PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόβλημα με τα ηλεκτρικά παράθυρα;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 21:49:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά τι φαγώνεστε, απλά είναι τα πράγματα.
Πρώτον-ναι DimiP το XT Premium το έχει αυτό το σύστημα.
Δεύτερον-για να μην κάνετε πειράματα με τα κουμπάκια και σας μείνει στο χέρι, δείτε, άμα στο πλήκτρο του παραθύρου του οδηγού έχει το γράμμα Α τότε είναι αυτόματο. Αν έχει την εικονίτσα με το παράθυρο, όπως στου συνοδηγού, τότε είναι χειροκίνητο (αν και ούτε αυτή είναι η σωστή λέξη). Εγώ προσωπικά θα το ήθελα το συγκεκριμένο σύστημα και για το παράθυρο του συνοδηγού.



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 22:12:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω οτι εχει σχεση νεο-παλιο καθως το δικο μου ειναι made τον Ιουλιο του 99 και απ'οτι θυμαμαι του Dimip Δεκεμβρη (πιο μετα)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 00:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια δεν το εχω αυτο το πραγμα-δεν το εχω- Crying or Very sad δεν το εχω- Crying or Very sad κλαψ κλαψ Crying or Very sad Crying or Very sad
αυριο θα το "σκισω" το διακοπτακι θα το τρελανω στα πανω-κατω μπας και το εχω και δεν το εχω καταλαβει 2 χρονια τωρα!!!
.
.
.
μπααααα. δεν μπορει ...δεν το εχω - ειμαι σιγουρος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 19:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
δείτε, άμα στο πλήκτρο του παραθύρου του οδηγού έχει το γράμμα Α τότε είναι αυτόματο. Αν έχει την εικονίτσα με το παράθυρο, όπως στου συνοδηγού, τότε είναι χειροκίνητο (αν και ούτε αυτή είναι η σωστή λέξη). .

Βρε Δημητρη το δικο σου το εχει το Α.Θυμασαι οταν συναντηθηκαμε που μου εκανε εντυπωση το διακοπτακι γιατι ηταν διαφορετικο απο το δικο μου?
Και δεν ξεραμε γιατι ειναι διαφορετικο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 21:44:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Slash έγραψε:
δείτε, άμα στο πλήκτρο του παραθύρου του οδηγού έχει το γράμμα Α τότε είναι αυτόματο. Αν έχει την εικονίτσα με το παράθυρο, όπως στου συνοδηγού, τότε είναι χειροκίνητο (αν και ούτε αυτή είναι η σωστή λέξη). .

Βρε Δημητρη το δικο σου το εχει το Α.Θυμασαι οταν συναντηθηκαμε που μου εκανε εντυπωση το διακοπτακι γιατι ηταν διαφορετικο απο το δικο μου?
Και δεν ξεραμε γιατι ειναι διαφορετικο?


το Α το εχει αλλα ελα που δεν ανεβαινει! θα το παω στον Dr.Κρητικακο γιατι μου εχει γινει εμμονη ιδεα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2002, 17:08:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υποψιαζομαι πως η ηταν χαλασμενο απο την αρχη και δεν το πηρα ειδηση η .....
παντως δεν ανεβαινει.!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2002, 01:04:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδερφέ τα πράγματα είναι απλά. Αν το πλήκτρο όπως το σηκώνεις έχει μια σκάλα όπως του συνοδηγού, τότε το παράθυρό σου είναι ατμοσφαιρικό. Άμα κάπου σκαλώνει, αλλά έχει και λίγη ακόμη διαδρομή, τότε είναι το turbo.

P.S. Σε λίγες ώρες κατεβαίνω Αθήνα. Μπορώ να σου κάνω μαθήματα αν θες... Laughing



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2002, 01:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
Αδερφέ τα πράγματα είναι απλά. Αν το πλήκτρο όπως το σηκώνεις έχει μια σκάλα όπως του συνοδηγού, τότε το παράθυρό σου είναι ατμοσφαιρικό. Άμα κάπου σκαλώνει, αλλά έχει και λίγη ακόμη διαδρομή, τότε είναι το turbo.

