PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανέβασμα θερμοκρασίας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάϊ 2005, 22:31:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία και ποιος σου είπε ότι τα 106 λειτουργούν σε χαμηλότερες θερμοκρασίες από τα 206 - 307 κτλπ. Οι θερμοκρασίες λειτουργίας είναι αυτές που έγραψα παραπάνω .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2005, 07:43:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες και ενώ πήγαινα κανονικά στο δρόμο (100 km/h) ανέβηκε μέσα σε 1-2 sec η θερμοκρασία του νερού στο κόκκινο και κατέβηκε στο κανονικό επίπεδο πάλι σε 1-2 sec. Αυτόματα μου αναβόσβησε το STOP για αυτά τα 3-4 sec που κράτησε το σκηνικό. Μέσα σε 2 λεπτά μου το έκανε 3-4 φορές. Μετά όλα κανονικά. Τι να έπαθε? Χάλασε κανένας αισθητήρας?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 12:12:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα το Μπάτμοπιλ 2-3 μέρες μου βγάζει πάρα πολύ ζέστη απο τους αεραγωγούς.... τι λέτε να είναι???( μιλάμε για πολύ ζέστη όμως....η κονσόλα πυρώνη...!!!)
Δεν ανεβάζει όμως θερμοκρασία...όλα δείχνουν κανονικά....!!!


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 13:44:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ROM206 έγραψε:
Εμένα το Μπάτμοπιλ 2-3 μέρες μου βγάζει πάρα πολύ ζέστη απο τους αεραγωγούς.... τι λέτε να είναι???( μιλάμε για πολύ ζέστη όμως....η κονσόλα πυρώνη...!!!)
Δεν ανεβάζει όμως θερμοκρασία...όλα δείχνουν κανονικά....!!!


εμένα μου το κάνει από την αρχή αυτό... Laughing λες και εχω καλοριφερ ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 17:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που βγαζει ζεστη απο τους αεραγους το κανουν ολα τα αυτοκινητα με clima και το δικο μου το κανει και ειναι 1 μηνος Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 17:50:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι? και ειναι φυσιολογικό ε? κι εγώ αυτό νομίζω γι'αυτο και δεν ασχολήθηκα ποτέ... πάντως βγάζει πολύ ζέστη...ηφαίστειο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 17:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε, αφήστε το για το χειμώνα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 06:59:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσοι έχετε clima να ξέρεται ότι πολλές φορές το κλαπέτο ζεστού κρύου γυρνάει μόνο του στο ζεστό.
Επίσης στο ψυγείο του καλοριφέρ κυκλοφορεί νερό συνέχεια άρα είναι πάντα ζεστό.
Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να βάζετε για λίγο το A/C να δουλεύει και μετά να το κλείνετε, θα είναι πολύ καλύτερα μετά Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 11:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Όσοι έχετε clima να ξέρεται ότι πολλές φορές το κλαπέτο ζεστού κρύου γυρνάει μόνο του στο ζεστό.
Επίσης στο ψυγείο του καλοριφέρ κυκλοφορεί νερό συνέχεια άρα είναι πάντα ζεστό.
Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να βάζετε για λίγο το A/C να δουλεύει και μετά να το κλείνετε, θα είναι πολύ καλύτερα μετά Wink


ΝΑΙ, αυτο κάνω πάντα και ειναι κυριλε μετα για αρκετή ώρα! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 11:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Touristas έγραψε:
Όσοι έχετε clima να ξέρεται ότι πολλές φορές το κλαπέτο ζεστού κρύου γυρνάει μόνο του στο ζεστό.
Επίσης στο ψυγείο του καλοριφέρ κυκλοφορεί νερό συνέχεια άρα είναι πάντα ζεστό.
Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να βάζετε για λίγο το A/C να δουλεύει και μετά να το κλείνετε, θα είναι πολύ καλύτερα μετά Wink


ΝΑΙ, αυτο κάνω πάντα και ειναι κυριλε μετα για αρκετή ώρα! Wink


Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 13:32:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up OYΦΦΦΦ.... Ηρέμησα τώρα....γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ πάλι....τελευταία φορά είχε αρχίσει να ζεματά και το χέρι μου γιατί το έβρισκε ο αέρας... Onfire


My Baby !!!!!
http://www.psclub.gr/forum/album_personal.php?user_id=1196
CURIOCITY DIDN'T KILL THE CAT!
MY PEUG 206 DID!!!!!
(Θέλω καινούργιοοοο αμάξι...!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Ιούλ 2005, 02:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ROM206 έγραψε:
Thumbs Up OYΦΦΦΦ.... Ηρέμησα τώρα....γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ πάλι....τελευταία φορά είχε αρχίσει να ζεματά και το χέρι μου γιατί το έβρισκε ο αέρας... Onfire


Μιλάμε το ίδιο χέρι που ήταν ψημένο στη Λευκάδα? Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2765s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on