PSClub - Hellas

Ανακοινώσεις του Συλλόγου - Πως μπορώ να γίνω Επίσημο Μέλος;

Sidobre - Δευ 03 Ιαν 2005, 22:29:55
Θέμα δημοσίευσης: Πως μπορώ να γίνω Επίσημο Μέλος;
Για να γίνει κανείς Επίσημο Μέλος, χρειάζεται να συμπληρώσει και να υπογράψει την φόρμα μέλους του Συλλόγου και να την αποστείλει ταχυδρομικά στην Λέσχη, Παύλου Μελά 10 & Σοφούλη, 143 42 Ν. Φιλαδέλφεια ή να την παραδώσει κάθε Πέμπτη βράδυ όπου η Λέσχη είναι ανοικτή.

Επίσης θα πρέπει να καταβάλει το ποσό των 50 ευρώ τον χρόνο στον λογαριασμό τραπέζης του Συλλόγου

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Αρ.λογαριασμού:EUR 5027-034611-835

IBAN: GR59 0172 0270 0050 2703 4611 835


ή να καταβάλει την συνδρομή σε κάποιον αρμόδιο που θα βρίσκετε κάθε Πέμπτη βράδυ στην Λέσχη, ζητώντας απαραίτητα απόδειξη που θα φέρει την σφραγίδα του Συλλόγου.

ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΕΓΓΡΑΦΗΣ-ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΗΞΗΣ

• Εγγραφή-Ανανέωση 1 Δεκεμβρίου έως και 30 Ιουνίου – Λήξη 31 Δεκεμβρίου
• Εγγραφή-Ανανέωση 1 Ιουλίου έως και 31 Νοεμβρίου – Λήξη 30 Ιουνίου (του επόμενου έτους)

Ενδεικτικά μερικά από τα προνόμοια είναι:

• Ονομαστική Κάρτα Μέλους
• Αυτοκόλλητο του PSClub
• Πρόσβαση στις ειδικές σελίδες του www.psclub.gr με τεχνικές γνώσεις και συμβουλές
• Αποστολή ενημερωτικών εντύπων
• Αποστολή ενημερωτικών SMS με τις δραστηριότητες του Συλλόγου
• Δικαίωμα συμμετοχής σε όλες τις εκδηλώσεις και δραστηριότητες του Συλλόγου
• Προτεραιότητα συμμετοχής στις εκδηλώσεις περιορισμένων θέσεων του Συλλόγου
• Προνομιακές τιμές στο δίκτυο συνεργατών του PSClub
• Δικαίωμα συμμετοχής στην Γενική Συνέλευση του Συλλόγου
• Δικαίωμα του εκλέγειν και του εκλέγεσθαι στης εκλογές του Διοικητικού Συμβουλίου και της εξελεγκτικής επιτροπής.
• Και άλλα πολλά.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις πληρωμές αλλά και τους όρους αναγράφονται στην φόρμα μέλους.

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε το ενημερωτικό φυλλάδιο του Club (αρχείο σε Acrobat Reader)

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ

Για να γίνει ευκολότερη και γρηγορότερη η εγγραφή μέλους και η καταχώρησή του στη βάση του συλλόγου, δημιουργήσαμε την ηλεκτρονική αίτηση σε μορφή MS Word, την οποία την κατεβάζετε, συμπληρώνετε τα πεδία, τον αριθμό και την ημερομηνία κατάθεσης ή τον τρόπο που έχετε πληρώσει στα ανάλογα πεδία και την αποστέλλετε στο email: psclub_info@yahoo.gr

Exclamation Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την φόρμα μέλους (αρχείο σε MS Word) Exclamation
Goon - Σαβ 08 Απρ 2006, 16:59:17
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα, κατέβασα και έχω στα χέρια μου την αίτηση εγγραφής, έχω όμως μια απορία. Τα στοιχεία που έχω στο site θα συνδεθούν με τα στοιχεία της αιτήσεως μου που θα καταθέσω?(για την περίπτωση που δηλώσω χρήστης internet)
p206Mike - Δευ 10 Απρ 2006, 10:42:26
Θέμα δημοσίευσης:
Αν κατάλαβα καλά εννοείς αν μετά την εγγραφή σου θα ανανεωθεί το υπάρχον προφίλ, που έχεις ήδη δημιουργήσει, και θα γίνεις αυτόματα επίσημο μέλος του συλλόγου.

Αν εννοείς αυτό τότε ναι,

Σε καμία περίπτωση όμως δεν πρόκειται να διατεθούν παραπάνω στοιχεία από αυτά που έχεις δηλώσει ως τώρα εσύ μόνος σου στο internet.

Η αίτηση περιέχει προσωπικά δεδομένα τα οποία χρησιμοποιούνται αυστηρά και μόνο για το αρχείο μελών του συλλόγου και για κανένα άλλο λόγο.
Goon - Δευ 10 Απρ 2006, 11:30:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ για την απάντηση, όμως δεν με καλύπτει πλήρως κι αυτό γιατί εγώ δεν ήμουν συγκεκριμένος. Επειδή στη φόρμα που συμπλήρωσα για την εγγραφή στο φόρουμ δεν έδωσα ακριβώς τα στοιχεία μου γιατί γενικότερα δεν θέλω να υπαρχουν στο internet, λόγω του ότι δεν εμπιστεύομαι και τόσο τις ασφάλειες που σου υπόσχονται ( προς θεού δεν έχω σκοπό να θίξω το site του κλάμπ!!!!!απλά ξέρω τις δυνατότητες κάποιων επιτήδειων και προσέχω.Τέλος δεν είμαι καμμιά φοβερή προσωπικότητα που πρέπει να φυλάγομαι αλλα δεν θέλω και να εκτίθεμαι).Οπότε σ'αυτήν την περίπτωση τι να κάνω?
Και πάλι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
Goon - Δευ 10 Απρ 2006, 11:39:25
Θέμα δημοσίευσης:
Τώρα ξαναδιαβάζοντας την απάντησή σου p206Mike κατάλαβα τι εννοιείς και είμαι κομπλέ!ευχαριστώ παρα πολύ!
Lef205 - Δευ 10 Απρ 2006, 14:37:53
Θέμα δημοσίευσης:
Goon έγραψε:
Τώρα ξαναδιαβάζοντας την απάντησή σου p206Mike κατάλαβα τι εννοιείς και είμαι κομπλέ!ευχαριστώ παρα πολύ!


Παρακαλειται ο κυριος που εγραψε το ανωθι μηνυμα το οποιο και παραθετω οπως προβει σε αμεση τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι μου δια την επιλυση διχως λογου παρεξηγησεως! Laughing Laughing Laughing

Ευχαριστω εκ των προτερων! Laughing
underage - Δευ 10 Απρ 2006, 22:09:20
Θέμα δημοσίευσης:
Goon έγραψε:
.........Επειδή στη φόρμα που συμπλήρωσα για την εγγραφή στο φόρουμ δεν έδωσα ακριβώς τα στοιχεία μου ( προς θεού δεν έχω σκοπό να θίξω το site του κλάμπ!!!!!απλά ξέρω τις δυνατότητες κάποιων επιτήδειων και προσέχω



'Ισως αν είχες συμμετάσχει σε κάποια εκδρομή, είχες πάρει μέρος σε συναντήσεις να μην είχες αυτή την καχυποψία.
Μέσα από αυτό το forum έχουν αναπτυχθεί δυνατές φιλίες, γνωριμίες, άτομα που δεν γνωρίζονταν καν μοιράστηκαν το ίδιο δωμάτιο σε εκδρομές ή ακόμα και την ίδια σκηνή.
Εγώ πρώτα πήγα εκδρομή με το club - ναι ήμουν πολύ επιφυλακτική - και κατόπιν άρχισα να συμμετέχω στις λοιπές εκδηλώσεις, συμπεριλαμβανομένου και του forum.

