PSClub - Hellas

Εσωτερικό και Αμάξωμα - Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) - PSClub.gr

harist - Παρ 03 Δεκ 2004, 21:51:00
Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) - PSClub.gr
Θελω να βαλω μια αυτοκολλητη λωριδα (σκιαδιο) στο πανω μερος του παρμπριζ αλλα θελω να μην λεει τιποτα, να εχει δηλαδη μονο χρωμα για αυτο αποκλειονται τυπου sparco, momo!!!! μπορει κανενας να με βοηθησει να μου πει που να βρω η που να ψαξω??θα βρω στο ιδιο χρωμα του αυτοκινητου??( gray aluminum)!αμα εχει μεγαλη διαφορα το αυτοκολλητο με το χρωμα του αυτοκινητου δε λεει!!!!
Επισης μιας και απο οτι ειδα δεν υπαρχει παρομοιο θεμα (εκτος και αν κανω λαθος)
γραψτε εδω τι αυτοκολλητα εχετε βαλει στο αμαξι σας (οσοι εχετε βαλει) για να παιρνουμε ιδεες και εμεις οι υπολοιποι (βαλτε και καμμια φωτογραφια ετσι!!!!!) Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil
Baphomet - Σαβ 04 Δεκ 2004, 12:03:38
Θέμα δημοσίευσης:
σε λιγο θα υπαρχουν με το σημα το psclub αν δεν υπαρχουν ηδη και θα ειναι αψογα...εγω προτεινω να περιμενεις για αυτα...μονοχρωμο σκετο προσωπικα μου φαινεται αηδια... Confused
kanelj - Σαβ 04 Δεκ 2004, 12:18:27
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
...μονοχρωμο σκετο προσωπικα μου φαινεται αηδια... Confused

Σταματα εσυ ρε!
αμεσως,αηδια.... Laughing Laughing
Μια χαρα ειναι!
Και το δικο μου μονοχρωμο ειναι και το ειχα παρει απο ενα μαγαζι που φτιαχνει αυτοκολλητα κοντα στην βουλιαγμενης!(κοντα στην Αρχιτεκτονικη,ειναι γνωστος)
Ειναι ωραιο γιατι ειναι διακριτικο!
Τωρα για Θεσαλλονικη (αν εισαι εκει...) τι να σου πω...καλυτερα να σου πει κανενας βορειος...
crusader - Σαβ 04 Δεκ 2004, 18:32:00
Θέμα δημοσίευσης:
Εντάξει δεν είναι και αηδία το μονόχρωμο αλλά όπως και να το κάνεις αν έχει πάνω κι ένα PSCLUB.GR του δίνει μια άλλη αισθητική... άσε που παίρνεις και γύρω στα 10 αλογάκια Wink Very happy Very happy
Baphomet - Κυρ 05 Δεκ 2004, 13:48:36
Θέμα δημοσίευσης:
αηδια σκετη ειναι...φαινεται οτι κατι του λειπει... Wink
shark_zak - Δευ 06 Δεκ 2004, 07:42:30
Θέμα δημοσίευσης:
ας μείνει μεταξύ μας αλλά έχει ξεκινήσει η διανομή και πώληση των καινούργιων και είναι γ@$%&α.... Onfire Silly
freestyler - Δευ 06 Δεκ 2004, 10:12:39
Θέμα δημοσίευσης:
EEEEE???? Shocked κ μενα δεν μου ειπαν τιποτα ακομα??? @#$&*%&#@$ !!!!!!!! μολογα τα ολα!!!!!!!
shark_zak - Δευ 06 Δεκ 2004, 10:18:39
Θέμα δημοσίευσης:
στο tour τα είχε φέρει ο πρόεδρος...μην στεναχωριέσαι...σύντομα θα έχεις και 'συ.... Wink

