PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φοιτητές στο psclub...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 13:23:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι έπαθε?
Αν επιτρέπεται δηλαδη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 13:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον δεν επιτρεπεται Wink Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 13:29:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A ok!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 13:40:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

palaiohelen έγραψε:
Εγώ είμαι φοιτήτρια Φυσικοθεραπείας στη Λαμία Very happy
Κανένας άλλος απο Λαμία;;; Razz


Γειά σου συναδέλφισα !!! Very happy Very happy Very happy

Πτυχιούχος εδώ και 1 χρόνο από ΤΕΙ Αθήνας.

Τι λέει η σχολή εκεί?
Έχω ακούσει ότι είναι πολύ τζάμι οι εγκαταστάσεις κτλ.




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
palaiohelen (Ελένη)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 XT (8/2003)

Ένταξη: 03 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Λαμία/'Αργος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 18:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WilDuck έγραψε:
palaiohelen έγραψε:
Εγώ είμαι φοιτήτρια Φυσικοθεραπείας στη Λαμία Very happy
Κανένας άλλος απο Λαμία;;; Razz


Γειά σου συναδέλφισα !!! Very happy Very happy Very happy

Πτυχιούχος εδώ και 1 χρόνο από ΤΕΙ Αθήνας.

Τι λέει η σχολή εκεί?
Έχω ακούσει ότι είναι πολύ τζάμι οι εγκαταστάσεις κτλ.

Γειά σου και σένα συνάδελφε!! Very happy
Ναι οι εγκαταστάσεις είναι αρκετά καλές...οι καθηγητές είναι λίγο Puke left Thumb Down Hunter


Να είσαι καλός απέναντι στους ανθρώπους καθώς ανεβαίνεις, γιατί θα τους συναντήσεις όλους κατεβαίνοντας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 00:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kammenos έγραψε:
Τι έπαθε?
Αν επιτρέπεται δηλαδη!


Την μισή την έχτισα και η άλλη μισή με κυνηγάει..
Καλές και κακές αναμνήσεις..
Μην παρεξηγήσε...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 11:35:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν παρεξηγω!
απλή περιέργεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 11:47:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η περιεργεια σκοτωσε την γάτα.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 14:36:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Banned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 18:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tease Hunter
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 18:05:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Πολιτικων δομικων εργων, τει Πειραια! Very happy


Πολιτικών έργων υποδομής, ΤΕΙ Λάρισας Splat



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 19:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρα εισαι στην Λαρισσα μικρε και ανοητε.
Τι να πουμε και εμεις που ο Θεος μας εριξε στο Ηρακλειο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2007, 11:12:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Μια χαρα εισαι στην Λαρισσα μικρε και ανοητε.
Τι να πουμε και εμεις που ο Θεος μας εριξε στο Ηρακλειο.


