PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

4ο GTCC 10 Δεκεμβρίου 2006

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 15:55:24    Θέμα δημοσίευσης: 4ο GTCC 10 Δεκεμβρίου 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βλέπω σχόλια! Πως σας φάνηκε, τί είδατε, τί σας άρεσε και τί δεν σας άρεσε;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 16:50:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμείς τα είπαμε και από κοντά... Και θα τα ξαναπούμε την άλλη δευτέρα στο μιτινγκ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 18:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εξαιρέσουμε την αγωνία του πρωινού για το αν θα υπάρχει γιατρός στην πίστα για να ξεκινήσει ο αγώνας και την καθυστέρηση που προέκυψε όλα ήταν αρκετά καλά...
Μου άρεσε.....:
1. Ο πάρα πολύς κόσμος που είχε κατακλύσει το καρτόδρομο
2. Ο Ορέστης στα μικρόφωνα
3. Η αρκετά καλή ροή του αγώνα απο τη στιγμή που άρχισε και μετά (και τα άψογα καθήκοντα του Τάσου σε ρόλο αλυτάρχη στην εκκίνηση)
4. Ο εκπληκτικός χρόνος του Τάσου - 0,58.792 αν θυμάμαι καλά
5. Ο επίσης πολύ καλός χρόνος του Νίκου στην κατηγορία S
6. Η 4η θέση του Μιχάλη στην κατηγορία Γ παρόλο που αυτήν την φορά συμετείχαν πολύ καλά στημένα αυτοκίνητα - και το 0,59...που έκανε
7. Όλες οι συμμετοχές των παιδιών του club - Συγχαρητήρια σε όλους
8. Η ευκαιρία κάποιοι απο τους θεατές να συνοδηγήσουν κάποια αυτοκίνητα στο τέλος του αγώνα - πολύ καλή καινοτομία
9. Η πολύ καλή δουλειά που έγινε στα χρονόμετρα και η άμεση ανακοίνωση των χρόνων - μπράβο παιδιά
Δεν μου άρεσε......:
1. Που σε θέματα βοήθειας και οργάνωσης ήμασταν πολύ λίγοι
2. Που κάποιοι ήθελαν να τρέξουν με ραγισμένα παρ-μπρίζ αψηφώντας την ασφάλεια τους
3. Οι τιμές στο μπάρ του καρτόδρομου και η απαράδεκτη εξυπηρέτηση απο αυτούς που δουλεύουν εκεί
4. Που η πίστα γλύστραγε
Κρατάω και κάποια πράγματα που θέλω να τα εκφράσω σε συνάντηση που πιστεύω να γίνει σύντομα για να ξεκαθαριστεί λίγο το τοπίο


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Δευ 11 Δεκ 2006, 21:08:26, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 18:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς παρόλο ότι ήταν ο μοναδικός αγώνας GTCC που ήμουν Αθήνα (καταραμένα στρατά), δεν μπορούσα να έρθω. Έμαθα βέβαια ότι ήταν πολύ καλός αγώνας!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 18:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
9. Η πολύ καλή δουλειά που έγινε στα χρονόμετρα και η άμεση ανακοίνωση των χρόνων - μπράβο παιδιά


Μπράβο στον Αργύρη και το Σπύρο οι οποίοι έκαναν καταπληκτική δουλειά στα χρονόμετρα μιας και ο Τάσος μ,ου είχε αναθέσει άλλη δουλειά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 20:08:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης χρωστάω και ένα μεγάλο ευχαριστώ (αν και του τα είπα και απο κοντά) στον Νίκο για την πολύτιμη βοήθεια που μου παρείχε την Τετάρτη και είχε να κάνει με διόρθωση των γραμμών μου μέσα στην πίστα....
Το αποτέλεσμα στον αγώνα ήταν άμεσο μιας και οι τρείς γύροι που πραγματοποίησα ήταν σταθεροί στο 1,04 και κάτι παρόλο που φοβήθηκα να το πιέσω παραπάνω γατί η πίστα γλύστραγε.....