Πριν λίγες βδομάδες διάβασα ότι οι κλοπές των αυτοκινήτων έχουν αυξηθεί σημαντικά και ένας από τους παράγοντες είναι τα κλάμπ των αυτοκινήτων. Αυτό δεν μπόρεσα να το καταλάβω αν και με προβλημάτισε αρκετά......
Goon - Τρι 11 Απρ 2006, 10:52:02
Θέμα δημοσίευσης:
Οχι βρε παιδί δεν φοβάμαι τον κόσμο του κλάμπ και σε καμμία περίπτωση δεν θα ήθελα να θίξω κάποιο από τα μέλη ή να βλάψω την εικόνα του κλάμπ. Τα πρόσωπα τα για τα οποία εγώ μιλώ δεν έχουν σχέση με το κλάμπ. Εγώ φοβάμαι τις τράπεζες πληροφοριών που σχηματίζονται και το ηλεκτρονικό <<φακέλωμα>>! Δεν θέλω κανείς μέσω του internet να έχει πρόσβαση στα προσωπικά μου στοιχεία. Συγγνώμη αν αυτά μου τα post έφεραν συγχυση ή έβλαψαν το image του κλάμπ και συγγνώμη αν με την ασάφεια των μηνυμάτων μου προσέβαλα τα μέλη!!Ο σκοπός μου δεν ήταν αυτός απλά ήθελα να ξέρω αν από τα στοιχεία μου στο internet κάποιος (τη στιγμή που θα γινόμουν μέλος) θα είχε αν ήθελε παραπάνω πληροφορίες για εμένα!
Sidobre - Τρι 11 Απρ 2006, 14:27:47
Θέμα δημοσίευσης:
Το forum είναι εργαλείο επικοινωνίας και το σωματείο ΔΕΝ ενημερώνει στοιχεία των μελών του σε αυτό. Ολα τα στοιχεία επικοινωνίας διατηρούνται στο αρχείο του και ΜΟΝΟ σε αυτό.
Goon - Τρι 11 Απρ 2006, 21:49:00
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ για την διευκρίνιση, δεν περίμενα να γίνει ζήτημα και σε καμμία περίπτωση δεν ήθελα να πάρει τέτοια έκταση.
MEMsound - Τετ 12 Απρ 2006, 09:34:04
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλτατε "αδελφέ και σύντροφέ goon" δεν τρέχει τίποτα... Wink Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

Αλήθεια που χάθηκες???
Goon - Τετ 12 Απρ 2006, 13:19:59
Θέμα δημοσίευσης:
Άστα πέσανε δουλείες μαζεμένες και τώρα χαλάρωσα και έχω σκοπό να επιστρέψω δυναμικά!! Έχω σκοπό να συμμαζέψω και το αμάξι που το κακόμοιρο το έχω παρατήσει για να μπορώ να έχω πρόσωπο και να μην με κράζουν και μέτα ποιός με πιάνει!
vasiliadis1 - Δευ 28 Αύγ 2006, 21:22:58
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπέρα κύριοι! Μπορώ να εχω μία ενημερωση για το αν εχετε λάβει την αίτηση εγγραφής στον σύλλογο?
ευχαριστώ Wink
MEMsound - Τρι 29 Αύγ 2006, 09:54:55
Θέμα δημοσίευσης:
Πότε την έστειλες?
Στην Λέσχη θα πάμε μεθαυριο την Πέμπτη. Wink
vasiliadis1 - Τρι 29 Αύγ 2006, 12:09:47
Θέμα δημοσίευσης:
μέρα δέν θυμάμαι, ηταν την προηγούμενη εβδομάδα, προφανώς θα την δείτε αυρίο!
Road_Runner - Τρι 29 Αύγ 2006, 13:09:34
Θέμα δημοσίευσης:
Μεθαυριο. Wink
Την Παρασευή ξημερώματα θα σου γράψουμε αν όντως την πήραμε.....
Don't worry!
206xs - Τρι 26 Σεπ 2006, 16:40:31
Θέμα δημοσίευσης:
Γειά χαρά σε όλα τα παιδιά , επειδή εδώ και μισό χρόνο λέω να περάσω από τη λέσχη και δεν περνάω ! μπορώ να σας στείλω την αίτηση με e-mail ? και να στείλω και ένα εμβασματάκι στο λογαριασμό σας και να τελειώνουμε? Επίσης είχα δώσει κάποια λεφτά για την δημοσίευση του καταστατικού ... (ναι είμαι τόσο παλιός!) αυτά θα τα συμψιφήσουμε με τη συνδρομή (αν θυμάμαι καλά ο σύλλογος μου χρωστάει περί τα 20 ευρώ). Ευχαριστώ Cool Laughing
deppy - Πεμ 16 Νοέ 2006, 13:12:29
Θέμα δημοσίευσης:
Καλήσπερα,
Σκέφτομαι να εγγραφώ στο club και θα ήθελα να μάθω αν θα είναι κάποιος αρμόδιος στη λέσχη σήμερα για να περάσω από εκεί και να του παραδώσω την αίτηση εγγραφής μέλους.
Ευχαριστώ
MEMsound - Πεμ 16 Νοέ 2006, 13:57:02
Θέμα δημοσίευσης:
Για την παραλαβή της αίτησης θα είναι.
Ο Στέλιος που στέλνει welcomepack κλπ κλπ ακόμα και να μην είναι θα ειδοποιηθεί αμέσως για να προβεί στα δέοντα.
Οπότε σε περιμένουμε. Wink
Road_Runner - Πεμ 16 Νοέ 2006, 14:40:18
Θέμα δημοσίευσης:
Μετά τις 8 Wink
brz20 - Πεμ 16 Νοέ 2006, 14:40:32
Θέμα δημοσίευσης:
Και εκτος απο την αιτηση πρεπει να καταβαλεις και το ποσο τον 30 ευρω για ενα χρονο συνδρομης.
Road_Runner - Πεμ 16 Νοέ 2006, 14:51:39
Θέμα δημοσίευσης:
40 Wink
nOkpos - Παρ 22 Δεκ 2006, 08:12:42
Θέμα δημοσίευσης:
Συντομα θα ειμαι και εγω επισημο μελος Very happy
Road_Runner - Παρ 22 Δεκ 2006, 13:41:25
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up
nOkpos - Σαβ 23 Δεκ 2006, 00:33:22
Θέμα δημοσίευσης:
αυριο θα στειλω τα στοιχεια μου τα λεφτα ποτε πρεπει να τα καταθεσω??
Road_Runner - Σαβ 23 Δεκ 2006, 00:36:17
Θέμα δημοσίευσης:
Καλό θα ήταν μαζί με την αίτηση να στείλεις και την απόδειξη κατάθεσης (ή έστω φωτοτυπία) για να είσαι ήσυχος...
nOkpos - Σαβ 23 Δεκ 2006, 00:53:05
Θέμα δημοσίευσης:
δλδ μαλλον απο δευτερα οκ thnx Very happy
odysseas206 - Σαβ 23 Δεκ 2006, 14:38:44
Θέμα δημοσίευσης:
Μάλλον απο Τετάρτη Δημήτρη Wink Χριστούγεννα και 2η μέρα είναι κλειστά.

Φιλικά,
Οδυσσέας
dwarves - Κυρ 28 Ιαν 2007, 19:16:48
Θέμα δημοσίευσης:
Υπάρχει άλλος τραπεζικό λογαργιασμός για κατάθεση? Με βόλευε eurobank
peugeot_girl - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 01:29:33
Θέμα δημοσίευσης:
Exω τη δυνατοτητα να γραφτω ενεργο μελος σε καποια συναντηση σας και ο λογος ειναι οτι λογω πολυασχολης δουλειας δεν θα μπορεσω ταχυδρομικα Sad
crusader - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 09:10:29
Θέμα δημοσίευσης:
Φυσικά και μπορείς Μαρίνα. Απλά φέρε συμπληρωμένη την αίτησή σου κάποια στιγμή στη Λέσχη και θα σε εξυπηρετήσει κάποιος υπεύθυνος που θα είναι εκεί! Wink
MEMsound - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 09:20:22
Θέμα δημοσίευσης:
1000φορές καλύτερα στην Λέσχη από ότι ταχυδρομίκα.
Δεν χρειάζεται να μπλέκουμε με τράπεζες / ταχυδρομεία κλπ κλπ...
άσε που γνωρίζεις και μερικούς από κοντά και υπάρχει μια πρώτη επαφή και εξικοίωση.
Οι συναντήσεις γίνονται στην Λέσχη η οποία βρίσκεται εδώ κάθε Πέμπτη μετά τις 2030~2100.
Αυτά Cool

welcome Cool
peugeot_girl - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 09:53:40
Θέμα δημοσίευσης:
Οποτε θα περασω απο τη λεσχη! Να σας γνωρισω και απο κοντα Laughing
STELIOS - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 12:33:17
Θέμα δημοσίευσης:
Εκτος λεσχης, εγγραφες μπορουν πλεον να γινουν (τηλ. - fax) και κατοπιν συνενοησης μαζι μου (με ΠΜ).
Steve - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 12:55:07
Θέμα δημοσίευσης:
Βάλτε το και στην κεντρική σελίδα όμως... Wink
vinman - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 16:36:31
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Βάλτε το και στην κεντρική σελίδα όμως... Wink


...δεν είναι απαραίτητο... Wink
MEMsound - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 16:42:26
Θέμα δημοσίευσης:
...έγινε πάντως το σχετικό edit στο πρωτο post αυτού του topic... Wink

(υ.γ. μόνο που πρέπει να συμπληρώσουμε ένα τηλέφωνο επικοινωνίας του Στέλιου)
vinman - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 16:43:55
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...έγινε πάντως το σχετικό edit στο πρωτο post αυτού του topic... Wink

(υ.γ. μόνο που πρέπει να συμπληρώσουμε ένα τηλέφωνο επικοινωνίας του Στέλιου)


Thumb right
Steve - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 16:56:21
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Steve έγραψε:
Βάλτε το και στην κεντρική σελίδα όμως... Wink