υ.γ: οσο για το "ας μεινει μεταξυ μας" ....πλακα κανω Silly
MEMsound - Δευ 06 Δεκ 2004, 10:22:55
Θέμα δημοσίευσης:
Τα καινουργια αυτοκολητα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!
Αναμονη να αρχισουν οι συνδρομες οποτε θα ειναι πακετο στο welcome pack!!
freestyler - Δευ 06 Δεκ 2004, 10:47:31
Θέμα δημοσίευσης:
για το θεο ας ξεκινησουν οι συνδρομες....... Crying or Very sad Crying or Very sad δεν με λυπαστε!!!
Demis - Δευ 06 Δεκ 2004, 11:13:45
Θέμα δημοσίευσης:
Freestyler για κατι απλο(μονοχρωμο) οπως θελεις θα πας σε καποια απο τις εταιριες που τοποθετουν Φιμε..εχει βαλει φιλος μου.Εγω ομως εβαλα το αυτοκολλητο του club μας το παλιο.Για το νεο δεν μας εχουν ενημερωσει ακομα που και ποτε..... Sad
freestyler - Δευ 06 Δεκ 2004, 11:59:10
Θέμα δημοσίευσης:
μα δεν θελω κατι απλο μονοχρωμο.... δεν θελω τιποτα λιγοτερο απο το σκιαδο του club!!! κ τ'αυτοκολλητακι κ το καπελακι κ την καρτα κ ενα φουτερ!!! μαυρο χωρις κουκουλα!!!! ζηταω πολλα?? δεν τα ζηταω στο τσαμπα ρε γ@μωτο....
MEMsound - Δευ 06 Δεκ 2004, 12:12:36
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε συ χαλαρωσε!
θα παρεις απ' ολα!
Μολις ειναι ετοιμα!!!!
Λες να τα φτιαξουν και να τα κρατησουν για τον εαυτο τους??
Θα παρεις, θα τα λοιωσεις στο φορεμα γιατι ειναι γαματα!!
και θα ξαναπαρεις! Wink
Λιγη υπομονη!! Wink Idea
CC-Gio - Δευ 06 Δεκ 2004, 12:19:14
Θέμα δημοσίευσης:
Απ'οτι βλεπω.....(διαβαζω)....πολυ θελουν σκιαδιο....(και εγω).

Στο τουρ ειδα του Τασου και ηταν πολυ γαμ...το!!!!

Εγω λεω να περιμενουμε να μας πει ο Τασος με ποιον Αυτοκολλητα συνεργαζομαστε τωρα γιατι σταματησαμε απο τον προηγουμενο, και να παμε ολοι στο μαγαζι και να φτιαξουμε οτι γουσταρουμε!!!! Wink

Οι τιμη παιζει γυρω στα 20 ευρω!!!

--ΤΑΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥΡΙΟΥ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!!!--

(ασχετο:μπορω να βαλω και στο πισω τζαμι????)
MEMsound - Δευ 06 Δεκ 2004, 13:36:51
Θέμα δημοσίευσης:
CC-Gio έγραψε:
(ασχετο:μπορω να βαλω και στο πισω τζαμι????)


Θα σου ελεγα να μην για να μην μειωσεις την ορατοτητα προς τα πισω..
Το αυτοκολλητο ομως πισω ειναι MUST.!
Ιδιως ετσι οπως φωσφοριζει!!!!! Wink
Steve - Δευ 06 Δεκ 2004, 16:46:22
Θέμα δημοσίευσης:
Το πρώτο αυτοκόλλητο της Λάρισας τοποθετήθηκε στο πίσω τζάμι πριν 3 ώρες Cool

Για την σκέτη λωρίδα σκιαδίου μπροστά, πας και ζητάς από αυτούς που κάνουνε επιγραφές και του δίνεις τον κωδικό χρώματος του αμαξιού για να βγάλει αυτό που θες. Επίσης, το λογότυπο του club μπαίνει πάνω στη λωρίδα αυτή, οπότε ετοιμάζετε τα σκιάδια σας σιγά σιγά Wink
CC-Gio - Παρ 10 Δεκ 2004, 14:52:55
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound. έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
(ασχετο:μπορω να βαλω και στο πισω τζαμι????)


Θα σου ελεγα να μην για να μην μειωσεις την ορατοτητα προς τα πισω..
Το αυτοκολλητο ομως πισω ειναι MUST.!
Ιδιως ετσι οπως φωσφοριζει!!!!! Wink


Σιγα...ποιος βλεπει πισω???? Laughing

Εγω θελω να βαλω και πισω σκιαδιο γιατι με χτυπαει και απο πισω ο ηλιος!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Παρ 10 Δεκ 2004, 16:33:05
Θέμα δημοσίευσης:
CC-Gio έγραψε:
Σιγα...ποιος βλεπει πισω???? Laughing

Ωχχχ βγηκε ο χαρος παγανια...! Κανιβαλε!

