PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λείπει από τον κατάλογο μας?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 10:56:03    Θέμα δημοσίευσης: Τι λείπει από τον κατάλογο μας? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ανοιγω για να γράψουμε όλοι τι πιστεύουμε οτι θα έπρεπε να υπάρχει στον κατάλογο συνεργατών ή τι θα θέλαμε να βρούμε και δεν βρήκαμε. Αυτό θα βοηθησει κατά πολύ εμάς ώστε να επεκτείνουμε τις υπαρχουσες συνεργασίες, να βρούμε νέες και να ακυρώσουμε πιθανόν κάποιες "άχρηστες".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 11:47:01    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν...
1. κατά την γνώμη μου καλό θα ήταν να προσθέταμε κάποιες προτάσεις όσον αφορά την εξωτερική εμφάνιση - bodykitς etc. (χωρίς να χρειαστεί να παρουσιάσετε όλα τα πλαστικά εξαρτήματα για το κάθε μοντέλο...απλά κάποια συνεργασία με κατάστημα που τα προμηθεύει, ώστε να έχουμε καλύτερες τιμές...)

2. ίσως κάποιες άλλες επιλογές όσον αφορά το θέμα των αναρτήσεων..(εκτός της FK) - π.χ. koni, bilstein, kw, osrav κπλ κπλ...

αυτά μου έρχονται προσωπικά πρώτα στο μυαλό.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 11:49:05    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307Lucifer έγραψε:
Λοιπόν...
1. κατά την γνώμη μου καλό θα ήταν να προσθέταμε κάποιες προτάσεις όσον αφορά την εξωτερική εμφάνιση - bodykitς etc. (χωρίς να χρειαστεί να παρουσιάσετε όλα τα πλαστικά εξαρτήματα για το κάθε μοντέλο...απλά κάποια συνεργασία με κατάστημα που τα προμηθεύει, ώστε να έχουμε καλύτερες τιμές...)

2. ίσως κάποιες άλλες επιλογές όσον αφορά το θέμα των αναρτήσεων..(εκτός της FK) - π.χ. koni, bilstein, kw, osrav κπλ κπλ...

αυτά μου έρχονται προσωπικά πρώτα στο μυαλό.... Wink


1. υπαρχουν ηδη τιμες απο καταστημα, μενει να τις ανεβασουμε
2. περιμενουμε τα πιο γνωστά και συνηθη αμορτισερ και ελατηρια απο γνωστο καταστημα

άρα καλα πάμε... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 11:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχεχεχεχε

προβλεπόμενοι θα έλεγα....! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:02:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίσως μια συνεργασία με κάποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο, για παροχή έκπτωσης στο service για τα μέλη......
επίσης μια βόλτα από το chips-away, μήπως πετύχουμε καμία εκπτωσούλα (με ενδιαφέρει, για αυτό....)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:09:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
ίσως μια συνεργασία με κάποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο, για παροχή έκπτωσης στο service για τα μέλη......
επίσης μια βόλτα από το chips-away, μήπως πετύχουμε καμία εκπτωσούλα (με ενδιαφέρει, για αυτό....)


για το πρώτο το έχω γράψει πολλές φορές οτι οι συνεργασίες μας αφορούν και θα αφορούν μόνο προϊόντα και όχι υπηρεσιες. Που σημαινει, συνεργεία και φαναρτζήδες τσουκ!
Chips-Away τι ειναι? αν ειναι για πρόγραμμα έχεις δίκιο, αξίζει να το κοιτάξουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:21:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:


για το πρώτο το έχω γράψει πολλές φορές οτι οι συνεργασίες μας αφορούν και θα αφορούν μόνο προϊόντα και όχι υπηρεσιες. Που σημαινει, συνεργεία και φαναρτζήδες τσουκ!
Chips-Away τι ειναι? αν ειναι για πρόγραμμα έχεις δίκιο, αξίζει να το κοιτάξουμε...


όχι, το Chips-Away εντάσσεται στην κατηγορία που περιέγραψες παραπάνω.....
είναι εξειδικευμένο συνεργείο κάλυψης γρατσουνιών - επισκευών παρμπρίζ....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α,τότε μάλλον όχι...εκτός αν το ΔΣ αποφασίσει αλλαγή πλεύσης σε αυτόν τον τομέα. Δε το βλέπω πιθανό πάντως και αυτό θεωρώ πως ειναι και το καλύτερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για συνεργεία / φαναρτζήδες και τα σχετικά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε συμφωνία γιατί είναι κάτι το οπόιο δεν μπορούμε να ελέγχουμε κάθε φορά για την ποιότητά του και αν κάτι πάει στραβα θα έχουμε παράπονα.

Ακόμα και από τον Λιόλιο που είναι συνεργείο και κάνει και μηχανικές μετατροπές ΔΕΝ έχουμε πει ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ για επισκευές και κόστη τοποθέτησης παρά ΜΟΝΟ για ΑΓΟΡΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ (πχ μπλοκέ / εκκεντροφόρους κλπ κλπ).

Chips-Away είναι μια εταιρια επισκευής μικρογρατζουνιών κλπ κλπ

Εγώ προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση να ψάξω να βρω καταστήματα για επισκευές / service / τοποθέτηση ανταλλακτικών* γιατί δεν μπορώ να αναλάβω μια ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ευθύνη και από όσο ξέρω κανένας εδώ μέσα.

Ακόμα και αν αλλάξει πλέυση το Δ.Σ....

*εκτός και αν είναι απαραίτητο (όπως πχ στις μεμβράνες που είναι με τοποθέτηση μιας και είναι σχεδόν σίγουρο ότι αν πάει να το κάνει κάποιος που δεν ξέρει δεν υπάρχει περίπτωση να πετύχει η εφαρμογή).


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:27:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:27:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια εκπτωση στην αγορα ανταλλακτικων...
ακομα και απο την ιδια τη πεζο!
δεν ειναι δυνατο να δινει 20%στα συνεργεια και να μην μπορουν να δωσουν σε εμας εστω ενα τυπικο 5% οπως εγινε με αναρτηση απο κονδωρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μια εκπτωση στην αγορα ανταλλακτικων...
ακομα και απο την ιδια τη πεζο!
δεν ειναι δυνατο να δινει 20%στα συνεργεια και να μην μπορουν να δωσουν σε εμας εστω ενα τυπικο 5% οπως εγινε με αναρτηση απο κονδωρα...

Το ψάχνουμε αλλά δεν είναι απόλυτα στο χέρι μας.

΄Θέλουμε όμως να το πετύχουμε.

επίσης "Άλλο Condor, άλλο Lion"

είναι κάτι τελείως διαφορετικό... Wink

Μην ανυσηχείς όμως το προσπαθούμε, το αν θα το καταφέρουμε δεν το ξέρω ακόμα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:31:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μια εκπτωση στην αγορα ανταλλακτικων...
ακομα και απο την ιδια τη πεζο!
δεν ειναι δυνατο να δινει 20%στα συνεργεια και να μην μπορουν να δωσουν σε εμας εστω ενα τυπικο 5% οπως εγινε με αναρτηση απο κονδωρα...


εχει δρομολογηθεί... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 12:32:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τo δίκτυο των εξουσιοδοτημένων θα έχουμε νέα κάποια στιγμή μέσα το επόμενο δίμηνο. Το έχουμε κοιτάξει και αυτό να είστε βέβαιοι. Θα είναι η μόνη παρεχόμενη υπηρεσία που θα επιτρέψουμε.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 13:42:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά
Καλό θα ήταν να μας κατευθύνετε λιγάκι για το …. όριο του καταλόγου μας ( αλήθεια υπάρχει ? ) δηλαδή θα υπάρχουν κάποιες κεντρικές κατηγορίες και μονό αυτές θα συμπληρώνουμε – κοιτάμε κάθε φορά ?
Κάποιες ιδέες εκτός από αυτές που αναφερθήκαν είναι για τη εσωτερική βελτίωση δηλαδή καντράν , λεδιεδες, πατακια, επενδύσεις - καλύμματα για τα υπάρχον καθίσματα – τιμόνι
Για εξωτερική βελτίωση , φιδάκια, λασπωτήρες, ηλιοροφη ,Το αυτόκλητο του club! Twisted evil
Επίσης θα μπορούσε να υπάρχει συνεργασία με καταστήματα αγοράς στερεοφωνικού ηχοσύστηματος , ηχείων , συναγερμό
Αυτά! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 13:54:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikq έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά
Καλό θα ήταν να μας κατευθύνετε λιγάκι για το …. όριο του καταλόγου μας ( αλήθεια υπάρχει ? ) δηλαδή θα υπάρχουν κάποιες κεντρικές κατηγορίες και μονό αυτές θα συμπληρώνουμε – κοιτάμε κάθε φορά ?
Κάποιες ιδέες εκτός από αυτές που αναφερθήκαν είναι για τη εσωτερική βελτίωση δηλαδή καντράν , λεδιεδες, πατακια, επενδύσεις - καλύμματα για τα υπάρχον καθίσματα – τιμόνι
Για εξωτερική βελτίωση , φιδάκια, λασπωτήρες, ηλιοροφη ,Το αυτόκλητο του club! Twisted evil
Επίσης θα μπορούσε να υπάρχει συνεργασία με καταστήματα αγοράς στερεοφωνικού ηχοσύστηματος , ηχείων , συναγερμό
Αυτά! Wink


Όριο δεν υπάρχει...

Προς το παρόν δεν το έχουμε ολοκληρώσει στο άμεσο μέλλον θα προστεθούν πολλά ακόμα που απλά δεν έχουμε προλάβει να ανεβάσουμε ακόμα.

Στα υπόλοιπα:
Arrow λεβιεδακια κλπ κλπ υπάρχουν και θα προστεθούν
Arrow εξωτερική εμφάνιση κλπ κλπ υπάρχει 1 1ο τμήμα και θα προστεθεί και επεται συνέχει.

Arrow στα ηχοσυστήματα είναι τεραστιο μπερδεμα λόγω ΑΠΕΙΡΩΝ επιλογών που μάλιστα είναι υποκειμενικές γιοα τον καθένα αφού δεν ακούμε όλοι τα ίδια, με τον ίδιο τρόπο κλπ κλπ.

Πάντως θα το ψάξω ξανά να δω τι μπορεί να γίνει, αλλά χλωμό το βλέπω να βρίσκουμε άκρη με το θέμα αυτό γιατί εξαρτάται από πάρα πολλούς παράγοντες...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 18:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....να βρισκαμε κατι και για το ''καραβι''μου... Twisted evil Wink Wink
...το 407 το βρηκα μονο στις μεμβρανες (που με ενδιαφερει αμεσα),αλλα χωρις τιμες... Sad Sad
(δεν πιεζω κανεναν...πλακα κανω...ισα ισα που εχει γινει τρομερη δουλεια απο τα παιδια που ασχοληθηκαν... Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 18:30:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
....να βρισκαμε κατι και για το ''καραβι''μου... Twisted evil Wink Wink
...το 407 το βρηκα μονο στις μεμβρανες (που με ενδιαφερει αμεσα),αλλα χωρις τιμες... Sad Sad
(δεν πιεζω κανεναν...πλακα κανω...ισα ισα που εχει γινει τρομερη δουλεια απο τα παιδια που ασχοληθηκαν... Wink )


Οι μεμβράνες ειναι under construction ακομα...φυσικά υπάρχει τιμή για το 407, αν σε ενδιαφέρει.
Σύντομα θα έχουμε και αμορτισέρ για 407, ενώ πάντα υπάρχουν διαστάσεις για ελαστικά και ζάντες... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 18:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
....να βρισκαμε κατι και για το ''καραβι''μου... Twisted evil Wink Wink
...το 407 το βρηκα μονο στις μεμβρανες (που με ενδιαφερει αμεσα),αλλα χωρις τιμες... Sad Sad
(δεν πιεζω κανεναν...πλακα κανω...ισα ισα που εχει γινει τρομερη δουλεια απο τα παιδια που ασχοληθηκαν... Wink )


Για εσένα θα υπάρχει ιδιαίτερη μεταχείρηση έχουμε πει.

Θα μας ζητάς τι θες και θα στο βρίσκουμε.

πχ καινούργιο ρεμέτζο, άγκυρα, καινούργιους μούτσους.... κλπ κλπ ναυτυλιακα!
χχιχιχιχιχ!!!!

Σοβαρά τώρα όπως ήδη ξέρεις προς το παρόν στην αγορά τα πράγματα για το 407 είναι ελάχιστα οπότε είμαστε και εμείς εν αναμονή. Wink

Τα βασικά πάντως θα υπάρχουν μέσα στις επόμενες μέρες.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 19:06:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πετρο αυτο που λειπει απο τον καταλογο ειναι προσφορες απο cdαδικα μιας και οι μουσικοφιλοι ειμαστε πολλοι Very happy
(οκ πλακα κανω μη βαρατε)
περα απο την πλακα λειπουν προσφορες απο ηχοσυστηματα κλπ κλπ




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Μάϊ 2005, 19:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis_cc έγραψε:
πετρο αυτο που λειπει απο τον καταλογο ειναι προσφορες απο cdαδικα μιας και οι μουσικοφιλοι ειμαστε πολλοι Very happy
(οκ πλακα κανω μη βαρατε)
περα απο την πλακα λειπουν προσφορες απο ηχοσυστηματα κλπ κλπ

ρε συ Γιάννη αναρωτιέμα αν διάβασες τι έχει γραφτεί πριν γράψεις.

Ρίξε μια ματιά 5-6 ποστ πιο πάνω...!

Τα ηχοσυστήματα είναι πολύ μπερδεμένη υποθεση και συ που έχει ασχολήθεί πρέπει να το ξέρεις ήδη.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4889s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on