...δεν είναι απαραίτητο... Wink


Ναι ε? Wink
STELIOS - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 17:06:32
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...έγινε πάντως το σχετικό edit στο πρωτο post αυτού του topic... Wink

(υ.γ. μόνο που πρέπει να συμπληρώσουμε ένα τηλέφωνο επικοινωνίας του Στέλιου)


Mανθο βαλε το κινητο μου.
(Και αν θες διορθωσε το Stelios σε STELIOS)
MEMsound - Πεμ 03 Μάϊ 2007, 17:26:46
Θέμα δημοσίευσης:
all fixed.
(εκτός portal που δεν έχω πρόσβαση)
kostask - Πεμ 07 Ιούν 2007, 08:52:12
Θέμα δημοσίευσης:
Σήμερα θα έρθω απο την λέσχη, οπότε επιτέλους θα γραφτώ και για φέτος.
kostask - Τρι 12 Ιούν 2007, 22:35:50
Θέμα δημοσίευσης:
Σήμερα παρέλαβα και την κάρτα μου ........Thnks
paraliaaas13 - Πεμ 21 Ιούν 2007, 18:09:39
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλησπέρα, αν κ είμαι μέλος στο σαιτ από το 2003, σήμερα αξιώθηκα να κάνω το πρώτο μου ποστ με ερώτηση... Θέλω να γραφτώ στο κλαμπ, αλλά επειδή ντρεπόμουν να έρθω με στραπατσαρισμένη μουρη (του 206 Laughing) είπα να την φτιάξω πρώτα(1,5 χρόνο μου πήρε να το αποφασίσω) κ μετά να σας "έρθω" για την εγγραφή.
Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι, πότε θα κλείσει το κλαμπ για το καλοκαίρι, γιατί το αυτοκίνητο αναμένεται να το παραλάβω σε 2 εβδομάδες περίπου.

Υ.Γ. Στο φανοποιείο είναι κ ένα γκρι 206 με λευκες ζάντες κ αυτοκόλλητο του κλαμπ.
MEMsound - Πεμ 21 Ιούν 2007, 18:26:14
Θέμα δημοσίευσης:
Λογικά Αυγουστο θα είμαστε "κλειστα".

Μέχρι τότε Καθε Πέμπτη είμαστε στην Λέσχη
paraliaaas13 - Πεμ 21 Ιούν 2007, 18:31:38
Θέμα δημοσίευσης:
ΟΚ ευχαριστώ
volvos - Πεμ 21 Ιούν 2007, 18:53:18
Θέμα δημοσίευσης:
paraliaaas13 έγραψε:
Kαλησπέρα, αν κ είμαι μέλος στο σαιτ από το 2003, σήμερα αξιώθηκα να κάνω το πρώτο μου ποστ με ερώτηση... Θέλω να γραφτώ στο κλαμπ, αλλά επειδή ντρεπόμουν να έρθω με στραπατσαρισμένη μουρη (του 206 Laughing) είπα να την φτιάξω πρώτα(1,5 χρόνο μου πήρε να το αποφασίσω) κ μετά να σας "έρθω" για την εγγραφή.
Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι, πότε θα κλείσει το κλαμπ για το καλοκαίρι, γιατί το αυτοκίνητο αναμένεται να το παραλάβω σε 2 εβδομάδες περίπου.

Υ.Γ. Στο φανοποιείο είναι κ ένα γκρι 206 με λευκες ζάντες κ αυτοκόλλητο του κλαμπ.


ΣΤΕΛΙΟΣ???

επισης καλο ειναι να το κανεις τουρμπο 300αλογα
τετρακινητο
με wrc φουσκωματα

και μετα να ερθεις...

ξερεις wrc στο κλαμπ δεν εχουμε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ρε ξεκολλατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
paraliaaas13 - Πεμ 21 Ιούν 2007, 19:13:37
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτο με τα WRC φουσκώματα μ αρέσει, λες????
STELIOS - Πεμ 21 Ιούν 2007, 20:28:48
Θέμα δημοσίευσης:
paraliaaas13 έγραψε:
Kαλησπέρα, αν κ είμαι μέλος στο σαιτ από το 2003, σήμερα αξιώθηκα να κάνω το πρώτο μου ποστ με ερώτηση... Θέλω να γραφτώ στο κλαμπ, αλλά επειδή ντρεπόμουν να έρθω με στραπατσαρισμένη μουρη (του 206 Laughing) είπα να την φτιάξω πρώτα(1,5 χρόνο μου πήρε να το αποφασίσω) κ μετά να σας "έρθω" για την εγγραφή.
Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι, πότε θα κλείσει το κλαμπ για το καλοκαίρι, γιατί το αυτοκίνητο αναμένεται να το παραλάβω σε 2 εβδομάδες περίπου.

Υ.Γ. Στο φανοποιείο είναι κ ένα γκρι 206 με λευκες ζάντες κ αυτοκόλλητο του κλαμπ.


Ναι δικο μου ειναι Laughing (και πολυ συντομα θα ειναι κοντα μας ξανα)

Επισης οτι θες για το θεμα της εγγραφης στειλε μου ενα ΠΜ, ειμαι ο υπευθυνος για της συνδρομες των μελων.
Μπορεις πλεον να γραφτεις και "εξ-αποστασεως" κατοπιν συνενοησης. Ομως καλο θα ηταν να περασεις και απο τη λεσχη να μας γνωρισεις και απο κοντα, να σπασουμε το παγο κτλ...
paraliaaas13 - Πεμ 21 Ιούν 2007, 21:39:14
Θέμα δημοσίευσης:
STELIOS έγραψε:


Ναι δικο μου ειναι Laughing (και πολυ συντομα θα ειναι κοντα μας ξανα)

Επισης οτι θες για το θεμα της εγγραφης στειλε μου ενα ΠΜ, ειμαι ο υπευθυνος για της συνδρομες των μελων.
Μπορεις πλεον να γραφτεις και "εξ-αποστασεως" κατοπιν συνενοησης. Ομως καλο θα ηταν να περασεις και απο τη λεσχη να μας γνωρισεις και απο κοντα, να σπασουμε το παγο κτλ...


Μέσω του φορουμ δεν έχω καμία απορία, την αίτηση την έχω ηδη έτοιμη μόνο τ αυτοκίνητο λείπει... γ αυτό κ το καθυστερώ, θέλω να περάσω από την λέσχη.
Ευχαριστώ για την βοήθεια Στέλιος κ ποτέ ξανά "επισκέψεις" σε φανοποιεία... (ναι καλά... κάθε φορά έτσι λέμε Whistling)
volvos - Παρ 06 Ιούλ 2007, 18:10:36
Θέμα δημοσίευσης:
paraliaaas13 έγραψε:
STELIOS έγραψε:


Ναι δικο μου ειναι Laughing (και πολυ συντομα θα ειναι κοντα μας ξανα)

Επισης οτι θες για το θεμα της εγγραφης στειλε μου ενα ΠΜ, ειμαι ο υπευθυνος για της συνδρομες των μελων.
Μπορεις πλεον να γραφτεις και "εξ-αποστασεως" κατοπιν συνενοησης. Ομως καλο θα ηταν να περασεις και απο τη λεσχη να μας γνωρισεις και απο κοντα, να σπασουμε το παγο κτλ...


Μέσω του φορουμ δεν έχω καμία απορία, την αίτηση την έχω ηδη έτοιμη μόνο τ αυτοκίνητο λείπει... γ αυτό κ το καθυστερώ, θέλω να περάσω από την λέσχη.
Ευχαριστώ για την βοήθεια Στέλιος κ ποτέ ξανά "επισκέψεις" σε φανοποιεία... (ναι καλά... κάθε φορά έτσι λέμε Whistling)



παντως χτες που ειδα απο μακρυα το νεοκλη και τον χαιρετησα τον ΛΥΠΗΘΗΚΑ...

το παιδι ηρθε πρωτη φορα λεσχη και τον ειχανε βαλει να κατσει διπλα στο γκραλλυ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΟΣ...σιγα μη ξαναπατησει τωρα το παιδι με τις κοσμοθεωριες που θα ακουσε Laughing
MEMsound - Παρ 06 Ιούλ 2007, 18:30:14
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

κι όμως γράφτηκε κιόλλας!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
paraliaaas13 - Παρ 06 Ιούλ 2007, 21:30:02
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
παντως χτες που ειδα απο μακρυα το νεοκλη και τον χαιρετησα τον ΛΥΠΗΘΗΚΑ...

το παιδι ηρθε πρωτη φορα λεσχη και τον ειχανε βαλει να κατσει διπλα στο γκραλλυ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΟΣ...σιγα μη ξαναπατησει τωρα το παιδι με τις κοσμοθεωριες που θα ακουσε Laughing


Γι αυτές τις κοσμοθεωρίες ζούμε... Δηλώνω fan του γκραλλυ Worthy
volvos - Δευ 09 Ιούλ 2007, 10:36:58
Θέμα δημοσίευσης:
nai αλλα μετα τις 3 μπυρες να απομακρυνεσαι...
τη πεφτει σε οτι του χαμογελαει............

ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
Lef205 - Δευ 09 Ιούλ 2007, 12:20:16
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
nai αλλα μετα τις 3 μπυρες να απομακρυνεσαι...
τη πεφτει σε οτι του χαμογελαει............

ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Βεβαια εχουμε και εναν αλλον που δεν χρειαζεται καν μπυρες! Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Thumbs Up
drdino - Δευ 09 Ιούλ 2007, 18:26:01
Θέμα δημοσίευσης:
Οι εν Θεσσαλονίκη βρισκόμενοι αδερφοί μπορούν να γίνουν επίσημα μέλη μόνο με ταχυδρομική αποστολή της αίτησης και εμβάσματος στον τραπεζικό λογαριασμό, έτσι;
STELIOS - Δευ 09 Ιούλ 2007, 22:32:35
Θέμα δημοσίευσης:
drdino έγραψε:
Οι εν Θεσσαλονίκη βρισκόμενοι αδερφοί μπορούν να γίνουν επίσημα μέλη μόνο με ταχυδρομική αποστολή της αίτησης και εμβάσματος στον τραπεζικό λογαριασμό, έτσι;


Οσοι δεν μπορουν (ή δεν προλαβαινουν) να ερθουν στη λεσχη, μπορουν να στειλουν την αιτηση με fax καθως και το αποδεικτικο της καταθεσης για ταχυτερη εξυπηρετηση.

Για περισσοτερες πληροφοριες επικοινωνιστε μαζι μου με ΠΜ.

Gr@lly - Τρι 10 Ιούλ 2007, 13:01:28
Θέμα δημοσίευσης:
paraliaaas13 έγραψε:
volvos έγραψε:
παντως χτες που ειδα απο μακρυα το νεοκλη και τον χαιρετησα τον ΛΥΠΗΘΗΚΑ...

το παιδι ηρθε πρωτη φορα λεσχη και τον ειχανε βαλει να κατσει διπλα στο γκραλλυ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΟΣ...σιγα μη ξαναπατησει τωρα το παιδι με τις κοσμοθεωριες που θα ακουσε Laughing


Γι αυτές τις κοσμοθεωρίες ζούμε... Δηλώνω fan του γκραλλυ Worthy


Παντα στις υπηρεσιες του απλου πολίτη..

Laughing Laughing Laughing
dimkeras - Δευ 01 Οκτ 2007, 23:47:38
Θέμα δημοσίευσης:
Αξιώθηκα κι εγώ και συμπλήρωσα τη φόρμα με τα στοιχεία μου για την εγγραφή. Θα τη στείλει το πρωί όποιος δικός μου μπορέσει διότι με τη δουλειά δεν πρόκειται να πάω εγώ.
Θα στείλω και τα χρήματα.
Τα λέμε αύριο βράδυ πάλι...
Lef205 - Τρι 02 Οκτ 2007, 02:47:38
Θέμα δημοσίευσης:
dimkeras έγραψε:
Αξιώθηκα κι εγώ και συμπλήρωσα τη φόρμα με τα στοιχεία μου για την εγγραφή. Θα τη στείλει το πρωί όποιος δικός μου μπορέσει διότι με τη δουλειά δεν πρόκειται να πάω εγώ.
Θα στείλω και τα χρήματα.
Τα λέμε αύριο βράδυ πάλι...

Ελα να γινονται "επισημα" και τα 207! Thumb Left
Καλοριζικος!
dimkeras - Τρι 02 Οκτ 2007, 20:37:26
Θέμα δημοσίευσης:
Lef205 έγραψε:
dimkeras έγραψε:
Αξιώθηκα κι εγώ και συμπλήρωσα τη φόρμα με τα στοιχεία μου για την εγγραφή. Θα τη στείλει το πρωί όποιος δικός μου μπορέσει διότι με τη δουλειά δεν πρόκειται να πάω εγώ.
Θα στείλω και τα χρήματα.
Τα λέμε αύριο βράδυ πάλι...

Ελα να γινονται "επισημα" και τα 207! Thumb Left
Καλοριζικος!



Thanx Lef.

Πήρα τηλ στο 697979.. κλπ για να δώσω και τον αριθμό συναλλαγής αλλά ο Χατζηγιάννης έδινε συναυλία :
Δεν είμαι εδώ για κανέναν
δεν είμαι εδώ κι απ'όλα λείπω


κλπ.

Φαντάζομαι να απαντήσει κάποιος αύριο απόγευμα γιατί τώρα δε μπορώ.
Έχω κατεβάσει διακόπτες για σήμερα λέμε...
power - Τετ 28 Νοέ 2007, 11:19:47
Θέμα δημοσίευσης:
Ερώτηση την φόρμα μέλους και την απόδειξη από την τράπεζα μήπως μπορούμε να την στείλουμε με fax?
STELIOS - Τετ 28 Νοέ 2007, 12:07:17
Θέμα δημοσίευσης:
power έγραψε:
Ερώτηση την φόρμα μέλους και την απόδειξη από την τράπεζα μήπως μπορούμε να την στείλουμε με fax?


Nαι, εγγραφη γινεται και αμεσα με αποστολη FAX στο 210-6254593.
power - Τετ 28 Νοέ 2007, 12:22:26
Θέμα δημοσίευσης:
ok θα τα στειλω αυριο ή την παρασκευη.
Πάνος - Τρι 08 Ιαν 2008, 15:51:05
Θέμα δημοσίευσης:
Εστειλα και εγω πριν λιγο με fax τα απαραιτητα δικαιολογητικα.
Δηλαδη αιτηση εγγραφης και αποδεικτικο πληρωμης.
Για τυχον προβληματα με ενημερωνεται. Razz

Επισης οσον αφορα το σπασιμο του παγου οπως αναφερθηκε σε προηγουμενο ποστ,δυστυχως δεν μπορει να γινει καποια Πεμπτη.
Εκδηλωη Σαββατοκυριακου ομως ειναι πρωτης ταξεως ευκαιρια. Smile
kolias1 - Παρ 15 Φεβ 2008, 13:41:50
Θέμα δημοσίευσης:
Την πέμπτη,να'μαστε καλά, θα περάσω να τα πούμε από κοντά κ να γραφτώ φυσικά
see you Morning
thesalos - Σαβ 14 Ιούν 2008, 21:40:04
Θέμα δημοσίευσης:
Εχω ταχυδρομησει την αιτηση εγγραφης και εχω βαλει μεσα και φωτοτυπια της αποδειξης καταθεσης των χρηματων απο τις 9/06. Πρεπει να την περασω και με φαξ? Πρεπει να παρω καποιον τηλεφωνο?
Steve - Σαβ 14 Ιούν 2008, 21:49:57
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι, έπρεπε να με πάρεις τηλέφωνο Razz


STELIOS και mikerrgp είναι οι "εγγραφάδες" του club για φέτος.
Athens - Τετ 23 Ιούλ 2008, 15:37:42
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδες καλησπέρα! Άλλη μια μέρα στη δουλειά και δεν έχω τι να κάνω! Razz
Λοιπόν απο ότι έμαθα είναι κάποιος και τις Κυριακές στη λέσχη? Τόσο καιρό λεω να περάσω αλλά με έχουν συνέχεια απόγευμα εδώ! γκρ.....Τεσπά αν διάβασα λάθος τότε να στείλω και εγώ με fax τη φόρμα! ε ?ε?ε? Razz Razz Cool Cool
MEMsound - Πεμ 24 Ιούλ 2008, 01:31:31
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ισχυει για τις Κυριακες
συνενοήσου με mikerrgp η ghost_dog σχετικά με την εγραφη σου Wink
Athens - Πεμ 24 Ιούλ 2008, 10:19:58
Θέμα δημοσίευσης:
ok thanks ! Razz Razz Razz
thantsi - Πεμ 31 Ιούλ 2008, 11:39:14
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια καλησπερα!!!!Σημερα θα περασω απο την λεσχη να γραφτω κανονικα και να τα πουμε....cu guys 2night Very happy Very happy Very happy Very happy
Road_Runner - Παρ 01 Αύγ 2008, 23:19:33
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν σε ειδαμε τελικα Confused
smoki - Τετ 24 Σεπ 2008, 15:44:17
Θέμα δημοσίευσης:
Θελω να περασω αυριο απο τη λεσχη να γραφτω και να ρωτησω καποια πραγματα. Απο τι ωρα ειστε εκει? Και μεχρι ποτε?
zaf - Τετ 24 Σεπ 2008, 15:55:49
Θέμα δημοσίευσης:
smoki έγραψε:
Θελω να περασω αυριο απο τη λεσχη να γραφτω και να ρωτησω καποια πραγματα. Απο τι ωρα ειστε εκει? Και μεχρι ποτε?


Απο τις 20:00 με 21:00 περιπου και δεν φευγουμε καποια συγκεκριμενη ωρα καθομαστε μεχρι αργα Cool
smoki - Τετ 24 Σεπ 2008, 16:02:02
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
καθομαστε μεχρι αργα

Μακαρι, γιατι εχω μαθημα μεχρι τις 10 και το κοβω κατα τις 11 να ειμαι εκει
HATZHS - Δευ 03 Νοέ 2008, 02:17:34
Θέμα δημοσίευσης:
καλημερα παιδες θα ηθελα να δωσω μια ιδεα..δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι εφικτο κατι τετοιο...αλλα θα ηταν πολυ καλο κ πιο ευκολο η πληρωμη να μην γινεται μονο απο τραπεζα...αλλα θα μπορουσε να γινει με καποιο paypal πχ η να γινεται με καποια prepaid card...πιστευω πως θα ηταν πιο καλο κ πιο απλο...

(υ.γ: ελπιζω να μην ειναι τοσο πατατα αυτο που προτινω :ppp)
ath7 - Δευ 03 Νοέ 2008, 16:02:39
Θέμα δημοσίευσης:
Νομιζω οτι γινετε και με τραπεζα! Rolling eyes Rolling eyes
Ghost Dog - Δευ 03 Νοέ 2008, 16:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
ath7 έγραψε:
Νομιζω οτι γινετε και με τραπεζα! Rolling eyes Rolling eyes

Αλλο λεει ο ανθρωπος...... Wink
HATZHS - Δευ 03 Νοέ 2008, 19:25:51
Θέμα δημοσίευσης:
ναι δεν εννοω τον κλασικο τροπο παιρνουμε τα λεφτα και τον αριθμο λογαριασμου κ τρεχουμε στην τραπεζα να κανουμε καταθεση.....μεσω paypal εννοω με καποια prepaid card πχ...για δωστε τα φωτα σας ρε παιδια εσεις που εισαστε υπευθυνοι για αυτα τα θεματα ρε παιδια
MEMsound - Δευ 03 Νοέ 2008, 19:36:27
Θέμα δημοσίευσης:
δεν καταλαβαινω παντως γιατι κατι τετοιο ειναι πιο απλό Confused
δεν πάς ποτε στην τραπεζα?
αλλα ακομα και να μην πας το web banking δεν σου κάνει?
HATZHS - Δευ 03 Νοέ 2008, 20:13:33
Θέμα δημοσίευσης:
γιατι πολυ απλα web banking δεν εχουνε ολοι.ενω ενα paypal μεσω προπληρωμενης καρτας εχουνε οι περισσοτεροι..γιαυτο το αναφερα για να διευκοληνει πολλους πιστευω..
MEMsound - Δευ 03 Νοέ 2008, 20:34:37
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ δεκτο αλλα και την πρπληρωμενη καρτα από τραπεζα δεν την παίρνεις?
οπότε αφου θα πας για την καρτα...κανεις επιτοπου και την σχετικγη μεταφορα και ξεμπερδευεις Wink
εξαλλου δεν σου λεει κανεις ανανεωσε την συνδρομη σου σωνει και καλά μεσα σε κάποιο χρονικο διάστημα
αυτο το εχουμε αφησει στην διακριτικη ευχερια του καθε μέλους (που καταναοει οτι ο Συλλογος εχει μηνιαια εξοδα που "τρεχουν" Wink Wink
kostas207rc - Δευ 03 Νοέ 2008, 20:37:58
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά να κάνω και εγώ μία ερώτηση.Μέχρι τι ώρα ε'ιναι ανοιχτή η λέσχη γιάτί σχολάω κάθε πέμπτη 21.00 και μένω αμπελόκηπους
ath7 - Δευ 03 Νοέ 2008, 20:41:33
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν εχουμε ωρα αλλα συνηθως μετα τις 12:30πμ φευγουμε ακομα και ποιο αργα!

Και το αναλογο topic Wink
HATZHS - Τρι 04 Νοέ 2008, 00:08:12
Θέμα δημοσίευσης:
τεσπα..απλα το αναφερα...να δω ποτε θα παω να πληρωσω εγω στην τραπεζα για την συνδρομη μου...
fynos - Παρ 07 Νοέ 2008, 01:10:24
Θέμα δημοσίευσης:
Την Δευτέρα 10/11 θα φανούν τα χρήματα για την ανανέωση συνδρομής 09', μαζί με ένα μικρό ποσό υπέρ λέσχης . . . . μην με ξεχάσετε σαν το 08' Cool
denlafkas - Παρ 07 Νοέ 2008, 11:17:57
Θέμα δημοσίευσης:
εγινα επισημο μελοs πριν λιγε μερεs(31-10), η συνδρομη που πληρωσα ειναι για το 2008 μονο; η εχει ισχυ για ενα χρονο απο την καταθεση;
Ghost Dog - Παρ 07 Νοέ 2008, 12:21:00
Θέμα δημοσίευσης:
Φυσικα και το 2ο.... Thumb right
(για 1 χρονο απο την καταθεση!)
MEMsound - Παρ 07 Νοέ 2008, 12:34:57
Θέμα δημοσίευσης:
...πρακτικά ισχυει μέχρι τέλος 2009 Wink
denlafkas - Παρ 07 Νοέ 2008, 12:45:04
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...πρακτικά ισχυει μέχρι τέλος 2009 Wink
ομορφα...μηπωs εχουμε κ κανενα νεο για το θεμα τον welcome pαck; για να ειμαστε τζετε....
Road_Runner - Παρ 07 Νοέ 2008, 15:30:57
Θέμα δημοσίευσης:
Αν ισχυσουν αυτα που ειπαμε χθεσ στην λεσχη πολυ συντομα θα σταλουν ολα τα W.P.
Steve - Παρ 07 Νοέ 2008, 19:56:10
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Αν ισχυσουν αυτα που ειπαμε χθεσ στην λεσχη πολυ συντομα θα σταλουν ολα τα W.P.

Αυτά που είπατε στην λέσχη χθες κρατήστε τα μυστικό.

Εμείς οι εκτός Αθήνας να μυρίσουμε τον π**τσο μας Very happy
MEMsound - Παρ 07 Νοέ 2008, 21:07:47
Θέμα δημοσίευσης:
ετσι ετσι...
που το κατάλαβες πάλι
ευγε ξεφτερι μου...
Road_Runner - Σαβ 08 Νοέ 2008, 01:15:59
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Αν ισχυσουν αυτα που ειπαμε χθεσ στην λεσχη πολυ συντομα θα σταλουν ολα τα W.P.

Αυτά που είπατε στην λέσχη χθες κρατήστε τα μυστικό.

Εμείς οι εκτός Αθήνας να μυρίσουμε τον π**τσο μας Very happy


Aν μυριζει, σνιφαρε τον μια... Ειναι και 30cm τον φτανεις ευκολα Wink Laughing
YuGo007 - Παρ 14 Νοέ 2008, 02:27:56
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπερα παιδια,
θελω να γραφτω και εγω στο PSClub, και θα περασω μια μερα απο την λεσχη του club η οποια απο οτι βλεπω ειναι Ν.Φιλαδελφεια ( αν δν ειναι πια εκει στηλτε μου ενα pm plz).

Μα καλά τα 1.1 δν υπαρχουν εδω γυρο ?? μονο εγω εχω ? λολ
MEMsound - Παρ 14 Νοέ 2008, 08:39:15
Θέμα δημοσίευσης:
καταρχην καλως ηρθες...

εκεί που ηταν ειναι η Λέσχη

Παυλου Μελα 10 & Σοφουλη...

κι εμεις εκει καθε Πέμπτη βραδυ (μετα 20:30)

να περασεις οποτε θες... ΑΛΛΑ...

Την Κυριακη εχουμε εκδρομη λεμα....

να ερθεις παραυτα!

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14357
isim - Παρ 16 Ιαν 2009, 16:00:59
Θέμα δημοσίευσης:
Θελω και εγω να γινω επισημο μελος, ποιο ειναι το κοστος;;; Που καταθετω;;;
ath7 - Παρ 16 Ιαν 2009, 16:55:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εδω θα δεις τι χρειαζεσαι

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517&postdays=0&postorder=asc&start=0

Μπωρεις να γραφτεις στη λεσχη!

Wink
Stevon - Παρ 16 Ιαν 2009, 17:37:25
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστά Χάρη , βέβαια να διευκρινήσω , ότι το Νο λογ/μου που ζήτησε , θα το δεί αφού κατεβάσει την φόρμα εγγραφής. Wink
grpts - Κυρ 25 Ιαν 2009, 16:42:28
Θέμα δημοσίευσης:
Stevon με μενα τι γινεται ?
Stevon - Δευ 26 Ιαν 2009, 10:09:09
Θέμα δημοσίευσης:
Γιώργο , εγώ σε βλέπω ξε-κλείδωτο. Wink

Εάν έχεις πρόβλημα να δείς κάποιες ενότητες ,ενημέρωσε με ,να δώ τί γίνεται.
grpts - Δευ 26 Ιαν 2009, 15:25:54
Θέμα δημοσίευσης:
Αποτι βλεπω σημερα εγινα μαυρος απο μπλε ,παρολαυτα ο καταλογος π.χ. προιοντων και συνεργατων ακομα δεν μου ανοιγει ρε φιλε
MEMsound - Δευ 26 Ιαν 2009, 15:49:49
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ανοιγει όχι μόνο σε εσενα
αλλα σε όλους γιατι υπάρχει τεχνικό θεμα, το οποίο ευελπιστουμε να διορθώσουμε κάποια στιγμή
για οτι πάντως ενδιαφέρεσαι ρωτα και θα την βρουμε την ακρη Wink
grpts - Δευ 26 Ιαν 2009, 16:31:26
Θέμα δημοσίευσης:
Εγινε φιλε ευχαριστω
isim - Τετ 28 Ιαν 2009, 16:58:27
Θέμα δημοσίευσης:
Θελω να ερθω να γραφτω και να σας γνωρισω απο κοντα αυτη την Πεμπτη (αυριο). Μπορει καποιος να εξηγησει πως ερχομαι απο Πειραια;;;
Road_Runner - Τετ 28 Ιαν 2009, 17:34:49
Θέμα δημοσίευσης:
Παυλου Μελα 10 και Σοφουλη.
Ν. Φιλαδελφεια.

Ανεβαινεις ποταμι.
Περνας την παλια εξοδο της ρενω. (Τωρα πλεον εχει φυγει η ρενω απο εκει)
Στην αμεσως επομενη εξοδο βγαινεις. Προσοχη δεν ειναι μεγαλη εξοδος και δεν φαινεται, νομιζω ουτε καν εχει ταμπελες. Με το που περασεις την ρενω κατσε τερμα δεξια και μετα βγαινεις.... (Ειναι 200-300 μετρα μετα την ρενω και 400 πριν την εισοδο της Αττικης οδου. Προσοχη ΜΗΝ φτασεις Αττικη Οδο)
Μολις βγεις, στα φαναρια κανεις αριστερα. Περνας κατω απο Εθνικη και συνεχιζεις ευθεια στα 2α φαναρια.. Μολις τα περασεις πας οπως παει ο κεντρικος δρομος. Περνας ενα S-ακι που εχει ο δρομος (δεξι-αριστερο) και μετα την αριστερη στα 150 μετρα στο αριστερο σου χερι ειναι η Π.Μελα. Στην γωνια εχει και ενα φαρμακειο.. Θα δεις την πρασινη πινακιδα που αναβοσβηνει. Το στενο της λεσχης απο τα 2α φαναρια ειναι περιπου 300-400 μετρα. Αν εχεις οποιαδηποτε αμφιβολια πες μ να σ στειλω το κιν μου να με παρεις αν χαθεις... Ειανι πολυ ευκολο παντως...
Miss 207 GT - Δευ 09 Φεβ 2009, 21:06:55
Θέμα δημοσίευσης:
Την Πέμπτη που μας έρχεται θα περάσω από τη λέσχη για να συμπληρώσω την αίτηση και να την υποβάλω μαζί με το ποσό της συνδρομής .
Από τί ώρα μπορώ να έρθω (όσο πιό νωρίς γίνεται) ;

Ευχαριστώ Very happy
fynos - Δευ 09 Φεβ 2009, 21:20:30
Θέμα δημοσίευσης:
Συνήθως από της 09,00 κάποιος είναι εκεί !
Αλλά αν υπάρχει θέμα χρόνου και έρχεσαι με την ‘ψυχή στο στόμα’, κάντο και ηλεκτρονικά . . .
Στείλε την αίτηση συμπληρωμένη με email και τα χρήματα αν τα καταφέρουμε βαλτά μαζί με την σκάστρα !
Miss 207 GT - Δευ 09 Φεβ 2009, 21:40:43
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν μπορώ να συμπληρώσω την αίτηση ηλεκτρονικά, την κατέβασα αλλά κανένα πεδίο δεν είναι διαθέσιμο (δεν ''πατιέται'' ) προς συμπλήρωση ...

Γίνεται κάποιος να μου την ποστάρει εκ νέου για να τη συμπληρώσω, να τη στείλω με e-mail και να πάω αύριο να καταθέσω τα χρήματα ;
fynos - Δευ 09 Φεβ 2009, 21:46:50
Θέμα δημοσίευσης:
To pm σου !
Παιδία, καλό είναι να υπάρχει και η φόρμα σε μορφή word...
recife206 - Τετ 04 Μάρ 2009, 18:59:17
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα, σήμερα κατέθεσα το ποσό συνδρομής και ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ο αριθμός του φαξ στην πρώτη σελίδα για την αποστολή της αίτησης εγγραφής και απόδειξης από την τράπεζα.
STELIOS - Τετ 04 Μάρ 2009, 21:56:22
Θέμα δημοσίευσης:
recife206 έγραψε:
Καλησπέρα, σήμερα κατέθεσα το ποσό συνδρομής και ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ο αριθμός του φαξ στην πρώτη σελίδα για την αποστολή της αίτησης εγγραφής και απόδειξης από την τράπεζα.


Ναι Φωτη, ελαβα το φαξ σου και εχω ειδοποιησει τον αρμοδιο.
recife206 - Τετ 04 Μάρ 2009, 21:57:34
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ! Razz
CHR207 - Τρι 10 Μάρ 2009, 19:27:57
Θέμα δημοσίευσης:
Δε με εμφανιζει ακομα σαν επισημο μελος ρε παιδια και γραφτηκα την περασμενη πεμπτη...
CHR207 - Τρι 10 Μάρ 2009, 21:09:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ααα μια χαρα!Eυxαριστω Wink
yokagyla - Τετ 15 Απρ 2009, 11:04:45
Θέμα δημοσίευσης:
μπορει καποιος να μου στειλει την αιτηση και εμενα σε μορφη word να την συμπληρωσω γιατι θελει διαδικασια-μετατροπη το pdf για επεξεργασια?
yokagyla - Τετ 15 Απρ 2009, 11:22:48
Θέμα δημοσίευσης:
yokagyla έγραψε:
μπορει καποιος να μου στειλει την αιτηση και εμενα σε μορφη word να την συμπληρωσω γιατι θελει διαδικασια-μετατροπη το pdf για επεξεργασια?

εγινε μηπως ???
p206Mike - Τετ 15 Απρ 2009, 11:38:55
Θέμα δημοσίευσης:
Σίγουρα θα υπάρξει αν όχι μέσα στην εβδομάδα, μιας και ο Πρόεδρος που θα την φτιάξει έχει ανάγκη από ξεκούραση, σίγουρα την άλλη εβδομάδα θα ανέβει στο forum και από εδώ θα μπορείτε να την κατεβάζετε και να μας την στέλνετε με e-mail στο psclub_info@yahoo.gr
Έτσι θα συντομέψουμε την διαδικασία εγγραφής. Wink
yokagyla - Τετ 15 Απρ 2009, 11:42:27
Θέμα δημοσίευσης:
p206Mike έγραψε:
Σίγουρα θα υπάρξει αν όχι μέσα στην εβδομάδα, μιας και ο Πρόεδρος που θα την φτιάξει έχει ανάγκη από ξεκούραση, σίγουρα την άλλη εβδομάδα θα ανέβει στο forum και από εδώ θα μπορείτε να την κατεβάζετε και να μας την στέλνετε με e-mail στο psclub_info@yahoo.gr
Έτσι θα συντομέψουμε την διαδικασία εγγραφής. Wink

τέλεια. οποτε αναμενω για το αρχειο για να κανω online εγγραφη. ευχαριστω.
surgeon - Τετ 15 Απρ 2009, 12:09:22
Θέμα δημοσίευσης:
Sorry gia to Grreklish alla den eimai ellada pros to paron. Graftika prin mia evdomada pote tha ehw prosvasi sta xekleidwta?
surgeon - Τετ 15 Απρ 2009, 17:13:29
Θέμα δημοσίευσης:
Efharisto gia to ameso tis antapokrisis.!
notis1313 - Τετ 15 Απρ 2009, 17:38:13
Θέμα δημοσίευσης:
surgeon έγραψε:
Sorry gia to Grreklish alla den eimai ellada pros to paron. Graftika prin mia evdomada pote tha ehw prosvasi sta xekleidwta?




Α!!!!!δυστυχως αυτο δεν μπορουμε να στο πουμε ειναι μυστικο!!!αχαχαχααχ
yokagyla - Τρι 02 Ιούν 2009, 11:31:11
Θέμα δημοσίευσης:
μηπως εγινε η αιτηση εγγραφης σε μορφη word ρε παιδια???
yokagyla - Πεμ 18 Ιούν 2009, 13:46:37
Θέμα δημοσίευσης:
yokagyla έγραψε:
μηπως εγινε η αιτηση εγγραφης σε μορφη word ρε παιδια???

