PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σπασμένος δείκτης λαδιού
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2002, 14:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:

Μήπως το πήρες αρχές του 2001? Μήπως το πήρες από επαρχία?


Μάρτιο 2001 από Mr.ΚΑΝΕΛΛΗΣ στα Μελίσσια.

Έχει γούστο να μου βγει το αμάξι παραγωγή 2000 !!!!! Twisted evil Twisted evil


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2002, 14:54:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
chatasos έγραψε:

Μήπως το πήρες αρχές του 2001? Μήπως το πήρες από επαρχία?


Μάρτιο 2001 από Mr.ΚΑΝΕΛΛΗΣ στα Μελίσσια.

Έχει γούστο να μου βγει το αμάξι παραγωγή 2000 !!!!! Twisted evil Twisted evil


Αν δώσεις τον αριθμό πλαισίου στην αντιπροσωπία λογικά μπορούν να σου
πουν την ημερομηνία παραγωγής.
Ίσως να υπάρχει και κάπου στο internet κάποιος Vin Decoder για τα Peugeot,
οπότε μπορείς να το βρεις και από εκεί.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 01:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντυ, πρέπει να κάνεις λάθος...

Για όλους εμάς που έχουμε το φίλτρο ενσωματωμένο στην αντλία βενζίνης, έχουμε μόνο μία επιλογή. Κάθε 10000χλμ ρίχνουμε καθαριστικό καυσίμου στο ρεζερβουάρ ή (και) χρησιμοποιούμε VPower. Εγώ κάνω το πρώτο και βάζω το Line Cleaner της ProTec. To έχω γράψει κι αλλού.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miltellas στις Σαβ 26 Οκτ 2002, 01:18:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 07:30:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Άντυ, πρέπει να κάνεις λάθος...

Για όλους εμάς που έχουμε το φίλτρο ενσωματωμένο στην αντλία βενζίνης, έχουμε μόνο μία επιλογή. Κάθε 10000χλμ ρίχνουμε καθαριστικό καυσίμου στο ρεζερβουάρ ή (και) χρησιμοποιούμε VPower. Εγώ κάνω το πρώτο και βάζω το Line Cleaner της ProTec. To έχω γράψει κι αλλού.


Ρε συ Μίλτο, κι αν κόβαμε κάπου το σωληνάκι της βενζίνης και βάζαμε μόνοι μας ένα φιλτράκι βενζίνης; Γιατί από όσο βλέπω στο 205, έρχεται το σωληνάκι από το τεπόζιτο, κόβεται στο φίλτρο βενζίνης και συνεχίζεται μετά. Question Ή μήπως λέω μλκιες; Question




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 07:33:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο δείκτη λαδιού γράψτε λάθος. Ο καινούριος μεταλλικός δεν έχει τελικά το ίδιο μήκος με τον πλαστικό μαμίσιο (μ'αρέσει που το μέτρησα κιόλας! ). Ο μεταλλικός είναι 1,5 πόντο κοντύτερος, που πρακτικά σημαίνει ότι η μέγιστη ένδειξη λαδιού όπως την ήξερα στον πλαστικό, φτάνει τώρα ακριβώς στη μέση των δύο ενδείξεων του μεταλλικού. Wink

Κανένα πρόβλημα όμως μιας και ποτέ δεν άφηνα τη στάθμη του λαδιού να πέσει κάτω από το μισό του επιτρεπτού ορίου. Wink

Αυτά προς γνώση! Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 08:25:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Ο μεταλλικός είναι 1,5 πόντο κοντύτερος, που πρακτικά σημαίνει ότι η μέγιστη ένδειξη λαδιού όπως την ήξερα στον πλαστικό, φτάνει τώρα ακριβώς στη μέση των δύο ενδείξεων του μεταλλικού. Wink

Κανένα πρόβλημα όμως μιας και ποτέ δεν άφηνα τη στάθμη του λαδιού να πέσει κάτω από το μισό του επιτρεπτού ορίου. Wink

Αυτά προς γνώση! Cool


Να το θυμάσαι να το λες όταν σου αλλάζουν λάδια στο συνεργείο ή όπου αλλού, μη και σου βάλουν λάδια με βάση το νέο δείκτη οπότε και θα σου έχουν βάλει περισσότερα από το φυσιολογικό!!



