PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συναντηση SouthClubs

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 01:52:34    Θέμα δημοσίευσης: Συναντηση SouthClubs Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητά μέλη του PSClub,

Με μεγάλη μας χαρά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ως ενεργά μέλη των Southclubs, σχετικά με την μεγάλη συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 8/10/2006 στις 11:00 το πρωί στο Parking του Beach Volley στο Φάληρο.

Λόγω του αναμενόμενα μεγάλου αριθμού συμμετοχών, κατόπιν ομόφωνης απόφασης, κάθε λέσχη- μέλος του Southclubs θα συμμετέχει στη φωτογράφιση με 3 αυτοκίνητα.
Σαν παρουσίες όμως θα θέλαμε να μας τιμήσετε όλοι!



Είναι τέλος αυτονόητο πως δεν επιτρέπονται οποιουδήποτε είδους ανωριμότητες μέσα στο χώρο του Parking. Κάτι τέτοιο είναι απαραίτητο να γίνει σεβαστό, προκειμένου να μην δημιουργηθεί αρνητικό κλίμα, πράγμα σημαντικό, εκτός των άλλων, και για μελλοντικές μας εκδηλώσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 02:01:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιιιααα να βλεπω συμμετοχες... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 07:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας εύχομαστε καλή επιτυχία σε αυτή την προσπάθεια που ξεκινάει και στη Νότια Ελλάδα και μία απλή συμβουλή επειδή όπου λαλούν πολλοί κοκόροι (aka clubs) αργεί να ξημερώσει, συνηστώ ψυχραιμία και καλό κουράγιο!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 08:55:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σε πάρω τηλ.... Wink

Και δέν μου λές.....εσύ θα έρθεις με το EVO...?????? Laughing Laughing Laughing



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 09:42:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω αν και με το αγωνιστικό είμαι μέσα... Αλλά επειδή μόνο εγώ και 1-2 ακόμα δηλώνουμε συνέχεια εγώ θα μπώ ΜΟΝΟ αν δεν υπάρχουν άλλες συμμετοχές. Αν υπάρχουν θα έρθω για βόλτα. Αρούλη εσύ το RC θα το έχεις; Η πάλι συνεργειο θα είναι;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 10:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το rc θα το χει..... το θέμα είναι ότι έχει ξεχάσει να οδηγεί....θα πάω εγώ αμα είναι να τον πάρω, άμα είναι καλό παιδί και δεν γκρινιάζει για το λάστιχο που θα κάψουμε στο δρόμο..... Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 10:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: Συναντηση SouthClubs Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:

Είναι τέλος αυτονόητο πως δεν επιτρέπονται οποιουδήποτε είδους ανωριμότητες μέσα στο χώρο του Parking. Κάτι τέτοιο είναι απαραίτητο να γίνει σεβαστό, προκειμένου να μην δημιουργηθεί αρνητικό κλίμα, πράγμα σημαντικό, εκτός των άλλων, και για μελλοντικές μας εκδηλώσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 10:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
, άμα είναι καλό παιδί και δεν γκρινιάζει για το λάστιχο που θα κάψουμε στο δρόμο..... Rolling eyes



Με τον Junior όλα αυτά.....????? Laughing Laughing



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 14:52:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία πρόταση, αλλά μάλλον ο καιρός θα είναι αντίθετος...... Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 15:15:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Θα σε πάρω τηλ.... Wink

Και δέν μου λές.....εσύ θα έρθεις με το EVO...?????? Laughing Laughing Laughing

Παρεεεε,πααααρεεε! Very happy Very happy
Μωρε ετσι και σκασω με το evo της κυρ-Χρυσας θα τρομαξουν ολοι απο τη φοβερα τους... Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 15:18:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Εγω αν και με το αγωνιστικό είμαι μέσα... Αλλά επειδή μόνο εγώ και 1-2 ακόμα δηλώνουμε συνέχεια εγώ θα μπώ ΜΟΝΟ αν δεν υπάρχουν άλλες συμμετοχές. Αν υπάρχουν θα έρθω για βόλτα. Αρούλη εσύ το RC θα το έχεις; Η πάλι συνεργειο θα είναι;

Ο John θα ειναι συνεργειο... Crying or Very sad εχει καλομαθει με τον <γιατρο> του και του αρεσει...! Shocked Very happy Laughing Laughing
Δεν ξερω μηπως μπορει ο <γιατρος> να ερθει με το δικο του... Rolling eyes
Εεεεε,φανταστικε γιατρε??? Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 15:23:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Το rc θα το χει..... το θέμα είναι ότι έχει ξεχάσει να οδηγεί....θα πάω εγώ αμα είναι να τον πάρω, άμα είναι καλό παιδί και δεν γκρινιάζει για το λάστιχο που θα κάψουμε στο δρόμο..... Rolling eyes

Ρε οργιο αυτο δεν ξεχνιεται, ή το'χεις ή δεν το'χεις...! Cool Cool Razz
Ωχ,γουσταρω ομως βολτα οπως τις παλιες καλες μερες... Alien2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Οκτ 2006, 15:24:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
Σας εύχομαστε καλή επιτυχία σε αυτή την προσπάθεια που ξεκινάει και στη Νότια Ελλάδα και μία απλή συμβουλή επειδή όπου λαλούν πολλοί κοκόροι (aka clubs) αργεί να ξημερώσει, συνηστώ ψυχραιμία και καλό κουράγιο!!!

Ευχαριστουμε πολυ αγορινα... Wink Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1228s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on