PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

28/10/1940
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 16:57:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακου φιλε πριν μιλησεις για θεματα αντρισμου μαθε αυτο.Εγω αυτην την στιγμη ζω απο τυχη!!!!Μεσα σε 6 μηνες με ειχαν παει 3 φορες Αγγλια.Γινομουν σαν το μελανι και το νοσοκομειο στο Λονδινο μου ειχε διαγνωση οτι πασχω απο τετραλογια.Δεν νομιζω οτι ξερεις τι σημαινει αυτη η λεξη.Λοιπον σου λεω μονο αυτο.Τεσσερις παθησεις μαζι.Το 1984 που εγχειριστικα οι γιατροι που με εγχειρισαν(απο τους οποιους ο ενας ηταν ο κ.Γιακουμ(πολυ γνωστος καρδιολογος,επεβλεπε τον Παπανδρεου και ηταν επικεφαλης σε καποια εγχειριση του μαλιστα)ειχαν πει οτι τα ποσοστα που του δινουμε για να ζησει ειναι μολις 5%!!!!!Ο πατερας μου με εβλεπαν ψυχρα σαν να ειμουν μηχανιμα που ηθελε φτιαξιμο.Αρα φιλε μου καλυτερα να βουταμε καλα την γλωσσα στο μυαλο πριν μιλησουμε.Οσο για τα παντελονια που ειπες,δεν ηξερα οτι ο στρατος σε κανει αντρα!!!!Δηλαδη μεχρι που να πας τι εισαι?Φιλε μου μαθε και αυτο οι γυναικες σε κανουν!!!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:03:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Ακου φιλε πριν μιλησεις για θεματα αντρισμου μαθε αυτο.Εγω αυτην την στιγμη ζω απο τυχη!!!!Μεσα σε 6 μηνες με ειχαν παει 3 φορες Αγγλια.Γινομουν σαν το μελανι και το νοσοκομειο στο Λονδινο μου ειχε διαγνωση οτι πασχω απο τετραλογια.Δεν νομιζω οτι ξερεις τι σημαινει αυτη η λεξη.Λοιπον σου λεω μονο αυτο.Τεσσερις παθησεις μαζι.Το 1984 που εγχειριστικα οι γιατροι που με εγχειρισαν(απο τους οποιους ο ενας ηταν ο κ.Γιακουμ(πολυ γνωστος καρδιολογος,επεβλεπε τον Παπανδρεου και ηταν επικεφαλης σε καποια εγχειριση του μαλιστα)ειχαν πει οτι τα ποσοστα που του δινουμε για να ζησει ειναι μολις 5%!!!!!Ο πατερας μου με εβλεπαν ψυχρα σαν να ειμουν μηχανιμα που ηθελε φτιαξιμο.Αρα φιλε μου καλυτερα να βουταμε καλα την γλωσσα στο μυαλο πριν μιλησουμε.Οσο για τα παντελονια που ειπες,δεν ηξερα οτι ο στρατος σε κανει αντρα!!!!Δηλαδη μεχρι που να πας τι εισαι?Φιλε μου μαθε και αυτο οι γυναικες σε κανουν!!!!!


αγορι μου YOU ARE ON FIRE !!!




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν είπα ποτέ ότι ο στρατός σε κάνει άντρα.

Το να προσποιηθείς κάποια ασθένεια όμως για να μην πας στρατό, σε κάνει λιγότερο άντρα..

Ήμουν νομίζω σαφής στον διαχωρισμό.
Προφανώς εσύ δεν ανήκεις σε αυτή την κατηγορία.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:11:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω αλλιως το καταλαβα παντως.Οπως και να 'χει αν αυτο αποτελει την συγνωμη σου για το παραπανω την δεχομαι.Επισης θελω να ζητησω συγνωμη για το εντονο υφος αλλα ειλικρινα βγηκα απο τα ρουχα μου.Δεν ανηκω σε αυτην την κατηγορια.Εξαλλου δεν προσπαθησα καθολου για να μου δωσουν την απαλαγη.Μονοι τους με ειπαν οτι με το παρουσιαστω θα μου δωσουν απολυτιριο λογο του ιστορικου μου.Αυτα!!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια χαλαρωστε λιγο!!!! Τι αντε γεια και ιστοριες ειναι αυτες?????
Οποιος εχει σοβαρο προβλημα υγειας φυσικα και δεν θα παει στρατο αρα τι αντε γεια???? Ειναι σαν να μας λετε καλα να παθετε μ****ες εμεις την γλυτωσαμε. Και ποιος σας ειπε οτι εμεις δεν θελουμε να παμε? Α και Γιαννη αλλο το δεν μπορω να παω στρατο, αλλο το δεν γουσταρω....μη λεμε και οτι θελουμε.... Wink Και δεν ξερω αν εσας σας πειραζει η οχι εμενα παντως δεν γουσταρω να με λενε Ιωτα!