Η εξέλιξη μου στους αγώνες που συμμετείχα.....
1ος αγώνας 16/04/2006: 01:06,379 - 01:06,025 - 01:05,705 - 01:05,496
2ος αγώνας 18/06/2006: 01:05,582 - 01:05,002 - 01:04,650
3ος αγώνας 06/11/2006: -
4ος αγώνας 10/12/2006: 01:04,743 - 01:04,385 - 01:04,476
Thanks Νικόλα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 21:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην ξεχνάμε και τις διακρίσεις μας στο πρωτάθλημα!

Συγχαρητήρια στον Στέλιο για την 2η θέση στο πρωτάθλημα στην Ζ
Συγχαρητήρια στον Παναγιώτη για την 3η θέση το πρωτάθλημα στην Ε
Συγχαρητήρια στον Γιάννη για την 4η θέση το πρωτάθλημα στην Ε
Συγχαρητήρια στον Μιχάλη για την 2η θέση στο πρωτάθλημα στην Γ

Τα υπόλοιπα αύριο γιατί ακόμα δεν προλαβαίνω...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 21:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Ο εκπληκτικός χρόνος του Τάσου - 0,58.792


Ε, δεν ήταν και τόσο φοβερός. Βελτιωμένος αλλά όχι φοβερός.
Την επόμενη χρονιά ελπίζω ότι θα εκπλήξω άπαντες...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 22:16:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
vinman έγραψε:
Ο εκπληκτικός χρόνος του Τάσου - 0,58.792


Ε, δεν ήταν και τόσο φοβερός. Βελτιωμένος αλλά όχι φοβερός.
Την επόμενη χρονιά ελπίζω ότι θα εκπλήξω άπαντες...


Πολύ βελτιωμένος = φοβερός...μέχρι τον επόμενο καλύτερο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 23:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
vinman έγραψε:
Ο εκπληκτικός χρόνος του Τάσου - 0,58.792


Ε, δεν ήταν και τόσο φοβερός. Βελτιωμένος αλλά όχι φοβερός.
Την επόμενη χρονιά ελπίζω ότι θα εκπλήξω άπαντες...


Αυτή η μετριοφοροσύνη θα μας φάει...



Πλοίαρχος έγραψε:
Η εξέλιξη μου στους αγώνες που συμμετείχα.....
1ος αγώνας 16/04/2006: 01:06,379 - 01:06,025 - 01:05,705 - 01:05,496
2ος αγώνας 18/06/2006: 01:05,582 - 01:05,002 - 01:04,650
3ος αγώνας 06/11/2006: -
4ος αγώνας 10/12/2006: 01:04,743 - 01:04,385 - 01:04,476


Αν παρατηρήσεις τους χρόνους σου στους γύρους που έκανες σχεδόν σε κάθε γύρο κατέβαζες έστω και λίγο τον χρόνο του προηγούμενου γύρου. Πολύ πολύ σημαντικο!!! Μπράβο καπετάνιε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 05:01:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω λόγω του συνεδρίου (όπως ξέρετε οι περισσότεροι).

Θα πω απλά συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν στην οργάνωση αλλά και σε όσους έτρεξαν και καλή συνέχεια τον επόμενο χρόνο.

Και όπως είπε και ο Μάνος τα υπόλοιπα από κοντά. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 06:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:

Αν παρατηρήσεις τους χρόνους σου στους γύρους που έκανες σχεδόν σε κάθε γύρο κατέβαζες έστω και λίγο τον χρόνο του προηγούμενου γύρου. Πολύ πολύ σημαντικο!!! Μπράβο καπετάνιε


Thanks Νίκο....αλλά τα μπράβο πάνε και σε σένα γιατί η συμβολή σου ήταν καθοριστική... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 11:10:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγάλο μπράβο, σε όλους όσους κόπιασαν όλο αυτό το καιρό...

Πιστεύω ότι ακόμα δεν έχουμε συνειδητοποιήσει το μέγεθος της επιτυχίας για το σύλλογο, που έχει η διοργάνωση και διεξαγωγή του πρωταθλήματος αυτού.

Πολλά ευχαριστούμε στο team που έτρεχε και αγχωνόταν όλο το χρόνο για να πραγματοποιηθεί το GTCC (και ξέρουν αυτοί ποιοι είναι).

Και φυσικά μπράβο στον πανάξιο πρόεδρο του συλλόγου μας, που μας έκανε υπερήφανους και έδωσε ένα καλό μάθημα σε όσους κακόπιστους, πώς είναι να βάζεις υψηλούς δύσκολους στόχους, να κοπιάζεις και να τους πετυχαίνεις με μεγάλη επιτυχία.
Πραγματικά μας έκανες υπερήφανους.

Και δεν είναι γλείψιμο μάγκες είναι η αλήθεια. Να μην είμαστε μόνο πρώτοι στην κρητική για τα άσχημα, να λέμε και και κανα μπράβο που και που, τσάμπα είναι... Wink

Σίγουρα είναι ώρα χαράς μετά από την διοργάνωση ενός τόσο επιτυχημένου τέτοιου θεσμού για όλα τα clubs ύστερα από ιδέα που ξεκίνησε από τον σύλλογό μας και ήταν ο βασικός άξονας για να γίνει πράξη.

Δεν μπορώ όμως να μην αναφερθώ σε κάποιους, που δυστυχώς γι αυτούς τα γραπτά μένουν, πριν από λίγα χρόνια διαμαρτύρονταν ότι ο σύλλογος είναι μόνο εκδρομές και καφέδες και δεν έχει motosport κομμάτι.
Όταν ο σύλλογος μπήκε σε βαθειά νερά, σε αυτόν τον τομέα, όχι μόνο δεν ήταν εκεί να βοηθήσουν, δεν έτρεξαν ούτε καν σε έναν αγώνα για να ενισχύσουν τις συμμετοχές του συλλόγου και να δικαιολογήσουν την περασμένη δίψα τους για το motosport κομμάτι του συλλόγου και τα λεγόμενα τους. Δεν τους είδαμε ούτε καν ως θεατές εκεί...
Δεν μπήκαν στο κόπο να πουν ένα μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν γι αυτό, ενώ θα τους βρούμε πρώτους σε γκρίνιες για συνδρομές κλειδωμένα forum, διαξιφισμούς, κ.τ.λ.
Το να λέμε για να λέμε πίσω από ένα πληκτρολόγιο κάτι, είναι εύκολο.Θέλει προσοχή όμως γιατί καμιά φορά μπορεί και να εκτεθούμε, όπως και συνέβη.
Τεσπα η ιστορία γράφει και δικαιώνει στο τέλος.

Κλείνοντας γνωρίζω ότι και εγώ δεν είχα ενεργή συμμετοχή στην διοργάνωση, για τους δικούς μου λόγους που τους έχουμε συζητήσει και μπορούμε να τους ξανασυζητήσουμε από κοντά, αν θέλετε, παρόλα αυτά προσπάθησα έστω να έχω συμμετοχή σαν αγωνιζόμενος και να είμαι εκεί για να ενισχύσω με αυτόν τον τρόπο το event που στηρίζεται στις συμμετοχές, ακόμα και όταν το αμάξι μου ήταν σε άθλια κατάσταση, και οι τσέπες μου άδιες...

Τέλος συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν από το σύλλογο ανεξαρτήτος αποτελέσματος.

Το psclub πλέον έχει γράψει, στο κομμάτι του motorsport ανάμεσα στα υπόλοιπα οργανωμένα, clubs της Ελλάδας.

Συχγαρητήρια φυσικά και σε όλα τα club που βοήθησαν και συνδιοργάνωσαν.