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 08:58:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Στο δείκτη λαδιού γράψτε λάθος. Ο καινούριος μεταλλικός δεν έχει τελικά το ίδιο μήκος με τον πλαστικό μαμίσιο (μ'αρέσει που το μέτρησα κιόλας! ). Ο μεταλλικός είναι 1,5 πόντο κοντύτερος, που πρακτικά σημαίνει ότι η μέγιστη ένδειξη λαδιού όπως την ήξερα στον πλαστικό, φτάνει τώρα ακριβώς στη μέση των δύο ενδείξεων του μεταλλικού. Wink

Κανένα πρόβλημα όμως μιας και ποτέ δεν άφηνα τη στάθμη του λαδιού να πέσει κάτω από το μισό του επιτρεπτού ορίου. Wink

Αυτά προς γνώση! Cool


Μισό λεπτό παιδιά γιατί έχω μπερδευτεί.......

Εγώ έχω το ίδιο αμάξι με τον Svstouk, και έχω το μεταλλικό δείκτη.

Αν ο δικός μου μεταλλικός δείκτης έχει τις ίδιες διαστάσεις με το μεταλλικό δείκτη του Svstouk, και οι ενδείξεις min και max είναι στο ίδιο σημείο, τότε ο Svstouk στις αλλαγές λαδιών θα βάζει λιγότερη ποσότητα λαδιού από εμένα, για να συμφωνεί με τις ενδείξεις του παλιού πλαστικού δείκτη.

Οι διαφορές βέβαια δεν είναι μεγάλες, γιατί αν ο Svstouk βάζει λάδι μέχρι το μέσο των ενδείξεων min και max, και εγώ βάζω μέχρι το max, τότε εγώ θα έχω μισό λίτρο παραπάνω λάδι από τον Svstouk.

Είναι έτσι, ή κάτι μου ξεφεύγει ?


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 11:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Svstouk έγραψε:
Στο δείκτη λαδιού γράψτε λάθος. Ο καινούριος μεταλλικός δεν έχει τελικά το ίδιο μήκος με τον πλαστικό μαμίσιο (μ'αρέσει που το μέτρησα κιόλας! ). Ο μεταλλικός είναι 1,5 πόντο κοντύτερος, που πρακτικά σημαίνει ότι η μέγιστη ένδειξη λαδιού όπως την ήξερα στον πλαστικό, φτάνει τώρα ακριβώς στη μέση των δύο ενδείξεων του μεταλλικού. Wink

Κανένα πρόβλημα όμως μιας και ποτέ δεν άφηνα τη στάθμη του λαδιού να πέσει κάτω από το μισό του επιτρεπτού ορίου. Wink

Αυτά προς γνώση! Cool


Μισό λεπτό παιδιά γιατί έχω μπερδευτεί.......

Εγώ έχω το ίδιο αμάξι με τον Svstouk, και έχω το μεταλλικό δείκτη.

Αν ο δικός μου μεταλλικός δείκτης έχει τις ίδιες διαστάσεις με το μεταλλικό δείκτη του Svstouk, και οι ενδείξεις min και max είναι στο ίδιο σημείο, τότε ο Svstouk στις αλλαγές λαδιών θα βάζει λιγότερη ποσότητα λαδιού από εμένα, για να συμφωνεί με τις ενδείξεις του παλιού πλαστικού δείκτη.

Οι διαφορές βέβαια δεν είναι μεγάλες, γιατί αν ο Svstouk βάζει λάδι μέχρι το μέσο των ενδείξεων min και max, και εγώ βάζω μέχρι το max, τότε εγώ θα έχω μισό λίτρο παραπάνω λάδι από τον Svstouk.

Είναι έτσι, ή κάτι μου ξεφεύγει ?


Πολύ σωστά τα λες. Είχα την εντύπωση ότι εσύ έχεις το 1.6 Embarassed

Για να δούμε τι συμβαίνει. Το δικό μου είναι του 2002. Το δικό σου; Ρωτάω, γιατί αν είναι του 2000, τότε ενδέχεται η Peugeot να άλλαξε το μήκος του μεταλλικού δείκτη έκτοτε, για να τον έχουν μόνο τα 1.6 και 2.0.
Η μόνη λύση είναι να μετρήσουμε το δείκτη λαδιών μας.......μισό λεπτό να πάω...............................................................................................
...............................το μέτρο μου αποκάλυψε την αλήθεια. Ο πλαστικός δείκτης (μαμίσιος) είναι 51 πόντους, ο καινούριος που πήρα ο μεταλλικός είναι 50. Confused

Ady, μέτρα το μήκος του δικού σου δείκτη (όλο εκεί ο νους σας!!!! Cool ) και πες μου.

Πάντως το πιθανότερο είναι να έχει αλλάξει το μήκος του δείκτη η "μαμά"




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 12:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:

Πολύ σωστά τα λες. Είχα την εντύπωση ότι εσύ έχεις το 1.6 Embarassed

Για να δούμε τι συμβαίνει. Το δικό μου είναι του 2002. Το δικό σου; Ρωτάω, γιατί αν είναι του 2000, τότε ενδέχεται η Peugeot να άλλαξε το μήκος του μεταλλικού δείκτη έκτοτε, για να τον έχουν μόνο τα 1.6 και 2.0.
Η μόνη λύση είναι να μετρήσουμε το δείκτη λαδιών μας.......μισό λεπτό να πάω...............................................................................................
...............................το μέτρο μου αποκάλυψε την αλήθεια. Ο πλαστικός δείκτης (μαμίσιος) είναι 51 πόντους, ο καινούριος που πήρα ο μεταλλικός είναι 50. Confused

Ady, μέτρα το μήκος του δικού σου δείκτη (όλο εκεί ο νους σας!!!! Cool ) και πες μου.

Πάντως το πιθανότερο είναι να έχει αλλάξει το μήκος του δείκτη η "μαμά"


Λοιπόν, ο δικός μου είναι 48 πόντους Crying or Very sad Crying or Very sad , στριφογυριστός και μεταλλικός.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ady στις Τετ 30 Οκτ 2002, 08:44:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 13:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ακόμα γελάω ρε φίλε!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Κι εγώ από Δευτέρα θα σας ξαναδώ, διότι λέω να την κάνω με ελαφριά πηδηματάκια για το ΠΣΚ! Laughing Laughing

Τα λέμε σε τρεις μέρες!!




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2002, 13:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό Που Σου Κου Δου σε όλους !!!!!!!!!!!


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2002, 01:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Άντυ, πρέπει να κάνεις λάθος...


Άντυ, άκυρον! Δεν κάνεις λάθος! Νόμιζα ότι είχες το 1.6XS, πώς ξεγελάστηκα έτσι; Embarassed

Όλα τα 1.4 του 2001 έχουν εξωτερικό φίλτρο βενζίνης. Για τα 1.4 του 2002 δεν γνωρίζω.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 08:49:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Ady, μέτρα το μήκος του δικού σου δείκτη (όλο εκεί ο νους σας!!!! ) και πες μου.


Λοιπόν, ο δικός μου είναι 48 πόντους Crying or Very sad Crying or Very sad , στριφογυριστός και μεταλλικός.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 08:53:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Svstouk έγραψε:
Ady, μέτρα το μήκος του δικού σου δείκτη (όλο εκεί ο νους σας!!!! ) και πες μου.


Λοιπόν, ο δικός μου είναι 48 πόντους Crying or Very sad Crying or Very sad , στριφογυριστός και μεταλλικός.


Έλα, μην κλαις, και 48 πόντοι δεν είναι λίγοι! Shocked Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα, αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν αλλάξει μόνο τους δείκτες, αλλά και τον όλο κινητήρα ως προς το ύψος του κάρτερ.

Αυτά κύριοι μας προσφέρει το forum. Πράγματα που δεν θα υπήρχε περίπτωση να μάθουμε αλλιώς! Ένα μεγάλο μπράβο για την όλη προσπάθεια σε όλους!! Cool Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 08:59:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:

Έλα, μην κλαις, και 48 πόντοι δεν είναι λίγοι! Shocked Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα, αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν αλλάξει μόνο τους δείκτες, αλλά και τον όλο κινητήρα ως προς το ύψος του κάρτερ.

Αυτά κύριοι μας προσφέρει το forum. Πράγματα που δεν θα υπήρχε περίπτωση να μάθουμε αλλιώς! Ένα μεγάλο μπράβο για την όλη προσπάθεια σε όλους!! Cool Cool


Με ορατό πια τον κίνδυνο να χαρακτηριστώ χυδαίος από όλη την παρέα και να αποβληθώ από το forum άπαξ δια παντός, θα τολμούσα να πω πως στην επόμενη συνάντηση πρέπει να τους βγάλουμε και να τους μετρήσουμε, για να έχουμε χειροπιαστά δείγματα !! :D :D


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 09:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Svstouk έγραψε:

Έλα, μην κλαις, και 48 πόντοι δεν είναι λίγοι! Shocked Laughing Laughing

Σοβαρά τώρα, αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν αλλάξει μόνο τους δείκτες, αλλά και τον όλο κινητήρα ως προς το ύψος του κάρτερ.

Αυτά κύριοι μας προσφέρει το forum. Πράγματα που δεν θα υπήρχε περίπτωση να μάθουμε αλλιώς! Ένα μεγάλο μπράβο για την όλη προσπάθεια σε όλους!! Cool Cool


Με ορατό πια τον κίνδυνο να χαρακτηριστώ χυδαίος από όλη την παρέα και να αποβληθώ από το forum άπαξ δια παντός, θα τολμούσα να πω πως στην επόμενη συνάντηση πρέπει να τους βγάλουμε και να τους μετρήσουμε, για να έχουμε χειροπιαστά δείγματα !! :D :D



Βαδίζοντας στο ίδιο μονοπάτι με σένα προς την οριστική και αμετάκλητη διαγραφή μου από το forum, θέλω να σε ρωτήσω ποιος.......θα φέρει το χάρακα. Shocked Ή μήπως καλύτερα τη μεζούρα; Shocked Shocked Καθώς, βλέπεις, μιλάμε για κάποια σεβαστά μεγέθη, που, εντάξει, όπως και να το κάνουμε χρειάζονται μεγαλύτερα όργανα μέτρησης! Laughing Mr. Green Mr. Green


Lol Lol Lol




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 09:16:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:

Βαδίζοντας στο ίδιο μονοπάτι με σένα προς την οριστική και αμετάκλητη διαγραφή μου από το forum, θέλω να σε ρωτήσω ποιος.......θα φέρει το χάρακα. Shocked Ή μήπως καλύτερα τη μεζούρα; Shocked Shocked Καθώς, βλέπεις, μιλάμε για κάποια σεβαστά μεγέθη, που, εντάξει, όπως και να το κάνουμε χρειάζονται μεγαλύτερα όργανα μέτρησης! Laughing Mr. Green Mr. Green


Lol Lol Lol


Μεζούρα θα φέρω εγώ, αν και υπάρχει και η παραδοσιακή και δοκιμασμένη λύση της παλάμης !!!! :D


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 09:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Svstouk έγραψε:

Βαδίζοντας στο ίδιο μονοπάτι με σένα προς την οριστική και αμετάκλητη διαγραφή μου από το forum, θέλω να σε ρωτήσω ποιος.......θα φέρει το χάρακα. Shocked Ή μήπως καλύτερα τη μεζούρα; Shocked Shocked Καθώς, βλέπεις, μιλάμε για κάποια σεβαστά μεγέθη, που, εντάξει, όπως και να το κάνουμε χρειάζονται μεγαλύτερα όργανα μέτρησης! Laughing Mr. Green Mr. Green


Lol Lol Lol


Μεζούρα θα φέρω εγώ, αν και υπάρχει και η παραδοσιακή και δοκιμασμένη λύση της παλάμης !!!! :D


Παραδοσιακή;;;; Shocked Shocked Shocked

Δοκιμασμένη;;;; Shocked Shocked Shocked


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σκέψου φίλε τι θα λένε οι γυναίκες που μας διαβάζουν. Εγώ το σκέφτομαι κάπως έτσι : "Ουφ, άντρες! Όλοι τους γουρούνια είναι πια! Όλα τα μετράνε με το μήκος του ........ ". Του δείκτη λαδιού μας, κυρίες μου! Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 09:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:

Παραδοσιακή;;;; Shocked Shocked Shocked

Δοκιμασμένη;;;; Shocked Shocked Shocked


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σκέψου φίλε τι θα λένε οι γυναίκες που μας διαβάζουν. Εγώ το σκέφτομαι κάπως έτσι : "Ουφ, άντρες! Όλοι τους γουρούνια είναι πια! Όλα τα μετράνε με το μήκος του ........ ". Του δείκτη λαδιού μας, κυρίες μου! Cool


Για το δείκτη του λαδιού μιλάμε τόση ώρα ??????????


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1952s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on