PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 206cc + bucket = χώρος

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 16:31:11    Θέμα δημοσίευσης: 206 - 206cc + bucket = χώρος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

apla mipws kapoios pou pianoun ta xeria tou mporei na katalabei an baloume kapoia bucket sto cc kerdisoume politima ekatosta xwrou stous pisw epibates. giati apo omorfia sigoura skizei.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsikis (Νικος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 366
Τόπος: ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 16:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείτε πως κερδίζεις αρκετό χώρο για τους πίσω !!
Ένα φιλαράκι μου που τα έβαλε σε ένα fiesta MK6 κέρδησε πολύ χώρο για τους πίσω !!! Το θέμα και το δίκοπο μαχαίρι είναι αν έχεις airbag στα καθήσματα όπου εκεί τα χάνεις !!

Αξίζει ?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 16:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φανταζομαι αυτο εξαρταται απ'το υψος του οδηγου. Με "λεπτο" bucket και τη θεση λιγο μπροστα σιγουρα ανοιγεται ο πισω χωρος. Και τα bucket σε 206CC δειχνουν αψωγα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 17:36:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsikis έγραψε:
Εννοείτε πως κερδίζεις αρκετό χώρο για τους πίσω !!
Ένα φιλαράκι μου που τα έβαλε σε ένα fiesta MK6 κέρδησε πολύ χώρο για τους πίσω !!! Το θέμα και το δίκοπο μαχαίρι είναι αν έχεις airbag στα καθήσματα όπου εκεί τα χάνεις !!

Αξίζει ?????


ΓΙ¶ΥΤΟ Κ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!

΄΄ΠΛΑΙΝΟΙ ΑΕΡΟΣΑΚΟΙ΄΄!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΜΠΑΚΕΤΑΚΙΑ ΣΕ CC!

ΧΩΡΟ....ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΧΩΡΟ;
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙ¶ΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΕΥΓΑΤΟΣ! Laughing Thumb right

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΤΟΣ.......ΔΕ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΑΝΕΤΑ ΠΙΣΩ!

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 20:37:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οντωσ μεγαλη μουφα να βγαλεισ τα μαμισια καθισματα κια να χασεισ τουσ πλαι αεροσακουσ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 21:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θες μπακετ και αερόσακους τοτε η λύση (προσ το παρόν τουλάχιστον) είναι μία αλλά ακριβή και ακούει στο όνομα καθίσματα RC....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Φεβ 2005, 16:41:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Αν θες μπακετ και αερόσακους τοτε η λύση (προσ το παρόν τουλάχιστον) είναι μία αλλά ακριβή και ακούει στο όνομα καθίσματα RC....


Θυμασαι Μανθο που ακουσαμε την τιμη και παθαμε εγκεφαλικο! Shocked

Και να τα ειχα τοσα λεφτα,δε θα εβαζα του RC στο CC! Σε απλο ισως και να τα εβαζα! Wink


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Φεβ 2005, 16:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν εχετε τοσα λεφτα βαλτε μερικα ακομα κι αντι για καθισματα βαλτε μοτερ απο rc.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Φεβ 2005, 20:12:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστευετε πως θα ειναι ομορφο το cc με bucket?Τα εργοστασιακα καθισματα τα βρισκω πολυ ομορφα και βολικα.Συν του οτι καποιοι οπως εγω, εχουν διχρωμο εσωτερικο (μαυρο- πορτοκαλι) και πιστευω πως η αλλαγη καθισματων ισως χαλασει την ομοιομορφια. Crying or Very sad
Παρολαυτα εχει δει κανεις bucket σε cc?Μηπως υπαρχουν φωτογραφιες?
Εγω δεν εχω πλαινους αεροσακους και ετσι δεν εχω προβλημα σε μια τετοια αλλαγη.Οσο για τι θεμα του χωρου, θεωρω πως τα ξεσκεπαστα αμαξακια μας ειναι ουσιαστικα διθεσια και οτι και να κανουμε δεν θα χωραει κανεις ανετα πισω.(εγω ενας απο τους λογους που το πηρα ειναι και αυτος, να γλιτωσω τις "ταριφιες!" Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 01:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ορίστε και δυο CCbucketfotos

Μέγάθυνση

Μεγέθυνση

Τα καθίοσματα που φοράει το συγκεκριμένο CC δεν μπορώ να πώ ότι έιναι ότι πιο όμορφο υπάρχει στον χώρο των μπάκετ αλλά φαίνεται ότι με λίγη καλή θέληση (και χρήμα για την αγορα, το βάψιμο και την ταπετσεριομετατροπή αν θέλουμε, όπως έγινε εδώ) μπορεί το αισθητικό αποτέλεσμα να είναι τέλειο. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 01:22:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mανθο υπαρχει περιπτωση να ΜΗΝ εχεις κατι σε φωτογραφια!Ολο μας τρελλαινεις! Wink
Το αισθητικο αποτελεσμα της παραπανω φωτογραφιας σας αρεσει?
Εγω τα βρισκω λιγο ψηλα . . .
Πιστευω πως σπαρκο ανακλινοενα θα ειναι μια καλη λυση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 01:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα τα μπάκετ είναι ψιλότερα, ή μάλλον δείχνουν ψηλωτερα, από τα κανονικά καθίσματα.
Προφανώς και τα ανακλινόμενα Sparco είναι κλάσεις ομορφότερα από τα παραπάνω.
Την Πέμπτη θα σας φέρω στο στέκι ένα σχετικό περιοδικό. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 01:06:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απαραδεκτα τα παραπάνω καθίσματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 09:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ούτε και μένα μου αρέσουν.
Είναι πολύ χοντρά.
Απλά ανέβασα τις φώτο για να δείξω το μέγεθος (ύψος) τον μπάκετ.
Με Bucket πιο λεπτά το αισθητικό αποτέλεσμα πιστεύω θα είναι απαιχτό!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 11:22:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά τα bucket ρε Μάνθο, αλλά αυτά τα σπερματοζωάρια στο pug των φωτό σου τι ρόλο βαράνε???? Shocked
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Τα είδα και πέθανα!!!! Lol Lol Lol Lol Lol


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 11:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
.... αυτά τα σπερματοζωάρια στο pug των φωτό σου τι ρόλο βαράνε......

Τι να σου πω ρε Σπύρο?! Ξέρω γώ?!?

Προφανώς στον ιδιοκτήτη δεν φτάνει ότι το 206 είναι "πιπινορίχτης" και δείχνει ακόμα περισσότερο της διαθέσεις του!

Εκτός και αν είναι "υπολείματα" από όσους το βλέπουν και χ....
χαχαχαχαχα!!!!!!!! Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1101s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on