PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - Σεμινάρια Κριτών Αγώνων Μηχανοκίνητου Αθλήτισμού

Sidobre - Τετ 18 Μάϊ 2005, 16:41:41
Θέμα δημοσίευσης: Σεμινάρια Κριτών Αγώνων Μηχανοκίνητου Αθλήτισμού
To PSClub - Hellas, καλεί όσα μέλη επιθυμούν, να δηλώσουν συμμετοχή για σεμινάρια Κριτών Μηχανοκίνητου (χερσαίου) Αθλητισμού, ώστε μελλοντικά να επανδρώσουν θέσεις κριτή για τις δικές μας Αθλητικές εκδηλώσεις ή ακόμα και σε εκδηλώσεις των Ελληνικών αγώνων.

Τα σεμινάρια αυτά γίνονται από την ΕΘΕΑ και είναι δωρεάν.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν e-mail στο info@psclub.gr με θέμα "Σεμινάρια Κριτών Μηχανοκίνητου Αθλητισμού" αναφέροντας όνομα και επώνυμο, καθώς και τηλέφωνο επικοινωνίας.

Ευχαριστούμε πολύ.


Ακολουθεί κείμενο εξήγησης από την ΕΘΕΑ σχετικά με τους Κριτές

Εκπαίδευση Κριτών Αγώνων Αυτοκινήτου, Μοτοσικλέτας, Καρτ.

Η αγωνιστική κίνηση στην χώρα μας δεν θα μπορούσε να λειτουργήσει ομαλά χωρίς στελέχη. Έτσι από τον περασμένο αιώνα η ΕΛΠΑ άρχισε να οργανώνει σεμινάρια εκπαίδευσης Κριτών, Χρονομετρών, Τεχνικών Εφόρων, Αλυταρχών & Αγωνοδικών.

Η σύγχρονη διοργάνωση των αγώνων αυτοκινήτου, μοτοσικλέτας και κάρτ, απαιτούν πλήθος εκπαιδευμένων στελεχών, που λειτουργούν εθελοντικά - ερασιτεχνικά με επαγγελματική συνέπεια αφού οι αγώνες απαιτούν την άψογη σχεδίαση και εφαρμογή μέτρων ασφαλείας που αφορούν αγωνιζόμενους και θεατές. Έτσι λοιπόν η Επιτροπή Εκπαίδευσης διοργανώνει σεμινάρια σε διάφορες περιοχές της χώρας, αφού συγκεντρωθεί ένας ικανοποιητικός αριθμός ατόμων.
Τα στελέχη που εκπαιδεύει η Επιτροπή Εκπαίδευσης είναι:

* ΔΟΚΙΜΟΙ ΚΡΙΤΕΣ - ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΕΣ (Αυτοκινήτου - Rally, Αγώνων Ταχύτητας, Μοτοσικλέτας)
* ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΕΦΟΡΟΙ (Αυτοκινήτου, Μοτοσικλέτας, Κάρτ)
* ΑΓΩΝΟΔΙΚΕΣ (Όλων των Αθλημάτων)
* ΑΛΥΤΑΡΧΕΣ (Αυτοκινήτου, Μοτοσικλέτας, Κάρτ)
* ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ή RACE DIRECTORS (Μοτοσικλέτας ή Παιδειών)

Ο Δόκιμος Κριτής αφού επιτύχει στις σχετικές εξετάσεις, μετά από δύο χρόνια συμμετοχής του σε αγώνες γίνεται κανονικός Κριτής - Χρονομέτρης και μπορεί να αναλάβει πιο υπεύθυνη θέση σε ένα αγώνα (Chief Marshall, Safety Marshal σε αγώνες Rally, επικεφαλής Κ σε αγώνες ταχύτητας κ.λ.π.).

Τεχνικός Έφορος μπορεί να γίνει οποιοσδήποτε έχει πρακτικές, επαγγελματικές ή επιστημονικές γνώσεις και αντιλαμβάνεται πλήρως τους σχετικούς Τεχνικούς Κανονισμούς των διαφόρων αθλημάτων, αφού επιτύχει στις σχετικές εξετάσεις. Πάντως καλό είναι όπως οι ενδιαφερόμενοι για να γίνουν Τεχνικοί Έφοροι να γνωρίζουν Αγγλικά ώστε να μπορούν να διαβάζουν τα δελτία αναγνώρισης των οχημάτων (homologations).

Μετά από δύο έως τρία χρόνια συμμετοχής σε αγώνες ένας Κριτής μπορεί να ζητήσει να προαχθεί στην ιδιότητα του Αγωνοδίκη. Ο Αγωνοδίκης πρέπει να είναι άριστος γνώστης των Κανονισμών που διέπουν τους αγώνες. Για να προαχθεί στην ιδιότητα του Αγωνοδίκη πρέπει να συμμετάσχει σε εξετάσεις προφορικές ή συνδυασμό από γραπτές και προφορικές εξετάσεις που αποδεικνύουν την γνώση των Κανονισμών και την άνεση χρήσης των Βιβλίων της Χρονιάς και των Εγκυκλίων των ΕΘΕΑΑ, ΕΘΕΑΜ και Επιτροπής Κάρτ. Ένας έμπειρος Αγωνοδίκης μπορεί να ορίζεται από τις ΕΘΕΑΑ, ΕΘΕΑΜ και την Επιτροπή Κάρτ για να ασκεί τα καθήκοντα του Προέδρου Αγωνοδικών, ή του Παρατηρητή ενός αγώνα.

Ο Αλυτάρχης ενός αγώνα είναι το στέλεχος που διευθύνει τον αγώνα. Πρέπει να έχει πείρα, να είναι σοβαρός και άριστος γνώστης των Κανονισμών. Επίσης πρέπει να τον διέπει υψηλό αίσθημα ευθύνης, έναντι όλων των εμπλεκομένων σε ένα αγώνα. Το βασικό του καθήκον είναι η τήρηση των Κανονισμών προς πάσα κατεύθυνση. Για να προαχθεί ένας Κριτής στην ιδιότητα του Αλυτάρχη πρέπει να υποστεί σχετικές εξετάσεις προφορικές ή συνδυασμό από γραπτές και προφορικές εξετάσεις που αποδεικνύουν την γνώση των Κανονισμών αλλά και την αξιολόγησή του ως κατάλληλου ατόμου στον οποίον η ΕΘΕΑΑ, η ΕΘΕΑΜ ή η Επιτροπή Κάρτ θα του εμπιστευθούν την ιδιότητα αυτή.

Baphomet - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 00:39:28
Θέμα δημοσίευσης:
θα με ενδιέφερε να το παρακολουθήσω, οχι για να γινω κριτης (αν χρειαστει γιατι οχι ομως?), αλλα περισσοτερο για να μπω μεσα στα πραγματα και να μαθω και τους κανονισμους... τα στοιχεια μου τα εχετε Very happy
οποιος κανει το σεμιναριο ειναι μετά δοκιμος κριτης-χρονομετρης δηλαδη??
MEMsound - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 00:53:17
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
θα με ενδιέφερε να το παρακολουθήσω, οχι για να γινω κριτης (αν χρειαστει γιατι οχι ομως?), αλλα περισσοτερο για να μπω μεσα στα πραγματα και να μαθω και τους κανονισμους... τα στοιχεια μου τα εχετε Very happy
οποιος κανει το σεμιναριο ειναι μετά δοκιμος κριτης-χρονομετρης δηλαδη??

"Αφεντικό" κάντες 2 τις "παρακολουθήσεις"....
...για τους ίδιους ακριβώς λόγους... Wink
chatasos - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 00:54:04
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδιά, δεν στέλεντε και κανένα email, έτσι για το τυπικό?
Baphomet - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 01:01:05
Θέμα δημοσίευσης:
εστειλα και Mail... Wink
Touristas - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 07:07:14
Θέμα δημοσίευσης:
Για κριτής κι εγώ είμαι σίγουρος ότι θα μας κάνει καλό να μάθουμε 5 πράματα Wink
nickzotos - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 09:53:30
Θέμα δημοσίευσης:
και εγω μεσα...... Wink
crusader - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:41:12
Θέμα δημοσίευσης:
Πήρα θέση... Wink
LuNa - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 10:43:54
Θέμα δημοσίευσης:
και γω Wink
μουαχαχαχαχα
Baphomet - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 11:03:22
Θέμα δημοσίευσης:
μωρέ μπράβο συμμετοχές... Wink
SnakeMJK - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:28:33
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
This message is to inform you that an error has occured in the delivery of
your e-mail via the FORTHnet E-mail System.

The detailed error is listed below in the "Transcript of session" section.

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mx-as.forthnet.gr.:
>>> DATA
<<< 550 5.7.1 Your message was considered to be spam by the FORTHnet Antispamming Policy and was not delivered to the recipient. The
following spam tests returned positive for this message: MSGID_FROM_MTA_HEADER,RCVD_IN_SBL-XBL,RCVD_IN_SORBS,RCVD_IN_SORBS_WEB. For
further information visit http://postmaster.forthnet.gr
554 5.0.0 Service unavailable


Να στείλω PM;
chatasos - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:37:31
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Παράθεση:
This message is to inform you that an error has occured in the delivery of
your e-mail via the FORTHnet E-mail System.

The detailed error is listed below in the "Transcript of session" section.

----- Transcript of session follows -----
... while talking to mx-as.forthnet.gr.:
>>> DATA
<<< 550 5.7.1 Your message was considered to be spam by the FORTHnet Antispamming Policy and was not delivered to the recipient. The
following spam tests returned positive for this message: MSGID_FROM_MTA_HEADER,RCVD_IN_SBL-XBL,RCVD_IN_SORBS,RCVD_IN_SORBS_WEB. For
further information visit http://postmaster.forthnet.gr
554 5.0.0 Service unavailable


Να στείλω PM;


Το καλύτερο θα ήταν να σταματήσεις να είσαι spammer Thumb Down , αλλά αν δεν γίνεται αλλιώς, δοκίμασε email σε sidobre@psclub.gr και σαν τελευταία λύση το pm στον sidobre.
DimiP - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:55:10
Θέμα δημοσίευσης:
να δηλωσω κιεγω συμμετοχη αλλα με επιφυλαξη για τις μερες και ωρες των σεμιναριων γιατι αν γινονται π.χ. Σ/Κ που ο νορμαλ κοσμος ρεπαρει.... Confused Confused Confused
Baphomet - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 12:57:03
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
να δηλωσω κιεγω συμμετοχη αλλα με επιφυλαξη για τις μερες και ωρες των σεμιναριων γιατι αν γινονται π.χ. Σ/Κ που ο νορμαλ κοσμος ρεπαρει.... Confused Confused Confused


δωρεαν ειναι οποτε δε σε υποχρεωνει κανενας να πας αν δεν μπορεις... δηλωνεις συμμετοχη και βλέπεις! Wink
SnakeMJK - Πεμ 19 Μάϊ 2005, 13:20:43
Θέμα δημοσίευσης:
Έστειλα ΠΜ.. Μου τα έκοβε σαν σπαμ.. Εγώ spamer;;; Ο Mr.AntiSpyware;;;;
Baphomet - Δευ 23 Μάϊ 2005, 03:48:27
Θέμα δημοσίευσης:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink
Ghost Dog - Δευ 23 Μάϊ 2005, 13:45:19
Θέμα δημοσίευσης:
count me in! Very happy
Baphomet - Τετ 25 Μάϊ 2005, 10:58:35
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???
Sidobre - Τετ 25 Μάϊ 2005, 13:11:13
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???


Ακόμα όχι. Μαζεύω τα ονόματα, να τα στείλω και θα μας πούνε πιθανές ημερομηνίες.
307 ARMY! - Δευ 13 Ιούν 2005, 00:03:14
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Baphomet έγραψε:
Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???


Ακόμα όχι. Μαζεύω τα ονόματα, να τα στείλω και θα μας πούνε πιθανές ημερομηνίες.


Δυστυχώς Τάσο δεν είχα προσέξει το Post. Γι'αυτό αν τυχόν προλαβαίνουμε βάλε κι εμένα. Ευχαριστώ!
Sidobre - Δευ 13 Ιούν 2005, 09:31:13
Θέμα δημοσίευσης:
307 ARMY! έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Baphomet έγραψε:
Baphomet έγραψε:
έχουμε κανένα νέο σχετικά με τις ημερομηνίες των σεμιναρίων έστω και στο περίπου? γιατι με εξεταστικές, καρτ, υπερειδικη, συναυλίες κτλ ειμαι λίγο χωμένος και θέλω να προγραμματισω το διάβασμα... Wink


any news???


Ακόμα όχι. Μαζεύω τα ονόματα, να τα στείλω και θα μας πούνε πιθανές ημερομηνίες.


Δυστυχώς Τάσο δεν είχα προσέξει το Post. Γι'αυτό αν τυχόν προλαβαίνουμε βάλε κι εμένα. Ευχαριστώ!


Προλαβαίνεις, στείλε στο e-mail όνομα/επώνυμο και τηλέφωνο. Wink
pygolabida - Κυρ 11 Σεπ 2005, 05:04:38
Θέμα δημοσίευσης:
Με αυτό τί έγινε τελικά Question
shark_zak - Δευ 03 Οκτ 2005, 07:29:58
Θέμα δημοσίευσης:
κανενα νεο εχουμε... Question
pygolabida - Δευ 03 Οκτ 2005, 20:09:55
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν έχει ορισθεί άμεσα κάποιο σεμινάριο στην περιοχή της Αθήνας...Μόλις ορισθεί θα ειδοποιήσουν......
shark_zak - Παρ 14 Οκτ 2005, 00:37:35
Θέμα δημοσίευσης:
pygolabida έγραψε:
Δεν έχει ορισθεί άμεσα κάποιο σεμινάριο στην περιοχή της Αθήνας...Μόλις ορισθεί θα ειδοποιήσουν......


ok ευχαριστω ομορφη... Wink
Sidobre - Τρι 10 Ιαν 2006, 12:28:17
Θέμα δημοσίευσης:
ANAKOINΩΣΗ

ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΚΡΙΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 4-5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2006.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (6974447380)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
shark_zak - Πεμ 12 Ιαν 2006, 04:32:25
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
ANAKOINΩΣΗ

ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΚΡΙΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 4-5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2006.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (6974447380)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


εγω...πρεπει να σου τηλ. κιολας... Question Wink
Baphomet - Πεμ 12 Ιαν 2006, 06:26:16
Θέμα δημοσίευσης:
κι εγω εκτος συγκλονιστικου απροοπτου μεσα... Wink
Ady - Πεμ 12 Ιαν 2006, 08:35:50
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ σου απάντησα με mail.
SnakeMJK - Πεμ 12 Ιαν 2006, 10:09:49
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ θα στο πω το βράδυ στην λέσχη Razz
307 ARMY! - Πεμ 12 Ιαν 2006, 10:54:16
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
ANAKOINΩΣΗ

ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΚΡΙΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 4-5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2006.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (6974447380)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Καλημέρα Τάσο. Μια και ξεκινάω για Λάρισα, θα στο πω μεθαύριο στο Touring. Πάντως εκτός απροόπτου είμαι μέσα!
Sidobre - Πεμ 12 Ιαν 2006, 12:49:16
Θέμα δημοσίευσης:
Και η ανακοίνωση για τα σεμινάρια...

http://ethea.elpa.gr/news/closeup.php?id=819&cat=35
Road_Runner - Πεμ 12 Ιαν 2006, 19:18:31
Θέμα δημοσίευσης:
όπως είπε και ο πρόεδρας τα σεμινάρια θα γίνουν Σαββατο 4 Φεβρουαρίου και ΙΣΩΣ Κυριακή 5 Φεβρουαρίου να γίνει πρακτική εξάσκηση.. Ίσως... Μπορεί την Κυριακή να μην γίνει τίποτα. Με κάθε επιφύλαξη. Δεν είναι τίποτα σίγουρο ακόμα. Οι ώρες θα είναι από 9.00 μέχρι 18.00 και ο τόπος πιθανών το αμφιθέατρο του Υπ.Συγκ.
Φχαριστώ Cool
shark_zak - Παρ 20 Ιαν 2006, 02:29:39
Θέμα δημοσίευσης:
εκανα ηδη τα χαρτια μου.... Study
Sidobre - Παρ 03 Φεβ 2006, 19:25:43
Θέμα δημοσίευσης:
MHN ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΗΜΜΕΤΟΧΗ, ΑΥΡΙΟ 10:00 ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ.
Road_Runner - Παρ 03 Φεβ 2006, 21:40:34
Θέμα δημοσίευσης:
Μάλιστα Captain Salute Salute
pygolabida - Δευ 06 Φεβ 2006, 19:08:58
Θέμα δημοσίευσης:
Ελπίζω να τα πήγαμε καλά στο τέστ, αν και κάτι μου λέει ότι θα περάσουν όλο το λαό (εκτός πια άν κάποιος είναι τελείως τραγικός).....Στη Ριτσώνα θα δηλώσει κανείς συμμετοχή για κριτής Question Question
Road_Runner - Δευ 06 Φεβ 2006, 19:33:56
Θέμα δημοσίευσης:
Αν δεν προκείψει δουλειά είμαι μέσα
Sidobre - Παρ 10 Φεβ 2006, 14:07:19
Θέμα δημοσίευσης:
Μας "πιάσανε" πάλι....

http://www.ethea.elpa.gr/upload/images/1139232306.jpg
nikapos - Τετ 15 Φεβ 2006, 09:31:02
Θέμα δημοσίευσης:
προτείνω να δηλώσουμε συμμετοχή όσοι μπορούμε για ριτσώνα , τώρα που είμαστε ζεστοί. εγώ έχω δηλώσει ήδη, και για όποιον ενδιαφέρεται , το τηλ της σταρτλαιν που τη διοργανώνει είναι 9812341.
Road_Runner - Τετ 15 Φεβ 2006, 20:46:52
Θέμα δημοσίευσης:
Βγήκαν τα αποτελέσματα!!!!!!! Smile colors Smile colors Smile colors
Περάσαμε!!!!!!! Joker Joker Joker
Γιούπι!!!!!! Laughing Laughing Clapping Clapping
Εγώ πέρασα με 1 λάθος και ο Πρόεδρος με 1μιση;;;;;!!!!!!
Πως το έκανες αυτό ρε πρόεδρε;;; Silly
Ασφαλώς πέρασαν και ο αγαπητός Ταμίας Ζαχαρίας και η Κοπέλα της παρεας η Γιάννα. Αλλά δεν ρώτησα με πόσα λάθη..
Αυτά Razz
vinman - Τετ 15 Φεβ 2006, 21:15:19
Θέμα δημοσίευσης:
Άριστα κύριοι και κυρίες... Clapping Clapping Thumbs Up
kanelj - Τετ 15 Φεβ 2006, 21:31:24
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιος εκανε την βραβευση?!!!ΕΟΕ!
Sidobre - Πεμ 16 Φεβ 2006, 11:32:02
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
...και ο Πρόεδρος με 1μιση;;;;;!!!!!!
Πως το έκανες αυτό ρε πρόεδρε;;; Silly


Aυτά μόνο εγώ τα κάνω!!!! Μάλλον πιάσανε για μισό λάθος την μουτζούρα του χρόνου και το ολόκληρο αυτό που έκανες λάθος και εσύ όπου σε εμένα γινόταν χαμός από μουτζούρες....
MEMsound - Πεμ 16 Φεβ 2006, 12:29:45
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο σας παίδες!
Άντε και κριτές στο "Ακρόπολης" Laughing Very happy
pygolabida - Τετ 22 Φεβ 2006, 16:49:33
Θέμα δημοσίευσης:
Multi color Smile colors Multi color Beer
vinman - Παρ 24 Φεβ 2006, 06:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Μπράβο σας παίδες!
Άντε και κριτές στο "Ακρόπολης" Laughing Very happy


Πάει το Ακρόπολης... Laughing Laughing Laughing Laughing
Βλέπω την κριτή-Γιάννα να μπαίνει και να διακόπτει τον αγώνα μόνο και μόνο για να αγγίξει τον monsieur Loeb... Twisted evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
pygolabida - Δευ 27 Φεβ 2006, 18:30:51
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Μπράβο σας παίδες!
Άντε και κριτές στο "Ακρόπολης" Laughing Very happy


Πάει το Ακρόπολης... Laughing Laughing Laughing Laughing
Βλέπω την κριτή-Γιάννα να μπαίνει και να διακόπτει τον αγώνα μόνο και μόνο για να αγγίξει τον monsieur Loeb... Twisted evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Very happy Very happy το έχω σκεφτεί αλλά θα με πατήσει πρίν με δεί..... Shocked
Ώς κριτές όμως θα μας δώσουν τα κινητά τηλέφωνα των αγωνιζομένων........ Razz
Καιρός λοιπόν να ξεσκονίσουμε τα γαλλικά μας....Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
MEMsound - Τρι 28 Φεβ 2006, 10:28:51
Θέμα δημοσίευσης:
....ωχ οι ταλιμπαν πάλι στο Ακρόπολης...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
vinman - Τρι 28 Φεβ 2006, 20:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
....ωχ οι ταλιμπαν πάλι στο Ακρόπολης...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
shark_zak - Δευ 06 Μάρ 2006, 00:01:12
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Βγήκαν τα αποτελέσματα!!!!!!! Smile colors Smile colors Smile colors
Περάσαμε!!!!!!! Joker Joker Joker
Γιούπι!!!!!! Laughing Laughing Clapping Clapping
Εγώ πέρασα με 1 λάθος και ο Πρόεδρος με 1μιση;;;;;!!!!!!
Πως το έκανες αυτό ρε πρόεδρε;;; Silly
Ασφαλώς πέρασαν και ο αγαπητός Ταμίας Ζαχαρίας και η Κοπέλα της παρεας η Γιάννα. Αλλά δεν ρώτησα με πόσα λάθη..
Αυτά Razz


ole ole... Silly Onfire Smile colors Onfire Silly
pygolabida - Τετ 05 Απρ 2006, 21:19:30
Θέμα δημοσίευσης:
Ενημερώνω τους συνάδελφους κριτές ότι έχω στα χέρια μου τις καρτούλες μας Very happy Very happy Very happy, είναι εντυπωσιακές & διαθέτουν και κορδονάκι ΕΛΠΑ Razz, θα τις παραλάβετε στην πρώτη ευκαιρία (που θα είναι μάλλον στην συνέλευση).... Wink
Road_Runner - Πεμ 06 Απρ 2006, 00:54:41
Θέμα δημοσίευσης:
Γιάννα αν δεν έρθεις αύριο στην συγκέντρωση, επειδή δεν θα έρθω στην συνέλευση, δώστην στον Μάνθο την δικιά μου.
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr