PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Αυτοκόλλητο PSClub.gr
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 16:24:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

-=N4X=- έγραψε:
Παντως για αυτους που ρωτησαν που αλλου μπορει να μπει δειτε το link της υπογραφης μου με τις φωτο μου.


εσύ πως εχεις αυτοκολλητο αφου δεν εισαι επίσημο μέλος...?? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 22:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
-=N4X=- έγραψε:
Παντως για αυτους που ρωτησαν που αλλου μπορει να μπει δειτε το link της υπογραφης μου με τις φωτο μου.


εσύ πως εχεις αυτοκολλητο αφου δεν εισαι επίσημο μέλος...?? Confused



Κάποιοι είχαμε πάρει αυτοκόλλητο στην εκδρομή στην Ελάτη, συν αυτό της εγγραφής μας Wink


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 23:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

underage έγραψε:
Baphomet έγραψε:
-=N4X=- έγραψε:
Παντως για αυτους που ρωτησαν που αλλου μπορει να μπει δειτε το link της υπογραφης μου με τις φωτο μου.


εσύ πως εχεις αυτοκολλητο αφου δεν εισαι επίσημο μέλος...?? Confused



Κάποιοι είχαμε πάρει αυτοκόλλητο στην εκδρομή στην Ελάτη, συν αυτό της εγγραφής μας Wink


Και αυτοκόλλητα πήραμε τότε, και μπλουζάκια, μας τάχθηκαν και καπελάκια που ακόμα τα ψάχνουμε... Evil Twisted evil Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάϊ 2005, 11:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν φταίει η μεταφορά με το ταχυδρομείο, αλλά με ταλαιπώρησε πολύ μέχρι να το ξεκολλήσω από το χαρτί και να το κολλήσω στο τζάμι. Ξεκολλούσα τα γράμματα ένα-ένα με τον χαρτοκόπτη.
Με το πλύσιμο και τον υαλοκαθαριστήρα τι γίνεται? Μήπως ξεκολλήσει?
Μήπως να υπήρχε και ένα αυτοκόλλητο μικρότερο και εύκολο στη χρήση?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάϊ 2005, 13:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ γω το παρελαβα μολις χθες το αυτοκολλητο... σαν παλιος το κολλησα ευκολα... Twisted evil Twisted evil απλα θελει προσοχη να μεινουν τα γραμματα πανω στον φορεα...το βοηθας κ λιγο διπλωνοντας το χαρτι καθως το ξεκολλας το σιγα σιγα... τωρα θελω κ ενα καταλληλο για το σκιαδο μου.... που θα βρω?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάϊ 2005, 14:22:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Και αυτοκόλλητα πήραμε τότε, και μπλουζάκια, μας τάχθηκαν και καπελάκια που ακόμα τα ψάχνουμε... Evil Twisted evil Cool


Αναμείνατε το eshop του PSClub και θα μπορείτε να παραγγείλετε οτιδήποτε Twisted evil Twisted evil μέχρι και εσώρουχα Scratch


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάϊ 2005, 19:57:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Steve έγραψε:

Και αυτοκόλλητα πήραμε τότε, και μπλουζάκια, μας τάχθηκαν και καπελάκια που ακόμα τα ψάχνουμε... Evil Twisted evil Cool


Αναμείνατε το eshop του PSClub και θα μπορείτε να παραγγείλετε οτιδήποτε Twisted evil Twisted evil μέχρι και εσώρουχα Scratch


Ελπίζω να δέχεστε Paypal ή να υπάρχει έστω ένα υποτυπώδες SSL... Wink

Όσο για το περίφημο αυτοκολλητάκι, εγώ πλέον έχω γίνει αστέρι Very happy Το περνάω στο τσακ μπαμ Wink Ηλία, κακώς που δεν μου τηλεφώνησες! Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2005, 06:22:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elias έγραψε:
Με το πλύσιμο και τον υαλοκαθαριστήρα τι γίνεται? Μήπως ξεκολλήσει?
Μήπως να υπήρχε και ένα αυτοκόλλητο μικρότερο και εύκολο στη χρήση?


οχι δεν θα εχεις κανενα απολυτος προβλημα ουτε με το πλυσιμο αλλα ουτε με τον υαλοκαθαριστηρα.... Silly

οχι δεν υπαρχει μικροτερο..... Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2005, 10:19:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elias έγραψε:
Δεν ξέρω αν φταίει η μεταφορά με το ταχυδρομείο, αλλά με ταλαιπώρησε πολύ μέχρι να το ξεκολλήσω από το χαρτί και να το κολλήσω στο τζάμι. Ξεκολλούσα τα γράμματα ένα-ένα με τον χαρτοκόπτη.
Με το πλύσιμο και τον υαλοκαθαριστήρα τι γίνεται? Μήπως ξεκολλήσει?
Μήπως να υπήρχε και ένα αυτοκόλλητο μικρότερο και εύκολο στη χρήση?


Είναι πάρα πολύ απλό φτάνει να γνωρίζεις πως γίνεται!!!! Twisted evil

1. Τρίβεις με μια σπάτουλα ή κάτι το διαφανο φορέα για να ζεσταθεί η κόλλά του και μετά ξεκολλάς το κάτω αδιάφανο κομμάτι με την κέρινη επιφάνεια.

2. Μετά τοποθετείς το αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητο και τριβεις καλά πάλι το φορέα για να κολλήσει το αυτοκόλλητο στο τζάμι. Η κόλλα του αυτοκόλλητου είναι πιο δυνατή από του φορέα και έτσι μετά ο φορέας αφαιρείται εύκολα και μένουν τα αυτοκόλλητα στο τζάμι.