P.S. Σε λίγες ώρες κατεβαίνω Αθήνα. Μπορώ να σου κάνω μαθήματα αν θες... Laughing


φιλε μου εχει μεν το "Α" αλλα μια σκαλα οπως του συνοδηγου και δεν σκαλωνει πουθενα.
να υποψιαστω οτι τα παραθυρα μπαινουν καπου εδω στην Ελλαδα (οπως οι "εργοστασιακοι" συναγερμοι) και να υποψιαστω πουσ##α ;;;
Ο Κρητικακος θα με δει δεν την γλυτωνει.!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2002, 17:35:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
P.S. Σε λίγες ώρες κατεβαίνω Αθήνα. Μπορώ να σου κάνω μαθήματα αν θες... Laughing

Αμα προλαβεις να τελειωσεις με εμενα!!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Δεκ 2002, 09:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο Vini. Δουλεύει μόνο με την μηχανή ανοιχτή.
Στην αίσθηση είναι σαν ο διακόπτης να ψιλοσκαλώνει όταν ενεργοποιείς την δεύτερη σκάλα του αυτόματου ανεβάσματος.
Πολύ χρήσιμο μια και δεν χρειάζεται να τραβάς το βλέμμα σου από το δρόμο για να δεις πότε θα τραβήξεις το χέρι από το κουμπί. Το πατάς μία και το ξεχνάς. Κακώς που δεν υπάρχει και για το παράθυρο του συνοδηγού. Εκεί θα ήταν ακόμα πιο χρήσιμο, μια και το εν' λόγο παράθυρο είναι πολύ περισσότερο εκτός οπτικού πεδίου από την θέση του οδηγού (πρέπει να γυρνάς το κεφάλι για να δεις αν έκλεισε! )
Στο διαφημιστικό του 2002 αναφέρει ότι το σύστημα υπάρχει στα XT, XS, Rolland Garros, QuickSilver και GTi. Για το 99 Dimip δεν έχω ιδέα, αν όμως έχει το Α πάνω στο διακόπτη πήγαινε να το δεις!!!!
Κάποιος φίλος με 307 μου είχε πει ότι υπάρχει το εξής κόλπο αν το παράθυρο απορυθμιστεί (του το είχε κάνει μια δύο φορές στο 307 με αποτέλεσμα το παράθυρο να μένει στην μέση και να πρέπει να πατάει τον διακόπτη συνέχεια για να κλείσει. Κατεβάζεις τέρμα κάτω το παράθυρο και κρατάς πατημένο το πλήκτρο για κλείσιμο προς τα κάτω για 10sec. Μετά το ανεβάζεις τέρμα επάνω και το κρατάς ανεβασμένο για άλλα 10 sec. Έτσι μαθαίνει τα άκρα και επανέρχεται στα φυσιολογικά του επίπεδα. Δεν ξέρω αν παίζει και στο 206)
Ξέρει κανένας αν η ευκολία έχει να κάνει με τον διακόπτη ή με κάτι άλλο, Αν δηλαδή βάλω διακόπτη σαν του οδηγού στη θέση του συνοδηγού, τα μαγικά αποτελέσματα θα τα έχω και σε εκείνο το παράθυρο;;;; Shocked



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιαν 2003, 18:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες , μεχρι χθες ημουν ενα θυμα του χαλασμενου μου διακοπτη. προσεχως και το δικο μου 206 θα ανεβοκατεβαζει χαρουμενο και αυτοματα το παραθυρο οδηγου με μια κινηση. ο διακοπτης θα αλλαξει (τιμης κοστους επιτρεποντως) με αλλον καλο!
για την μηχανη την αναμενη διατηρω επιφυλαξεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιαν 2003, 00:18:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα αν θυμαμαι καλα, με σβηστη μηχανη, μου το κατεβαζει αυτοματα αλλα μου το ανεβαζει manually.. Στην αναμενη μηχανη τα κανει και τα 2 αυτοματα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιαν 2003, 08:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Εμενα αν θυμαμαι καλα, με σβηστη μηχανη, μου το κατεβαζει αυτοματα αλλα μου το ανεβαζει manually.. Στην αναμενη μηχανη τα κανει και τα 2 αυτοματα..