Ο Θεός σας έριξε στο Ηράκλειο ή η βλακεία του κεφαλιού σας που σας είπε να δηλώσετε σχολή εκεί κάτω? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2007, 19:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα αποδειχθηκε οτι το φοιτητικο κινημα ειναι κινημα και οχι κουκουλοφοροι.
Αποδειξαμε οτι δεν ειμαστε ενα σωμα με τους κουκουλοφορους αλλα κατι ξεχωριστο.Ενα σωμα που εχει ηθος.
Ενα σωμα που στο παρελθον εχει αλλαξει πολλα πραγματα και συνεχιζει να αλλαζει.
Σημερα οπως ολοι παρακολουθεισατε ή ακουσατε δεν εγινε ουτε ενα επισοδιο στο κεντρο της Αθηνας αντιθετα με την θεσσαλονικη οπου η μοναδικη διαφορα που εχει απο την Αθηνα ειναι οτι δεν την επισκευτικε ο Ρωσσος προεδρος Πουτιν.
Για μενα αυτο ειναι το κλειδι στην υποθεση.
Σημερα οι κουκουλοφοροι ως ευαισθητα και καλα παιδια ειπαν να μην δυσφημησουν την χωρα τους ετσι δεν κατεβηκαν στους δρομους της Αθηνας.Ενω στην Θεσσαλονικη που ειναι 504 χιλιμετρα μακρια τα πραγματα ηταν ιδια.Δηλαδη οι φοιτητες διαδηλωναν και οι κουκουλοφοροι λειτουργουσαν ως ομπρελα στις αυθερεσιες των αστυνομικων.
Ο ενας συμπληρωνει τον αλλον.Οποτε κατα την ταπεινη μου αποψη πιστευω οτι μιλαμε για το ιδιο νομισμα που εχει δυο πλευρες.
Δεν σας φαινετε παραξενο πως δεν ειδαμε ουτε μισο για διγμα ρε παιδι μου στην Αθηνα?
Μηπως σημερα ειχαν αλλες θεσεις?
Ποιους τους ελενχει τελικα?
Βεβαια υπηρχαν και τα μελανα σημεια οπως η προληπτικες προσαγωγες που εμενα μου θυμιζει κατι απο αμερικη.Σε πειραζω πρωτος για να μην με πειραξεις εσυ.
Οπως και να εχει οι φοιτητες σημερα βγηκαν απο την λασπη που επι μια βδομαδα τους βουτανε και τους ξαναβουτανε.
Γι'αυτο λοιπον δεν θα συγχαρω τους φοιτητες για την ομαλη διεξαγωγη του συλαλητηριου(εξαλλου παντα διαδηλωνουμε)αλλα θα συγχαρω και μαλιστα απο τα βαθη της καρδιας μου ολους αυτους τους κουκουλοφορους ματσους που σημερα δεν κατεβηκαν (λογο Πουτιν) στο εκπαιδευτικο συλαλλητιριο.
Τους ευχαριστω γιατι μας αφησαν μια φορα να περασουμε το πραγματικο μηνυμα χωρις να μας φιμοσουν.
Αλλα και παλι τα δελτια σχολιαζουν γιατι δεν υπηρχαν κουκουλοφοροι.
Ποτε δεν προκειτε να περαστει το σωστο μηνυμα.Μια θα το χαλαν οι μολοτοφ που ριχνουν καποιοι γνωστοι στις αρχες αγνωστοι στον λαο και μια οι μολοτοφ που απο θαυμα δεν πεφτουν.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2007, 20:07:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσχετα πράγματα σε άσχετο topic χωρίς κανένα νόημα... δε γαμείς... anyway

brz20 έγραψε:
Ποιους τους ελενχει τελικα?


Ο ΠΕΡΙΣΣΟΣ



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2007, 20:10:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω my friend.
Ειναι στρουμφακια με μαυρο σκουφο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2007, 20:16:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μου κάνει αίσθηση ούτε ντομάτα να σου ρίξω Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2007, 20:33:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωσταντινε, τωρα ζωγραφισες...... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2007, 01:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τα λεω καλα?
Σημερα πραγματικα χαρικα παρα παρα πολυ.
Ειχα μιλησει με καποιους μεγαλυτερους αυτον τον καιρο που οι κουκουλοφοροι μπατσοι(αυτο θα το πιστευω μεχρι που κλεισω τα ματια μου)καιγανε ολοκληρη την Αθηνα.
Μου λεγανε οτι αυτα τα προκαλει το φοιτητικο κινημα.Για ολα τα επισοδεια ειμαστε εμεις υπεθυνοι.Και αν δεν τα κανουμε εμεις κανουμε πολυ κακος που δεν φουρουμε καλα τις πορειες μας.