3. Μετά καλό είναι να πάρεις το κομμάτι με την κέρινη επιφάνεια και να τρίψεις ελαφρά το κολλημένο αυτοκόλλητο για να κολλήσει καλά στο τζάμι. Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2005, 10:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
.....μέχρι και εσώρουχα Scratch


η collection PSClub Underware, θα περιέχει και ....στρινγκ;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2005, 11:08:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
chatasos έγραψε:
.....μέχρι και εσώρουχα Scratch


η collection PSClub Underware, θα περιέχει και ....στρινγκ;;;;


και πολλα αλλα.... Wink Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2005, 12:33:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Ελπίζω να δέχεστε Paypal ή να υπάρχει έστω ένα υποτυπώδες SSL... Wink


Ούτε το ένα, ούτε το άλλο...γιατί δεν δεχόμαστε πληρωμές μέσω του eshop! Απλά σε αυτό θα δείχνουμε τι υπάρχει διαθέσιμο.

Περισσότερες λεπτομέρειες τις επόμενες μέρες...

Παρακαλώ να μην συνεχιστεί το θέμα περί eshop σε αυτό εδώ το topic. Όταν έρθει η ώρα, θα ανακοινωθεί και τότε θα μπορείτε να ρωτήσετε οτιδήποτε.

ultra-one έγραψε:
elias έγραψε:
Δεν ξέρω αν φταίει η μεταφορά με το ταχυδρομείο, αλλά με ταλαιπώρησε πολύ μέχρι να το ξεκολλήσω από το χαρτί και να το κολλήσω στο τζάμι. Ξεκολλούσα τα γράμματα ένα-ένα με τον χαρτοκόπτη.
Με το πλύσιμο και τον υαλοκαθαριστήρα τι γίνεται? Μήπως ξεκολλήσει?
Μήπως να υπήρχε και ένα αυτοκόλλητο μικρότερο και εύκολο στη χρήση?


Είναι πάρα πολύ απλό φτάνει να γνωρίζεις πως γίνεται!!!! Twisted evil

1. Τρίβεις με μια σπάτουλα ή κάτι το διαφανο φορέα για να ζεσταθεί η κόλλά του και μετά ξεκολλάς το κάτω αδιάφανο κομμάτι με την κέρινη επιφάνεια.

2. Μετά τοποθετείς το αυτοκόλλητο στο αυτοκίνητο και τριβεις καλά πάλι το φορέα για να κολλήσει το αυτοκόλλητο στο τζάμι. Η κόλλα του αυτοκόλλητου είναι πιο δυνατή από του φορέα και έτσι μετά ο φορέας αφαιρείται εύκολα και μένουν τα αυτοκόλλητα στο τζάμι.

3. Μετά καλό είναι να πάρεις το κομμάτι με την κέρινη επιφάνεια και να τρίψεις ελαφρά το κολλημένο αυτοκόλλητο για να κολλήσει καλά στο τζάμι. Cool


Μάλλον πρέπει να φτιάξουμε ένα HowTo για την τοποθέτηση του αυτοκόλλητου. Πολλούς βλέπω να δυσκολεύονται.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Μάϊ 2005, 16:14:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
chatasos έγραψε:
.....μέχρι και εσώρουχα Scratch


η collection PSClub Underware, θα περιέχει και ....στρινγκ;;;;


Εγώ θέλω εσώρουχα εγκυμοσύνης Rolling eyes Rolling eyes

Εννοείται ότι περιμένω ακόμα τα είδη μπεμπέ που είχατε υποσχεθεί σε παλαιότερο topic ότι θα κατασκευαστούν σύντομα Silly Scratch Cheers Joker


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2005, 10:51:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνα how-to αφαίρεσης του 206club αυτοκολλήτου έχουμε;; Δεν βγαίνει με τίποτα!!!!

Το PSC το κόλλησα αριστερά απ τον υαλοκαθαριστήρα... Καλά είναι..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2005, 10:59:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στον Μιχαλη να το πεις αυτο που μου το εβγαλε με πιρουνι....Ημαρτον Exclamation Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2005, 11:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ετοιμάσω εγώ ένα how-to, ξέρει ο Γιάννης.... Razz

Γιαννάκη, με ότι μου δωσες με αυτό στο έβγαλα....
Και στο δικό μου έτσι το βγαλα και δεν έπαθε τίποτα....

Εγώ φταίω που το δικό σου είναι μοσχαναθρεμένο... Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2005, 12:12:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Κάνα how-to αφαίρεσης του 206club αυτοκολλήτου έχουμε;; Δεν βγαίνει με τίποτα!!!!



αν πας να πάρεις μια ξύστρα για τζαμιά θα το βγάλεις πολύ εύκολα... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Μάϊ 2005, 12:20:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείτε πολύ εύκολα με ένα μπιστολάκι για τα μαλλιά να το ξεκολλήσετε αν το ζεστάνετε λιώνει η κόλα και φεύγει . Ότι μείνει από την κόλα με λίγο οινόπνευμα καθαρίζει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάϊ 2005, 22:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με πιστολακι το παλευα μιση ωρα αλλα η κολα δεν ελειωσε και αναγκαστηκα να φαω τα νυχια μου αλλο ενα μισαωρο για να το βγαλω.
ουτε με βενζινη ουτε με οινοπνευμα εβγαινε.

αθανατο ηταν το ατιμο σαν να μην ηθελε να βγει.

απο την αλλη το νεο παλι ειναι ....χμ... αστο καλυτερα.

λογω των πολλων λεπτων γραμμων που το απαρτιζουν ξεκολαει πανευκολα και θελει προσοχη γιθα να μην χαθει το μισο.
ηδη εχω χασει ενα κομματακι

το παλιο ηταν αλλιως! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1024s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on