνα που εχουν φτιάξει αυτοσχέδια πίστα για μοτο κρος.
Αξίζει να πατε οι ενδιαφερόμενοι.


Επίσης για mountain είναι ωραία να κάνει καποιος περιμετρικά την λίμνη του Μαραθώνα... συναντάς καθε είδους οδόστρωμα, ασφαλτο,χαλικι,κοκκινοχωμα,πετρες,λασπη, ρυάκια... Wink

edit
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/limnh_mara8wna.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 18:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΧ καλομαθημενοι ειστε....Εμεις με την εθνικη οτι μα οτι καιρο και να εχει βγαιναμε προπονηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάϊ 2007, 18:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαραθώνα το έχω κάνει με την μηχανή γυρνώντας από βόλτα στην Πάρνηθα και είναι όντως γαμάτα. Wink

Ανάβαση στο Υμηττό εννούσα και το ασφάλτινο κομμάτι για προπόνηση στην ανηφόρα...
Για τον "πέτρινο" χωματόδρομο που είχε πει φίλος που πάει εκεί για περπάτημα και θα ήθελα να το κάνω. Όντως η θέα πρέπει να είναι φανταστική από εκεί πάνω.
Για το "κάτω" (κοντά στο στρατόπεδο) το έχω ακούσει για τις μηχανές, δεν ήξερα ότι έχει και ποδηλατοδιαδρομή. Ενδιαφέρον... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 6 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,334s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on