Ακριβώς έτσι είναι....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιαν 2003, 16:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα δικά μου παράθυρα ανεβαίνουν αυτόματα και τα δύο δηλ. και του οδηγού και του συνοδηγού. Μήπως αυτό γίνεται εξαιτίας της πλακέτας για τα παράθυρα που έχω βάλει κατά την τοποθέτηση του συναγερμού;; και κάτι άλλο. Αφού ανεβαίνουν αυτόματα δεν θα έπρεπε λογικά να κατεβαίνουν και αυτόματα;; Αυτό όμως δεν συμβαίνει στο κατέβασμα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορεί να φτιαχτεί αυτό;;


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιαν 2003, 11:42:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Τα δικά μου παράθυρα ανεβαίνουν αυτόματα και τα δύο δηλ. και του οδηγού και του συνοδηγού. Μήπως αυτό γίνεται εξαιτίας της πλακέτας για τα παράθυρα που έχω βάλει κατά την τοποθέτηση του συναγερμού;; και κάτι άλλο. Αφού ανεβαίνουν αυτόματα δεν θα έπρεπε λογικά να κατεβαίνουν και αυτόματα;; Αυτό όμως δεν συμβαίνει στο κατέβασμα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορεί να φτιαχτεί αυτό;;

Ειχες ποτε καποιο προβλημα με την πλακετα? Γιατι οταν πηγα να κανω και εγω αυτο δηλαδη να μπορει να κλεισει ο συναγερμος τα παραθυρα μου ειπανε οτι θα εχω προβληματα! Συγγεκριμενα μου ειπανε οτι οι πλακετες αυτες δεν αντεχουν και "καιγονται" ευκολα. Καθως επισης και οτι το κοστος αλλαγης της ειναι ακριβο! Μαλιστα μου ειχανε πει οτι σχεδον καθε 6μηνο θα αλλαζω πλακετα...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιαν 2003, 15:40:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alxdr74 έγραψε:
seridim έγραψε:
Τα δικά μου παράθυρα ανεβαίνουν αυτόματα και τα δύο δηλ. και του οδηγού και του συνοδηγού. Μήπως αυτό γίνεται εξαιτίας της πλακέτας για τα παράθυρα που έχω βάλει κατά την τοποθέτηση του συναγερμού;; και κάτι άλλο. Αφού ανεβαίνουν αυτόματα δεν θα έπρεπε λογικά να κατεβαίνουν και αυτόματα;; Αυτό όμως δεν συμβαίνει στο κατέβασμα. Μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορεί να φτιαχτεί αυτό;;

Ειχες ποτε καποιο προβλημα με την πλακετα? Γιατι οταν πηγα να κανω και εγω αυτο δηλαδη να μπορει να κλεισει ο συναγερμος τα παραθυρα μου ειπανε οτι θα εχω προβληματα! Συγγεκριμενα μου ειπανε οτι οι πλακετες αυτες δεν αντεχουν και "καιγονται" ευκολα. Καθως επισης και οτι το κοστος αλλαγης της ειναι ακριβο! Μαλιστα μου ειχανε πει οτι σχεδον καθε 6μηνο θα αλλαζω πλακετα...

Αλέξανδρε όχι μέχρι τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα.Ούτε έχει ''καεί'', ούτε χρειάστηκε να την αλλάξω. Όσο για το κόστος αλλαγής δεν είναι μεγάλο . Εγώ την είχα πληρώσει 15.000 δρχ. Απλά ρώτησα αν γίνεται να κατεβαίνουν αυτόματα, δεν είπα ότι αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιαν 2003, 16:14:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:

Αλέξανδρε όχι μέχρι τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα.Ούτε έχει ''καεί'', ούτε χρειάστηκε να την αλλάξω. Όσο για το κόστος αλλαγής δεν είναι μεγάλο . Εγώ την είχα πληρώσει 15.000 δρχ. Απλά ρώτησα αν γίνεται να κατεβαίνουν αυτόματα, δεν είπα ότι αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα


Πριν αλλάξεις την πλακέτα, τα παράθυρα σου κατέβαιναν αυτόματα ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2167s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on