PSClub - Hellas

Γενικές Συζητήσεις - Χαλλλλλλαρά!!!! - off-the record Βορ.Ελλάδας...

tsosmoulis - Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:48:19
Θέμα δημοσίευσης: Χαλλλλλλαρά!!!! - off-the record Βορ.Ελλάδας...
Λοιπον,
αυτο το topic ανοιγεται με σκοπο να υπαρχει ενα μερος να λεει ο καθε Βορειοελλαδιτης ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ το μακρυ του και το κοντο του το πιο μακρυ του και το ακομη πιο κοντο του κτλ κτλ κτλ κτλ.

Αυτο γινεται για να αποκτησει ενα πιο 'σοβαρο' χαρακτηρα το topic των 'εκδηλωσεων και συναντησεων Β. Ελλαδος ' και να περιοριστει στις ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ και ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ . Οτιδηποτε προσωπικο, χιουμορ, κραξιμο και δεν ξερω κι εγω τι (που να παει το μυαλο μου με σας που εμπλεξα) ποσταρουμε εδω παντα ακολουθοντας τους κανονες του forum.

Καλο ποσταρισμα γκαρντασια μου και μην ξεχναμε!!!!
ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑ ΧΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΡΑ!!!!
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
brz20 - Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:56:05
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιοοοοοοοοοοοοος!!!Γουσταρω με τρελα!!!!Απο τριτη πρωι θα ειμαι 3καλα και θα ερθω μια βολτα προς θεσσαλονικη μερια να γνωρισω 5-6 αντε 10 20 ατομα.
KIRILAS 307cc - Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:56:46
Θέμα δημοσίευσης:
ελλλλα μαλ......λλλλλ.......κα?
ο τυροκομος μου αφησε ολη την big bubble στο καθισμα. στο ειπα?
KIRILAS 307cc - Κυρ 18 Δεκ 2005, 20:57:55
Θέμα δημοσίευσης:
και βαααααααααααααααααααααααλλε ....
bakclima - Κυρ 18 Δεκ 2005, 21:42:38
Θέμα δημοσίευσης:
Τι να πει ρε Κωστα ολοκληρη Αθηνα πηγε και καθησε πανω σε μια τσιχλα Shocked ο αχρηστος! πηγαμε σε βενζιναδικο να βαλουμε βενζινη και μολις μπηκαν 3 λιτρα τελειωσε η δεξαμενη Shocked Shocked Shocked , στο δωματιο οπου κοιμηθηκαμε ολοι πατωντας τον διακοπτη για τα φωτα στο μπανιο αναβαν οταν μπηκε ο Χρηστος μεσα ο διακοπτης δεν εκανε καλη επαφη Shocked
ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ=ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
brz20 - Κυρ 18 Δεκ 2005, 21:48:36
Θέμα δημοσίευσης:
Ε τον γκαντεμι.Οταν ανεβω θεσσαλονικη δεν τον βαζω στο αμαξι μου.Σε φωτο θα του το δειξω.
MEMsound - Δευ 19 Δεκ 2005, 02:39:00
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά δεν είστε απλά τρελοκομεία....
Ειστε πολυυυυυύ τρελοκομεία....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Στην ψηφοφορία τώρα...

Φυσικά και "ΔΑΓΚΩΤΟ τυροκόμος"

Μέχρι στγμής "σαρώνει" με 8 στα 8!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
vinman - Δευ 19 Δεκ 2005, 06:02:42
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν χρειαζεται να πω τι ψηφισα... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Νομιζω οτι ειναι αυτονοητο... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Δευ 19 Δεκ 2005, 09:25:11
Θέμα δημοσίευσης:
Ο Ηλίας, έτσι για να σας την σπάσω Very happy
DrJekyll - Δευ 19 Δεκ 2005, 10:39:19
Θέμα δημοσίευσης: ....
χαΛΛΛαρά λοιπόν ψηφίζω, το 2μετρο κυπαρισσένιο-λυγερό παλικάρι...Τσολιά και Καμάρι της Β.&Πάσης Ελλάδος...ΤΟΝ Ξανθό μας Άγγελο...CheeseMan!!!!
Τέτοια παλικάρια βγαίνουν μόνο σε περιορισμένα/συλλεκτικά μοντέλα από το εργοστάσιο και μετά σπάει το καλούπι!ΤΑΓΟΡΙΜ!!!!!!!

Κώστα με το καλό να έρθεις από Τρίκαλα - να βρεθούμε - μόνο εύχομαι να μην πλακώσει καμιά κακοκαιρία...

ΕΕΕΕΕ!!!!Κανονίστε να βρεθούμε μεσοβδόμαδα γιατί από οτι καταλαβαίνω την επόμενη Κυριακή δεν θα είστε όλοι εδω...(μόνο εγω θα κρατάω σημαία)

Αντε ευχηθείτε μου καλή τύχη στην Αθήνα γιατί φαγουρίζομαι τρελά (ένα σαλιγκάρι έχει μπεί στο αυτί μου...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)!!!!
Steve - Δευ 19 Δεκ 2005, 14:24:02
Θέμα δημοσίευσης: Re: ....
DrJekyll έγραψε:
Αντε ευχηθείτε μου καλή τύχη στην Αθήνα γιατί φαγουρίζομαι τρελά (ένα σαλιγκάρι έχει μπεί στο αυτί μου...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)!!!!


Α? Blink
christhehealer - Δευ 19 Δεκ 2005, 14:34:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω πάντως...

Με το που κατέβηκε ο Τυροκόμος Αθήνα, μου έδωσαν τα λεφτά απ’ την Ασφαλιστική Blink Blink Blink Blink

Άμα το ‘ξερα πιο πριν θα του έκανα τα έξοδα να κατέβει, θα τον κοίμιζα στο Hilton και θα τον τάιζα στην Ratka.... Με τα έξοδα σε κινητά και δικηγόρους που έχω κάνει, πιο φθηνά θα μου ερχόταν!!!! Shocked
kovac - Δευ 19 Δεκ 2005, 16:12:23
Θέμα δημοσίευσης:
Τυροκόμος χαλλλλλλλαρά!!!!! Very happy
tsosmoulis - Δευ 19 Δεκ 2005, 16:35:25
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω πάντως...

Με το που κατέβηκε ο Τυροκόμος Αθήνα, μου έδωσαν τα λεφτά απ’ την Ασφαλιστική Blink Blink Blink Blink

Άμα το ‘ξερα πιο πριν θα του έκανα τα έξοδα να κατέβει, θα τον κοίμιζα στο Hilton και θα τον τάιζα στην Ratka.... Με τα έξοδα σε κινητά και δικηγόρους που έχω κάνει, πιο φθηνά θα μου ερχόταν!!!! Shocked


Τελικα το φαινομενο που ακουει στο ονομα τυροκομος-τυρεμπορας κτλ κτλ σε καθε ανθρωπο εχει διαφορετικες παρενεργειες...
αλλα εκει που εχω καταληξει ειναι οτι ειναι σαν την εκληψη ηλιου....δεν τον βλεπεις πολυ συχνα αλλα οποτε τον βλεπεις ειναι κατι ξεχωριστο

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΥΓ το βιντεακι της αθηνας ειναι ολα τα €€€€€, κυριλλα περιμενω και αυτο απο τα λιμανακια!!!ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΟΣΑΑΑΑΑ ΔΙΚΕ ΜΟΥ!!!!! (δηλαδη με 50-60... Ha Ha Ha HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa Ha)
brz20 - Δευ 19 Δεκ 2005, 17:09:14
Θέμα δημοσίευσης: Re: ....
DrJekyll έγραψε:
χαΛΛΛαρά λοιπόν ψηφίζω, το 2μετρο κυπαρισσένιο-λυγερό παλικάρι...Τσολιά και Καμάρι της Β.&Πάσης Ελλάδος...ΤΟΝ Ξανθό μας Άγγελο...CheeseMan!!!!
Τέτοια παλικάρια βγαίνουν μόνο σε περιορισμένα/συλλεκτικά μοντέλα από το εργοστάσιο και μετά σπάει το καλούπι!ΤΑΓΟΡΙΜ!!!!!!!

Κώστα με το καλό να έρθεις από Τρίκαλα - να βρεθούμε - μόνο εύχομαι να μην πλακώσει καμιά κακοκαιρία...

ΕΕΕΕΕ!!!!Κανονίστε να βρεθούμε μεσοβδόμαδα γιατί από οτι καταλαβαίνω την επόμενη Κυριακή δεν θα είστε όλοι εδω...(μόνο εγω θα κρατάω σημαία)

Αντε ευχηθείτε μου καλή τύχη στην Αθήνα γιατί φαγουρίζομαι τρελά (ένα σαλιγκάρι έχει μπεί στο αυτί μου...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!)!!!!


Δεν μασαω τιποτα.Θα το κανω WRC!Φαντασου μεσα στα τεμπη πως θα παω.Πλακωμενο γκαζι,η νυφαδα να πεφτει και εγω να οδηγω στα ορια.Τρελαααααααα!!!!
KIRILAS 307cc - Τετ 21 Δεκ 2005, 01:27:02
Θέμα δημοσίευσης:
Λατερνατζη μου που εισαι? ΟΕΟ?

Εσυ κυριε Γιωργο απ'την Πτολεμαιδα?

αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα κι εχουμε δουλεις να κανουμε.
εχουμε στοχους να πετυχουμε..
Boubouli? τι εγινε? θα μας κατεβεις με κανενα leopard?
εκεινο το παιδι με τον ωραιο θορυβο της εξατμισης ο καβαλιωτης που χαθηκε?
καλτσας??? ειπαμε, σ'αφησαμε να παρεις golf αλλα δεν θα σ'αφησουμε να χαθεις απ'την παρεα μας!!!

μαζευτειτε να γουσταρουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........
kavaliotis - Τετ 21 Δεκ 2005, 05:08:12
Θέμα δημοσίευσης:
Μακαρι να ειμαι εκει Σαββατο να σας δω πριν φυγω για τις γιορτες να μου πειτε και νεα... Wink
DrJekyll - Τετ 21 Δεκ 2005, 09:35:16
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Εσυ κυριε Γιωργο απ'την Πτολεμαιδα?

Ναι ρε Γιώργο!Σε είδα 2-3 φορές παρκαρισμένο στην Καρόλου Ντήλ αλλά δεν έχω τηλέφωνό σου! όταν κατεβαίνεις ρε συ χτύπα κανα τηλέφωνο να βρισκόμαστε!!!! Smile
KIRILAS 307cc έγραψε:
Boubouli? τι εγινε? θα μας κατεβεις με κανενα leopard??
Θα πάρεις άδεια Μήτσομ???Πότε έρχεσαι ρε συ?Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά???

Ε!!!!Μην χανόμαστε!!!Μαζευόμαστε Σάββατο!!!!
KIRILAS 307cc - Τετ 21 Δεκ 2005, 10:56:09
Θέμα δημοσίευσης:
Να 'ρθεις Μακη'μ Exclamation
Να μαθεις κι εσυ τα νεα και να αποφασισουμε ολοι μαζι τι θα κανουμε!
Αντε να μαζευτουμε να φιλιθουμε, να αγκαλιαστουμε και να ευχηθουμε ολοι μαζι να ερθει μια καινουργια χρονια γεματη γκαζια event και βελτιωσεις Wink Wink

πωπω τι ρομαντικα που τα λεω ο που.$#, συγκινηθηκα!!

θελω σκαστρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Twisted evil Twisted evil
kavaliotis - Τετ 21 Δεκ 2005, 14:39:30
Θέμα δημοσίευσης:
Κι εγω θελω σκαστρα, ειμαι στο 95% στο NFSMW με το καραφτιαγμενο EVO και σε καθε αλλαγη ταχυτητας ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ!!!!!! Cool Cool Cool
shark_zak - Πεμ 22 Δεκ 2005, 03:34:13
Θέμα δημοσίευσης:
καλα εσεις ειστε μεγαλη περιπτωση... (απο τις καλες) Silly
vinman - Πεμ 22 Δεκ 2005, 04:00:44
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικα,που ειναι ο Τυροκομος Question Question Question Twisted evil
Μαθαμε... Question Question Twisted evil Silly
brz20 - Πεμ 22 Δεκ 2005, 11:16:49
Θέμα δημοσίευσης:
Χαθηκε τελειως αυτο το παιδι.Δεν εχω και MSN σε αυτον τον υπολογιστη και δεν τον βρισκω καθολου.
tsosmoulis - Πεμ 22 Δεκ 2005, 13:04:04
Θέμα δημοσίευσης:
Τελευταια φορα οι ρουφ τον εντοπησαν στην αντιπροσωπια (που αλλου?). πληροφοριες λενε οτι θα περασει και τα χριστουγεννα και την πρωτοχρονια στην αγαπημενη του αντιπροσωπια για να του 'μπει' καλα (ευθεια) η νεα χρονια!!
christhehealer - Πεμ 22 Δεκ 2005, 13:50:03
Θέμα δημοσίευσης:
Την τελευταία φορά ήταν στο chat και με ρώταγε για την ασφαλιστική που έλεγα πιο πάνω...

Εκεί στον διάλογο του είπα ότι τους κατέβασα μια πόρτα... δηλαδή δεν την κατέβασα ακριβώς... βασικά πρέπει να ήταν χαλασμένη γιατί δεν άνοιγε και από τις δύο πλευρές... και όπως έσπρωξα ακούστηκε ένα κρακ και βρέθηκα φάτσα φόρα με τον νταβά του κτηρίου που με κοίταγε με γουρλωμένα τα μάτια... Ε! Όταν βγήκα λειτουργούσε μια χαρά... η πόρτα, για τον νταβά μην με ρωτάτε δεν ξέρω... Πρέπει να μ’ ευχαριστήσουν που τους γλίτωσα και λεφτά απ’ τον μάστορα....

Αυτά άκουσε και ο Τυροκόμος και θυμήθηκε κάτι δικά του με μια ασφαλιστική και ρώτησε, αυτός πόσες πόρτες πρέπει να κατεβάσει...
Είπε καλό μεσημέρι και εξαφανίστηκε προς άγνωστη κατεύθυνση Shocked

Άσχετο... ο ένας ψήφος στον Κυρίλα είναι δικός μου... ο άλλος ποιανού είναι? Scratch
KIRILAS 307cc - Πεμ 22 Δεκ 2005, 15:56:05
Θέμα δημοσίευσης:
Μην ασχολειστε ρε ολοι με τον φιλο μου τον τυροκομο!!!

οπως παντα ειναι στην αντιπροσωπεια!!!

και δεν κανω πλακα, αληθεια ειναι Wink
PICASO - Πεμ 22 Δεκ 2005, 22:50:29
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Λατερνατζη μου που εισαι? ΟΕΟ?



Να 'μαι και εγω ΟΕΟ!!!!!!

Τι εγινε εδω ρε παιδες?????ΧΑΜΟΣ!!!!!

Πολλες αλαγες βλεπω και ειναι καλο αυτο!!!!tsosmouli τ'αγοριμ θελω τα βιντεακια απο την προηγουμενη συναντηση και φισικα με τον ξανθο μας αγγελο!!!!!!
brz20 - Παρ 23 Δεκ 2005, 12:52:44
Θέμα δημοσίευσης:
Λετε να ετοιμαζει κανενα τρελο project τωρα που πηρε και παλι το αμαξακι του?
kovac - Παρ 23 Δεκ 2005, 15:12:59
Θέμα δημοσίευσης:
Όποιος μπαίνει αργά τη νύχτα στο forum (όχι, δεν πατεί κουρ@δες και σκ@τ@ Razz Razz Razz ) όλο και κάποια ψυχή θα συναντήσει... Rolling eyes
Steve - Σαβ 24 Δεκ 2005, 12:29:27
Θέμα δημοσίευσης:
NTIN NTAN
tsosmoulis - Σαβ 24 Δεκ 2005, 19:50:17
Θέμα δημοσίευσης:
χρονια πολλα γκαρντασια μου αντε και οχι πολλα πολλα ποτακια σημερα αν οδηγατε!!
bakclima - Σαβ 24 Δεκ 2005, 21:15:47
Θέμα δημοσίευσης:
χρονια πολλα και απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KIRILAS 307cc - Σαβ 24 Δεκ 2005, 21:45:39
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ κυριε bak, τωρα βαλε 5η πιασε 90 κι ελα στο μαγαζι για ποτα.

αντε να μαζευομαστε λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε....

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα σε ολους Wink Wink Wink
MEMsound - Κυρ 25 Δεκ 2005, 05:12:57
Θέμα δημοσίευσης:
Χρόνια πολλά north pugoholics!!! Cool Very happy
tsosmoulis - Κυρ 25 Δεκ 2005, 17:18:06
Θέμα δημοσίευσης:
τελικα η παραμονη των χριστουγεννων μας επιφυλασε μια φοβερη αποκαλυψη!!το ΚΥΡΙΟ τυροκομο σε πολυ high καταστασεις (με τον κυριλλα να συγονταρει)...μιλαμε για υπερπαραγωγη. Ε ρε να μην εχω την καμερα μαζι ΦΑΡΣΟΚΟΜΩΔΙΑ!!!!
Very happy Very happy Very happy
vinman - Κυρ 25 Δεκ 2005, 21:21:43
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
τελικα η παραμονη των χριστουγεννων μας επιφυλασε μια φοβερη αποκαλυψη!!το ΚΥΡΙΟ τυροκομο σε πολυ high καταστασεις (με τον κυριλλα να συγονταρει)...μιλαμε για υπερπαραγωγη. Ε ρε να μην εχω την καμερα μαζι ΦΑΡΣΟΚΟΜΩΔΙΑ!!!!
Very happy Very happy Very happy


Mεγα λαθος Μητσο...Μεγα.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Σε τετοιες περιπτωσεις η καμερα πρεπει να ειναι συνεχεια ανοιχτη... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
KIRILAS 307cc - Δευ 26 Δεκ 2005, 16:44:19
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια οντως μιλαμε για HOLLYWOOD...

Και καλυτερα Μητσομ' που δεν ειχες τιποτα απ'αυτα τα διαβολια γιατι θα κλεινανε πολλα σπιτια.................................................... Wink Wink

Αληθεια ο τυροκομος μετα απ'τον πρωταγωνιστικο ρολο, που παρεπιπτωντως μπηκε κυριολεκτικα μεσα στο ρολο, που χαθηκε??? ΟΕΟ?
MEMsound - Τρι 27 Δεκ 2005, 02:06:34
Θέμα δημοσίευσης:
Ακριβώς αυτό....:

ΟΕΟ!?!
Που είναι ο Τυρομόμος??


Confused Cool Confused Cool Confused Cool Confused
tsosmoulis - Τρι 27 Δεκ 2005, 12:55:11
Θέμα δημοσίευσης:
Παντοφλέιροοοοο παντοφλέιραααααααα
bakclima - Τετ 28 Δεκ 2005, 00:43:10
Θέμα δημοσίευσης:
Whistling να με και εγω σας ελειψα;;;;; Υ.Β.Ε. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΠΗ ΤΙΣ ΠΙΤΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ 2006 (σου χτυπω καμπανες τωρα)
tsosmoulis - Τετ 28 Δεκ 2005, 13:06:11
Θέμα δημοσίευσης:
σημερα θα παω και στην εκδηλωση στο παπαφειο.... Evil
ρε κυριλα ελα ρε συ τι θα παω να κανω μονος μου.δεν ξερω και κανεναν.θα αναγκαστω να φαω και στο 400αρι κανα μπουμπαρου...δεν θελω!

τελος παντων θα το πιω και αυτο το πικρο ποτηρι παλιοπαιδια.που εξαφανιστηκατε??αφηστε το καταλαβα...ησασταν κακα παιδια τις τελευταιες μερες και η παντοφλα απο τις γυναικες ηταν ΝΟΥΜΕΡΟ 45!!!!
σημερα ο σταυρακλας μπαινει για ντιζα ε??αντε αυριο να το δω να δουμε το εργαλειο πως παει.
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha Ha Rotfl Tease W00t Ha Ha Rotfl Tease W00t
Ha Ha Rotfl Tease W00t Ha Ha Rotfl Tease W00t
Ha Ha Rotfl Tease W00t Ha Ha Rotfl Tease W00t
Steve - Τετ 28 Δεκ 2005, 13:53:04
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
σημερα ο σταυρακλας μπαινει για ντιζα ε??αντε αυριο να το δω να δουμε το εργαλειο πως παει.


Scratch
Miltellas - Τετ 28 Δεκ 2005, 13:56:41
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
σημερα θα παω και στην εκδηλωση στο παπαφειο.... Evil
ρε κυριλα ελα ρε συ τι θα παω να κανω μονος μου.δεν ξερω και κανεναν.θα αναγκαστω να φαω και στο 400αρι κανα μπουμπαρου...δεν θελω!
....


Θα είμαι κι εγώ εκεί... Wink
MEMsound - Τετ 28 Δεκ 2005, 15:16:07
Θέμα δημοσίευσης:
Σιγά μη και δεν ήσουν... Laughing Laughing
KIRILAS 307cc - Τετ 28 Δεκ 2005, 17:15:15
Θέμα δημοσίευσης:
Bak σε παρακαλω δεν τα παω καλα με τις καμπανες...

Και αλλωστε μεχρι την κοπη της πιτας και τις εκλογες εσυ εισαι υπευθυνος και προεδρος οχι εγω....

Δεν μπορεις να παρατησεις ετσι φιλε μου μια τετοια θεση....
MEMsound - Τετ 28 Δεκ 2005, 17:34:56
Θέμα δημοσίευσης:
έτσι, έτσι...
για να μην ξεχνιόμαστε...

Αμ τι νόμιζες back, ότι θα μας "ξεφύγεις" έτσι εύκολα.
Δεν πας πουθενά...:
Σε κρατάμε:
Bluegrab

Laughing Silly Laughing Silly Laughing
Miltellas - Τετ 28 Δεκ 2005, 17:46:58
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Σιγά μη και δεν ήσουν... Laughing Laughing


Όποια πέτρα κι αν σηκώσεις... θα δεις μία "ροδιά" από τα ADVAN μου από κάτω! Laughing
bakclima - Πεμ 29 Δεκ 2005, 00:05:33
Θέμα δημοσίευσης:
εγω το εχω δηλωσει ΤΕΛΟΣ και ουτε καν θα ασχοληθω ειμαι πλεον ενα απλο επισημο μελος
tsosmoulis - Πεμ 29 Δεκ 2005, 15:20:31
Θέμα δημοσίευσης:
Cool
tsosmoulis - Πεμ 29 Δεκ 2005, 15:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
αν ειναι ρε παιδια μην στελνουμε τοσους αντιπροσωπους του club, το πατημα απο τα ADVAN ειναι παρων παντου!no offence φυσικα.
Η τελετη ηταν πολυ ομορφη και υπηρχε και ενα τρελλο παοκι εκει που γουσταρα παρα πολυ!
Δυστυχως δεν εκατσα πανω απο μια ωρα γιατι η παντοφλα ηταν Νο 43 Laughing

τετοιες εκδηλωσεις ειναι πολυ ομορφες και καλο θα ηταν να μην θυμομαστε τα χριστουγεννα μονο αυτα τα παιδια. Για καποιο λογο μερικοι ανθρωποι δεν ειναι τυχεροι οσο αλλοι. Αλλοι αγχωνονται αν θα εχουν κατι να φανε και αλλοι αν θα αλλαξουν αμαξια κτλ. Γι'αυτο ακριβως το λογο με οποιον τροπο μπορουμε εμεις οι πιο 'τυχεροι' πρεπει να προσπαθουμε για αυτα τα παιδια.
Και παλι ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπραβο στα παιδια που σκεφτηκαν αυτη την υπεροχη χειρονομια. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!
η στηριξη σε τετοιες κινησεις τουλαχιστον απο πλευρας μου θα ειναι η μεγιστη δυνατη.
Το north clubs μπορει να κανει φοβερα πραγματα στο μελλον και ο ΜΗ κερδοσκοπικος χαρακτηρας του φανηκε εξ αρχης και τετοιοι 'χωροι' εκφραζουν το παρων club. Μεσα απο την καρδια μου ενα υπερειλικρινες ΕΥΓΕ!!
DrJekyll - Πεμ 29 Δεκ 2005, 22:57:23
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
tsosmoulis έγραψε:
σημερα ο σταυρακλας μπαινει για ντιζα ε??αντε αυριο να το δω να δουμε το εργαλειο πως παει.


Scratch

Δεν θα ασχολείται με πολλούς από εμάς....όταν δεν είχε άγραφο εγκέφαλο και με ηλεκτρογκαζο και με έριχνε 8-9 αυτοκίνητα στα 50-150 στο χαλαρό....
Αναρωτιέμαι τώρα πως θα είναι...
Μάλλον μας βλέπω όλους για

ή θα στεκόμαστε εκεί σαν μικρές μικρές
Steve - Παρ 30 Δεκ 2005, 01:49:50
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιός είναι αυτός ρε παιδιά? Rolling eyes
Miltellas - Παρ 30 Δεκ 2005, 02:33:05
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
...
Η τελετη ηταν πολυ ομορφη και υπηρχε και ενα τρελλο παοκι εκει που γουσταρα παρα πολυ!
...


Δεν το πιστεύω ότι δεν συναντηθήκαμε... Από τις 20:30 ήμουν εκεί μέχρι το τέλος!
tsosmoulis - Παρ 30 Δεκ 2005, 14:59:20
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:

Δεν θα ασχολείται με πολλούς από εμάς....όταν δεν είχε άγραφο εγκέφαλο και με ηλεκτρογκαζο και με έριχνε 8-9 αυτοκίνητα στα 50-150 στο χαλαρό....
Αναρωτιέμαι τώρα πως θα είναι...
Μάλλον μας βλέπω όλους για

ή θα στεκόμαστε εκεί σαν μικρές μικρές


οντως!!ανυπομονω να το δω σημερα το εργαλειο και μακαρι να βρει το παλικαρι μπουζι που να κρατανε πανω απο ενα μηνα!! Laughing Laughing
μην ξεχνιομαστε ε!!στις 6 ραντεβου στον σακη!
tsosmoulis - Κυρ 01 Ιαν 2006, 14:03:29
Θέμα δημοσίευσης:
καλη χρονια αληταμπουρες...αντε ρε ξυπνατε!!!
τι θα κανουμε,θα γινει καμμια συναντηση?
PICASO - Κυρ 01 Ιαν 2006, 18:17:04
Θέμα δημοσίευσης:
Χρονια πολλα φιλαρακια μου
Καλη χρονια με υγεια ευτυχια και πολλα γκαζια!!!!!
Οτι επιθυμειται μεσα στο 2006 να το βρειτε!!!
bakclima - Δευ 02 Ιαν 2006, 09:58:49
Θέμα δημοσίευσης:
Χρονια πολλα και καλη χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΕΚΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2006 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΦΛΟΚΑΦΕ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ.
Μανθο ξερεις που πρεπει να μπει αυτη η ανακοινωση Wink
MEMsound - Δευ 02 Ιαν 2006, 11:20:07
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν χρειαζόταν να το γράψεις και εδώ Wink
will be fixed soon Wink
Steve - Δευ 02 Ιαν 2006, 15:23:05
Θέμα δημοσίευσης:
Καλή χρονιά σε όλους και όλες Cool
dor - Τρι 03 Ιαν 2006, 01:02:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ευτυχισμένο το νέο έτος με υγεία και πολλή αγάπη.Χρόνια πολλά
bakclima - Τετ 04 Ιαν 2006, 16:27:06
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmouli την Κυριακη μην ξεχασεις το dvd σε παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tsosmoulis - Παρ 06 Ιαν 2006, 16:40:18
Θέμα δημοσίευσης:
Τρεχω αρκετα τις τελευταιες μερες μαγκες οσο για το dvd δεν εχω μονταρει τπτ αλλο εκτος απο αυτα που ειχα κανει και πριν ερθω ελλαδα!οποιοι θελετε τα βιντεακια ξεχωριστα θα δωσω μια κοποια και μπορειτε να την αντιγραψετε.

ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ απο το dvd.
Τι θα γινει την κυριακη ακριβως!θελουμε πλανο, ποιοι θα βαλουν, ποιοι θα ψηφισουν και ολα αυτα!!!πρεπει αν οχι σημερα αυριο να βρεθουμε να τα κανονισουμε.
και δηλωστε ποιοι θα ειναι στην ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ αυτη συναντηση. τελευταια φορα που ζηταω να δηλωσετε ποιοι θα ειναι.

σας παραπεμπω εδω να δειτε τι ισχυει και τι οχι.
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4655
bakclima - Κυρ 08 Ιαν 2006, 19:18:16
Θέμα δημοσίευσης:
ενα θα σας πω το φλουρι το κερδισε ο tirokomos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Shocked Shocked Shocked
tsosmoulis - Κυρ 08 Ιαν 2006, 19:22:25
Θέμα δημοσίευσης:
Για το τριμελες ενημερωσαμε?
Steve - Κυρ 08 Ιαν 2006, 19:33:48
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
Για το τριμελες ενημερωσαμε?


@@
tsosmoulis - Κυρ 08 Ιαν 2006, 19:40:21
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:


@@


τι να σου πω ρε ψηλε....ωραιος.αντε και καλος πολιτης.
bakclima - Κυρ 08 Ιαν 2006, 20:08:36
Θέμα δημοσίευσης:
Μητσακο εχουν ενημερωθει και σε λιγες ωρες θα σε ξεκλειδωσουν μια ενοτητα που ειναι μονο για το ΔΣ Wink
dor - Κυρ 08 Ιαν 2006, 20:12:52
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο στο νέο Δ.Σ!!!
MEMsound - Κυρ 08 Ιαν 2006, 20:44:28
Θέμα δημοσίευσης:
εεεεε .....μήπως να γράφατε και τίποτα στο "Συναντήσεις Βορ. Ελλάδας" όπου έγινε και η αναγγελία των εκλογών... Wink Wink
Steve - Κυρ 08 Ιαν 2006, 20:55:04
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
Steve έγραψε:


@@


τι να σου πω ρε ψηλε....ωραιος.αντε και καλος πολιτης.


Αφού δεν ενημερώσατε να ξέρουμε και εμείς εδώ προς το "κέντρο" να ξέρουμε τί γίνεται Razz (7 μήνες και σήμερα) Confused
KIRILAS 307cc - Τρι 10 Ιαν 2006, 22:35:05
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...............


ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..........;;;;;;;;;;;;;

Αντε μπηκε το νεο ετος, χρονια πολλα σε οσους δεν εχω συναντησει ακομα.

Ρε παιδια γιατι χανομαστε? Βαριεστε να γραφετε? Δεν μπαινετε μεσα στο site?
Μα που ειστε ολοι ??? Ο Ε Ο ???

Προεδρε? να βαρεσω καμια καμπανα??

J R ? Που εισαι τ'αγορι μου? ακομα δεν ξυπνησες μετα την εξοδο της ονομαστικης σου εορτης?

Picasso?? Η λατερνα ολα καλα? της βαζεις κανενα led? βγηκαν κατι καινουργια πατακια που αναβουν... θα τα βαλεις?? (χα χα χα)

Τυροσουζα?? καμια LION πας????

Τεοντοριντου??? τι εγινε παλικαρι μου? ποτε θα σε δουμε? ολη τη νυχτα εσυ θα παλευεις με τα internetia και ολη τη μερα θα κοιμασαι?

Dor?? κουκλαρα μου που χαθηκες εσυ? θα σε δουμε καμια μερα?

Καλτσας??? Δηλαδη πρεπει να κανουμε αιτηση στην Λουιζα η να περιμενουμε τον Μπουμπουλη για να εμφανιστεις?

Τsosmoulako???? Eφτασες οκ παλικαρι μου??? αντε λιγο εμεινε ρε φιλε, υπομονη.. κανε κανενα dvd τωρα που ανεβηκες. Αληθεια ευχαριστω σου ειπα για τον καλο μηχανικο που μ'εστειλες??????
(τυρεμπορα μη γελας)

Mητσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομμμμμ????? επεσε το JEEP η ακομα??

ο κυριος ντιζατος που ειναι ? ΟΕΟ?

ΑΝΤΕ ΡΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕ, ΜΠΑΦΙΑΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
tsosmoulis - Τετ 11 Ιαν 2006, 17:37:49
Θέμα δημοσίευσης:
Για να βαλουμε και καμμια φοτο να εχουνε να βλεπουνε τα αλανια μου...
Λοιπον τις εριξα σε αναλυση οποιος θελει φουλ αναλυση μου λεει και την στελνω την φοτο με email.

Για να ξεκινησουμε λοιπον να δουμε πως ηταν την κυριακη...

ο μικρος και ο μεγαλος

O στρατηγος Ηλιας

κυριλλε..

paparazzi

ολα τα κοπροσκυλα μαζεμενα

ο ντιζατος!!

παιδια βιολιαααα

τα μαναρακια

κυριλλα δωσε τα βιντεακια σου απο αθηνα στον τυρεμπορα να μου τα στειλει γιατι δεν τα βρησκω μεσα στο χαος του σκληρου μου....δισκου ρε!!
μην το ξεχασεις!!
shark_zak - Πεμ 12 Ιαν 2006, 04:27:05
Θέμα δημοσίευσης:
αυτά είναι άντε να κατεβείτε και στην λίμνη να σας δούμε... Shocked
tsosmoulis - Πεμ 12 Ιαν 2006, 16:00:23
Θέμα δημοσίευσης:
ακρα του ταφου σιωπη σε αυτο το τοπικ....
τους ξεπαστρεψε ολους ο κορακας....

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ!!!!
KIRILAS 307cc - Πεμ 12 Ιαν 2006, 19:05:48
Θέμα δημοσίευσης:
Nαι ρε μονο εσυ μου εμεινες.

Αντε στειλε μου τα μετρα σου κι εχω ενα καινουργιο ξυλο ροδακινιας.

Σε φανταζομαι μεσα ρε κωλοφαρδε, σου πηγαινει οπως πηγαινουν τα led στη λατερνα του Ηλια!! Laughing
Α στειλε και χαιρετισματα στον επιστημονα μηχανικο σου ρε Wink
tsosmoulis - Πεμ 12 Ιαν 2006, 19:09:29
Θέμα δημοσίευσης:
δεν θα το αμελησω φιλε, αυριο πρωι πρωι το πρωτο πραγμα που θα κανω οσο για σενα φιλε εχω κατι να σου πω...

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΦΑΛΑ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kaltsas - Παρ 13 Ιαν 2006, 09:26:15
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ.
ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΤΑ ΧΡΟΝΑΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ
ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ "ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΗ" ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.\
Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ 28-29/01.
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
DrJekyll - Παρ 13 Ιαν 2006, 22:30:02
Θέμα δημοσίευσης: ...
Όμορφα....
Αντε να σε δουμε Μητσους
smpokos - Σαβ 14 Ιαν 2006, 09:43:23
Θέμα δημοσίευσης:
αντε θα ερθω και γω αυριο στα καρφουρ! τυχερες μερες αυτες !
tsosmoulis - Σαβ 14 Ιαν 2006, 13:53:35
Θέμα δημοσίευσης:
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!
smpokos - Σαβ 14 Ιαν 2006, 14:49:03
Θέμα δημοσίευσης:
εδω κατω απο μια πετρα...
KIRILAS 307cc - Σαβ 14 Ιαν 2006, 19:47:32
Θέμα δημοσίευσης:
σπιτι..
tsosmoulis - Σαβ 14 Ιαν 2006, 23:40:14
Θέμα δημοσίευσης:
home sweet home
KIRILAS 307cc - Κυρ 15 Ιαν 2006, 11:34:25
Θέμα δημοσίευσης:
Eλα να ζεσταινονται τα λιονταριααααααααααααααα.......... Laughing Laughing

Εχουμε συναντηση ρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!