Πραγματικα την προηγουμενη πεμπτη εξοργιστικα.
Λεγαν οτι δεν σεβονται τα συμβολα επειδη καψανε το μνημειου του αγνωστου στρατιωτη.Σταθηκαν μονο εκει ομως.
Εγω ρωτω καποιος που φορα το εθνοσημο μπορει να χτυπαει με αναποδα τα γκλοπ,να κλωτσα κεφαλια,να πετα δακριγωνα,κροτηδες λαμψης κροτου σε συγκεντρομενο πληθος και να πυροβολει με πραγματικες σφαιρες σε ατομα τα οποια παλευουν για να πετυχουν ενα καλυτερο μελλον?
Αυτο δεν ειναι ασεβια προς εναν ολοκληρο λαο?
Να ξερετε οποιος χτυπα το μελλον θα βρεθει αντιμετωπος με το παρελθον του.
Επισης κατι αλλο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι τους κουκουλοφορους δεν μπορουν να τους πιασουν ποτε γιατι οπως ισχυριζονται δεν μπορουν να τους στριμοξουν στα στενα.Και ειναι 200-400 ατομα.
Τους φοιτητες της προηγουμενη Πεμπτη πως τους στριμοξαν μια χαρα και τους βαραγανε χωρις προηγουμενο?
Αλλα βεβαια κορακας κορακου ματι βγαζει?
Οχι φυσικα.
Η ειναι τοσο κοτες και ξεσπανε εκει που τους περνει ή ειναι ιδιοι και με προσχημα οτι ολα πηγαζουν απο το φοιτητικο κινημα ξεσπανε πανω μας ωστε να διαλισουν την διαδηλωση για να μην ακουσουν αυτα που εχουμε να τους πουμε.

Πραγματικα πιστευω οτι ενα κρατος αν θελει να βρει εναν τροπο ωστε οι διαδηλωσεις του λαου να πανε ακαρπες τον βρησκει.
Αυτο που γινοταν μεχρι την προηγουμενη πεμπτη ηταν αυτο το πραγμα.
Σημερα ολα κυλισαν ομαλα.
Εμεις χειροκροτουμε την Προεδρικη φρουρα οταν κανει αλλαγη γιατι ειμαστε δημοκρατες.Δεν την βαζουμε φωτια ουτε βαζουμε φωτιες για να μπορουμε να πουλαμε προστασια σε ολα τα μαγαζια του κεντρου της Αθηνας.
Αυτην την δημοκρατια των συνομοσιων που επιτρεπει τις κλειστες δικες σαν να ειμαστε στην χουντα και τις προληπτικες συληψεις να την χαιρονται αυτοι που την εγκαθιδρυσαν.

Εμενα ας μου επιτρεψετε να παλεψω για την δημοκρατια που ονειρευτηκα


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2007, 10:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Πραγματικα την προηγουμενη πεμπτη εξοργιστικα.
Λεγαν οτι δεν σεβονται τα συμβολα επειδη καψανε το μνημειου του αγνωστου στρατιωτη.Σταθηκαν μονο εκει ομως.


Ναι, έχεις δίκιο, ξεχάσανε τα ΖΩΑ που καίγανε της Ελληνικές σημαίες αργότερα.

brz20 έγραψε:
Εγω ρωτω καποιος που φορα το εθνοσημο μπορει να χτυπαει με αναποδα τα γκλοπ,να κλωτσα κεφαλια,να πετα δακριγωνα,κροτηδες λαμψης κροτου σε συγκεντρομενο πληθος και να πυροβολει με πραγματικες σφαιρες


Ναι, να τους γαμήσει το σπίτι αν είναι δυνατόν, να τους ενταφιάσει για να μην ξανακάψει σημαία κανείς τους Smile

brz20 έγραψε:
σε ατομα τα οποια παλευουν για να πετυχουν ενα καλυτερο μελλον?
Αυτο δεν ειναι ασεβια προς εναν ολοκληρο λαο?


Ασέβεια είναι 200 άπλυτοι να σου κλείνουν τον δρόμο και να μην σε αφήνουν να πας στην δουλειά σου. Ασέβεια είναι πράγματα για τα οποία φορολογείσαι να μην μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις επειδή το πήραν απόφαση 200 άπλυτοι. Που εν τέλει, και αυτοί φορολογούνται.

brz20 έγραψε:
Εμενα ας μου επιτρεψετε να παλεψω για την δημοκρατια που ονειρευτηκα


Ψιτ, Shakespear, τράβα πέξε κανά κονσέρτο και άσε μας ... Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,132s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on