PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κολλημένος διακόπτης φλας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 02:56:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η κατι καταλαβες-εξηγησες λαθος η απλα σε δουλευουν....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 07:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε όλα τα πολυπλεξικά 206 , 307 , οι διακόπτες πίσω από το τιμόνι ( μονάδα διακοπτών ) είναι ένα ανταλλακτικό δεν είναι χώρια ο κάθε διακόπτης.
Η τιμή είναι 270ευρώ περίπου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 11:03:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pale Pale Pale Stunned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
torture (alex)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4 8v

Ένταξη: 28 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 17:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον φιλε μου. και εμενα πριν λιγο καιρο μου συνεβη ακριβως το ιδιο. εμενα μου κολλαγε το αριστερο φλας. η λυση ειναι μια. πηγα σε επισημο service peugeot και μου ειπαν οτι θελει αλλαγη ο διακοπτηε ολοκληρος. δηλαδη ολο αυτο που εχει πανω και φωτα και φλας κτλ. το εκανε σε 10 λεπτα και μου πηρε 65-70€. 50 ο διακοπτης και τα υπολοιπα εργατικα. απο τοτε ολα μια χαρα. κανενα προβλημα. ελπιζω να βοηθησα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Νοέ 2006, 21:25:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Σε όλα τα πολυπλεξικά 206 , 307 , οι διακόπτες πίσω από το τιμόνι ( μονάδα διακοπτών ) είναι ένα ανταλλακτικό δεν είναι χώρια ο κάθε διακόπτης.
Η τιμή είναι 270ευρώ περίπου.


torture έγραψε:
λοιπον φιλε μου. και εμενα πριν λιγο καιρο μου συνεβη ακριβως το ιδιο. εμενα μου κολλαγε το αριστερο φλας. η λυση ειναι μια. πηγα σε επισημο service peugeot και μου ειπαν οτι θελει αλλαγη ο διακοπτηε ολοκληρος. δηλαδη ολο αυτο που εχει πανω και φωτα και φλας κτλ. το εκανε σε 10 λεπτα και μου πηρε 65-70€. 50 ο διακοπτης και τα υπολοιπα εργατικα. απο τοτε ολα μια χαρα. κανενα προβλημα. ελπιζω να βοηθησα...


Προφανώς το δικό σου δεν είναι πολυπλεξικό και έχει χώρια τους διακόπτες γι’ αυτό σου πίρε μόνο 65ευρώ γιατί τόσο έχει ο διακόπτης των φώτων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kogos (Kogos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 (16V) XT Premium (2003)

Ένταξη: 29 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Νοέ 2006, 08:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακριβώς... στα πολυπλεξικά είναι πανάκριβα, αν σκεφτεί πως είναι ένα κομμάτι πλαστικό... χτυπάνε εκεί που πονάει φαίνετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Νοέ 2006, 22:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά δεν είναι και ένα κομμάτι πλαστικό μην τα παραλέμε.
Καλός η κακός όσο τα αμάξια εξελίσσονται πολλά από τα ανταλλακτικά τους που ο διακόπτης των φώτων π.χ. που τώρα πια δεν είναι μόνος θα μας φαίνονται ακριβά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
HORSAKOS (ιωαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 8v 2001/6 X5

Ένταξη: 24 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: thessaloniki menemeni

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 17:18:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ ΕΜΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΦΛΑΣ ΑΝΑΒΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ .ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΩ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΜΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ .ΑΛΛΑ ΟΚ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ .ΑΝ ΘΕΛΟΥΝΑ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ...


Οδηγα προσεχτικα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2098s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on