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον Τάσο για τα λάστιχα που μου δάνεισε να τρέξω στους δύο τελευταίους αγώνες και το γούρι μου Lef205 που όταν τον βλέπω λίγο πριν τρέξω (τυχαία πάντα), πάω καλά,,,,




Έχει επεξεργασθεί από τον/την p206Mike στις Τρι 12 Δεκ 2006, 14:07:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 12:53:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τη σειρα μου θα ηθελα να ευχαριστησω ολους οσους εκαναν το GTCC πραγματικοτητα και μας εδωσαν την ευκαιρια να κανουμε, ως αγωνιζομενοι, αυτο που μας αρεσει με αψωγη οργανωση και ασφαλεια.
Εγω δεν μπορουσα να προσφερω τιποτα παραπανω απ΄τη συμμετοχη μου στο φετινο GTCC αλλα ξερω οτι πολλα παιδια ετρεξαν, ξενυχτησαν, μετεφεραν και κουραστικαν για να γινει αυτος ο θεσμος πραγματικοτητα.
Απο πλευρας μου το διασκεδασα πολυ και ειναι σιγουρο πως θα συνεχισω να συμετασχω στο θεσμο.
Θελω να ευχαρηστισω το Τασο για τα λαστιχα που μου δανισε για τον τελευταιο αγωνα. Με βοηθησαν πολυ στη βελτιωση του χρονου μου αλλα λογο υπερβολικης σιγουριας κατεληξα σε τε-τακε στο τελευταιο γυρο μου. Anyway, o ανταγωνησμος ηταν πολυ αυξημενος στη κατηγορια Ζ και αν δεν ειχα κανει το λαθος στο τελευταιο γυρο, δεν νομιζω οτι θα καταφερνα κατι καλητερο απ΄τη 5η θεση . Παντως η τελικη 2η θεση πρωταθληματος ειναι καλοδεχουμενη.
Ισως στο επομενο GTCC να ειμαι με αλλο, πιο "ανταγωνηστικο" εξοπλησμο.

PS. Στο Power Techniques που κυκλοφορει εχει μερικες σελιδες αφιερωμενες στο 3ο GTCC. Στις σελιδες 80 και 81 αναφερονται και μερικα ονοματα απ'το Club μας που διακρηθικαν με τη συμετοχη τους. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Δεκ 2006, 17:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Re: 4ο GTCC 10 Δεκεμβρίου 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Δεν βλέπω σχόλια! Πως σας φάνηκε, τί είδατε, τί σας άρεσε και τί δεν σας άρεσε;


Τα δικά σου σχόλια???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Δεκ 2006, 20:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειχα 2 μικρες ατυχιες...
(εξοδο στο γουορμαπ Laughing και τετακε λογο λαδιων στο 2ο γυρω..) οποτε και βγηκα..αλλα γενικα ηταν καλα αν και το ξαναλεω

ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΠΟΛΟΙ ΚΟΚΚΟΡΟΙ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Δεκ 2006, 21:01:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΠΟΛΟΙ ΚΟΚΚΟΡΟΙ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ

Και όπου γαμούν πολλοί μαστόροι, αργεί να σιδερώσει Cool

Συγχαρητήρια σε μια τόσο επιτυχημένη οργάνωση στην οποία έχω σημειώσει 4 στις 4 απουσίες με ακόμα μεγαλύτερο γα**το το ότι αυτή τη φορά ήμουν Αθήνα αλλά δεν έφτασα ως τον αγώνα... Rolling eyes Sad

Υπόσχομαι στον εαυτό μου ότι στο 5ο θα δώσω το παρόν... Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Δεκ 2006, 01:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηλέ ήρθες στην Αθήνα και αντί να έρθεις στον Αγώνα έτρωγες πάστες... 5ο δεν θα υπάρξει... Από του χρόνου πάλι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Δεκ 2006, 09:08:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ψηλέ ήρθες στην Αθήνα και αντί να έρθεις στον Αγώνα έτρωγες πάστες... 5ο δεν θα υπάρξει... Από του χρόνου πάλι...


Μακάρι να έτρωγα πάστες... θα κερνούσα και καμία... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1684s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on