?????
MEMsound - Πεμ 18 Ιούν 2009, 13:49:27
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε Γιώργο που εισαι τόσες μέρες και σε ψάχνουμε για το γκρουπ μπαι?

Ασε την αιτηση σε word... θα αργησει.. γιατι ασχολουμαστε με αλλα.
Μην κολλας εκεί, στην στελνουμε και με ενα φαξ αν θες ή πέρνα απ την Λέσχη
gemilonas - Τετ 22 Ιούλ 2009, 15:20:07
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα ,

Προσπαθώ να εκτυπώσω την αίτηση και μου κρασάρει το ADOBE μπορεί κάποιος να βοηθήσει ? Υπάρχει άλλος τρόπος να βρώ την αίτηση ?

Ευχαριστώ,
MEMsound - Παρ 24 Ιούλ 2009, 13:14:22
Θέμα δημοσίευσης:
αν εχεις φαξ στειλε μου τον αριθμο
gemilonas - Παρ 24 Ιούλ 2009, 13:59:13
Θέμα δημοσίευσης:
Ok ευχαριστώ , έκανα ένα upgrade το Αdobe Reader σε έκδοση 9 και το αντιμετώπισα το θέμα . Σύντομα θα έχετε νέα μου Smile

Ευχαριστώ ,
MEMsound - Παρ 24 Ιούλ 2009, 16:40:17
Θέμα δημοσίευσης:
ok Cool
ViXiouS - Παρ 24 Ιούλ 2009, 19:57:03
Θέμα δημοσίευσης:
Γειά χαρά σε όλους.
Υπάρχει κάποιος τρόπος πληρωμής μέσω internet-πιστωτικής??
Κανένα paypal και έτσι??
manos82 - Πεμ 13 Αύγ 2009, 23:03:06
Θέμα δημοσίευσης:
Που εισται ρε παιδια !!!!! κατεβηκα στο club σημερα περιμενα μεχρι της 10:30 και την εκανα θα ετρωγα παντοφλα!!!
Ελπιζω να σας πετυχω Next time Smile
MEMsound - Παρ 14 Αύγ 2009, 09:23:43
Θέμα δημοσίευσης:
ViXiouS έγραψε:
Γειά χαρά σε όλους.
Υπάρχει κάποιος τρόπος πληρωμής μέσω internet-πιστωτικής??
Κανένα paypal και έτσι??


ωχ τωρα το ειδα αυτο και ημουν προχθες στα Χανια...

(και τόσες μέρες δεν αξιώθηκε κανεία αλλος να σου απαντήσει)
δεν υπάρχει paypal η πιστωτικη αλλα μπορεις να τα καταθεσεις στο λογαριασμο του Συλλόγου ή ακομα πιο ευκολα (για εμενα) στο δικό μου λογαριασμο και να το διευθετησω εγω (απλά θα πρεπει να στειλεις με φαξ μια συμπλξρωμενη αιτηση μέλους στο p206mike ή στον RoadRunnen

manos82 έγραψε:
Που εισται ρε παιδια !!!!! κατεβηκα στο club σημερα περιμενα μεχρι της 10:30 και την εκανα θα ετρωγα παντοφλα!!!
Ελπιζω να σας πετυχω Next time Smile

εεε κλειστό λόγω διακοπών Laughing
λογικά την επόμενη ή ακόμα καλήτερα την μεθεπόμενη Πέμπτη Cool
fynos - Παρ 14 Αύγ 2009, 10:02:43
Θέμα δημοσίευσης:
Μπορεί και στο PayPal μου αν τον βολεύει κάτι τέτοιο !
MEMsound - Παρ 14 Αύγ 2009, 10:16:34
Θέμα δημοσίευσης:
α ναι
σωστο και αυτο Cool
NoDsl - Κυρ 06 Σεπ 2009, 11:55:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παίδες πείτε μία πότε θα είστε ανοικτοί απο βδομάδα να περάσουμε αν είναι να δοκιμάσουμε και κανα αντιανεμικούλι. Να ψωνίσουμε και τπτ να κάνουμε και λίγο κους κους.

(Να φέρω και γουρνοπούλα; :p )
Stevon - Κυρ 06 Σεπ 2009, 17:08:23
Θέμα δημοσίευσης:
Την Πέμπτη , μετά της 20:30 - 21:00 Wink
yokagyla - Τετ 04 Νοέ 2009, 18:22:24
Θέμα δημοσίευσης:
εγω την εκανα την αιτηση. Very happy
τωρα? Razz
Road_Runner - Τετ 04 Νοέ 2009, 19:53:06
Θέμα δημοσίευσης:
τωρα εισαι επισημος Laughing
Theo_207RC - Πεμ 19 Νοέ 2009, 18:47:17
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια σήμερα λέω να έρθω να γραφτώ κι εγώ μέλος. Αν έρθω γύρω στις 10 θα είναι ανοιχτή η λέσχη, ε?
MEMsound - Πεμ 19 Νοέ 2009, 19:14:17
Θέμα δημοσίευσης:
Προφανως
Theo_207RC - Πεμ 19 Νοέ 2009, 19:19:50
Θέμα δημοσίευσης:
Eντάξει Μάνθο, ευχαριστώ πολύ! Τα λέμε σε τρεις ώρες λοιπον... Laughing
MEMsound - Πεμ 19 Νοέ 2009, 19:21:23
Θέμα δημοσίευσης:
2:58
kos_argyris - Τετ 02 Δεκ 2009, 20:16:17
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα. Θα με βόλευε αν μου έδινε κάποιος υπεύθυνος του συλλόγου κάποιο ΙΒΑΝ που μπορώ να καταθέσω για να γίνω μέλος. Αν είναι και eurobank ακόμα καλύτερα. Αλλιώς να πάω σε τράπεζα. Ευχαριστώ...


MEMsound - Τετ 02 Δεκ 2009, 21:07:24
Θέμα δημοσίευσης:
εχεις πμ
kos_argyris - Πεμ 03 Δεκ 2009, 09:57:50
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
εχεις πμ

Δε μου χει έρθει Μάνθο το πμ. Μπορείς να το ξανακοιτάξεις. Thanks...
MEMsound - Πεμ 03 Δεκ 2009, 10:34:52
Θέμα δημοσίευσης:
σορρυ..
τα χε παιξει χθες η συνδεση στο σπιτι... Laughing

σε λιγο... Wink
p206Mike - Πεμ 03 Δεκ 2009, 12:12:51
Θέμα δημοσίευσης:
kos_argyris έγραψε:
Καλησπέρα. Θα με βόλευε αν μου έδινε κάποιος υπεύθυνος του συλλόγου κάποιο ΙΒΑΝ που μπορώ να καταθέσω για να γίνω μέλος. Αν είναι και eurobank ακόμα καλύτερα. Αλλιώς να πάω σε τράπεζα. Ευχαριστώ...


Στη πρώτη σελίδα αυτού του topic οποια αίτηση και να κατεβάσεις περιέχει τον IBAN μέσα, εξάλλου θα πρέπει να μας την στείλεις κι όλας. Πιστεύω θα σε βολέψει η ηλεκτρονική αίτηση.
kos_argyris - Παρ 04 Δεκ 2009, 13:25:32
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα. Πήγα τράπεζα τελικά και κατέθεσα τη συνδρομή. Θα σας στείλω την ηλεκτρονική αίτηση το απόγευμα. Πήρα τηλ. και το κινητό που αναγράφεται στην pdf αίτηση για να ενημερώσω, όπως αναγράφεται, για την κατάθεση, αλλά είναι λάθος. Οπότε σας ενημερώνω από δω. Thanks
Paylos_207T - Δευ 07 Δεκ 2009, 14:54:58
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα. Πήγα τράπεζα και κατέθεσα τη συνδρομή. Εχω στείλει την ηλεκτρονική αίτηση απο την παρασκευη .την εχετε λαβει? Thanks
MEMsound - Δευ 07 Δεκ 2009, 15:41:05
Θέμα δημοσίευσης:
εχω ενημερωσει για την καταθεση των χρηματων Wink
mario207 - Παρ 15 Ιαν 2010, 12:45:33
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημερα,
καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας υπαρχει? αυτο που εχει στην φορμα αιτησης δεν χρησιμοποιειτε

ευχαριστω
Gr13 - Παρ 15 Ιαν 2010, 17:59:32
Θέμα δημοσίευσης:
mario207 έγραψε:
Καλημερα,
καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας υπαρχει? αυτο που εχει στην φορμα αιτησης δεν χρησιμοποιειτε

ευχαριστω


Στείλε ένα pm στον p206Mike (Μιχάλης)
mario207 - Παρ 15 Ιαν 2010, 18:19:49
Θέμα δημοσίευσης:
T Y
GALLOS2010 - Παρ 15 Ιαν 2010, 18:31:57
Θέμα δημοσίευσης:
γεια σας εχω στειλει την αιτηση ταχυδρομικος και εχω στειλει
και τον αριθμο αποδειξεις με e-mail αλλα η αιτηση ελεγε 40ευρω οχι
50 μηπως ειναι δυνατον να μαθω αν τα εχετε λαβει.ευχαριστω
ironman02 - Τρι 19 Ιαν 2010, 20:03:24
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά μήπως έχει κάποιος από τους υπεύθυνους του συλλόγου λογαριασμό στην τράπεζα κύπρου να στείλω τα λεφτά της συνδρομής μέσω e-banking γιατί είναι λίγο δύσκολο να πάω στην τράπεζα?

Thanks!
sonermgb - Τετ 20 Ιαν 2010, 22:55:17
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν μπορω να την κατεβασω διοτι μου βγαζει error το rapid share ωστε να την στειλω μεσω e-mail
sonermgb - Πεμ 21 Ιαν 2010, 14:56:49
Θέμα δημοσίευσης:
Λυθηκε το θεμα με το ραπιντ σαρε.......αν μπορειτε ενημερωστε με σε ποια τραπεζα κατεθετω...ποιο ποσο και ενα αριθμο για καταθεση
animalinstict - Δευ 25 Ιαν 2010, 22:13:10
Θέμα δημοσίευσης:
Προσπαθώ να κατεβάσω την αίτηση απο το rapid share αλλά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα
"Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later."

ποσο later βρε παιδί μου??? προσπαθώ απο χτες!!! Μήπως έχει κάνα πρόβλημα?
sonermgb - Δευ 25 Ιαν 2010, 22:26:35
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλε αν δεις το ιδιο προβλημα ειχα και εγω.....την επομενη μερα τα καταφερα με την πρωτη
animalinstict - Τετ 27 Ιαν 2010, 18:35:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ερώτηση: Για να έρθω τη πέμπτη απο τη λέσχη, να τα πουμε κι απο κοντά, να γνωριστούμε και να κάνω και την εγγραφή, εκτός απο την ομορφάδα μου, χρειάζετε να φέρω και τίποτα άλλο όπως ταυτότητες, διαβατήρια, λογαριασμούς ΔΕΗ - ΟΤΕ, επίσημη δήλωση του 105 οτι δεν είμαι γκέι κτλ... ??
p206Mike - Τετ 27 Ιαν 2010, 19:08:39
Θέμα δημοσίευσης:
Όχι έλα μόνος χαλαρά και κυριλέ,, Razz
ace - Τρι 26 Οκτ 2010, 13:09:36
Θέμα δημοσίευσης:
για σας σήμερα έκανα την κατάθεση στην τράπεζα πειραιώς απλά έχω σκαλώσει και δεν ξέρω στην ηλεκτρονική αίτηση στον αριθμό κατάθεσης τι βάλω...
p206Mike - Τρι 26 Οκτ 2010, 13:16:00
Θέμα δημοσίευσης:
Τίποτα Σάββα, την είδα την κατάθεσή σου, αστο κενό δεν πειράζει,,

Welcome, Wink
ace - Τρι 26 Οκτ 2010, 14:55:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ.
Έστειλα και την αίτηση και την πέμπτη τα λέμε από κοντά...
MEMsound - Τρι 26 Οκτ 2010, 15:41:11
Θέμα δημοσίευσης:
αυτην την Πεμπτη θα ειμαστε εκδρομη και η λεσχη κλειστη Wink
Ghost Dog - Τρι 26 Οκτ 2010, 15:45:46
Θέμα δημοσίευσης:
Welcome και "επισημως" Σαββα.... Very happy
Την Πεμπτη η λεσχη θα ειναι κλειστη λογω εκδρομης! Exclamation
Με χαρα να σε γνωρισουμε στου touring που θα γινει! Wink
Sinanai - Τετ 03 Νοέ 2010, 18:16:27
Θέμα δημοσίευσης:
Ο αριθμός λογαριασμού αυτός ισχύει; Θέλουμε τπτ άλλο; Λέω να ξαναγίνω επίσημος... Laughing
p206Mike - Παρ 05 Νοέ 2010, 15:25:02
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστή ισχύει κανονικά,
Τα στοιχεία σου υπάρχουν στη βάση μας οπότε αν έχεις αλλάξει μόνο καμιά διεύθυνση ή κινητό θέλουμε ενημέρωση,

Exclamation Να τονίσω πως φυσικά όποιος ανανεώνει τώρα, μέσα στο Νοέμβριο δλδ, τον καταχωρούμε σαν να πλήρωσε 1/12/2010 οπότε να λήξει κανονικά 31/12/2011 και να κερδίσει ένα μήνα και όχι να χάσει 6. Exclamation
kostasvti - Κυρ 12 Δεκ 2010, 11:49:16
Θέμα δημοσίευσης:
Λεω και εγω μολις παρω το δωρο** να επισημοποιηθω, μιας και 2 χρονια περασαν απο την παρακολουθηση του forum! (**Ισως να ειναι και το τελευταιο δωρο ποτε δεν ξερεις!) Οποτε μεχρι τις 20/12 θα εχω κανει την καταθεση και θα εχω στειλει και την φορμα!
reselie - Κυρ 12 Δεκ 2010, 20:48:12
Θέμα δημοσίευσης:
kostasvti έγραψε:
Λεω και εγω μολις παρω το δωρο** να επισημοποιηθω, μιας και 2 χρονια περασαν απο την παρακολουθηση του forum! (**Ισως να ειναι και το τελευταιο δωρο ποτε δεν ξερεις!) Οποτε μεχρι τις 20/12 θα εχω κανει την καταθεση και θα εχω στειλει και την φορμα!
Thumbs Up
nikolas206gti - Παρ 18 Μάρ 2011, 15:44:32
Θέμα δημοσίευσης:
Μιχάλη σου έστειλα την αίτηση συμπληρωμένη και έχω καταθέσει και τα χρήματα. Τσέκαρε το e-mail Laughing
HATZHS - Δευ 05 Σεπ 2011, 21:19:52
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα...αυριο λεω να παω να κανω καταθεση να γινω επισημος κ εγω μετα απο τοσο καιρο που το λεω και ακομα δεν το εχω κανει....λυστε μου ομως μια απορια....συνδρομη μεχρι ποτε θα εχω γιατι μπερδευτηκα με τοσα διαφορετικα που διαβασα...μεχρι τον ιουνιου του 12 η μεχρι τον δεκεμβρη του 12?ευχαριστω πολυ..
MAD - Τρι 06 Σεπ 2011, 05:22:43
Θέμα δημοσίευσης:
HATZHS έγραψε:
καλησπερα...αυριο λεω να παω να κανω καταθεση να γινω επισημος κ εγω μετα απο τοσο καιρο που το λεω και ακομα δεν το εχω κανει....λυστε μου ομως μια απορια....συνδρομη μεχρι ποτε θα εχω γιατι μπερδευτηκα με τοσα διαφορετικα που διαβασα...μεχρι τον ιουνιου του 12 η μεχρι τον δεκεμβρη του 12?ευχαριστω πολυ..


Με το Καλο Λοιπόν να γίνεις! Λογικά μέχρι δεκέμβρη .. Wink
HATZHS - Τρι 06 Σεπ 2011, 12:59:12
Θέμα δημοσίευσης:
Α ωραία ευχαριστω πολυ..απλα είδα στη αρχή που λεει ότι ισχύει μέχρι Ιούνιο.. αύριο θα πάω τότε να βάλω..[/quote]
p206Mike - Τρι 06 Σεπ 2011, 13:35:53
Θέμα δημοσίευσης:
Εαν θα εγγραφεί μέχρι 31 Νοεμβρίου ΝΑΙ Η ΛΗΞΗ ΕΙΝΑΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ του επόμενου έτους!!!


ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΕΓΓΡΑΦΗΣ-ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΗΞΗΣ

• Εγγραφή-Ανανέωση από 1 Δεκεμβρίου έως και 30 Ιουνίου – Λήξη 31 Δεκεμβρίου
• Εγγραφή-Ανανέωση από 1 Ιουλίου έως και 31 Νοεμβρίου – Λήξη 30 Ιουνίου (του επόμενου έτους)
papadoc - Τρι 29 Νοέ 2011, 12:00:00
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημερα. Επειδη λεω κι εγω να γινω ''επισημος'', θα κανω τα παρακατω(διορθωστε με αν κανω λαθος):

1. Συμπληρωνω την αιτηση που κατεβαζω σε pdf μορφη απο το portal του site.
2. Καταθετω στο λογαριασμο eurobank 50 ευρω με τα στοιχεια μου μαζι.
3. Αποστελω στο club τα παραπανω

Σωστα?
apatatas - Τετ 27 Φεβ 2013, 20:48:47
Θέμα δημοσίευσης: αιτηση
Καλησπερα..σημερα πηγα να κατεβασω την αιτηση για μελος και δεν υπάρχει αρχείο...μηπως μπορειτε να με βοηθησετε; ευχαριστω



-----------------------------------------------------


κλειδωμένα τοπικ μέχρι νεοτέρας

Εκ της MOD Team

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr