PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Το φως των φρενων της αεροτομης τριζει?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
-MitSoS- (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dynamic (2006)

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Από Αθήνα αλλά είμαι Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 21:50:23    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Το φως των φρενων της αεροτομης τριζει? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ξαφνικα εκει που καθομαι και περιμενω το φαναρι να φυγω παρατηρω ενα τσικ-τσικ απο το πισω μερος της καμπινας.
Με αρκετη αναζητηση ανακαλυψα οτι ενω παταω το φρενο ακουγεται αυτος ο ηχος απο το φαναρι της αεροτομης.
Ειναι ηλεκτρολογικο το προβλημα?
Γνωριζετε τι πρεπει να κανω?


Συγγνωμη Ghost Dog! καινουριος ειμαι θα μαθω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
-MitSoS- (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16V) Dynamic (2006)

Ένταξη: 06 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Από Αθήνα αλλά είμαι Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 21:03:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε εσας δεν το κανει? Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάρ 2007, 14:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα Υστερα απο 50.000 χλμ δεν μου το εχει παρουσιαση ακομα αυτο,αλλα εψαξες καλα μηπως κατι αλλο κουνιεται απο το πισω μερος του αυτοκινητου οταν πατας φρενο και ακουγεται?
Εμενα για παραδειγμα επι 2-3 εβδομαδες ακουγοταν ενα τριξιμο καθε φορα που ξεκινουσα απο το πισω μερος του αυτοκινητου,το κοιταγα απο εδω το κοιταγα απο εκει...ωχ λεω αμορτισερ ειναι η τιποτα ελατηρια.Τελικα ηταν ενα μικρο βιδακι που ειχε ξεβιδωθει απο τον ενισχυτη και συντονιζοταν συνεχεια!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1713s (PHP: 41% - SQL: 59%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on