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
Ρε παιδια χαλαρωστε λιγο!!!! Τι αντε γεια και ιστοριες ειναι αυτες?????
Οποιος εχει σοβαρο προβλημα υγειας φυσικα και δεν θα παει στρατο αρα τι αντε γεια???? Ειναι σαν να μας λετε καλα να παθετε μ****ες εμεις την γλυτωσαμε. Και ποιος σας ειπε οτι εμεις δεν θελουμε να παμε? Α και Γιαννη αλλο το δεν μπορω να παω στρατο, αλλο το δεν γουσταρω....μη λεμε και οτι θελουμε.... Wink Και δεν ξερω αν εσας σας πειραζει η οχι εμενα παντως δεν γουσταρω να με λενε Ιωτα!


γιατι δεν παιζει να ισχυουν και τα 2 ;
Σ εμενα και τα 2 ισχυουν .
Ε ναι εγω την γλιτωσα τι να κανουμε, κληρονομικα ειναι αυτα .




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:43:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα παλι για το προβλημα μου φιλε δεν με νιαζει τι θα πουμε.Τουλαχιστον θα εχω σοβαρο λογο που δεν θα παω.Οχι σαν καποιου που θελουν να βγαλουν περισσοτερα σεναρια και ισχυριζονται ολα τα κακα του κοσμου για να μην πανε.Αν πρεπει να πας πρεπει να πας.Αν δεν μπορεις ομως....Δεν θα πεθανουμε κιολας.Σωστα?Αν και το θεωρω οτι επρεπε να ειναι μισθοφορικος για πολλους λογους.Και μην νομιζετε οτι δεν θα ειχαμε πολλους.Ισα ισα που θα ηταν και περισσοτεροι.Δεν βλεπετε καθε χρονο ποσο ανεβαινουν οι βασεις για τις στατιωτικες σχολες?Ολοι εκει θελουν.Στα σιγουρα λεφτα.Να καθονται και να τους πληρωνουν.Ημαρτον.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:45:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
Ρε παιδια.....καποια πραγματα δε γινεται να τα διδαχτεις σε 1-2 μερες....εχω φιλο ο οποιος οταν υπηρετουσε την θητεια του ειχε παρει ειδικοτητα στις συνδεσεις για τους ασυρματους και στις επικοινωνιες....καταλαβενετε τωρα τι γινεται....οχι τραβα καλωδια εδω οχι σηκωσε το πιατο εκει,οχι ενισχυσε το σημα και κατι τετοια...δεν ειναι ευκολα


Kαι αυτο τωρα ειναι κακο που πηγε στις διασυνδεσεις??? Shocked
Θα μας τρελανετε!!!

Οσο για μερικους που αρπαζονται με το παραμικρο καλα θα κανουν να ηρεμησουν λιγο... Evil


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 17:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι φιλε δεν ειναι ετσι.Δεν θα μας βγαλουν και που***δες επειδη δεν θα παμε στρατο.Για ηρεμησετε λιγο.Γιατι σαν πολλα λετε χωρις να σκεφτεστε!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:00:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα...επιμενεις εσυ!
Ποιος σε εβρισε παιδακι μου?
σου ειπε κανενας εσενα τιποτα προσωπικα?
Απλα ο Σπυρος ειπε οτι αν δεν εχεις προβλημα σοβαρο και τα κανεις αυτα μονο και μονο για να αποφυγεις την θητεια σου τοτε αυτον δεν ειναι αντρικιο!
Εσυ παλι μας ανελυσες (που δεν χρειαζοταν καθολου) το προβλημα σου και μας εδωσες να καταλαβουμε οτι δεν το εχεις σαν προφαση το προβλημα σου αλλα ειναι σοβαρο!
Τωρα απο κει και περα που σκαλωσες??

Οσο για αυτους που μιλανε χωρις να σκεφτονται....
Αντε γεια! Evil


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc έγραψε:
γιατι δεν παιζει να ισχυουν και τα 2 ;
Σ εμενα και τα 2 ισχυουν .
Ε ναι εγω την γλιτωσα τι να κανουμε, κληρονομικα ειναι αυτα .


Εσυ εισαι περιπτωση για αυτο ισχυουν και τα 2.
Αρα οντως μας λες μ****ες καλα να παθετε....


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:05:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Εμενα παλι για το προβλημα μου φιλε δεν με νιαζει τι θα πουμε.Τουλαχιστον θα εχω σοβαρο λογο που δεν θα παω.Οχι σαν καποιου που θελουν να βγαλουν περισσοτερα σεναρια και ισχυριζονται ολα τα κακα του κοσμου για να μην πανε.Αν πρεπει να πας πρεπει να πας.Αν δεν μπορεις ομως....Δεν θα πεθανουμε κιολας.Σωστα?


Πολυ πολυ σωστα και συμφωνω αλλα οταν λεω για Ιωτα δεν εννοω αυτους που εχουν προβλημα υγειας... δεν ειμαι τοσο μ....ας.


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:07:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Οχι φιλε δεν ειναι ετσι.Δεν θα μας βγαλουν και που***δες επειδη δεν θα παμε στρατο.Για ηρεμησετε λιγο.Γιατι σαν πολλα λετε χωρις να σκεφτεστε!!!


Μηπως τα βγαζεις απο το μυαλο σου??? Ποιος ειπε κατι τετοιο???


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
giannis_cc έγραψε:
γιατι δεν παιζει να ισχυουν και τα 2 ;
Σ εμενα και τα 2 ισχυουν .
Ε ναι εγω την γλιτωσα τι να κανουμε, κληρονομικα ειναι αυτα .


Εσυ εισαι περιπτωση για αυτο ισχυουν και τα 2.
Αρα οντως μας λες μ****ες καλα να παθετε....


τη λεξη μ****ς εσυ τη βαζεις εγω δεν ειπα κατι τετοιο.

Βρε σωνει και καλα να παω στρατο Laughing




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc έγραψε:
teodor_v έγραψε:
Ειναι σαν να μας λετε καλα να παθετε μ****ες εμεις την γλυτωσαμε....




Ε ναι εγω την γλιτωσα τι να κανουμε, κληρονομικα ειναι αυτα .


Δεν μας λες μαλ**ες? δηλαδη????


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:17:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν συνεχιστούν οι κοκορομαχίες, το παρόν θα πάρει την άγουσα για τον κάλαθο.

Thank you.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teodor_v έγραψε:
giannis_cc έγραψε:
teodor_v έγραψε:
Ειναι σαν να μας λετε καλα να παθετε μ****ες εμεις την γλυτωσαμε....




Ε ναι εγω την γλιτωσα τι να κανουμε, κληρονομικα ειναι αυτα .


Δεν μας λες μαλ**ες? δηλαδη????


ααα εχεις προβλημα επικοινωνιας ΜΑΝ .... τελος απο μενα .

παρε κανα μπουζουκι να συνεννοηθεις καλυτερα ... Laughing




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:20:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω να σταματήσουμε εδώ την κουβέντα για τον στρατό.

Ακούστηκαν όλες οι απόψεις, συμφωνήσαμε, διαφωνήσαμε, παρεξηγηθήκαμε.. αλλά έτσι όπως εξελίσσεται η κουβέντα δεν έχει νόημα.

Ας ηρεμήσουμε και ας πάμε παρακάτω!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teodor_v (Στο καλο...)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16V

Ένταξη: 20 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Καλαμαριά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc έγραψε:
teodor_v έγραψε:
giannis_cc έγραψε:
teodor_v έγραψε:
Ειναι σαν να μας λετε καλα να παθετε μ****ες εμεις την γλυτωσαμε....




Ε ναι εγω την γλιτωσα τι να κανουμε, κληρονομικα ειναι αυτα .


Δεν μας λες μαλ**ες? δηλαδη????


ααα εχεις προβλημα επικοινωνιας ΜΑΝ .... τελος απο μενα .

παρε κανα μπουζουκι να συνεννοηθεις καλυτερα ... Laughing


Καλυτερα να μη σου απαντησω σε αυτο....Εκτος απο προβλημα υγειας εχεις και προβλημα συμπεριφορας και καλο θα ειναι να μαθεις να σεβεσαι τους συνομιλητες σου


McLaren Mercedes!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2005, 18:36:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τοπικ ήταν επετειακό για την 28η Οκτωβρίου και έχει καταλήξει σε κάτι εντελώς διαφορετικό, το οποίο μάλιστα είναι και αιτία για πολλούς καβγάδες. Κλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2585s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on