PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Είμαι σε απόγνωση, 307cc (2.0)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:35:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α. χαρη εχεις βαλει τιποτα αλλο περα απο λαστιχα??????????

β. εμενα στην ευθυγραμμιση 2-3 φορες που το εχω σηκωσει ειχε τζογο 0.5 ποντο η κρεμαγιερα. στο τιμονι τζογο δεν εχω(ισως σωζεται απο αναρτηση και δε το παιρνω πολυ χαμπαρι) . μηπως εχεις και εσυ κανα τρελο τζογο?την εχεις ελεγξει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:42:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ OFF-TOPIC????????
Ευχαριστώ...MOD Team - MEMsound



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή ο καθένας που είναι σε απόγνωση θα πρέπει να ανοίγει και ενα καινούριο τοπικ?

Θα μπορούσαμε εύκολα να συγκεντρώσουμε σε ένα τοπικ όσους είναι ετοιμοι για φούντο απο το άκαρδο ετούτο κόσμο.

Ετσι θα είναι πιο εύκολο να υπολογίσουμε και πόσα μέτρα τριχιά χρειαζόμαστε.


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εννοώ αυτό Μάκη μου...
Απλά για το ρημάδι το τιμόνι του φίλτατου Χάρη έχουν γραφτεί τα άπειρα...

Και άλλο το να συζητάμε για το τι να κάνει με την LION πχ ή την Peugeot Γαλλίας και άλλο να (ξανά Twisted evil ) ψάξουμε εδώ τι φταίει με το τιμόνι του Χάρη. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 12:54:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EIMAI ΚΑΙ γα** ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ....ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΥΡΙΣΤΕΙ Splat Splat Splat Splat Splat Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 13:33:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
α. χαρη εχεις βαλει τιποτα αλλο περα απο λαστιχα??????????

Όχι και η κατάσταση με τα Μισελέν είναι πολύ καλύτερη από τα Contiγλύστρα....


volvos έγραψε:
β. εμενα στην ευθυγραμμιση 2-3 φορες που το εχω σηκωσει ειχε τζογο 0.5 ποντο η κρεμαγιερα. στο τιμονι τζογο δεν εχω(ισως σωζεται απο αναρτηση και δε το παιρνω πολυ χαμπαρι) . μηπως εχεις και εσυ κανα τρελο τζογο?την εχεις ελεγξει?

Έχω κάνει 3 φορές ευθυγράμμηση (σε διαφορετικούς ευθυγραμμισάδες) μέσα σε 1,5 χρόνο. Δεν έδειξε κάτι περίεργο......
Με 2-3χιλ ΣΥΓΚΛΙΣΗ μπροστά (εκτός προδιαγραφών) υπάρχει μια σχετική βελτίωση. Με μαμά ρυθμίσεις όπως το έκανα την τελευταία φορά (1,5χιλ απόκλιση) είναι πάρα πολύ χάλια.


volvos έγραψε:
.....μηπως εχεις και εσυ κανα τρελο τζογο?την εχεις ελεγξει?

Και πως θα πείσεις την LION να σου αλλάξει κρεμαγιέρα αν συμβαίνει αυτό??????? Rolling eyes Scratch


Επειδή είμαστε Off Topic πλέον, καλύτερα τα τελευταία ποστ να μεταφερθούν σε άλλο πιο σχετικό τόπικ.Wink


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Απρ 2006, 14:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

a.ποιος σου ειπε οτι θα πεισω τη λαιον...απλα απολαμβανω το βιασμο και ελπιζω στο μελλον να παραμεινει σε αυτη τη κατασταση...αλλωστε σε 13μερες ληγει η εγγυση!
β. επισης εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος με το τιμονι του 206 μου.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
να αλλαξω κρεμαγιερα και να κλαιω σαν και εσενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιούλ 2006, 10:05:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ............. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsik307 έγραψε:
Παλικάρια σα ευχαριστώ για τις απαντήσεις σχετικά με το 307 cc που δεν τσουλάει!!!!!!!!! Παρ΄ όλα αυτά μέσα στην στεναχώρια μου θα προσπαθήσω να σας κρατάω ενήμερους για τις ενέργειές μου! Έστειλα που λέτε ένα e-mail στην Lion Hellas και ακόμη χοροπηδάνε!!!!!! Λέω να το στείλω και καμιά Γαλλία αλλά και σε κανένα περιοδικό! ( αλήθεια πιο έχει μεγαλύτερη κυκλοφορία? ). Με πήρανε Διευθυντάδες και Τεχνικοί Προϊστάμενοι και " ξέρετε να .... συμβαίνουν αυτά, και εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για το αυτοκίνητό σας, και θα έρθω ο ίδιος στην Κατερίνη να το οδηγήσω .... , και είμαστε καθημερινά σε επαφή με το εργοστάσιο στη Γαλλία.... " και τέτοια πολλά! Βέβαια κι εγώ είμαι ευγενέστατος και δείχνω κατανόηση γιατί στο κάτω κάτω συμβαίνουν αυτά ρε παιδί μου αλλά γιατί σε εμένα??? Τέλος πάντων μόλις τους είπα οτι ο Δικηγόρος μου θα μιλήσει με το Νομικό τμήμα της Lion Hellas άρχισαν να το σκέφτονται καλύτερα και περισσότερο!!!! Θα σας κρατάω ενήμερους και θα το τραβήξω συντρόφια μέχρι τέλους !!!!

Ένας αθεράπευτος Peugάκιας!!
Υ.Γ. : Όταν θα εξοικιοθώ με το site θα σας στείλω και Foto Monaco με 307



όλοι πάλι σχεδόν Off Topic


επαναφέρω....

τελικά τι έχεις κάνει ?που κατέληξες με τα προβλήματα του 307 σου ?


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0731s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on