Tsosmoulako εγω ηπια εναν καφε στο σπιτι και τωρα θα παω στα καρφουρ να πιω αλλον εναν για σενα ρε φιλε..
tsosmoulis - Κυρ 15 Ιαν 2006, 12:56:36
Θέμα δημοσίευσης:
καλημερααααα!!!
ωπ!ευχαριστω!δεν πινεις καλυτερα ειναι χυμο να ταιριαζει καλυτερα?αφου με ξερεις καφε δεν πινω Laughing

περιμενω νεα φωτογραφιες και βιντεο απο την συναντηση!
δωστε τα στον τυρεμπορα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
KIRILAS 307cc - Κυρ 15 Ιαν 2006, 18:37:36
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλη η συναντηση αλλα χωρις ντοκουμεντα σημερα!

Ειπαμε να πονοκεφαλιασουμε μερικους (πχ smpokos και ντιζατος) και δωσαμε ενα μικρο ρεσιταλ γελιου μαζι με τον τυροκομο με τη ηθικη υποστιρηξη του ραν ταν πλαν οπως παντα...
Τυροκομε ποναν οι ωμοι μου ρε φιλε...

Αληθεια ευχαριστω μου ειπες για το cd με τα βιντεο??

ΑΝΤΕ ΚΑΜ ΤΟΥ ΒΡΑΔ ΣΤΟΥ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΔΛΕΥΩ!!!! Wink

Yes it's a new word!!!!!!!
kavaliotis - Δευ 16 Ιαν 2006, 14:13:30
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα ρε δεν ντρεπεστε? Ημουνα ο μοναδικος εκπροσωπος της Β.Ελλαδος στο touring στην λιμνη Πλαστηρα... Κριμα που δεν ηρθατε, περασαμε πολυ ωραια!
tsosmoulis - Δευ 16 Ιαν 2006, 19:55:41
Θέμα δημοσίευσης:
μακουλη τι κανεις αγορι μου?περασατε καλα εμαθα ε?
αυτα ειναι ειχαμε εναν εκπροσωπο αλλα τι εκπροσωπο...με ΠΡΟΣΩΠΟ!!

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι
Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Δευ 16 Ιαν 2006, 20:20:38
Θέμα δημοσίευσης:
Εσύ κάτσε εκεί με τσι π0ύστηδι και μη μιλείς Cool
tsosmoulis - Δευ 16 Ιαν 2006, 20:22:08
Θέμα δημοσίευσης:
μην μιλας εσυ ψηλε θα βγαλω ολη την βρωμια σου στην φορα... Twisted evil
Steve - Δευ 16 Ιαν 2006, 20:49:40
Θέμα δημοσίευσης:
Την έχω βγάλει εγώ στην υπογραφή Razz
KIRILAS 307cc - Δευ 16 Ιαν 2006, 21:00:36
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτο δεν ειναι τιποτα....
tsosmoulis - Τετ 18 Ιαν 2006, 15:20:07
Θέμα δημοσίευσης:
δεν μπορω να καταλαβω ακριβως τι γινεται Scratch
η ησυχια σε αυτο το τοπικ δεν μπορω να καταλαβω απο που προερχεται...
οι περιπτωσεις ειναι οι εξης:

1) χεσε με δεν εχω χρονο
2) χεσε ειμαι στραβωμενος
3) χεσε με δεν γραφω γιατι δεν γραφει κανενας αλλος
4) χεσε με γιατι ειμαι λακ@μας

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bakclima - Τετ 18 Ιαν 2006, 17:36:15
Θέμα δημοσίευσης:
Να με και εγω!!!! Τι κανεις τσοσμουλινο μου;;;;;;;; τα εμαθες τα νεα;;;;;; το Σαββατο θα παμε τρια πεντε για σκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ενα σε λεω να δεις τον τυροκομο με πεδιλα τιποτα αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φορτωστε καμερες, cb, φωτογραφικες, κινητα και οτι αλλο μεσω εχετε και βροοοοοοοοοουυυυυυυυυυυμ!!!!!!!!!!!!
PICASO - Τετ 18 Ιαν 2006, 19:34:10
Θέμα δημοσίευσης:
Να μαι και εγω!!!!!!!!!
Tsosmoulako τ'αγοριμ τι λεει εκει ψηλα????Οι φωτο φιλε τελειες!!!

Κυριλα τι λεει η νεκροφορα????Παει καλα ή πιανει το αντισπιν??
Τον σταυρό τον εβαλες στο καπο και τις πορτές ή @ρχ!δ!@?????

Το Σαββατο υπαρχει μια πιθανοτητα να ερθω και εγω μαζι σας!!!!!

Σταύρο.......................
Που εισαι οεο!!!
ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ Μ'ακούς???????????????????

Θα τα πουμε απο κοντα την παρασκευή να κανονισουμε για το Σαββατο!!!!!!!!

ΥΒΕ που να δεις και εμενα με το snowmobile να τραβαω χειροφρενα και να κανω μπαντες!!!!!!
KIRILAS 307cc - Τετ 18 Ιαν 2006, 23:40:16
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ΥΒΕ, πρεπει να τον δεις. Αλλα και πως να μην τον δεις....... Με τοσα φωτακια και χα'ι'μαλια που κουβαλαει συνεχεια πανω του . δεν περναει απο πουθενα απαρατηρητος!!!!!!!!

Αληθεια ρε συ Ηλια ο καθρεφτης σου ο κεντρικος ακομα δεν επεσε απ'το βαρος???
DrJekyll - Πεμ 19 Ιαν 2006, 10:42:39
Θέμα δημοσίευσης: ....
ΠΟΙΟ 4X4 ΡΕ ΚΟΡΑΞ???!!! Laughing Laughing
ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΡΕ???εε??? Laughing
ΡΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ!!!ΜΗΝ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙΣ!!! Laughing

Περιμένω πως και πως να μπω στο Forester και να ξεδώσω ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑ!!!!!

Αντε...που είστε όλοι????
MEMsound - Πεμ 19 Ιαν 2006, 11:06:30
Θέμα δημοσίευσης:
μέχρι τότε....
ορίστε: http://www.jimnyclub.gr/forum/
KIRILAS 307cc - Κυρ 22 Ιαν 2006, 18:20:39
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα καταλαβα.....
Για να σταματησε να γραφει κι ο τσοσμουλης εδω μεσα μαυρα τα γραμμενα μου... μονος θα μιλαω, μονος θα απανταω..... Crying or Very sad

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ TOPIC!
tsosmoulis - Κυρ 22 Ιαν 2006, 19:02:05
Θέμα δημοσίευσης:
Ο tsosmi ειναι εδω alive and kicking. ελεγχει και περιμενει ενημερωσεις, φιλια, χαδια, κανα πονηρο δωρο κτλ κτλ.

Περιμενω εδω και 2 μερες να πει κανενας πως περασατε!!!αλλα φανταζομαι...χωρις tsosmi ακομα και το χιονι μαυρο θα ηταν... Laughing
just kidding.

Πως παει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DrJekyll - Δευ 23 Ιαν 2006, 11:08:37
Θέμα δημοσίευσης: ...
Φωτογραφιάρα!!!
Μου θυμίζει κάτι από προσεχώς Χολυγουντιανής Υπερπαραγωγής!
Ο Γερόλυκος των Βουνοκορφών!
Ο Κατακτητής της Χιονισμένης Στέπας!
Το Τσακάλι της Τούνδρας!
O Βασιλιάς του Ανάποδου(Τιμονιού)!

Ladies & Gentlemen!!
Behoooold!!!!

Ρε σεις!!!!
ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ??? Rolling eyes Wink Rolling eyes Twisted evil
KIRILAS 307cc - Δευ 23 Ιαν 2006, 20:49:11
Θέμα δημοσίευσης:
Eχω πολλες και τρελλες αλλα δεν ξερω τον τροπο να τις βαλω μεσα!!!!
vinman - Δευ 23 Ιαν 2006, 22:22:45
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
μια εικονα χιλιες λεξεις...καλα περασατε μου φαινεται!!!


Τirokomos the King.. Twisted evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
shark_zak - Τετ 25 Ιαν 2006, 00:10:35
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
tsosmoulis έγραψε:
μια εικονα χιλιες λεξεις...καλα περασατε μου φαινεται!!!


Τirokomos the King.. Twisted evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



ποιος ειναι ο ναυαγος... Question Question Question
DrJekyll - Πεμ 26 Ιαν 2006, 10:53:06
Θέμα δημοσίευσης: ...
Που είστε όλοι ΟΕΕΕΟΟΟΟ?????
Αντε φύλλο δεν κουνιέται.... Rolling eyes

Μητσάκο? Razz
tsosmoulis - Πεμ 26 Ιαν 2006, 18:12:25
Θέμα δημοσίευσης:
Cool
KIRILAS 307cc - Παρ 27 Ιαν 2006, 01:49:23
Θέμα δημοσίευσης:
Τι να πω....... Crying or Very sad Crying or Very sad

Μου φαινεται πως το εχουμε κλεισει το μαγαζι... Evil Evil

Εγω παντως, χωρις να ειναι μια απλη δικαιολογια αλλα η αληθεια, δεν μπαινω συχνα λογω ελλειψης χρονου και καποιοι το ξερουν αυτο καλα..

Για τσοσμουλη και jekyll δεν μιλαω, αλλα ολοι οι αλλοι εισαστε λειαν επιεικως απαραδεκτοι.

Αυτα μου βγηκαν και τα ειπα. Τωρα αν δω οτι συνεχιζεται ετσι αυτη η κατασταση εδω μεσα θα παγωσω κι εγω τη συμπεριφορα μου αλλα οχι εδω, εξω..... στους καφεδες και τις βολτιτσες. Evil

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΑΣ Ο Ε Ο Question Question
kavaliotis - Παρ 27 Ιαν 2006, 09:22:41
Θέμα δημοσίευσης:
Το θεμα ειναι να φτιαξουμε μια ατμοσφαιρα στην οποια θα μπορουνε να μπουνε και νεα μελη μεσα να μιλησουνε και να ερχονται στις συναντησεις. Και εγω πολλες φορες δεν συμμετεχω σε συζητησεις γιατι πολυ απλα ειναι πολυ προσωπικες μεταξυ 2-3-4 ατομων και δεν ξερεις τι να πεις, οποτε απεχεις. Για μενα καλυτερα θα ητανε να φτιαχνουμε τοπικς που θα προσελκυουμε ηδη υπαρχοντα μελη απο Θεσσαλονικη να ερχονται στις συναντησεις γιατι μονο αν βρεθουμε απο κοντα μπορουμε να μιλησουμε σωστα και να του βαλουμε το "μικροβιο" του Peugeot Wink .
DrJekyll - Παρ 27 Ιαν 2006, 09:28:28
Θέμα δημοσίευσης: ...
Που είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ οι φωτό με τον Στεφανή ΟΟΟΕΕΕΕΟΟΟΟ????
Στείλτε μου το βιντεάκι με το Scooby ΟΕΕΕΟΟΟ να το βάλω στο Google...
ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΚΟΥΣ ΟΟΟΕΕΕΟΟΟ???? Twisted evil
KIRILAS 307cc - Παρ 27 Ιαν 2006, 11:40:09
Θέμα δημοσίευσης:
Mακη μου καλημερα καταρχην.
Ξερεις τι? Υπαρχουν τοσα πολλα θεματα στις γενικες συζητησεις που δεν χρειαζεται να εισαι Αθηναιος η Κρητικος η Θεσσαλονικιος για να πεις την γνωμη σου.

Το συγκεκριμενο topic ανοιχτηκε για εμας "της βορειας Ελλαδας" και οχι μονο, προς θεου, για να γραφουμε ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του οπως εγραψε κι ο φιλος μου ο μητσακος στην αρχη οποτε ο χαρακτηρας δεν ειναι σοβαρος συγκεκριμενα εδω μεσα.
εισαι ελευθερος λοιπον να γραψεις οτι σου κατεβαινει και για οποιον θελεις.
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

Για σοβαρα θεματα που μας αφορουν και μας προβληματιζουν εχουμε αλλα topic.

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΠΑΛΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........

Και για να μην ξεχνιομαστε γιατι πολυ σοβαρος το επαιξα, ηθελα να υπενθυμισω σε ολους σας οτι εδω στην βορεια Ελλαδα εχουμε τρεις πολυ σπανιους ανθρωπους να ασχοληθουμε...

1:Mε τον Ηλια και τη λατερνα του,
2:Με τα ψυχολογικα προβληματα του bak, και
3:Με τα μηχανικα προβληματα του τυροκομου!!!!!!!!
tsosmoulis - Παρ 27 Ιαν 2006, 14:22:18
Θέμα δημοσίευσης:
Επειδη τον φιλο μου τον αγαπω...
ειδου!

Ε ρε γλεντια!!!!
kavaliotis - Παρ 27 Ιαν 2006, 15:39:59
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν ειπα εγω να μην κανουμε χαβαλε κτλ, απλα λογικο ειναι οταν οπως και εσυ λες ασχολουμαστε συνεχεια με 2-3 ατομα και το τι κανουν στην ζωη τους ( Laughing Laughing Laughing ), ε ο αλλος που ειναι ασχετος και καινουργιος, δεν μπορει ουτε θεση να παρει ουτε να πει τιποτα οποτε και απλα δεν μιλαει! Ο σκοπος μας ετσι κι αλλιως τωρα ειναι να μαζεψουμε κοσμο εδω στην Β.Ελλαδα γιατι ειμαστε λιγοι ακομα και οπως ολοι βλεπουμε, ειχαμε μια αναλαμπη πριν καποιο καιρο αλλα απο τοτε δεν εχουμε νεο αιμα στην παρεα.
tsosmoulis - Παρ 27 Ιαν 2006, 15:43:30
Θέμα δημοσίευσης:
πολυ σωστος...
PICASO - Κυρ 29 Ιαν 2006, 14:53:57
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
Επειδη τον φιλο μου τον αγαπω...
ειδου!

Ε ρε γλεντια!!!!


Κωστα πολυ ωραιος ρε!!!!!!!
καλα ο τιροκομος δεν το συζηταω!!!!!Αψογος!!Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι και εγω μαζι σας!!!!!
tsosmoulis - Δευ 30 Ιαν 2006, 22:18:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ωπ!τι λεει στη Β.Ελλαδα?

ησυχια, ταξη και ασφαλεια.

Γουερ ισ εβρυμποντυ? Rolling eyes
MEMsound - Δευ 30 Ιαν 2006, 22:35:37
Θέμα δημοσίευσης:
....oeo??? (δώσε προσοχή στα greeklish μου... Laughing Laughing )
bakclima - Δευ 30 Ιαν 2006, 23:20:58
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα ρε παλι κρυψατε τον προεδρο Mad
ΝΤΙΖΑΤΟΣ, kirilas 307cc και tirokomos το σαββατο το πρωι για συνεργασιες Wink
την κυριακη στη συναντηση θα εχω και το dvd απο το σελι Cool
την κυριακη στη συναντηση θα εχω και τον καταλογο τις peugeot sport μονο για 206 ομως Confused
Kaltsas - Τετ 01 Φεβ 2006, 11:49:29
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΑΣ......
ΩΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ.

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΕΤΕ ΤΟ TOPIC????

ΡΩΤΑΩ......????

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ?ΟΛΟ ΦΛΟ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΜΑΘΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΕΡΝΟΥΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΟΠΙΤΕΣ , ΤΥΡΟΚΟΜΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΛΑ.

ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ CB
KIRILAS 307cc - Τετ 01 Φεβ 2006, 14:30:52
Θέμα δημοσίευσης:
Οχι ρε ιουδα δεν μας πηραν ολους χαμπαρι.

Τον τυροκομο τον φοβουνται οταν μιλαει γιατι ειναι σαν να θελει να φαει ανθρωπο και προκειμενου να γινει τιποτα τετοιο σου λενε ασ τον παμε 5 λουκανοπιτες να φαει να σκασει!!!!! Rolling eyes
tsosmoulis - Τετ 01 Φεβ 2006, 14:52:10
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια λεω να κατεβω ελλαδα για μια βδομαδιτσα το αλλο σαββατο, αν ειναι κανονισμενο τιποτα πειτε μου να παρεβρεθω.

Α!και καλο μηνα.
PICASO - Τετ 01 Φεβ 2006, 16:10:48
Θέμα δημοσίευσης:
Αν κανονισετε τιποτα ριξτε ενα σημα και σε μας τους ποιο βορειους αν ειναι να παρεβρεθω και εγω(αν μπορω φισικα)!!!!
Βλεπω επεσε πολυ ησυχια ρε παιδες.ΓΙΑΤΙ????????
DrJekyll - Τετ 01 Φεβ 2006, 19:31:50
Θέμα δημοσίευσης: ...
Τι γίνεται ρε???
Χαλιαμπάλια!!! Twisted evil
Αχού ΝτουΝτού όλοι μας!!! Twisted evil
Αντε μαζευτείτε να κάνουμε μια πενταμελής επιτροπή από 2-3 άτομα...

Έχω μια κατακατακαταπληκτική ιδέα... Idea
χμ...
Τι λέτε για μετρήσεις (επιδόσεων/γύρου) σε εκείνη την πίστα την ακατονόμαστη???? (Υπάρχει άκρη...)
PICASO - Τετ 01 Φεβ 2006, 19:38:16
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω με το αργο μου το αυτοκινιτακι μεσα ειμαι!!!!!
ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Που ειναι ολοι????????? ΟΕΟ
smpokos - Τετ 01 Φεβ 2006, 20:57:55
Θέμα δημοσίευσης:
για ποια πιστα μιλαμε? αιγινιο? να παρω ρεπο?
tirokomos - Τετ 01 Φεβ 2006, 23:50:48
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Τον τυροκομο τον φοβουνται οταν μιλαει γιατι ειναι σαν να θελει να φαει ανθρωπο και προκειμενου να γινει τιποτα τετοιο σου λενε ασ τον παμε 5 λουκανοπιτες να φαει να σκασει!!!!! Rolling eyes


Γκουχ γκουχ..... Cool Cool Cool
DrJekyll - Πεμ 02 Φεβ 2006, 10:19:28
Θέμα δημοσίευσης: ....
tirokomos έγραψε:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Τον τυροκομο τον φοβουνται οταν μιλαει γιατι ειναι σαν να θελει να φαει ανθρωπο και προκειμενου να γινει τιποτα τετοιο σου λενε ασ τον παμε 5 λουκανοπιτες να φαει να σκασει!!!!! Rolling eyes


Γκουχ γκουχ..... Cool Cool Cool


Είπα και ΕΓΩ!!!Κόλλησε το κοντέρ στα 699 μυνήματα...... Laughing
εεε!!! Razz
Άντε για καφε/ποτό αύριο για να συννενοηθούμε καλύτερα!!!
Όλοι μαζί!!!Καινούργιοι - παλιοί..... Rolling eyes
KIRILAS 307cc - Πεμ 02 Φεβ 2006, 11:50:03
Θέμα δημοσίευσης:
Τυροκομε τι επαθες αγορι μου? γριππη εχεις?

Αληθεια ευχαριστω σου ειπα που ηρθες στο μαγαζι και μου εφερες και τα cd που σου ειχα ζητησει εδω και μηνες?

μην ξεχνατε καποιοι οτι πρεπει να κανουμε και λιγη δουλεια με τις συνεργασιες ετσι?
Tsosmi καλως να ερθεις φιλε και ολο και κατι θα κανουμε.
Σημερα για ποτο εγω δεν μπορω, δουλευω.[/quote]
glf - Παρ 03 Φεβ 2006, 12:16:08
Θέμα δημοσίευσης:
και Αιγίνιο αμα κανονίσετε πείτε. έχω λάστιχα και πολύ όρεξη.

αλλά αυτό τον καιρό δε νομίζω οτι το Αιγίνιο είναι σε κατάσταση που θα μπορείσει κάποιος να μετρήσει χρόνο. μάλλον θα έχει πολύ σκόνη και ίσως λάσπη

για Σέρρες λέμε στις 11-12.
ΝΙΚΟΣ - Παρ 03 Φεβ 2006, 14:00:35
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν αφηνεις τις πιστες και την ορεξη και να πας την Τασουλα λιγο Πηλιο να ξανανιωσετε Like the first time... Laughing Laughing Laughing

Γκαλφα για σενα τα λεω
tsosmoulis - Παρ 03 Φεβ 2006, 21:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
Tease Blink Tease Blink
Tease Blink Tease Blink
tsosmoulis - Κυρ 05 Φεβ 2006, 14:32:43
Θέμα δημοσίευσης:
Τι κανουν τα παλικαρια??
glf - Κυρ 05 Φεβ 2006, 19:45:44
Θέμα δημοσίευσης:
αυριο έχει τρελές μπάντες στα χιόνια !!!
tsosmoulis - Κυρ 05 Φεβ 2006, 20:38:35
Θέμα δημοσίευσης:
καλα εσυ νικολα μου φαινεται με εχεις παρει γραμμη και εχεις σκοπο να με τρελανεις!! Twisted evil Twisted evil
DrJekyll - Δευ 06 Φεβ 2006, 09:48:33
Θέμα δημοσίευσης: ....
ΡΙΞΕ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΧΙΟΟΟΟΝΙΙΙΙ!!!!

Μητσάκοοοοο.....
Ετοιμάσου για ΑριΒατραχενιές!!!
Laughing
tsosmoulis - Δευ 06 Φεβ 2006, 10:04:24
Θέμα δημοσίευσης:
Twisted evil
tsosmoulis - Παρ 10 Φεβ 2006, 23:24:42
Θέμα δημοσίευσης:
ησυχια....ταξη...και πανω απ'ολα...ασφαλεια....
KIRILAS 307cc - Κυρ 12 Φεβ 2006, 17:02:43
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε 'σεις μη γραφεται ολοι μαζι!

Evil Evil Evil Evil
vinman - Κυρ 12 Φεβ 2006, 17:15:50
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Ρε 'σεις μη γραφεται ολοι μαζι!

Evil Evil Evil Evil


Ξύπνα τους λίγο Κώστα γιατί μας έχουν πάρει τα αυτιά... Laughing Laughing
bakclima - Κυρ 12 Φεβ 2006, 19:15:15
Θέμα δημοσίευσης:
σταματησα να γραφω και ηρεμησατε ολοι μου φαινεται, συγνωμη που δε μπορεσα να ερθω σημερα αλλα ετρεχα σε νοσοκομεια και το κινητο το ειχα σπιτι. Κωστα ειχαμε κανενα νεο σημερα;;;;;;;;;;;;;;
KIRILAS 307cc - Τρι 14 Φεβ 2006, 12:32:28
Θέμα δημοσίευσης:
To σημερινο νεο ειναι οτι αλλαζω παλι προφυλακτηρα. δε μ'αρεσε της carzone που εβαλα.

Εσυ? Ολα καλα με τα νοσοκομεια? θα τον γλιτωσεις τον ζουρλομανδια? χαχαχα Laughing
MEMsound - Τρι 14 Φεβ 2006, 12:46:17
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
To σημερινο νεο ειναι οτι αλλαζω παλι προφυλακτηρα. δε μ'αρεσε της carzone που εβαλα.


ωραίος!
έτσι σε δουλειά να βρισκόμαστε..
Αναρωτιέμαι τι θα βάλεις τώρα... Shocked Cool
tsosmoulis - Τρι 14 Φεβ 2006, 15:04:48
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
σταματησα να γραφω και ηρεμησατε ολοι μου φαινεται, συγνωμη που δε μπορεσα να ερθω σημερα αλλα ετρεχα σε νοσοκομεια και το κινητο το ειχα σπιτι. Κωστα ειχαμε κανενα νεο σημερα;;;;;;;;;;;;;;


την ξερεις την ατακα της εποχης ετσι?παιχταραδες ολοι...
αν σε ξαναδω μεσα στο φορουμ και δεν γραψεις ποστ θα σε γδαρω ζωντανο....προεδρε... Evil
bakclima - Τετ 15 Φεβ 2006, 17:21:56
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιος Question εγω Question Whistling Whistling Whistling
PICASO - Τετ 15 Φεβ 2006, 23:24:59
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
Κωστα ειχαμε κανενα νεο σημερα;;;;;;;;;;;;;;


το νεο ειναι οτι ηρθα εγω και ημασταν τρεις και ο κουκος!!(εγω, ο κυριλλας, ο τσοσμουλης και ο 'κουκος' ο ραντανπλαν).
Εσυ τι λεει ρε Γεωργιε?

KIRILAS 307cc έγραψε:
To σημερινο νεο ειναι οτι αλλαζω παλι προφυλακτηρα. δε μ'αρεσε της carzone που εβαλα.


Κωστα στα ειπα και απο κοντα!!!Πολυ καλος της carzone αλλα πολυ ψηλος!!Το αμαξι απο "σαυρα" που ηταν εγινε σαν του jekil "τζιπακι"!!!!

tsosmoulis έγραψε:
την ξερεις την ατακα της εποχης ετσι?


ΠΑΝΤΟΦΛΕΪΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΠΑΝΤΟΦΛΕΪΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
bakclima - Πεμ 16 Φεβ 2006, 17:16:56
Θέμα δημοσίευσης:
κατσε γιατι μπερδευτικα, ειναι ο tsosmoulis ΕΛΛΑΔΑ!!!!!! Shocked Shocked Shocked
MEMsound - Παρ 17 Φεβ 2006, 13:58:06
Θέμα δημοσίευσης:
2η Έκθεση φωτογραφίας και Αγωνιστικών Αυτοκινήτων Wink Wink (για να δοθεί η δέουσα βαρύτητα Wink )
bakclima - Παρ 17 Φεβ 2006, 16:58:32
Θέμα δημοσίευσης:
ειναι γνωστο Μανθο και στη συναντηση τις Κυριακης μαλλον θα παμε μετα Wink
MEMsound - Παρ 17 Φεβ 2006, 18:07:37
Θέμα δημοσίευσης:
Εεεεε τότε γιατι δεν γράφτε και τίποτα στις Συναντήσεις της Βορ.Ελλάδας!?!?!?!?!?

Καθυμερινά επισκέπτονται στο Forum μας πααααααάρα πολλοί επισκέπτες εκ των οποίων κάποιοι θέλουν ένα "κλικ" για να παρακινηθούν και να ξεπεράσουν την ντροπή της παρακολούθησης του PSClub από την οθόνη του PC και να ακολουθήσουν σε κάτι "πιο live".

Για αυτό γίνονται και οι εκδηλώσεις/συναντήσεις/εκδρομές κλπ κλπ του Συλλόγου. Για να ξεκολλήσουμε από την οθόνη του PC.

Άρα πρέπει την όποια τέτοια εκδήλωση να την γνωστοποιούμε όσο περισσότερο γίνεται... Wink Wink

(anyway θα γράψω κάτι παραπεμπτικό εγώ)
tsosmoulis - Κυρ 19 Φεβ 2006, 20:15:04
Θέμα δημοσίευσης:
αντε παιδια καλη εβδομαδα σε ολους μας απο αυριο.
φανταζομαι αν ο καιρος ειναι τοσο καλος οσο το σαββατο που πετουσα η εβδομαδα θα ειναι συρμα!

Καβαλιωτη!!!!!Κυριακοοοοοοοοοοοο!!!!
γουερ αρ γιου πιπολ!!
DrJekyll - Δευ 20 Φεβ 2006, 09:42:47
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Κωστα στα ειπα και απο κοντα!!!Πολυ καλος της carzone αλλα πολυ ψηλος!!Το αμαξι απο "σαυρα" που ηταν εγινε σαν του jekil "τζιπακι"!!!!


Οπ!!!Βρε καλώς τον λατέρνατζη!
ΤΙ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΕΕΕΕΕΕΕΕ??? Laughing
Ε ΚΑΚΟΜΟΙΡΕ!!!!
Γατάκι....

Μιλάς εσυ που σε περνάνε από πάνω 16άρια Golfάκια?????
Ρεζίλι! Ε, Ρεζίλι!!!! Twisted evil

Μας έχεις καταντροπιάσει!
Κάνε τίποτα στην λατέρνα σου να πηγαίνει πιο γρήγορα ρε συ.... Razz
ΑΑ!!
ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ???
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΑΣ ΕΠΑΝΩ...ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ??? Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Δευ 20 Φεβ 2006, 12:10:46
Θέμα δημοσίευσης:
Blink Ha Ha Rotfl Tease
Blink Ha Ha Rotfl Tease
Blink Ha Ha Rotfl Tease
PICASO - Δευ 20 Φεβ 2006, 12:38:40
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:
PICASO έγραψε:
Κωστα στα ειπα και απο κοντα!!!Πολυ καλος της carzone αλλα πολυ ψηλος!!Το αμαξι απο "σαυρα" που ηταν εγινε σαν του jekil "τζιπακι"!!!!


Γατάκι....

Μιλάς εσυ που σε περνάνε από πάνω 16άρια Golfάκια?????
Ρεζίλι! Ε, Ρεζίλι!!!! Twisted evil


ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΑΣ ΕΠΑΝΩ...ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ??? Laughing Laughing Laughing



Εαν το golfακι πηγαινε σπασμενο και εγω πηγαινα χαλαρα δεν φταιω που με περασε!!!Γρηγορε εσυ!!!!

Οσο για το καρναβαλι φιλε μου Δημητρη θα περασω μια βολτα αν ερθει και ο φιλος μου ο κυριλλας με την νεκροφορα του!!!
tsosmoulis - Δευ 20 Φεβ 2006, 12:40:26
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up Tease Rotfl W00t Afroman Armed
Thumbs Up Tease Rotfl W00t Afroman Armed
Thumbs Up Tease Rotfl W00t Afroman Armed
Thumbs Up Tease Rotfl W00t Afroman Armed
DrJekyll - Δευ 20 Φεβ 2006, 17:22:41
Θέμα δημοσίευσης: ...
ΚΑΛΑ...
Περσινά Ξινά σταφυλλια!!!
Λοιπόν...ετοιμάζω Rematch με τηλεμετρία (Σταύρος)...

ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ!!!(Ξέρεις εσύ..άρχισε να ξηλώνεις ρεζέρβες, μπιχλιμπίδια, ματόχαντρα, φωτεινές επιγραφές Laughing Laughing , σαμπγουφέρια, πιτσιλίθρες....) Laughing Laughing Laughing Σε θέλω ελαφρωμένο για να μην μας την πει το Golfάκι!!!
Δεν θα το αντέξω....

ΜΗΤΣΑΑΑΑΚΟΟΟΟ!!!
KIRILAS 307cc - Δευ 20 Φεβ 2006, 17:57:22
Θέμα δημοσίευσης:
Ηλια επειδη δεν εχω πολυ ορεξη και στην προκειμενη περιπτωση εγω δεν ειπα τιποτα για αυτο το πραγμα που εσυ ονομαζεις αυτοκινητο, θα σου υπενθυμισω οτι εχεις ακομα πολυ μα παααααααααααααααααααρα πολυ δρομο για να με φτασεις κι εμενα και τη νεκροφορα μου.

Κι αν ακομα το cc εμπαινε σε μια παρελαση καρναβαλιστων σιγουρα θα κουβαλουσε μεσα καποιον πολυ επισημο ανθρωπο και με την καταλληλη ενδυμασια. Κοιτα να δεις δεν θυμαμαι την καταλληλη λεξη..... κυριλλε νομιζω λεγεται. Σε αντιθεση παλι με το δικο σου που με αυτη την εμφανιση και τα χαιμαλια που κρεμονται απ'τον καθρεφτη σου ή κλοουν θα κουβαλουσε ή τιποτα ινδιανους σε μια πιο led εποχη. Cool Cool

Ρε καλα σε λεει ο jekyll, ΚΑΚΟΜΟΙΡΕ!
tsosmoulis - Δευ 20 Φεβ 2006, 21:17:13
Θέμα δημοσίευσης:
επιτελους απεκτησε λιγη ζωη αυτο το τοπικ!
θυμιζει τις παλιες αποχες και παλι!!

ρε συ μηπως να βαζαμε μια dsl τον ηλια που εχει τον τροπο του να αναβει τα αιματα Laughing Laughing

εδω βροχη και κρυο και ειναι καιρος για τριοοοοοοοοο!!!!
KIRILAS 307cc - Δευ 20 Φεβ 2006, 21:27:50
Θέμα δημοσίευσης:
Ε μα με συγχισε παλιο Αυλωνιτης...
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Δευ 20 Φεβ 2006, 22:54:43
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
DrJekyll έγραψε:
ΚΑΛΑ...
Περσινά Ξινά σταφυλλια!!!
Λοιπόν...ετοιμάζω Rematch με τηλεμετρία (Σταύρος)...

ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ!!!(Ξέρεις εσύ..άρχισε να ξηλώνεις ρεζέρβες, μπιχλιμπίδια, ματόχαντρα, φωτεινές επιγραφές Laughing Laughing , σαμπγουφέρια, πιτσιλίθρες....) Laughing Laughing Laughing Σε θέλω ελαφρωμένο για να μην μας την πει το Golfάκι!!!
Δεν θα το αντέξω....

ΜΗΤΣΑΑΑΑΚΟΟΟΟ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΑΠΙΝΟΣΑ ΤΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ GOLFAKI ANTE NA ΔOUME ΚΑΙ ΤΑ 150ΡΙΑ ΤΟΥΣ. ΑΚΟΜΑ ΑΣΧΟΛΙΣΤΕ ΜΕ Π.........Σ . ΑΛΟΓΑ ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΚΙΑΛΑ.
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Δευ 20 Φεβ 2006, 22:59:34
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Ε μα με συγχισε παλιο Αυλωνιτης...
ΕΛΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Δευ 20 Φεβ 2006, 23:03:13
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΤΙΖΑΤΟΣ έγραψε:
KIRILAS 307cc έγραψε:
Ε μα με συγχισε παλιο Αυλωνιτης...
ΕΛΑ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ
ΦΗΣΑΕΙ ΤΟΥΜΠΙΣΙΟΣ ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.
bakclima - Τρι 21 Φεβ 2006, 00:20:54
Θέμα δημοσίευσης:
οχι ρε Σταυρο μην το κανεις αυτο φιλε το εχεις τσιτσι το αυτοκινητακι σου μην κανεις αυτη την καφριλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tsosmoulis - Τρι 21 Φεβ 2006, 03:22:40
Θέμα δημοσίευσης:
turbo==>καφριλα??? Silly
γιωργαρε μου φαινεται το 2λιτρο σε εκανε να ξεχασεις πολλα πραγματακια!!!
DrJekyll - Τρι 21 Φεβ 2006, 09:36:17
Θέμα δημοσίευσης: ....
ax....!!!ΑΑΑΧΧΧΧ!!!!

Η προσφορά για το turbo ισχύει ακόμα εεε??? Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Στα 3 τούρμπο - 1 δώρο....
bakclima - Τρι 21 Φεβ 2006, 13:39:25
Θέμα δημοσίευσης:
παρακαλω διαβαστε και ψηφιστε εδω: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=153478#153478
bakclima - Τρι 21 Φεβ 2006, 13:46:15
Θέμα δημοσίευσης:
Επισεις εδω: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=153487#153487
tsosmoulis - Σαβ 25 Φεβ 2006, 00:14:12
Θέμα δημοσίευσης:
που χαθηκατε ολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Evil
PICASO - Σαβ 25 Φεβ 2006, 15:28:18
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
που χαθηκατε ολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Evil


Ψηλα πολυ ψηλα στον ΕΒΡΟ!!!!!!!Μητσακο τι λεει εκαι πανω?????? ολα καλα???????
ΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
τωρα που το θυμηθηκα. Ανεβαινοντας περασα απο Ξανθη!Καλα μιλαμε πολυ γελιο!!!!!Ολοι με σταματουσαν και με ρωτουσαν για το αμαξι του κυριλλα!!!Ποτε θα παει ,λενε, να κουβαλησει τον βασιλια καρνάβαλο, ο οποιος θα ειναι τι αλλο απο εναν πεθαμενο και τι αλλο μπορει να κανει ο κυριλλας απο τον ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ!!!!!! Laughing Laughing Rotfl Rotfl Rotfl Tease Tease Tease
KIRILAS 307cc - Κυρ 26 Φεβ 2006, 17:18:48
Θέμα δημοσίευσης:
Να 'τανε η ζηλεια Ψ Ω ΡΑ . . . Cool
-=N4X=- - Τρι 28 Φεβ 2006, 19:36:22
Θέμα δημοσίευσης:
Χαιρετε σε ολους...ξερω χαθηκα αλλα ειχα πολλα πραγματα να με δυσκολευουν.
Τι λεει παιδες ποτε θα τα πουμε απο κοντα?
Ρε αχρηστε τυροκομε γιατι δεν πηρες τηλ τελικα το πρωι τοτε κ περιμενα???

Σας εχω κ εκπληξη!
tsosmoulis - Τρι 28 Φεβ 2006, 23:41:04
Θέμα δημοσίευσης:
μέλανα ζωμό μυρίζομαι...
-=N4X=- - Τετ 01 Μάρ 2006, 12:33:19
Θέμα δημοσίευσης:
Rolling eyes Wink
tirokomos - Τετ 01 Μάρ 2006, 22:17:54
Θέμα δημοσίευσης:
-=N4X=- έγραψε:

Ρε αχρηστε τυροκομε γιατι δεν πηρες τηλ τελικα το πρωι τοτε κ περιμενα???

Σας εχω κ εκπληξη!


Μου΄ρθε περιοδος και ηταν δσυκολα τα πραγματα..... Cool Cool Cool
tsosmoulis - Τετ 01 Μάρ 2006, 22:36:22
Θέμα δημοσίευσης:
ναι οντως εκεινη την ημερα τελειωσε μια εβδομαδα τρελλης αναμονης μεσα στον φοβο...ευτυχως δεν το μωρακι μου ο τυρεμπορας δεν συνελαβε Laughing
DrJekyll - Πεμ 02 Μάρ 2006, 13:04:43
Θέμα δημοσίευσης:
-=N4X=- έγραψε:
Χαιρετε σε ολους...ξερω χαθηκα αλλα ειχα πολλα πραγματα να με δυσκολευουν.
Τι λεει παιδες ποτε θα τα πουμε απο κοντα?
Ρε αχρηστε τυροκομε γιατι δεν πηρες τηλ τελικα το πρωι τοτε κ περιμενα???
Σας εχω κ εκπληξη!


Ν20 eeee???Πονηρούλη Laughing
Άντε να βρεθούμε... Razz ΑΪΝΤΕΕΕΕ!!!!
Στο Σαν Φυστίκ Ring πότε θα βρεθούμε ξανά ΟΕΕΟ?

Α! Βρήκα τι θα ντυθώ τις απόκριες...
Σημαίαρα στην πλάτη της ΕΠΕΝ!!!
& Στολή Δύτη....

ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ! Razz
kavaliotis - Κυρ 05 Μάρ 2006, 21:41:17
Θέμα δημοσίευσης:
Ο φιλος σας ο kavaliotis (που μαλλον δεν εχει λειψει σε πολλους εκτος του tsosmouli που ενδιαφερθηκε) ειναι εδω και 1 μηνα περιπου φανταρος. Ολα εγιναν λιγο ξαφνικα μιας και ημουνα να φυγω λιγο αργοτερα, αλλα τελος παντων εφυγα κακην κακως χωρις να προλαβω να ειδοποιησω. Βρισκομαι στην Καλαματα στο σωμα των Διαβιβασεων και γυρισα σπιτι με 2 μερες αδεια ορκωμοσιας. Αυριο ξαναμπαινω μεσα (1000 χμ μακρια βρισκομαι...) και σε 2 βδομαδες λογικα θα παρω μεταθεση. Ελπιζω να ειναι καλη και να ειμαι καπου κοντα στο σπιτι μου. Προς το παρον περναω καλουτσικα αλλα οπως και να το κανουμε, 12 μηνες ειναι αυτοι. Το καλο ειναι οτι μερα που περναει, δεν ξαναπερναει...

Καλη συνεχεια σε ολους, οποτε μπορω θα μπαινω να λεω ενα γεια. Και μην με ξεχνατε ρε τρελοπαιδα! Cool

Στρατιωτης Διαβιβασεων kavaliotis 2006 Α ΕΣΣΟ. Over.
MEMsound - Δευ 06 Μάρ 2006, 00:24:49
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound. Καλή θητεία Μάκη. Θα περάσει πριν το καταλάβεις... Over. Wink
DrJekyll - Δευ 06 Μάρ 2006, 22:11:12
Θέμα δημοσίευσης: ...
Ρε Μάκη???
Πότε πρόλαβες??? Confused

Αντε παρε μετάθεση καμιά Ξάνθη και μετα θα είσαι μελι γαΛα!
glf - Τρι 07 Μάρ 2006, 00:00:46
Θέμα δημοσίευσης:
διαβιβάσεις είναι και το κολλητάρι μου. μια χαρά θα περάσεις.

άντε καλοφάγωτο...
KIRILAS 307cc - Πεμ 09 Μάρ 2006, 00:34:46
Θέμα δημοσίευσης:
kavaliotis έγραψε:
Στρατιωτης Διαβιβασεων kavaliotis 2006 Α ΕΣΣΟ. Over.

Γεια σου ρε στρατιωτη διαβιβασεων kavalioti - ψαρα!
Εχεις να τρελλανεις πολλους φανταρους με τον ηχο της εξατμισης σου Laughing
Kαλη θητεια. over.
Ε που ειστε ολοι ρε? Ο Ε Ο ???
Jr? Bak? Picaso? Smpokos? Ran Tan Plan? Tsosmi? Drake? Jekyll? Ντιζατος? Dor? Sorry αν ξεχναω καποιους.. Wink
Καλα για τον τυροκομο δεν ρωταω , ξερω. Απλως Χρηστο να ξερεις απο μενα εχεις κοκκινη.
tirokomos - Πεμ 09 Μάρ 2006, 01:39:56
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε βλαμμενε αγγλια ημουνα χθες γυρισα....Οσο για την κοκκινη μη μιλησω....ασε...δε σε παιρνει... Cool
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Πεμ 09 Μάρ 2006, 20:49:50
Θέμα δημοσίευσης:
tirokomos έγραψε:
Ρε βλαμμενε αγγλια ημουνα χθες γυρισα....Οσο για την κοκκινη μη μιλησω....ασε...δε σε παιρνει... Cool
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ????
tirokomos - Πεμ 09 Μάρ 2006, 21:10:26
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΤΙΖΑΤΟΣ έγραψε:
tirokomos έγραψε:
Ρε βλαμμενε αγγλια ημουνα χθες γυρισα....Οσο για την κοκκινη μη μιλησω....ασε...δε σε παιρνει... Cool
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ????


Ειστε τετοια βρωμοστοματα που παραλιγο να γινει και αυτο...οσοι ειδαν ειδησεις θα καταλαβαν....για εκεινο το αεροπλανακι απο Λονδινο που αντι για Σαλονικη τελικα προσγειωθηκε στα Σκοπια....Ε....Ημουνα μεσα.... Evil Evil Evil Την κυριακη θα σας φαω το λαρυγγι γκαντεμοσκυλα!!!
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Παρ 10 Μάρ 2006, 18:57:09
Θέμα δημοσίευσης:
tirokomos έγραψε:
ΝΤΙΖΑΤΟΣ έγραψε:
tirokomos έγραψε:
Ρε βλαμμενε αγγλια ημουνα χθες γυρισα....Οσο για την κοκκινη μη μιλησω....ασε...δε σε παιρνει... Cool
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ????


Ειστε τετοια βρωμοστοματα που παραλιγο να γινει και αυτο...οσοι ειδαν ειδησεις θα καταλαβαν....για εκεινο το αεροπλανακι απο Λονδινο που αντι για Σαλονικη τελικα προσγειωθηκε στα Σκοπια....Ε....Ημουνα μεσα.... Evil Evil Evil Την κυριακη θα σας φαω το λαρυγγι γκαντεμοσκυλα!!!
Ελα ρε φιλε, ειναι δυνατον? Η μηπως δεν ειναι τυχεο λεω τωρα.
tirokomos - Τετ 15 Μάρ 2006, 18:21:49
Θέμα δημοσίευσης:
Με το σκατοστομα σου πως να μην ειναι δυνατον....VOODOO θα σας κανω ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! Evil Evil Evil Evil
tsosmoulis - Πεμ 16 Μάρ 2006, 02:21:59
Θέμα δημοσίευσης:
αυριο ερχομαι ελλαδα.κανονιστε στην συναντηση να ειμαι 3 και ο κουκος κουφαλιτσες οπως την προηγουμενη φορα Evil
KIRILAS 307cc - Κυρ 19 Μάρ 2006, 18:23:02
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
αυριο ερχομαι ελλαδα.κανονιστε στην συναντηση να ειμαι 3 και ο κουκος κουφαλιτσες οπως την προηγουμενη φορα Evil


Κουκος = PICASO
PICASO=Ζωγραφος (στην προκειμενη περιπτωση του περιφερειακου) αφου αφησε εκει οτι λαστιχο του ειχε απομεινει και οχι μονο..... κατι κομματια πολυεστερα, κατι φαναρια, λιγο καπο και κατι αρβυλες Νο 44.
Περα απ'την πλακα περαστικα φιλε Ηλια για το αυτοκινητο. Αφου εισαι εσυ καλα ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια.

Λοιπον οπως καταλαβατε ολοι πιστευω τερμα η ΛΑΤΕΡΝΑ!

Ο PICASO πηρε προαγωγη και παει τωρα για JUKE BOX Laughing

(σιγα μη σ'αφηνα χωρις παρατσουκλι)
bakclima - Τρι 21 Μάρ 2006, 17:59:46
Θέμα δημοσίευσης:
Ξεχασες το sub woofer που πρεπει να ειναι ακομα στο γκρεμο Laughing
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ παλικαρι μου, ξερω οτι εχεις μερακι και ''ΓΟΥΣΤΟ'' και θα το ξαναφτιαξεις
tsosmoulis - Τετ 22 Μάρ 2006, 01:40:41
Θέμα δημοσίευσης:
μακάρι κανένας μας να μην βρεθεί στην θέση σου Λιάκο. οπως σου είπα και από κοντά...κουράγιο και σκέψου καλά την επόμενη κίνηση. και μακρυά απο RX7!!!! Laughing
και πάλι περαστικά και πραγματικά γούσταρα πολύ την ψυχραιμία που αντιμετώπισες το όλο θεμα. καλό κουράγιο και πάλι...
tirokomos - Τετ 22 Μάρ 2006, 02:38:34
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
και μακρυά απο RX7!!!! Laughing

Αστον ρε Λιακο αυτον να κοιταει τα Rallye...παρε εσυ το RX7 και γω μαζι σου!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
DrJekyll - Τετ 22 Μάρ 2006, 09:55:49
Θέμα δημοσίευσης: ...
Λιάκο μ'.
Περαστικά σου και το ΝΟΥ ΣΟΥ...όχι πάλι με τα λινά στους δρόμους...

ΑΑ!Πέρασα από περιφερειακό και είδα τα κομμάτια...Καλά ρε συ....
Πως έφυγες εκεί...???? Shocked Shocked

Σε βλέπω για κανά FR εσένα τώρα...ΕΕΕ??? Very happy
bakclima - Τετ 22 Μάρ 2006, 21:37:57
Θέμα δημοσίευσης:
αντε παλι! τι fr και rx7 φτιαξε το 307 αλλα τωρα καντο σωστα αφου μηχανη και σασι δεν εχει παρει (σασι με σασι διαφερει εκει να δεις φαση Wink )
PICASO - Κυρ 26 Μάρ 2006, 17:51:26
Θέμα δημοσίευσης:
Το αμαξι ειναι μεσα και φτιαχνεται ηδη!!!!
Θα το βγαλω ποιο ομορφο απο οτι ηταν!!!!!!
Ηδη παραγκειλα και τα angel eyes μπροστα και βλεπουμε για body kit.Κατι μου λεει οτι θα παω σε αυτο τις RIGER!!!!!!
Θα δουμε σε κανενα μηνα που ειναι να βγει το αμαξι!!!!!
tirokomos - Κυρ 26 Μάρ 2006, 19:12:45
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
σασι με σασι διαφερει εκει να δεις φαση Wink )


Θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα.....ξες εσυ.....εσυ ξες! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
KIRILAS 307cc - Δευ 27 Μάρ 2006, 17:52:30
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Το αμαξι ειναι μεσα και φτιαχνεται ηδη!!!!
Θα το βγαλω ποιο ομορφο απο οτι ηταν!!!!!!
Ηδη παραγκειλα και τα angel eyes μπροστα και βλεπουμε για body kit.Κατι μου λεει οτι θα παω σε αυτο τις RIGER!!!!!!
Θα δουμε σε κανενα μηνα που ειναι να βγει το αμαξι!!!!!



Ρε 'σεις? Ποιος του του ειπε οτι ηταν ομορφο το αμαξι?

Ρε καθικια γιατι λετε ψεματα στο φιλαρακι μου?? Evil
tirokomos - Δευ 27 Μάρ 2006, 23:47:53
Θέμα δημοσίευσης:
KIRILAS 307cc έγραψε:
PICASO έγραψε:
Το αμαξι ειναι μεσα και φτιαχνεται ηδη!!!!
Θα το βγαλω ποιο ομορφο απο οτι ηταν!!!!!!
Ηδη παραγκειλα και τα angel eyes μπροστα και βλεπουμε για body kit.Κατι μου λεει οτι θα παω σε αυτο τις RIGER!!!!!!
Θα δουμε σε κανενα μηνα που ειναι να βγει το αμαξι!!!!!



Ρε 'σεις? Ποιος του του ειπε οτι ηταν ομορφο το αμαξι?

Ρε καθικια γιατι λετε ψεματα στο φιλαρακι μου?? Evil


Σου ξεφυγαν αλλα 2 ΤΟΥ....και να θυμασαι οτι εισαι ενα τεραστιο Χ
DrJekyll - Τετ 29 Μάρ 2006, 09:35:37
Θέμα δημοσίευσης: ...
Ααα ρε καρμοίρη Ηλία...
Κοίτα...μην τυχόν πάς και βάλεις πάλι νέον στο αμάξι σου..κάγκουρα..
Βάλε καμιά μυγοπαγίδα...You know....εκείνες που έχουν στα κρεοπωλεία...
Μπζζζζζζζζζ...!!!!!
Laughing
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Παρ 31 Μάρ 2006, 21:39:01
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
DrJekyll έγραψε:
Ααα ρε καρμοίρη Ηλία...
Κοίτα...μην τυχόν πάς και βάλεις πάλι νέον στο αμάξι σου..κάγκουρα..
Βάλε καμιά μυγοπαγίδα...You know....εκείνες που έχουν στα κρεοπωλεία...
Μπζζζζζζζζζ...!!!!!
Laughing
Τα γουστα του καθενα ειναι διαφορετικα. ΗΛΙΑ KEEP WALKING. Salute
tsosmoulis - Σαβ 01 Απρ 2006, 09:09:02
Θέμα δημοσίευσης:
δεν έχω παρά να συμφωνήσω με τον φίλο ντιζάτο. χρειάζεται πολύ κουράγιο αλάνι μου για αυτό το εγχείρημα. αν και πιστεύω ότι αυτή την φορά δεν θα επαναλάβεις τα λάθη που έκανε στο παρελθόν. ειδικά τα angel eyes είναι μια πάρα πολύ καλή αρχή!άντε και καλό κουράγιο!!

ΥΓ. σταύρο πρέπει να πάμε ΑΜΕΣΑ αιγίνιο να δούμε για 400αρι!!
bakclima - Σαβ 01 Απρ 2006, 14:12:52
Θέμα δημοσίευσης:
καλοταξιδο tsosmouli ο ραλλος!!!!!!!!!!

Υ.Γ. και εγω μεσα για 400αρι (αν με θελετε) αν και θα με πατησετε και οι δυο Crying or Very sad Crying or Very sad
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Σαβ 01 Απρ 2006, 16:11:12
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
δεν έχω παρά να συμφωνήσω με τον φίλο ντιζάτο. χρειάζεται πολύ κουράγιο αλάνι μου για αυτό το εγχείρημα. αν και πιστεύω ότι αυτή την φορά δεν θα επαναλάβεις τα λάθη που έκανε στο παρελθόν. ειδικά τα angel eyes είναι μια πάρα πολύ καλή αρχή!άντε και καλό κουράγιο!!

ΥΓ. σταύρο πρέπει να πάμε ΑΜΕΣΑ αιγίνιο να δούμε για 400αρι!!
εεεεεεεεεε? τι εγινε τι εχασα?Μετρισεις κανουμε μονοι μας αλλα γιατι?
Question Question Question Question Question
DrJekyll - Σαβ 01 Απρ 2006, 16:20:17
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
ΝΤΙΖΑΤΟΣ έγραψε:
Τα γουστα του καθενα ειναι διαφορετικα. ΗΛΙΑ KEEP WALKING. Salute

Ρε ζορρό!
Τι τον προστατεύεις??? Laughing Laughing
Συνέχεια μου την μπαίνει χωρίς λόγο... Razz
KIRILAS 307cc - Κυρ 02 Απρ 2006, 20:18:37
Θέμα δημοσίευσης:
tirokomos έγραψε:
....και να θυμασαι οτι εισαι ενα τεραστιο Χ


Kαταρχην το αρχισες εσυ εκεινο το βραδυ, δευτερον ξερεις οτι ηταν πλακα, τριτον μεγαλυτερο Χ απο εσενα δεν υπαρχει και τεταρτον .....μη χανεσαι...
tsosmoulis - Δευ 03 Απρ 2006, 15:48:13
Θέμα δημοσίευσης:
τι λέτε να πιούμε κανά ποτάκι αύριο στου κυρίλλα το κουτούκι? Ha Ha
εγώ και πιθανότατα ο μήτσος θα πάμε, όσοι πιστοί προσέλθετε!
και αφήστε τα Χ κατα μέρους...η φιλία δεν είναι υποχρέωση μαγκες Wink όποιος θέλει να έρχεται οκ όποιος δεν θέλει θα έχει τους λόγους του!
bakclima - Δευ 03 Απρ 2006, 17:35:17
Θέμα δημοσίευσης:
καλα που ηρθατε ολοι στο αγαλμα του Μ. Αλεξανδρου!!! τελος παντων για την ιστορια ο δικος μας Μανολης ηρθε 3ος Clapping εχω 2 βιντεακια και μερικες φωτογραφιες θα τις γραψω στον tsosmouli να τις βαλει στο site.
KIRILA 307cc εχεις και ενα dvd μου που ακομα δεν το εχω δει εχω!!!!!!!!
christhehealer - Δευ 03 Απρ 2006, 17:51:55
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
τι λέτε να πιούμε κανά ποτάκι αύριο στου κυρίλλα το κουτούκι? Ha Ha


Έχει ο Κυρίλας κουτούκι και δεν το έχω επισκεφτεί ακόμα? Shocked
tsosmoulis - Δευ 03 Απρ 2006, 23:45:39
Θέμα δημοσίευσης:
βέβαια βέβαια!είναι και dee-GAY το αγόρι μας.χεχε.

Εγω προσωπικά ζήτησα συγγνώμη και από τον μανώλη για την κυριακή, αλλά ήμουν κομοτηνή και δεν είχα χρονικά περιθώρια να έρθω θεσσαλονίκη δυστυχώς. Sad

Λοιπόν για αύριο ισχύει για του κυρίλλα το κουτούκι,γιώργο αν μπορείς έλα μαζί με τον JR ρε συ!
ΣΤΑΥΡΟΟΟΟΟ σε περιμένω αύριο εστω και για λίγο Laughing
tsosmoulis - Πεμ 06 Απρ 2006, 10:45:37
Θέμα δημοσίευσης:
μάγκες τι λέτε για κανένα ποτάκι σήμερις?
bakclima - Πεμ 06 Απρ 2006, 16:42:16
Θέμα δημοσίευσης:
Μητσακο, δεν εχω αυτοκινητο σημερα ελπιζω αυριο να ειναι ετοιμο. Wink Twisted evil και να τα πουμε ή αυριο ή την Κυριακη στη συναντηση. Και τωρα που ειπα Κυριακη τι θα κανουμε;;; θα την αλλαξουμε την μερα συναντησεις;;;;;;
tsosmoulis - Παρ 07 Απρ 2006, 08:55:03
Θέμα δημοσίευσης:
κάτι έπιασε το αυτί μου για καμμιά εκδρομούλα την κυριακή Rolling eyes
τι λέτε να πάμε πουθενά να τσιμπήσουμε και τίποτα Laughing
τα σουβλάκια του Αγίου Προδρόμου μέχρι εδώ μοσχοβολάνε Cool Twisted evil
bakclima - Σαβ 08 Απρ 2006, 01:34:32
Θέμα δημοσίευσης:
μητσακο εμενα με ξερεισ παντα και σε ολα μεσα ειμαι ας ερθει η κυριακη να βρεθουμε και το βλεπουμε επιτοπου
tsosmoulis - Σαβ 08 Απρ 2006, 12:45:50
Θέμα δημοσίευσης:
ωραία ωραία χαίρομαι.θα έρθει και ο καλούδης αύριο όπως επίσης και ο JR οπότε πιστεύω θα είναι μια καλή συνάντηση. Αν καταφέρει να έρθει και κανένας άλλος θα είναι καλή φάση!
bakclima - Σαβ 08 Απρ 2006, 15:16:05
Θέμα δημοσίευσης:
ο μανολης μου ειπε οτι θα ερθει γιατι θελει και μπλουζακι-καπελακι του κλαμπ Wink
bakclima - Σαβ 15 Απρ 2006, 17:58:13
Θέμα δημοσίευσης:
για κοιταξτε εδω: http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=682 απο οτι δειχνουν τα πραγματα θα γινει μελος Wink και το αυτοκινητο ειναι original!!!!!!!! Worthy
MEMsound - Σαβ 15 Απρ 2006, 21:28:45
Θέμα δημοσίευσης:
Wink Thumb right

Όταν λες original τι εννοείς?
206 WRC 4x4 κλπ κλπ? Shocked Question
vinman - Σαβ 15 Απρ 2006, 22:04:07
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
για κοιταξτε εδω: http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=682 απο οτι δειχνουν τα πραγματα θα γινει μελος Wink και το αυτοκινητο ειναι original!!!!!!!! Worthy


Πρέπει να είναι το παλικάρι που με πήρε τηλέφωνο σήμερα το μεσημέρι και του έδωσα το τηλέφωνο σου Γιώργο...
bakclima - Κυρ 16 Απρ 2006, 19:43:38
Θέμα δημοσίευσης:
ακριβως Μανο Wink
Μανθο απ οτι καταλαβα ειναι super 1600
DrJekyll - Δευ 17 Απρ 2006, 14:03:48
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
για κοιταξτε εδω: http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=682 απο οτι δειχνουν τα πραγματα θα γινει μελος Wink και το αυτοκινητο ειναι original!!!!!!!! Worthy

ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??? Shocked Twisted evil Shocked
bakclima - Τρι 18 Απρ 2006, 21:15:21
Θέμα δημοσίευσης:
το αυτοκινητο εχει Αθηναϊκες πινακιδες απο τον προηγουμενο κατοχο αλλα το παλικαρι που το εχει τωρα ειναι απο Θεσσαλονικη Wink
tsosmoulis - Τρι 18 Απρ 2006, 21:29:01
Θέμα δημοσίευσης:
πώς τα περάσατε την κυριακή παλικάρια μου?
bakclima - Τετ 19 Απρ 2006, 19:38:46
Θέμα δημοσίευσης:
που εισαι ρε Μητσακο!!!! αντε ποτε θα κατεβεις;;;;;;;;;;;
tsosmoulis - Τετ 19 Απρ 2006, 21:17:50
Θέμα δημοσίευσης:
καλά για να γυρίσω έχω ακόμα καιρό (γυρνάω στις 28 μαίου ΜΟΝΙΜΑ Cool ) αλλά το θετικό είναι ότι θα είμαι ελλάδα για το ακρόπολις όπως και την σούπερ ειδική ΑΚΟΥΣ ΚΥΡΙΛΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!κάνε τα κουμάντα σου βγάλε τους χάρτες σου έχουμε δουλειά!!!πρέπει να κλείσουμε και κανα εισητήριο τώρα που είναι ''νωρις'' ακόμα.
kavaliotis - Σαβ 22 Απρ 2006, 01:05:36
Θέμα δημοσίευσης:
Χαιρετω κι εγω! Στρατιωτης Διαβιβασεων kavaliotis 206ιδης, 2006Α ΕΣΣΟ! Laughing Laughing Laughing Λοιπον εδω και 1 μηνα περιπου βρισκομαι φανταρακι στην Καβαλα, τα πραγματα πανε καλα, ο καιρος περναει, κατι εμπλοκες 6-1 εχουμε φαει αλλα κατα τ'αλλα τσουλαει η κατασταση. Τι λεει αγορινες μου πως τα πατε? Γινονται κανονικα οι συναντησεις? Εγω ειμαι με αδεια Πασχα τωρα )6 μερουλες) και ηρθα Θεσσαλονικη για 1-2 μερες αλλα αυριο γυρναω πισω Καβαλα λογω της ημερας. Κατι διαβασω tsosmouli για υπερειδικη Ακροπολης... Για 4 Ιουνιου θα το παλεψω να εχω αδεια για να κατεβω Αθηνα, περσυ το μετανιωσα που δεν πηγα. Οποτε αν κανονισετε κατι ενημερωστε με! Ισως αργησω να απαντησω, αλλα θα απαντησω! Cool Κατα τ'αλλα καλα να περνατε και ελπιζω να δινω το παρον καπως τακτικοτερα εδω στο φορουμ. Wink Wink Wink
bakclima - Σαβ 22 Απρ 2006, 12:36:22
Θέμα δημοσίευσης:
αντε, ολα τα στρατευμενα μας παλικαρια μας θυμηθηκαν Cool
tsosmoulis - Σαβ 22 Απρ 2006, 13:08:58
Θέμα δημοσίευσης:
ο μάκης ελέγχει όπως και ο βουβούλης τώρα που γίνανε κομάντα ελέγχουν με περισσή προσοχή!

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΟΥ!και μην πιείτε και αρχίσετε τα χαζά με το τιμόνι.επικίνδυνες μέρες αυτές. Evil
άντε καλή αντάμωση να έχουμε...
PICASO - Σαβ 22 Απρ 2006, 17:52:09
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
καλά για να γυρίσω έχω ακόμα καιρό (γυρνάω στις 28 μαίου ΜΟΝΙΜΑ Cool ) αλλά το θετικό είναι ότι θα είμαι ελλάδα για το ακρόπολις όπως και την σούπερ ειδική ΑΚΟΥΣ ΚΥΡΙΛΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!κάνε τα κουμάντα σου βγάλε τους χάρτες σου έχουμε δουλειά!!!πρέπει να κλείσουμε και κανα εισητήριο τώρα που είναι ''νωρις'' ακόμα.


Μητσαρα τ' αγοριμ!!!!!!!!Καλοριζικος ο ραλλος και καλοταξειδος!!Μολις χθες το εμαθα οτι τον πηρες (τον ράλο για να μην παρεξηγησουν τιποτα τυποι σαν τον κυριλλα)!!!!!Οτι κανονισεται για το ακροπολις παρτε κανενα τηλεφωνο.Κατι θα κανουμε!!!!!!!Δεν το χανω φετος!
bakclima - Δευ 24 Απρ 2006, 09:00:54
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2006 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00π.μ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ ΣΤΑ ΦΛΟΚΑΦΕ Exclamation Exclamation Exclamation (γιατι πολυ το παρατησαμε το θεμα)
tsosmoulis - Δευ 24 Απρ 2006, 21:35:49
Θέμα δημοσίευσης:
Λιάκο τί έγινε τελικά με το αυτοκίνητο? βγαίνει από το συνεργείο?

πού είστε όλοι ρε παλιολουκίες???? Evil Evil
tsosmoulis - Παρ 28 Απρ 2006, 22:06:04
Θέμα δημοσίευσης:
και ξαναερωτώ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
corey - Σαβ 29 Απρ 2006, 00:02:23
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis καλοτάξιδο το όχημα....

Υ.Γ. Το 206ακι πόσο το πούλησες τελικά?
tsosmoulis - Σαβ 29 Απρ 2006, 00:09:09
Θέμα δημοσίευσης:
ευχαριστώ πολύ φίλε μου.
ναι το πούλησα το 206 Confused
corey - Σαβ 29 Απρ 2006, 00:17:10
Θέμα δημοσίευσης:
Με μια βόλτα είμαι ευχαριστιμένος.... (αλλόι λένε δεν κάνει τπτ) Very happy

Υ.Γ. Μάλλον δεν διάβασες καλά. Πόσο το πούλησες ρώτησα. Σε κανέναν μαντρά Evil ?
tsosmoulis - Σαβ 29 Απρ 2006, 00:20:55
Θέμα δημοσίευσης:
εννοείται φίλε!!!
το πούλησα 7000 και δική του μεταβίβαση αλλά με ότι είχε πάνω. δεν έβγαλα τίποτα. μαντράς εννοείται. αν και νομίζω παραπάνω δεν θα μου έδιναν πουθενά. Confused
KIRILAS 307cc - Σαβ 29 Απρ 2006, 12:35:08
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια κι απο μενα παιδια.Χρονια πολλα σε ολους. Περισσοτερο σε οσους γιορταζαν και περαστικα στον φιλο μου τον jekyll. Τι κανετε ρε? Που χαθηκαμε? Και μιλαω για ολους ετσι? Βαζω και τον εαυτο μου μεσα. Λοιπον εγω αυριο το πιθανοτερο ειναι να μην μπορεσω να ερθω στη συνατηση. Οσο για το ακροπολις τσοσμουλακο φετος θα ημαστε στανταρ και στην υπερειδικη. Οι χαρτες ειναι ετοιμοι. Ασε που ολο και καποιο GPS θα κανονισει να ερθει μαζι μας!! (βλεπε τυροκομος)
Βak εδωσα το τηλεφωνο σου στον Στελιο τον μηχανικο σημερα να ξερεις. Πηγα για κατι δουλιτσες και μου το ζητησε.
tsosmoulis - Σαβ 29 Απρ 2006, 13:01:30
Θέμα δημοσίευσης:
χεχεχε...μην ανυσηχεις αγόρι μου...σήμερα ήρθε το pda...έχουμε και gps πλέον... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
bakclima - Δευ 01 Μάϊ 2006, 00:48:15
Θέμα δημοσίευσης:
Χριστος ανεστη Κωστα!
Οποιος δεν ηρθε στη σημερινη συναντηση εχασε, ειχαμε ενα καινουριο ραλλυ και ηρθε και ο Σακης με το super1600 οπου με εκανε μια βολτουλα!!! Δυο πραγματα θα πω 1ον εξαγωγη εχει ενα σωληνα μονο οπου απο ηχο σκοτωνει και 2ον κοφτες στις 9.280 Shocked Shocked Shocked
Την αλλη Κυριακη εχουμε καλο event!!!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink
tirokomos - Δευ 01 Μάϊ 2006, 01:03:33
Θέμα δημοσίευσης:
Το πιο γρηγορο ομως παραμενει το δικο μου....αν και κοφτιαζει λιγο πιο πριν.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
corey - Δευ 01 Μάϊ 2006, 14:17:47
Θέμα δημοσίευσης:
Γρήγορε (tyrokomos), πες τον Ζαχαρία για τo wellcome pack.

Υ.Γ. Παμπριζ άλλαξες? Φώτα?
tsosmoulis - Δευ 01 Μάϊ 2006, 16:02:39
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
Χριστος ανεστη Κωστα!
Οποιος δεν ηρθε στη σημερινη συναντηση εχασε, ειχαμε ενα καινουριο ραλλυ και ηρθε και ο Σακης με το super1600 οπου με εκανε μια βολτουλα!!! Δυο πραγματα θα πω 1ον εξαγωγη εχει ενα σωληνα μονο οπου απο ηχο σκοτωνει και 2ον κοφτες στις 9.280 Shocked Shocked Shocked
Την αλλη Κυριακη εχουμε καλο event!!!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink


έτσι έτσι τέτοια να ακούω Cool
bakclima - Τετ 03 Μάϊ 2006, 22:44:23
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΙΟΥ 2006 και ωρα 12:00π.μ. στα flocafe του φοινικα στο μακεδονια το club μας θα κανει μια μεγαλη συναντηση ολα τα μελοι επισημα και μη (που εχω το κινητο τους) θα ενημερωθουν ή τηλεφωνικα ή με sms, παρακαλω να ερθετε ολοι!!!!!!!!
tsosmoulis - Τετ 03 Μάϊ 2006, 23:05:23
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ δεν έρχομαι Evil σου κάνω ναζάκια Shocked
για πες τί έχετε ετοιμάσει?

Επίσης σκεφτόμουν να κάνουμε κάτι να μας μείνει ρε μάγκες...δεν ξέρω τί όμως. ένα αυτοκόλλητο, έναν αναπτήρα Shocked , ΚΑΤΙ!!! να σκεφτούμε να κάνουμε ο καιρός περνάει, να έχουμε κάτι να θυμόμαστε ρε σεις!
bakclima - Σαβ 06 Μάϊ 2006, 14:43:21
Θέμα δημοσίευσης:
ελα εσυ Ελλαδα (μονιμα πλεον) και μην σε νοιαζει κατι εχω σκεφτει Wink , θα συζητησουμε και με τα παιδια απο την Αθηνα και βλεπουμε.
bakclima - Σαβ 06 Μάϊ 2006, 14:44:41
Θέμα δημοσίευσης:
ααααα!!!! και μην ξεχνεστε αυριο ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
tsosmoulis - Κυρ 07 Μάϊ 2006, 20:13:29
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν ανεβάζετε φωτογραφίες, στα γρήγορα κιόλας!

επίσης έχω ερώτηση Laughing
την κυριακή μαθαίνω ότι έχουν συνάντηση στο Λευκό Πύργο όλα τα club Β.Ελλάδος Cool
θα πάρουμε μέρος εμείς?
bakclima - Δευ 08 Μάϊ 2006, 22:17:32
Θέμα δημοσίευσης:
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ 21 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ Exclamation Exclamation Exclamation
Για φωτο Μητσο μαλλον οταν θα ερθεις γιατι ειναι πολλα mb και δεν ξερω Embarassed
Για την Κυριακη δε θα συμμετεχουμε, γιατι δεν προλαβαμε να δηλωσουμε Confused και περα απο αυτο, δεν ξερω γιατι αλλα δεν θα συμμετεχουν και αλλα πολλα κλαμπ της Θεσσαλονικης
tsosmoulis - Δευ 08 Μάϊ 2006, 22:21:53
Θέμα δημοσίευσης:
το 106sportclub θα είναι ρε συ και υπέθεσα ότι θα ήμασταν και εμείς μέσα.
no worries!
Baphomet - Τρι 09 Μάϊ 2006, 01:47:13
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΛΕΣΧΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ «NORTH HELLENIC AUTO CLUBS»

Την Κυριακή 14 Μαΐου και ώρα 11:00 π.μ στην παραλία Θεσσαλονίκης, δίπλα στο Λευκό Πύργο, σας προσκαλούμε να γνωρίσετε το Ενιαίο Σώμα Λεσχών Αυτοκινήτων Βορείου Ελλάδος «North Hellenic Auto Clubs».
Δεκαεννέα (19) αυτοκινητιστικές λέσχες θα προβάλουν τη δράση τους στο κοινό της Θεσσαλονίκης, παρουσιάζοντας και αντιπροσωπευτικά αυτοκίνητα της κάθε λέσχης. Στόχος της παρουσίασης αυτής είναι η γνωριμία με το ευρύ κοινό της πόλης. Παράλληλα, η εκδήλωση θα έχει και φιλανθρωπικό χαρακτήρα, αφού θα συγκεντρωθούν χρήματα για τα παιδιά του Παπάφειου Ιδρύματος.
Οι αυτοκινητηστικές λέσχες Βορείου Ελλάδος, τηρώντας την υπόσχεση που έδωσαν στην πρώτη ενιαία συνάντηση όλων των μελών τους στις 3 Ιουλίου 2005 στο εμπορικό κέντρο «Απολλώνια Πολιτεία», συνεχίζουν την προσπάθειά τους να φέρουν τον κόσμο πιο κοντά στο αυτοκίνητο και τον μηχανοκίνητο αθλητισμό.
Στην εκδήλωση συμμετέχουν οι παρακάτω λέσχες:

1. Stilo Club
2. Punto Club
3. Club Cento
4. CintroenSportsClub
5. Audi Club
6. Honda North Club
7. Hellenic VWClub
8. 20VTClub
9. BMW-Power
10. Corolla-Club
11. PRC Club
12. Motorwomen
13. Focus Thessaloniki
14. Nissan Motorsport
15. 106SportClub
16. Alfa Club Salonica
17. MG-Rover Club
18. Ibiza Club
19. BMW Sport Club

Σας καλούμε, λοιπόν, για μια πιο στενή γνωριμία με τα «North Hellenic Auto Clubs». Μόνη απαραίτητη προϋπόθεση για την παρουσία σας είναι το κέφι και η αγάπη για τους τέσσερις τροχούς.

Για το North Hellenic Auto Clubs
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
tsosmoulis - Τρι 09 Μάϊ 2006, 01:57:30
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ


ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΛΕΣΧΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ «NORTH HELLENIC AUTO CLUBS»

Την Κυριακή 14 Μαΐου και ώρα 11:00 π.μ στην παραλία Θεσσαλονίκης, δίπλα στο Λευκό Πύργο, σας προσκαλούμε να γνωρίσετε το Ενιαίο Σώμα Λεσχών Αυτοκινήτων Βορείου Ελλάδος «North Hellenic Auto Clubs».
Δεκαεννέα (19) αυτοκινητιστικές λέσχες θα προβάλουν τη δράση τους στο κοινό της Θεσσαλονίκης, παρουσιάζοντας και αντιπροσωπευτικά αυτοκίνητα της κάθε λέσχης. Στόχος της παρουσίασης αυτής είναι η γνωριμία με το ευρύ κοινό της πόλης. Παράλληλα, η εκδήλωση θα έχει και φιλανθρωπικό χαρακτήρα, αφού θα συγκεντρωθούν χρήματα για τα παιδιά του Παπάφειου Ιδρύματος.
Οι αυτοκινητηστικές λέσχες Βορείου Ελλάδος, τηρώντας την υπόσχεση που έδωσαν στην πρώτη ενιαία συνάντηση όλων των μελών τους στις 3 Ιουλίου 2005 στο εμπορικό κέντρο «Απολλώνια Πολιτεία», συνεχίζουν την προσπάθειά τους να φέρουν τον κόσμο πιο κοντά στο αυτοκίνητο και τον μηχανοκίνητο αθλητισμό.
Στην εκδήλωση συμμετέχουν οι παρακάτω λέσχες:

1. Stilo Club
2. Punto Club
3. Club Cento
4. CintroenSportsClub
5. Audi Club
6. Honda North Club
7. Hellenic VWClub
8. 20VTClub
9. BMW-Power
10. Corolla-Club
11. PRC Club
12. Motorwomen
13. Focus Thessaloniki
14. Nissan Motorsport
15. 106SportClub
16. Alfa Club Salonica
17. MG-Rover Club
18. Ibiza Club
19. BMW Sport Club

Σας καλούμε, λοιπόν, για μια πιο στενή γνωριμία με τα «North Hellenic Auto Clubs». Μόνη απαραίτητη προϋπόθεση για την παρουσία σας είναι το κέφι και η αγάπη για τους τέσσερις τροχούς.

Για το North Hellenic Auto Clubs
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων


Rolling eyes Rolling eyes
να πάρω εγώ τηλέφωνο από εδώ?
δες ρε συ george τι γίνεται. μίλα απευθείας με την κοπέλα από το motorwomen...
bakclima - Τρι 09 Μάϊ 2006, 17:07:21
Θέμα δημοσίευσης:
το λαθος ειναι δικο μου, που λογο περιοριμενου χρονου δεν κοιταξα τη σελιδα του north clubs και ετσι δε μπορεσαμε να δηλωσουμε οτι θα συμμετεχουμε.
tsosmoulis - Πεμ 11 Μάϊ 2006, 18:50:00
Θέμα δημοσίευσης:
άντε ξεσηκωθείτε και αρχίστε...
-->
Miltellas - Πεμ 11 Μάϊ 2006, 20:10:46
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
το λαθος ειναι δικο μου, που λογο περιοριμενου χρονου δεν κοιταξα τη σελιδα του north clubs και ετσι δε μπορεσαμε να δηλωσουμε οτι θα συμμετεχουμε.

Αχχχ... δεν χάνονται τέτοιες εκδηλώσεις! Sad
Εγώ νόμιζα ότι απλά δεν θέλατε ή δεν μπορούσατε για κάποιον σοβαρότερο λόγο. Ελάχιστοι δεν θα συμμετέχουν!

Την επόμενη φορά που σίγουρα θα είναι κάτι ακόμη καλύτερο ελπίζω να είστε παρόντες. Είναι πολύ σημαντική η συλλογική προσπάθεια που γίνεται και η έως τώρα πορεία μας φάνταζε ανέλπιστη λίγο καιρό πριν... Για όλους μας γίενται και για κανέναν μεμονωμένα! Χωρίς ιδιοτέλειες και λοιπά που πάσχει ο χώρος μας. Wink
tsosmoulis - Πεμ 11 Μάϊ 2006, 20:38:49
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
bakclima έγραψε:
το λαθος ειναι δικο μου, που λογο περιοριμενου χρονου δεν κοιταξα τη σελιδα του north clubs και ετσι δε μπορεσαμε να δηλωσουμε οτι θα συμμετεχουμε.

Αχχχ... δεν χάνονται τέτοιες εκδηλώσεις! Sad
Εγώ νόμιζα ότι απλά δεν θέλατε ή δεν μπορούσατε για κάποιον σοβαρότερο λόγο. Ελάχιστοι δεν θα συμμετέχουν!

Την επόμενη φορά που σίγουρα θα είναι κάτι ακόμη καλύτερο ελπίζω να είστε παρόντες. Είναι πολύ σημαντική η συλλογική προσπάθεια που γίνεται και η έως τώρα πορεία μας φάνταζε ανέλπιστη λίγο καιρό πριν... Για όλους μας γίενται και για κανέναν μεμονωμένα! Χωρίς ιδιοτέλειες και λοιπά που πάσχει ο χώρος μας. Wink


Ακουστε λίγο να σας πω (θα τα πω στον πλυθηντικο μια και είστε μεγαλύτερος μην νομίσετε ότι δε σας σέβομαι)
Καταρχήν στο North Clubs είμαστε πριν από το club Πραγματικής Οδήγησης aka Πρώην Peugeot-Renault-Citroen Club εάν δεν απατώμαι...
Οταν είσαι σε ένα (ομολογουμένως) τόσο μεγάλο club το οποίο λειτουργεί με κάθε ανιδιοτέλεια δεν θέτεις αριθμό συμμετοχών κτλ κτλ.

Αλλωστε στην πρώτη πραγματικά μεγάλη εκδήλωση του θεσμού (North Clubs) πέρυσι το καλοκαίρι το PSClub Β.Ελλάδος ΓΑΖΩΣΕ κανονικά και μάλιστα στο (μοναδικό) περιοδικό που κάλυψε το γεγονός ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΕΣ PEUGEOT και μάλιστα είχε και κομμάτι που μας υμvούσε ok?

Eγώ αν το οργάνωνα (και δεν λέω ότι η οργάνωση δεν είναι καλή, ίσα ίσα μακάρι να ήμασταν και εμείς τόσο οργανωτικοί) δεν θα έβαζα όριο στους πόσους να πάρουν μέρος ΕΙΔΙΚΑ όταν είναι συγκεκριμένος ο αριθμός των clubs που είναι μέλη. Και ειδικά σε εμάς που έχουμε και αρκετά αυτοκίνητα.
Και στην τελική δεν χρειαζόμαστε κανέναν να μας υποδείξει τί είναι και τί δεν είναι το North Clubs. Ημασταν εκεί όταν αυτό ήταν στα σπάγανα ακόμα...

Δηλαδή Μίλτο τώρα τι κάνετε με αυτή την δήλωση που έκανα quote παραπάνω...τον Γιώργο(Bakclima) να νιώσει άσχημα και οι υπόλοιποι να του την πουν? Κάναμε αρκετό καιρό να βγούμε την σειρά μας και δεν χρειαζόμαστε υποδείξεις από κανέναν.

Αν κάποιοι θεωρήσουν επιθετικό αυτό το ποστ απλά δεν καταλαβαίνουν καν τί λέει.
Αυτά τα λίγα εντελώς φιλικά και καθόλου όρεξη να παρεξηγηθω...απλά να set things straight.
Δημήτρης
bakclima - Πεμ 11 Μάϊ 2006, 22:07:45
Θέμα δημοσίευσης:
Μιλτος εσυ μονο σου ειπες οτι μετα τη συναντηση αυτη θα αποχωρησεις απο το north clubs Exclamation οποτε τη να λεμε τωρα Wink , επισης ποιος επευθυνος; απο πιο κλαμπ; θελει να μεινει το κλαμπ του μικρο Shocked και πιο ειναι το οριο ενως μικρου κλαμπ 3-5 ατομα; και αν μαζευτουνε παραπανω; θα τους διωξει Confused , ωρες-ωρες δεν σε καταλαβαινω Question Exclamation

Υ.Γ. Μητσο σε ευχαριστω!!!!!!!!
Miltellas - Παρ 12 Μάϊ 2006, 02:11:06
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
ωρες-ωρες δεν σε καταλαβαινω Question Exclamation

Πράγματι...

Δεν μίλησα για να στην πω ρε Γιώργο. Στεναχωρέθηκα που δεν θα είστε. Πλην των 106 δεν θα υπάρχουν τα λοιπά μοντέλα της Peugeot στην εκδήλωση. Αν είχα το παλιό σχήμα θα κατέβαζα μία καλή 5άδα αλλά τώρα πια δεν γίνεται. Στεναχωρέθηκα και για όλους όσους δεν θα είναι.
Έκανα πολύ υπομονή αλλά και δουλειά με το NORTH. Προσπάθησα πολύ να μην είμαι θεατής και τελικά το κατάφερα. Για το καλό όλων πρέπει να υπάρχει κατανοητή διαφάνεια και αυτό δεν είναι εύκολο ακόμη και όταν υπάρχει διάθεση.
Μιλήσαμε εκτενώς κι από κοντά με τα παιδιά από τα λοιπά clubs.
Είπα ότι θα αποχωρήσω από το σχήμα (που ακόμη σχηματίζεται) εφόσον συνεχιστεί η θολούρα στον προσανατολισμό (μέχρι και προσωπικό χρονικό όριο ανέφερα). Εφόσον δηλαδή δεν ξεκαθαρίσουν όλοι το τί προσδοκούν από την ένωση. Και τελικά οι περισσότεροι συμφωνούν. Γι αυτό και δεν το συνεχίσαμε να το κουβεντιάζουμε στο forum, εάν το πρόσεξες. Πράγματι, μετά τις 14 θα συνεχίσουμε. Ελάτε να δείτε και μόνοι σας. Το μόνο σίγουρο στο NORTH είναι ότι δεν φεύγει κανείς επειδή το θέλουν οι άλλοι, μόνοι μας αποφασίζουμε για τον εαυτό μας.
Ό,τι είπα ισχύει. Πάντα ισχύει.

Εμείς Γιώργο θα έπρεπε να είμαστε ενωμένοι και όχι χώρια (και δεν εννοώ στο ίδιο club - αν και έκανα τότε σκέψεις προσάρτησης του PRC σε εσάς που έπεσαν στο κενό...). Έκανα προσπάθεια κι εδώ αλλά έχω εισπράξει αδιαφορία. Είναι ζήτημα προσανατολισμού και έχετε σαφώς διαφορετικό από τον δικό μου. Φυσικά, δεν είναι κακό αυτό. Θυμήσου τις τελευταίες φορές που συζητούσαμε μπροστά σε όλα τα παιδιά του PS Club τί σας έλεγα.

Τα περί "μικρού" και "μεγάλου" club θα στα πω από κοντά, αν εσύ το αποφασίσεις. Εγώ σε έχω καλεσμένο μου από πάντα... Δύο από εσάς της Θεσσαλονίκης έχετε την σύνδεση μαζί μου από παλιότερα. Περίμενα να καταλαβαινόμαστε καλύτερα...

Δεν "στη λέω". Δεν υπάρχει ούτε λόγος, ούτε δικαιολογία, ούτε αφορμή για να "στην πω"! Εύχομαι να κατάλαβες τώρα.
Miltellas - Παρ 12 Μάϊ 2006, 03:21:10
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:


Ακουστε λίγο να σας πω (θα τα πω στον πλυθηντικο μια και είστε μεγαλύτερος μην νομίσετε ότι δε σας σέβομαι)

Ο πληθυντικός για μένα δεν είναι ένδειξη σεβασμού. Αντίθετα μου αποτρέπει από το να συνεννοούμε επί ίσοις όροις. Δεν είμαι υπεράνω κανενός επειδή έχω την όποια ηλικία. Άρα μίλα μου ελεύθερα στον ενικό και σε ευχαριστώ.

tsosmoulis έγραψε:
Καταρχήν στο North Clubs είμαστε πριν από το club Πραγματικής Οδήγησης aka Πρώην Peugeot-Renault-Citroen Club εάν δεν απατώμαι...

Αυτό δεν έχει σημασία. Πού να αρχίζουμε τώρα τί έχουμε κάνει και τί όχι, ποιός πρώτος και ποιός δεύτερος... Θα βγει τίποτα ωφέλιμο έτσι;

tsosmoulis έγραψε:
Οταν είσαι σε ένα (ομολογουμένως) τόσο μεγάλο club το οποίο λειτουργεί με κάθε ανιδιοτέλεια δεν θέτεις αριθμό συμμετοχών κτλ κτλ.
...
Eγώ αν το οργάνωνα (και δεν λέω ότι η οργάνωση δεν είναι καλή, ίσα ίσα μακάρι να ήμασταν και εμείς τόσο οργανωτικοί) δεν θα έβαζα όριο στους πόσους να πάρουν μέρος ΕΙΔΙΚΑ όταν είναι συγκεκριμένος ο αριθμός των clubs που είναι μέλη. Και ειδικά σε εμάς που έχουμε και αρκετά αυτοκίνητα.

Αν παρακολουθούσες από κοντά ίσως να με έβλεπες πόσο επέμενα στο να κατέβει το κάθε club με την δύναμή του με μόνο ίσως περιορισμό να μας χωρέσει όλους η παραλία. Να δεις πόσο στεναχωρέθηκε επ'αυτού ο x από το x club (δεν θέλω να αναφέρω ονόματα εν αγνοία του) που είναι από τα μεγαλύτερα του χώρου (ίσως με τα περισσότερα ενεργά μέλη). Η πλειοψηφία αποφάσισε στα 5 ανά club και εγώ δεν είμαι υπέρ, απλά συμβιβάστηκα. Όλοι συμβιβαστήκαμε προκειμένου να συνυπάρξουμε αρμονικά και για χάριν της εκδήλωσης. Και καλά κάναμε αλλιώς εκδήλωση και φυσικά NORTH θα ήταν ήδη παρελθόν.

tsosmoulis έγραψε:
Αλλωστε στην πρώτη πραγματικά μεγάλη εκδήλωση του θεσμού (North Clubs) πέρυσι το καλοκαίρι το PSClub Β.Ελλάδος ΓΑΖΩΣΕ κανονικά και μάλιστα στο (μοναδικό) περιοδικό που κάλυψε το γεγονός ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΕΣ PEUGEOT και μάλιστα είχε και κομμάτι που μας υμvούσε ok?

Εξαρτάται πόση σημασία δίνει κάποιος σε αυτά. Εσείς μάλλον δίνετε. Εμείς όχι. Στην εκδήλωση συμμετέχουμε επειδή συμμετέχει το NORTH. Για λόγους αυτοπροβολής δεν θα συμμετείχαμε ποτέ σε στατική δημόσια εκδήλωση. Ποτέ δεν επιδίωξα την προβολή και αυτό ήταν σημείο διαφωνίας μου με άλλους παλιότερα. Τώρα πλέον τα μέλη του PRC έχουν το ίδιο σκεφτικό. Εμείς και όσα clubs συμμετέχουν βλέπουμε πολύ μακρύτερα από την εκδήλωση. Πιστεύω κι εσείς το ίδιο.

tsosmoulis έγραψε:
Και στην τελική δεν χρειαζόμαστε κανέναν να μας υποδείξει τί είναι και τί δεν είναι το North Clubs. Ημασταν εκεί όταν αυτό ήταν στα σπάγανα ακόμα...

Όλοι ψάχνονται με το τί είναι το NORTH. Δεν υπάρχουν "παλιά" και "νέα" μέλη στο NORTH. Είναι σα να λέμε "παλιός" και "νέος" Πρόεδρος. Δεν νομίζω να γίνεται! Αναφέρθηκα και πριν σε αυτό το λάθος σκεφτικό του "παλιού" που τα ξέρει καλύτερα. Και γω ήμουνα στο x club όταν ακόμη λεγόταν y club που 1ος στην Θεσσαλονίκη το ανέπτυξα για να το παραλάβουν τελικά άλλοι που αν όλα πάνε καλά θα το αναλάβουν και άλλοι και άλλοι.... Σημαίνει τίποτα όλο αυτό εάν στην πορεία τραβήξω αλλού και κλωτσήσω τον κουβά με το γάλα; Για μένα μπορεί να σημαίνει αλλά για όλους τους άλλους δεν θα σημαίνει τίποτα.
Η έννοια του NORTH εξελίσσεται και όποιος δεν την κατανοεί απλά κλωτσάει τον κουβά. Εσείς δεν τον κλωτσήσατε από ό,τι κατάλαβα και καλά κάνατε.

tsosmoulis έγραψε:
Δηλαδή Μίλτο τώρα τι κάνετε με αυτή την δήλωση που έκανα quote παραπάνω...τον Γιώργο(Bakclima) να νιώσει άσχημα και οι υπόλοιποι να του την πουν?

Δεν είχα επ ουδενί τέτοια πρόθεση! Άλλοι μπορεί να έχουν, εγώ όχι! Aν ενόχλησα τον Γιώργο -που δυστυχώς όντως έτσι μάλλον έγινε αφού σου ζήτησε κι ευχαριστώ- του ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ! Εξήγησα όμως στο προηγούμενο ποστ προς τον Γιώργο για να μην βγω και μλκας στο τέλος...

tsosmoulis έγραψε:
Κάναμε αρκετό καιρό να βγούμε την σειρά μας και δεν χρειαζόμαστε υποδείξεις από κανέναν.

Υπόδειξα κάτι; Ποιά είναι η υπόδειξη; Δείξε μου...


Μετά από όλα αυτά για τα οποία απολογήθηκα τώρα θεωρώ δικαίωμά μου να ρωτήσω:
ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ; ΕΞΗΓΗΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΛΑΒΕΙΣ ΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑΣ (Ή ΕΠΙΘΕΣΗΣ) ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ (Ή ΚΑΤΑ ΕΜΟΥ) ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ

Προς τον Γιώργο:
Ποιός ο λόγος που ευχαρίστησες τον Δημήτρη; Επειδή σε υποστήριξε; Για ποιό πράγμα; Έχω κάνει ποτέ κάτι που σε πρόσβαλε; Είχες (ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ αν θέλεις) πάντα την συμπαράστασή μου κι αυτό κυρίως επειδή είμασταν μαζί κάποτε και επιπλέον επειδή είχες αναλάβει το δύσκολο έργο να συνεχίσεις το PS Club στην Θεσσαλονίκη, το PS Club που ίσως να είμαι μάλλον ανώμαλος που το έχω ακόμη μέσα στην καρδιά μου...
christhehealer - Παρ 12 Μάϊ 2006, 11:10:48
Θέμα δημοσίευσης:
Συγνώμη για την ενόχληση...

αλλά τι στο διάλο είναι αυτό το North Clubs?

Mπορεί κανείς παιδάκι να μου εξηγήσει με πινελιές? Rolling eyes
tsosmoulis - Παρ 12 Μάϊ 2006, 11:41:34
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα παιδιά! Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω και εγώ την θέση μου...
Miltellas έγραψε:
Ο πληθυντικός για μένα δεν είναι ένδειξη σεβασμού. Αντίθετα μου αποτρέπει από το να συνεννοούμε επί ίσοις όροις. Δεν είμαι υπεράνω κανενός επειδή έχω την όποια ηλικία. Άρα μίλα μου ελεύθερα στον ενικό και σε ευχαριστώ.

Στην αρχή του ποστ μου εξηγώ ότι αυτά που θα πω δεν θέλω να φανούν ως ασέβεια προς το πρόσωπό σου(μιλάω στον ενικό όπως μου το ζήτησες, για να συννενοηθούμε όπως λές επι ίσοις όροις)
Miltellas έγραψε:
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ

Και στο τέλος του ποστ σου μου λες αυτό!Δηλαδή όλη αυτή η κουβέντα γίνεται για να καταλήξουμε στο αν εγώ σέβομαι εσένα? Εναν άνθρωπο τον οποίο καν δεν γνωρίζω? έλεος...

Miltellas έγραψε:
Αυτό δεν έχει σημασία. Πού να αρχίζουμε τώρα τί έχουμε κάνει και τί όχι, ποιός πρώτος και ποιός δεύτερος... Θα βγει τίποτα ωφέλιμο έτσι;

Εχεις δίκιο σε αυτό και λάθος μου, το έγραψα 'πάνω στην τρέλλα μου, πάνω στην αλητεία μου...' όπως λέει και το άσμα. Οντως δεν έχει μεγάλη σχέση, απλά ήθελα να σου πω ότι γνωρίζουμε πολύ καλά τον θεσμό και τον υποστηρίξαμε από την αρχή.

Miltellas έγραψε:
Αν παρακολουθούσες από κοντά ίσως να με έβλεπες πόσο επέμενα στο να κατέβει το κάθε club με την δύναμή του με μόνο ίσως περιορισμό να μας χωρέσει όλους η παραλία.

Στο ότι δεν παρακολουθώ τα πράγματα από κοντά φταίω εγώ ή μάλλον το 2ο μεταπτυχιακό που διάλεξα να κάνω, αλλά τουλάχιστον στην προσπάθεια που έκανα με τον Γιώργο από πέρυσι έτσι σπασμοδικά τα δείγματα δεν ήταν τόσο άσχημα και σιγά σιγά τώρα που έρχομαι μόνιμα Ελλάδα θα γίνουν πολλά.
Οσο για το ότι επέμενες να μπουν όλα τα club σου βγάζω το καπέλο γιατί απλά είναι και η δική μου άποψη και χαίρομαι που έστω και έμμεσα μας υποστήριξες για ένα οργανωτικό λάθος που κάναμε Wink

Miltellas έγραψε:
Να δεις πόσο στεναχωρέθηκε επ'αυτού ο x από το x club (δεν θέλω να αναφέρω ονόματα εν αγνοία του) που είναι από τα μεγαλύτερα του χώρου (ίσως με τα περισσότερα ενεργά μέλη). Η πλειοψηφία αποφάσισε στα 5 ανά club και εγώ δεν είμαι υπέρ, απλά συμβιβάστηκα. Όλοι συμβιβαστήκαμε προκειμένου να συνυπάρξουμε αρμονικά και για χάριν της εκδήλωσης. Και καλά κάναμε αλλιώς εκδήλωση και φυσικά NORTH θα ήταν ήδη παρελθόν.

Φαντάζομαι ποιος είναι αυτός και είναι τιμή του. Αν όλοι μας στο χώρο ήμασταν σε αυτό το στυλ θα πηγαίναμε πολύ μπροστά Twisted evil Kind Regards αυτός ξέρει ποιος είναι Salute


Miltellas έγραψε:
Εξαρτάται πόση σημασία δίνει κάποιος σε αυτά. Εσείς μάλλον δίνετε. Εμείς όχι. Στην εκδήλωση συμμετέχουμε επειδή συμμετέχει το NORTH.

Είμαστε μικροί σχετικά σε ηλικία και φυσικά το να μιλάει ένα περιοδικό (το οποίο δεν καλέσαμε εμείς) ειδικά πάνω στην προσπάθεια να 'ανέβουμε' ε ναι...δίνουμε σημασία...
Miltellas έγραψε:
Για λόγους αυτοπροβολής δεν θα συμμετείχαμε ποτέ σε στατική δημόσια εκδήλωση. Ποτέ δεν επιδίωξα την προβολή και αυτό ήταν σημείο διαφωνίας μου με άλλους παλιότερα. Τώρα πλέον τα μέλη του PRC έχουν το ίδιο σκεφτικό. Εμείς και όσα clubs συμμετέχουν βλέπουμε πολύ μακρύτερα από την εκδήλωση. Πιστεύω κι εσείς το ίδιο.

Αυτά είναι εσωτερικά του club σας και φυσικά δεν μπορώ να τα γνωρίζω, ο καθένας έχει μια φιλοσοφία και την ακολουθεί! και πολύ καλά κάνετε και έχετε την δική σας. Αλλωστε αυτό είναι που διατηρεί ένα club στον χρόνο Laughing

Miltellas έγραψε:
Όλοι ψάχνονται με το τί είναι το NORTH. Δεν υπάρχουν "παλιά" και "νέα" μέλη στο NORTH. Είναι σα να λέμε "παλιός" και "νέος" Πρόεδρος. Δεν νομίζω να γίνεται! Αναφέρθηκα και πριν σε αυτό το λάθος σκεφτικό του "παλιού" που τα ξέρει καλύτερα. Και γω ήμουνα στο x club όταν ακόμη λεγόταν y club που 1ος στην Θεσσαλονίκη το ανέπτυξα για να το παραλάβουν τελικά άλλοι που αν όλα πάνε καλά θα το αναλάβουν και άλλοι και άλλοι.... Σημαίνει τίποτα όλο αυτό εάν στην πορεία τραβήξω αλλού και κλωτσήσω τον κουβά με το γάλα; Για μένα μπορεί να σημαίνει αλλά για όλους τους άλλους δεν θα σημαίνει τίποτα.
Η έννοια του NORTH εξελίσσεται και όποιος δεν την κατανοεί απλά κλωτσάει τον κουβά. Εσείς δεν τον κλωτσήσατε από ό,τι κατάλαβα και καλά κάνατε.

Σε καμμία περίπτωση όπως είπα και πριν είναι χαζό και για μένα το ΄παλιός΄και ΄νέος' και είπα ότι είναι λάθος μου! Οσο για το άλλο που λες, εννοείται ότι ο καθένας τραβάει την πορεία του με τις επιλογές του και κρίνεται για τις πράξεις του (δυστυχώς ή ευτυχώς)

Miltellas έγραψε:
Δεν είχα επ ουδενί τέτοια πρόθεση! Άλλοι μπορεί να έχουν, εγώ όχι! Aν ενόχλησα τον Γιώργο -που δυστυχώς όντως έτσι μάλλον έγινε αφού σου ζήτησε κι ευχαριστώ- του ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΧΩΡΕΣΗ! Εξήγησα όμως στο προηγούμενο ποστ προς τον Γιώργο για να μην βγω και μλκας στο τέλος...

Απλά επειδή ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ο Γιώργος να επιβαρυνθεί άλλο με αυτό το λάθος χειρισμό για αυτό και πήρα θέση γιατί αυτός δεν θα το έκανε. Το παιδι προσπαθεί αρκετά και στην τελική όλοι έχουμε τις δουλειές μας και πόσο μάλλον ο γιώργος!

Miltellas έγραψε:
Υπόδειξα κάτι; Ποιά είναι η υπόδειξη; Δείξε μου...

Νομίζω εξήγησα τις απόψεις μου παραπάνω...
Τώρα όσο για υποδείξεις...αν όντως τα λεγόμενα σου δεν υπονοούσαν τίποτα, είμαι πάλι λάθος Rolling eyes

Miltellas έγραψε:
Μετά από όλα αυτά για τα οποία απολογήθηκα

λυπάμαι αν νομίζεις ότι απολογήθηκες ρε συ Μίλτο...Δεν είμαι δικαστής..να εκτονώσω μία πίεση που υπήρχε πάνω στον Γιώργο πήγα..

Miltellas έγραψε:
ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ; ΕΞΗΓΗΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΛΑΒΕΙΣ ΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑΣ (Ή ΕΠΙΘΕΣΗΣ) ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ (Ή ΚΑΤΑ ΕΜΟΥ) ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ...

Είμαι σίγουρος ότι δεν φωνάζεις και έχεις κεφαλαία γράμματα στο παραπάνω ποστ σου.
Κοίτα να σου Μίλτο θα είμαι ειλικρινής μαζί σου. Να έχω προηγούμενα μαζί σου δεν είναι λογικό γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙ. Τώρα το ότι ξαφνικά εμφανίστηκες και εξαφανίστηκες και ανοιχτα δεν μίλησες με κανέναν πέρα του Γιώργου, εμένα δεν μου αρέσε. Και βασικά δεν κατάλαβα καν το λόγο που ήρθες έστω για λίγο...Οχι ότι σε κατηγορώ για αυτό, προς Θεού!
Α!και μην ξεχνάς ότι για τις γνώσεις σου εγώ σε επικρότησα όταν πρωτοέγραψες στην αρχή της χρονιάς στο forum.
Οπότε μην μου λες για προσωπικά και τέτοια..δεν είμαστε τίποτα κυριούλες, θέλουμε να πιστεύουμε ότι είμαστε σοβαροί άνθρωποι!

Και κάτι τελευταίο...το ότι στις τελευταίες προτάσεις μίλησα για προσωπικές διαφορές είναι κάτι το οποίο δεν ήθελα να κάνω, αλλά δεν γινόταν. Ο χώρος αυτός ΔΕΝ είναι για τέτοιου είδους κουβέντες, όπως επίσης δεν νομίζω ότι είναι και απαραίτητες τέτοιες συζητήσεις.
Αγαπάς τα αυτοκίνητα, αγαπάμε τα αυτοκίνητα...Εμείς μοιραζόμαστε κάποιο πάθος...το ίδιο πάθος...εσύ δυστυχως δεν το μοιράζεσαι μαζί μας.

Φιλικά και δίχως σκοπό να παρεξηγηθώ πάλι Laughing
Miltellas - Παρ 12 Μάϊ 2006, 12:07:42
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Συγνώμη για την ενόχληση...

αλλά τι στο διάλο είναι αυτό το North Clubs?

Mπορεί κανείς παιδάκι να μου εξηγήσει με πινελιές? Rolling eyes


Μία προσπάθεια που κάνουμε από κοινού διάφορες λέσχες αυτοκινήτου της Β.Ελλάδος.
ΕΝΙΑΙΟ ΣΩΜΑ ΛΕΣΧΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ το είπαμε. Τώρα τί θα βγει τελικά δεν ξέρω... Κάνουμε μία επίσημη εκδήλωση την Κυριακή 14 Μαϊου που την διοργανώσαμε από κοινού και συμμετέχουμε 19 Clubs. Τα clubs που λείπουν από την εκδήλωση είναι ευπρόσδεκτα σε κάποια άλλη φυσικά. Η ένωση είναι ανοιχτή και όχι κλειστή. Δεν ηγείται κανείς, δεν υπάρχει διοίκηση ούτε προβλέπεται, πέρα από κάποιους που έχουν περισσότερη όρεξη ή και περισσότερη εμπειρία ή και γνωριμίες (όπως γίνεται συνήθως).
Για το τί φιλοδοξίες έχει μην ρωτάς. Ο καθένας έχει τις δικές του. Όπου συγκλίνουμε εκεί θα προχωρήσουμε. Έτσι λέμε για την ώρα. Είναι πολύ πρώιμα για να προβλέψουμε οτιδήποτε. Μέχρι πρότινος κυριάρχησε η απογοήτευση από τις επαφές μας, αλλά σε μία πρόσφατη συνάντηση υπήρξε μία καθολική επιθυμία να προχωρήσουμε όπως είμαστε. Όλες οι διαφωνίες μπήκαν στο ντουλαπάκι και απλά προχωρήσαμε πρόθυμα στην εκδήλωση.
Miltellas - Παρ 12 Μάϊ 2006, 12:24:58
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

Φιλικά και δίχως σκοπό να παρεξηγηθώ πάλι Laughing

Οι απαντήσεις σου Δημήτρη σε τιμάνε. Όλα καλά λοιπόν! Smile

Μία σημείωση-κατάθεση μόνο: Δεν έχω φύγει από το forum του PS Club. Εάν είχα πρόσβαση επίσημου μέλους -που δεν γίνεται να είμαι- θα συνέχιζα να σας δίνω τα φώτα μου και αλλού. Για τους τελευταίους δύο μήνες του 2005 είχα θέση επίτιμου μέλους που από 1η Ιανουαρίου 2006 μου αφαιρέθηκε, οπότε και μου κόπηκε η όρεξη να ασχολούμαι περισσότερο από ότι τώρα με το PS Club, παρότι έχω αδυναμία σε αυτό και σε συγκεκριμένα άτομα εδώ μέσα. Πλέον γράφω μόνο στο θέμα περί λιπαντικών όπου μπορώ να προσφέρω και να βοηθάω. Γράφω σε πολλά ακόμη forums όπου είμαι φιλοξενούμενος (πιο πολύ από όλα στο alfisti.gr που έχει το πλέον φιλικό και ανοιχτό περιβάλλον), αλλά το ιστορικό ψυχολογικά δέσιμο που υπάρχει με το παρόν forum δεν αντικαθίσταται. Έχω καταθέσει την ψυχή μου εδώ μέσα.

Σαν PRC Club δεν έχουμε forum και ούτε σκοπεύουμε να δημιουργήσουμε. Τα περισσότερα από τα μέλη μας εξάλλου δεν έχουν καν Η/Υ. Είναι και εκτός φιλοσοφίας για μας. Επί του παρόντος τουλάχιστον.

Αυτά για να κατανοήσετε καλύτερα την όποια παρουσία μου εδώ μέσα. Πάντα στην διάθεσή σας. Smile
Steve - Παρ 12 Μάϊ 2006, 17:31:18
Θέμα δημοσίευσης:
Γιατί λοιπόν δεν θέλεις να δώσεις τα 40 ευρώ που είναι η ετήσια συνδρομή για να μας φωτίζεις και σε άλλες ενότητες?


  1. Τα θεωρείς νταβατζιλίκι?
  2. Δεν έχεις να τα δώσεις?
  3. Δεν θεωρείς σκόπιμο να τα δώσεις?
  4. Το θεωρείς μεγάλο το ποσό?
  5. Κάτι άλλο ίσως?
  6. Μήπως είμαι και πολύ μεγάλος τελικά?


(Tip: Δύο είναι οι σωστές απαντήσεις)

Edit by Touristas
Προσέχουμε τι γράφουμε

Miltellas - Παρ 12 Μάϊ 2006, 19:30:33
Θέμα δημοσίευσης:
Άλλο και τούτο... Laughing

a. ΟΧΙ φυσικά.
b. ΕΧΩ. 40Ε είναι πολύ λίγα για κάτι που αποδίδει περισσότερα.
c. Σκόπιμο; Θα μπορούσα και να το θεωρήσω αλλά δεν είναι εκεί το θέμα (βλέπε στο e).
d. Μιά χαρά είναι το ποσό.
e. ΝΑΙ. Ανήκω σε άλλο club όπως ξέρεις, για την ακρίβεια είμαι ο ιδρυτής του. Χωρίς να απαξιώνω όσα ωφελήθηκα από το 206Club (αλλά και που πολλαπλάσια πρόσφερα) πλέον δεν λαμβάνω απολύτως τίποτα παρά μόνο προσφέρω. Χαλάει κανέναν αυτό;
f. Και βέβαια ΔΕΝ είσαι! Τα είπα και παραπάνω. Μην αδικείς τον εαυτό σου.

Οι συνδρομές είναι ζωτικής σημασίας για να μπορεί να προσφέρει το club στα μέλη του το καλύτερο δυνατό. Χωρίς συνδρομές δεν επιβιώνει κανένα club πάνω από 6μηνο ή όσο χρειάζεται μέχρι να πληγεί δυσβάσταχτα ο ιδρυτής-ες του και αναγκαστεί να κάνει-ουν πίσω.

Αν τυχόν κάποιοι δεν θέλουν να ωφεληθούν από την παρουσία μου εδώ μέσα, μπορούν να αφήσουν τους υπόλοιπους να λάβουν την ωφέλεια. Για να ωφεληθείτε βρίσκομαι εδώ, περιμένω να το καταλάβεις.

Edit by Touristas
Προσέχουμε τι γράφουμε

Steve - Παρ 12 Μάϊ 2006, 22:38:48
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
(Tip: Δύο είναι οι σωστές απαντήσεις)


Λάθος διατύπωση, με συγχωρείς. Δεν είπα να απαντήσεις σε όλα από αυτά, απλά να επιλέξεις κάτι και να μου πεις ποιό είναι.

Περιμένω λοιπόν την επιλογή σου εκ των 5.

(Το f. είναι η μια από τις δύο σωστές απαντήσεις (αναφερόμενος στον εαυτό μου))
Miltellas - Σαβ 13 Μάϊ 2006, 23:39:23
Θέμα δημοσίευσης:
Το παιχνίδι σου το έπαιξα και δεν έθιξα και κανέναν. Αλλά και πάλι δεν σε βλέπω ικανοποιημένο. Τί άλλο να κάνω για να ικανοποιηθείς; Confused
tsosmoulis - Κυρ 14 Μάϊ 2006, 15:30:54
Θέμα δημοσίευσης:
Που είστε παλικάρια μου?
Θα κατέβουμε στο ακρόπολις?να κάνω κανένα κουμάντο γιατί δεν παίζουν και πολλά λεφτα...
ΜΙΛΑΤΕ!!!!!!
tsosmoulis - Τετ 17 Μάϊ 2006, 16:25:31
Θέμα δημοσίευσης:
ρε σεις μην απαντάτε όλοι μαζί γέμισε το inbox του email μου με notifications! ΖΕΙΤΕ ΡΕ!!!!!
αν είστε καλά, ανοιγοκλείστε τα μάτια! ¨
Tease Stunned Tease Stunned Tease Stunned Tease Stunned
corey - Τετ 17 Μάϊ 2006, 16:28:01
Θέμα δημοσίευσης:
Πότε είναι το acropolis?? Τι/πόσες μέρες θα είναι όλη η ιστόρια αν κατεβούμε?
tsosmoulis - Τετ 17 Μάϊ 2006, 16:35:31
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ μίλησα με κυρίλα και μάλλον άκυρο. Αλλά και τώρα να αλλάξουν τα πλάνα κανόνισα να ξεκινήσω για δουλειά νωρίτερα οπότε... Evil
bakclima - Πεμ 25 Μάϊ 2006, 20:01:18
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmouli τι ωρα φτανεις την Κυριακη;
tsosmoulis - Πεμ 25 Μάϊ 2006, 20:36:38
Θέμα δημοσίευσης:
ο mits προσγειώνεται στις 2μιση το μεσημέρι περίπου. Αυτό φυσικά εαν η αγαπημένη μας ολυμπιακή δεν έχει καθηστέρηση Wink

δείτε και αυτό!!
http://www.youtube.com/watch?v=aUllqjEJVq0 Twisted evil Twisted evil
και αυτο
http://www.youtube.com/watch?v=Yg37N243VZQ
αφού δεν μας το έπαιξε ο τσάκαλος στο lido ας το δει όλος ο πλανήτης Cool
corey - Παρ 26 Μάϊ 2006, 01:18:40
Θέμα δημοσίευσης:
Μήτσο ωραία τα βιντεάκια σου.... Laughing Αλλα είναι πριν γραφτώ εγω.
tsosmoulis - Παρ 26 Μάϊ 2006, 08:15:24
Θέμα δημοσίευσης:
αρκετά παλιά είναι θα έλεγα απλά τώρα τα ανέβασα,κάλιο αργά παρά ποτέ!
ελπίζω να έχουμε νέο υλικό να κάνω καινούρια Cool
Sidobre - Παρ 26 Μάϊ 2006, 10:10:07
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:


δείτε και αυτό!!
http://www.youtube.com/watch?v=aUllqjEJVq0 Twisted evil Twisted evil


AXAXAXAXAXAXAXA Thumb Left Thumb Left

Eίστε μορφές ρεεεεε!
MEMsound - Παρ 26 Μάϊ 2006, 11:14:07
Θέμα δημοσίευσης:
All the money τα vide-ακια... Wink Cool

Θα πρέπει να ετοιμαστεί "απάντηση" από το psclub κεντικής ελλάδας... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Παρ 26 Μάϊ 2006, 13:13:14
Θέμα δημοσίευσης:
Τα καλοκαιρινά βιντεάκια θα είναι πιο 'μάχιμα'
if you know what i mean... Twisted evil
kavaliotis - Σαβ 27 Μάϊ 2006, 12:24:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ηρθε το αλανι, αντε να αναγεννηθει το κλαμπ. Να βλεπουμε και εμεις τα στρατευμενα "νιατα" καμμια καλη φαση!
DrJekyll - Δευ 29 Μάϊ 2006, 12:17:40
Θέμα δημοσίευσης: ...
Γειά σας ρεμάλια!!! Laughing
Δεν μου λέτε...!...Η πίστα καρτ στο Ρύσιο που θα γίνεται η συνάντηση είναι η καινούργια???από τον ίδιο δρόμο δεν πάμε???
Με βλέπω να έρχομαι και εγω...τώρα ξαναρχισα να παίρνω το τιμόνι στα χέρια μου...
tsosmoulis - Δευ 29 Μάϊ 2006, 13:00:05
Θέμα δημοσίευσης:
εννοείται ότι θα έρθεις όπως και ωραία θα ήταν όλα τα παιδιά να σκάσουν μύτη.
ΚΟΥΦΑΛΑ ΤΥΡΟΚΟΜΕ ΘΑ ΣΕ ΓΔΑΡΩ ΑΚΟΥΣ!!!!!!!!!!
bakclima - Τρι 30 Μάϊ 2006, 18:03:25
Θέμα δημοσίευσης:
μητσακο αυριο να εχεις και τη φωτογραφικη για καινουρια βιντεακια και φωτογραφιες, γιατι ξεφνικα τα πεζακια μας αλλαξαν και εχουν ερθει και καινουρια Wink Wink Wink .
Δεν πιστευω να εχει κανενας παραπονο,ολοι εχετε ενημερωθει για το καινουριο στεκι μας
DrJekyll - Τρι 06 Ιούν 2006, 10:22:27
Θέμα δημοσίευσης: ...
EEE!
Τι λέει θα μαζευτούμε αύριο που έχουν και τα άλλα club συνάντηση στα kart???


AAAA!!
Koιτάχτε εδω!!!

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=7868
tsosmoulis - Τρι 06 Ιούν 2006, 14:30:11
Θέμα δημοσίευσης:
εννοείται ΟΕΟ

μίλησα και με τον Φίλιππα από το Ibiza Club και μου είπε ότι έχουν μηνιαίο καρτ 'αγώνα'. Οπότε τέλεια, να τρέξουμε και λίγο!!

ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΟ ΤΡΕΛΛΑ!
tsosmoulis - Πεμ 08 Ιούν 2006, 08:02:22
Θέμα δημοσίευσης:
Εχθές πιστεύω ήταν από τις καλύτερες συναντήσεις ever ε?
αν και έβρεξε ήταν ευκαιρία να μπούμε στην βρεγμένη πίστα και να ντριφτάρουμε αλύπητα!!
Ηρθανε και παιδιά τα οποία είχαμε καιρό να δούμε πχ τον χριστόφορο, τον λατρεμένο ραντανπλαν και φυσικά τον smpoko που με την παρέα του κάναμε καλές γύρες (πάντα με γραμμές Tease )

Τελειώνοντας αυτό το ποστ θα ήθελα να ΑΠΑΓΟΡΕΨΩ στον Μανώλιο και τον Σάκη να με μπριζόνουν για τα GP γιατί σας το είπα χθες το λέω τώρα και δημόσια:

ως τις 16 που πληρώνομαι ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ!!!!!!!

αν και ψήνομαι σαν την αλανιάρα στον κρεββάτι... Rolling eyes
DrJekyll - Παρ 09 Ιούν 2006, 09:03:02
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
ως τις 16 που πληρώνομαι ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ!!!!!!!

αν και ψήνομαι σαν την αλανιάρα στον κρεββάτι... Rolling eyes


Μητσάκο? Shocked
Σε τρώει το λωλαράκι σου ε?

Laughing Laughing Laughing
Και εγω θέλω αγώνα!
Δεν αγοράζουμε κανά 205 λέω εγώ?
tsosmoulis - Παρ 09 Ιούν 2006, 09:54:45
Θέμα δημοσίευσης:
Θα πάμε το σάββατο στις Σέρρες τελικά?
Μην μου πεις ότι τζάμπα θα κάτσω θεσσαλονίκη μοναχούτσικο Razz
DrJekyll - Παρ 09 Ιούν 2006, 11:03:26
Θέμα δημοσίευσης: ...
Λοιπόν!!
Όλοι μαζί!
Εγω πάντως είμαι μέσα...
Ο λιάκος πρέπει να είναι εδω..
ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΣΕΡΡΕΣ ΣΤΟ DRIFT???
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟ...!

nOkpos - Κυρ 11 Ιούν 2006, 07:49:03
Θέμα δημοσίευσης:
Oι συναντησεις στη θεσσαλονικη ειναι καθε τεταρτη 21.00 στα καρτ στο νεο ρυσιο?
DrJekyll - Κυρ 11 Ιούν 2006, 09:47:39
Θέμα δημοσίευσης: ...
AGAR AGAR!
DrJekyll - Κυρ 11 Ιούν 2006, 09:52:33
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
Oι συναντησεις στη θεσσαλονικη ειναι καθε τεταρτη 21.00 στα καρτ στο νεο ρυσιο?

Ναι...είναι στην καινούργια πίστα όμως..η παλιά έκλεισε...
100 μέτρα μετά την είσοδο της παλιάς θα δεις την ταμπέλα... Wink

Ωραία ηταν χθες...
αντε...την επόμενη όλοι μέσα στο GT...
nOkpos - Κυρ 11 Ιούν 2006, 10:17:18
Θέμα δημοσίευσης:
λεω να ερθω Very happy αυτη την τεταρτη
bakclima - Κυρ 11 Ιούν 2006, 11:37:22
Θέμα δημοσίευσης:
μη μου πειτε οτι πηγατε χθες Question Crying or Very sad Crying or Very sad

nopkos σε περιμενουμε να σε γνωρισουμε την τεταρτη Wink

Την τεταρτη θα σας δειξω και μια δυναμομετρηση Wink Wink Cool Cool Laughing Laughing
tsosmoulis - Δευ 12 Ιούν 2006, 10:33:01
Θέμα δημοσίευσης:
Εννοείται ότο πήγαμε. Μια βδομάδα το λέγαμε ρε γιώργο...

Περάσαμε τέλεια, όλα καλά, ψηθήκαμε και ίσως το άλλο σαββάτο ο ράλλος οργώσει Rolling eyes . Μανωλιό την Τετάρτη να βγάλεις Ιατρικό Ανακοινωθέν αν είσαι έτοιμος να τρέξεις για να ξέρω ποιον θα ποδοπατήσω Cool

ΥΓ. έχω πολύ καλό υλικό τελικά, και το 13άρι σβούριξε καλά στο βαρέλι!!
tsosmoulis - Τετ 14 Ιούν 2006, 14:11:31
Θέμα δημοσίευσης:
Περιττό να σημειώσω ότι σήμερα έχουμε συνάντηση έτσι? Wink
bakclima - Τρι 20 Ιούν 2006, 21:34:19
Θέμα δημοσίευσης:
αυριο να ερθετε ολοι Exclamation ο ''πρωην'' JR εχει μια πολυ καλη ιδεα και θελει να μας την πει Wink Wink Wink
tsosmoulis - Τετ 21 Ιούν 2006, 08:32:29
Θέμα δημοσίευσης:
θα φέρω και ένα πολυ special άτομο σήμερα μαζί μου, πληροφορίες δεν λέω απλά κάνει "μπιπ μπιπ" και έχει ένα 206 junior Razz
DrJekyll - Τετ 21 Ιούν 2006, 12:20:15
Θέμα δημοσίευσης: ...
Μην λείψει κανείς!!!
Razz
Road_Runner - Παρ 23 Ιούν 2006, 01:54:21
Θέμα δημοσίευσης:
Beep-Beep!!! Να ΄μαι και εγώ... Χάρηκά πολύ που σας γνώρισα από κοντά παιδιά. Κάνετε ποολύ καλή δουλειά και προβάλεται αρκετά το κλαμπ στην πατρίδα. Γουσταρα πολύ που τα είπαμε από κοντά και ελπίζω σύντομα να τα ξαναπούμε.
Wink
manolis - Κυρ 25 Ιούν 2006, 17:14:55
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
αρκετά παλιά είναι θα έλεγα απλά τώρα τα ανέβασα,κάλιο αργά παρά ποτέ!
ελπίζω να έχουμε νέο υλικό να κάνω καινούρια Cool


έχεις νέο υλικό Question
απο δεξιοτεχνία & GP
tsosmoulis - Δευ 26 Ιούν 2006, 07:27:00
Θέμα δημοσίευσης:
έχω αλλά δεν είναι κανένας από εμάς μέσα Evil
ο γιώργος με το 13άρι, το polo και τα πισωκίνητα Cool
manolis - Δευ 26 Ιούν 2006, 23:01:58
Θέμα δημοσίευσης:
θα έχεις την άλλη Κυριακή

ξέρεις απο που Turn-l

και ελπίζω να είσαι και εσύ μέσα Cool
tsosmoulis - Τετ 28 Ιούν 2006, 13:27:56
Θέμα δημοσίευσης:
sorry gia ta greeklish eimai agglia gia duo meres

Loipon to pira apofasi, deutera plirwnomai kiolas ola kala
bres lastixa, paw gia xronisma, sfiksimo to xeirofreno kai paw na ginw rompa me tin isuxia mou Razz
Road_Runner - Τετ 28 Ιούν 2006, 13:43:35
Θέμα δημοσίευσης:
Ωχ? τι βλάπουν τα ματάκια μου? Ιδρυση της tsosmoulis Racing Team?
Θα τρέξεις ρε θεριό?
tsosmoulis - Πεμ 29 Ιούν 2006, 09:01:49
Θέμα δημοσίευσης:
Ετσι είχα πει κα ιτην άλλη φορά και ακυρώθηκε.
Πρώτα ο θεός έτσι λέω... Cool
Αν και υπάρχει μία Cool τεράστια διαφορά ανάμεσα στο 'τρέχω' και 'γίνομαι ρόμπα' Wink
manolis - Δευ 10 Ιούλ 2006, 21:20:26
Θέμα δημοσίευσης:
τελικά για το touring στο Πήλιο πόσοι είμαστε Question Cool
corey - Δευ 10 Ιούλ 2006, 22:17:03
Θέμα δημοσίευσης:
Μάθαμε τιμές.... κλπ για Πήλιο???
Την Κυριακή τι έγινε??? Πως τα πήγατε?? Εσύ? Ο Μήτσος?
MEMsound - Τρι 11 Ιούλ 2006, 00:09:15
Θέμα δημοσίευσης:
corey έγραψε:
Μάθαμε τιμές.... κλπ για Πήλιο???
Την Κυριακή τι έγινε??? Πως τα πήγατε?? Εσύ? Ο Μήτσος?


Αναλυτικά εδώ: Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=166654#166654 Wink
tsosmoulis - Τρι 11 Ιούλ 2006, 08:08:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ειδικά μετά το τηλέφωνο που είχα από τον Σάκη σήμερα το πρωί, δεν έρχομαι με τίποτα Razz την παρασκευή, λέω να ξεκινήσω από τώρα Cool και πάντα ήμουν θαυμαστής της αρχιτεκτονικής Twisted evil
MEMsound - Τρι 11 Ιούλ 2006, 11:55:12
Θέμα δημοσίευσης:
Της αρχιτεκτονικής των κτηρίων ή της σχολής? Laughing Razz Cool Laughing Laughing
manolis - Σαβ 22 Ιούλ 2006, 15:58:04
Θέμα δημοσίευσης:
μητσάκο πότε θα πάμε για κανένα καφέ ΛΙΒΑΔΙ Question
nOkpos - Δευ 24 Ιούλ 2006, 07:11:17
Θέμα δημοσίευσης:
o bakclima την κυριακη στην επανομη? χμμμ.... :roll:και μετα στην τουμπα??? Rolling eyes Rolling eyes
tsosmoulis - Δευ 24 Ιούλ 2006, 09:32:54
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
μητσάκο πότε θα πάμε για κανένα καφέ ΛΙΒΑΔΙ Question


καλά ρε συ αλητάκο δεν ντρέπεσαι καθόλου? Είμαστε στην δουλειά μας ξεσηκώνεις για Λιβάδεια, πάρτυ με ψητά κτλ κτλ.
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕΕΕΕΕ

το Σάββατο ήμουν σε τρυφερή περίπτυξη και για αυτό δεν απάντησα στο τηλέφωνο Cool το είδα το πρωί.

ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
bakclima - Δευ 24 Ιούλ 2006, 18:14:44
Θέμα δημοσίευσης:
καλε ρε nOkpos με παρακολουθεις; Laughing βασικα ειδα δυο 206 μπορντο αλλα που να καταλαβω Embarassed ελα και εσυ και μιλα μου αφου με καταλαβες Wink αντε ποτε θα σε δουμε Exclamation Exclamation Exclamation
Μanoli που πεφτει το Λιβαδι Question (μαλλον θα εχει στροφες) Wink
nOkpos - Τρι 25 Ιούλ 2006, 00:30:44
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima στην επανομη συναντηθηκαμε μουρη με μουρη μολις μπαινεις στο χοριο...
manolis - Τρι 25 Ιούλ 2006, 23:18:40
Θέμα δημοσίευσης:
nOpkos την Τετάρτη έλα να γνωρίσουμε Wink ά και να δείς και το ΤΕΡΑΣ του Σάκη Laughing

το λιβάδι έχει στροφές ?δε ξέρω δεν έχω πάει ποτέ Scratch
μας δουλέυεις ρε Γιώργο

την Κυριακή πήγαμε για μπάνιο με τον Σάκη ΚΟΛΑΣΗ η επιστροφή Μητσάκο Cool
μας κυνηγούσε ένας Γάλλος με ένα 407 για να βγάλη φώτο το 206 του Σάκη
glf - Τετ 26 Ιούλ 2006, 20:35:22
Θέμα δημοσίευσης:
όποιος θέλει να δει το Λιβάδι, ας πάει απο εδώ μια βόλτα

http://www.galfas.gr/racing/races/2003/deth_photos.asp
PICASO - Πεμ 27 Ιούλ 2006, 19:07:34
Θέμα δημοσίευσης:
Να μαι και εγω!!!!!!
Καλα ρε!!!!Ετσι κανει ο κόσμος?????????????
ουτε ενα τηλεφωνω να δειτε αν ζω η αν πεθανα????????
Κανονιστε απο τωρα κυριοι την τριτη 1 Αυγουστου θα ειμαι κατω Σαλονικα!!!!Κανονιστε να πιουμε κανενα καφεδακι!!!!
manolis - Σαβ 29 Ιούλ 2006, 19:28:08
Θέμα δημοσίευσης:
που χάθηκες εσυ Question
Ηλία τις συναντήσεις της κάνουμε κάθε Τετάρτη βράδυ στην νέα πίστα κάρτ
στο Ρύσιο

έλα αυτή την Τετάρτη κατά της 9:30 Wink
nOkpos - Σαβ 29 Ιούλ 2006, 22:49:54
Θέμα δημοσίευσης:
γκρι 206 με το παλιο αυτοκολλητο απο το club...γυρνουσε απο χαλκιδικη περιπου 6-7 το απογευμα το σαββατο....???ποιοςς???
bakclima - Κυρ 30 Ιούλ 2006, 08:14:52
Θέμα δημοσίευσης:
ηταν gt μηπως Question , πινακιδες απο Θεσσαλονικη ή Σερρες Question
Δυστυχως αυτην την Τεταρτη δεν θα ερθω Crying or Very sad παω Κερκυρα Wink
vinman - Κυρ 30 Ιούλ 2006, 08:50:32
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
ηταν gt μηπως Question , πινακιδες απο Θεσσαλονικη ή Σερρες Question
Δυστυχως αυτην την Τεταρτη δεν θα ερθω Crying or Very sad παω Κερκυρα Wink


Τυχερούλη... Wink Wink
PICASO - Κυρ 30 Ιούλ 2006, 18:49:11
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
Δυστυχως αυτην την Τεταρτη δεν θα ερθω Crying or Very sad παω Κερκυρα Wink


Καλα ρε Γιωργη!!!Τωρα που θα ερθω εγω δεν θα εισαι???

manolis έγραψε:
Ηλία τις συναντήσεις της κάνουμε κάθε Τετάρτη βράδυ στην νέα πίστα κάρτ
στο Ρύσιο

έλα αυτή την Τετάρτη κατά της 9:30


Μανολι να εισαι συγουρος πως θα ερθω!!!Να ριξουμε και καμια ψιλη μεσα στην πιστα!!!
nOkpos - Κυρ 30 Ιούλ 2006, 20:52:35
Θέμα δημοσίευσης:
δεν θυμαμε τι ηταν... ενας με μακρια μαλλια ηταν μεσα Wink
manolis - Κυρ 30 Ιούλ 2006, 22:23:13
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
Δυστυχως αυτην την Τεταρτη δεν θα ερθω Crying or Very sad παω Κερκυρα Wink


καλές διακοπές Γιώργο θα τα πούμε Wink

PICASO έγραψε:
Μανολι να εισαι συγουρος πως θα ερθω!!!Να ριξουμε και καμια ψιλη μεσα στην πιστα!!!


ΟΚ Wink
εννοείτε Cool
MEMsound - Δευ 31 Ιούλ 2006, 03:50:35
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
δεν θυμαμε τι ηταν... ενας με μακρια μαλλια ηταν μεσα Wink


μου θυμίζει pduke.... Rolling eyes Cool
manolis - Δευ 31 Ιούλ 2006, 19:08:27
Θέμα δημοσίευσης:
επειδή τελευταία σε έχω στην πρίζα και στο χώσιμο tsosmoulini Whip
σου υπόσχομαι οτι θα φάς πολύ εκπαίδευση μετά της διακοπές
για να είσαι έτυμος. Thumb Left

Υ.Γ.
και πρίν τους αγώνες δεν θα γα**ς γιατί θα κάνεις μαλ***ες Laughing
Miltellas - Τρι 01 Αύγ 2006, 01:32:20
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
nOkpos έγραψε:
δεν θυμαμε τι ηταν... ενας με μακρια μαλλια ηταν μεσα Wink


μου θυμίζει pduke.... Rolling eyes Cool

Ω ΝΑΙ! Smile
tsosmoulis - Τρι 01 Αύγ 2006, 07:42:43
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
επειδή τελευταία σε έχω στην πρίζα και στο χώσιμο tsosmoulini Whip
σου υπόσχομαι οτι θα φάς πολύ εκπαίδευση μετά της διακοπές
για να είσαι έτυμος. Thumb Left

Υ.Γ.
και πρίν τους αγώνες δεν θα γα**ς γιατί θα κάνεις μαλ***ες Laughing


Όχι ρε συ γιατί το λες ότι με κράζεις?δεν κατάλαβα τίποτα τέτοιο Rolling eyes Razz
δεν γίνεται να μην το ρίχνει ο μητσάκος φίλε μου Cool
αλλά για την εκπαίδευση είμαι μέσα...άντε να είμαστε για σεπτέμβρη "έτοιμοι"
Steve - Τρι 01 Αύγ 2006, 12:08:09
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

δεν γίνεται να μην το ρίχνει ο μητσάκος φίλε μου Cool


Έτσι μπράβο... ρίξε και λίγο το σακάκι, μην το έχεις συνέχεια σηκωμένο Cool
tsosmoulis - Τρι 01 Αύγ 2006, 12:12:10
Θέμα δημοσίευσης:
ρε τον ψηλό μας ήρθε φορτσάτος... Twisted evil
Τι λέει ο στρατός όλα καλά? σας "κουράζουν"?
έμαθα το Σάββατο χάλια καλιθέα ε?
corey - Τρι 01 Αύγ 2006, 15:56:13
Θέμα δημοσίευσης:
Off Topic H Καλλιθέα το Σάββατο ήταν ΠΙΤΑ!!! ουτε να κουνηθείς μέσα ή έξω απο τα μαγαζιά. Αυτο ειναι καλο ή κακο? Rolling eyes οπως το πάρει κανεις.
Steve - Τρι 01 Αύγ 2006, 22:57:38
Θέμα δημοσίευσης:
Παρασκευήηη.... Rolling eyes

Στρατός τέλος Cool
MEMsound - Τετ 02 Αύγ 2006, 08:21:16
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
....Στρατός τέλος Cool


... το έχουμε καταλάβει ...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Τετ 02 Αύγ 2006, 08:30:13
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι τώρα θα πάει ναύτης...
MEMsound - Τετ 02 Αύγ 2006, 08:34:00
Θέμα δημοσίευσης:
...μούτσος???

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Τετ 02 Αύγ 2006, 10:35:19
Θέμα δημοσίευσης:
λούστρος Cool
PICASO - Τετ 02 Αύγ 2006, 14:29:30
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Παρασκευήηη.... Rolling eyes

Στρατός τέλος Cool


Για σενα λελε για μας no λελε!!!!
Εχουμε ακομα!!!!!!
Αντε ψηλε καλος πολίτης!!!!!!

Θα ειναι κανενας στην συναντηση σημερα ή τσαμπα θα ερθώ??????????? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
manolis - Τετ 02 Αύγ 2006, 21:43:44
Θέμα δημοσίευσης:
Ηλία πάρε τηλ. να πάμε για καφέδακι Wink
θα γυρνούσα πίσω αλλά είχα φτάσει σπίτι την ώρα που πήρες τηλ.
μένω και εγώ στην άλλη άκρη καταλαβαίνεις


tsosmouli είσαι μ@λ**@ς Thumb Down
tsosmoulis - Πεμ 03 Αύγ 2006, 07:44:04
Θέμα δημοσίευσης:
ρε δικέ μου...τι μαλ**ας...ήμουν στο εργοστάσιο μέχρι πολύ αργά το βράδυ είχαμε αβαρία. μην κράζετε με την πρώτη ευκαιρία, έλεος.
Είχα 30000000 αναπάντητες μέχρι και από τον Γιώργο που είναι Κέρκυρα!!
σε πήρα σήμερα τηλέφωνο και δεν απάντησες το πρωί.

Μην κράζεις you know i love you Love
vinman - Πεμ 03 Αύγ 2006, 16:23:15
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Παρασκευήηη.... Rolling eyes

Στρατός τέλος Cool


Επιτέλους......... Cool Razz
Θα ησυχάσει το στράτευμα... Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Σαβ 12 Αύγ 2006, 13:40:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ, ευχαριστώ... Afroman

Άντε και στα δικά σας Hunter
bakclima - Κυρ 13 Αύγ 2006, 01:06:28
Θέμα δημοσίευσης:
αντε καλος πολιτης ψηλε!!!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation
bakclima - Τρι 15 Αύγ 2006, 00:00:45
Θέμα δημοσίευσης:
για να ακουσω πως τα περασατε αλανια μου Question
manolis - Παρ 18 Αύγ 2006, 16:12:58
Θέμα δημοσίευσης:
Buongiorno. ολα καλά Cool
θα τα πούμε την Τετάρτη απο κοντά Wink
DrJekyll - Παρ 18 Αύγ 2006, 17:38:31
Θέμα δημοσίευσης: Miiiiitsaaako???

bakclima - Σαβ 19 Αύγ 2006, 15:53:01
Θέμα δημοσίευσης:
σε ποιον παει η κοκκινη καρτα;
manolis - Κυρ 20 Αύγ 2006, 15:36:58
Θέμα δημοσίευσης:
λες να πάει για εμένα Question

τι έκανα Scratch
tsosmoulis - Δευ 21 Αύγ 2006, 07:41:53
Θέμα δημοσίευσης:
μπα...για μένα πάει.

Ζητώ συγγνώμη σε όσους έπαιρναν τηλέφωνο και δεν απαντούσα την τελευταία εβδομάδα, όπως είναι γνωστό shit happens οπότε έτσι έγινε και τώρα. Τα υπόλοιπα από κοντά την Τετάρτη.

Και πάλι i apologize αλάνια μου Salute
Road_Runner - Δευ 21 Αύγ 2006, 10:01:05
Θέμα δημοσίευσης:
Σε έχουν φάει οι γυναίκεσ ρε Μήτσο...... Laughing
bakclima - Δευ 21 Αύγ 2006, 16:48:46
Θέμα δημοσίευσης:
πεστα Νικολα!!! Laughing Laughing
manolis - Τρι 29 Αύγ 2006, 22:14:24
Θέμα δημοσίευσης:
βλέπω να μην ερχόμαστε αύριο εγώ και ο Σάκης λόγο το οτι γιορτάζει η γυναικα του

πότε θα μετακομίσουμε χώρο Γιώργο Question
tsosmoulis - Τετ 30 Αύγ 2006, 07:30:08
Θέμα δημοσίευσης:
Να υποθέσω δηλαδή ότι η συνάντηση αναβάλεται? Rolling eyes
DrJekyll - Τετ 30 Αύγ 2006, 15:13:30
Θέμα δημοσίευσης: ...
Αφου δεν θα πάει κανένας Ρύσιο...ΣΗΜΕΡΑ καφεδουμπα στον Κυρίλλα - να θυμηθούμε τα παλιά!
ΑΛΕΜΑΟ
manolis - Τρι 05 Σεπ 2006, 21:56:36
Θέμα δημοσίευσης:
Μήτσο άκυρο το GP για το Σάββατο δεν θα γίνει Crying or Very sad
tsosmoulis - Τετ 06 Σεπ 2006, 07:14:55
Θέμα δημοσίευσης:
τί γίνεται ρε συ...όλα ακυρώνονται..και έφαγα τον τόπο για ζαντοημισλικοκατάσταση...

Σας έχω ένα καλό νεό όμως.

Το πρώτο ΣΚ του Νοέμβρη θα έχουμε trackday στο αυτοκινητοδρόμιο των Σερρών. Θα γίνει από το north clubs και υπολογίζεται η συμμετοχή στα 150 αυτοκίνητα.
Για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις εννοώ τα πρώτα 150 αυτοκίνητα που θα δηλώσουν συμμετοχή. Δηλαδή περίπου 7 μέσο όρο από κάθε club.

Πρέπει να γνωρίζω μέχρι τις 15 Σεπτεμβρη τις συμμετοχές και να μαζεύουμε το χρήμα σιγά σιγά και να μην καταληφθούν οι θέσεις μας από άλλους. Η συμμετοχή κοστίζει 25€.

Χωρίς να ρωτάω πολλά στάνταρ έχω...

1) Tον "δώσε μου πίστα να διαβώ" (γαβριλάκης)
2) Θα μαδήσω τον "δώσε μου πίστα να διαβώ" (εγώ)
3) Τον πισώκλιμα που είναι καιρός να δείξει το δόντια του RC του (bak)
4) Μητσούμπα????είσαι μέσα ε???

θα γίνει και η σχετική ενημέρωση στην συνάντηση και μέσω τηλεφώνου.
Παιδιά είναι μία καλή ευκαιρία να λάβουμε μέρος σε ένα ωραίο event και να γουστάρουμε τα αυτοκινητάκια μας.

Περιμένω συμμετοχές Twisted evil
DrJekyll - Τετ 06 Σεπ 2006, 08:47:15
Θέμα δημοσίευσης: ...
Εγω Μητσάκο μου είμαι 100% μέσα δεν θα χάσω αυτή την ευκαιρία...

ΕΕΕ!!!Ελπίζω τουλάχιστον αν δεν μπούμε όλοι μέσα, να είμαστε όλοι εκεί!
Αντε ρε μη λακήσετε και δεν πάμε!!! Twisted evil
glf - Τετ 06 Σεπ 2006, 10:24:58
Θέμα δημοσίευσης:
μα καλά, πόσα είναι τα... northclubs ????
tsosmoulis - Τετ 06 Σεπ 2006, 12:49:30
Θέμα δημοσίευσης:
Αν πάρεις όσα club είναι εγγεγραμμενα είναι 30+.

Στις συναντήσεις των υπευθύνων κάθε πρώτη Τρίτη του μήνα ο αριθμός των υπευθύνων είναι πάνω από 20, με κάποιες εξαιρέσεις φυσικά.

Υπολογίζεται ότι θα είναι σίγουρα 20 club παρόντα με μέσο όρο 7 αυτοκίνητα το κάθε club.

Εσύ νίκο πώς το βλέπεις, θα μπεις με το psclub ή το 106SC?
καλά το 106SC προβλέπω να καλύπτει τα κενά άλλων club γιατί τις 15 συμμετοχές τις έχει χαλάρα... Embarassed

άντε να δούμε κι εμείς τι θα κάνουμε Twisted evil
corey - Τετ 06 Σεπ 2006, 16:37:44
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
DrJekyll έγραψε:
ΕΕΕ!!!Ελπίζω τουλάχιστον αν δεν μπούμε όλοι μέσα, να είμαστε όλοι εκεί!
Αντε ρε μη λακήσετε και δεν πάμε!!! Twisted evil


Εγω μαλλον ειμαι μέσα για το όλο τουρ.....
glf - Τετ 06 Σεπ 2006, 19:48:36
Θέμα δημοσίευσης:
το ερώτημα δεν είναι με ποιο club θα είμαι... αλλά το να είμαι.

έχω μια περίεργη φαγούρα γιατί εκείνο το ΣΚ τρέχει και το Ράλλυ Κένταυρος και μου έχει λείψει το Πήλιο...

θα δείξει
nOkpos - Παρ 08 Σεπ 2006, 01:07:50
Θέμα δημοσίευσης:
χμμμ χθες 2 το βραδι ασημι 206 με πινακιδα ΝΕΧ-.... ποιος ηταν?απεναντη απο τα global
DrJekyll - Παρ 08 Σεπ 2006, 08:46:02
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
χμμμ χθες 2 το βραδι βασ.ολγας ασημι 206 με πινακιδα ΝΕΧ-.... ποιος ηταν?απεναντη απο τα global

Έλα ντε... Confused
Είχε αυτοκόλλητο πίσω?
Ο Κυριάκος Θα ήταν...τι κάνει αυτό το παλικάρι??ΑΡΑΓΕ???
Κ--Υ--Ρ--Ι--ΑΑΑΑΑ--Κ--ΟΟΟΟΟ!!!!! Razz

Εεεε!
Ποιός έλεγε ότι δεν χωράει ο 3λιτρος στο 307??
Laughing Laughing Laughing
εδω στο 205 χωράει!!! Laughing
http://www.autoblog.nl/archive/2006/05/14/peugeot_205_v6
nOkpos - Σαβ 09 Σεπ 2006, 00:42:34
Θέμα δημοσίευσης:
χμμ bakclima παλι στην τουμπα χθες το βραδι ε? κατα της 10 Wink και ακομα ενα παιδι με το αυτοκολητο στο σειχ σου ειδα χθες..!
bakclima - Σαβ 09 Σεπ 2006, 16:27:20
Θέμα δημοσίευσης:
που ακριβως με ειδες Question
bakclima - Σαβ 09 Σεπ 2006, 16:30:06
Θέμα δημοσίευσης:
για δωσε πληροφοριες για το αλλο peugeot στο σειχ σου; πχ χρωμα μοντελο Wink
nOkpos - Σαβ 09 Σεπ 2006, 16:58:04
Θέμα δημοσίευσης:
μπροστα απο το "Δελεαρ" πανω στην λαμπρακη..αλλα παλι δεν μπορουσα να σου μιλησω.
manolis - Σαβ 09 Σεπ 2006, 19:20:11
Θέμα δημοσίευσης:
5 Νοεμβρίου είναι το ράλι Κένταυρος και αν έχουμε πάρει με
τον Σάκη το 205 βλέπω να κάνουμε την πρώτη μας εμφάνιση εκεί Cool

Μήτσο τότε είναι και το trak day στης Σέρρες Question
DrJekyll - Δευ 11 Σεπ 2006, 18:52:13
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
5 Νοεμβρίου είναι το ράλι Κένταυρος και αν έχουμε πάρει με
τον Σάκη
το 205 βλέπω να κάνουμε την πρώτη μας εμφάνιση εκεί Cool

Μήτσο τότε είναι και το trak day στης Σέρρες Question


Καλά ρε κοπέλι...
Razz από πότε θα το πάρουμε??? Laughing
πλάκα με κάνεις? Laughing Laughing
Τελικά θα το δώσει ή θα τ'αγοράσετε ΕΣΥ & ο Σάκης???? Confused
ΕΣΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟ 106!
ΞΕΧΝΑ ΤΟ 205...ΑΣΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΙ... Twisted evil
bakclima - Τρι 12 Σεπ 2006, 00:16:04
Θέμα δημοσίευσης:
ααα!!! Μητσακο εχεις μεινει πισω, το 205 το πηραν τα αλανια (σακκης-μανολης) Wink Wink Wink Wink
DrJekyll - Τρι 12 Σεπ 2006, 08:53:46
Θέμα δημοσίευσης: ...

Καλά ρε!!!ΚΑΛΑ!!!! Laughing
tsosmoulis - Τρι 12 Σεπ 2006, 09:42:41
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
5 Νοεμβρίου είναι το ράλι Κένταυρος και αν έχουμε πάρει με
τον Σάκη το 205 βλέπω να κάνουμε την πρώτη μας εμφάνιση εκεί Cool

Μήτσο τότε είναι και το trak day στης Σέρρες Question


όχι τελικά μάλλον θα γίνει το δεύτερο ΣΚ οπότε είμαστε έτοιμοι για το κένταυρος χ0οχ0οχ0χο0χο0χο0χο0οχ0χο
tsosmoulis - Τρι 12 Σεπ 2006, 11:43:29
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
μπροστα απο το "Δελεαρ" πανω στην λαμπρακη..αλλα παλι δεν μπορουσα να σου μιλησω.


απότι φαίνεται φίλε κυκλοφορείς αρκετά θεσσαλονίκη μια και όλο αυτοκίνητα του club βλέπεις Laughing
όσο για το βακ και την Τούμπα τί να λέμε εκεί μένει το παιδί!
bakclima - Τρι 12 Σεπ 2006, 18:58:44
Θέμα δημοσίευσης:
τελικα ο Σακκης σημερα εκλεισε ενα 106 groupA και πεμπτη παει να το φερει Cool
Jekyll χτυπα εσυ το 205 Wink
tsosmoulis - Τετ 13 Σεπ 2006, 07:16:21
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπόν παιδιά ακούτε ακούτε

Κυριακή ναι μεν έχουμε συνάντηση αλλά ο tsosmoulis θα είναι στον αυτοκινητοδρόμιο των Σερρών Cool
όσοι πιστοι προσέλθετε, θα είναι και ένα καλό training για το track day.
nOkpos - Τετ 13 Σεπ 2006, 07:40:25
Θέμα δημοσίευσης:
tsoumouli ναι ναι Razz κανω αρκετες βολτες Razz
DrJekyll - Τετ 13 Σεπ 2006, 08:30:42
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
λοιπόν παιδιά ακούτε ακούτε

Κυριακή ναι μεν έχουμε συνάντηση αλλά ο tsosmoulis θα είναι στον αυτοκινητοδρόμιο των Σερρών Cool
όσοι πιστοι προσέλθετε, θα είναι και ένα καλό training για το track day.

Μητσάκοοοοο...
Εγω είμαι μέσα πάντως για τα Σέρρας.... Twisted evil
Τι λέτε να πάμε μια βόλτα εκεί?
nOkpos - Τετ 13 Σεπ 2006, 08:31:49
Θέμα δημοσίευσης:
μεσα ερχομαι και εγω!
nOkpos - Τετ 13 Σεπ 2006, 08:32:32
Θέμα δημοσίευσης:
ελα παμε ολοι μαζι Very happy
MEMsound - Τετ 13 Σεπ 2006, 08:58:17
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
τελικα ο Σακκης σημερα εκλεισε ενα 106 groupA και πεμπτη παει να το φερει Cool
Jekyll χτυπα εσυ το 205 Wink


ααααα εσείς έχετε αγριέψει...

well done... Cool Cool Cool Cool
glf - Τετ 13 Σεπ 2006, 09:06:30
Θέμα δημοσίευσης:
από μόνος σου είπες να πας Σέρρες ή βρήκες παρέα ? Smile

από το trackday-special.gr λέμε να είμαστε μερικοί και λέω και γω να το παλέψω να ανέβω. ο καιρός δεν ξέρω...
tsosmoulis - Τετ 13 Σεπ 2006, 09:19:03
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
από μόνος σου είπες να πας Σέρρες ή βρήκες παρέα ? Smile

από το trackday-special.gr λέμε να είμαστε μερικοί και λέω και γω να το παλέψω να ανέβω. ο καιρός δεν ξέρω...


ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ!
βασικά θα πάμε με τον Παναγιώτη από 106SC και άλλους υπευθύνους από το north club για να δούμε την πίστα εν όψη track day.

Τώρα που επιτέλους έχω και ραλλοζάντες είμαι έτοιμος Armed Hunter

άντε να μπούμε και σε ένα αγωνιστικό να δούμε την χάρη του, έ?φανταστικέ glf??? Love
glf - Τετ 13 Σεπ 2006, 16:33:59
Θέμα δημοσίευσης:
ναι το έχω στο πρόγραμμα να έρθω
Ronin - Τετ 13 Σεπ 2006, 17:34:13
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

άντε να μπούμε και σε ένα αγωνιστικό να δούμε την χάρη του, έ?φανταστικέ glf??? Love


Γεγονός είναι οτι η συνοδήγηση με τον κ.glf στις Σέρρες είναι φοβερή εμπειρία!!

Καλή διασκέδαση (και να δεθείς σφιχτά) Wink Wink
bakclima - Τετ 13 Σεπ 2006, 19:05:57
Θέμα δημοσίευσης:
τι ωρα θα ξεκινησουμε για Σερρες (Μητσακο απαντησε γρηγορα για να πεσουν τα τηλεφωνα Wink )
manolis - Τετ 13 Σεπ 2006, 22:00:48
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
μεσα ερχομαι και εγω!

Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
καλά ρε nΟpko εσύ δεν έρχεσε στις συνατήσεις μας στη Θεσ/νίκη
και θα έρθεις τώρα, και μάλιστα στης Σέρρες
manolis - Τετ 13 Σεπ 2006, 22:06:03
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
DrJekyll έγραψε:

Καλά ρε!!!ΚΑΛΑ!!!! Laughing


μην τρελαίνεσαι Μήτσο το 205 υπάρχει ακόμα άντε πάρτο Wink
glf - Τετ 13 Σεπ 2006, 22:38:17
Θέμα δημοσίευσης:
Ronin έγραψε:

Γεγονός είναι οτι η συνοδήγηση με τον κ.glf στις Σέρρες είναι φοβερή εμπειρία!!

Καλή διασκέδαση (και να δεθείς σφιχτά) Wink Wink


Πάνο το δικό σου δεν ήταν τίποτα σε σχέση με το τετακέ με 4η παρακαλώ που έκανα στην (πρώην) κοπελιά του Παφίλη στο μεγάλο trackday των clubs...
σταμάτησα, αλλά μέσα στο δρόμο... στις αριστερές Κ3-Κ4

τώρα θα κατέβω με κάτι full slick που έχω εδώ και καιρό και κάθονται. ΠΟΛΕΜΟΣ ΛΕΜΕ!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
nOkpos - Τετ 13 Σεπ 2006, 23:10:41
Θέμα δημοσίευσης:
καλα ρε σι Μανώλη δεν ερχομαι κανενα προβλημα
tsosmoulis - Πεμ 14 Σεπ 2006, 07:24:19
Θέμα δημοσίευσης:
Μανωλιό θα μας κάνεις την τιμή να έρθεις? άντε να σε δούμε και εν δράσει! θα έρθει και ο σάκης τώρα που μιλήσαμε, άντε ΨΗΣΟΥ!!!!
να σηκώσουμε και το "206ακι" στις 2 ρόδες λέει...χ0οχ0οχ0οχ0χο0χο0χο0.

όσο για σένα nopkos δεν νομίζω να το είπε με σκοπό να σε προσβάλει ή κάτι τέτοιο.
Ronin - Πεμ 14 Σεπ 2006, 09:01:55
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
Ronin έγραψε:

Γεγονός είναι οτι η συνοδήγηση με τον κ.glf στις Σέρρες είναι φοβερή εμπειρία!!

Καλή διασκέδαση (και να δεθείς σφιχτά) Wink Wink


Πάνο το δικό σου δεν ήταν τίποτα σε σχέση με το τετακέ με 4η παρακαλώ που έκανα στην (πρώην) κοπελιά του Παφίλη στο μεγάλο trackday των clubs...
σταμάτησα, αλλά μέσα στο δρόμο... στις αριστερές Κ3-Κ4

τώρα θα κατέβω με κάτι full slick που έχω εδώ και καιρό και κάθονται. ΠΟΛΕΜΟΣ ΛΕΜΕ!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Thumb Left Thumb Left
MEMsound - Πεμ 14 Σεπ 2006, 09:13:16
Θέμα δημοσίευσης:
ρεεεεεε θέλω και γω Σέρρες και glf... Laughing Laughing Laughing
glf - Πεμ 14 Σεπ 2006, 09:41:34
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
ρεεεεεε θέλω και γω Σέρρες και glf... Laughing Laughing Laughing


ε, έλα πάνω !!!
corey - Πεμ 14 Σεπ 2006, 15:58:36
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιοι ειναι μέσα για το όλο "τουρ".
Ψίνομαι να 'ρθω για βόλτα. Δώσατε τπτ ωρα/τοπος συνάντησης?
Δλδ συνάντηση γιοκ...
DrJekyll - Πεμ 14 Σεπ 2006, 16:20:06
Θέμα δημοσίευσης: ...
Corey...
3-4 αυτοκίνητα θα είμαστε από εδω...
Περίπου 9 η ώρα θα είμαστε έτοιμοι για να φύγουμε αλλά ακόμα δεν έχουμε πει σημείο εκκίνησης...Λογικά στα Carefour της ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ βολεύει όλους μας...

Άμα θες στείλε σε πμ τηλέφωνο, να σου πω ακριβώς τι ώρα θα συναντηθούμε και που...
MEMsound - Πεμ 14 Σεπ 2006, 17:18:31
Θέμα δημοσίευσης:
corey έγραψε:
Ποιοι ειναι μέσα για το όλο "τουρ".
Ψίνομαι να 'ρθω για βόλτα. Δώσατε τπτ ωρα/τοπος συνάντησης?
Δλδ συνάντηση γιοκ...


βρε ποια συνάντηση...
εδώ λένε για Σερρες!!

μαζευτείτε όλοι να πάτε να γουστάρετε και να ξεκαυλώσετε λίγο...

καφέ μπορείτε να πιείτε και εκεί... Cool Cool Laughing Laughing

μακάρι να ήταν πιο κοντά να έρθω και γω...
tsosmoulis - Παρ 15 Σεπ 2006, 12:56:17
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν...

Η τελευταία μου ενημέρωση είναι η εξής:

Υπάρχει ένα προαιρετικό ραντεβού στην Λητή στις 9:45 Κυριακή πρωί.
Εγώ θα είμαι εκεί να ξεκινήσω με f1pilot κτλ. Επειδή είναι Κυριακή πρωί κια σας ξέρω δεν θέλω να δεσμέυω κανέναν και να πιέσω. Στις 10 θα ξεκινήσουμε από την Λητή αλλιώς στην πίστα των Σερρών.

Για περισσότερες info στο κινητό μου Wink
PICASO - Σαβ 16 Σεπ 2006, 00:47:18
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα ρε!!!!!!!!Μια φορα κατεβαινω και εγω απο Αλεξ/πολη να ερθω στην συναντηση και εσεις κανονιζεται να πατε Σερρες?
Πλακα μου κανετε???????? Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Θα ειναι κανενας στο city gate ή θα παω σαν τοτε στο ρυσιο που ημουν μονος και ερειμος?????
Πιστευω να δω κανεναν την κυριακη να τα πουμε!!!!
Αντε να δειτε και το εργαλειο οσοι δεν το ειδαν!!!!!!!!
manolis - Κυρ 17 Σεπ 2006, 10:04:54
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
καλα ρε σι Μανώλη δεν ερχομαι κανενα προβλημα


δεν το είπα για να σε προσβάλλω αλλά ..........................................................................
........κανένας δεν γνώριζε κανέναν πρίν δημιουργηθεί το club
όλοι όμως είχαμε και έχουμε το ίδιο πάθος και μέσο του club
το μοιραστήκαμε.
είμαστε όλοι μια παρέα, τώρα αν θές να τα λες με αυτή την παρέα μόνο
μέσο του site κανένα πρόβλημα. Wink

στις συναντήσεις πάντως δεν τρώμε ανθρώπους. Cool
tsosmoulis - Δευ 18 Σεπ 2006, 09:11:08
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
nOkpos έγραψε:
καλα ρε σι Μανώλη δεν ερχομαι κανενα προβλημα


δεν το είπα για να σε προσβάλλω αλλά ..........................................................................
........κανένας δεν γνώριζε κανέναν πρίν δημιουργηθεί το club
όλοι όμως είχαμε και έχουμε το ίδιο πάθος και μέσο του club
το μοιραστήκαμε.
είμαστε όλοι μια παρέα, τώρα αν θές να τα λες με αυτή την παρέα μόνο
μέσο του site κανένα πρόβλημα. Wink

στις συναντήσεις πάντως δεν τρώμε ανθρώπους. Cool


ειδικά ο μανώλης δεν τρώει Razz μόνο κανά τσαγάκι πίνει που και που Razz
χο0οχ0χο0χοχ0οχ0οχ0χο0χο0
μην στραβώνεις κρητικάτσι!!!!
glf - Δευ 18 Σεπ 2006, 11:35:14
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπόν καλά περάσαμε και χωρίς παρατράγουδα. ευτυχώς που δεν έριξε και καμιά τρελή βροχή, αλλά και να έριχνε θα αρχίζαμε τα χορευτικά στην πίστα, δε πειράζει Smile

εγώ και ο Στέλιος που είχα απο Κοζάνη το καταχαρήκαμε πάντως, ελπίζω και οι υπόλοιποι Smile
manolis - Δευ 18 Σεπ 2006, 21:32:30
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmouli εσυ μπήκες μέσα στην πίστα Question

σου βρήκα και λάστιχα Wink
tsosmoulis - Τρι 19 Σεπ 2006, 07:55:22
Θέμα δημοσίευσης:
μπήκα μπήκα!
πολύ καλή εμπειρία (πρώτη μου φορά στις Σέρρες Laughing )

ήμουν από ξενύχτι και μέχρι τις 2-3 το μεσημέρι το σύστημα δεν λειτουργούσε, μετά κάπως συνήλθα και με αναγνωρτιστική βόλτα και με το αγωνιστικό του Νίκου αλλά μετά και με το δικό μου κάπως σαν να βρήκα τα πατήματα μου μέσα στην πίστα. Ενδεικτικό ότι γυρνούσα μέσα στην πίστα μέχρι που άναψε το λαμπάκι Twisted evil

Απολογισμός:
Χρειάζεται πολύ προσπάθεια από πλευράς μου αλλά κάποια στιγμή θα γυρίζω μέσα εκεί με τουλάχιστον 1:41-43 με το αυτοκίνητο όπως είναι τώρα.

Επίσης ένα καμμένο κομμάτι του θόλου όπου ο "χειρούργος" Γκάλφας διόρθωσε.

Ανυπομονώ για την επόμενη φορά!
DrJekyll - Τρι 19 Σεπ 2006, 09:15:33
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Καλα ρε!!!!!!!!Αντε να δειτε και το εργαλειο οσοι δεν το ειδαν!!!!!!!!

Γιαααααα πόσταρε καμία φωτό να το μπανίσουμε ρε τσάκαλε.....
glf - Τρι 19 Σεπ 2006, 09:32:06
Θέμα δημοσίευσης:
α δε μου λες, ο θόλος κράτησε με την επισκευή από το ταξίδι της επιστροφής ?

λογικά δε θα ξανασχοληθείς με το σημείο αυτό Smile
tsosmoulis - Τρι 19 Σεπ 2006, 11:10:29
Θέμα δημοσίευσης:
ναι ναι μια χαρά είναι τώρα, έπιασε και καλά στο κάτω μέρος οπότε είμαστε jet!
στερέωσα και με σιλικόνη το tweeter γιατί όπως θυμάσαι από το κερμπ είχαμε αποσύνδεση.
Cool Cool Cool
glf - Τρι 19 Σεπ 2006, 11:50:18
Θέμα δημοσίευσης:
χεχεχ ε τι μου θύμισες τώρα...

ΜΑΣ ΕΣΒΗΣΕ ΤΟ 106 του Δημήτρη από το φυγοκεντρικό διακόπτη της μηχανής ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΙΣΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!

αυτά μόνο όταν οδηγάει ραλλιάρης και καβαλάει ότι κερμπ βρει στο διάβα του

Laughing Laughing
tsosmoulis - Τρι 19 Σεπ 2006, 12:10:19
Θέμα δημοσίευσης:
και αν πρόσεξες όλα έγιναν στο ίδιο κερμπ ε? χ0οχ0χο0χο0χοχ0οχ0ο
Road_Runner - Τρι 19 Σεπ 2006, 12:42:03
Θέμα δημοσίευσης:
Για αυτο τον λόγο είχε εγκαταλείψει και ο Gonakinnen στο πρώτο GTCC... Laughing Laughing Laughing
manolis - Σαβ 23 Σεπ 2006, 09:32:32
Θέμα δημοσίευσης:
glf θα έρθει κανένας απο το r40 αύριο στη δεξιοτεχνία αν ναι
να φέρει αυτοκόλλητα r40 για το αγωνιστικό του Σάκη Wink
glf - Σαβ 23 Σεπ 2006, 09:56:03
Θέμα δημοσίευσης:
θα είμαστε όλοι στη Χαλκιδική, που αραβωνιάζεται ο rallycards.....
manolis - Τετ 27 Σεπ 2006, 21:03:05
Θέμα δημοσίευσης:
αναβάλετε η Ανάβαση Πορταριάς οπότε δεν θα πάμε με saki-tsosmouli Sad

η συνάντηση την Κυριακή θα γίνει κανονικά φαντάζομαι Question
bakclima - Τετ 27 Σεπ 2006, 22:09:18
Θέμα δημοσίευσης:
βεβαιος Cool Cool Cool
bakclima - Τετ 27 Σεπ 2006, 22:37:39
Θέμα δημοσίευσης:
δειτε και αυτο: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=8426
manolis - Κυρ 08 Οκτ 2006, 22:06:16
Θέμα δημοσίευσης:
πολύ βρόχα φάγαμε στο ράλι ΔΕΘ Afroman
tsosmoulis - Δευ 09 Οκτ 2006, 08:30:59
Θέμα δημοσίευσης:
ναι αλλά ο ράλλος έστιβε ακόμα και στην βρόχα
χ0οχ0χο0χο0χοχ0

δεν ξέρω για τα υπόλοιπα παιδιά εγώ πέρασα υπέροχα και τις 2 μέρες στο ράλλυ ΔΕΘ, παρόλες τις αντίξοες συνθήκες.
Άλλωστε πρέπει να μαθαίνουμε πώς θα πάμε φιλανδία Shocked Cool

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι...ΚΟΡΣΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
bakclima - Δευ 09 Οκτ 2006, 19:51:29
Θέμα δημοσίευσης:
σσσσςςςςς!!!! κρυβε λογια Wink Wink Wink
manolis - Δευ 09 Οκτ 2006, 20:09:40
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι...ΚΟΡΣΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ



έτσι έτσι Cool Very happy Cool Laughing
bakclima - Τετ 11 Οκτ 2006, 20:03:37
Θέμα δημοσίευσης:
την κυριακη ξερετε που θα μαζευτουμε Wink
manolis - Τετ 11 Οκτ 2006, 20:23:11
Θέμα δημοσίευσης:
είπαμε cafe famous στο CITY GATE Cool
corey - Τετ 11 Οκτ 2006, 20:25:11
Θέμα δημοσίευσης:
Μήπως να πάμε στο δίπλα?? Ο μήτσος θα παραπονιέται πάλι.... στο famous εχει σερβιτόρους ενώ στο άλλο Wink
vinman - Τετ 11 Οκτ 2006, 20:26:07
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
είπαμε cafe famous στο CITY GATE


Εδώ δίπλα δηλαδή...... Laughing Laughing Laughing
(Πρέπει να ξανακάνω μια καταδρομική μέχρι επάνω....να δώ πότε όμως...)
tsosmoulis - Πεμ 12 Οκτ 2006, 07:22:06
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΛΑ δικέ μου να φάμε και κανά κοψιδάκι... Cool

ΣΤΑΝΤΑΡ θα πάμε στο δίπλα. εκτός και αν θέλετε να κάτσετε εσείς εκεί και εγώ στο δίπλα. ξέρεις..κοντά στις γλάστρες που χωρίζουν τα 2 μαγαζιά να τα λέμε κιόλας Razz Razz Razz Razz
Road_Runner - Πεμ 12 Οκτ 2006, 11:06:17
Θέμα δημοσίευσης:
Για το carefour μιλατε στον δρομο προς Χαλκιδική;;
Εκεί γίνονται οι συναντήσεις; Για να ξέρουμε που θα γίνει η έφοδος.....
tsosmoulis - Πεμ 12 Οκτ 2006, 11:28:29
Θέμα δημοσίευσης:
Μιλάμε για την άλλη πλευρά της πόλης σε ένα νέο εμπορικό με παρκινγκ κτλ κτλ.

Πριν κάνεις την έφοδο πάρε και τον βρωμερό λεφο, ρίξε σύρμα να κανονίσω τίποτα καλό Wink Wink
Road_Runner - Πεμ 12 Οκτ 2006, 11:32:41
Θέμα δημοσίευσης:
Λες να κάνουμε καμια καταδρομική όπως περισυ στην Αράχωβα; Αλλά προς θεσσαλονίκη μεριά;;; Rolling eyes
tsosmoulis - Πεμ 12 Οκτ 2006, 11:33:28
Θέμα δημοσίευσης:
λες λες λες λες λες?
Steve - Πεμ 12 Οκτ 2006, 17:50:57
Θέμα δημοσίευσης:
ψο ψο ψο ψο ψο! Very happy
manolis - Πεμ 12 Οκτ 2006, 21:56:28
Θέμα δημοσίευσης:
ρίξτε την ψήφο το πρωί και ελάτε Very happy
manolis - Κυρ 15 Οκτ 2006, 21:24:55
Θέμα δημοσίευσης:
καλά ρε tsosmouli πάλι λιώμα έγινες και δεν ήρθες στη συνάντηση Question Laughing
ελπίζω οχι για γυναίκα ε Laughing
Road_Runner - Κυρ 15 Οκτ 2006, 22:03:21
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
καλά ρε tsosmouli πάλι λιώμα έγινες και δεν ήρθες στη συνάντηση Question Laughing
ελπίζω οχι για γυναίκα ε Laughing


Τι ελπίζεις όχι με γυναίκα; Με γυναίκα ΕΠΡΕΠΕ να ειναι.....
Αντε Μητσάκο εραστήηηηη!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Δευ 16 Οκτ 2006, 07:18:13
Θέμα δημοσίευσης:
λασπολόγοι Cool
Steve - Δευ 16 Οκτ 2006, 09:49:30
Θέμα δημοσίευσης:
Με άντρα ήταν η π****άρα Embarassed
MEMsound - Δευ 16 Οκτ 2006, 09:52:06
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΑΑΑΑΑ Μήτσο με απατάς???????
Shocked Shocked Shocked
Laughing Laughing Laughing
Steve - Δευ 16 Οκτ 2006, 09:54:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε 9084, σε απατάει Razz
Gr@lly - Δευ 16 Οκτ 2006, 13:19:14
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
ΑΑΑΑΑΑ Μήτσο με απατάς???????
Shocked Shocked Shocked
Laughing Laughing Laughing


Κατσε καλά εσύ.... Wink Wink Wink
Αλλα έλεγες χθες...
Τον βαρέθηκα και κάτι τέτοια.
Laughing Laughing Laughing Cool
tsosmoulis - Δευ 16 Οκτ 2006, 14:31:44
Θέμα δημοσίευσης:
Όλες θα πάρετε Cyclops λυσσάρες Whip

τί να πει και ο γαβριλάκης δηλαδή...που στο πέρασμα του οι γυναίκες πετάνε (όχι ρούχα) εκκεντροφόρους, πολλαπλές, 16v κεφαλές

Twisted evil Twisted evil Twisted evil
bakclima - Δευ 16 Οκτ 2006, 19:38:28
Θέμα δημοσίευσης:
Μητσακο, καποιο βραδυ θα σε παω σε ενα μαγαζι να κανουμε παιχνιδι Wink , εχουν ψηθει..., θα τα φορτωνουμε..., αλλα δεν ξερω πιο βραδυ θα ειναι αυτο Crying or Very sad
tsosmoulis - Τρι 17 Οκτ 2006, 07:47:55
Θέμα δημοσίευσης:
για κράχτην να παίρνετε τον τυροκόμο που είναι και μόντελος Laughing

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Road_Runner - Τρι 17 Οκτ 2006, 11:24:15
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
Μητσακο, καποιο βραδυ θα σε παω σε ενα μαγαζι να κανουμε παιχνιδι Wink , εχουν ψηθει..., θα τα φορτωνουμε..., αλλα δεν ξερω πιο βραδυ θα ειναι αυτο Crying or Very sad


Κατεβάστε και προς τα κατω τιποτα γιατι οι λυσάρηδες εδω δεν μαζευονται με τιποτα......
bakclima - Τρι 17 Οκτ 2006, 19:16:27
Θέμα δημοσίευσης:
μητσακο τι λες για την παρασκευη;;; 90% θα ειμαι μονος Wink
vinman - Τρι 17 Οκτ 2006, 19:58:37
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
για κράχτην να παίρνετε τον τυροκόμο που είναι και μόντελος Laughing

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Mόνο μοντέλος Question
Θεός είναι... Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Τετ 18 Οκτ 2006, 07:29:21
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
μητσακο τι λες για την παρασκευη;;; 90% θα ειμαι μονος Wink


καλά ρε συ περίμενες να βάλεις βέρες για να μου ζητήσεις να βγούμε?αλήτη! Twisted evil
bakclima - Τετ 18 Οκτ 2006, 16:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
σσσσσςςςςς βρε!!!!!!! μας ακουν!!!!!!
ααα, ο τυροκομος μαλλον αλλαξε και κινητο Crying or Very sad Crying or Very sad οποτε συδκολα θα τον ξαναβρουμε
manolis - Τετ 18 Οκτ 2006, 19:38:51
Θέμα δημοσίευσης:
ενοούσα οτι δεν τα έπινε για καμιά κ@ργιόλ@ Smile Beer

αμέσως εκδηλωθήκατε παλιοντιντίδες Silly
Road_Runner - Τετ 18 Οκτ 2006, 22:36:01
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Πεμ 19 Οκτ 2006, 07:47:42
Θέμα δημοσίευσης:
Όντως άλλαξε νούμερο...και λέει έχασε τα δικά μας.
Αλλά φυσικά εγώ το έχω χ0οχ0χο0χο0

δουλεύει σαββατόβραδο και το πρωί που να σηκωθεί..
εδώ δεν ξυπνούσε όταν κωλοβαρούσε θα σηκωθεί τώρα που δουλεύει? Confused
manolis - Τρι 24 Οκτ 2006, 21:12:44
Θέμα δημοσίευσης:
τη έμαθα tsosmouli δεν θα έρθεις τελικά μαζί μας Λιβαδιά Question

το αγωνιστικό έχει γίνει κούκλα Cool άντε να τραβήξεις και καμιά φώτο να
την βάλουμε στο site Wink

κανείς άλλος Question
tsosmoulis - Τετ 25 Οκτ 2006, 08:06:17
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς δεν θα έρθω Crying or Very sad

ενημερώθηκα (λίγο αργά) ότι θα παραδώσω την πτυχιακή μου την άλλη τρίτη και είμαι σε αγώνα δρόμου αυτές τις μέρες...
Ξέρεις πόσο πολύ ήθελα να σας στηρίζω Confused
τουλάχιστον από την τρίτη και μετά που τελειώνει ο βραχνάς θα έχω πλεόν μόνο την δουλειά και θα είμαι ανα πάσα ωρα και στιγμή μάχιμος.

Σόρρυ και πάλι... Crying or Very sad Crying or Very sad
glf - Τετ 25 Οκτ 2006, 08:45:47
Θέμα δημοσίευσης:
είναι κανείς για.. χαλαρό Αιγίνιο την 28η ? έτσι για meeting...
bakclima - Κυρ 29 Οκτ 2006, 20:13:35
Θέμα δημοσίευσης:
manoli τι εγινε τελικα, εμαθα 6 Exclamation Cool ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΛΑΝΙΑ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
tsosmoulis - Δευ 30 Οκτ 2006, 08:54:00
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο στα παιδιά!!!

Νίκο...λίγο αργά το είδα το ποστ σου Embarassed
glf - Δευ 30 Οκτ 2006, 09:00:24
Θέμα δημοσίευσης:
βασικά πήγαμε στη δειξιοτεχνία της Βέροιας την Κυριακή και μετά στο Αιγίνιο, αλλά βασικά το χάλι της πίστας μέ έκανε να μη θέλω να ξαναπάω!! μόνο για την παρέα...
tsosmoulis - Δευ 30 Οκτ 2006, 09:02:03
Θέμα δημοσίευσης:
δυστυχώς δεν πήρα(με) μέρος σε αυτή την δεξιοτεχνία...
αλλά που άραγε είναι η επόμενη????χεχεχεχεχεχεχεχεχ Cool Cool Cool
glf - Δευ 30 Οκτ 2006, 13:03:46
Θέμα δημοσίευσης:
φιλαράκι, τώρα θα είμαστε αντίπαλοι. χοχοχοχοχ

αλλά είσαι τυχερός που ρίχνω αβέρτα κορίνες....
tsosmoulis - Δευ 30 Οκτ 2006, 15:29:27
Θέμα δημοσίευσης:
μια χαρούλα! αν είναι θα κάνουμε διαγωνισμό ποιος θα ρίξει τις περισσότερες κορίνες Laughing Laughing Laughing
PICASO - Τετ 01 Νοέ 2006, 22:33:11
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
αλλά που άραγε είναι η επόμενη??


Που ειναι η επομένη???????????????????ΟΕΟ???????
glf - Πεμ 02 Νοέ 2006, 01:01:07
Θέμα δημοσίευσης:
την Κυριακή στην Κοζάνη...

καιρού επιτρέποντος βέβαια.. οχι τόσο για βροχή όσο για κρύο..
Road_Runner - Πεμ 02 Νοέ 2006, 08:44:58
Θέμα δημοσίευσης:
Νίκο να φοβάσε τον Tsosmouli σιγά σιγά... Σε αυτόν τον αγώνα θα επανέλθει στον καλό του εαυτό με bucket, πυργολεβιέ και σύντομα και μπλοκε...... Laughing Rolling eyes
Steve - Πεμ 02 Νοέ 2006, 22:12:17
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
και σύντομα και μπλοκε...... Laughing Rolling eyes


Αρχίσαμε τις μαλ***ες πάλι? Razz
manolis - Πεμ 02 Νοέ 2006, 22:58:44
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ μάλλον θα τρέξω με το αυτοκίνητο του μητσάκου Cool
άν θα τρέξω βέβαια Rolling eyes
manolis - Σαβ 11 Νοέ 2006, 20:28:33
Θέμα δημοσίευσης:
αυτή την Κυριακή επιστρέφω ρεμάλια Rambo στη συνάντηση Cool
manolis - Τετ 15 Νοέ 2006, 22:22:58
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπόν υπάρχει κανείς που θα πάει Σέρρες την Κυριακή για το ΤD:?:
αν είναι να πάμε μαζί Wink
bakclima - Τετ 15 Νοέ 2006, 23:09:13
Θέμα δημοσίευσης:
manoli κατι εγραψα στο track day στις αθλητικες εκδηλωσεις Wink
bakclima - Παρ 24 Νοέ 2006, 22:58:11
Θέμα δημοσίευσης:
sorry που χαθηκα αλλα ετρεχα στα νοσοκομεια, τελος καλο αλλα καλα, την κυριακη στη συναντηση θα εχω και τις πλακετες σας, φερτε και οτι βιντεο, φωτογραφιες κ.τ.λ. και εσυ μητσακο φερε αν μπορεις και το φορητο σου Wink
tsosmoulis - Δευ 27 Νοέ 2006, 08:30:05
Θέμα δημοσίευσης:
καλημέρα σε όλους, τί κάνουμε?
george όλα καλά?σε έχει αρρωστήσει αυτό το RC Razz

ζητώ συγγνώμη που δεν ήρθα την Κυριακή στην συνάντηση, κοιμήθηκα γύρω στις 9μιση το πρωί όπότε τις αναπάντητες σας τις είδα στις 4 το απόγεύμα (ξαναέζησα πατριωτικό φοιτητικό ξύπνημα μετά από 7 μήνες...κωλοδουλειά)

και πάλι sorry Confused Evil
DrJekyll - Δευ 27 Νοέ 2006, 13:28:59
Θέμα δημοσίευσης:
Γιώργουμ'?
Γιατί δεν ήρθες Γιώργουμ'?

όΛα καΛά ντσακαΛάκο?
bakclima - Κυρ 10 Δεκ 2006, 14:58:41
Θέμα δημοσίευσης:
Scratch
smpokos - Δευ 11 Δεκ 2006, 18:08:26
Θέμα δημοσίευσης:
βασικα κυριακη λεμε να κανουμε μια επισκεψη στην πιστα του αιγινιου ξανα μιας και διαφοροι καφροι δεν μας αφησαν να κανουμε χρονομετρημενα αυτη την κυριακη...οσοι πιστοι προσελθετε.....αντε να μαθουμε και τπτ απο εσας που εχετε ξανατρεξει και σε event και σε αλλες πιστες Very happy
glf - Δευ 11 Δεκ 2006, 18:55:28
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ θα είμαι στη Γ.Σ. του Συνδέσμου Οδηγών Αγώνων Β.Ε. οπότε δεν παίζει...
tsosmoulis - Τρι 12 Δεκ 2006, 08:20:03
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
εγώ θα είμαι στη Γ.Σ. του Συνδέσμου Οδηγών Αγώνων Β.Ε. οπότε δεν παίζει...


θα τα πούμε εκεί αγαπητέ κύριε Γκάλφα μας Laughing
DrJekyll - Πεμ 14 Δεκ 2006, 16:49:48
Θέμα δημοσίευσης: ...
Που είστε μωρή ΛΟΥΚΙΕΣ????
smpokos - Πεμ 14 Δεκ 2006, 17:31:43
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ψηνεται κανενας για πιστα μαλλον Crying or Very sad Rolling eyes
206 groupA - Τετ 27 Δεκ 2006, 19:34:33
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα να κανω μια ερωτηση?
παιζει μηπως φαση για συναντηση και για την τελευταια κυριακη του χρουνου?

bakclima - Τετ 27 Δεκ 2006, 21:06:13
Θέμα δημοσίευσης:
συναντηση θα κανουμε στις 6 Ιανουαριου, τωρα αν ερθεις την κυριακη ριξε ενα τηλ να βρεθουμε Wink
bakclima - Τετ 27 Δεκ 2006, 21:12:59
Θέμα δημοσίευσης:
μα..κα tsosmouli βγαλε την Καλομοιρα απο την υπογραφη σου, γιατι θα πεσουν πολλες Splat
manolis - Πεμ 28 Δεκ 2006, 23:12:12
Θέμα δημοσίευσης:
206 groupA έγραψε:
καλησπερα να κανω μια ερωτηση?
παιζει μηπως φαση για συναντηση και για την τελευταια κυριακη του χρουνου?



εγώ λέω για Σάββατο Idea

πάντως όπως και να έχει θα πάμε για καφεδάκι εγώ ο Sakis και o tsosmoulis και όποιος θέλει έρχετε Wink ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΕΕ
manolis - Πεμ 28 Δεκ 2006, 23:15:39
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
μα..κα tsosmouli βγαλε την Καλομοιρα απο την υπογραφη σου, γιατι θα πεσουν πολλες Splat


άρπα μερικές tsosmouli Splat Splat Splat Splat
PICASO - Παρ 29 Δεκ 2006, 02:00:25
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
bakclima έγραψε:
μα..κα tsosmouli βγαλε την Καλομοιρα απο την υπογραφη σου, γιατι θα πεσουν πολλες Splat


άρπα μερικές tsosmouli Splat Splat Splat Splat


Και απο μενα tsosmouli Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Banned Banned Banned Banned Splat Splat Splat Splat Splat Splat Banned Banned Banned Banned Splat Splat Splat Splat Banned Banned Banned Banned
tsosmoulis - Παρ 29 Δεκ 2006, 22:55:30
Θέμα δημοσίευσης:
παίζεις!!!ναι με παίζεις!!!

πάμε κανα βουνό ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manolis - Σαβ 30 Δεκ 2006, 21:11:52
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

πάμε κανα βουνό ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


τώρα που έβαλες μπλοκέ και έγινες άνθρωπος ζητάς βουνό κουφάλα Laughing Laughing Very happy Laughing Cool Cool
bakclima - Τετ 03 Ιαν 2007, 23:35:01
Θέμα δημοσίευσης:
μωρη λουκια σε ειπα να βγαλεις εντελως τη φωτογραφια της καλομοιρας οχι να την αλλαξεις!!! ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΕ, βαλε καμια Πεγκυ Ζηνα, εστω μια Αποστολια Ζωη ρε αδερφε! Love
tsosmoulis - Πεμ 04 Ιαν 2007, 08:27:52
Θέμα δημοσίευσης:
τί να πω.τσ τσ τσ NodNo
bakclima - Σαβ 20 Ιαν 2007, 00:45:12
Θέμα δημοσίευσης:
γιατι πεθανε αυτο το τοπικ; αφου κραξαμε το μητσακο και δεν εχουμε θεμα, ας κραξουμε ΕΜΕΝΑ, πειτε οτι θελετε πεταξτε οσες ντοματες θελετε!!!!
tsosmoulis - Σαβ 20 Ιαν 2007, 14:33:47
Θέμα δημοσίευσης:
τους χωρισμένουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς δεν τους κράζουμεεεεεε ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Cool
PICASO - Σαβ 20 Ιαν 2007, 16:15:56
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
αφου κραξαμε το μητσακο !!!!


Αφου τον κραξαμε αλλαξε και την υπογραφη του!!!!

ασχετο αλλα που ειναι ο κυριλας οεο????
tsosmoulis - Σαβ 20 Ιαν 2007, 20:29:35
Θέμα δημοσίευσης:
μπορεί να τον κράξατε τον μητσάκο αλλά το masterplan παραμένει Cool
kavaliotis - Δευ 22 Ιαν 2007, 14:44:31
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω παντως παρακολουθω οσω μπορω. Αντε σε καμμια συναντηση να ερθουν ολοι οι παλιοι, εγω απο Καβαλα ξεσηκωνομαι και ερχομαι!
tsosmoulis - Δευ 22 Ιαν 2007, 15:07:13
Θέμα δημοσίευσης:
άλλο που δεν θες...να γράφεις χιλιόμετρα παλιο-cc-δάκια!!

ΥΓ. αν συνεχίσεις να φέρνεις καθηγήτριες προβλέπω μεγάλη επιτυχία στις συναντήσεις μας Laughing
kavaliotis - Δευ 22 Ιαν 2007, 21:33:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ειμαι αισιως στα 950 χλμ και αυριο θα κανω αλλα 400χλμ με ενα μικροταξιδακι... Wink Το πολυ μεχρι τελος της εβδομαδας θα το εχω στρωσει!

ΥΓ. Τωρα ψαχνω να φερω καμμια καθηγητρια γαλλικων... Razz Razz Razz
tsosmoulis - Τρι 23 Ιαν 2007, 08:56:50
Θέμα δημοσίευσης:
και του βιολιού μας κάνει Cool

Δυστυχώς την Κυριακή θα είμαι και πάλι απών, θα είμαι στην Δράμα αρχικά για δουλειά και την Κυριακή θα είμαι με Σάκη και Μανώλη στην ειδική για τις σημειώσεις Armed

στην επόμενη συνάντηση θα είμαι σίγουρα και πριν φύγω φανταράκι έχω σκοπό να διοργανώσω μία μαζική έξοδο για όλους τους παλιούς και νέους (μάλλον κατά silk μεριά Wink Wink )

καταλήγοντας χθες έβαλα τα λάδια και βαλβολίνες της AMSOIL και περιμένω να γράψω κάποια χιλιόμετρα και να σας πω εντυπώσεις. Πάντως αρχικά είναι μια χαρά (μειωμένος θόρυβος κινητήρα).
Ο ράλλος κυκλοφορεί πλέον με το γκρουπάκι πάνω Cool
Steve - Τρι 23 Ιαν 2007, 10:28:01
Θέμα δημοσίευσης:
Εμάς θα μας στείλεις τίποτα ή πρέπει να... ? Rolling eyes
tsosmoulis - Τρι 23 Ιαν 2007, 11:22:06
Θέμα δημοσίευσης:
ναι ναι...θα πρέπει να ανέβεις μια Κυριακή, ούτε μια ώρα είναι "γρήγορε" χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Yahoo!
Steve - Τρι 23 Ιαν 2007, 12:03:53
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
ναι ναι...θα πρέπει να ανέβεις μια Κυριακή, ούτε μια ώρα είναι "γρήγορε" χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Yahoo!


47' Afroman
Miltellas - Τρι 23 Ιαν 2007, 13:15:22
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστόοος... Wink
MEMsound - Τρι 23 Ιαν 2007, 13:24:53
Θέμα δημοσίευσης:
...ανώμαλος... Laughing
Steve - Τρι 23 Ιαν 2007, 14:57:44
Θέμα δημοσίευσης:
Άμα βιάζομαι, μπορεί να πέσει στα 40... Twisted evil

Παρακάτω, πρέπει να βρώ λίγα παραπάνω χιλιόμετρα τελική Razz
MEMsound - Τρι 23 Ιαν 2007, 15:23:34
Θέμα δημοσίευσης:
...κανίβαλος... Laughing Laughing Laughing
glf - Τρι 23 Ιαν 2007, 17:29:23
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
... και την Κυριακή θα είμαι με Σάκη και Μανώλη στην ειδική για τις σημειώσεις Armed


ε κοίτα να γράψεις καλά για να μην έχεις δικαιολογίες μετά τον αγώνα... χεχεχεχεχεχε
Road_Runner - Τρι 23 Ιαν 2007, 18:56:17
Θέμα δημοσίευσης:
Ώπα, ποιον αγώνα; Μητσακος co-driver???
Tι έχω χάσει?
tsosmoulis - Τρι 23 Ιαν 2007, 23:10:38
Θέμα δημοσίευσης:
όχι όχι να μην παρεξηγηθώ practice θα κάνω με τον Σάκη και τον Μανώλη...η σειρά μου μετά το στρατιωτικό που κάποιος θα μου πουλήσει το αγωνιστικό του Whistling
nOkpos - Τρι 23 Ιαν 2007, 23:23:54
Θέμα δημοσίευσης:
καθε κυριακη στης 12 ειναι η συναντηση?
μεχρι τι ωρα ειστε εκει??εγω δουλευω μεχρι της 2 θα σας προλαβω?
Steve - Τετ 24 Ιαν 2007, 00:57:59
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
κάποιος θα μου πουλήσει το αγωνιστικό του Whistling


Πάρε το αγωνιστικό πα**ρι μου, στο δίνω τζάμπα Wink
tsosmoulis - Τετ 24 Ιαν 2007, 08:21:40
Θέμα δημοσίευσης:
τέλεια!θα το κάνω ζευγάρι με το αγωνιστικό σου κωλαράκι που μου το έδωσες και εκείνο τζάμπα μία καλοκαιρινή βραδυά.. Yahoo! Thumbs Up
MEMsound - Τετ 24 Ιαν 2007, 10:10:43
Θέμα δημοσίευσης:
ΡΕ STEVE θα σοβαρευτείς κάποια στιγμή επιτέλους??? Question
Steve - Τετ 24 Ιαν 2007, 11:00:14
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
ΡΕ STEVE θα σοβαρευτείς κάποια στιγμή επιτέλους??? Question


Σε αυτό το topic ειδικά?

ΠΟΤέ!!!

Ούτε και στα άλλα Tease

(έχεις χωθεί σε όλα τα topic... ε άσε μας αυτό της Βόρειας Ελλάδας για εμάς Wink μη μας σπας και εδώ τον π****ο Very happy )
MEMsound - Τετ 24 Ιαν 2007, 11:37:49
Θέμα δημοσίευσης:
Δηλαδή πρέπει παντού να διαβάζουμε για τον πούτσο και τα αρχ**ια σου???

Ενδιαφέρον.

Δεν μας βάζεις και καμιά φωτογραφία να ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε?!?!?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
TiMoRiS - Τετ 24 Ιαν 2007, 11:46:10
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Δηλαδή πρέπει παντού να διαβάζουμε για τον πούτσο και τα αρχ**ια σου???

Ενδιαφέρον.

Δεν μας βάζεις και καμιά φωτογραφία να ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε?!?!?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Γιατί δεν έβγαλε αστεράκια???Ειναί ειδικός του steve??? Laughing Laughing Laughing Laughing [/b]
tsosmoulis - Τετ 24 Ιαν 2007, 12:34:31
Θέμα δημοσίευσης:
Μανθος vs the world

Μην τα βάζετε όλοι με τον Μάνθο! μην ξυπνήσει ο μέσα του.
bakclima - Τετ 24 Ιαν 2007, 20:05:00
Θέμα δημοσίευσης:
nopkos, καθε κυριακη στις 12 το πρωι ειναι και το τραβαμε μεχρι τις 15:00 περιπου, το τηλ μου το εχεις πρωτου ερθεις παρεμε να σε πω Wink
tsosmoulis - Πεμ 25 Ιαν 2007, 08:27:25
Θέμα δημοσίευσης:
νομίζω ότι έχει συζητηθεί αρκετά το που και πότε κάνουμε συναντήσεις.
και nopkos δεν σου κάνω επίθεση.
Steve - Πεμ 25 Ιαν 2007, 10:29:39
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Δεν μας βάζεις και καμιά φωτογραφία να ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε?!?!?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Δεν έχω βρει πουθενά 1TB hosting για να βάλω το .jpg Sad

Άντε και το έβαζα, μέχρι να το δείτε όλο το πακέτο... θέλετε κανα μήνα με 4mbit Razz
manolis - Κυρ 08 Ιούλ 2007, 18:21:31
Θέμα δημοσίευσης:
στης 28-29 βλέπω να συνοδηγο με τον tsos στο Rally Spint στα Γιάννενα
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Cool Shocked Study Bomb Blink Beer Twisted evil Cheers Armed Pale
DrJekyll - Τρι 10 Ιούλ 2007, 10:56:50
Θέμα δημοσίευσης: ...
Που θα πας με την κουλάντζα στα Γιαννενα, ωρέ Μανώλη? Blink
tsosmoulis - Τρι 10 Ιούλ 2007, 16:53:55
Θέμα δημοσίευσης:
από δεξιά και πάντα κρατημένα ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ

μακάρι όλα να πάνε καλά και τελικά να κάνω κι εγώ το ντεμπούτο μου Laughing

ευχαριστώ το Σάκη και τον Μανώλη για το τρέξιμο που έχουν ρίξει για μένα ως τώρα...

Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
DrJekyll - Τετ 11 Ιούλ 2007, 11:00:44
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
από δεξιά και πάντα κρατημένα ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ

άντε ρεεε...ΚΟΥΛΟ-ΠΑΙΔΟ......μου θες και sprint... Laughing
Παρεξηγήθηκες κιόλας παλιοκουραδιάρη...

ΠΛΑΚΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΕ ΜΠΑΖΟ!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ. Wink
tsosmoulis - Πεμ 12 Ιούλ 2007, 19:40:29
Θέμα δημοσίευσης:
δεν παρεξηγιέμαι ρε underground τύπε Twisted evil
σήκωνε και το κινητό σου που και που...

από Φλεβάρη θα έχουμε και επαγγελματικές επαφές Wink
DrJekyll - Παρ 13 Ιούλ 2007, 11:48:11
Θέμα δημοσίευσης:
...έτσι....
ΜΗΤΣΑΚΟ...
Βγήκα χθές με παρέα τρελή...βράδυ 2 RX-7, 1 EVO & 1 STI...ήμουν σε ένα από τα rx-7 και έκανα κακάκια επάνω μου...

όταν επέστρεψα έψαχνα το μπετονάκι με την βενζίνη για να περιλούσω τον πέζουλα να τον κάνω μπουρλότο....

γα** τα λέφτα μου γα**...
MEMsound - Παρ 13 Ιούλ 2007, 12:54:19
Θέμα δημοσίευσης:
εχουμε πει...
προσοχή στο δρόμο και στις κακές παρέες... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
manolis - Δευ 16 Ιούλ 2007, 21:12:52
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:
...έτσι....
ΜΗΤΣΑΚΟ...
Βγήκα χθές με παρέα τρελή...βράδυ 2 RX-7, 1 EVO & 1 STI...ήμουν σε ένα από τα rx-7 και έκανα κακάκια επάνω μου...

όταν επέστρεψα έψαχνα το μπετονάκι με την βενζίνη για να περιλούσω τον πέζουλα να τον κάνω μπουρλότο....

γα** τα λέφτα μου γα**...


και στο αγωνιάρικο του Σάκη να μπείς κακάκια θα κάνεις που είναι και 100-110 αλογα Very happy
tsosmoulis - Τρι 21 Αύγ 2007, 21:36:01
Θέμα δημοσίευσης:
θα ρθείτε ρε αλεξανδρούπολη???????
kane - Τρι 21 Αύγ 2007, 23:43:36
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλά ειδικά με το σακη και σε ατος να σε βαλει πάλι θα πιστεψεις στο θεο...
Road_Runner - Τετ 22 Αύγ 2007, 00:12:47
Θέμα δημοσίευσης:
ρε θα παει κανεις τελικα? Θέλω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
bakclima - Τετ 22 Αύγ 2007, 18:24:36
Θέμα δημοσίευσης:
Παρασκευη μετα τη δουλεια θα ξεκινησω για Αλεξανδρουπολη Cool
PICASO - Σαβ 27 Οκτ 2007, 22:40:43
Θέμα δημοσίευσης:
Παιζει μηπως να κανονισουμε τιποτα για αυριο?
Κανενα καφεδακι? Morning
Steve - Κυρ 28 Οκτ 2007, 04:23:57
Θέμα δημοσίευσης:
Πάει το 307 το χρυσαφί?
bakclima - Κυρ 28 Οκτ 2007, 09:03:16
Θέμα δημοσίευσης:
καλοταξιδο!!! Wink
PICASO - Κυρ 28 Οκτ 2007, 16:14:14
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Πάει το 307 το χρυσαφί?


Παει παει!!!Sad Sad Sad

Τωρα παμε γι'αλλα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

backlima έγραψε:
καλοταξιδο


Να 'σαι καλα Γιωρικα και εσυ με κανενα αλογακι παραπανω!! Laughing Laughing

Να κανω μια ερώτηση???
Ο DrJekil που ειναι να τον ραψω λιγακι?????? Whistling Whistling Whistling Whistling
Steve - Κυρ 28 Οκτ 2007, 18:47:31
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Steve έγραψε:
Πάει το 307 το χρυσαφί?


Παει παει!!!Sad Sad Sad

Τωρα παμε γι'αλλα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Άντε με το καλό Smile
DrJekyll - Δευ 29 Οκτ 2007, 10:27:32
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Ο DrJekil που ειναι να τον ραψω λιγακι?????? Whistling Whistling Whistling Whistling

Μεγάλες κουβέντες μη λες...μεγάλη μπουκιά φάε...
Μόνο με άδειες θα σε ανοίξω αυτή τη φορά για να κυκλοφορώ τα Σάββατα με cabrio από εδω και πέρα...τι λες γατάκι Razz?

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ - Κανόνισε να μην κάνεις ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ κινητό ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ. Άστο μαμα-είναι πανέμορφο...Το πολύ πολύ ανάρτησε κανά στον καθρέφτη...
PICASO - Δευ 29 Οκτ 2007, 23:34:09
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:
PICASO έγραψε:
Ο DrJekil που ειναι να τον ραψω λιγακι?????? Whistling Whistling Whistling Whistling

Μεγάλες κουβέντες μη λες...μεγάλη μπουκιά φάε...
Μόνο με άδειες θα σε ανοίξω αυτή τη φορά για να κυκλοφορώ τα Σάββατα με cabrio από εδω και πέρα...τι λες γατάκι Razz?

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ - Κανόνισε να μην κάνεις ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ κινητό ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ. Άστο μαμα-είναι πανέμορφο...Το πολύ πολύ ανάρτησε κανά στον καθρέφτη...


Μαλλον θα κυκλοφορω εγω με τουρμπισμενο 307 τις παρασκευες στα γνωστα κοντροστεκια!!!!

Ποτε θα βρεθουμε να ποιουμε κανενα καφε να τα πουμε απο κοντα????
Steve - Τρι 30 Οκτ 2007, 00:10:14
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Μαλλον θα κυκλοφορω εγω με τουρμπισμενο 307 τις παρασκευες στα γνωστα κοντροστεκια!!!!


Δε λέει πάλι να σε ράβω Razz
DrJekyll - Τρι 30 Οκτ 2007, 08:06:13
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Ποτε θα βρεθουμε να πιουμε κανενα καφε να τα πουμε απο κοντα????

Κοίτα...αν θέλεις να πούμε την Πέμπτη αλλά εγω δεν έχω αυτοκίνητο, έλα από εδω γειτονιά μου...το 307, το άφησα Ανατολικά μεριά για κάποιες μικρο-αλλαγές...

Steve έγραψε:
Δε λέει πάλι να σε ράβω...

Καλά σε λέει ρε Ηλία...τι πήρες βαρύ αυτοκίνητο?Αφου άκουσα σε ράβουν κάτι 1,4 TFSI...
PICASO - Τετ 31 Οκτ 2007, 21:40:19
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:
PICASO έγραψε:
Ποτε θα βρεθουμε να πιουμε κανενα καφε να τα πουμε απο κοντα????

Κοίτα...αν θέλεις να πούμε την Πέμπτη αλλά εγω δεν έχω αυτοκίνητο, έλα από εδω γειτονιά μου...το 307, το άφησα Ανατολικά μεριά για κάποιες μικρο-αλλαγές...

Steve έγραψε:
Δε λέει πάλι να σε ράβω...

Καλά σε λέει ρε Ηλία...τι πήρες βαρύ αυτοκίνητο?Αφου άκουσα σε ράβουν κάτι 1,4 TFSI...


Τι το κανεις παλι το 307???
Ακουσες οτι πηρα αυτοκινητο με λιγα αλογακια και ειπες να το ανεβασεις για να μην σε ραβω??
Το 1.4 TFSI που το ειδες να με ραβει???
Οχι γιατι αν λενε τετοια πραγματα να ερθουν να κατσουν διπλα μου οταν το στρωσω!!!!
Εκτος αν λες το GT το golf που εχει 170 ενω εγω 150!!
Ν αβαλω το προγραματακι απο το RC και μετα ας ερθει!!!
DrJekyll - Πεμ 01 Νοέ 2007, 08:29:08
Θέμα δημοσίευσης:
Τα κιλά του τουτού σου, πριν το πάρεις, τα είδες...;;;
εεμμμ...νομίζω λέει 1420...που σημαίνει...μούμπλε μούμπλε...9,5kgr/hp...
που σημαίνει ότι μαμά 206 1,6 σε ράβει... Laughing

εεε μετά βάλε και τα ηχοσυστήματα που θα βάλεις (είμαι σίγουρος Very happy ) άλλα 100 κιλά...Α!Βάλε και τα χαιμαλιά Joker που θα κρεμάσεις σε καθρέφτες-ταμπλό-λεβιέδες-καθίσματα, άλλα 100 κιλά.... βάλε και 100 κιλά που είσαι εσύ...Νάτα πήγαμε στα 1800 κιλά Razz Razz Razz
Ρε θα σε ράβουνε Matiz με ΦΠΕ ρεεεεε!!!!!! Razz Laughing

Άντε γατάκι...ε γατάκι... W00t Laughing Laughing Laughing
manolis - Τετ 07 Νοέ 2007, 22:28:13
Θέμα δημοσίευσης:
Jekyll εγώ πότε θα σε ράψω Question Very happy
DrJekyll - Πεμ 08 Νοέ 2007, 08:52:38
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
Jekyll εγώ πότε θα σε ράψω Question Very happy

Γεια σου ρε Μανωλιο!!!
Που είστε ρε χαμένοι εσείς...??? Wink

Τώρα σοβαρά...Μαμά είναι το ραλλάκι σου?
Κερνάω τσαγάκι beer

(εδω γελάμε Very happy Laughing Very happy Very happy Laughing ή μήπως όχι Question Exclamation Question Whistling )
bakclima - Κυρ 11 Νοέ 2007, 08:12:47
Θέμα δημοσίευσης:
πολλους ραφτες εχει η Θεσσαλονικη Exclamation
DrJekyll - Δευ 12 Νοέ 2007, 22:09:51
Θέμα δημοσίευσης: ....
Κατέβα ρε Μόγλη να σε ράψω και εσένα.... Laughing
PICASO - Σαβ 17 Νοέ 2007, 00:22:31
Θέμα δημοσίευσης:
Αφου να φανταστειται οτι ο Δημητρης με τοσο "ραψιμο" που ριχνει, σελιγο θα ανοιξει φασον να ραβει και κανα ρουχαλακι!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Σαβ 17 Νοέ 2007, 11:18:56
Θέμα δημοσίευσης:
για αυτό σταματήσαμε να βρισκόμαστε Shocked
ο ένας ράβει εδώ...ο άλλος εκεί...ο άλλος παραπέρα Laughing Laughing
DrJekyll - Κυρ 18 Νοέ 2007, 20:57:15
Θέμα δημοσίευσης:
PICASO έγραψε:
Αφου να φανταστειται οτι ο Δημητρης με τοσο "ραψιμο" που ριχνει, σελιγο θα ανοιξει φασον να ραβει και κανα ρουχαλακι!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Μου ήθελες και άνοιγμα... Laughing Laughing Laughing γατάκι... Razz
PICASO - Πεμ 22 Νοέ 2007, 21:24:07
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:
PICASO έγραψε:
Αφου να φανταστειται οτι ο Δημητρης με τοσο "ραψιμο" που ριχνει, σελιγο θα ανοιξει φασον να ραβει και κανα ρουχαλακι!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Μου ήθελες και άνοιγμα... Laughing Laughing Laughing γατάκι... Razz


Δυο λεξεις θα σου πω!!!!
ΜΑΜΑ vs ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟ(Μετατροπη)
ή
150 HP <180ΗΡ

Τι θα κερδισεί???????
Steve - Πεμ 22 Νοέ 2007, 23:27:10
Θέμα δημοσίευσης:
Το μαμά διότι το άλλο το χρέπι έχει βαρυά γκαρνταρόμπα με 2 κοστούμια από τα μισά άλογα που έχει τώρα σαν πειραγμένο Big wink
DrJekyll - Παρ 23 Νοέ 2007, 09:37:52
Θέμα δημοσίευσης:

PICASO - Παρ 23 Νοέ 2007, 21:38:44
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Το μαμά διότι το άλλο το χρέπι έχει βαρυά γκαρνταρόμπα με 2 κοστούμια από τα μισά άλογα που έχει τώρα σαν πειραγμένο

Clapping Clapping Clapping


DrJekyll έγραψε:


Rotfl
glf - Σαβ 24 Νοέ 2007, 08:40:27
Θέμα δημοσίευσης:
Οι... κόκκινοι Smile


Steve - Σαβ 24 Νοέ 2007, 09:25:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ο πρώτος ο κάγκουρας με τα Angel eye και τα Xenon, ποιός είναι? Rolling eyes
sod - Σαβ 24 Νοέ 2007, 16:37:16
Θέμα δημοσίευσης:
Oμορφο ιδιωs με τα μαυρα αngel...αλλα και το απο πισω ειναι εξισου ωραιο...τι λετε???
glf - Σαβ 24 Νοέ 2007, 17:35:22
Θέμα δημοσίευσης:
ναι ήθελα οπωσδήποτε μαύρο το εσωτερικό του φαναριού.
sod - Σαβ 24 Νοέ 2007, 18:14:29
Θέμα δημοσίευσης:
Κι εγω με μαυρα ειμαι σε ασημι....
bakclima - Παρ 30 Νοέ 2007, 08:15:12
Θέμα δημοσίευσης:
απο ποτε ειναι η φωτο;
glf - Παρ 30 Νοέ 2007, 13:58:58
Θέμα δημοσίευσης:
πριν μια βδομαδα
PICASO - Πεμ 27 Δεκ 2007, 22:04:54
Θέμα δημοσίευσης:
Αυριο ερχομαι σαλονικα!!!
Κανονιστε κανα καφεδακι μεσα στο ΣΚ!!!
DrJekyll - Παρ 28 Δεκ 2007, 08:28:55
Θέμα δημοσίευσης:
πέφτουν τηλέφωνα....
manolis - Παρ 28 Δεκ 2007, 11:12:27
Θέμα δημοσίευσης:
για την Κυριακή στο CITY GATE τη λέτε Question
αν δεν φύγω για Πύλιο
Steve - Παρ 28 Δεκ 2007, 11:33:57
Θέμα δημοσίευσης:
DrJekyll έγραψε:
πέφτουν τηλέφωνα....


Αμάν... Πήρανε φωτιά τα τηλέφωνα λέμεεε


DrJekyll - Παρ 28 Δεκ 2007, 14:15:09
Θέμα δημοσίευσης:

kane - Παρ 28 Δεκ 2007, 15:19:17
Θέμα δημοσίευσης:
manolis έγραψε:
για την Κυριακή στο CITY GATE τη λέτε Question
αν δεν φύγω για Πύλιο


Εγω ειμαι μεσα κατα 99.999% και ελπίζω και ο στελιος.
tsosmoulis - Παρ 28 Δεκ 2007, 18:18:07
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ μπορώ αύριο και δευτέρα (τότε είμαι εξωδούχος)

το ηλ μου το έχετε αν γίνει κάτι αυτές τις 2 μέρες είμαι μέσα Wink
206wrc - Κυρ 30 Δεκ 2007, 17:09:35
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 20.00 ΣΤΟ CITY GATE. ΤΙ ΛΕΤΕ ?
tsosmoulis - Κυρ 30 Δεκ 2007, 18:04:25
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ είμαι μέσα Laughing Cool Wink
αρκεί να μαζεφτούμε,όχι τελευταία στιγμή όλοι να κάνουν αυτό που ξέρουν καλύτερα (λαμογιές Evil )
kane - Κυρ 30 Δεκ 2007, 18:25:51
Θέμα δημοσίευσης:
μεσα και γω εκτος απροοπτου!!!
PICASO - Σαβ 09 Φεβ 2008, 18:58:53
Θέμα δημοσίευσης:
ποτε θα ποιουμε καφεδάκι???????????
Είμαι σαλονικα!!!!!
Ακουτε ρε καγκουρες?????????(DrJekyll,tsosmoulis,kane κτλ!!)
tsosmoulis - Κυρ 10 Φεβ 2008, 08:35:38
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ είμαι free εκτός απροόπτου καθε μέρα μετά τις 7-8 λόγω δουλειάς Wink
DrJekyll - Δευ 11 Φεβ 2008, 07:59:06
Θέμα δημοσίευσης:
Τώρα το είδα!
DrJekyll - Δευ 11 Φεβ 2008, 07:59:21
Θέμα δημοσίευσης:
Που είσαι ρε Λιάκο?
PICASO - Τετ 13 Φεβ 2008, 22:49:37
Θέμα δημοσίευσης:
Παρον!!!!
Διαταξτε!Salute Salute Salute
Αν είναι κανονιστε για Σαββατο που θα είναι κ ο Μάκης!!! Laughing Laughing
PICASO - Σαβ 29 Μάρ 2008, 16:42:56
Θέμα δημοσίευσης:
Περασε ενας μηνας κ ακομα δεν κανονισατε τιποτα!!!
μου φενεται αετο πετατε!!!
Για εκτελεση ειστε Sniper Sniper Sniper Sniper Sniper Sniper

Θα τον πιουμε τον ριμαδοκαφε τωρα που ειμαι σαλονικα???
bakclima - Κυρ 30 Μάρ 2008, 11:40:17
Θέμα δημοσίευσης:
την αλλη ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 8:00 ΤΟ ΠΡΩΙ θα συναντηθουμε στο ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ) για να παμε να παρακολουθησουμε το ραλλυ του Θερμαϊκου και τα δυο πληρωματα μας . Παρακαλω πολυ να ειστε λιγο πριν τις 8:00 γιατι 8:00 ακριβως θα ξεκινησουμε. Απο οσους εχω τηλεφωνα θα ενημερωθουν και τηλεφωνικα, Επισης ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΜΑΣ
DRAKE - Τρι 01 Απρ 2008, 16:05:14
Θέμα δημοσίευσης:
Μια καλησπέρα και από εμένα έχουμε καιρό να τα πούμε....
AlienHack - Παρ 25 Απρ 2008, 18:39:44
Θέμα δημοσίευσης: Περιοxή Δελφών&Καλλιδοπουλου - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH Φωλια απο 206
Laughing μένω στην Καλλιδοπούλου στην Θεσσαλονίκη και έχω παρατηρήσει οτι στην περιοχή εδώ γύρο (στα διπλανα στενά) παρκάρουν 4-5 206cc.

Μήπως εχουν φωλιά εδω?? χαχαχα Laughing

σοβαρά τωρα, αν κανένας γείτονας ειναι μέλος του forum ας μου στείλει να τα πούμε, να πιουμε και κανα καφε στα μπαλκόνια μας και να θαυμάζουμε τα μωρά μας παρκαρισμένα απο κάτω.. Cool
bakclima - Σαβ 26 Απρ 2008, 10:49:14
Θέμα δημοσίευσης:
αν δεις κανενα 206 rc κοκκινο θα ειμαι εγω γιατι στη μιαουλη εχω αποθηκη Wink
AlienHack - Σαβ 26 Απρ 2008, 14:47:39
Θέμα δημοσίευσης:
Θα σε βάλω στο ματι να σε βρω!! αντε βρε! να παμε για κανα καφέ...
bakclima - Δευ 28 Απρ 2008, 18:25:26
Θέμα δημοσίευσης:
για φυλλαδια εχω αρκετα, στειλε με πμ το τηλ να τα πουμε Wink
DrJekyll - Πεμ 01 Μάϊ 2008, 11:46:47
Θέμα δημοσίευσης: Re: Περιοxή Δελφών&Καλλιδοπουλου - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH Φωλια απο
AlienHack έγραψε:
Laughing μένω στην Καλλιδοπούλου στην Θεσσαλονίκη και έχω παρατηρήσει οτι στην περιοχή εδώ γύρο (στα διπλανα στενά) παρκάρουν 4-5 206cc.

Μήπως εχουν φωλιά εδω?? χαχαχα Laughing

σοβαρά τωρα, αν κανένας γείτονας ειναι μέλος του forum ας μου στείλει να τα πούμε, να πιουμε και κανα καφε στα μπαλκόνια μας και να θαυμάζουμε τα μωρά μας παρκαρισμένα απο κάτω.. Cool

Γειτονάκια είμαστε, + 1 307 μπορντώ "μαμά"...στην Μιαούλη και εγώ... Wink
Το δικό σου είναι ένα Roland garros 206cc???
PICASO - Παρ 02 Μάϊ 2008, 17:33:50
Θέμα δημοσίευσης:
Για καφεδακι τιποτα ρε ρεμαλια?????
Αντε τωρα που εχω αδεια και ειμαι σαλονικα!!!
PICASO - Σαβ 28 Ιούν 2008, 17:08:25
Θέμα δημοσίευσης:
Μην μιλατε ολοι μαζι!!
Δεν προλαβαινω να διαβαζω!!

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕ!!

Μετα εμενα λετε οτι χαθηκα που πηγα ψηλα!!
Steve - Σαβ 28 Ιούν 2008, 22:04:57
Θέμα δημοσίευσης:
Χ**ε ψηλά και αγνάντευε Ηλία μου! Very happy
PICASO - Κυρ 29 Ιούν 2008, 00:06:16
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Χ**ε ψηλά και αγνάντευε Ηλία μου! Very happy


Εχεις δικιο Σταυρε!!!
Χ**ε ψαρα και αγναντευε!!
PICASO - Τετ 06 Αύγ 2008, 21:33:40
Θέμα δημοσίευσης:
Για καφε ακομα δεν λετε τιποτα!!!
παιρνουμε τηλεφωνα και δεν......
White_SK - Τετ 06 Αύγ 2008, 21:41:05
Θέμα δημοσίευσης: !!
Αν και καινούργιος στην παρέα , έναν γκαιφέ μαζί σας τον πίνω χαλλλλλλαρα Smile Smile Ο ηλίας ήδη γνωρίζει το κινητό μου , ελπίζω να γνωριστούμε όλοι σε κάποια φάση.. Χαλαρα,χαλαρα αλλα μην το ξεφτιλίσουμε και τελείως Exclamation
White_SK - Πεμ 07 Αύγ 2008, 03:00:20
Θέμα δημοσίευσης: !!
Λιάκο Λιάκο είσαι εδώ ??? Πέρνω το τσαφ τσουφ μου και σε κυνηγώ Very happy Very happy
Μια χαρά έκλεισε η έξοδος για ποτάκι Wink Ενα τσαγάκι δώρο !! Φίλε ηλία χάρηκα πολύ για την γνωριμία και ελπίζω να μην χαθούμε Smile Όσο για το άλλο που είπαμε θα μάθω γρήγορα και θα σε ενημερώσω.. Αλήθεια γιατι το δικό σου δεν κανει τσαφ-τσουφ ??? χα0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ00αχ0αχ Laughing Laughing




Υ.Γ : Πες τον λάμπη πως τα Rallakia σινεχίζουν να μπαίνουν με όσα Twisted evil
PICASO - Δευ 11 Αύγ 2008, 20:45:45
Θέμα δημοσίευσης: Re: !!
White_SK έγραψε:
Λιάκο Λιάκο είσαι εδώ ??? Πέρνω το τσαφ τσουφ μου και σε κυνηγώ Very happy Very happy
Μια χαρά έκλεισε η έξοδος για ποτάκι Wink Ενα τσαγάκι δώρο !! Φίλε ηλία χάρηκα πολύ για την γνωριμία και ελπίζω να μην χαθούμε Smile Όσο για το άλλο που είπαμε θα μάθω γρήγορα και θα σε ενημερώσω.. Αλήθεια γιατι το δικό σου δεν κανει τσαφ-τσουφ ??? χα0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ00αχ0αχ Laughing Laughing




Υ.Γ : Πες τον λάμπη πως τα Rallakia σινεχίζουν να μπαίνουν με όσα Twisted evil


Εδω εδω ειμαι!!!Μην μου το θυμηζεις πανω που το ξεχασα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Σε λιγο καιρο πιστευω να ακουγετε σαν το δικο σου!!
Τι εκανες τελικα?Πηγες εκει που λεγαμε??
Περιμενω τηλ..
nOkpos - Παρ 28 Νοέ 2008, 13:21:07
Θέμα δημοσίευσης:
θα κανουμε τπτ τελικα ρε μουχλες?
Pughell - Παρ 28 Νοέ 2008, 13:32:39
Θέμα δημοσίευσης:
Κατσε ρε ακομα 2008 εχουμε... Laughing
nOkpos - Παρ 28 Νοέ 2008, 13:37:24
Θέμα δημοσίευσης:
ξυπνατεεεεεε Multi color Multi color Onfire Onfire Shoot Shoot Whip Whip Yahoo! Smile colors Exclamation Exclamation Exclamation
kane - Παρ 28 Νοέ 2008, 13:42:11
Θέμα δημοσίευσης:
ναι ρε θα κανουμε... εμεις παμε σημερα ραλλυ παλλαδιο.

Αντε ελατε...
Steve - Παρ 28 Νοέ 2008, 16:25:11
Θέμα δημοσίευσης:
Μισό να το ζεστάνω...
dimisgr - Παρ 28 Νοέ 2008, 17:52:44
Θέμα δημοσίευσης:
δημήτρη έφτιαξες το εργαλείο κ είσαι έτοιμος για να οργώσεις την ελλάδα. άντε παιδιά έστω το επόμενο σαβ/κο να πάμε την εκδρομή που ανβλήθηκε. αλλά να 'χει και λίγο καλό καιρό. (καλός= όχι χιόνια)
Pughell - Παρ 28 Νοέ 2008, 17:53:40
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιο...το πρωινο; Laughing

Ιστορικη στιγμη απο ταινια του Γκουσγκουνη με τον ... στο χερι να τον ακουμπαει στο καλοριφερ.
Steve - Παρ 28 Νοέ 2008, 18:00:48
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Ποιο...το πρωινο; Laughing

Ιστορικη στιγμη απο ταινια του Γκουσγκουνη με τον ... στο χερι να τον ακουμπαει στο καλοριφερ.

Όχι, το αμάξι Cool
nOkpos - Κυρ 30 Νοέ 2008, 10:52:34
Θέμα δημοσίευσης:
dimisgr έγραψε:
δημήτρη έφτιαξες το εργαλείο κ είσαι έτοιμος για να οργώσεις την ελλάδα. άντε παιδιά έστω το επόμενο σαβ/κο να πάμε την εκδρομή που ανβλήθηκε. αλλά να 'χει και λίγο καλό καιρό. (καλός= όχι χιόνια)



ναι ναι το εφτιαξα αλλα εχει καποια πραγματα ακομα να φτιαξω...
χθες ησουν κρηνη (ασχετο)?
dimisgr - Πεμ 04 Δεκ 2008, 21:47:16
Θέμα δημοσίευσης:
αν εννοείς το σαββατο, ναι ήμουν κρήνη το βράδυ αλλά και το μεσημέρι νομίζω. γιατί εσύ που ήσουν?
nOkpos - Πεμ 18 Δεκ 2008, 22:02:14
Θέμα δημοσίευσης:
που ειναι ο κοσμος ?? ΟΕΟ!?

θα παμε πουθενα ρε ? ξυπνατεεε!!!! Exclamation Exclamation Evil Mad Bad talk
nOkpos - Δευ 22 Δεκ 2008, 10:33:55
Θέμα δημοσίευσης:
Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping Sleeping

καληνυχτα!
Pughell - Δευ 22 Δεκ 2008, 10:39:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ειπαμε,πριν την 3ετια δεν κουνιεται φυλλο... Laughing
recife_rallye - Δευ 22 Δεκ 2008, 11:19:23
Θέμα δημοσίευσης:
Παμε καφεδοβολτα αυτο το σ/κ?
Αν ειναι καλος ο καιρος φυσικα... Rolling eyes
Pughell - Δευ 22 Δεκ 2008, 11:25:00
Θέμα δημοσίευσης:
Το συζηταμε... Wink
nOkpos - Δευ 22 Δεκ 2008, 11:31:29
Θέμα δημοσίευσης:
εγω λεω να παμε οτι καιρο και αν εχει!
recife_rallye - Δευ 22 Δεκ 2008, 11:38:20
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
εγω λεω να παμε οτι καιρο και αν εχει!


Σε βλεπω αποφασισμενο... Laughing Laughing Laughing
Εγω παντως ειμαι μεσα για αυτο το σ/κ..
SAKIS-LEMANS - Δευ 22 Δεκ 2008, 12:10:29
Θέμα δημοσίευσης:
recife_rallye έγραψε:
Παμε καφεδοβολτα αυτο το σ/κ?
Αν ειναι καλος ο καιρος φυσικα... Rolling eyes


και δεν πάμε.... εγω μπορεί σκ να είμαι Γιαννιτσά.
bakclima - Δευ 22 Δεκ 2008, 12:11:11
Θέμα δημοσίευσης:
εγω παλι λεω να αλλαξει η χρονια, 2 συναντησεις τον ιδιο χρονο παραπαει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
SAKIS-LEMANS - Δευ 22 Δεκ 2008, 12:30:09
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
εγω παλι λεω να αλλαξει η χρονια, 2 συναντησεις τον ιδιο χρονο παραπαει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


χεχε να τριτώσει το κακό!
tsosmoulis - Δευ 22 Δεκ 2008, 12:33:00
Θέμα δημοσίευσης:
bakclima έγραψε:
εγω παλι λεω να αλλαξει η χρονια, 2 συναντησεις τον ιδιο χρονο παραπαει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


πσστττ εσύ μην παίρνεις πολύ αέρα ΥΠΒΕ της καταστροφής!

ΥΓ θα χρειαστώ την βοήθεια σου με το νέο έτος Love
Steve - Δευ 22 Δεκ 2008, 13:04:37
Θέμα δημοσίευσης:
Αν δεν πάει 45°C δεν πάμε καμία συνάντηση.
Pughell - Δευ 22 Δεκ 2008, 13:18:42
Θέμα δημοσίευσης:
45°C;
Λιγους εβαλες... Laughing
MEMsound - Δευ 22 Δεκ 2008, 13:20:35
Θέμα δημοσίευσης:
ζαχαρενιες μου!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
recife_rallye - Δευ 22 Δεκ 2008, 14:16:43
Θέμα δημοσίευσης:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
recife_rallye έγραψε:
Παμε καφεδοβολτα αυτο το σ/κ?
Αν ειναι καλος ο καιρος φυσικα... Rolling eyes


και δεν πάμε.... εγω μπορεί σκ να είμαι Γιαννιτσά.


Κ γω εκει μαλλον θα μαι..... Laughing Laughing Laughing

Steve,κρυωνουν τα παλικαρια ωρε?Κ ποσο μαλλον οι Εδεσσαιοι???? Laughing
kane - Δευ 22 Δεκ 2008, 14:31:49
Θέμα δημοσίευσης:
ρε ειχε ενα ψωλοκρυο σημερα εδεσσα...

Ασε που με κοιτουσαν οι εδεσσαιοι λες και ημουνα τουριστας.Εγω να παγωνω κι αυτοι ναναι με τα φουτερ.

Μα ανωμαλια ρε παιδι μου...
Steve - Δευ 22 Δεκ 2008, 14:40:06
Θέμα δημοσίευσης:
Είμαστε θερμοί και συνηθισμένοι στα κρύα Cool
dimisgr - Δευ 22 Δεκ 2008, 16:37:00
Θέμα δημοσίευσης:
και γω μέσα είμαι
recife_rallye - Τρι 23 Δεκ 2008, 12:35:26
Θέμα δημοσίευσης:
γα**το....ακυρο για κυριακη!
Μας εβαλε ο μουρινιο φιλικο! Crying or Very sad
nOkpos - Τετ 24 Δεκ 2008, 09:43:14
Θέμα δημοσίευσης:
εγω λεω να κανονισουμε για 4/1/09

απο τωρα για να εχουμε κοσμο ! και οποιος δεν ερθει Sniper 2gunfire Shoot Whip Warning
MEMsound - Τετ 24 Δεκ 2008, 10:32:42
Θέμα δημοσίευσης:
...σηριαλ το χετε κάνει Laughing Roll eyes Lol Big wink Smile colors
SAKIS-LEMANS - Τετ 24 Δεκ 2008, 10:33:10
Θέμα δημοσίευσης:
nOkpos έγραψε:
εγω λεω να κανονισουμε για 4/1/09

απο τωρα για να εχουμε κοσμο ! και οποιος δεν ερθει Sniper 2gunfire Shoot Whip Warning


μέσα!
dimisgr - Τετ 24 Δεκ 2008, 11:42:45
Θέμα δημοσίευσης:
εκτός απροόπτου... μέσα κ γω
Steve - Τετ 24 Δεκ 2008, 11:57:44
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Αν δεν πάει 45°C δεν πάμε καμία συνάντηση.

nOkpos - Τετ 24 Δεκ 2008, 12:26:24
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Steve έγραψε:
Αν δεν πάει 45°C δεν πάμε καμία συνάντηση.


steve θα κατεβω και θα σου κανω ερωτα !

και -100c να εχει θα βρεθουμε οσοι ειμαστε!
Pughell - Τετ 24 Δεκ 2008, 12:29:09
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω ακομα κρυωνω... Laughing
Δεν υποσχομαι τιποτα,αλλα αν ειμαι εδω,τοτε ναι. Smile
nOkpos - Τετ 24 Δεκ 2008, 12:31:29
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Εγω ακομα κρυωνω... Laughing
Δεν υποσχομαι τιποτα,αλλα αν ειμαι εδω,τοτε ναι. Smile


ελα να σου κανω ερωτα και εσενα να σε ζεστανω!
Pughell - Τετ 24 Δεκ 2008, 12:48:50
Θέμα δημοσίευσης:
Α,εσυ θα περιμενεις,προηγειται ο 30cm... Laughing
nOkpos - Τετ 24 Δεκ 2008, 12:50:10
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Α,εσυ θα περιμενεις,προηγειται ο 30cm... Laughing


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad γιατιιιιιιιι Crying or Very sad Crying or Very sad
SAKIS-LEMANS - Τετ 24 Δεκ 2008, 14:35:54
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Α,εσυ θα περιμενεις,προηγειται ο 30cm... Laughing

σιγά ρε!

το ανέκδοτο με τον τύπο που ρωτούσε τον βάτραχο αν θα τον παντρευτεί αι του έπεφτε 10 εκατοστά όταν του έλεγε όχι το ξέρεις; Laughing Laughing
Steve - Τετ 24 Δεκ 2008, 15:53:29
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Α,εσυ θα περιμενεις,προηγειται ο 30cm... Laughing
Love

Μέχρι 27 θα είμαι Έδεσσα, οπότε recife_rallye και kane να βρεθούμε κάπου... για καμιά σταυρωτή Laughing
recife_rallye - Τετ 24 Δεκ 2008, 18:34:50
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Pughell έγραψε:
Α,εσυ θα περιμενεις,προηγειται ο 30cm... Laughing
Love

Μέχρι 27 θα είμαι Έδεσσα, οπότε recife_rallye και kane να βρεθούμε κάπου... για καμιά σταυρωτή Laughing


Βεβαια..εννοειται!παμε αποψε κ για ποτακι αμα κατσει...τωρα που πηρε κ τον ταφο του πισω ο ΑΜΠΑΛΟΣ... Laughing Laughing
kane - Τετ 24 Δεκ 2008, 20:20:22
Θέμα δημοσίευσης:
μεχρι και 27ε?

Λογικα θα σκαλωσουμε σταυρε για κανα μουχαμπετι...

Παντως μλκ λευτερη σημερα αποκλειεται...κοιμησου να σταθεις λιγο στα "ποδια" σου Laughing Laughing Laughing

Πολυ "κομμενο" σε ειδα Razz Razz Razz
recife_rallye - Τετ 24 Δεκ 2008, 20:57:19
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
μεχρι και 27ε?

Λογικα θα σκαλωσουμε σταυρε για κανα μουχαμπετι...

Παντως μλκ λευτερη σημερα αποκλειεται...κοιμησου να σταθεις λιγο στα "ποδια" σου Laughing Laughing Laughing

Πολυ "κομμενο" σε ειδα Razz Razz Razz


Eμ...αποτελεσμα της χθεσινης κρεπαλης..... Laughing Laughing Laughing Razz Razz
Steve - Τετ 24 Δεκ 2008, 21:16:40
Θέμα δημοσίευσης:
Καφέ αύριο ζώα.
kane - Τετ 24 Δεκ 2008, 21:18:52
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Καφέ αύριο ζώα.


στα @@ μου σε γραφω και κανω το ζωγραφο... Laughing Laughing Laughing

Βαλε βαζελινη ή οτι αλλο λιπαντικο εχεις (και βαλβολινη μας κανει) και ελα να σε περασω κολαουζο... Shocked Shocked Shocked
recife_rallye - Τετ 24 Δεκ 2008, 21:35:05
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Καφέ αύριο ζώα.


Ωρα και μερος.....μη μου πεις στο αθλιο(απο κοσμο) κ ερημο,μα παρ ολα αυτα ομορφο χωριο σου....? Laughing Laughing
kane - Τετ 24 Δεκ 2008, 21:45:45
Θέμα δημοσίευσης:
βρε ουστ,μη σε κανω ξεφτιλα στο φορουμ για τα χτεσινα...

Μας το παιζεις και αρχηγος ομαδας Γ εθνικης, μιστερ @@ ντουρασελ Laughing Laughing Laughing
307 ARMY! - Τετ 24 Δεκ 2008, 22:30:42
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Pughell έγραψε:
Α,εσυ θα περιμενεις,προηγειται ο 30cm... Laughing
Love

Μέχρι 27 θα είμαι Έδεσσα, οπότε recife_rallye και kane να βρεθούμε κάπου... για καμιά σταυρωτή Laughing


Αφού βρε παπ**α είσαι Εδεσσα κατέβα και μια Σκύδρα να πιούμε κανά καφέ! Τι γίνεσαι φίλε πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε;Αν θυμάμε καλά από τη Λευκάδα; Ισως .Καλά Χριστούγεννα!
recife_rallye - Τετ 24 Δεκ 2008, 22:42:48
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
βρε ουστ,μη σε κανω ξεφτιλα στο φορουμ για τα χτεσινα...

Μας το παιζεις και αρχηγος ομαδας Γ εθνικης, μιστερ @@ ντουρασελ Laughing Laughing Laughing


χτυπιεμαι μιλαμε................. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
PICASO - Πεμ 25 Δεκ 2008, 12:13:53
Θέμα δημοσίευσης:
Κανονιστε κατι για την Παρασκευη ή το Σαββατο που θα είμαι εδω!!!!
Για 4/1/2009 που λετε πάλι δεν θα μπορέσω να είμαι!!
Άντε να γνωρίσω και τα υπολοιπα παιδια απο την Β.Ελλαδα!!!
Steve - Πεμ 25 Δεκ 2008, 20:12:19
Θέμα δημοσίευσης:
307 ARMY! έγραψε:
Αφού βρε παπ**α είσαι Εδεσσα κατέβα και μια Σκύδρα να πιούμε κανά καφέ! Τι γίνεσαι φίλε πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε;Αν θυμάμε καλά από τη Λευκάδα; Ισως .Καλά Χριστούγεννα!
Να μυρίσω την παπ**α μου για να δώ αν είσαι Σκύδρα?

Πάρε με τηλ γιατί δεν έχω το νούμερο σου Razz
kane - Πεμ 25 Δεκ 2008, 20:57:03
Θέμα δημοσίευσης:
Ελαβε τελος η συναντηση κορυφων (γιατι ολοι μας τον εχουμε και μεγαλο) εμου, του σταυρου (στιβ) και λευτερη (ρεσαιφ ραλυ)...

Ολα καλα...

Σαν τα συνεφφακια δν εχει και σαν τον τουρλωμενο εδεσσαικο κώλο επισης.

Εχω να δηλωσω πως ο στιβ τον επαιξε για παρτη της χρονιαρα μερα... Laughing Laughing Laughing
Steve - Παρ 26 Δεκ 2008, 16:05:26
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Εχω να δηλωσω πως ο στιβ τον επαιξε για παρτη της χρονιαρα μερα... Laughing Laughing Laughing
5 φορές... Cool

Χθες έχασες που δεν ήρθες Θεσσαλονίκη... όλα τα €€€ Laughing
drdino - Παρ 26 Δεκ 2008, 16:24:45
Θέμα δημοσίευσης:
Hσουν σαλονικα ρε παπ**α; Evil
PICASO - Παρ 26 Δεκ 2008, 20:40:33
Θέμα δημοσίευσης:
Θα πιουμε κανενα καφεδακι αυριο το πρωι πριν την κάνω για γκατζολια μερια παλι..... ή παλι τζαμπα ηρθα???????
bakclima - Σαβ 27 Δεκ 2008, 07:51:10
Θέμα δημοσίευσης:
τζαμπα ηρθες Laughing Laughing Laughing
ath7 - Σαβ 27 Δεκ 2008, 12:08:41
Θέμα δημοσίευσης:
Σας εχουνε πνηξει τα χιονια κωλοφαρδοι! Evil

Laughing Laughing Laughing
Steve - Σαβ 27 Δεκ 2008, 14:19:29
Θέμα δημοσίευσης:
drdino έγραψε:
Hσουν σαλονικα ρε παπ**α; Evil
Ήρθα... αυθηνυχθών με τον celebrity αλλά, παρ' όλα αυτά, άμπαλλο Laughing


Επίσης κάποια αδελφή του ελέους, πήγε Θεσσαλονίκη για σινεμά και μετά θα κοιμότανε επειδή θα δούλευε το Σάββατο σήμερα με τα χιόνια... με αποτέλεσμα να μας κΛάσει Laughing
kane - Σαβ 27 Δεκ 2008, 14:27:58
Θέμα δημοσίευσης:
Και αυτη η σιστερ οφ μερσι ειδε και μετρια ταινια...Επισης δεν πηγε τελικα δουλεια λογω ανωτερας βιας, αλλα οπως και να χει επρεπε να βγει με καποιο προσωπο...

Μολις πεις του αμπαλου ενα "ζε πλε πλε πλε πλε" θα καταλαβει Laughing Laughing Laughing ...
recife_rallye - Σαβ 27 Δεκ 2008, 14:38:17
Θέμα δημοσίευσης:
Μαλισταααααα.....ζε πλε πλε πλε πλε λοιπον!!!!!!!!!παντως εχασες πολυ γελιο!! Laughing Laughing ειδικα προχτες με εναν ΠΑΟΚ ΟΛΕ...!!!οτι να ναι λεμεεε
kane - Σαβ 27 Δεκ 2008, 14:42:38
Θέμα δημοσίευσης:
Δε πειραζει,θα ξαναβρεθουμε οπως και να χει...

Παντως το φορουμ πρεπει να μας στησει αδριαντα...Ειδες λευτερη, ηρθε ο στιβ εδω 3 μερες,τον βγαλαμε εξω (και ας κερασε αυτος) τον τραβηξαμε και απο ενα **********, και ειδες τι γλυκα που γραφει στο φορουμ???

Αυτό ηθελε τελικα...και κανεις δν του το "δινε" Laughing Laughing Laughing
recife_rallye - Σαβ 27 Δεκ 2008, 14:51:30
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Δε πειραζει,θα ξαναβρεθουμε οπως και να χει...

Παντως το φορουμ πρεπει να μας στησει αδριαντα...Ειδες λευτερη, ηρθε ο στιβ εδω 3 μερες,τον βγαλαμε εξω (και ας κερασε αυτος) τον τραβηξαμε και απο ενα **********, και ειδες τι γλυκα που γραφει στο φορουμ???

Αυτό ηθελε τελικα...και κανεις δν του το "δινε" Laughing Laughing Laughing


Μαλλον θα ειναι ο βουνισιος αερας κ ο βουνισιος...........μπιπ!!! Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 27 Δεκ 2008, 14:54:52
Θέμα δημοσίευσης:
μηπως να γράφατε ολα αυτά τα "ομορφα" εδω http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=6845
και να αφηνατε αυτό το τόπικ για όποτε κανονησετε τιποτα πιο "σοβαρό"
Wink Wink
Steve - Σαβ 27 Δεκ 2008, 15:19:32
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
τον τραβηξαμε και απο ενα **********, και ειδες τι γλυκα που γραφει στο φορουμ???

Αυτό ηθελε τελικα...και κανεις δν του το "δινε" Laughing Laughing Laughing
Καλό κλανίδι μου τραβήξατε στα @@, δε λέω Very happy
White_SK - Κυρ 03 Μάϊ 2009, 18:44:13
Θέμα δημοσίευσης: !
Καλησπέρα παιδιά..

Θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με κάποια προβληματάκια που αντιμετωπίζω.. Σήμερα έφτασαν στα χέρια μου τα 2 bucket της Cobra που είχα παραγγείλει.. Είμαι απο θεσσλονίκη και θα ήθελα αν κάποιος ξέρει να μου προτείνει κάποιο συνεργείο να τα τοποθετείσω.. Γνωρίζω πως απογορεύεται η κάθε είδους διαφήμιση , ωστόσο αν γίνεται κάποιες προτάσεις να σταλούν μέσω Message.. Επίσης μια άλλη απορία ειναι , θα χρειαστεί reset στον εγκέφαλο απο την Lion για να "δει" τους υπόλοιπους αερόσακους ? Τι γίνεται με τις φισες απο κάτω ? Ευχαριστώ προκαταβολικά . Στέλιος
SAKIS-LEMANS - Κυρ 27 Δεκ 2009, 14:47:53
Θέμα δημοσίευσης:
Έχω την τιμή να σας παρουσιάσω σε πρώτη πανελλήνια μετάδοση το 1ο επεισόδιο από την ταινία:

"Τα Χαρτόμουτρα των Χριστουγέννων"

παίζουν οι ηθοποιοί με αλφαβητική σείρά:

Στον ρόλο του Σταύρου ο kane Κουφαλίδης
Στον ρόλο του Λευτέρη ο Resifis Γιαννίτσογλου
Στον ρόλο του Κώστα ο Sakis Γιαννιτσογλίδης

guest star

στον ρόλο του "Ιάπωνα" Νίκος Τογιοτάκιας

Σκηνοθεσία Φράνσις Ford Πόμολα


Παρακαλείται οι γονείς να απομακρύνουν τα παιδιά από την οθόνη του υπολογιστή τους καθώς η ταινία περιέχει σκηνές σκληρής χαρτοπαιχτικής λαγνίας....

Επεισόδιο 1

Η επίθεση του Λευτέρη: Το πρώτο αίμα

http://www.youtube.com/watch?v=jagidJksxXY

μείνετε συντονισμένοι.....
SAKIS-LEMANS - Κυρ 27 Δεκ 2009, 17:24:53
Θέμα δημοσίευσης:
Επεισόδιο 2

O Σταύρος αντεπιτίθεται

http://www.youtube.com/watch?v=A0hjwBhRz8Y
SAKIS-LEMANS - Κυρ 27 Δεκ 2009, 18:49:21
Θέμα δημοσίευσης:
Επεισοδιο 3
Ο απολογισμός : Νίκη με τίμημα

http://www.youtube.com/watch?v=3iaFlVrH5rs

φωτό από τη δράση του έργου, "ο νικητής τα παιρνει όλα"

Steve - Κυρ 27 Δεκ 2009, 23:03:13
Θέμα δημοσίευσης:
Mάλλον έκλασε Sad
Πάνος - Κυρ 27 Δεκ 2009, 23:23:44
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Mάλλον έκλασε Sad



xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa..... Cool
kane - Δευ 28 Δεκ 2009, 03:16:07
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Mάλλον έκλασε Sad


αν κερδιζες κι εσυ οσα λεφτα πεσαν στο τραπεζι,πιστεψε με χειροτερα θα κανες... Cool Cool Cool
SAKIS-LEMANS - Δευ 28 Δεκ 2009, 03:49:01
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Steve έγραψε:
Mάλλον έκλασε Sad


αν κερδιζες κι εσυ οσα λεφτα πεσαν στο τραπεζι,πιστεψε με χειροτερα θα κανες... Cool Cool Cool
νύχτα ξελογιάστρααααα.... νύχτα όμορφη.....
Laughing Laughing Laughing Laughing
kane - Δευ 28 Δεκ 2009, 04:10:32
Θέμα δημοσίευσης:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
kane έγραψε:
Steve έγραψε:
Mάλλον έκλασε Sad


αν κερδιζες κι εσυ οσα λεφτα πεσαν στο τραπεζι,πιστεψε με χειροτερα θα κανες... Cool Cool Cool
νύχτα ξελογιάστρααααα.... νύχτα όμορφη.....
Laughing Laughing Laughing Laughing


μωρη ξεφτιλα...γιατι δν ειπες τπτ να ερθουμε και μεις με λευτερη???
SAKIS-LEMANS - Δευ 28 Δεκ 2009, 04:23:34
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
kane έγραψε:
Steve έγραψε:
Mάλλον έκλασε Sad


αν κερδιζες κι εσυ οσα λεφτα πεσαν στο τραπεζι,πιστεψε με χειροτερα θα κανες... Cool Cool Cool
νύχτα ξελογιάστρααααα.... νύχτα όμορφη.....
Laughing Laughing Laughing Laughing


μωρη ξεφτιλα...γιατι δν ειπες τπτ να ερθουμε και μεις με λευτερη???


χαχαχαχα! δεν κάνει.... παντρεμένοι άνθρωποι!

ε εντάξει προέκυψε έτσι στο ξάφνικά....
Steve - Δευ 28 Δεκ 2009, 07:40:53
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
αν κερδιζες κι εσυ οσα λεφτα πεσαν στο τραπεζι,πιστεψε με χειροτερα θα κανες... Cool Cool Cool
Έβγαλες τα λεφτά για τα 4πίστονα ρε μπινέ? Very happy
SAKIS-LEMANS - Δευ 28 Δεκ 2009, 09:02:53
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
kane έγραψε:
αν κερδιζες κι εσυ οσα λεφτα πεσαν στο τραπεζι,πιστεψε με χειροτερα θα κανες... Cool Cool Cool
Έβγαλες τα λεφτά για τα 4πίστονα ρε μπινέ? Very happy
μόνο...
kane - Τετ 30 Δεκ 2009, 14:32:53
Θέμα δημοσίευσης:
poy nai τα ντοκουμεντα κωστακη...?
Steve - Σαβ 11 Δεκ 2010, 02:59:10
Θέμα δημοσίευσης:


Κάποιος σακαφλιάς σήμερα φόρτωσε... Cool
nikos 206cc - Σαβ 11 Δεκ 2010, 16:19:42
Θέμα δημοσίευσης:
Χαχαχααχαχα τωρα το ειδα! ! ! ! ! Αφου σε ειπα ρε δεν ειχα ψυχη...Εφυγα και γω μετα αλλα τις κανονισα για αργοτερα Razz
Steve - Σαβ 11 Δεκ 2010, 23:34:32
Θέμα δημοσίευσης:
1 μπύρα υπόθεση...
nikos 206cc - Τετ 12 Ιαν 2011, 16:10:52
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=VXHCesJSOaM

Love Love Love
nikos 206cc - Τρι 08 Φεβ 2011, 17:04:47
Θέμα δημοσίευσης:
Φημες λενε οτι θα υπαρξει τρυφερο τετ-α-τετ μεταξυ 2 μελων του φορουμ με αγριες διαθεσεις Whip
Ο ενας ειναι παντρεμενος και εχει ρυθμιζομενη οπισθια αναρτηση,ο αλλος ψαχνει ακομα τον ερωτα και παιζει μουσικη.

Περισσοτερα απο βδομαδα Love
Steve - Τρι 08 Φεβ 2011, 17:09:08
Θέμα δημοσίευσης:
Θα σε λέω Στεφανίδου από εδώ και πέρα... παλιοκατίνα Love
nikos 206cc - Τρι 08 Φεβ 2011, 17:10:34
Θέμα δημοσίευσης:
Για κατσε να παρω την Βικυ ενα τηλεφωνακι γιατι εμαθα οτι κανεις προτασεις απο δω και απο κει Twisted evil

(ΡΟΥΦ) Laughing
Steve - Τρι 08 Φεβ 2011, 18:04:57
Θέμα δημοσίευσης:
μμμμμμμ Tease
Steve - Πεμ 20 Οκτ 2011, 13:31:35
Θέμα δημοσίευσης:
Επικές μάχες στο TETRIS χθες με bakclima για κανα 2ωρο...


Η ρεβάνς αύριο το βράδυ Laughing Laughing Laughing





Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr