PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub KartChallenge: 1ος Αγώνας, Αφίδνες 15 Ιουνίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 00:52:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tiesto έγραψε:
lol και γω εχω πιαστει παρα πολυ! 1 χρονο ειχα να κανω καρτ! ειναι καλο ομως το πιασιμο :p

ελπιζω παντως στην Παλληνη να ναι πιο κοντα τα καρτ. αν ειναι ετσι θα γινει πανικος! θα μαχομαστε ολοι για το podium lol


στην παλλήνη δεν εχει τόση σημασία...ειναι μικρή η πίστα και ευθεια δεν υπαρχει ουσιαστικα. στις αφιδνες φανηκαν οι διαφορες στα καρτ λογω μεγεθους πιστας και ευθειων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 01:02:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αααααυτα ειναι! εκει ομως να δειτε τι πιασιμο θα φαμε!

θυμαμαι... ειχα παει μερικες φορες σε κατι φοβερα καρτ στον Ρεντη. Πολυ μικρη πιστα χωρις ουτε μια ευθεια και πολυ δυνατα καρτ (με αποτομο γκαζι σπινιαρε και εκανες σβουριδι ανετα!). Ε, ηταν η μονη φορα που ανυπομονουσα να τελειωσει να βγω! Τοσο αγυμναστος ημουν με αποτελεσμα να υποφερω απτον πονο!

καλη φαση να ναι και στην Παλληνη ετσι! lol (ο μαζοχας...)


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 01:07:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι δεν ειναι ετσι...τα καρτ δεν ειναι τοσο γρήγορα κι αν η πιστα ή τα λαστιχα ειναι κρυα τοτε δεν κρατανε καθόλου. Αλλά έχει την γοητεία της κι αυτή... είναι το μονακό του challenge μας... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tiesto (Vassilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Opel Astra GTC 1.8 Cosmo

Ένταξη: 02 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 758
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 01:09:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink αυτα ειναι!

Μπραβο ρε παιδια...


"The world's best Dj! Dj Tiesto!" - Cream Amnesia Ibiza 10/08/2002

www.tiesto.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 06:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όλα ήταν πολύ καλά... Silly Thumb right
οι χρόνοι δεν υπάρχουν πουθενά (όλοι) έτσι ιστορικά... Idea Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 06:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου ολα τα παιδια για την οργανωση και την εκτελεση του αγωνα, ηταν πολυ καλα ολα, ραντεβου στον επομενο αγωνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 14:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω και στον 2ο αγώνα να έχουμε εξίσου πολλές συμμετοχές και να περάσουμε ακόμα καλύτερα!!! Μπράβο σε όλους για την συμμετοχή τους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 22:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και με μια μικρη καθυστερηση...μερικες λιαν ενδιαφερουσες photos απο το pugοκρατουμενο parking του καρτοδρομιου....

1.Η νυφη σε πρωτη Πανελληνια δημοσιευση...ερωτοτροπει με τον ασημενιο γαμπρο του Kanelj... Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Σαβ 18 Ιούν 2005, 19:10:35, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 22:15:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2.nice cars.. Exclamation Exclamation Exclamation



3.back side... Exclamation Exclamation



3.Να παινεψω και λιγο το σπιτι μου....με ενα χρυσαφι 206 διπλα για αντιθεση χρωματων... Exclamation Exclamation

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimitrisTM (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Opel Corsa 1.2 (16V) Sport (2003)

Ένταξη: 16 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Αθήνα - Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Ιούν 2005, 23:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά στην Παλλήνη να φέρετε καμιά κοπελίτσα για μασάζ...Δεν πάει άλλο..τρίτη μέρα πιασμένος!!..Είπαμε αγύμναστος αλλά αυτό παραπάει!!...Καβάλησα και αρκετά κερμπ σαν αρχάριος που είμαι και μου έχει φύγει η μέση....Γιαυτό μία είναι η λύση!!...ΜΑΣΑΖ....Ρωσίδες,Ουκρανίδες,Ελληνίδες,γυναίκες του club Razz.....οτιδήποτε!!...και θα δείτε πως θα ανέβει το ενδιάφέρον και οι συμμετοχές!!!...
Τα λέμε Παλλήνη!!


DIMITRIS™
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούν 2005, 11:15:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimitrisTM έγραψε:
Ρε παιδιά στην Παλλήνη να φέρετε καμιά κοπελίτσα για μασάζ...Δεν πάει άλλο..τρίτη μέρα πιασμένος!!..Είπαμε αγύμναστος αλλά αυτό παραπάει!!...Καβάλησα και αρκετά κερμπ σαν αρχάριος που είμαι και μου έχει φύγει η μέση....Γιαυτό μία είναι η λύση!!...ΜΑΣΑΖ....Ρωσίδες,Ουκρανίδες,Ελληνίδες,γυναίκες του club Razz.....οτιδήποτε!!...και θα δείτε πως θα ανέβει το ενδιάφέρον και οι συμμετοχές!!!...
Τα λέμε Παλλήνη!!


για το αν θα σου κανουν μασαζ δεν ξερω αλλα μπορεις να απευθυνθεις εδω: www.motorwomen.gr
Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Σελίδα 11 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1605s (PHP: 53% - SQL: 47%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on