PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 19:56:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι το βρηκα κ γω το τοπικ για τα σκιαδα !! ισχυει ακομα? μπορουμε να παραγγειλλουμε απο κει? απ τα πατησια??? θα γινει δλδ ασιμι αυτοκολλητο κ γραμμενο πανω θα ειναι 206club.gr swsta?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 20:32:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε ξερουμε νικο...πηγαινε ρώτα αλλιώς περίμενε τις ανακοινώσεις του ΔΣ.
υπομονή Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 04:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Μπερδευτικα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια πολυ διαβασμα,πολλες αποψεις και εγω μπερδευτικα. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Θα ηθελα καποιος η καποια να μου εξιγισει τι παιζει τελικα με τα αυτοκολλητα και με την καρτα.Παρεπιπτοντος δεν εχω καρτα αλλα ουτε αυτοκολλητο.Θελω αυτοκολλητο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 10:16:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από την επόμενη εβδομάδα θα ανακοινωθεί ο τρόπος εγγραφής μέλους στο PSclub και με την εγγραφή θα λαμβάνουν τα μέλη εντός λίγων ημερών το ''Welcome Pack'' που θα περιλαμβάνει την κάρτα μέλους το περίφημο καινούριο αυτοκόλλητο και την λίστα με τα μαγαζιά που θα συνεργάζεται το PSclub.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 13:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Καλο!!!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ειναι πολυ καλο,αλλα για παραδειγμα καποιος ο οποιος δεν ειναι ελλαδα οπως εγω αλλα θα κατεβω τα χριστουγεννα,μπορω να το κανω τοτε?Η πρεπει να το κανω την επομενη βδομαδα?


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 13:18:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα φυσικά και μπορείς όποτε θες...να εγγραφείς Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 02:22:43    Θέμα δημοσίευσης: και κατι τελευταιο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχαλιο και κατι τελευταιο και ολοκληρωθηκα σαν αναγνωστης του forum στο συγκεκριμενω topic.Αυτο δεν προκητε να επηρεασει το account μου στο forum.Δηλαδη για παραδειγμα μπορει εγω να μην εχω ενγραφη αλλα μπορω να παρακολουθω, να εκφραζω αποψη στα topic και τα λοιπα κανονικα? Question Η θα μου γινει suspend το account Question Ξερεις πως ειναι οι αστυνομικοι στη αμερικη που τους κανουν suspend ειναι στο σωμα αλλα δεν ειναι στο τμημα.Πωπω τι ειπα παλι ο τεραστιος Question Question

Δεν ειναι τιποτα θα μου περασει το τελευταιο μην δοσεις βαση. Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 08:40:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ορισμένα topic για να τα δεις χρειάζεται εγγραφή. Άλλα όχι. Εσύ αφού πάντως έχεις κάνει ήδη την εγγραφή, τί σκας? Cool Όλα καλά, όλα ωραία... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 14:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Να σε καλα..... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σε καλα ρε στεφανε μου εφταιξες την μερα. Very happy Very happy Very happy Εγω βασικα ανχονομουνα επειδη δεν ειχα την καρτα και δεν ειχα πληρωσει αλλα αφου μπορω να το κανο οταν κατεβω τα χριστουγεννα και δεν μου επιρεαζει το τον λογαριασμο μου ειμαι αρχηγος. Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing Cool Cool


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
argos alla wraios (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4

Ένταξη: 12 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2004, 23:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing καλησπερα παιδια, ωραια η ιδεα με τα αυτοκολλητα,ηδη σε αλλα club που ξερω το εχοθν κανει ηδη (seat club π.χ).μαλιστα τα μελη του θελουν να ζητησουν απο τη technocar (επισημο αντιπροσωπο της seat) τα μελη του club να εχουν 10% - 20% εκπτωση στα ανταλλακτικα Laughing


206 και τα μυαλα στα καγκελα!!!!!!!!
I love this car!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2004, 14:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη φαση θα ελεγα και εγω αλλα αυτα τα κολπα πρεπει να τα κανει κανενας admin, αν δεν τα εχει κανει ειδη. Rolling eyes Rolling eyes admin με ακους? Smile Smile loooooooool


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 11:18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά έχει βγει ή δεν έχει βγει ανακοίνωση με τις εγγραφές μελών για το ps club; Βγάλτε μια ανακοίνωση για να την βλέπουν όλοι σχετικά με την ημερομηνία έναρξης και τον τρόπο εγγραφής μελών..Περιμένουμε με αγωνία για να γίνουμε και επίσημα μέλη και να πάρουμε το πολυπόθητο πακέτο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Δεκ 2004, 11:25:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

madjas έγραψε:
Τελικά έχει βγει ή δεν έχει βγει ανακοίνωση με τις εγγραφές μελών για το ps club; Βγάλτε μια ανακοίνωση για να την βλέπουν όλοι σχετικά με την ημερομηνία έναρξης και τον τρόπο εγγραφής μελών..Περιμένουμε με αγωνία για να γίνουμε και επίσημα μέλη και να πάρουμε το πολυπόθητο πακέτο..


Λιγη υπομονη ακομα.
Μην ανησυχεις, οταν βγει τετοια ανακοινωση δεν υπαρχει περιπτωση να μην την δεις!!! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 03:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω εχω ηδη προμηθευτει ενα σκιαδο απο μια συνεργασια που ειχε κανει το Club πιο παλια και μετα απο αρκετες ερωτησεις και ψαξιμο καταφερα και το βρηκα....μαλιστα ειχαν μεινει μολις 2 τελευταια..Στο Club εχει κανενας αλλος ? Γιατι δεν εχω πετυχει κανεναν!!!! Twisted evil


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 15:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Demis έγραψε:
Παιδια εγω εχω ηδη προμηθευτει ενα σκιαδο απο μια συνεργασια που ειχε κανει το Club πιο παλια και μετα απο αρκετες ερωτησεις και ψαξιμο καταφερα και το βρηκα....μαλιστα ειχαν μεινει μολις 2 τελευταια..Στο Club εχει κανενας αλλος ? Γιατι δεν εχω πετυχει κανεναν!!!! Twisted evil



Υπαρχουν καποιοι με σκιαδιο αλλα οχι πολοι ... μαλλον γι'αυτο δεν εχεις δει κανεναν.... Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
_205rallye_ (Γιαννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205Gti-206RG-106rallye

Ένταξη: 26 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 98
Τόπος: Aθηνα-Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Οκτ 2005, 12:52:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΟΤΑΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ,ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΒΑΤΑΡ.ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΟΤΟ 206 ROLAND GARROS.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΦΙΛ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Οκτ 2005, 13:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι ρε σύ δέν χρειάζεται να κάνεις κάτι τέτοιο.
Λοιπόν στην κεντρική σελίδα του Forum θα κοιτάξεις τις επιλογές που έχεις στο πάνω μέρος,θα βρείς την επιλογή Προφίλ,εκεί πάτα αριστερο κλίκ για να ανοιξεί η νέα σελίδα.
Σε αυτή την σελίδα πήγαινε τέρμα κάτω,θα βρείς την επιλογή Πίνακας ελέγχου Άβαταρ εκεί θα πατήσεις την επιλογή παρουσίαση φωτοθήκης ....επιλέγεις το μοντέλο που θές και στο ΤΕΛΟΣ πατώντας Υποβολή ανανεώνεται το Προφίλ σου.
Αυτά... Wink

Άν και νομίζω ότι πρέπει να μεταφερθεί σε άλο topic. Rolling eyes

maybe here...http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=63



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1767s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on