PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2η Αιμοδοσία του PSClub.gr: 28~29/01/06 στο ΚΑΤ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 15:53:08    Θέμα δημοσίευσης: 2η Αιμοδοσία του PSClub.gr: 28~29/01/06 στο ΚΑΤ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το Σαββατο 28 και την Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2006 από τις 8:00 έως τις 13:30 το PSClub θα βρίσκεται στο ΚΑΤ, στο τμήμα Αιμοδοσίας, ώστε να πραγματοποηθεί η δεύτερη αιμοδοσία του Συλλόγου μας. Υπενθυμίζουμε ότι το PS Club ξεκίνησε πριν λίγους μήνες την δική του τράπεζα αίματος για τα μέλη και τις οικογένειες τους.

Σημείωση:
Για όποιον επιθυμεί να δώσει αίμα, αλλά δεν μπορεί τις παραπάνω ημερομηνίες μπορεί να δώσει από σήμερα και ως το τέλος του μήνα καθημερινές από τις 16:00 έως τις 19:30 και Σ/Κ από τις 8:30 έως τις 14:00, αναφέροντας απαραίτητα το PSClub και βέβαια μετά την αιμοδοσία να καλέσει τον υπεύθυνο της Τράπεζας Αίματος, Ζαχαρία Μπαντίδα στο τηλέφωνο 6979797899.

Ευχαριστούμε πολύ.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 13 Φεβ 2006, 16:44:43, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 19:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλώ όλους να δώσουμε την σημασία που πρέπει στο θέμα της αιμοδοσίας... έλα να ακούω συμμετοχές!! 5 λεπτάκια υπόθεση είναι για κάτι τόσο χρησιμο! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 19:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα ευκόλως εννούμε παραλείπονται για εμένα...
Λογικά Κυριακή πρωί "προ Λέσχης*" θα είμαι εκεί.

*αν δεν το σταματήσουμε το Κυριακάτικο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2006, 06:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ λογικά την Κυριακή θα πάω... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2006, 10:54:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ και ο αδερφός μου Σάββατο!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2006, 15:51:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Εγώ και ο αδερφός μου Σάββατο!

κι εγώ μαζί... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stalitsa (Αιμιλία)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 27 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2006, 16:01:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κριμα που δεν μπορω να δωσω και εγω αιμα... Sad
Συγχαρητηρια σε οσους θα αφιερωσουν λιγο απο τον χρονο τους για κατι τοσο σημαντικο... Smile



Είναι κάτι στιγμές,που στα σύννεφα χάνονται,στον ουρανό...
Πρόσωπα αγαπημένα,πρόσωπα λατρεμένα που αφήνουν κενό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2006, 16:03:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σιγά τον χρόνο... Wink
μια στάση θα κάνουμε στο ΚΑΤ στο δρόμο για την Λέσχη.... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2006, 17:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλη κινηση αυτην.Μπραβο σε οσους πανε.Θα ηθελα να δωσω και εγω αλλα ειμαι καπως μακρια.Οποιος ξερει ας μου απαντησει σε μια απορια μου.Οταν εχεις κανει ενχειριση μπορεις να δωσεις αιμα?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2006, 02:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι Βορειοι μπορουμε να δωσουμε αιμα πουθενα και να σταλει εκει? Γνωριζετε αν μπορει να γινει κατι τετοιο? Αν ειναι να κανονισουμε και εμεις εδω πανω να παμε ολοι μαζι Κυριακη πριν την συναντηση...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2006, 02:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απ'ότι ξέρω δεν υπάρχει όντως τράπεζα αίματος...απλά καταγράφονται το πόσες φιάλες έχουμε δώσει. Οπότε λογικά μπορείς να δώσεις παντού, φτάνει να αναφέρεις οτι είναι για την συγκεκριμένη τράπεζα αίματος. Βέβαια ίσως να χρειάζεται και κάτι άλλο π.χ. συννενόηση μεταξύ νοσοκομείων, οπότε θα μας πει ο Ζαχαρίας που έχει κάνει τις συννενοήσεις με το ΚΑΤ. Θα μάθουμε και να οργανώσετε και μια αιμοδοσία στην Θεσσαλονίκη μετά. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιαν 2006, 22:19:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως σήμερα το πρωί μετά του φίλτατου Μάνθου κάναμε το καθήκον μας... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2006, 00:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...οι νοσοκόμες το ξέρουν... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2006, 05:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

........ακόμα θα τρέχουν....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2006, 21:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακομα δεν εχω κανει εξετασεις να δω μηπως παιζει τπτ λογω ταττου,οποτε... next time Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2006, 03:03:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Ακομα δεν εχω κανει εξετασεις να δω μηπως παιζει τπτ λογω ταττου,οποτε... next time Crying or Very sad


απλα πρεπει να εχει περαση περιπου κανα 4μηνο... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2006, 07:39:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
Ακομα δεν εχω κανει εξετασεις να δω μηπως παιζει τπτ λογω ταττου,οποτε... next time Crying or Very sad


απλα πρεπει να εχει περαση περιπου κανα 4μηνο... Wink

Καπου τοσο εχει περασει,αν και νομιζω οτι ειναι 6μηνο... Confused
Καλο θα ηταν ομως, πιστευω, να κανουμε και καμια εξεταση αιματος μηπως εχουμε αρπαξει τιποτα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WIPPERMANN (Hans)
Μέλος
Μέλος


"Peugeut 207 Rallye 1.6 (16V) (2007

Ένταξη: 16 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 159
Τόπος: Αθήνα-Αγ.Ανάργυροι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2006, 09:28:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: 2η Αιμοδοσία του PSClub.gr: 28~29/01/06 στο ΚΑΤ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Χανς πέρνει αντιβίωση οπότε δε μπορεί τώρα να δώσει αίμα.
Θεωρώ ότι μέχρι τέλος του μήνα εννοείται μέχρι τέλος Φεβρουαρίου.
Οπότε αν είναι έτσι θα πάει σίγουρα μέσα στο μήνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Φεβ 2006, 07:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
Ακομα δεν εχω κανει εξετασεις να δω μηπως παιζει τπτ λογω ταττου,οποτε... next time Crying or Very sad


απλα πρεπει να εχει περαση περιπου κανα 4μηνο... Wink


Στο έντυπο που συμπληρώσαμε στο ΚΑΤ έγραφε οτι πρέπει να έχουν περάσει 4 μήνες για να δώσεις αίμα απο την στιγμή που έχεις κάνει το Τattoo... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,129s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on