PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εορτασμοί 5 χρόνων - part 3...!!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 13:41:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλείσθε όπως επισυνάψετε φωτογραφικό υλικό (κατά προτίμηση του τύπου "Σπιούνος") για να έχουμε μια ιδέα της βραδυάς και οι μη-Αθήνας.

Το είπα όσο πιο σεμνά μπορούσα,
Εκ της ξέρετε ποιας Team
Steve




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 16:43:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micra_iro έγραψε:
αν και λιγο αργα ηρθα κι εγω για ενα ποτακι, βεβαια ο μονος που ηξερα απο εκει ηταν ο καλος μου (τρομοκρατης) γειτονας Πετρος αλλα δεν πειραζει περασα ομορφα με πολυ καλα ακουσματα μπραβο και στα παιδια που παιξανε για ολους εμας απο δω και περα εχετε αλλους δυο fan του γκρουπ see ya on your next live presentation.

Ηρώ, πόσα ποτά χτύπησες πάλι κορίτσι μου και μπερδεύτηκες??? Beer Beer Laughing Laughing

Ο Πέτρος ήταν αυτός ο τραγουδιάρης - Τσε Γκεβάρα με το κόκκινο σαλβάρι που μας πήρε τα αυτιά όλο το βράδυ!! Laughing Laughing Laughing

Εμένα, εδώ και χρόνια με φωνάζουν Σπύρο!!! Wink Silly

Ευχαριστούμε πάντως που μας τίμησες με την παρουσία σου και εσύ και η φίλη σου και σε περιμένουμε και σε μελλοντικές εκδηλώσεις του συλλόγου, όπως και στα live των παιδιών Exclamation


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 16:50:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τους παρακάτω ανθρώπους που τίμησαν με την παρουσία τους και το εκπληκτικό συγκρότημα των Motherfunkerz αλλά και τα γενέθλια του συλλόγου μας....
1.Xrusa xs με την παρέα της.
2.Pygolabida με την φίλη της.
3.Gr@lly.
4.MemSound.
5.Stevon.
6.Pappaki.
7.Ήλια.
8.Ady.
9.Crusader.
10.Kostask με την Μαρία.
11.Αιμιλία με την παρέα της.
12.Την γυναίκα μου.

Ξέχασες τον Blackjack με την παρέα του! Very happy Wink


ΚΑΛΑ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ ΧΘΕΣ ΛΕΜΕ!!!

ΤΡΕΛΟ ΚΕΦΙ
ΤΡΕΛΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
ΤΡΕΛΟΣ ΧΟΡΟΣ
ΤΡΕΛΕΣ ΜΠΥΡΕΣ
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 18:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Για εμάς ήταν ένα από τα καλύτερα μας live μια και το μαγαζί ήταν γεμάτο και ο κόσμος πολύ ενθουσιώδης και χόρευαν όλο το βράδυ!


Πέτρο συγχαρητήρια
Πλέον παίζεται ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ και κάνετε τρελό κέφι!!!
Συνεχίστε ΕΤΣΙ!!!


Αν βοηθούσε και λίγο ο φωτισμός (να ήταν λίγο λιγότερος και να έπαιζα και κάνα φωτορυθμικό...) πιστευω ο χορός θα ήταν περισσότερος (εννοώ από περισσότερα άτομα)
Όπως θα ξέρεις όταν υπάρχει αρκετό φώς πολλοί ντρέπονται να κουνηθούν... για αυτό και τα φωτορυθμικά βοηθούν πολύ σε τέτοιο χαβαλέ.
Έχε το σαν σκέψη στο μυαλό για τα επόμενα live να έχουν λίγο λιγότερο φως στην "πίστα"... Wink




...για τα "υπόλοιπα" προσπαθώ (και ελπίζω να καταφέρω) να κρατήσω το στόμα μου κλειστό...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 18:52:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
micra_iro έγραψε:
αν και λιγο αργα ηρθα κι εγω για ενα ποτακι, βεβαια ο μονος που ηξερα απο εκει ηταν ο καλος μου (τρομοκρατης) γειτονας Πετρος αλλα δεν πειραζει περασα ομορφα με πολυ καλα ακουσματα μπραβο και στα παιδια που παιξανε για ολους εμας απο δω και περα εχετε αλλους δυο fan του γκρουπ see ya on your next live presentation.

Ηρώ, πόσα ποτά χτύπησες πάλι κορίτσι μου και μπερδεύτηκες??? Beer Beer Laughing Laughing

Ο Πέτρος ήταν αυτός ο τραγουδιάρης - Τσε Γκεβάρα με το κόκκινο σαλβάρι που μας πήρε τα αυτιά όλο το βράδυ!! Laughing Laughing Laughing

Εμένα, εδώ και χρόνια με φωνάζουν Σπύρο!!! Wink Silly

Ευχαριστούμε πάντως που μας τίμησες με την παρουσία σου και εσύ και η φίλη σου και σε περιμένουμε και σε μελλοντικές εκδηλώσεις του συλλόγου, όπως και στα live των παιδιών Exclamation


χικ sorry ρε γειτονα ενα ποτο ηπια αλλα μαλλον και αυτο με χαλαει δεν ειμαι για τετοια χικ Beer Beer Beer
κι οσο για την αλλαγη του ονοματος ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι και δη φυσικης ξανθιας που βαφει τη ριζα μαυρη και το υπολοιπο κοκκινο τι να περιμενεις Rotfl Rotfl την επομενη φορα που θα συναντηθουμε μπαλκονι με μπαλκονι η τσαρκα στη γειτονια θα συστηθουμς δια χειραψιας και απο την αρχη


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 19:17:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Baphomet έγραψε:
Για εμάς ήταν ένα από τα καλύτερα μας live μια και το μαγαζί ήταν γεμάτο και ο κόσμος πολύ ενθουσιώδης και χόρευαν όλο το βράδυ!


Πέτρο συγχαρητήρια
Πλέον παίζεται ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ και κάνετε τρελό κέφι!!!
Συνεχίστε ΕΤΣΙ!!!


Αν βοηθούσε και λίγο ο φωτισμός (να ήταν λίγο λιγότερος και να έπαιζα και κάνα φωτορυθμικό...) πιστευω ο χορός θα ήταν περισσότερος (εννοώ από περισσότερα άτομα)
Όπως θα ξέρεις όταν υπάρχει αρκετό φώς πολλοί ντρέπονται να κουνηθούν... για αυτό και τα φωτορυθμικά βοηθούν πολύ σε τέτοιο χαβαλέ.
Έχε το σαν σκέψη στο μυαλό για τα επόμενα live να έχουν λίγο λιγότερο φως στην "πίστα"... Wink




...για τα "υπόλοιπα" προσπαθώ (και ελπίζω να καταφέρω) να κρατήσω το στόμα μου κλειστό...


Τρελοζουζουνέλο εσύ πάντως έδωσες ρέστα Laughing Laughing Laughing Laughing
για τον φωτισμό κτλ τα ξέρω κι εγώ και έχεις δίκιο αλλά το μαγαζί άνοιξε πολύ πρόσφατα και ήταν το πρώτο live που κάνει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 20:34:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing . . . . . . . .


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 00:58:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
vinman έγραψε:
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τους παρακάτω ανθρώπους που τίμησαν με την παρουσία τους και το εκπληκτικό συγκρότημα των Motherfunkerz αλλά και τα γενέθλια του συλλόγου μας....
1.Xrusa xs με την παρέα της.
2.Pygolabida με την φίλη της.
3.Gr@lly.
4.MemSound.
5.Stevon.
6.Pappaki.
7.Ήλια.
8.Ady.
9.Crusader.
10.Kostask με την Μαρία.
11.Αιμιλία με την παρέα της.
12.Την γυναίκα μου.

Ξέχασες τον Blackjack με την παρέα του! Very happy Wink




...Σωστός... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 01:47:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανο νομιζω οτι δεν χρειαζεται να βγάζεις τοση κακια μεσα απο το ποστ σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 03:41:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μανο νομιζω οτι δεν χρειαζεται να βγάζεις τοση κακια μεσα απο το ποστ σου....


μάλλον για αγανάκτηση το βλέπω... και όχι κι άδικα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 03:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Μανο νομιζω οτι δεν χρειαζεται να βγάζεις τοση κακια μεσα απο το ποστ σου....


μάλλον για αγανάκτηση το βλέπω... και όχι κι άδικα.


...νομίζω ότι με καλύπτει αυτό που γράφει ο Πέτρος απόλυτα Νίκο.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 09:12:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...με τη σειρά μου και γω να πω πως πέρασα φανταστικά, παρόλο που δεν είμουνα στα κέφια μου.
Η παρέα μου επίσης, αν και άργησαν λίγο, έκαναν ΤΑ θετικότατα σχόλια για τον Πέτρο και τους Motherfunkerz!!!!! παιδιά αρέσατε πολύ! πάντα τέτοια Thumbs Up



επίσης να πω πως παρόλο που πριν είχα πάει και γω σε κάποια επίσκεψη (και δεν έγινα κουρούμπελο {ακούς sod?} Tease ), παρόλο που ο καιρός ήταν χάλια, παρόλο που είχα τρομερό πονοκέφαλο (μα καλά ούτε μια ασπιρίνη να μη βρω!), παρόλο... παρόλο.. παρόλο.. που θα μπορούσα να βρω ένα σωρό δικαιολογίες για να μην έρθω... ήρθα και δεν το μετάνιωσα καθόλου! πέρασα μια καταπληκτική βραδυά Σαββάτου, με καλή live μουσική (που δεν έχεις συχνά την ευκαιρία να ακούσεις Wink ).

Για όσους δεν ήρθαν, άσχετα με τη δικαιολογία που έχουν, απλά έχασαν. Και δεν τα γράφω για να κατηγορήσω κανέναν, απλά μια αίσθηση απογοήτευσης μου βγάζει....



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 10:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να'σαι καλά Χρύσα που ήρθες και για τα καλά σου λόγια! Χαίρομαι που περάσατε καλά! Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 13:37:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Έχε το σαν σκέψη στο μυαλό για τα επόμενα live να έχουν λίγο λιγότερο φως στην "πίστα"... Wink

Με την παρουσία μου στην πίστα αδύνατον να υπάρχει λιγότερο φώς.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Πέτρο όπως τα ξέρεις άλλωστε, κάθε φορά το live σας είναι τέλειο, μακάρι να καθόμουν περισσότερο Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Next time... Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 14:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βλεπω λόγο αγανάκτησης... Αν ήταν όλοι να αγανακτουσαμε τόσο εύκολα για όσα συμβαίνουν η δεν συμβαινουν στο κλαμπ, τοτε.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 15:12:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Δεν βλεπω λόγο αγανάκτησης... Αν ήταν όλοι να αγανακτουσαμε τόσο εύκολα για όσα συμβαίνουν η δεν συμβαινουν στο κλαμπ, τοτε.....


Άστο ρε Νικόλα....Δεν πρόκειτε να καταλάβεις....
Εξάλου έχω τόσο κακία μέσα μου.............όπως είπες.......... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (X - Stazi)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


PEUGEOT 206 XS

Ένταξη: 11 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 221

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 15:39:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνο καλέ μου μήπως να ξανακοιτάξεις τι λιστα σου για το ποιοί ήταν και ποιοί έπρεπε να ήταν εκεί πριν μας κράξεις ? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 15:45:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν υπαρχει ποιοι επρεπε και ποιοι οχι
ουτε λιγοτερο ή περισσοτερο...
ουτε ασπρο ή μαυρο

οποιος πηγε πηγε γιατι ηθελε ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ...

προφανως οι υπολοιποι δεν ηθελαν.

ο μανος εχει 10000% δικιο σε οτι λεει.

ΤΕΛΟΣ.



Υ.Γ. καλο ειναι καποιος να το κλειδωσει το εν λογω θεμα...
να αφαιρεθουν τα ανουσια τελευταια ποστ και αν καποιοι θελουν να το συζητησουν ας γινει ενα αλλο τοπικ αλλου.
στο τελος θα το κανουμε κηδεια απο γιορτη αυτο το παρτυ Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 16:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πρόκειται να σβηστεί ή να κλειδωθεί οτιδήποτε.
κι αν είναι να οδηγηθεί σε κηδεία, ας γίνει.
στο χέρι μας ήταν/είναι/και θα είναι "να" ή "να μην" άλλωστε.
γενικώς και ειδικώς.

Η συνέχεια "εδώ" γιατί ούτως ή άλλος ξεφευγουμε από το θέμα πάρτυ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2317s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on