CC-Gio έγραψε:
Εγω θελω να βαλω και πισω σκιαδιο γιατι με χτυπαει και απο πισω ο ηλιος!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Παλι καλα που δεν θες να βαλεις και κουρτινακια....! Rolling eyes
Shocked Shocked
CC-Gio - Παρ 10 Δεκ 2004, 16:45:40
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound. έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
Σιγα...ποιος βλεπει πισω???? Laughing

Ωχχχ βγηκε ο χαρος παγανια...! Κανιβαλε!

CC-Gio έγραψε:
Εγω θελω να βαλω και πισω σκιαδιο γιατι με χτυπαει και απο πισω ο ηλιος!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Παλι καλα που δεν θες να βαλεις και κουρτινακια....! Rolling eyes
Shocked Shocked


Καλο και αυτο!!!!
... για καποιες περιπτωσεις χρειαζονται και κουρτινακια!!! Love
Sidobre - Παρ 10 Δεκ 2004, 17:06:49
Θέμα δημοσίευσης:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink
MEMsound - Παρ 10 Δεκ 2004, 17:11:38
Θέμα δημοσίευσης:
CC-Gio έγραψε:

Καλο και αυτο!!!!
... για καποιες περιπτωσεις χρειαζονται και κουρτινακια!!! Love

Ελεος ρε Γιωργο!
Βαλε φιμε!
Στο cc σου θα δειξουν παρα πολυ!

Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Χμμμμμ Αρχισαν τα καλα!!
CC-Gio - Παρ 10 Δεκ 2004, 17:27:39
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink


Δηλαδη την Πεμπτη στο στεκι θα τα εχεις ετοιμα??? εε??? Rolling eyes !!!
Steve - Παρ 10 Δεκ 2004, 18:08:25
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink


Πού θα κάνουμε τις παραγγελίες ρε συ Τάσο? Εδώ σε αυτό το topic? Rolling eyes
307 ARMY! - Παρ 10 Δεκ 2004, 18:22:47
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Από Δευτέρα - Τρίτη, ετοιμάστε παραγγελίες για αλεξήλια (ή σκιάδια)...

Wink



Καλησπέρα Αρχηγέ Exclamation Όπως έγραψε και ο φίλος μου ο freestyler εμείς το νέο αίμα Twisted evil του Club διψάμε για τα διακριτικά του. Ενημέρωσε σε παρακαλώ που μπορούμε να προμηθευτούμε υλικό με το λογότυπο του Club μας (φούτερ & μπλουζάκια σε XXL μεγέθη,αυτοκόλλητα,καπελάκια κλπ)
Makis77 - Σαβ 11 Δεκ 2004, 01:48:54
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτές οι αυτοκόλλητες λωρίδες που μπαίνουν στο πάνω μέρος του παρπρίζ, δεν επηρρεάζουν τον αισθητήρα φωτός και βροχής που βρίσκεται πίσω από τον εσωτερικό καθρέφτη (σε μερικές εκδόσεις του 206) ;
Sidobre - Σαβ 11 Δεκ 2004, 09:31:02
Θέμα δημοσίευσης:
Από Τρίτη μάλλον θα υπάρχει κάποιο είδος ηλεκτρονικού καταστήματος (χωρίς αγορές όμως μέσω net, μόνο παραγγελίες) και θα γίνεται αποστολή στο σπίτι ή παράδοση στο στέκι.

Περισσότερα σε ανακοίνωση που θα βγει εκείνη την ημέρα
Steve - Σαβ 11 Δεκ 2004, 13:49:52
Θέμα δημοσίευσης:
Όλα τα λεφτά θα μου τα φάει το 206 μου Sad Μα όλα! Very happy
shark_zak - Δευ 13 Δεκ 2004, 09:32:48
Θέμα δημοσίευσης:
άντε να αρχίσει το μαγαζάκι να δουλεύει.... Silly
307cc alu - Τετ 15 Δεκ 2004, 13:59:33
Θέμα δημοσίευσης:
Αργούμε ..................

Λείπουν τα ρολά Exclamation Exclamation Exclamation
freestyler - Πεμ 30 Δεκ 2004, 00:21:21
Θέμα δημοσίευσης:
μαλλον να τα περιμενουμε με τον καινουριο χρονο αυτα ολα αυτα ε?

κατι αλλο ηθελα να ρωτησω... θα μπορεσω αραγε να βρω πουθενα αυτοκολλητα με το λογοτυπο του nsfu?? το εχω δει στα περιοδικα σε κατι 350z στις πορτες κ μου κατσε....
Makis77 - Πεμ 30 Δεκ 2004, 09:11:05
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
Αυτές οι αυτοκόλλητες λωρίδες που μπαίνουν στο πάνω μέρος του παρπρίζ, δεν επηρρεάζουν τον αισθητήρα φωτός και βροχής που βρίσκεται πίσω από τον εσωτερικό καθρέφτη (σε μερικές εκδόσεις του 206) ;


Ξέρει κανείς;
CC-Gio - Πεμ 30 Δεκ 2004, 11:56:26
Θέμα δημοσίευσης:
Kατα πασα πιθανοτητα θα εχεις προβλημα αν βαλεις αλεξηλιο!

Καλυτερα μην βαλεις! Rolling eyes
shark_zak - Δευ 03 Ιαν 2005, 07:46:08
Θέμα δημοσίευσης:
απ' οτι εχω ακουσει ειναι πιο ψηλα απο τον αισθητηρα...αρα.... Idea
Steve - Δευ 03 Ιαν 2005, 11:25:45
Θέμα δημοσίευσης:
Να βάλεις την λωρίδα αυτή Μάκη άφοβα. Το ότι πλήρωσες τον αισθητήρα βροχής, δεν σημαίνει ότι τον χρησιμοποιείς συνέχεια. Δεν είσαι στην Αγγλία που τις 350 μέρες τον χρόνο βρέχει! Shocked

Επίσης, μπορείς να διαλέξεις εσύ το πλάτος της λωρίδας, έτσι ώστε να μην φτάνει τόσο κάτω ώστε να εμποδίζει τον αισθητήρα Wink
nido - Πεμ 22 Δεκ 2005, 18:29:50
Θέμα δημοσίευσης: Αλεξήλιο για 206
Γειά χαρά σε όλους,
Σκέφτομαι εδώ και καιρό να βάλω ένα αλεξήλιο στο παρμπρίζ του 206 μου. Οι λόγοι είναι περισσότερο πρακτικοί και λιγότερο αισθητικοί, οπότε θα ήθελα κατά προτίμηση κάτι σχετικά διακριτικό.

Μια περίπτωση είναι να βάλω μια σκουρόχρωμη μεμβράνη που να κάνει δουλειά μεν, να μη βγάζει μάτι δε, χωρίς υπερβολικό "πάχος" - μια και αν είναι πάνω από 12-13 εκατοστά από εκεί που ξεκινάει το παρμπρίζ (ψιλοτυχαία το λέω, πρέπει να το μετρήσω) θα σκεπάζει και το σένσορα για τα φώτα που είναι πίσω από το καθρεφτάκι.
Επίσης παίζει και η λύση για αυτοκόλητο αλεξήλιο (αν και δεν ξέρω πόσο αντέχουν αυτά).

Προτάσεις?
(ευχαριστώ εκ των προτέρων!)
MEMsound - Πεμ 22 Δεκ 2005, 19:01:18
Θέμα δημοσίευσης:
Το θέμα έχει συζητηθεί εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4338&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Υπάρχουν και PSClub Σκιάδια στο χρώμα του αυτοκινήτου με το σήμα του Συλλόγου πάνω για τα μέλη.
nido - Παρ 23 Δεκ 2005, 01:35:44
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Το θέμα έχει συζητηθεί εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4338&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Υπάρχουν και PSClub Σκιάδια στο χρώμα του αυτοκινήτου με το σήμα του Συλλόγου πάνω για τα μέλη.


Ευχαριστώ Μάνθο.

Κακώς λοιπόν έκανα την ερώτησή μου εδώ, αφού οι απαντήσεις που ψάχνω έχουν κριθεί "κατάλληλες" μόνο για μέλη. Sorry...
Embarassed

PS> ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!
shark_zak - Σαβ 24 Δεκ 2005, 01:07:40
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Το θέμα έχει συζητηθεί εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4338&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Υπάρχουν και PSClub Σκιάδια στο χρώμα του αυτοκινήτου με το σήμα του Συλλόγου πάνω για τα μέλη.


Μεταφέρθηκε εκ των MOD (shark_zak)....

KIRILAS 307cc - Σαβ 24 Δεκ 2005, 03:09:58
Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια)
harist έγραψε:
Θελω να βαλω μια αυτοκολλητη λωριδα (σκιαδιο) στο πανω μερος του παρμπριζ αλλα θελω να μην λεει τιποτα, να εχει δηλαδη μονο χρωμα για αυτο αποκλειονται τυπου sparco, momo!!!! μπορει κανενας να με βοηθησει να μου πει που να βρω η που να ψαξω??θα βρω στο ιδιο χρωμα του αυτοκινητου??( gray aluminum)!αμα εχει μεγαλη διαφορα το αυτοκολλητο με το χρωμα του αυτοκινητου δε λεει!!!!
Επισης μιας και απο οτι ειδα δεν υπαρχει παρομοιο θεμα (εκτος και αν κανω λαθος)
γραψτε εδω τι αυτοκολλητα εχετε βαλει στο αμαξι σας (οσοι εχετε βαλει) για να παιρνουμε ιδεες και εμεις οι υπολοιποι (βαλτε και καμμια φωτογραφια ετσι!!!!!) Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil Very happy Twisted evil


Χαρη εγω εχω στο νου μου ενα μαγαζι που κανει οτι αυτοκολλητο θελεις σε οτι χρωμα το θελεις. για παραπανω λεπτομερειες στειλε μου ενα πμ για να μην κανω και διαφημηση το μαγαζι εδω μεσα, δε λεει.

ΥΓ: ελα και σε καμια συναντηση να σε γνωρισουμε αν μπορεσεις Wink
TheTransporter - Τρι 27 Φεβ 2007, 20:40:25
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
σε λιγο θα υπαρχουν με το σημα το psclub αν δεν υπαρχουν ηδη και θα ειναι αψογα...εγω προτεινω να περιμενεις για αυτα...μονοχρωμο σκετο προσωπικα μου φαινεται αηδια... Confused


Καλησπέρα εγω ειμαι απο θεσσαλονικη. Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτοκολλητο του club???
MEMsound - Τρι 27 Φεβ 2007, 20:46:47
Θέμα δημοσίευσης:
Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=193255#193255 Cool
Giannis307 - Παρ 25 Μάϊ 2007, 06:54:54
Θέμα δημοσίευσης:
Παντως για μπροστα νομιζω οτι καλη και οχι πολυ καγκουρια ειναι μια λωρηδα φιμε και ηλιοπροστασια και σχετικη ορατοτητα....
Thumbs Up Thumbs Up
brz20 - Παρ 25 Μάϊ 2007, 10:27:42
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω θα εβαζα αν βγαζατε κανενα αυτοκολλητο του Club.Θα ηταν πολυ ωραιο πιστευω.
sod - Παρ 25 Μάϊ 2007, 22:33:15
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω εδω και 3 χρονια εχω ενα σκιαδιο ασημι με το μεγαλο αυτοκολητο του club κολλημενο πανω του!!Μια χαρα ειναι!!
Giannis307 - Παρ 25 Μάϊ 2007, 22:36:30
Θέμα δημοσίευσης:
Να δω ποτε θα αξιωθω να παρω και γω.....Το autosynthesis παλιωσε στο πισω τζαμι....
MEMsound - Σαβ 26 Μάϊ 2007, 03:12:02
Θέμα δημοσίευσης:
Πρέπει να το κοιτάξουμε και αυτ'π κάποια στιγμή ... (για σκιάδια εννοώ)
...αλλά δεν γίνονται όλα μαζί...
για διάφορους λόγους κυρίως οικονομικούς
sod - Δευ 28 Μάϊ 2007, 20:22:25
Θέμα δημοσίευσης:
Και τωρα λογω διχρωμιαs θα ηθελα ενα μαυρο σκιαδιο Very happy Very happy
john207rc - Σαβ 29 Μάρ 2008, 20:48:55
Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκολλητο του club
Παιδια πως ειναι το αυτοκολλητο του club υπαρχει καμμια φωτο να το δουμε?
DimiP - Κυρ 30 Μάρ 2008, 00:05:49
Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκολλητο του club
john207rc έγραψε:
Παιδια πως ειναι το αυτοκολλητο του club υπαρχει καμμια φωτο να το δουμε?


ακριβως οπως το σημα στη σελιδα που εισαι τωρα (πανω αριστερα διπλα στο κοκκινο 106) Very happy
dimisgr - Κυρ 30 Μάρ 2008, 01:55:59
Θέμα δημοσίευσης:
να ρωτήσω και γω κάτι....
1. που μπορούμε να βρούμε αυτό το αυτοκόλλητο
2. μπορεί να μαι εκτος topic αλλά ξέρετε που γίνονται συναντήσεις στη θεσσαλονίκη???


ευχαριστώ
MEMsound - Κυρ 30 Μάρ 2008, 03:17:58
Θέμα δημοσίευσης:
αυτοκόλλητο παίρνουν τα επίσημα μέλη
για την Θεσσαλονίκη βλ εδω:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=249209#249209
HYPER_Piccolo - Πεμ 10 Απρ 2008, 21:46:37
Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκολητο PS club
γεια σας παιδες... με χαρα ανακοινωνω οτι μπηκε και η ζαντα επανω... τωρα λυπει μονο ενα πραγμα που θα μπει πιο μετα... και το ηχοσυστημα.
Λοιπον... αν και δεν ειμαι τρελο μελος (να μιλαω να ποσταρω και να συμετεχω γενικως) για καποιο λογο νιοθω πολυ δικο μου αυτο το forum...
τεσπα αρκετα με τα συνεσθηματικα Razz
Ερωτηση απλη... υπαρχει σε αυτοκολητο το σηματακι του club? με το λιονταρακι στα αριστερα κτλπ κτλπ οπως ειναι στις εικονες "μοιραζομαστε το παθος" ?
αλλα με μια αλαγη (αν γινεται) αντι για κοκκινο να ειναι μπλε ?
ευχαριστω
συντομα εικονες απο το πεζουλακι μου... οπως και νεα how-to αμα καταφερω να βρω κανενα αξιολογο site να αναεβασω τα word μου)
MEMsound - Παρ 11 Απρ 2008, 01:15:50
Θέμα δημοσίευσης:
ναι αλλα δεν θα ειναι το επίσημο...
των μελών του psclub θα ειναι μια απλή κοπια..
το επίσημο αυτή τη στιγμή ειναι μονο στα χρώματα του μπανερ και το παίρνουν τα επίσημα μέλη με την εγγραφή τους

βεβαια νομιζω οτι μιας και ο hypper ειναι από τα αρκετά παλιά μέλη εδω μέσα μπορεί να γινει μια εξαίρεση (=ανευ εγγραφής)
HYPER_Piccolo - Παρ 11 Απρ 2008, 21:11:55
Θέμα δημοσίευσης:
μα και ενγγραφη να χρειαζεται no prob...
οσο αναφορα το γνησιο δεν πειραζει... απο οποιον "μαστορα" και να περασε κοτσαρε και το αυτοκολητακι του... λες και αξιζουν να διαφημηζονται στο πεζουλινι μου (ψωνιο Embarassed )
Τεσπα... πειτε μου την διαδικασια ενγγραφης αλιως κανω και υπομονη μεχρι το επομενο turing Smile το οποιο μονο η επανασταση τον 12 θεων του ολυμπου θα μου το στερησει Laughing
power - Παρ 11 Απρ 2008, 23:20:28
Θέμα δημοσίευσης:
Για να γινεις μελος
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Εμεις εδω πανω θα παρουμε κανενα αυτοκολλητο Rolling eyes
CHRIS106 - Τετ 15 Οκτ 2008, 14:02:39
Θέμα δημοσίευσης: prd αυτοκολλητα
http://www.prd.gr/
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr