PSClub - Hellas

Νέα Μέλη - Πως μάθατε για το club?

chatasos - Παρ 27 Σεπ 2002, 15:10:39
Θέμα δημοσίευσης: Πως μάθατε για το club?
Για να δούμε πως βρεθήκατε σε αυτό εδώ τον "τόπο"....

Μπορείτε ελεύθερα να αναπτύξετε τις εμπειρίες σας.
Nikel - Παρ 27 Σεπ 2002, 15:14:28
Θέμα δημοσίευσης:
Απο tfrc μερια Exclamation
Sidobre - Παρ 27 Σεπ 2002, 15:19:51
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ τι να γράψω τώρα; Confused Rolling eyes Shocked
Αλεξ@νδρος - Παρ 27 Σεπ 2002, 15:36:17
Θέμα δημοσίευσης:
Αμ εγω Question OLD FORUM LIVES!!!!!!!!
Eψαχνα στο NET καμμια πληροφορια για το 206 και επεσα επανω στο TOPGREEK 206 XS το οποιο σημειωτεον δεν ηταν στην πρωτη σελιδα αποτελεσματων του Google αλλα στην 3η Exclamation Ε αυτο ηταν κολλησα Laughing
PS στην ιδια αναζητηση ειχα δει και την σελιδα του Alex :D
christhehealer - Παρ 27 Σεπ 2002, 15:42:13
Θέμα δημοσίευσης:
Aπό search για 206 club στο Yahoo στο παλιό site και με link από εκεί... με δυο παπούτσια πάνινα...
seridim - Παρ 27 Σεπ 2002, 16:38:19
Θέμα δημοσίευσης:
Από μια κάρτα του club που βρήκα πάνω στο 206 μου :D :D ένα ωραίο Σαββατιάτικο πρωϊνό. Αυτό ήταν!!!!! Ελπίζω να μάθω τα πάντα για το κουκλί μου Razz
theflame - Παρ 27 Σεπ 2002, 22:25:09
Θέμα δημοσίευσης:
Ήταν εκείνη η νυχτιά που γυρνούσα στο χάος του Internet ψάχνοντας πραγματάκια και νέα για την μικρή μου.
Α ήμουν και ψιλοαγχωμένος από κάτι καινούρια γουργουρίσματα (μάλλον νιαουρίσματα) που άκουσα από τον χώρο της μηχανούλας της.
Και στο Google έπεσα πάνω του! Shocked
Όλοι με υποδέχτηκαν με τον καλύτερο τρόπο, και με βοήθησαν. Wink
Μετά κόλλησα! Cool
Και περνάω χάρμα!!! :D
overgr - Παρ 27 Σεπ 2002, 23:07:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα Σάββατο πρωί - μιλάμε για πολύ πρωι - πήγαινα για να μπω στο στρατόπεδο στην Ελευσίνα. Ήμουνα με την τσίμπλα στο μάτι.

Στο φανάρι Κατεχάκη Μεσογείων, πετυχαίνω ένα 206XS και παίξαμε λιγάκι.

Ήταν ο Sidobre, ο οποίος στο επόμενο φανάρι μου έδωσε κάρτα του club.
TZAG - Παρ 27 Σεπ 2002, 23:32:44
Θέμα δημοσίευσης:
Εμένα μου το σφύριξε ο "Νίκος"... Rolling eyes πιθανόν να είναι ο admin.
Όπως καί να έχει, σε ευχαριστώ Νίκο Smile
DimiP - Παρ 27 Σεπ 2002, 23:52:08
Θέμα δημοσίευσης:
TZAG έγραψε:
Εμένα μου το σφύριξε ο "Νίκος"... Rolling eyes πιθανόν να είναι ο admin.
Όπως καί να έχει, σε ευχαριστώ Νίκο Smile



ΠΟΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕ;; GEORGE ;;;;
Εμεις δηλ. δεν πιανομαστε ;;;;
καλα θα σε βρω στη δουλεια και θα σε κανονισω..... Crying or Very sad Crying or Very sad
DimiP - Παρ 27 Σεπ 2002, 23:54:27
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω παιδες απο το παλιο TFRC γνωρισα καποια παιδια (δεν λεμε ονοματα , αυτοι ξερουν) με 206 και οταν επεσε η ιδεα για το club kai to forum κολησα και ακολουθω σε τετοιο βαθμο που το TFRC το εβγαλα και απο τα favorites.

Ωραιες οι πρωτες μερες ......

Smile Smile Smile
Slash - Σαβ 28 Σεπ 2002, 00:39:39
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάλι ήταν ένα ζεστό καλοκαίρι του Ιουλίου και καθόμουν στο γραφείο του πατέρα μου ψάχνοντας για ζάντες και bodykits. Κλασσικά Yahoo!, ψάξιμο για 206 bodykits, και να σου το 206 Club με προέκταση .gr!!!!!! Τα υπόλοιπα ήρθαν κάτι παραπανω από μόνα τους. :D
Nikel - Σαβ 28 Σεπ 2002, 04:25:56
Θέμα δημοσίευσης:
TZAG έγραψε:
Εμένα μου το σφύριξε ο "Νίκος"... Rolling eyes πιθανόν να είναι ο admin.
Όπως καί να έχει, σε ευχαριστώ Νίκο Smile


Νικος για το forum του peugeot206cc.co.uk , Nikel για το 206club.gr Laughing
DimiP - Σαβ 28 Σεπ 2002, 05:36:02
Θέμα δημοσίευσης:
sorry Νικ, αλλα τον ξερω τον TZAG απο τη δουλεια και νομιζα πως του ειχα πει πρωτος για το club.
φτου ! γκαντεμια,
που θα παει ; θα βρω αλλο πελατη....
Miltellas - Σαβ 28 Σεπ 2002, 05:36:13
Θέμα δημοσίευσης:
seridim έγραψε:
Από μια κάρτα του club που βρήκα πάνω στο 206 μου :D :D ένα ωραίο Σαββατιάτικο πρωϊνό. Αυτό ήταν!!!!! Ελπίζω να μάθω τα πάντα για το κουκλί μου Razz


Περιττό να σου πω πώς βρήκες την κάρτα... Wink
ofitzis - Σαβ 28 Σεπ 2002, 12:41:21
Θέμα δημοσίευσης:
Μία από τα ίδια κι εγώ.Έκανα search στο google απλά για να περάσω την ώρα μου ψάχνοντας οτιδήποτε πληροφορίες σχετικά με το 206 ώσπου τα βρήκα όλα σε 1 forum. Μπορεί να μην συμμετέχω και πολύ ενεργά (φοιτητής γαρ δεν παίζει και πολύ χρήμα για βελτιώσεις και τέτοιες ιστορίες) όμως με ενδιαφέρουν πολύ τα όσα λέγονται,γι'αυτό μπαίνω κάθε μέρα και μαθαιιιιιιινω...μαθαιιιιιιιινω...μαθαιιιιιιιινω Sleeping Sleeping Sleeping
Tomcat - Σαβ 28 Σεπ 2002, 13:33:33
Θέμα δημοσίευσης:
Aαααα εγώ το site το γνώρισα λίγες μέρες μετά από την πρώτη συνάντηση που είχαν κάνει τα παιδιά στο Σεφ!Έψαχνα πολύ καιρό να βρώ ένα ελληνικό site σχετικά με το 206!Έψαχνα για οποιοδήποτε site θα είχε έστω και μία photo του 206 και να σας πω την αλήθεια δεν περίμενα να βρω club!Πάλι καλά που είχε γίνει η καταχώρηση στο google και σωθήκαμε! Mr. Green Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Τι μου θυμήσατε τώρα εκείνη την νύχτα δεν είχα κλήσει μάτι όλη την νύχτα! Exclamation Exclamation Exclamation
TZAG - Σαβ 28 Σεπ 2002, 23:30:52
Θέμα δημοσίευσης:
DIMIP,
Δημητράκη την πάτησες Exclamation Άς είναι καλά ο NIKEL πού ανέφερε το site, γιατί αν περίμενα από σένα...
Σε ευχαριστώ NIKEL!!
TZAG Wink
Nikel - Κυρ 29 Σεπ 2002, 02:12:41
Θέμα δημοσίευσης:
No Problem Tzag Laughing Mr. Green Laughing
StAkIS - Κυρ 29 Σεπ 2002, 13:22:57
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πώς το βρήκα ε;; Λοιπόν, απλά ρώτησα το google, ποιό είναι το πιο όμορφο και όχι μόνο αυτοκίνητο του κόσμου και αναζήτησα τους υπέροχους οδηγούς τους για να μπορώ να ανταλάσσω άπειρες εμπειρίες μαζί τους και έφτασα εδώ! :D :D :D :D :D :D
pduke - Κυρ 29 Σεπ 2002, 21:21:23
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
seridim έγραψε:
Από μια κάρτα του club που βρήκα πάνω στο 206 μου :D :D ένα ωραίο Σαββατιάτικο πρωϊνό. Αυτό ήταν!!!!! Ελπίζω να μάθω τα πάντα για το κουκλί μου Razz


Περιττό να σου πω πώς βρήκες την κάρτα... Wink


Nα μην του πεις γιατί μπορεί και ν μην έχει τα δακτυλικά σου αποτυπώματα η κάρτα επάνω....Μπορεί να έχει κάποιου τουρίστα... Wink

Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου είχα μπει στο παλιό site κάποτε την άνοιξη και αφού διάβασα τα περι καθαρίσματος του φίλτρου απογοητεύτηκα από δομή και design (είμαι λίγο κομπέξικός αλλά είναι η δουλειά μου τι να κάνω...),ξαναμπήκα μόνο αφού άλλαξε.....
ντροπήηηηηη Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Nikel - Δευ 30 Σεπ 2002, 02:35:31
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου είχα μπει στο παλιό site κάποτε την άνοιξη και αφού διάβασα τα περι καθαρίσματος του φίλτρου απογοητεύτηκα από δομή και design (είμαι λίγο κομπέξικός αλλά είναι η δουλειά μου τι να κάνω...),ξαναμπήκα μόνο αφού άλλαξε.....
ντροπήηηηηη


ΟΥΥΥΥΥΥΥΟΥΥΥΥΥΥΥ...Δηλαδη το περιεχομενο δεν σου εφτανε...Και ξαναματα ΟΥΥΥΥΥΥΥΟΥΥΥΥΥ Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Miltellas - Δευ 30 Σεπ 2002, 02:38:20
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Nα μην του πεις γιατί μπορεί και ν μην έχει τα δακτυλικά σου αποτυπώματα η κάρτα επάνω....Μπορεί να έχει κάποιου τουρίστα... Wink


Αμ πριτς! Razz
Για δες την ημερομηνία εγγραφής του Seridim. Wink
Ady - Δευ 30 Σεπ 2002, 09:23:44
Θέμα δημοσίευσης:
Χρόνος : Παρασκευή 30/8/2002, μεσημέρι μετά το σχόλασμα από τη δουλειά.
Τόπος : Κωστή Παλαμά, Χαλάνδρι.
Τρόπος : Νεύμα χειρός από συνοδηγό 206 μπλέ, πινακίδα Ν........
Αποτέλεσμα : Παράδοση της γνωστής καρτούλας.

Να 'στε καλά Chris και Μίλτο !!!!!!!!
teoman - Δευ 30 Σεπ 2002, 09:31:34
Θέμα δημοσίευσης:
Εμένα πάλι μου το σφύριξε ο chatasos,πριν καν ξεκινήσει το forum...
Byron206 - Τρι 01 Οκτ 2002, 18:50:39
Θέμα δημοσίευσης:
ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ 206 ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥ SEARCH ENGINE (ΔΕ ΛΕΜΕ ΠΟΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ) ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...
ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙ ... ΚΑΙ ΣΥΡΙΟ ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ.... Razz
Vini - Τρι 01 Οκτ 2002, 19:18:34
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:

Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου είχα μπει στο παλιό site κάποτε την άνοιξη και αφού διάβασα τα περι καθαρίσματος του φίλτρου απογοητεύτηκα από δομή και design (είμαι λίγο κομπέξικός αλλά είναι η δουλειά μου τι να κάνω...),ξαναμπήκα μόνο αφού άλλαξε.....
ντροπήηηηηη Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Τι να πω τώρα Πάνο μου?

Το παλιό site το έχω φτιάξει όλο μόνος μου...έχω φάει βράδια και βράδια, ώρες ατελείωτες για upload, για να κάνω και να σχεδιάζω απλές σελιδούλες που να φορτώνουν όσο γίνεται ποιο γρήγορα....αφού ο server βρίσκεται στην Αυστραλία!!

Αν δεν υπήρχε αυτή η προσπάθεια, (άσχετα αν ήταν δική μου) τώρα μάλλον θα έψαχνες ακόμα για Ελληνικές ιστοσελίδες για το 206....

Φίλε Πάνο, ίσως και τώρα έχουμε κενά και ελλείψεις στο site αλλά πίστεψέ με, δεν είναι ότι καλύτερο να τρως δεκάδες ώρες από την ζωή σου για να συντηρείς αυτήν την προσπάθεια....και χωρίς να έχεις γνώσεις γραφιστικής, γνώσεις web edit, απλά να αγαπάς την αυτοκίνηση και το 206....

Ρώτα σε παρακαλώ τι τραβάει ο φίλος Τάσος (sidobre) καθημερινά για να συντηρεί και να προσπαθεί να βρει μία εύκολη πλατφόρμα ενημέρωσης για το site.... Ξέρεις πόσες ώρες έχει χαλάσει ο Τάσος (chatasos) για να φέρει το board εδώ που είναι? Ξέρεις πόσες ώρες έχουμε χαλάσει για να έχετε αυτό εδώ το αποτέλεσμα...

Ολα αυτά Πάνο γίνονται αφιλοκερδώς.... Φυσικά είναι δικαιωμά σου να μπεις όποτε θέλεις, όπως επίσης είναι δικαιώμα σου να κάνεις κριτική....αλλά θα πρέπει να δεχτείς ότι είναι και δικαίωμά μας, να κάνουμε ότι είναι δυνατό και ότι περνάει από το χέρι μας για να έχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα είμαστε και στο ΤΟP TEN των ιστοσελίδων.

Συγνώμη για τον τόνο μου αλλά χτύπησες χορδή που για ορισμένους από εμάς είναι και η ιστορία του χώρου μας.... Crying or Very sad

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad


Φιλικά
Slash - Τετ 02 Οκτ 2002, 00:13:51
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτό σχετικά με το Top 10 φίλε Vini, ποτέ μην λες ποτέ, και για την επισκεψιμότητα. Αυτό είναι κάτι που το ξέρεις εσύ και οι υπόλοιποι admins.
Δεν λέω να το περιμένουμε αύριο, αλλά υπομονή.
Οι καλύτερες αξίες είναι αυτές που αντέχουν στο χρόνο (έφη Michelin).
Συμφωνώ και επαυξάνω. Wink
Για να δούμε αν θα βγω ψεύτης.

Υ.Γ. Τα συγχαρητήρια είναι όλα δικά σας. Εμείς προσπαθούμε να γεμίσουμε αυτό που ξεκινήσατε...
Miltellas - Τετ 02 Οκτ 2002, 01:48:51
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντως Vini, ο PDuke δεν ήθελε να θείξει κανέναν. Ίσα-ίσα που εκμυστηρεύτηκε την "αμαρτία" του όπως ομολογεί και ο ίδιος: "Εγώ πάντως παιδιά να πω την αμαρτία μου..."
Άρα, δεν προσέβαλε κανέναν. Wink
pezomania - Τετ 02 Οκτ 2002, 08:04:58
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ, πρίν κανά χρόνο και καθώς έκανα post στο tfrc, να σου ξαφνικά και ένα 2ο 206 1.6 16V!!! Ήταν του Τάσου (sidobre) και μετά παό μια εβδομάδα περίπου, να και ένα δεύτερο ήταν του vini!!! Και η ιστορία εξελίχθηκε κτλ κτλ κτλ
DimiP - Τετ 02 Οκτ 2002, 12:04:16
Θέμα δημοσίευσης:
pezomania έγραψε:
Εγώ, πρίν κανά χρόνο και καθώς έκανα post στο tfrc, να σου ξαφνικά και ένα 2ο 206 1.6 16V!!! Ήταν του Τάσου (sidobre) και μετά παό μια εβδομάδα περίπου, να και ένα δεύτερο ήταν του vini!!! Και η ιστορία εξελίχθηκε κτλ κτλ κτλ


Δηλαδη το δικο μου δεν το ειχες δει στο ΤFRC; ....προδοτη Crying or Very sad
pduke - Τετ 02 Οκτ 2002, 15:55:41
Θέμα δημοσίευσης:
Vini έγραψε:



Τι να πω τώρα Πάνο μου?

Το παλιό site το έχω φτιάξει όλο μόνος μου...έχω φάει βράδια και βράδια, ώρες ατελείωτες για upload, για να κάνω και να σχεδιάζω απλές σελιδούλες που να φορτώνουν όσο γίνεται ποιο γρήγορα....αφού ο server βρίσκεται στην Αυστραλία!!

Αν δεν υπήρχε αυτή η προσπάθεια, (άσχετα αν ήταν δική μου) τώρα μάλλον θα έψαχνες ακόμα για Ελληνικές ιστοσελίδες για το 206....

Φίλε Πάνο, ίσως και τώρα έχουμε κενά και ελλείψεις στο site αλλά πίστεψέ με, δεν είναι ότι καλύτερο να τρως δεκάδες ώρες από την ζωή σου για να συντηρείς αυτήν την προσπάθεια....και χωρίς να έχεις γνώσεις γραφιστικής, γνώσεις web edit, απλά να αγαπάς την αυτοκίνηση και το 206....

Ρώτα σε παρακαλώ τι τραβάει ο φίλος Τάσος (sidobre) καθημερινά για να συντηρεί και να προσπαθεί να βρει μία εύκολη πλατφόρμα ενημέρωσης για το site.... Ξέρεις πόσες ώρες έχει χαλάσει ο Τάσος (chatasos) για να φέρει το board εδώ που είναι? Ξέρεις πόσες ώρες έχουμε χαλάσει για να έχετε αυτό εδώ το αποτέλεσμα...

Ολα αυτά Πάνο γίνονται αφιλοκερδώς.... Φυσικά είναι δικαιωμά σου να μπεις όποτε θέλεις, όπως επίσης είναι δικαιώμα σου να κάνεις κριτική....αλλά θα πρέπει να δεχτείς ότι είναι και δικαίωμά μας, να κάνουμε ότι είναι δυνατό και ότι περνάει από το χέρι μας για να έχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα είμαστε και στο ΤΟP TEN των ιστοσελίδων.

Συγνώμη για τον τόνο μου αλλά χτύπησες χορδή που για ορισμένους από εμάς είναι και η ιστορία του χώρου μας.... Crying or Very sad

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad


Φιλικά


Νίκο μου θα σου απαντήσω γιατί μάλλον ο γραπτός μου λόγος παρεξηγείται συχνά.
Επουδενί λόγο δεν κατέκρινα την σελίδα.Είμαι στο επάγγελμα 3 χρόνια και έχω δει πάνω από άπειρες ιστοσελίδες(αυτό δεν είναι απαραίτητα καλό!)Το χέρι μου έχει μάθει να κάνει κλικ όταν το μάτι δεν κολάει.Το γιατί το μάτι δεν κολλάει είναι ένα άλλο θέμα...είναι αυτό που λέμε ότι όποιος ασχολείτε με κάτι επαγγελματικά χάνει την ουσία και κολλάει στις λεπτομέρειες.Αυτό υποδηλώνει το κοκκίνισμα και η ντροπή.ΝΑΙ έχασα ένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟ site εξαιτίας αυτού!!!ΝΑΙ είναι ντροπή και αυτό παραδέχομαι στο ποστ μου κάνοντας αυτοκριτική και όχι κριτικάροντας εσάς.Η περαιτέρω συμπεριφορά μου στο forum νομίζω αποδεικνύει τα λόγια μου.Και ναι ξαναβρήκα αυτό το site εξαιτίας του design ,πράγμα που κάνει το δικό μου επάγγελμα χρήσιμο και δικαιώνει εσάς για τις επιλογές σας.
Ναι το παλιο site δεν είναι σωστό σχεδιαστικά και κανείς δεν μπορεί να ξέρει αν από πίσω κρίβει πόνο, κόπο ή κολοβάρεμα,πρέπει όμως να το ψάξει αν πραγματικά ενδιαφέρεται!Να τη ξανά η ντροπή γιατί αυτό είναι κάτι που δεν έκανα,και αν το κάνω θέμα τώρα είναι επειδή με ενδιαφέρει!!!!

Ας είναι λοιπόν όλη αυτή η αναφορά μια λανθασμένη αντίληψη ή απόδοση του γραπτού μου λόγου μιας και σαν παρέα είμαστε πραγματικά απίθανη και ούτως η άλλως ότι κι αν λες Νίκο εγώ θα σε ξαναπρήξω για τους τριγμούς μου και τηλεφωνικά και μέσω του φόρουμ μας.
Ναι αυτό είναι η μεγάλύτερη επιτυχία (και ντροπή για ακόμη μια φορά σε μένα),κάνατε το site σας site μας και αυτό το πατυχαίνουν λίγοι.

Φιλικότατα και με κάθε επιφύλαξη μιας και έχω παρεξηγηθεί ξανά και ίσως πραγματικά φταίει το πως αποδίδω τις σκέψεις μου γραπτά.Ο Μίλτος με κατάλαβε αλλά αυτός με ξέρει!!
Αλεξ@νδρος - Τετ 02 Οκτ 2002, 22:45:45
Θέμα δημοσίευσης:
Μην στεναχωριεσαι Δουκα μου δεν σε παρεξηγει κανεις.Απλως ο Νικ εβγαλε απο μεσα του καποια πραγματα που μαλλον ηθελε να πει απο καιρο,και καλα εκανε
Vini έγραψε:

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad

Να μια καλη ευκαιρια να επανορθωσεις που δεν σου αρεσε το παλιο site
αλλιως εχει 10 χρονια καταναγκαστικα εργα στο Σιγκ-Σιγκ Wink
pduke - Τετ 02 Οκτ 2002, 22:57:31
Θέμα δημοσίευσης:
Alexandros έγραψε:
Μην στεναχωριεσαι Δουκα μου δεν σε παρεξηγει κανεις.Απλως ο Νικ εβγαλε απο μεσα του καποια πραγματα που μαλλον ηθελε να πει απο καιρο,και καλα εκανε
Vini έγραψε:

Έχουμε δώσει εδώ και πολύ καιρό το email του χώρου για να δεχτούμε τυχόν βοήθειες ή ακόμη και έτοιμες ιστοσελίδες, αλλά.... Sad Sad

Να μια καλη ευκαιρια να επανορθωσεις που δεν σου αρεσε το παλιο site
αλλιως εχει 10 χρονια καταναγκαστικα εργα στο Σιγκ-Σιγκ Wink


Ξέρεις πόσες σελίδες για μένα και για φίλους έχω ξεκινήσει???ΧΑ!!!άστα ούτε η μικρή μου δεν έχει σελίδα!!!δυστυχώς το 24άωρο έχει 24 ώρες και εγώ λατρεύω τα ταξίδια!!!Μόλαταύτα ποτέ δεν αρνήθηκα πρόσκληση για βοήθεια κάτω από κοινά "πιστεύω" όπως και ποτέ δεν δίστασα να ζητήσω.
Πάνω απόλα όμως ,για να πω ακόμα μία αμαρτία μου,θα έβαζα ένα ταξίδι στην .....κρήτη ας πούμε... Wink Wink
DimiP - Τετ 02 Οκτ 2002, 23:44:26
Θέμα δημοσίευσης:
αν ειναι να φιλοξενηθουμε στην Κρητη (ωραια δεν το εθεσα; ) τοτε εχω προτεραιοτητα μια που θα κουβαλαω κατι πολυτιμο και μεταλικο για τον Αλεξανδρο.
Το πιασες το υπονοουμενο ;;;;;; Wink Wink Αλεξανδρε;;;
Αλεξ@νδρος - Τετ 02 Οκτ 2002, 23:54:57
Θέμα δημοσίευσης:
Αμα ειναι η επομενη συναντηση του Club να γινει στην Κρητη ευχαριστως.. Wink
George - Πεμ 03 Οκτ 2002, 15:39:58
Θέμα δημοσίευσης:
Εμαθα για το site απο link σε αλλη σελιδα......ενω εψαχνα συκριτικα για την κατηγορια και φυσικα ξετρελαθηκα Laughing Laughing ειλικρινα δεν περιμενα κατι τοσο οργανωμενο (και παλι μπραβο σε ολα τα παιδια) Exclamation Exclamation
Idea πιστευω οτι θα βοηθουσε να υπαρχουν περισσοτερα link σε αλλα site με σχεση το αυτοκινητο (ταπεινη προταση αν και νομιζω πως το ξερεται ηδη) επισης καποια πανο στις εθνικες οδους (εαν επιτρεπεται) σε γεφυρες και αλλα εμφανη σημεια (μπορω να βοηθησω και εγω για Ν.Ε.Ο. Πατρων-Αθηνων και οπου αλλου..... φτασει η χαρη μου) Wink
και επειδη εμπορευομαι χρωματα, Θα ειναι απο παρτη μου, αρκει να ζωγραφησει τα πανο καποιος...
Idea ευκαιρια να μαζευτητε καμια 30αρια 206 και να κατηφορισετε προς Πατρα... κερναω καφε (οχι παραπανω γιατι θα κερασω
νερο).... :D :D :D
DimiP - Πεμ 03 Οκτ 2002, 18:44:00
Θέμα δημοσίευσης:
George έγραψε:
Εμαθα για το site απο link σε αλλη σελιδα......ενω εψαχνα συκριτικα για την κατηγορια και φυσικα ξετρελαθηκα Laughing Laughing ειλικρινα δεν περιμενα κατι τοσο οργανωμενο (και παλι μπραβο σε ολα τα παιδια) Exclamation Exclamation
Idea πιστευω οτι θα βοηθουσε να υπαρχουν περισσοτερα link σε αλλα site με σχεση το αυτοκινητο (ταπεινη προταση αν και νομιζω πως το ξερεται ηδη) επισης καποια πανο στις εθνικες οδους (εαν επιτρεπεται) σε γεφυρες και αλλα εμφανη σημεια (μπορω να βοηθησω και εγω για Ν.Ε.Ο. Πατρων-Αθηνων και οπου αλλου..... φτασει η χαρη μου) Wink
και επειδη εμπορευομαι χρωματα, Θα ειναι απο παρτη μου, αρκει να ζωγραφησει τα πανο καποιος...
Idea ευκαιρια να μαζευτητε καμια 30αρια 206 και να κατηφορισετε προς Πατρα... κερναω καφε (οχι παραπανω γιατι θα κερασω
νερο).... :D :D :D



εμπορευεσαι χρωματα ;;
για πιασε κανα κιλο μπλε (blue de cine) με περλα γιατι εχω κατι φρυδακια να βαψω.
Αντε να ενισχυσουμε λιγο τα μελη του club.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και την Ανοιξη θα βαψω το σπιτι οποτε.....
Tomcat - Πεμ 03 Οκτ 2002, 19:17:13
Θέμα δημοσίευσης:
Αρε DImip με τα αστεία σου!!!χαχαχα
teoman - Παρ 04 Οκτ 2002, 08:28:40
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:

για πιασε κανα κιλο μπλε (blue de cine) με περλα γιατι εχω κατι φρυδακια να βαψω.


Dimip,επειγή το έχεις ξαναναφέρει-και χωρίς παρεξήγηση-blue de chine λέγεται... Wink
DimiP - Παρ 04 Οκτ 2002, 16:01:06
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
DimiP έγραψε:

για πιασε κανα κιλο μπλε (blue de cine) με περλα γιατι εχω κατι φρυδακια να βαψω.


Dimip,επειγή το έχεις ξαναναφέρει-και χωρίς παρεξήγηση-blue de chine λέγεται... Wink


οκ. ειχα την εντυπωση πως λογω Γαλλικης λεγεται cine και στα Αγγλικα china.
Oπως λειε και η Αντζελα : "ουδεις ασφαλτος!!!" Laughing Laughing Laughing
Ghost Dog - Πεμ 10 Οκτ 2002, 00:41:43
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω το εμαθα απο το TFRC και πριν ακομα παρω 206 εχει γινει το αγαπημενο μου site λογω της δομης και αυτων (και με τον τροπο)που γραφονται!!!
Mimis - Σαβ 12 Οκτ 2002, 13:00:24
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ το βρήκα στο google, καθώς έψαχνα πληροφορίες για το 206 μου. Με λίγα λόγια καταλάθος βρέθηκα εδω..............
micho - Πεμ 17 Οκτ 2002, 14:59:27
Θέμα δημοσίευσης:
apo google k egw Smile nr 33 parakalw sto memberlist Smile alla apo tous amilitous edw mesa Smile sorry paidia alla akoma ma8ainw....
ice gus - Πεμ 17 Οκτ 2002, 19:29:35
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟ 206 ΠΟΥ ΜΕ <ΚΥΝΗΓΑΓΑΙ> ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ. Cool
christhehealer - Πεμ 17 Οκτ 2002, 22:21:06
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟ 206 ΠΟΥ ΜΕ <ΚΥΝΗΓΑΓΑΙ> ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ. Cool


Απίστευτο... γίνονται τέτοια πράγματα; Shocked Shocked Shocked

Smile colors Smile colors Smile colors
Καλοσόρισες στο club Kώστα
Smile colors Smile colors Smile colors
Slash - Παρ 18 Οκτ 2002, 01:13:16
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσήρθες και από μένα Κώστα. :D
Nikel - Παρ 18 Οκτ 2002, 01:59:43
Θέμα δημοσίευσης:
Welcome Κωστα και απο εμενα!

ΥΓ. Τρελλαμενοι του 206club, keep up the good work Wink
Tomcat - Παρ 18 Οκτ 2002, 03:36:09
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσήρθες Κώστα στο CLUB!
----Μα καλά ποιος αλήτης (μην το πάρετε και τις μετρητοις) βγαίνει και παίρνει τα 206 από πίσω για να τους δωσει κάρτουλα, θα έπρεπε να ντρέπεστε!!!
Και μετά σου λέει επικοινωνιακή πολιτική του CLUB!!!
Ετσι τον χάνουμε τον πελάτη!εεε τον ψηφοφόρο!εεεεεε το μέλος ήθελα να πώ

Από αύριο θα μας παρακαλάνε και δεν θα τους δίνουμε τίποτΑ!

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ (λέμε τώρα) ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miltellas - Παρ 18 Οκτ 2002, 04:27:20
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟ 206 ΠΟΥ ΜΕ <ΚΥΝΗΓΑΓΑΙ> ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ. Cool


Απίστευτο... γίνονται τέτοια πράγματα; Shocked Shocked Shocked

Smile colors Smile colors Smile colors
Καλοσόρισες στο club Kώστα
Smile colors Smile colors Smile colors


Επειδή τώρα τελευταία βαρέθηκα τους εύκολους "στόχους", εάν δεν έχει κυνήγι δεν δίνω κάρτα! Rolling eyes

Κώστα, Καλώς Όρισες στο Palavon Piloton 206 Club!
ice gus - Παρ 18 Οκτ 2002, 12:33:33
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΥΒΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΣΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ. Question
Sidobre - Παρ 18 Οκτ 2002, 12:50:51
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΩΣΤΑΣ έγραψε:
ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΥΒΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΣΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ. Question


Αχ Κωστα-Κώστα! Καλώς ήλθες και από μένα.

Αν θέλεις πήγαινε στην Ενότητα "Βλάβες - Συνεργεία - Ανταλλακτικά"
και περιέγραψέ μας ακριβώς το πρόβλημά σου, καθώς και το μοντέλο τα κυβικά να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε! Wink
Ady - Παρ 18 Οκτ 2002, 13:07:25
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ κάποια μέρα πήγα να κυνηγήσω κάποιον, αλλά αυτός νόμιζε ότι πήγαινα για κόντρα και καθώς ήταν δίλιτρος, τον έχασα από τα μάτια μου....
:D :D :D :D :D :D :D :D
theflame - Παρ 18 Οκτ 2002, 23:15:36
Θέμα δημοσίευσης:
206Tomcat έγραψε:

Από αύριο θα μας παρακαλάνε και δεν θα τους δίνουμε τίποτΑ!

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ (λέμε τώρα) ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Πάντα σκληρός...
Εμ τι σοι πιλότος θα ήσουν διαφορετικά!!!!! Wink
Όσο για τα αυτοκόλλητα.... Τι μου θύμησες τώρα.... Crying or Very sad

Αλλά ξεχάστηκα Κώστα καλώς ήρθες! Multi color Multi color
Tomcat - Σαβ 19 Οκτ 2002, 17:53:35
Θέμα δημοσίευσης:
Πριν από κάθε κόντρα απασφαλίζω το όπλα μου , και αφήνω τους άλλους να με πέρασουν για να βρεθώ στην ουρά τους!Οταν πάρω όμως το μαγικό αυτοκόλλητο θα σου πώ εγώ (NoS και βλακείες αυτή είναι μετατροπή) !!!
1.1 i love you - Σαβ 19 Οκτ 2002, 23:49:08
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν εγώ έψαχνα επίσης για πληροφορίες ή φωτογραφίες του 206 και τυχαία είδα το πιο παλιό Forum.Εδω θέλω και επίσημα να δηλώσω οτι δε με νοιάζει η μορφή του Forum μα το περιεχόμενό του Twisted evil Twisted evil
mick206 - Τετ 06 Νοέ 2002, 11:31:50
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ είμαι απο Πειραιά αλλά δουλεύω Μεταμόρφωση Cool Cool Cool
Όταν σχόλασα και πήγα στο αμάξι για να φύγω είδα την καρτούλα
που είχε αφήσει κάποιος στο παρμπρίζ Cool Cool Cool
Δέν ξέρω ποιός ήταν αλλα τον ευχαριστώ απο εδώ. :D :D :D
Να 'σαι καλά φίλε Wink Wink
fpug - Τετ 06 Νοέ 2002, 11:44:32
Θέμα δημοσίευσης:
απο το www.peugeot.start4all.com
KostasKostas - Παρ 15 Νοέ 2002, 09:16:44
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ το ήξερα το club απο τον φίλτατο Vini (κι εγώ πρώην υπερευχαριστημένος κάτοχος Hyundai coupe) αλλά με πέτυχε και κάποιο παιδί στο δρομο και μου έδωσε και κάρτα... Laughing
Ady - Παρ 15 Νοέ 2002, 09:25:13
Θέμα δημοσίευσης:
KostasKostas έγραψε:
.......αλλά με πέτυχε και κάποιο παιδί στο δρομο και μου έδωσε και κάρτα... Laughing


Σε ποιά περιοχή ?
KostasKostas - Σαβ 16 Νοέ 2002, 22:03:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
KostasKostas έγραψε:
.......αλλά με πέτυχε και κάποιο παιδί στο δρομο και μου έδωσε και κάρτα... Laughing


Σε ποιά περιοχή ?


Γαλάτσι :D
Blue_Devil - Κυρ 24 Νοέ 2002, 19:29:10
Θέμα δημοσίευσης:
Hi paides emena mou to eipe o Tzag!
Poli kalo to klima sti simerini sinedriasi....ante kai kalitera kai perisoteroi:)
DimiP - Κυρ 24 Νοέ 2002, 21:47:26
Θέμα δημοσίευσης:
Blue_Devil έγραψε:
Hi paides emena mou to eipe o Tzag!
Poli kalo to klima sti simerini sinedriasi....ante kai kalitera kai perisoteroi:)


και που τον ξερεις το φιλο μου το TZAG;;; λεγε τωρα!
Blue_Devil - Δευ 25 Νοέ 2002, 01:29:31
Θέμα δημοσίευσης:
Heheheh rota ton:!
206xs - Τετ 11 Δεκ 2002, 00:23:47
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ ανήκω στην πλειοψηφία των τυχαίων Wink στο ψαχτό έπεσα στο ψαχνό! Ο Βόλος ήταν το βάφτισμα του πυρός Cool άντε πότε θα φύγουμε για το επόμενο touring ???? Γιατί να έχουμε το αμαξάκι αν όχι για να το οδηγούμε? Σήμερα μου ξέφυγαν 3 εν δυνάμει μέλη γιατί το πήγαινα φανοποιείο και δεν είχα κάρτες μαζί το είχα σκουπίσει απο προσωπικά αντικείμενα βλέπεις Confused
Ady - Τετ 11 Δεκ 2002, 08:59:54
Θέμα δημοσίευσης:
206xs έγραψε:
Σήμερα μου ξέφυγαν 3 εν δυνάμει μέλη γιατί το πήγαινα φανοποιείο και δεν είχα κάρτες μαζί το είχα σκουπίσει απο προσωπικά αντικείμενα βλέπεις Confused


Να υποθέσω ότι το πήγες στο φανοποιείο από το παράσημο που έλαβες στο Πήλιο ?
tenere - Σαβ 14 Δεκ 2002, 14:05:47
Θέμα δημοσίευσης:
Από τον pduke το έμαθα...από που αλλού δηλαδή?

Καλώς σας βρήκα
Tomcat - Κυρ 15 Δεκ 2002, 02:31:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
206xs έγραψε:
Σήμερα μου ξέφυγαν 3 εν δυνάμει μέλη γιατί το πήγαινα φανοποιείο και δεν είχα κάρτες μαζί το είχα σκουπίσει απο προσωπικά αντικείμενα βλέπεις Confused


Να υποθέσω ότι το πήγες στο φανοποιείο από το παράσημο που έλαβες στο Πήλιο ?


Φανοποιείο? Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό! Πήλιο?
Ronin - Κυρ 15 Δεκ 2002, 16:06:17
Θέμα δημοσίευσης:
ego basika epsaxna na bro kana tropeto apo 306 gti kai entelos tyxaia trakara pano sti selida.Popo leo ti brika o @#@stis!!!Pao na arxiso to psaksimo troo to akyro.:Mou bgenei i selida me to login.A etsi leo eisai....tha se ftiakso ego....Kai na me mazi sas.....

Pantos psaxno kartes kai autokolita pedia...osoi pistoi boithiste......Kai osoi menoun pros peristeri as perasoyn apo to Plaisio na ta poume kai apo konta
.........
Svstouk - Κυρ 15 Δεκ 2002, 20:08:42
Θέμα δημοσίευσης:
JUDGER έγραψε:
ego basika epsaxna na bro kana tropeto apo 306 gti kai entelos tyxaia trakara pano sti selida.Popo leo ti brika o @#@stis!!!Pao na arxiso to psaksimo troo to akyro.:Mou bgenei i selida me to login.A etsi leo eisai....tha se ftiakso ego....Kai na me mazi sas.....

Pantos psaxno kartes kai autokolita pedia...osoi pistoi boithiste......Kai osoi menoun pros peristeri as perasoyn apo to Plaisio na ta poume kai apo konta
.........


Πλαίσιο δουλεύεις; Και να φανταστείς ότι πρόσφατα πέρασα, αλλά δεν μπήκα, πήγα απέναντι στη Microland! Shocked :D :D

Ελπίζω να μου ξαναμιλήσεις τώρα! Rolling eyes Rolling eyes
Ronin - Κυρ 15 Δεκ 2002, 20:33:20
Θέμα δημοσίευσης:
E KALA RE SI SV DEN EGINE KAI TIPOTA!!!!!!!!! AS MOY AFINES MERIKA AYTOKOLITA KAI MERIKES KARTES KAI AS MHN PSONIZES KAI TIPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





ax re kolonetscape ti moy kaneis!!!POY EINAI TA ELLHLIKA MOY!!!!!!!!!
Svstouk - Κυρ 15 Δεκ 2002, 21:06:35
Θέμα δημοσίευσης:
JUDGER έγραψε:
E KALA RE SI SV DEN EGINE KAI TIPOTA!!!!!!!!! AS MOY AFINES MERIKA AYTOKOLITA KAI MERIKES KARTES KAI AS MHN PSONIZES KAI TIPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Μακάρι να είχα κι από τα δύο φίλε μου, να σου αφήσω όσα θέλεις! Confused
DimiP - Κυρ 15 Δεκ 2002, 21:28:02
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΝΤΑΛΑΣΣΩ ΚΑΡΤΕΣ ΤΟΥ CLUB ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ.
ΣΠΕΥΣΑΤΕ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙΡΟΣ

ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΗΣΑ .
ΤΙ ΖΗΤΗΣΑ; ΧΡΥΣΑΦΙ;
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vasso - Δευ 16 Δεκ 2002, 09:57:23
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά εγώ με τη σειρά μου ... ήθελα να ψάξω να βρώ σχετικά με το πρόβλημα που είχα με το τουτού μου Crying or Very sad
και έπεσα πάνω στο club Smile Smile
GIANNIS206 - Δευ 16 Δεκ 2002, 10:02:57
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλε μου τι πρόβλημα ειχε το τουτου σου?
christhehealer - Δευ 16 Δεκ 2002, 10:08:55
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΗΣΑ .
ΤΙ ΖΗΤΗΣΑ; ΧΡΥΣΑΦΙ;
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Tο αυτοκόλλητο, του TZAG το έχεις δει; Δεν είναι υπέροχο; Laughing Laughing Laughing
DimiP - Δευ 16 Δεκ 2002, 17:49:38
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
DimiP έγραψε:
ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΖΗΤΗΣΑ .
ΤΙ ΖΗΤΗΣΑ; ΧΡΥΣΑΦΙ;
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Tο αυτοκόλλητο, του TZAG το έχεις δει; Δεν είναι υπέροχο; Laughing Laughing Laughing


δεν το εχω δει γιατι ο ΤΖΑΓΚ εξαφανιστηκε!
shark_zak - Δευ 23 Δεκ 2002, 17:37:19
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια εγω ειδα ενα 206 να περναει κομματια απο διπλα μου στην εθνικη και να εχει ενα αυτοκολλητο στο πισω τζαμι...το κυνηγισα λιγο μεχρι να το φτασω αλλα οταν το εφτασα καταλαβα τη εγραφε το αυτοκολλητα και απο τοτε εγινα αυτοκολλητος με το site...και τωρα μαθαινω τα παντα για το 206 μου και κοιμαμαι ησυχος.... Sleeping Sleeping Sleeping
ΙΑΚΩΒΟΣ - Δευ 23 Δεκ 2002, 21:50:47
Θέμα δημοσίευσης:
Για το Club εμαθα μεσα απο το forum των 4 Τροχων.

Καλως σας βρηκα.

Καλα Χριστουγεννα σε ολους.
christhehealer - Τρι 24 Δεκ 2002, 00:56:13
Θέμα δημοσίευσης:
ΙΑΚΩΒΟΣ έγραψε:
Για το Club εμαθα μεσα απο το forum των 4 Τροχων.

Καλως σας βρηκα.

Καλα Χριστουγεννα σε ολους.


Ιάκωβε καλωσόρισες. Enjoy the ride.

Ps: Mην μαρτυρί;hσετε στον Κωνσταντίνο ότι είμαι εδώ ακόμα. Απλά δύο γκόμενες που οδηγούν 206 παρακαλώ, μου χάλασαν το deal. Αυτές, θέτω βέτο, δεν μπαίνουν με τίποτα στο club Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ady - Τρι 24 Δεκ 2002, 08:44:08
Θέμα δημοσίευσης:
ΙΑΚΩΒΟΣ έγραψε:
Για το Club εμαθα μεσα απο το forum των 4 Τροχων.

Καλως σας βρηκα.

Καλα Χριστουγεννα σε ολους.


Καλωσόρισες Ιάκωβε !!
konstantinos - Τρι 24 Δεκ 2002, 10:03:36
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα σε όλους, παιδιά καλώς ήλθατε στην παρέα μας.

christhehealer έγραψε:
Mην μαρτυρήσετε στον Κωνσταντίνο ότι είμαι εδώ ακόμα. Απλά δύο γκόμενες που οδηγούν 206 παρακαλώ, μου χάλασαν το deal. Αυτές, θέτω βέτο, δεν μπαίνουν με τίποτα στο club Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλά καλάαααααααα... Wink Wink Wink
KostasZ - Τρι 24 Δεκ 2002, 16:08:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα καλό απόγευμα, και ενώ πάω να μπώ μέσα στο θηρίο Evil βρίσκω το καρτελάκι. "ΟΧΙ πάλι" λέω, νομίζοντας ότι είναι περισότερη άχρηστη χαρτούρα, αλλά...
να'μαι λοιπόν. Τσέκαρα το site, διάβασα μερικά πράγματα μέσα στο FORUM και έπαθα πλάκα.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.
"ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ"
Svstouk - Τρι 24 Δεκ 2002, 17:28:33
Θέμα δημοσίευσης:
KostasZ έγραψε:
Ένα καλό απόγευμα, και ενώ πάω να μπώ μέσα στο θηρίο Evil βρίσκω το καρτελάκι. "ΟΧΙ πάλι" λέω, νομίζοντας ότι είναι περισότερη άχρηστη χαρτούρα, αλλά...
να'μαι λοιπόν. Τσέκαρα το site, διάβασα μερικά πράγματα μέσα στο FORUM και έπαθα πλάκα.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.
"ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ"


ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!
DimiP - Τρι 24 Δεκ 2002, 20:27:36
Θέμα δημοσίευσης:
KostasZ έγραψε:
Ένα καλό απόγευμα, και ενώ πάω να μπώ μέσα στο θηρίο Evil βρίσκω το καρτελάκι. "ΟΧΙ πάλι" λέω, νομίζοντας ότι είναι περισότερη άχρηστη χαρτούρα, αλλά...
να'μαι λοιπόν. Τσέκαρα το site, διάβασα μερικά πράγματα μέσα στο FORUM και έπαθα πλάκα.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.
"ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ"


πες μας ντε που το ειχες το 206 οταν βρηκες καρτουλα , να δουμε ποιος στην ...καρφωσε (την καρτουλα).
καλως ηρθες. Laughing
Ady - Τετ 25 Δεκ 2002, 12:08:50
Θέμα δημοσίευσης:
KostasZ έγραψε:
Ένα καλό απόγευμα, και ενώ πάω να μπώ μέσα στο θηρίο Evil βρίσκω το καρτελάκι. "ΟΧΙ πάλι" λέω, νομίζοντας ότι είναι περισότερη άχρηστη χαρτούρα, αλλά...
να'μαι λοιπόν. Τσέκαρα το site, διάβασα μερικά πράγματα μέσα στο FORUM και έπαθα πλάκα.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.
"ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ"


Καλωσήρθες Κώστα, και χρόνια πολλά.....
Byron206 - Τετ 25 Δεκ 2002, 21:14:16
Θέμα δημοσίευσης:
KostasZ έγραψε:
Ένα καλό απόγευμα, και ενώ πάω να μπώ μέσα στο θηρίο Evil βρίσκω το καρτελάκι. "ΟΧΙ πάλι" λέω, νομίζοντας ότι είναι περισότερη άχρηστη χαρτούρα, αλλά...
να'μαι λοιπόν. Τσέκαρα το site, διάβασα μερικά πράγματα μέσα στο FORUM και έπαθα πλάκα.
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.
"ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ"


ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
KostasZ - Παρ 27 Δεκ 2002, 12:11:18
Θέμα δημοσίευσης: Καρτελάκι στο μπαμπρίζ!!!
Sorry για την καθυστέρηση (προσπαθούσα να χωνέψω).
Λοιπόν το καρτελάκι το έβαλε κάποιος πρός Ρέντη μεριά. Μέσα σε ένα πάρκινγκ. Το άτομο σίγουρα πρέπει να είναι συγκεκριμένο καθώς δεν έχουν πρόσβαση πολλοί εκεί μέσα.
Καλά προσπαθώ να διαβάσω μερικά από τα θέματα στο Forum και έχω χαθεί. Τόσα πολλά αλλά και άλλες τόσες διαφορετικές γνώμες για κάθε θέμα. Έχω ήδη πάρει ιδέες και καίγομαι να τις υλοποιήσω.
Νομίζω όμως να πώ και λίγα πράγματα για την δικιά μου Peugeot-ιστορία.
Λοιπόν μηχανικός δεν είμαι και πάρα πολλά πράγματα δεν ξέρω, αλλά προσπαθώ να έρθω στον " ίσιο δρόμο ".
Έχω ένα 1400 (χτυπάω το κεφάλί μου που δεν πήρα το 1.6) πάνω στο οποίο έχω βάλει εξάτμηση από μπροστά, αεροτομούλα ενώ το έχω χαμηλώσει 3.5 εκατοστά.
Θα μου πείτε: όλα ωραία μέχρι εδώ!!!
Έλα όμως που με τις βιαστικές μου κινήσεις/λάθος επιλογές και το ότι άκουσα λάθος άτομα, έχω περάσει και συνεχίζω να περνάω μία οδύσεια. Mad
Πού θα μου πάει όμως θα ορθοποδήσω και θα ********* και ο φτωχός.
Έχει χάρη που γουστάρω το αμάξι.
chatasos - Παρ 27 Δεκ 2002, 12:20:20
Θέμα δημοσίευσης: Re: Καρτελάκι στο μπαμπρίζ!!!
KostasZ έγραψε:

Έλα όμως που με τις βιαστικές μου κινήσεις/λάθος επιλογές και το ότι άκουσα λάθος άτομα, έχω περάσει και συνεχίζω να περνάω μία οδύσεια. Mad

Κουράγιο φίλε μου. Κανείς δεν γεννήθηκε γνώστης. Όλοι με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο μάθαμε κάποια πράγματα. Άλλωστε αν δεν πάθεις πως θα μάθεις!!!
Επειδή όμως αυτό το μάθημα κοστίζει ακριβά, φτιάξαμε αυτό το forum, έτσι ώστε κάποιοι να μάθουν χωρίς να πάθουν....
DimiP - Παρ 27 Δεκ 2002, 19:25:40
Θέμα δημοσίευσης: Re: Καρτελάκι στο μπαμπρίζ!!!
KostasZ έγραψε:
Sorry για την καθυστέρηση (προσπαθούσα να χωνέψω).
Λοιπόν το καρτελάκι το έβαλε κάποιος πρός Ρέντη μεριά. Μέσα σε ένα πάρκινγκ. Το άτομο σίγουρα πρέπει να είναι συγκεκριμένο καθώς δεν έχουν πρόσβαση πολλοί εκεί μέσα.
Καλά προσπαθώ να διαβάσω μερικά από τα θέματα στο Forum και έχω χαθεί. Τόσα πολλά αλλά και άλλες τόσες διαφορετικές γνώμες για κάθε θέμα. Έχω ήδη πάρει ιδέες και καίγομαι να τις υλοποιήσω.
Νομίζω όμως να πώ και λίγα πράγματα για την δικιά μου Peugeot-ιστορία.
Λοιπόν μηχανικός δεν είμαι και πάρα πολλά πράγματα δεν ξέρω, αλλά προσπαθώ να έρθω στον " ίσιο δρόμο ".
Έχω ένα 1400 (χτυπάω το κεφάλί μου που δεν πήρα το 1.6) πάνω στο οποίο έχω βάλει εξάτμηση από μπροστά, αεροτομούλα ενώ το έχω χαμηλώσει 3.5 εκατοστά.
Θα μου πείτε: όλα ωραία μέχρι εδώ!!!
Έλα όμως που με τις βιαστικές μου κινήσεις/λάθος επιλογές και το ότι άκουσα λάθος άτομα, έχω περάσει και συνεχίζω να περνάω μία οδύσεια. Mad
Πού θα μου πάει όμως θα ορθοποδήσω και θα ********* και ο φτωχός.
Έχει χάρη που γουστάρω το αμάξι.



Ρεντης ; parking;;; περιορισμενη προσβαση ;;; μηπως δουλευουμε στην ιδια εταιρια ;;;; για κανε PM με περισσοτερες λεπτομεριες.

alemao - Σαβ 28 Δεκ 2002, 01:16:37
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας παιδιά!
Για το forum έμαθα από τον Vini στο TFRC πριν πολλούς μήνες.
Θυμάμαι μάλιστα τον Vini όταν περίμενε να παραλάβει το 206 του Very happy
GIANNIS206 - Σαβ 28 Δεκ 2002, 10:58:20
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθατπαιδιά και καλές γιορτές.
DimiP - Τρι 31 Δεκ 2002, 01:20:11
Θέμα δημοσίευσης:
alemao_rallye έγραψε:
Γεια σας παιδιά!
Για το forum έμαθα από τον Vini στο TFRC πριν πολλούς μήνες.
Θυμάμαι μάλιστα τον Vini όταν περίμενε να παραλάβει το 206 του Very happy


ο vini παλι περιμενει ....να παρει το astra του.
χεχεχεχε
alemao - Τρι 31 Δεκ 2002, 10:55:41
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
Γεια σας παιδιά!
Για το forum έμαθα από τον Vini στο TFRC πριν πολλούς μήνες.
Θυμάμαι μάλιστα τον Vini όταν περίμενε να παραλάβει το 206 του Very happy


ο vini παλι περιμενει ....να παρει το astra του.
χεχεχεχε

νομίζει ότι με το astra θα έχει λιγότερα προβλήματα;
ελπίζω να μην έχει... Sad
Sidobre - Πεμ 02 Ιαν 2003, 13:57:54
Θέμα δημοσίευσης:
alemao_rallye έγραψε:
Γεια σας παιδιά!
Για το forum έμαθα από τον Vini στο TFRC πριν πολλούς μήνες.
Θυμάμαι μάλιστα τον Vini όταν περίμενε να παραλάβει το 206 του Very happy


Eμένα δηλαδή δεν με θυμάσαι; Sad Sad Sad


Alemao, καλως ήλθες στο Club μας! Wink
alemao - Πεμ 02 Ιαν 2003, 14:13:57
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
alemao_rallye έγραψε:
Γεια σας παιδιά!
Για το forum έμαθα από τον Vini στο TFRC πριν πολλούς μήνες.
Θυμάμαι μάλιστα τον Vini όταν περίμενε να παραλάβει το 206 του Very happy


Eμένα δηλαδή δεν με θυμάσαι; Sad Sad Sad


Alemao, καλως ήλθες στο Club μας! Wink

πως να μην σε θυμάμαι ρε καλλιτέχνη;
αφού είχες φτιάξει και δικό σου avatar στο παλιό forum Wink
και το πεζάκι σου έχει το ίδιο χρώμα με της κοπέλας μου (racing-girl)
teoman - Πεμ 02 Ιαν 2003, 16:50:39
Θέμα δημοσίευσης:
alemao_rallye έγραψε:
πως να μην σε θυμάμαι ρε καλλιτέχνη;
αφού είχες φτιάξει και δικό σου avatar στο παλιό forum Wink
και το πεζάκι σου έχει το ίδιο χρώμα με της κοπέλας μου (racing-girl)


Τώρα εσύ πότε μπήκες και δεν σε πρόλαβα,ας είναι καλά οι γιορτές...
Καλή Χρονιά να έχουμε...
ΝΙΚΟΣ - Δευ 13 Ιαν 2003, 14:22:24
Θέμα δημοσίευσης:
Eγω ειμουνα ενα απογευμα στο MIRC και ειχα καποιες περιπτυξεις με μια κοπελια απο Λαρισσα μερια και μου ειπε για το Club.

Ετσι λοιπον.......να ΄μαι και εγω Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Συμειωτεων η κοπελια αν διαβαζει Forum ας δωσει σημεια ζωης Wink Wink Wink

Παντα ετσι βρε παιδι μου........μεχρι να εμφανιστουν.......αντε γεια Sad Sad
kouk - Τετ 15 Ιαν 2003, 15:09:32
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς σας βρήκα!!
Το Forum το έμαθα απο το Forum των 4Τροχών!!!
Ady - Τετ 15 Ιαν 2003, 15:14:27
Θέμα δημοσίευσης:
kouk έγραψε:
Καλώς σας βρήκα!!
Το Forum το έμαθα απο το Forum των 4Τροχών!!!


Καλωσήρθες στην παρέα Kouk !!
GIANNIS206 - Τετ 15 Ιαν 2003, 19:15:28
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσήρθες στην παρέα μας.
MARGIE 206 - Κυρ 26 Ιαν 2003, 00:28:48
Θέμα δημοσίευσης:
Μου το είπε πρώτη φορά ο1.1 i love you και έτσι ήρθα στη 3η συνάντηση Exclamation Exclamation Exclamation
Νωε - Κυρ 02 Φεβ 2003, 15:30:53
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια χαρα σ' ολους....εμενα μου το σφυριξε ο byron206 και ηρθα στην κοπη της πιτας οπου και κερδισα το ενα φλουρι απο τα δυο εξου και το user name μου!!!!!!
ΝΙΚΟΣ - Κυρ 02 Φεβ 2003, 19:31:24
Θέμα δημοσίευσης:
Κερδισες το φλουρι Question Question Question Question

Τυχερε............Και ελεγα να το κερδισω εγω μπας και επαιρνα το σασμαν της PEUGEOTSPORT Laughing Laughing Laughing
Byron206 - Κυρ 02 Φεβ 2003, 19:54:28
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΤΥΧΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΤΑΣΟΥΛΗ (flouri2003) Question
ΝΙΚΟΣ - Κυρ 02 Φεβ 2003, 23:49:52
Θέμα δημοσίευσης:
Ετσι ετσι.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πανε παιξε και κανενα Jocker...ποτε δεν ξερεις τι γινετε Laughing Laughing

Αντε και σε καλη μερια. Cool
Slash - Δευ 03 Φεβ 2003, 03:00:09
Θέμα δημοσίευσης:
Εύγε flouri2003!!!
Πάντως είναι γεγονός οτι τέτοια περιστατικά είδα αρκετά φέτος... Razz
chatasos - Δευ 03 Φεβ 2003, 07:42:15
Θέμα δημοσίευσης:
flouri2003 έγραψε:
Γεια χαρα σ' ολους....εμενα μου το σφυριξε ο byron206 και ηρθα στην κοπη της πιτας οπου και κερδισα το ενα φλουρι απο τα δυο εξου και το user name μου!!!!!!


Ουδέν Σχόλιον Evil Evil Evil
Ady - Δευ 03 Φεβ 2003, 08:19:09
Θέμα δημοσίευσης:
flouri2003 έγραψε:
Γεια χαρα σ' ολους....εμενα μου το σφυριξε ο byron206 και ηρθα στην κοπη της πιτας οπου και κερδισα το ενα φλουρι απο τα δυο εξου και το user name μου!!!!!!


Πάρτον στο γάμο σου, να σου πει και του χρόνου !!!!

Τέσπα, καλωσήρθες Τάσο !!!
ΒΑΒΥ 206CC - Πεμ 20 Φεβ 2003, 19:32:27
Θέμα δημοσίευσης:
ΤΟ ΒΡHΚΑ ΣΤΟ DRIVE Razz
ΝΙΚΟΣ - Παρ 21 Φεβ 2003, 13:44:50
Θέμα δημοσίευσης:
ΒΑΒΥ 206CC έγραψε:
ΤΟ ΒΡHΚΑ ΣΤΟ DRIVE Razz


Στο Drive Question Question Question Μεχρι και εκει ειμαστε Question Question Question Βρε μπραβω μας Wink
teoman - Παρ 21 Φεβ 2003, 15:44:44
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ΒΑΒΥ 206CC έγραψε:
ΤΟ ΒΡHΚΑ ΣΤΟ DRIVE Razz


Στο Drive Question Question Question Μεχρι και εκει ειμαστε Question Question Question Βρε μπραβω μας Wink


Νίκο,διαβάζεις μόνο τα topic με τις βελτιώσεις? Very happy Very happy Very happy

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1105
Ακης - Παρ 21 Φεβ 2003, 18:33:13
Θέμα δημοσίευσης: Απαντηση στο πως εμαθα για σας
Απο το web ενω εψαχνα κατι ασχετο επεσε το ματι μου στο club 206 και επειδη είμαι προσφατα κατοχος ενος πολύ ωραιου 206cc ειπα να μπω . Smile
Smile Exclamation Smile
GIANNIS206 - Παρ 21 Φεβ 2003, 20:55:50
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σου Άκη καλωσήρθες και ελπίζω να σε δούμε και από κοντά!!τι βόρειου και κοντοχωριανοί είμαστε!! Wink
Ακης - Δευ 24 Φεβ 2003, 13:43:46
Θέμα δημοσίευσης:
GIANNIS206 έγραψε:
Γεια σου Άκη καλωσήρθες και ελπίζω να σε δούμε και από κοντά!!τι βόρειου και κοντοχωριανοί είμαστε!! Wink


Σε ευχαριστω GIANNIS 206 Θα σου στειλω μηνυμα οταν ερθω Σερρες γιατι ερχομαι τακτικά , να δω και το μοτορι σου. Cool
GIANNIS206 - Δευ 24 Φεβ 2003, 14:27:43
Θέμα δημοσίευσης:
Ελπίζω να είμαι εκεί ώστε να τα πούμε να παμε για κανα κφεκλπ!!!Τα λεμε Φιλε μου!
stehar - Τετ 26 Φεβ 2003, 17:14:13
Θέμα δημοσίευσης:
GOOGLE.......και τσακ...206club!!!
μετα ολο Laughing χαμογελα Razz για την νεα παρεα!!
Alexandros_Kap - Παρ 28 Φεβ 2003, 16:59:18
Θέμα δημοσίευσης: eimai neosilektos akoma edw pera... ti na kanoume... :PPPPPP
geia paidiaaaaaaaa!! pws paei? Smile egw edw pera gia kakh mou tuxh eimai akoma 16 sta 17 opote ta eukolos ennooumena... (opws px oti den exw 206) paraliponte... alla pou tha paei den tha mpw tei? tha mpw! e! tote tha parw! giati diladi na mhn parw ti dne to katalaba Razz lol! loipon auta... den kserw ti na pw kai lew oti mou erthei sto mualo...xmmm aaa kati pou elega kai skeftomoun edw kai kairo... ti tha ginei re paidia!!! tha kanete kamia sugkentrosh kai edw sto hrakleio krhths gia na "fortothw" se kanena ? Razz (plaka kanw...) apla na kserw tha kanete tipota edw katw? Smile loipon auta... ta leme... perimenw apanthsh e? Smile cyaaaaaaaaaaa Smile
konstantinos - Παρ 28 Φεβ 2003, 17:08:09
Θέμα δημοσίευσης: Re: eimai neosilektos akoma edw pera... ti na kanoume... :PP
Alexandros_Kap έγραψε:
geia paidiaaaaaaaa!! pws paei? Smile egw edw pera gia kakh mou tuxh eimai akoma 16 sta 17 opote ta eukolos ennooumena... (opws px oti den exw 206) paraliponte... alla pou tha paei den tha mpw tei? tha mpw! e! tote tha parw! giati diladi na mhn parw ti dne to katalaba Razz lol! loipon auta... den kserw ti na pw kai lew oti mou erthei sto mualo...xmmm aaa kati pou elega kai skeftomoun edw kai kairo... ti tha ginei re paidia!!! tha kanete kamia sugkentrosh kai edw sto hrakleio krhths gia na "fortothw" se kanena ? Razz (plaka kanw...) apla na kserw tha kanete tipota edw katw? Smile loipon auta... ta leme... perimenw apanthsh e? Smile cyaaaaaaaaaaa Smile


Ας καλως ορίσουμε τον Βενιαμίν της παρέας. Μικρέ διάβαζε (ή παίζε κανένα joker), για να γίνουν όλα τα όνειρά σου πραγματικότητα!!!
Alexandros_Kap - Παρ 28 Φεβ 2003, 17:20:55
Θέμα δημοσίευσης: xm...
diladi eimai o mikroteros edw mesa etsi? Smile ox... kanoniste na mou apanthsete pantws se auto pou rwtisa e?! Razz ante! loipon ta leme perimenw apanthshhhhhhh!!!!!!!!! kai kalos hrtha sthn parea sas!!!!! Laughing
DimiP - Παρ 28 Φεβ 2003, 21:02:02
Θέμα δημοσίευσης: Re: eimai neosilektos akoma edw pera... ti na kanoume... :PP
Alexandros_Kap έγραψε:
geia paidiaaaaaaaa!! pws paei? Smile egw edw pera gia kakh mou tuxh eimai akoma 16 sta 17 opote ta eukolos ennooumena... (opws px oti den exw 206) paraliponte... alla pou tha paei den tha mpw tei? tha mpw! e! tote tha parw! giati diladi na mhn parw ti dne to katalaba Razz lol! loipon auta... den kserw ti na pw kai lew oti mou erthei sto mualo...xmmm aaa kati pou elega kai skeftomoun edw kai kairo... ti tha ginei re paidia!!! tha kanete kamia sugkentrosh kai edw sto hrakleio krhths gia na "fortothw" se kanena ? Razz (plaka kanw...) apla na kserw tha kanete tipota edw katw? Smile loipon auta... ta leme... perimenw apanthsh e? Smile cyaaaaaaaaaaa Smile


καλως ηρθες και σε παραπεμπω αμεσως στον τοπικο μας αντιπροσωπο της Κρητης τον (αλλο) Alexandros.
τι το περασες το club ;; κανα clubακι της πλακας ;; ολη η επαρχια αντιπροσωπευεται!!!
1.1 i love you - Παρ 28 Φεβ 2003, 23:22:01
Θέμα δημοσίευσης:
Alexandre_Kap[b] καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας. Multi color Multi color Multi color Multi color Σου εύχομαι να περάσεις εκεί που θέλεις για να αγοράσεις το "όνειρό σου" Smile colors Smile colors
Miltellas - Κυρ 02 Μάρ 2003, 03:39:41
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς όρισες, ΚΑΠετάν Αλέξανδρε!
Υπομονή χρειάζεσαι. Όπως και για κάθε τί στη ζωή. Και όλα θα έρθουν... Κι αν δεν έρθουν χαμογέλα και πάλι κάτι καλό θα έρθει! Smile Wink
Svstouk - Κυρ 02 Μάρ 2003, 11:30:42
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς όρισες Αλέξανδρε!

Μη βιάζεσαι, όλα θα έρθουν. Και σε πληροφορώ, θα έρθει η ώρα που θα αναπολείς την ηλικία των 16 και 17, ακόμα και χωρίς 206, 207, 208, 40343 Wink
ΝΙΚΟΣ - Κυρ 02 Μάρ 2003, 14:42:39
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
Καλώς όρισες, ΚΑΠετάν Αλέξανδρε!
Υπομονή χρειάζεσαι. Όπως και για κάθε τί στη ζωή. Και όλα θα έρθουν... Κι αν δεν έρθουν χαμογέλα και πάλι κάτι καλό θα έρθει! Smile Wink


Λες Μιλτο Question Question Question Εγω παλι ειμαι μεσα στο χαμογελο αλλα δεν ερχετε τιποτα.Μηπως αν αρχιζα τα κλαματα να πετυχαινα το Joker που εχει 4 εκατομυρια ευρο Question Laughing Laughing Laughing
PUGMAD - Κυρ 02 Μάρ 2003, 23:24:49
Θέμα δημοσίευσης: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ GOOGLE ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ !!!! ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟ CLUB ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Wink. Sad ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ,
GIANNIS206 - Δευ 03 Μάρ 2003, 01:17:44
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς τους!!Η παρέα της Κρήτης μεγαλώνει!!!Μπράβο!!
Ady - Δευ 03 Μάρ 2003, 08:27:34
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσορίσατε στην παρέα μας, φίλοι Κρήτες (με ή χωρίς 206) !! Smile Smile
Miltellas - Δευ 03 Μάρ 2003, 09:05:51
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Λες Μιλτο Question Question Question Εγω παλι ειμαι μεσα στο χαμογελο αλλα δεν ερχετε τιποτα.Μηπως αν αρχιζα τα κλαματα να πετυχαινα το Joker που εχει 4 εκατομυρια ευρο Question Laughing Laughing Laughing


Γιατί απογοητεύεις τον Καπετάν Αλέξανδρο, Νικολάκη; Laughing
Το αγωνιστικό σου όμως το έχεις παλιογκρινιάρη! Razz
1.1 i love you - Δευ 03 Μάρ 2003, 15:42:11
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσόρισες Γιώργο απο το όμορφο Ρέθυμνο.Εύχομαι να περάσεις ευχάριστες στιγμές μαζί μας και να αποκομίσεις όσες περισσότερες γνώσεις μπορείς για το Μωρό σου Smile Smile Smile
ΝΙΚΟΣ - Δευ 03 Μάρ 2003, 16:22:10
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Λες Μιλτο Question Question Question Εγω παλι ειμαι μεσα στο χαμογελο αλλα δεν ερχετε τιποτα.Μηπως αν αρχιζα τα κλαματα να πετυχαινα το Joker που εχει 4 εκατομυρια ευρο Question Laughing Laughing Laughing


Γιατί απογοητεύεις τον Καπετάν Αλέξανδρο, Νικολάκη; Laughing
Το αγωνιστικό σου όμως το έχεις παλιογκρινιάρη! Razz


Nαι δεν λεω αλλα δεν θα μου καθωτανε ασχημα ενα 106 MAXI.

Ειπαμε ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΑΡΚΕΤΑ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Τι ωρα ειπες το Σαββατο στην συγκεντρωση????
Miltellas - Τρι 04 Μάρ 2003, 06:38:20
Θέμα δημοσίευσης:
Είπα ώρα; Κάτσε να δω. Μάλλον για τις 18:00 είμαστε. Θα οριστικοποιηθεί η ώρα μάλλον αύριο βράδυ.
OLGA - Τετ 05 Μάρ 2003, 09:44:30
Θέμα δημοσίευσης:
καλημέρα, σας βρήκα οδηγούμενη απο άλλο link, και μόλις τώρα μια φίλη μου έδωσε και μία κάρτα του club.
Svstouk - Τετ 05 Μάρ 2003, 09:49:25
Θέμα δημοσίευσης:
OLGA έγραψε:
καλημέρα, σας βρήκα οδηγούμενη απο άλλο link, και μόλις τώρα μια φίλη μου έδωσε και μία κάρτα του club.


Καλώς ήρθες Όλγα! Cheers

Η γυναικεία παρουσία ενιχύεται τον τελευταίο καιρό, βλέπω. Μπράβο, μπράβο. Δεν μας είπες όμως, από πού είσαι;

Να δω πότε θα μπει κάποια γυναίκα και να πει ότι της έδωσα εγώ κάρτα... Rolling eyes
Ady - Τετ 05 Μάρ 2003, 15:04:11
Θέμα δημοσίευσης:
OLGA έγραψε:
καλημέρα, σας βρήκα οδηγούμενη απο άλλο link, και μόλις τώρα μια φίλη μου έδωσε και μία κάρτα του club.


Καλωσήρθες Ολγα στην παρέα μας !!!

Ποιό είναι το link, και ποιά η φίλη ??
Sidobre - Τετ 05 Μάρ 2003, 16:13:44
Θέμα δημοσίευσης:
OLGA έγραψε:
καλημέρα, σας βρήκα οδηγούμενη απο άλλο link, και μόλις τώρα μια φίλη μου έδωσε και μία κάρτα του club.


Μια φίλη που έχει ένα μικρό παιδάκι; Wink

Αν ναι, οι κάρτες ήταν ιδιαίτερα συστημένες για σένα Wink

Καλως ήλθες Ολγα στην παρέα μας!
ΝΙΚΟΣ - Τετ 05 Μάρ 2003, 16:31:06
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σου Ολγα....Καλως ηρθες Onfire Onfire Onfire
GIANNIS206 - Τετ 05 Μάρ 2003, 21:09:38
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς την την Όλγα!Καλό διάβασμα γιατί έχει αρκετό!! Wink Wink
PoLiThS - Πεμ 06 Μάρ 2003, 01:00:50
Θέμα δημοσίευσης:
Ολγα καλως ορισες και απο μενα SmileSmileSmileSmileSmile


Νικο..... τωρα το ειδα.... Σκυλε... 560 posts.... μένω αναυδος....
ΝΙΚΟΣ - Πεμ 06 Μάρ 2003, 19:01:42
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
Ολγα καλως ορισες και απο μενα SmileSmileSmileSmileSmile


Νικο..... τωρα το ειδα.... Σκυλε... 560 posts.... μένω αναυδος....


Φιλε μου..........Εχω βγαλει τα ματια μου για να φτασω εδω που εφτασα. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ρε παιδες τον Ντανι εχω να δω αρκετο καιρο στο FORUM.Που χαθηκε αυτην η ψυχη Question Question Question Question Question Question

Ντανιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Question Question Question Question Question

Μπα δεν απανταει.................
Miltellas - Παρ 07 Μάρ 2003, 03:19:09
Θέμα δημοσίευσης:
Όλγα καλώς όρισες.

-------

Ο Ντάνι; Ο Ντανιέλος; Κάπου εδώ θα είναι... Δεν χάνεται εύκολα αυτό το παιδί! Ούτε καν στα βουνά με χιόνια και ημισλίκ! Laughing
Absolut_D - Κυρ 23 Μάρ 2003, 16:15:43
Θέμα δημοσίευσης:
Μετα την αγορα του 206 εψαχνα να βρω κατι σχετικο στο net...και τι χαρα το google μου εδειξε τον δρομο.... Smile Smile Smile
mick206 - Παρ 25 Απρ 2003, 00:29:17
Θέμα δημοσίευσης:
Absolut_D έγραψε:
το google μου εδειξε τον δρομο...
Και ο δρόμος είναι μεγάλος! Wink Έχεις πολύ ακόμα να διανύσεις! Smile
Καλώς ήρθες φίλε μου!
Natasaki - Δευ 05 Μάϊ 2003, 16:44:13
Θέμα δημοσίευσης:
Xmm to site to brika logo tou oti kai o brother mou einai grammenos se kapoio antistoixo club opote eipa kai go "giati na min exei kai gia to 206 mou ena antistixo club" kai etsi epsaksa kai....sas brika Wink Wink Wink
mick206 - Τρι 06 Μάϊ 2003, 13:46:23
Θέμα δημοσίευσης:
Natasaki έγραψε:
etsi epsaksa kai....sas brika
Και πολύ καλά έκανες Νατάσα! Wink
Αν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό... πάει το βουνό στο Μωάμεθ!! Razz
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Georgia - Δευ 16 Ιούν 2003, 10:59:12
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω βρηκα μια καρτα πανω στο παρμπριζ του 206 μου εξω απο το service park του ραλι Ακροπολις στη Λαμια. Χαρηκα πολυ που μπηκα και εγω στην παρεα σας και ελπιζω να μαθω πολλα πραγματα για το αγαπημενο μου αυτοκινητο ( 206xs 1.6 2001 )...
teoman - Δευ 16 Ιούν 2003, 13:38:33
Θέμα δημοσίευσης:
Georgia έγραψε:
Εγω βρηκα μια καρτα πανω στο παρμπριζ του 206 μου εξω απο το service park του ραλι Ακροπολις στη Λαμια. Χαρηκα πολυ που μπηκα και εγω στην παρεα σας και ελπιζω να μαθω πολλα πραγματα για το αγαπημενο μου αυτοκινητο ( 206xs 1.6 2001 )...


Καλώς ήρθες...
Ποιός έκανε άραγε την κίνηση με την καρτούλα Rolling eyes

Από ποιά περιοχή μας έρχεσαι?
GIANNIS206 - Δευ 16 Ιούν 2003, 17:29:29
Θέμα δημοσίευσης:
Σε καλωσ'ορισα και αλλού αλλά το κάνω και εδώ!!
Lord Cypher - Δευ 16 Ιούν 2003, 22:20:48
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσήρθες Γεωργία...
Από ποια περιοχή είσαι Question
Ady - Τρι 17 Ιούν 2003, 07:05:12
Θέμα δημοσίευσης:
Georgia έγραψε:
Εγω βρηκα μια καρτα πανω στο παρμπριζ του 206 μου εξω απο το service park του ραλι Ακροπολις στη Λαμια. Χαρηκα πολυ που μπηκα και εγω στην παρεα σας και ελπιζω να μαθω πολλα πραγματα για το αγαπημενο μου αυτοκινητο ( 206xs 1.6 2001 )...

Bienvenue Γεωργία !!
Svstouk - Τρι 17 Ιούν 2003, 07:11:03
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες!!!

Cheers Cheers Cheers Cheers
Georgia - Τρι 17 Ιούν 2003, 09:03:31
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς σας βρήκα!!!!
Μια περιοχη που ειναι αναμεσα σε ΒΑΡΗ-ΚΟΡΩΠΙ την γνωριζετε? Καπου εκει βρισκομαι... Laughing
teoman - Τρι 17 Ιούν 2003, 09:05:15
Θέμα δημοσίευσης:
Georgia έγραψε:
Καλώς σας βρήκα!!!!
Μια περιοχη που ειναι αναμεσα σε ΒΑΡΗ-ΚΟΡΩΠΙ την γνωριζετε? Καπου εκει βρισκομαι... Laughing


Χε χε.... δικιά μας είσαι... Άντε να πληθαίνουν οι Νότιοι... Very happy
OLGA - Τρι 17 Ιούν 2003, 11:00:27
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες Γεωργία. Very happy

Αντε να σε καλωσορίσει και μια γυναίκα του Club.

Χαίρομαι η γυναικοπαρέα του club μεγαλώνει...... Razz
Vaggelis - Τρι 17 Ιούν 2003, 12:49:19
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα...
Αν κατάλαβα καλά, θα την γράψετε και στην ΕΓΔΕΚ, ΕΚΜΕΚ η όπως αλλιώς την λέτε...
Lord Cypher - Τρι 17 Ιούν 2003, 23:32:44
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα...
Αν κατάλαβα καλά, θα την γράψετε και στην ΕΓΔΕΚ, ΕΚΜΕΚ η όπως αλλιώς την λέτε...


Όσες και αν γράψουν στο ΕΚΜΕΚ...
"Δεν έχετε ομάδα,
δεν έχετε λαό..." κλπ κλπ Laughing Laughing Laughing

Για όσους κατάλαβαν.. χμ χμ...
teoman - Τετ 18 Ιούν 2003, 00:49:41
Θέμα δημοσίευσης:
Lord Cypher έγραψε:

Όσες και αν γράψουν στο ΕΚΜΕΚ...
"Δεν έχετε ομάδα,
δεν έχετε λαό..." κλπ κλπ Laughing Laughing Laughing

Για όσους κατάλαβαν.. χμ χμ...


Και τώρα τελευταία μου φαίνονται και κουρασμένες.... Laughing Laughing
Από αντοχές.... Sleeping
OLGA - Τετ 18 Ιούν 2003, 08:38:01
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά τι είστε εσείς? Μην τολμήσει να κάνει κάποιος κάτι και του κολήσατε κουσούρι.!!!! Rolling eyes

Μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείς Γεωργία, βλέπεις τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες του club? Αντί να μας έχουν στα όπα όπα μας την λένε και από πάνω. Βοήθεια κορίτσια Shocked

Απ ότι βλεπω όμως νωρίς μαζευτήκατε χτές !!!!

Γιατί είσασταν κουρασμένοι Question
teoman - Τετ 18 Ιούν 2003, 08:42:08
Θέμα δημοσίευσης:
OLGA έγραψε:
Καλά τι είστε εσείς? Μην τολμήσει να κάνει κάποιος κάτι και του κολήσατε κουσούρι.!!!! Rolling eyes

Μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείς Γεωργία, βλέπεις τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες του club? Αντί να μας έχουν στα όπα όπα μας την λένε και από πάνω. Βοήθεια κορίτσια Shocked

Απ ότι βλεπω όμως νωρίς μαζευτήκατε χτές !!!!

Γιατί είσασταν κουρασμένοι Question


Χε χε,πώς αποκαλύπτονται οι ένοχοι... Laughing

Πώς να μην γυρίσουμε νωρίς,αφού όλες οι γυναίκες του club κοιμούνται από τις 9... Shocked
Στο χέρι σας είναι να μας αποδείξετε το αντίθετο... Cool Cool
Georgia - Τετ 18 Ιούν 2003, 08:51:21
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν εχω καταλαβει που ειναι το προβλημα.... και αυτο το ΕΚΜΕΚ τι ειναι ρε παιδια? Εγω μονο το γλυκο ξερω...
teoman - Τετ 18 Ιούν 2003, 08:57:00
Θέμα δημοσίευσης:
Georgia έγραψε:
Δεν εχω καταλαβει που ειναι το προβλημα.... και αυτο το ΕΚΜΕΚ τι ειναι ρε παιδια? Εγω μονο το γλυκο ξερω...


Ακριβώς όπως το είπες... Γλυκό... Very happy Wink

Θα σε κατατοπίσουν οι γυναίκες για το εκμέκ (ή εγδεκ κατά ορισμένες...) Laughing
OLGA - Τετ 18 Ιούν 2003, 09:24:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ελα στην επόμενη συνάντηση και θα σε ενημερώσουμε.

Οχι δεν πρόκειται για το γλυκό απλά για τις πιό γλυκές παρουσίες του club.

και δεν είναι ΕΚΜΕΚ είναι "ΕΓΔΕΚ"

Που είσαι προεδρίνα?

Υ.Σ. Επιφυλάσομαι για τους κυρίους (ξέρουν αυτοί........) Bluegrab
alemao - Τετ 18 Ιούν 2003, 09:26:50
Θέμα δημοσίευσης:
αυτο το ΕΚΜΕΚ, ΑΧΜΕΝΤ πως το λενε μου θυμιζει ΕΔΕ Very happy

τι ειναι τελικα, ενωση κουτσομποληδων και φτυαροκρατουντων; Laughing Laughing Laughing
gatony - Τετ 18 Ιούν 2003, 09:34:34
Θέμα δημοσίευσης:
Βασικά γνώριζα για το club όταν ήταν στα σπάργανα από τον αδερφό του sidobre(μέσω της δουλειάς μας) αλλά δεν μπήκα γιατί πίστευα πως δεν με αφορούσε επειδή έχω 106.

Μέχρι που δέχθηκα και άτυπη πρόσκληση από τον sidobre σε άλλο forum, σας επισκέφτηκα και με χαρά μου διαπίστωσα πως υπάρχουν αρκετοί εδω μέσα με 106 Laughing Laughing
Vaggelis - Τετ 18 Ιούν 2003, 09:45:37
Θέμα δημοσίευσης:
Georgia έγραψε:
Δεν εχω καταλαβει που ειναι το προβλημα.... και αυτο το ΕΚΜΕΚ τι ειναι ρε παιδια? Εγω μονο το γλυκο ξερω...


χαχαχαχαχαχαχα
Laughing Laughing Laughing
Ναι, μαζεύονται οι γυναίκες του club και μοιράζονται συνταγές για γλυκά...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Bloom - Τετ 18 Ιούν 2003, 11:56:21
Θέμα δημοσίευσης:
OLGA έγραψε:
Οχι δεν πρόκειται για το γλυκό απλά για τις πιό γλυκές παρουσίες του club.

και δεν είναι ΕΚΜΕΚ είναι "ΕΓΔΕΚ"

Που είσαι προεδρίνα?



Hey hey heyyy.... Δίνω το παρόν με ένα γρήγορα post και την κάνω με ελαφρά (teooooo τι σου έλεγα οτι θα ανοίξουν οι business και θα με χάσετε?? Ε... έπιασε η ευχή Wink )

Λοιπόν ως Προεδρίνα (το προσέξατε το κεφαλαίο "Π" ε?? Laughing .... Άντε την ψωνίσαμε και σήμερα.... με γεία μας! Silly ) του ένδοξου ΕΓΔΕΚ (----> Ένωση Γυναικών Διακόσια Έξι Κλάμπ...... και ΟΧΙ ΕΚΜΕΚ, αγόρια! Twisted evil ), σε καλωσορίζω Γεωργία στην παρέα του club μας! Very happy

Αλήθεια όλες οι γυναίκες χαθήκαμε ξαφνικά, αλλά.... θα ανακάμψουμε... πού θα πάει........

ΤΙ.... έτσι εύκολα θα γλυτώνατε λέτε?? Shocked Laughing Laughing
Georgia - Τετ 18 Ιούν 2003, 12:35:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστω πολυ κοριτσια για την ενημερωση.... στην επομενη συναντηση θα ειμαι και εγω εκει....ποτε θα γίνει?
ΝΙΚΟΣ - Τετ 18 Ιούν 2003, 14:12:31
Θέμα δημοσίευσης:
gatony έγραψε:
χαρά μου διαπίστωσα πως υπάρχουν αρκετοί εδω μέσα με 106 Laughing Laughing


Και θα γινουμε και ακομα περισοτεροι Wink Wink Wink
OLGA - Τετ 18 Ιούν 2003, 14:22:25
Θέμα δημοσίευσης:
Γεωργία άνοιξε το post "το καφεδάκι που λέγαμε" και θα ενημερωθείς

Οσο για το ποια είναι η προεδρίνα μας ελπίζω να το κατάλαβες Razz
KASFIKIS NIKOS - Πεμ 19 Ιούν 2003, 07:46:49
Θέμα δημοσίευσης:
Ο ΤΕΟΜΑΝ φταιει Very happy Very happy
konstantinos - Πεμ 19 Ιούν 2003, 11:33:29
Θέμα δημοσίευσης:
KASFIKIS NIKOS έγραψε:
Ο ΤΕΟΜΑΝ φταιει Very happy Very happy


Νικόλα, άλλαξες αυτοκίνητο ή είναι η ιδέα μου?
KASFIKIS NIKOS - Πεμ 19 Ιούν 2003, 12:21:15
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
KASFIKIS NIKOS έγραψε:
Ο ΤΕΟΜΑΝ φταιει Very happy Very happy


Νικόλα, άλλαξες αυτοκίνητο ή είναι η ιδέα μου?


Καλα μιλαμε για πολυ ματι..
Ναι εδωσα το 206 1,4 καινουργιο και πηρα το 206 1,6 XS.

Στην PEUGEOT μου στρωνουν κοκκινο χαλι 3 αυτοκινητα σε λιγοτερο απο δυο χρονια..
konstantinos - Πεμ 19 Ιούν 2003, 12:26:35
Θέμα δημοσίευσης:
KASFIKIS NIKOS έγραψε:
konstantinos έγραψε:
KASFIKIS NIKOS έγραψε:
Ο ΤΕΟΜΑΝ φταιει Very happy Very happy


Νικόλα, άλλαξες αυτοκίνητο ή είναι η ιδέα μου?


Καλα μιλαμε για πολυ ματι..
Ναι εδωσα το 206 1,4 καινουργιο και πηρα το 206 1,6 XS.

Στην PEUGEOT μου στρωνουν κοκκινο χαλι 3 αυτοκινητα σε λιγοτερο απο δυο χρονια..


Καλορίζικο λοιπόν, με πολλά πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!
Ady - Πεμ 19 Ιούν 2003, 12:42:31
Θέμα δημοσίευσης:
KASFIKIS NIKOS έγραψε:
Καλα μιλαμε για πολυ ματι..
Ναι εδωσα το 206 1,4 καινουργιο και πηρα το 206 1,6 XS.

Στην PEUGEOT μου στρωνουν κοκκινο χαλι 3 αυτοκινητα σε λιγοτερο απο δυο χρονια..

Καλοτάξιδο, Νίκο !!
KASFIKIS NIKOS - Πεμ 19 Ιούν 2003, 13:50:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστω πολυ παιδια.
Ghost Dog - Πεμ 19 Ιούν 2003, 17:19:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιος και καλοταξιδο το (νεο) pug!!!
Sidobre - Παρ 20 Ιούν 2003, 10:25:46
Θέμα δημοσίευσης:
gatony έγραψε:
Βασικά γνώριζα για το club όταν ήταν στα σπάργανα από τον αδερφό του sidobre(μέσω της δουλειάς μας) αλλά δεν μπήκα γιατί πίστευα πως δεν με αφορούσε επειδή έχω 106.

Μέχρι που δέχθηκα και άτυπη πρόσκληση από τον sidobre σε άλλο forum, σας επισκέφτηκα και με χαρά μου διαπίστωσα πως υπάρχουν αρκετοί εδω μέσα με 106 Laughing Laughing


ΩΠ! Καλώς το παιδί! Καλωσήλθες, καλή διαμονή κλπ κλπ..

Sorry που δεν σε καλωσόρισα πιο νωρίς αλλά είμουν πηγμένος στην δουλειά!

Υ.Γ. Τον αδερφό μου να δω πότε θα τον... ψήσω!
angelbaby - Δευ 23 Ιούν 2003, 21:29:03
Θέμα δημοσίευσης:
Georgia έγραψε:
Ευχαριστω πολυ κοριτσια για την ενημερωση.... στην επομενη συναντηση θα ειμαι και εγω εκει....ποτε θα γίνει?


Hola!!!! Como estas muchachos???? Surprised

angelbaby is back, μετά απο απουσία ένός μήνα, λόγω ανειλλημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων (ξέρω ξέρω, η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη, αλλά άμα τα θέλει κι αυτός Wink )

Επειδή κάποιοι "κύριοι" έχουν αρχίσει και πετούν λάσπη εναντίον της ΕΓΔΕΚ, καλό θα ήταν να επέμβουμε δραστικά [Bloomaki, πού είσαι;;;] Wink και να μπούν τα πράγματα στην θέση τους!

Welcome to the club Georgia, και μην ακούς αυτά που λένε οι "κύριοι" του club για τις θηλυκές παρουσίες..Τί να πούν κι αυτοί;; Άντρες είναι!!!

Wink Wink (Βλέπω θύελλα να έρχεταιιιιι!!!!!!!) Smile Smile Smile Smile


ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ αυτό που μέρες συζητάτε (συγχωρέστε με, αλλά δεν προλαβαίνω ούτε κιχ να κάνω εδώ κι ένα μήνα Sad ) και θα δείτε πώς θα κλείσουν κάποιοι "κύριοι" το στόμα τους Wink Smile Smile Smile

Περιμένω ενημέρωση απο όλες σας.... Cool Cool

Υ.Γ. Άντε βρέ καθαρματάκια, να σας δώ όλους απο κοντά την Πέμπτη που σας πεθύμησα Smile Embarassed
teoman - Δευ 23 Ιούν 2003, 21:41:51
Θέμα δημοσίευσης:
angelbaby έγραψε:

Υ.Γ. Άντε βρέ καθαρματάκια, να σας δώ όλους απο κοντά την Πέμπτη που σας πεθύμησα Smile Embarassed


Ρωτάς βρε αν θέλουμε εμείς να σε δούμε? Laughing Laughing Laughing
angelbaby - Τετ 25 Ιούν 2003, 00:54:44
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
angelbaby έγραψε:

Υ.Γ. Άντε βρέ καθαρματάκια, να σας δώ όλους απο κοντά την Πέμπτη που σας πεθύμησα Smile Embarassed


Ρωτάς βρε αν θέλουμε εμείς να σε δούμε? Laughing Laughing Laughing


Εσένα δεν χρειάζεται να σε ρωτήσω, στα "καλά" παιδιά πήγαινε το Υ.Γ. Wink Wink
Bloom - Τετ 25 Ιούν 2003, 12:16:04
Θέμα δημοσίευσης:
angelbaby έγραψε:
Επειδή κάποιοι "κύριοι" έχουν αρχίσει και πετούν λάσπη εναντίον της ΕΓΔΕΚ, καλό θα ήταν να επέμβουμε δραστικά [Bloomaki, πού είσαι;;;] Wink και να μπούν τα πράγματα στην θέση τους!

............

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ αυτό που μέρες συζητάτε (συγχωρέστε με, αλλά δεν προλαβαίνω ούτε κιχ να κάνω εδώ κι ένα μήνα Sad ) και θα δείτε πώς θα κλείσουν κάποιοι "κύριοι" το στόμα τους Wink Smile Smile Smile

Περιμένω ενημέρωση απο όλες σας.... Cool Cool

Υ.Γ. Άντε βρέ καθαρματάκια, να σας δώ όλους απο κοντά την Πέμπτη που σας πεθύμησα Smile Embarassed



ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕ ΕΛΙΝΑΡΑ?? Very happy Very happy Very happy Very happy

Εδώ είμαι εγώ μην ανησυχείς Wink Σιγά μην αφήσω να μας πάρουν από τα μούτρα τα αρσενικά.... Μας ξέρεις να μασάμε έτσι εύκολα? Cool
(Μεταξύ μας.... ούτε αυτοί πιστεύω να θέλουν να χαθούμε... αλλά κρύβε λόγιαααα)

Άντε κοπελάρα μου και μας έλειψες!! Wink
Άντε και πρέπει να ξαναοργανωθούμε οι γυναίκες, πολύ εξαφανιστήκαμε... Rolling eyes
Άντε γιατί όπως έχει ξαναπειπωθεί και στην ιστορία -----> Μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει.... και ξανά προς τη δόξα τραβά Exclamation ........

...... το ΕΓΔΕΚ εννοώ ε? Shocked Wink Razz Razz Razz

Την Πέμπτη θα το κάψουμε ρε συ! Cheers
klain - Τετ 09 Ιούλ 2003, 12:58:49
Θέμα δημοσίευσης:
Είχα την τύχη να το βρώ ψάχνοντας info και photos απο 206 στο google.
Anonymous - Κυρ 13 Ιούλ 2003, 16:38:59
Θέμα δημοσίευσης:
Eίδα φως και μπήκα Very happy Very happy Very happy Very happy
Εψαχνα σχετικά για το 206 σε κάποιο άλλο φόρουμ και κάποιος από εδω μέσα εντοπίστηκε.
Φώτης - Παρ 29 Αύγ 2003, 18:23:28
Θέμα δημοσίευσης:
Πλακωμενος στην Αθηνων - Λαμίας στην κοσμαρα μου και ευτυχισμενος στην αμαξαρα μου μπανιζω ενα 206 Quicksilver σχετικα φτιαγμένο και κολλαω!!!. Το ακολουθω μεχρι τελικης πτώσεως (μεχρι τα διόδια σχηματαριου) και ανοιγω το τζαμι και εκφραζω τον απιστευτο θαυμασμό μου στον αδελφο !!!!!! Και τσααααακ βρισκομαι με μια καρτα στο χερι και γεματος απορια που βρήκε την αστερατη σιτα με το λογοτυπο!!!!!! HELP me αδελφιααααααα!!!!!
chatasos - Πεμ 04 Σεπ 2003, 19:51:17
Θέμα δημοσίευσης:
Φώτης έγραψε:
Και τσααααακ βρισκομαι με μια καρτα στο χερι και γεματος απορια που βρήκε την αστερατη σιτα με το λογοτυπο!!!!!! HELP me αδελφιααααααα!!!!!


Ποιο ήταν το λογότυπο?
Sidobre - Παρ 05 Σεπ 2003, 08:49:41
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Φώτης έγραψε:
Και τσααααακ βρισκομαι με μια καρτα στο χερι και γεματος απορια που βρήκε την αστερατη σιτα με το λογοτυπο!!!!!! HELP me αδελφιααααααα!!!!!


Ποιο ήταν το λογότυπο?


Προφανώς το "206" που φιάχνουμε! Η τοποθέτηση γίνεται αποκλειστικά στην "PowerOust" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kanelj - Δευ 15 Σεπ 2003, 19:05:42
Θέμα δημοσίευσης:
Φώτης έγραψε:
Πλακωμενος στην Αθηνων - Λαμίας στην κοσμαρα μου και ευτυχισμενος στην αμαξαρα μου μπανιζω ενα 206 Quicksilver σχετικα φτιαγμένο και κολλαω!!!. Το ακολουθω μεχρι τελικης πτώσεως (μεχρι τα διόδια σχηματαριου) και ανοιγω το τζαμι και εκφραζω τον απιστευτο θαυμασμό μου στον αδελφο !!!!!! Και τσααααακ βρισκομαι με μια καρτα στο χερι και γεματος απορια που βρήκε την αστερατη σιτα με το λογοτυπο!!!!!! HELP me αδελφιααααααα!!!!!

μηπως ειδες εμενα?
μηπως μιλησαμε κι ολας?
ενα ασημενιο xs εχεις?
action_peugeot - Σαβ 27 Σεπ 2003, 01:07:38
Θέμα δημοσίευσης:
ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ Ο (DimiP κια ο Larry69)
Vaggelis - Σαβ 27 Σεπ 2003, 10:08:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιός σου έδωσε την κάρτα και ποιός το αυτοκόλλητο από τους δυο;;;
DimiP - Σαβ 27 Σεπ 2003, 13:57:02
Θέμα δημοσίευσης:
action_peugeot έγραψε:
ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ Ο (DimiP κια ο Larry69)


τηλεμαχε σουρχομαι για σερβις ! ετοιμασου!
stcc - Τετ 15 Οκτ 2003, 17:34:01
Θέμα δημοσίευσης:
Από αναφορά στο http://www.miata.gr/ Rolling eyes
nik7 - Παρ 17 Οκτ 2003, 07:59:22
Θέμα δημοσίευσης:
ego na po ena kalosirthate stous neous kai an kai palaioteros..... tha po oti ida to aftokolito sto piso tzami tou PoisoneR o opios ine sto TEI mou kai eno mpaniza to sinolo(lexus fanaria,OZ chrono zantes... ktl ktl )kai oti elega oti thelo akrivos ta idia(pou tora ta exo) vlepo kai to stickeraki... kai apo tote kolisa.... HAHAHAHA Laughing
action_peugeot - Σαβ 18 Οκτ 2003, 00:12:32
Θέμα δημοσίευσης:
Την τεταρτη θα τα εχω ποσα euro;!!!
drum - Πεμ 23 Οκτ 2003, 22:25:04
Θέμα δημοσίευσης:
kalispera sas
eyxaristo poy dextikate sto club 206
action_peugeot - Πεμ 23 Οκτ 2003, 23:21:10
Θέμα δημοσίευσης:
kalispera drum
Ady - Παρ 24 Οκτ 2003, 07:54:07
Θέμα δημοσίευσης:
drum έγραψε:
kalispera sas
eyxaristo poy dextikate sto club 206

Καλωσήρθες Αποστόλη !!

Όλοι οι καλοί χωράνε στην παρέα μας !
ΝΙΚΟΣ - Παρ 24 Οκτ 2003, 08:28:34
Θέμα δημοσίευσης:
ady έγραψε:
Όλοι οι καλοί χωράνε στην παρέα μας !


Αααα οκ.Γιατι ελεγα να φυγω Very happy
Sidobre - Παρ 24 Οκτ 2003, 08:41:33
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ady έγραψε:
Όλοι οι καλοί χωράνε στην παρέα μας !


Αααα οκ.Γιατι ελεγα να φυγω Very happy


Αϊ 'σιαπέρα 'συ ρε! Splat
GIANNIS206 - Παρ 24 Οκτ 2003, 15:18:20
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σου και καλώσήρθες!
ΝΙΚΟΣ - Παρ 24 Οκτ 2003, 18:40:13
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ady έγραψε:
Όλοι οι καλοί χωράνε στην παρέα μας !


Αααα οκ.Γιατι ελεγα να φυγω Very happy


Αϊ 'σιαπέρα 'συ ρε! Splat


Αι σιαπερα εσυ ρε Laughing Laughing Που σε........Να πας δεξια παντα γιατι καποια στιγμη μπορει να δεις το ασπρο το κακο να ερχετε και τοτε Twisted evil Twisted evil Twisted evil Μια αντιστρεπτικη δεν φερνει την ανοιξη ρεεεεεεεεεεεε.............................
Skopeliths - Παρ 24 Οκτ 2003, 18:59:25
Θέμα δημοσίευσης:
paidia kai ego apo to tei mou eida to 206 profanos tou PoisoneR giati itan akrivos opos to periegrapse o nik7! mou arese poli kai piga na to do apo konta kai eida to autokollito tou 206 kato apo tin aerotomi!to vlepo sixna to sigekrimeno 206 sto tei...
GIANNIS206 - Σαβ 25 Οκτ 2003, 10:04:57
Θέμα δημοσίευσης:
Με άλλα λόγια πάει συχνά στα μαθήματα!!! Cool Cool
Μπράβο
Αντώνης - Δευ 27 Οκτ 2003, 15:59:38
Θέμα δημοσίευσης:
GIANNIS206 έγραψε:
Με άλλα λόγια πάει συχνά στα μαθήματα!!! Cool Cool
Μπράβο

σε αντιθεση με σενα φιλε γιαννη Wink
ΝΙΚΟΣ - Δευ 27 Οκτ 2003, 19:40:39
Θέμα δημοσίευσης:
Κοπανες κοπανες Γιαννακη Question Laughing Laughing Laughing
Ghost Dog - Τρι 28 Οκτ 2003, 12:26:44
Θέμα δημοσίευσης:
pasxalgio έγραψε:
paidia kai ego apo to tei mou eida to 206 profanos tou PoisoneR giati itan akrivos opos to periegrapse o nik7! mou arese poli kai piga na to do apo konta kai eida to autokollito tou 206 kato apo tin aerotomi!to vlepo sixna to sigekrimeno 206 sto tei...

Το δικο μου θα'ταν! Wink
Χαιρομαι που σου αρεσε.... Very happy
Ghost Dog - Τρι 28 Οκτ 2003, 12:29:27
Θέμα δημοσίευσης:
GIANNIS206 έγραψε:
Με άλλα λόγια πάει συχνά στα μαθήματα!!! Cool Cool
Μπράβο

Συχνα στα ποια???? Shocked Razz Razz Razz (Γιατι δεν σταβρωσα μαθημα...)
Βρε ξερεις τι χαβαλε που εχει??? Laughing Laughing Laughing
Ghost Dog - Τρι 28 Οκτ 2003, 12:32:46
Θέμα δημοσίευσης:
[quote="pasxalgio"]kai piga na to do apo konta [quote]
Ξερεις ποσες φορες βλεπω ατομα να εχουν χωθει <<μεσα>> στο 206 και ανησυχω...?
Σε ποιο τμημα σπουδαζεις?
Skopeliths - Τρι 28 Οκτ 2003, 16:04:24
Θέμα δημοσίευσης:
Άρη εγώ είμαι στο τμήμα ηλεκτρολογίας...Εσύ σε ποιο τμήμα είσαι?
GIANNIS206 - Τρι 28 Οκτ 2003, 21:37:59
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάω αλλά δεν έρχονται καθηγητές!!Σοβαρά το λέω!Δεν τους πληρώνουν!
Ghost Dog - Τρι 28 Οκτ 2003, 22:47:03
Θέμα δημοσίευσης:
pasxalgio έγραψε:
Άρη εγώ είμαι στο τμήμα ηλεκτρολογίας...Εσύ σε ποιο τμήμα είσαι?

πολιτικων δομικων εργων!
Ghost Dog - Τρι 28 Οκτ 2003, 22:52:56
Θέμα δημοσίευσης:
GIANNIS206 έγραψε:
Εγώ πάω αλλά δεν έρχονται καθηγητές!!Σοβαρά το λέω!Δεν τους πληρώνουν!

Άσε ρε....οι καθηγητές διψούν για να μας μορφώσουν, γι’αυτό ζουν! Shocked Shocked
Μήπως τους έκανες κάτι και σε έχουν φοβηθεί??? Razz Razz Razz
GIANNIS206 - Τρι 28 Οκτ 2003, 23:08:59
Θέμα δημοσίευσης:
PoiSoNeR έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Εγώ πάω αλλά δεν έρχονται καθηγητές!!Σοβαρά το λέω!Δεν τους πληρώνουν!

Άσε ρε....οι καθηγητές διψούν για να μας μορφώσουν, γι’αυτό ζουν! Shocked Shocked
Μήπως τους έκανες κάτι και σε έχουν φοβηθεί??? Razz Razz Razz

Ρε σοβαρά μιλάω!!Όλοι οι έκτακτοι είναι απών!Και οι μόνιμοι συμπάσχουν!
teoman - Τετ 29 Οκτ 2003, 14:12:49
Θέμα δημοσίευσης:
pasxalgio έγραψε:
Άρη εγώ είμαι στο τμήμα ηλεκτρολογίας...Εσύ σε ποιο τμήμα είσαι?


Χαιρετίσματα στο τμήμα...
Την φωτοτεχνία,σε πόσα εξάμηνα την περνάνε τώρα? Laughing
Δημήτριος - Δευ 24 Νοέ 2003, 23:32:04
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά και 'γω από serch engine (δεν θυμάμια ποιο...) το βρήκα to site.

Δεν με ενδιαφέρει πως το βρήκα όμως, αλλά ότι το βρήκα!!! Razz Razz Razz
GIANNIS206 - Τρι 25 Νοέ 2003, 02:20:30
Θέμα δημοσίευσης:
Δημήτριος έγραψε:
Παιδιά και 'γω από serch engine (δεν θυμάμια ποιο...) το βρήκα to site.

Δεν με ενδιαφέρει πως το βρήκα όμως, αλλά ότι το βρήκα!!! Razz Razz Razz

Άργησες αλλά το βρήκες και αυτό το τόπικ!!
Πλακίτσα Μητσάρα! Laughing Laughing Laughing
Δημήτριος - Τρι 25 Νοέ 2003, 14:51:53
Θέμα δημοσίευσης:
GIANNIS206 έγραψε:
Άργησες αλλά το βρήκες και αυτό το τόπικ!!
Πλακίτσα Μητσάρα! Laughing Laughing Laughing


Κάλλιο αργά παρά ποτέ!
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) - Τρι 20 Ιαν 2004, 23:47:43
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΜΑΙ ΓΛΥΦΑΔΑ. ΒΡΙΣΚΟ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ CC ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ (ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΤΣΙ!). ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΠΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΜΟΥ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΕΧΩ ΕΝΑ QS ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ 206 ΣΤΟ ΠΛΑΙ!!! Shocked
teoman - Τετ 21 Ιαν 2004, 09:52:02
Θέμα δημοσίευσης:
GFG έγραψε:
ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΜΑΙ ΓΛΥΦΑΔΑ. ΒΡΙΣΚΟ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ CC ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ (ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΤΣΙ!). ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΠΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΜΟΥ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΕΧΩ ΕΝΑ QS ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ 206 ΣΤΟ ΠΛΑΙ!!! Shocked


Κάτι μου θυμίζει... Μήπως οι πινακίδες σου αρχίζουν από ΚΜ... ?
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) - Τετ 21 Ιαν 2004, 21:51:09
Θέμα δημοσίευσης:
Very happy ΝΑΙ ΚΜΗ!!! ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!
Bloom - Πεμ 22 Ιαν 2004, 11:34:11
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
GFG έγραψε:
ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΜΑΙ ΓΛΥΦΑΔΑ. ΒΡΙΣΚΟ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ CC ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ (ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΤΣΙ!). ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΠΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΑΓΙΚΗ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΜΟΥ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΠΟΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ; ΕΧΩ ΕΝΑ QS ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ 206 ΣΤΟ ΠΛΑΙ!!! Shocked


Κάτι μου θυμίζει... Μήπως οι πινακίδες σου αρχίζουν από ΚΜ... ?

teo λες να ήταν το 206 που άφησες καρτούλα όταν πήγαμε για μπύρες στη Γλυφάδα μετά την έκθεση αυτοκινήτου? Idea
teoman - Πεμ 22 Ιαν 2004, 11:59:50
Θέμα δημοσίευσης:
Bloom έγραψε:

teo λες να ήταν το 206 που άφησες καρτούλα όταν πήγαμε για μπύρες στη Γλυφάδα μετά την έκθεση αυτοκινήτου? Idea


Ω ναι Wink

GFG έγραψε:
ΝΑΙ ΚΜΗ!!! ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!


Και εγώ ΚΜΖ... Very happy
Καλώς ήρθες φίλε...
nik7 - Πεμ 22 Ιαν 2004, 22:23:06
Θέμα δημοσίευσης:
Skopeliths έγραψε:
paidia kai ego apo to tei mou eida to 206 profanos tou PoisoneR giati itan akrivos opos to periegrapse o nik7! mou arese poli kai piga na to do apo konta kai eida to autokollito tou 206 kato apo tin aerotomi!to vlepo sixna to sigekrimeno 206 sto tei...


me ti pinakida to vlepeis???rotao giati i moni diafora mas (emena kai tou ari ine to fanari omixlis lexus - piso,kai anartiseis frena,exei klaseis anotera apo ta dika mou)
ego ime mixanologos kai mallon emena vlepeis giati o alitis... apo ekei den pataei pote....(i mallon pataei tou agiou ... animera)
Skopeliths - Παρ 23 Ιαν 2004, 01:36:34
Θέμα δημοσίευσης:
Τότε που το είχα δει ήταν αυτό του Άρη γιατί το είδα ξανα από κοντά σε μια συνάντηση...Τώρα τελευταια ομωσ δεν το έχω πετύχει καθόλου...που συμαινει ότι είτε δεν πατάει ο Άρης είτε εγώ...Βέβαια παίζει να είναι και τα 2!Το δικο μου δεν το έχετε πετύχει ποτέ Crying or Very sad Ένα ασημί πεντάπορτο είναι...χωρίς αυτοκόλλητο Mad
nik7 - Παρ 23 Ιαν 2004, 10:19:30
Θέμα δημοσίευσης:
kenourgio...(facelift?)?
pou parkareis sinithos???
Skopeliths - Παρ 23 Ιαν 2004, 13:06:24
Θέμα δημοσίευσης:
Οχι το παλιό...μοντέλο 2000! Όταν...πηγαίνω σχολή παρκάρω πίσω από το β' κτήριο που παρκάρουν τα μηχανάκια, αν δεν βρώ εκεί παρκάρω όπου βρω γύρω γύρω!Κατάλαβες ε? Από 2 φεβρουαρίου που ξεκινάει εξετάστικη θα πηγαίνω πιο συχνά στην σχολή Wink Εσύ που το παρκάρεις?
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) - Παρ 23 Ιαν 2004, 22:25:25
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ; ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΕΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΟ ΑΙΣΘΗΜΑΤΟΣ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΕΙΣ;
teoman - Σαβ 24 Ιαν 2004, 00:58:56
Θέμα δημοσίευσης:
GFG έγραψε:
ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ; ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΕΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΟ ΑΙΣΘΗΜΑΤΟΣ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΕΙΣ;


Κατά το ήμισυ είμαι.Αθήνα μένω και κατεβαίνω σχετικά συχνά.Από εκεί το πήρα.
ΝΙΚΟΣ - Σαβ 24 Ιαν 2004, 13:36:29
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
GFG έγραψε:
ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ; ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΕΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΟ ΑΙΣΘΗΜΑΤΟΣ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΕΙΣ;


Κατά το ήμισυ είμαι.Αθήνα μένω και κατεβαίνω σχετικά συχνά.Από εκεί το πήρα.


Κατα το αλλο ημισυ δηλαδη απο που εισαι Question Shocked Σαν τις Βουλγαρες ενα πραγμα Question Laughing Laughing Laughing
nik7 - Δευ 26 Ιαν 2004, 21:55:11
Θέμα δημοσίευσης:
opos mpeneis apo tin eisodo tis thivon sto iperipsomeno meros mprosta sto ktirio Gama.....
teoman - Τρι 27 Ιαν 2004, 09:23:08
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
teoman έγραψε:
GFG έγραψε:
ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ; ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΕΝΩ ΣΥΧΝΑ ΛΟΓΟ ΑΙΣΘΗΜΑΤΟΣ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΕΙΣ;


Κατά το ήμισυ είμαι.Αθήνα μένω και κατεβαίνω σχετικά συχνά.Από εκεί το πήρα.


Κατα το αλλο ημισυ δηλαδη απο που εισαι Question Shocked Σαν τις Βουλγαρες ενα πραγμα Question Laughing Laughing Laughing


Δεν ξέρω από που ψωνίζεις εσύ,οι δικές μου πάντως είναι 100% original Laughing Laughing Laughing
Ydwr - Τετ 28 Ιαν 2004, 14:23:44
Θέμα δημοσίευσης:
Οπως και οι περισσοτεροι ψαχνοντας για στο internet για το 206, θελοντας να ικανοποιησω τις ανησυχιες μου Wink

Αλλα βοηθεισε πολυ το γεγονος οτι πριν κανα μηνα πετυχα εναν οικογενιαρχη με ενα μπλε 206 καπου στην Δ. Πλακεντιας να συμπεριφερεται οδηγικα ορθα Shocked Exclamation Σπανιο πραγμα σημερα.
Πλησιαζοντας παρατηρησα το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι. Θελετε κι αλλα??? Laughing
konstantinos - Τετ 28 Ιαν 2004, 14:26:56
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς είρθες γείτονα.
Ydwr - Τετ 28 Ιαν 2004, 14:57:15
Θέμα δημοσίευσης:
Sorry.
Εχω χαθει. Πολυ πραγμα εχει εδω μεσα ρε παιδια. Δεν με βλεπω να κοιμαμαι αποψε. Και αυριο.... και μεθαυριο... και για καμια εβδομαδα ακομα Laughing

Γειτονας????? Που????
konstantinos - Τετ 28 Ιαν 2004, 15:16:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:

Γειτονας????? Που????


στους πρόποδες του βουνού...
στα σύνορα (οχι τα Ελληνοαλβανικά).
ePhI - Τετ 28 Ιαν 2004, 17:11:01
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:
Sorry.
Εχω χαθει. Πολυ πραγμα εχει εδω μεσα ρε παιδια. Δεν με βλεπω να κοιμαμαι αποψε. Και αυριο.... και μεθαυριο... και για καμια εβδομαδα ακομα Laughing

Γειτονας????? Που????


KΑΛΩΣ ΤΟΝ!!!!!!!!
ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ . . . ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ......
ΚΟΥΡΑΓΙΟ Rolling eyes Rolling eyes
nik7 - Πεμ 29 Ιαν 2004, 19:17:34
Θέμα δημοσίευσης:
na pou ksefitrose kialli gitonopoula.... kalos irthes kai esi....
teoman - Παρ 30 Ιαν 2004, 10:17:07
Θέμα δημοσίευσης:
nik7 έγραψε:
na pou ksefitrose kialli gitonopoula.... kalos irthes kai esi....


Ναι,καλώς ήρθες Έφη,πώς από τα μέρη μας?Πού μένεις ακριβώς.....?Άντε να έρθεις και σε καμία συνάντηση να τα πούμε από κοντά... Rolling eyes Confused Shocked
mick206 - Παρ 30 Ιαν 2004, 12:55:08
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλώς ήρθα κι εγώ!!! Παιδιά βοηθήστε με γιατί δεν ξέρω που πάνε τα 4!
Εγώ ένα ξέρω!!! Θα το κάψωωωωωωωωω!!! Laughing

Ρέ!!! Ληγμένα παίρνετε; Laughing
ePhI - Παρ 30 Ιαν 2004, 16:40:46
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλώς ήρθα κι εγώ!!! Παιδιά βοηθήστε με γιατί δεν ξέρω που πάνε τα 4!
Εγώ ένα ξέρω!!! Θα το κάψωωωωωωωωω!!! Laughing

Ρέ!!! Ληγμένα παίρνετε; Laughing


ΑΛΛΟΣ ΜΑΛΛΟΝ........
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...........ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ....
ΓΕΙΤΟΝΑ ΤΕΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.....αχαχαχαχαχαχαχαχα
Wink Wink Wink Wink Wink Wink
doggy - Παρ 20 Φεβ 2004, 13:32:56
Θέμα δημοσίευσης:
Συγκεκριμένα έδωσαν στον αδερφό μου μια καρτούλα στου Ζωγράφου, ενώ παρκάριζε το peugeot Smile
margorita24(maria) - Παρ 20 Φεβ 2004, 13:48:19
Θέμα δημοσίευσης:
Ενα πρωινο στην δουλεια που( δεν ειχα καθολου δουλεια)καταλαβενετε!!! Smile Smile ψαχνοντας στο διαδυκτυο για αμαξια γενικα, ειδα καποια κλαμπ, οπως mazda κ.α και λεω δεν παταω και εγω206club να δω τι θα βγαλει ε και το αποτελεσμα το βλεπουμε ολοι μαζι
μπορω να πω οτι με εχει βοηθησει αρκετα γιατι σαν κοριτσακι που ειμαι δεν ξερω και πολλα για το πολυαγαπημενοτρελαμενο αμαξακι μου !!!
ενα ευχαριστω σε ολους και κυριως σαυτους που ειχαν αυτη την ιδεα ΜΠΡΑΒΟ!!! Multi color
chatasos - Τρι 24 Φεβ 2004, 21:31:03
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:

Αλλα βοηθεισε πολυ το γεγονος οτι πριν κανα μηνα πετυχα εναν οικογενιαρχη με ενα μπλε 206 καπου στην Δ. Πλακεντιας να συμπεριφερεται οδηγικα ορθα Shocked Exclamation Σπανιο πραγμα σημερα.
Πλησιαζοντας παρατηρησα το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι. Θελετε κι αλλα??? Laughing


οικογενειάρχης?
μπλε 206?
οδηγικά ορθά?
αυτοκολλητο στο πισω τζαμι?
Shocked Shocked Shocked Shocked

who's that man????
Ydwr - Τετ 25 Φεβ 2004, 11:02:42
Θέμα δημοσίευσης:
Και που θες να ξερω εγω βρε chataso ποιος ειναι? Εγω αυτο ειδα αυτο εγραψα. Τωρα το ποιος.... Αγνωστο Confused
teoman - Τετ 25 Φεβ 2004, 11:15:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:
Και που θες να ξερω εγω βρε chataso ποιος ειναι? Εγω αυτο ειδα αυτο εγραψα. Τωρα το ποιος.... Αγνωστο Confused


Μήπως ήταν μαύρο και όχι μπλέ?Το "οικογενειάρχης" πώς το συμπέρανες?Είχε μέσα πιτσιρίκια ή πιτσιρίκες? Laughing
ΝΙΚΟΣ - Τετ 25 Φεβ 2004, 17:49:34
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Ydwr έγραψε:
Και που θες να ξερω εγω βρε chataso ποιος ειναι? Εγω αυτο ειδα αυτο εγραψα. Τωρα το ποιος.... Αγνωστο Confused


Μήπως ήταν μαύρο και όχι μπλέ?Το "οικογενειάρχης" πώς το συμπέρανες?Είχε μέσα πιτσιρίκια ή πιτσιρίκες? Laughing


...απο την ταχυτητα.....ξερεις τωρα..μπαμπα μην τρεχεις κτλ Laughing Laughing Laughing
Ydwr - Παρ 27 Φεβ 2004, 10:07:07
Θέμα δημοσίευσης:
Η ταχυτητα δεν ειχε να κανει. Νορμαλ πηγαινε ο ανθρωπος.Δεν ειναι ολες οι ωρες για να κανεις την ραπτομηχανη και αυτη σιγουρα δεν ηταν η καταλληλη.

Τωρα για το "οικογενειαρχης" μπορει να πεφτω και εξω. Παντως ειχε πισω μια πιτσιρικα... κατω των 10 ετων.

Φανηκε παντως να εχει ανησυχιες. Σιτουλα μαυρη μπροστα με μαυρο logo 206, ταπα βενζινης αλουμινιου και αλλαγμενο τελικο εξατμισης (ησυχο βεβαια). Ζαντουλα δεν προσεξα.

Α! και το 206 ηταν 1,4

Μα ποιος ειναι επιτελους Question
Tomcat - Παρ 27 Φεβ 2004, 10:58:44
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:
Η ταχυτητα δεν ειχε να κανει. Νορμαλ πηγαινε ο ανθρωπος.Δεν ειναι ολες οι ωρες για να κανεις την ραπτομηχανη και αυτη σιγουρα δεν ηταν η καταλληλη.

Τωρα για το "οικογενειαρχης" μπορει να πεφτω και εξω. Παντως ειχε πισω μια πιτσιρικα... κατω των 10 ετων.

Φανηκε παντως να εχει ανησυχιες. Σιτουλα μαυρη μπροστα με μαυρο logo 206, ταπα βενζινης αλουμινιου και αλλαγμενο τελικο εξατμισης (ησυχο βεβαια). Ζαντουλα δεν προσεξα.

Α! και το 206 ηταν 1,4

Μα ποιος ειναι επιτελους Question


Για τσέκαρε λιγο το Gallery γιατί μου μπαίνουν υποψίες για κάποιον.......
oikonomoy_racing - Σαβ 03 Απρ 2004, 01:33:06
Θέμα δημοσίευσης: Re: Πως μάθατε για το 206 club?
Γνωρίστικα με τον p206Mike και μου εδωσε την καρτα τις σελιδας.Είχαμε μια σχετική συζήτηση για τους αγώνες και μου εκσεφρασε το γεγονός οτι θέλει να ασχοληθεί με το αθλήμα.του ευχομε να τα καταφέρει και θα είμαι δίπλα του σε ότι μπορώ να τον βοηθήσω μιας και είμαι στον χώρο αυτόν και έχω περασει τις αρχικές δυσκολίες.

Οικονόμου Χρυσοβαλάντης
p206Mike - Σαβ 03 Απρ 2004, 13:03:42
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες Βαλάντη,
Είμαστε αρκετοί εδώ μέσα που ψάχνουμε λίγο παραπάνω το θέμα μηχανοκίνητου αθλητισμού και σίγουρα παιδιά σαν εσένα που έχουν ξεκινήσει από το μηδέν ερασιτεχνικά και έχουν κάνει την διαδρομή αυτή ήδη, έχουν πολλά να μας διηγηθούν-συμβουλέψουν από τις εμπειρίες τους στο χώρο αυτό.
Εύχομαι καλή διαμονή, και η γνώμη σου σίγουρα είναι πολύτιμη και θα μας βοηθήσει και στο χώρο των αγώνων, των παρασκηνίων τους, αλλά και σε τεχνικά θέματα σχετικά με τα αυτοκίνητά μας...
Και μου άρεσε που σε είδα πολύ πρόθυμο να βοηθήσεις με τις γνώσεις σου.

Have a nice trip..... Study
mick206 - Σαβ 03 Απρ 2004, 15:19:44
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες κι απο εμένα Βαλάντη! Wink Thumb right
Καλή διαμονή! Smile
ΝΙΚΟΣ - Σαβ 03 Απρ 2004, 16:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως ηρθες και απο μενα Βαλαντη Wink
oikonomoy_racing - Δευ 05 Απρ 2004, 02:07:45
Θέμα δημοσίευσης:
Καλός σας βρήκα παιδια και σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Σίγουρα το θέμα των αγώνων μου τραβάει το ενδιαφέρον και φυσικά με χαρά θα συζητήσω το παραπάνω θέμα με όσους θελήσουνε να μάθουνε κάτι παραπάνω ή ψάχνοντε για αγωνιστική εμπλοκή στο αμεσο μέλον. Smile Smile Smile
ΝΙΚΟΣ - Δευ 05 Απρ 2004, 17:36:11
Θέμα δημοσίευσης:
oikonomoy_racing έγραψε:
Καλός σας βρήκα παιδια και σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Σίγουρα το θέμα των αγώνων μου τραβάει το ενδιαφέρον και φυσικά με χαρά θα συζητήσω το παραπάνω θέμα με όσους θελήσουνε να μάθουνε κάτι παραπάνω ή ψάχνοντε για αγωνιστική εμπλοκή στο αμεσο μέλον. Smile Smile Smile


Μακαρι να βρεθουν ατομα βρε Βαλαντη να ασχοληθουν αλλα δεν το βλεπω.

Εδω ηρθαν στην Θεσσαλονικη το σαββατοκυριακο του Θερμαικου και αντι να ερθουν να μας βρουνε (Πλην του Προεδρου που εδωσε το αμαξι του για αναγνωρισεις) που ειχαμε ατομο αγωνιζομενο που ετρεχε (glf) και εμενα σε SERVICE και ειδικες μαζι.....να δουνε απο κοντα πως ειναι ενα διημερο αγωνιστηκο........Τελος παντων να μπουνε σιγα σιγα στο πετσι των αγωνων αυτοι προτιμησανε να κοιμουντε ολη μερα μετα απο ολονυχτιο τσιμπουσι.Ε τι αλλο να πω Question

Κυριοι (λοιποι και φιλοι).....Δεν θα εχετε συχνα την τυχη να μπορειτε να δειτε απο κοντα μια ομαδα-αυτοκινητα αγωνιστηκα-προετοιμασια και συζητησεις με αμεσα εμπλεκομενους του χωρου γιαυτο εκμεταλευτητε την ευκαιρια αυτην....Τουλαχιστον για οσους ενδιαφεροντε πραγματικα Wink
Antonis78 - Τετ 21 Απρ 2004, 11:01:10
Θέμα δημοσίευσης: ΠΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE.ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΙΧΑ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΟΛΕΣ.
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.
ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΦΩΤΟΣΥΝΘΕΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ.ΤΕΝΤΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ CLUB ΣΤΟ ΠΑΡ ΜΠΡΙΖ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ "NETBLASTER".ΜΠΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΛΗΚΤΟΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ.
ΝΙΚΟΣ - Τετ 21 Απρ 2004, 13:52:37
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...
Antonis78 έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE.ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΙΧΑ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΟΛΕΣ.
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.
ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΦΩΤΟΣΥΝΘΕΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ.ΤΕΝΤΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ CLUB ΣΤΟ ΠΑΡ ΜΠΡΙΖ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ "NETBLASTER".ΜΠΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΛΗΚΤΟΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ.


Να προσεχεις μην δεις καμια με την υπογραφη ''Τυμωρος''...και να εχει και την ζωνη του δεμενη Laughing Laughing Laughing
netblaster - Τετ 21 Απρ 2004, 14:41:33
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...
Antonis78 έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ SITE.ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΙΧΑ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΑΝ ΟΛΕΣ.
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.
ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΦΩΤΟΣΥΝΘΕΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ,ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ.ΤΕΝΤΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ CLUB ΣΤΟ ΠΑΡ ΜΠΡΙΖ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ "NETBLASTER".ΜΠΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΛΗΚΤΟΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ.


Αααα μαλιστα!!! Ωστε εσυ ησουν με τον πεζακλα...Κιελεγα τζαμπα η καρτουλα!!! Εγω, αν θυμασαι, ημουν ο τυπος με μια μπλε BMW 316Ci (οχι δικια μου βεβαια Sad ...της μανας μου) που ημουν μπροστα σου στο δρομο προς Κουρουτα!!! Ειμαι απο Πυργο βλεπεις και στις διακοπες...Καλως ηρθες στο club και καλη "διαμονη"!!! Very happy Ελπιζω να διαδοθει το club και νοτια καθως προς τα πανω υπαρχει αρκετος λαος!!!

Arrow Κιελεγα οταν εβαζα την καρτουλα, φαντασου να πεταχτει απο πουθενα και ναχουμε αλλα!!! Γιατι ειναι και λιγο περιεργα τα πραγματα στην επαρχια... Smile
Ghost Dog - Τετ 21 Απρ 2004, 17:04:49
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...
netblaster έγραψε:
Ελπιζω να διαδοθει το club και νοτια καθως προς τα πανω υπαρχει αρκετος λαος!!!

Ειχα αφησει και'γω 3-4 καρτουλες σε ομορφα 206 στην παραλια της κουρουτας οταν ειχα παει για μερικες μερες πριν κανα μηνα...! Very happy Wink
Antonis78 - Τετ 21 Απρ 2004, 19:18:12
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΧΑΜΕΝΗ ΔΕΝ ΠΗΓΕ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΕΖΟΤΡΕΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ......
netblaster - Τετ 21 Απρ 2004, 23:18:07
Θέμα δημοσίευσης:
Αντωνη, για κανε τα κονε σου εκει κατω!!! Οι καρτουλες μου τελειωνουν...
Antonis78 - Πεμ 22 Απρ 2004, 12:18:14
Θέμα δημοσίευσης:
ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΚΑΝΩ.ΗΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ 3 ΠΕΖΟΠΑΘΕΙΣ.
scrat - Παρ 28 Μάϊ 2004, 00:12:05
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσω αναφορών στο 4Τ-forum
the_kangur - Σαβ 26 Ιούν 2004, 18:16:33
Θέμα δημοσίευσης:
Μου το είπε ο ξάδερφος.........................................zzzleepy Laughing
zzzleepy - Σαβ 26 Ιούν 2004, 21:53:11
Θέμα δημοσίευσης:
Ρουφ Ρουφ Ρουφ! Laughing Laughing Laughing
woody - Τετ 04 Αύγ 2004, 00:39:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ας ειναι καλα ο αδερφος μου που μου ειπε για το club, γιατι μονος μου δεν θα το εβρισκα ποτε .Καθοτι τελειος γνωστης της τεχνολογιας ,ουτε το πληκρολογιο δεν ξερω τι ειναι !!!!!!!Shocked
Vaggelis - Τετ 04 Αύγ 2004, 09:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
woody έγραψε:
Ας ειναι καλα ο αδερφος μου που μου ειπε για το club, γιατι μονος μου δεν θα το εβρισκα ποτε .Καθοτι τελειος γνωστης της τεχνολογιας ,ουτε το πληκρολογιο δεν ξερω τι ειναι !!!!!!!Shocked


Και τότε, ποιός έγραψε το post;;;; Laughing Laughing Laughing Wink
Kαλως ήρθες woody και καλό διάβασμα......
alexbo1 - Παρ 06 Αύγ 2004, 08:52:13
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω πάλι εψαχνα siteς για το peugeot μου. Δεν περίμενα οτι θα υπαρχει ΤΟΟΟΟΣΣΟΟΟΟΟ καλό site με ΤΟΟΟΟΟΟΣΣΣΟΟΟΟΟΟΟΟ πολύη κόσμο Laughing Laughing Laughing Laughing
marcus - Τρι 10 Αύγ 2004, 09:32:12
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα σας!

Εγώ σας έμαθα από το Drive και το 4TForum!

Ψήνομαι να βάλω και μια σκουπίτσα της Peugeot Sport στο λιονταράκι μου και ήρθα για εξειδικευμένη βοήθεια (και όχι μόνο βεβαίως βεβαίως... Wink )
Val - Τρι 10 Αύγ 2004, 13:10:14
Θέμα δημοσίευσης:
marcus έγραψε:
Καλημέρα σας!

Εγώ σας έμαθα από το Drive και το 4TForum!

Ψήνομαι να βάλω και μια σκουπίτσα της Peugeot Sport στο λιονταράκι μου και ήρθα για εξειδικευμένη βοήθεια (και όχι μόνο βεβαίως βεβαίως... Wink )


Και εγω ηθελα να βαλω σκουπα πριν μπω στο κλαμπ, αλλα απο καποιες συζητησεις καταλαβα οτι μαλλον δεν προσφερει και πολλα στο 1.6 (ετσι Judger...!) Και απο οσο ξερω η σκουπα Peugeot Sport εχει 211 ευρω.Oσοι πιστοι προσελθετε! Wink Παντως ορεξη να εχεις να διαβαζεις και ακρη θα βγαλεις! Wink
Phevos - Πεμ 26 Αύγ 2004, 18:07:26
Θέμα δημοσίευσης:
βασικα βρηκα καρτα πανω στο 206 μου.
ενα πρωινο που πηγαινα στη δουλεια. Razz Razz Razz Razz Razz
Baphomet - Παρ 27 Αύγ 2004, 07:23:58
Θέμα δημοσίευσης:
Phevos έγραψε:
βασικα βρηκα καρτα πανω στο 206 μου.
ενα πρωινο που πηγαινα στη δουλεια. Razz Razz Razz Razz Razz


καρτα? σε ποια περιοχή...?? καλως μας βρηκες!! Wink
crusader - Παρ 27 Αύγ 2004, 11:43:56
Θέμα δημοσίευσης:
Phevos έγραψε:
βασικα βρηκα καρτα πανω στο 206 μου.
ενα πρωινο που πηγαινα στη δουλεια. Razz Razz Razz Razz Razz


Πες τα όλα! Περιοχή, οδό, αριθμό... Laughing Laughing
athena - Παρ 27 Αύγ 2004, 20:29:30
Θέμα δημοσίευσης: νεο μελος
γεια σας παιδια!
το club τo ανακαλυψα οταν ειδα ενα μπλε σκουρο 206 με αυτοκολητο να περναει σα σιφουνας απο μπροστα μας.
βασικα το ειδε η φιλη μου και με εφαγε να ψαξω να βρω τι στο καλο ειναι αυτο το club.
ετσι να΄μαι εδω τωρα.
νεο μελος λοιπον , και θελω να αποκτησω με τη βοηθεια σας ενα απο τα ομορφοτερα 206 γιατι πως να το κανουμε ; το πεζουλι ειναι λατρεια!
σκεφτομαι για ζαντες σε πρωτη φαση για να φυγουν τα πλαστικα τασια, τι λετε ;;
netblaster - Σαβ 28 Αύγ 2004, 11:32:12
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως ηρθες και οσο για τον πεζουλα, θα "φυγει" (που λεει ο λογος...) τουμπανιασμενο απο το club!!! Γιαυτο να εισαι σιγουρη!!! Wink
marduk - Δευ 30 Αύγ 2004, 19:53:20
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ το εμαθα απο ενα φιλο που μου ειπε οτι υπηρχε συναντηση στα λιμανακια αλλα περασα και ειδα μονο 5-6 αυτοκινητα. Αργοτερα εψαξα και βρηκα το σαιτ
mick206 - Δευ 30 Αύγ 2004, 23:45:03
Θέμα δημοσίευσης: Re: νεο μελος
athena έγραψε:
γεια σας παιδια!
το club τo ανακαλυψα οταν ειδα ενα μπλε σκουρο 206 με αυτοκολητο να περναει σα σιφουνας απο μπροστα μας.
βασικα το ειδε η φιλη μου και με εφαγε να ψαξω να βρω τι στο καλο ειναι αυτο το club.
ετσι να΄μαι εδω τωρα.
νεο μελος λοιπον , και θελω να αποκτησω με τη βοηθεια σας ενα απο τα ομορφοτερα 206 γιατι πως να το κανουμε ; το πεζουλι ειναι λατρεια!
σκεφτομαι για ζαντες σε πρωτη φαση για να φυγουν τα πλαστικα τασια, τι λετε ;;

Μπλε σκούρο;;; Scratch Σίφουνας;;;; Scratch Twisted evil
Βρε μπας και ήμουν εγώ;; Laughing Laughing

Σε ποια περιοχή είσαι; Rolling eyes Για να δούμε μήπως κυκλοφοράνε αρκετοί μπλε σίφουνες... Laughing Είναι καλή η φίλη σου; Laughing Razz

Καλώς ήρθατε Athena,Phevos,Marcus Smile Wink
Vaggelis - Τρι 31 Αύγ 2004, 08:23:28
Θέμα δημοσίευσης: Re: νεο μελος
mick206 έγραψε:
Καλώς ήρθατε Athena,Phevos,Marcus Smile Wink


Mα τι έγινε;;;;
Γράφτηκαν στο club και οι μασκότ των Ολυμπιακών Αγώνων;;;;; Laughing Laughing Laughing Wink
Val - Τρι 31 Αύγ 2004, 17:01:34
Θέμα δημοσίευσης: Re: νεο μελος
mick206 έγραψε:
Μπλε σκούρο;;; Scratch Σίφουνας;;;; Scratch Twisted evil
Βρε μπας και ήμουν εγώ;; Laughing Laughing


Γεια σου βρε Μιχαλη γκαζιαρη! Ετσι, ετσι!!! Wink Very happy Cool
DimiP - Τετ 01 Σεπ 2004, 07:24:30
Θέμα δημοσίευσης: Re: νεο μελος
mick206 έγραψε:
athena έγραψε:
γεια σας παιδια!
το club τo ανακαλυψα οταν ειδα ενα μπλε σκουρο 206 με αυτοκολητο να περναει σα σιφουνας απο μπροστα μας.
βασικα το ειδε η φιλη μου και με εφαγε να ψαξω να βρω τι στο καλο ειναι αυτο το club.
ετσι να΄μαι εδω τωρα.
νεο μελος λοιπον , και θελω να αποκτησω με τη βοηθεια σας ενα απο τα ομορφοτερα 206 γιατι πως να το κανουμε ; το πεζουλι ειναι λατρεια!
σκεφτομαι για ζαντες σε πρωτη φαση για να φυγουν τα πλαστικα τασια, τι λετε ;;

Μπλε σκούρο;;; Scratch Σίφουνας;;;; Scratch Twisted evil
Βρε μπας και ήμουν εγώ;; Laughing Laughing

Σε ποια περιοχή είσαι; Rolling eyes Για να δούμε μήπως κυκλοφοράνε αρκετοί μπλε σίφουνες... Laughing Είναι καλή η φίλη σου; Laughing Razz

Καλώς ήρθατε Athena,Phevos,Marcus Smile Wink


σιγα σιγα!!!
και γιατι να μην ημουν εγω δηλαδη ;;; Twisted evil
crusader - Τετ 01 Σεπ 2004, 08:31:25
Θέμα δημοσίευσης: Re: νεο μελος
DimiP έγραψε:
mick206 έγραψε:
athena έγραψε:
γεια σας παιδια!
το club τo ανακαλυψα οταν ειδα ενα μπλε σκουρο 206 με αυτοκολητο να περναει σα σιφουνας απο μπροστα μας.
βασικα το ειδε η φιλη μου και με εφαγε να ψαξω να βρω τι στο καλο ειναι αυτο το club.
ετσι να΄μαι εδω τωρα.
νεο μελος λοιπον , και θελω να αποκτησω με τη βοηθεια σας ενα απο τα ομορφοτερα 206 γιατι πως να το κανουμε ; το πεζουλι ειναι λατρεια!
σκεφτομαι για ζαντες σε πρωτη φαση για να φυγουν τα πλαστικα τασια, τι λετε ;;

Μπλε σκούρο;;; Scratch Σίφουνας;;;; Scratch Twisted evil
Βρε μπας και ήμουν εγώ;; Laughing Laughing

Σε ποια περιοχή είσαι; Rolling eyes Για να δούμε μήπως κυκλοφοράνε αρκετοί μπλε σίφουνες... Laughing Είναι καλή η φίλη σου; Laughing Razz

Καλώς ήρθατε Athena,Phevos,Marcus Smile Wink


σιγα σιγα!!!
και γιατι να μην ημουν εγω δηλαδη ;;; Twisted evil


Μπα... Μάλλον εγώ θα ήμουν Exclamation Shocked Very happy
teoman - Τετ 01 Σεπ 2004, 08:36:43
Θέμα δημοσίευσης:
Παίδες,από την στιγμή που λέει "σαν σίφουνας",εγώ ήμουν σίγουρα.Ή καλύτερα η σκιά μου-γι'αυτό και το μπλε σκούρο-μιας και εγώ σπάνια ανιχνεύομαι... Laughing
Vaggelis - Τετ 01 Σεπ 2004, 08:49:17
Θέμα δημοσίευσης:
Τώρα να ρωτήσω κάτι που δεν ρώτησε κανένας;;;
Αφού αυτό το σκούρο μπλέ 206, πέρασε από μπροστά σας σαν σίφουνας, πως καταφέρατε και είδατε τι έγραφε το σηματάκι;;;;; Laughing Laughing Laughing Wink
PHSYBORG - Τετ 01 Σεπ 2004, 09:55:03
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Τώρα να ρωτήσω κάτι που δεν ρώτησε κανένας;;;
Αφού αυτό το σκούρο μπλέ 206, πέρασε από μπροστά σας σαν σίφουνας, πως καταφέρατε και είδατε τι έγραφε το σηματάκι;;;;; Laughing Laughing Laughing Wink


Ακριβως αυτο ηθελα να ρωτησω !
mick206 - Τετ 01 Σεπ 2004, 17:21:06
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά σας αφήνω εγώ να μοιράσετε την κολοκυθιά και θα ασχοληθώ με τη φίλη της... Rolling eyes Laughing
Για πες μας λίγα λόγια... Razz Laughing
DimiP - Τετ 01 Σεπ 2004, 20:57:08
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Τώρα να ρωτήσω κάτι που δεν ρώτησε κανένας;;;
Αφού αυτό το σκούρο μπλέ 206, πέρασε από μπροστά σας σαν σίφουνας, πως καταφέρατε και είδατε τι έγραφε το σηματάκι;;;;; Laughing Laughing Laughing Wink


εεεε...ειπαμε πως ειμαστε γρηγοροι αλλα αν δουμε πως τιποτα ματια πεσουν πανω μας παταμε και λιγο φρενο για να διαβασουν οι ενδιαφερομενοι... Laughing Laughing Laughing Laughing

κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes
Vaggelis - Τετ 01 Σεπ 2004, 22:07:22
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:


κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes


...σίφουνας είπαμε, όχι ......5πορτη χελώνα... Laughing Laughing Laughing Wink
Dario - Πεμ 16 Σεπ 2004, 14:33:30
Θέμα δημοσίευσης:
Apo ton katalogo tou in.gr
underage - Παρ 17 Σεπ 2004, 00:12:14
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
DimiP έγραψε:


κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes


...σίφουνας είπαμε, όχι ......5πορτη χελώνα... Laughing Laughing Laughing Wink


Γιατί τα 5απορτα είναι χελώνες δηλαδή?
teoman - Παρ 17 Σεπ 2004, 00:19:32
Θέμα δημοσίευσης:
underage έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
DimiP έγραψε:


κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes


...σίφουνας είπαμε, όχι ......5πορτη χελώνα... Laughing Laughing Laughing Wink


Γιατί τα 5απορτα είναι χελώνες δηλαδή?


Όχι όλα τα 5πορτα.Το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 5πορτο όμως είναι... Laughing
underage - Παρ 17 Σεπ 2004, 01:02:39
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
underage έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
DimiP έγραψε:


κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes


...σίφουνας είπαμε, όχι ......5πορτη χελώνα... Laughing Laughing Laughing Wink


Γιατί τα 5απορτα είναι χελώνες δηλαδή?


Όχι όλα τα 5πορτα.Το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 5πορτο όμως είναι... Laughing


Μαλλόν δεν ήσουν στις Ροβιές να δεις πως πηγαίνανε τα ΧΤ. Study
Vaggelis - Παρ 17 Σεπ 2004, 10:40:47
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
underage έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
DimiP έγραψε:


κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes


...σίφουνας είπαμε, όχι ......5πορτη χελώνα... Laughing Laughing Laughing Wink


Γιατί τα 5απορτα είναι χελώνες δηλαδή?


Όχι όλα τα 5πορτα.Το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 5πορτο όμως είναι... Laughing


AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA Laughing Laughing Laughing Laughing

(στο επόμενο post, θα πεταχτεί ο Μήτσος και θα πεί: "Υπομονή παιδιά, υπομονή.......") Laughing Laughing Laughing Laughing
DimiP - Παρ 17 Σεπ 2004, 13:56:51
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
teoman έγραψε:
underage έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
DimiP έγραψε:


κυριε κυριε ....μηπως ημουν εγω;; Rolling eyes


...σίφουνας είπαμε, όχι ......5πορτη χελώνα... Laughing Laughing Laughing Wink


Γιατί τα 5απορτα είναι χελώνες δηλαδή?


Όχι όλα τα 5πορτα.Το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 5πορτο όμως είναι... Laughing


AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA Laughing Laughing Laughing Laughing

(στο επόμενο post, θα πεταχτεί ο Μήτσος και θα πεί: "Υπομονή παιδιά, υπομονή.......") Laughing Laughing Laughing Laughing



με φωναξε κανεις;;;; Laughing Laughing

κανε υπομονη βαγγελακη και θα εχεις την τιμη να εισαι το 1ο θυμα!
Vaggelis - Σαβ 18 Σεπ 2004, 16:48:56
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:


κανε υπομονη βαγγελακη και θα εχεις την τιμη να εισαι το 1ο θυμα!


Confused Confused Confused Confused Confused
Έχω ήδη αρχίσει να τρέμω Δημητράκη μου...... Laughing Laughing Laughing
MiLLeR - Τετ 27 Οκτ 2004, 19:17:18
Θέμα δημοσίευσης:
Εμενα μου το ειπε ο κολλητος που ειναι στο clubfocus. Wink
MEMsound - Παρ 29 Οκτ 2004, 08:47:36
Θέμα δημοσίευσης:
μετα απο ενα χωσιματακι στο πεταλο το 206 gti που με ακολουθουσε μου το σφυριξε... Wink
Drapetis206 - Σαβ 06 Νοέ 2004, 22:28:10
Θέμα δημοσίευσης:
Το έψαχνα και δεν το έβρισκα ώσπου αξιώθηκα και πήρα τις ρόδες μου και πήγα στην έκθεση σήμερα και το είδα για μεγάλη μου ανακούφιση..επιτέλους....έλεγα και εγώ, αποκλείεται να μην υπάρχει club206 και τελικά υπάρχει και έτσι λοιπόν ήρθα και εγώ εδώ...!
ikaros - Πεμ 11 Νοέ 2004, 23:33:45
Θέμα δημοσίευσης:
Τυχαία ψάχνοντας στο google..... Wink
307cc alu - Κυρ 21 Νοέ 2004, 17:45:00
Θέμα δημοσίευσης:
Στην Auto & Moto Exelixis 2004
crusader - Κυρ 21 Νοέ 2004, 19:25:39
Θέμα δημοσίευσης:
307cc alu έγραψε:
Στην Auto & Moto Exelixis 2004


Πολύ ωραία η φωτό στην υπογραφή σου αλλά μήπως να την μίκραινες λίγο; Rolling eyes Wink
HORHE - Πεμ 30 Δεκ 2004, 15:10:04
Θέμα δημοσίευσης:
ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ CLUB ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΟΜΩΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ POWER TECHNIQUES ΕΙΧΕ ΤΟ SITE ΜΕΣΑ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
pugsbanny - Δευ 03 Ιαν 2005, 14:27:23
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα και καλή χρονιά, το 206club το είχα βρει τυχαία πριν από αρκετό καιρό στο internet, το psclub το είδα στο τελευταίο power technics.
morpheus - Παρ 28 Ιαν 2005, 03:54:36
Θέμα δημοσίευσης: Φιλική σύσταση
Εγς παιδιά το έμαθα απο το club κύπρου. Laughing
Kama_Supra - Σαβ 12 Φεβ 2005, 19:40:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ έψαξα σε μια μηχανή αναζήτησης για να σας βρώ!!
Πίστευα ότι κάτι θα υπάρχει και για τα λιονταράκια και δικαιώθηκα!
akatanohtos - Τετ 16 Φεβ 2005, 11:21:07
Θέμα δημοσίευσης:
εγω σας βρηκα τυχαια σε ενα search που εκανα για το 107
ομως μου φανηκε πολλυ ωραια εδω περα και ειπα να μπω και εγω μεσα
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
crusader - Τετ 16 Φεβ 2005, 11:23:19
Θέμα δημοσίευσης:
Και πολύ καλά έκανες!! Καλωσήρθες Wink
akatanohtos - Τετ 16 Φεβ 2005, 11:25:08
Θέμα δημοσίευσης:
σε ευχαριστω για το καλωσορισμα Laughing Laughing Laughing
vinman - Παρ 25 Φεβ 2005, 18:34:46
Θέμα δημοσίευσης:
...Σε μηχανη αναζητησης αρχισα να ψαχνω κατι που να εχει τα παντα για την peugeot....και επεσα πανω στο psclub....και αν και πολυ προσφατος απο τοτε νιωθω πως δεν οδηγω μονος.........

Μανος
Lefty - Κυρ 27 Φεβ 2005, 11:45:02
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ παιδιά ψάχνοντας ενα forum για να μπορέσω να πώ τα προβλήματα μου,τις σκέψεις μου τους προβληματισμούς μου είχα φάει τον τόπο στο εξωτερικό και ξαφνικά..... σας βρήκα. Μπράβο πολύ καλή προσπάθεια.
black_legend - Τρι 15 Μάρ 2005, 23:06:50
Θέμα δημοσίευσης:
Εψαχνα για bodykits, 206 galleries, clubs στο εξωτερικό και βρήκα εσας!!!!!!!! Surprised Laughing Surprised Laughing Surprised Laughing

Συγχαρητήρια σε όσους εχούν κάνει αυτή την υπέροχη οργάνωση και δουλεια!!!
panosmar206 - Παρ 18 Μάρ 2005, 12:36:07
Θέμα δημοσίευσης:
Ηθελα να βρω ενα κλαμπ και αλλους τρελλαμενους σαν και εμενα με το ιδιο (σχεδον) αυτοκινητο.Επισης μου αρεσε η ιδεα των εκδρομων και ο χαβαλες
orange - Κυρ 27 Μάρ 2005, 09:04:27
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σε ολους και συνχαρητηρια για το club Wink
vinman - Κυρ 27 Μάρ 2005, 09:28:37
Θέμα δημοσίευσης:
orange έγραψε:
Γεια σε ολους και συνχαρητηρια για το club Wink


Kαλως ηρθες orange.. Wink Wink Wink
shiba - Κυρ 27 Μάρ 2005, 13:53:28
Θέμα δημοσίευσης:
καλωσ ηρθεσ φιλε orange στο παρεακι μασ
GTA - Τρι 29 Μάρ 2005, 00:21:43
Θέμα δημοσίευσης:
StAkIS έγραψε:
Εγώ πώς το βρήκα ε;; Λοιπόν, απλά ρώτησα το google, ποιό είναι το πιο όμορφο και όχι μόνο αυτοκίνητο του κόσμου και αναζήτησα τους υπέροχους οδηγούς τους για να μπορώ να ανταλάσσω άπειρες εμπειρίες μαζί τους και έφτασα εδώ! :D :D :D :D :D :D


Έβαλες στο google αναζήτηση το πιό όμορφο αυτοκίνητο και δέν σου έβγαλε Ιταλικό Rambo Razz

Εγω το έμαθα απο τον Κύριο shiba-Γιώργο Very happy
shark_zak - Τρι 29 Μάρ 2005, 05:48:20
Θέμα δημοσίευσης:
μπραβο παιδια κανατε την καλητερη κινηση...χιχιχι Silly Onfire Silly
Touristas - Τρι 29 Μάρ 2005, 12:21:11
Θέμα δημοσίευσης:
orange έγραψε:
Γεια σε ολους και συνχαρητηρια για το club Wink

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και τι άλλο ……καλό διάβασμα Smile Wink
nickzotos - Τρι 29 Μάρ 2005, 14:12:03
Θέμα δημοσίευσης:
αντε να μεγαλωνει η παρεα.......Καλως ηρθατε παιδια!!
Crosstalk - Δευ 04 Απρ 2005, 23:22:49
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω ειχα δει το σταντ στην εκθεση Autoexelixis εκει μαζι με ολες τα αλλα των αλλων αυτοκινητων!

Τελικα προσφατα αγορασα το 206 και ενεργοποιουμαι και εγω στο κλαμπ!
CHRYSAF.206GTI - Σαβ 16 Απρ 2005, 13:57:30
Θέμα δημοσίευσης:
παιδιά θα ήθελα να σας πώ και εγώ πως βρέθηκα εδώ!! καταρχήν μου σφηνώθηκε η ιδέα να ψάξω για κλαμπ των φίλων peugeot στο google. βρήκα το site εκεί και κατέβασα το έντυπο της αίτησης μέλους... αλλά την περασμένη βδομάδα είδα ένα παιδί στο δρόμο που είχε ακριβώς το ίδιο αμάξι με εμένα και το ίδιο χρώμα και τον ρώτησα στο άσχετο για ένα πρόβλημα που είχα με το αμάξι...... και ουπς!!! μου έδωσε την διεύθυνση και να'μαι!!!! Laughing
scrat - Κυρ 17 Απρ 2005, 16:34:59
Θέμα δημοσίευσης:
CHRYSAF.206GTI έγραψε:
παιδιά θα ήθελα να σας πώ και εγώ πως βρέθηκα εδώ!! καταρχήν μου σφηνώθηκε η ιδέα να ψάξω για κλαμπ των φίλων peugeot στο google. βρήκα το site εκεί και κατέβασα το έντυπο της αίτησης μέλους... αλλά την περασμένη βδομάδα είδα ένα παιδί στο δρόμο που είχε ακριβώς το ίδιο αμάξι με εμένα και το ίδιο χρώμα και τον ρώτησα στο άσχετο για ένα πρόβλημα που είχα με το αμάξι...... και ουπς!!! μου έδωσε την διεύθυνση και να'μαι!!!! Laughing

That's me Smile Καλωσήλθες λοιπόν! Βρήκες λύση για το πρόβλημα;;
shiba - Κυρ 17 Απρ 2005, 20:49:34
Θέμα δημοσίευσης:
welcome CHRYSAF.206GTI
CHRYSAF.206GTI - Κυρ 17 Απρ 2005, 23:07:06
Θέμα δημοσίευσης: καλησπέρα!!
ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα παιδιά... Laughing // Laughing // πρώτη φορά νιώθω τόσο άνετα σε ένα site!!! Multi color dio78 όχι δεν βρήκα λύση... τώρα σταμάτησε να μου το κάνει... μπορεί να ήταν και η ιδέα μου επειδή είχα συνηθίσει με το 106!! αύριο θα πάω στην oscar στον φίλο μου τον πωλητή να τον ρωτήσω Embarassed //
sod - Κυρ 17 Απρ 2005, 23:31:45
Θέμα δημοσίευσης:
KALOS HRTHES CHRYSAF.206GTI KAI NA DEIS POSO ANETA EINAI STO STEKI.KATI POY EGO KAI ISOS KAI ALLH DEN TO PERIMENOYN GIA THN PROTH FORA.
CHRYSAF.206GTI - Κυρ 17 Απρ 2005, 23:36:56
Θέμα δημοσίευσης: καλώς σας βρήκα!!
καλώς σας βρήκα φίλε sod και είμαι σίγουρη πως στο στέκι θα είναι ακόμα πιο άνετα!!! Thumb right
Dj_Eddie - Δευ 30 Μάϊ 2005, 04:06:01
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω αγορασα την περασμένη βδομάδα ενα 206 και πριν κανω καν την μεταβίβαση ειχα ήδη αρχίσει να ψάχνω για πείραγμα. Ενα απο τα αποτελέσματα του Yahoo ήσασταν εσείς. Εγινα με τη μια μέλος και κόλλησα.
shark_zak - Δευ 30 Μάϊ 2005, 09:06:54
Θέμα δημοσίευσης:
Dj_Eddie έγραψε:
Εγω αγορασα την περασμένη βδομάδα ενα 206 και πριν κανω καν την μεταβίβαση ειχα ήδη αρχίσει να ψάχνω για πείραγμα. Ενα απο τα αποτελέσματα του Yahoo ήσασταν εσείς. Εγινα με τη μια μέλος και κόλλησα.


καλοτάξιδο λοιπόν και καλώς ήρθες στην παρέα μας...
sod - Δευ 30 Μάϊ 2005, 22:03:33
Θέμα δημοσίευσης:
welcome to the club
CHRYSAF.206GTI - Τρι 31 Μάϊ 2005, 14:05:37
Θέμα δημοσίευσης:
Dj_Eddie έγραψε:
Εγω αγορασα την περασμένη βδομάδα ενα 206 και πριν κανω καν την μεταβίβαση ειχα ήδη αρχίσει να ψάχνω για πείραγμα. Ενα απο τα αποτελέσματα του Yahoo ήσασταν εσείς. Εγινα με τη μια μέλος και κόλλησα.


μάλλον το βλέπω περισσότερο ως κόλλημα παρά ως πείραγμα Very happy Very happy
ΚΑΛΩς ΗΡΘΕς ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕ( ωραίο όνομα Wink )
Peugeot 307 - Τετ 17 Αύγ 2005, 09:22:00
Θέμα δημοσίευσης:
Χωρις πλακα δεν θυμαμε Scratch ....αλλα το μονο που θυμαμε ειναι τα μακρια σου δαχτυλα.ΑΣΧΕΤΟ.

Οπως και να ειχει ειμαι πολυ χαρουμενος που σας βρηκα.
Yahoo!
Anonymous - Τρι 11 Οκτ 2005, 15:09:53
Θέμα δημοσίευσης:
**************

EDITED by crusader : Το περιεχόμενο αυτού του μηνύματος διεγράφη.
Παρακαλώ τον χρήστη "whistleable" να μην επαναλάβει παρόμοια posts.

ultra-one - Τρι 11 Οκτ 2005, 15:22:29
Θέμα δημοσίευσης:
whistleable έγραψε:
cialis


Αυτό είναι SPAM!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked

Πραγματικά κάποιοι κάνουν το παν για να διαφημίσουν κάτι!!

Οι MODS νομίζω είναι καλή ιδέα να σβήσουν το παραπάνω ποστ και να διαγράψουν και τον/την "whistleable" από τα μέλη του forum.
xrisa-xs - Τρι 25 Οκτ 2005, 16:20:45
Θέμα δημοσίευσης:
γεια! εψαχνα κατι συγκεκριμενο για το animal και σας βρηκα στο net μεσα απο το portal in.gr/λεσχες αυτοκινητου Wink
Sidobre - Τρι 25 Οκτ 2005, 16:34:29
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
γεια! εψαχνα κατι συγκεκριμενο για το animal ...


Για το ποιό;; Shocked

Καλως ήλθες!
xrisa-xs - Τρι 25 Οκτ 2005, 16:39:37
Θέμα δημοσίευσης:
animal ειναι το χαϊδευτικο του αυτοκινητου μου Twisted evil
Sidobre - Τρι 25 Οκτ 2005, 16:43:37
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
animal ειναι το χαϊδευτικο του αυτοκινητου μου Twisted evil



Χε χε και το δικό μου χαιδευτικό Laughing Laughing Laughing Whistling Whistling


brz20 - Τρι 25 Οκτ 2005, 16:49:08
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια για χαρα.Εχω και εγω λιγο καιρο στο club και μου αρεσει παρα πολυ γιατι εχω λυσει πολλες αποριες.Εχω γνωρισει και πολλα ατομα.Εγω παιδια ειχα αποκλεισει απο την αρχη την πιθανοτητα να μην υπαρχει club για εμας που εχουμε τρελα με τα λιονταρακια!Ρωτησα και εμαθα οτι υπηρχε το 206club.Και λογικο γιατι τα 106 και 206 ειναι best seller.Το παρακολουθουσα στενα το θεμα.Μεχρι που μετονομαστηκε σε PSclub και τοτε ειπα να γινω μελος.Τελικα ειχα μεγαλο κερδος για εμαθα πραγματικα παρα παρα πολλα πραγματα.Επεισης θελω να πω οτι ειμαστε πολυ ολοκληρωμενο club.Σε ολους τους τομεις.
crusader - Τρι 25 Οκτ 2005, 17:40:57
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
xrisa-xs έγραψε:
animal ειναι το χαϊδευτικο του αυτοκινητου μου Twisted evil



Χε χε και το δικό μου χαιδευτικό Laughing Laughing Laughing Whistling Whistling


Και το Γαργαλίτσας ποιανού είναι τελικά;
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Καλώς ήρθες Χρύσα!!! Wink
mick206 - Σαβ 26 Νοέ 2005, 10:28:56
Θέμα δημοσίευσης:
Ψήφισα κι εγώ... Rolling eyes Razz Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 26 Νοέ 2005, 15:17:58
Θέμα δημοσίευσης:
'σ' ωραίος Laughing Laughing
νωρίς νωρίς το θυμήθηκες!!! Laughing Laughing Laughing Cool Very happy
mick206 - Σαβ 26 Νοέ 2005, 16:17:28
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
'σ' ωραίος Laughing Laughing
νωρίς νωρίς το θυμήθηκες!!! Laughing Laughing Laughing Cool Very happy

Αααααααααττττττσσσσσσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςς... Cool Laughing Laughing
Γενικά το τελευταίο καιρό είμαι "ότι θυμάμαι χαίρομαι"... Razz Laughing
Road_Runner - Δευ 05 Δεκ 2005, 14:30:46
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ παίδες είδα ένα λέοντα με το αυτοκόλλητο καθώς γύριζα από το Πα.Πει.. Και έχοντας το τουτού μόλις 20 μέρες δεν είχα ψάξει τίποτα για λέσχες γιατί είχα τρεχάματα με μεταβιβάσεις και ασφάλεις κλπ κλπ. Μόλις τον είδα ήθελα να τον σταματήσω να τον ρωτήσω αλλά δεν τον πρόλαβα.. Το μόνο που είδα Shocked Shocked ήταν ότι ήταν ένα σκουρόχρωμο 206 και την διεύθυνση του club στο net. Και έτσι σας βρήκα. Θα πρέπει να ευχαριστήσουμε Thumbs Up τον φίλτατο που γύρναγε στις 23 Νοεμβρίου κατα τις 8 από τον Πειραιά μέσω της οδού Τζαβέλα.
ΠΟΔΑΡΑΤΟΣ - Τετ 07 Δεκ 2005, 10:28:10
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ έμαθα για το club από πρώτο χέρι διότι ο αδερφός μου τυγχάνει να είναι επίσημο μέλος
crusader - Τετ 07 Δεκ 2005, 11:17:59
Θέμα δημοσίευσης:
Καλωσόρισες Σάκη!
Ποιός είναι ο αδερφός σου, που μας μαρτύρησε; Laughing
307 ARMY! - Τετ 07 Δεκ 2005, 14:44:43
Θέμα δημοσίευσης:
Στην Auto & Moto Exelixis 2004!
foxer - Τρι 17 Ιαν 2006, 18:31:44
Θέμα δημοσίευσης:
εμαθα για το φορουμ απο :

www.caraudioclub.gr
Πεζό-ς - Πεμ 26 Ιαν 2006, 18:08:12
Θέμα δημοσίευσης:
Γειά σας παιδιά. Ειμαι νεο μέλος του club. Νέος δηλαδη... Μόλις πριν λιγο γράφτηκα και... για να πω την αλήθεια νιώθω λιγο ψαρωμένος... Εχω τόσες πολλές απορίες που δεν ξέρω απο που να αρχίσω. Είναι πολύ βασικό πιστεύω να επικοινωνείς με ανθρώπους που έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα με τα δικά σου.. Γενικώς δεν έχω πολύ χρόνο λογω εργασιών στο πανεπιστήμιο αλλά πιστεύω με τον καιρο να μπώ στο κλιμα
Βασικά την κυρίως ιδέα την πήρα απο ένα περιοδικό στο οποίο δοκιμαζαν ένα 206 1.6 το οποίο ειχε στο πισω παρμπρίζ ένα αυτοκόλλητο που ελεγε 206club.gr και μάλλον ήταν του προέδρου... Πολύ ωραίο πρόεδρε!!!
Αλλά ας μου εξηγήσει κάποιος τι γινεται εδω ρε παιδιά... Νιώθω λίγο χαμένος. (να μην πω αγχωμένος)... Confused

all fixed...
MEMsound Wink

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - Πεμ 26 Ιαν 2006, 18:26:04
Θέμα δημοσίευσης:
Καλός ήρθες και καλά post . Μην αγχώνεσε καθολου θα σε βοηθήσουμε να προσαρμοστείς.
Πεζό-ς - Πεμ 26 Ιαν 2006, 18:56:31
Θέμα δημοσίευσης: Επιτέλους
Επιτέλους... Salute Μία ώρα έκανα να βρώ πως να απαντήσω και παλι δε ξέρω άν αυτή τη στιγμή που γράφω... απαντάω;;;
Εστω οτι απαντάω.. λοιπον:
Πείτε μου ρε παιδια όταν διαλέγω μία ενότητα πώς στέλνω το μήνυμα και πώς παίρνω την απάντηση και πώς απαντάω ;;; Question
μετά ο τίτλος είναι υποχρεωτικός; Αν ναι μπορώ να γράψω οτι να 'ναι;;
MEMsound - Πεμ 26 Ιαν 2006, 18:59:06
Θέμα δημοσίευσης:
όταν απαντάς δεν χρειάζεται να γράψεις τίτλο.
Μόνο όταν ανοίγεις "νέο θέμα".

Διάβασε αυτό:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=25
Road_Runner - Πεμ 26 Ιαν 2006, 19:01:01
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς μας ήρθες Ιωάννη.
Εμείς βασικά είμαστε μια μεγάλη παρέα "τρελών" που γουστάρουμε. Γενικά γουστάρουμε με όλα και όχι μόνο με τα αυτοκίνητα. Γιαυτό κανονίζουμε και πολλές εκδηλώσεις που δεν έχουν να κάνουν καθαρά με το αυτοκίνητο. (βλ. 6x6 ποδόσφαιρό κ.λ.π.). Είμαστε λοιπόν μια παρέα που "Μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος!". Θα χαρουμε να σε συναντήσουμε και από κοντά.
vinman - Πεμ 26 Ιαν 2006, 23:08:55
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες Γιάννη... Wink
crusader - Παρ 27 Ιαν 2006, 10:39:00
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς μας ήρθες Γιάννη! Wink

Μη μου αγχώνεσαι μόνο, δεν θα τα μάθεις όλα σε 1 μέρα.. σιγά-σιγά! Very happy
Πεζό-ς - Παρ 27 Ιαν 2006, 19:52:22
Θέμα δημοσίευσης: Σιγα σιγα...
επιτέλους το βρήκα. Εδω είχα γρ'αψει το πρώτο ...όχι, το δεύτερο μύνημα μου. Πω παιδιά!!! Σιγά σιγα αρχίζω και μαθάινω...!!! νομίζω οτι μπήκα στο νόημα!! Very happy Απ' ότι κατάλαβα: πατάς στη σελίδα που έχει όλα τα θέματα.
(Αρχική σελίδα) και μετά βλέπεις πού υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις ή διαλέγεις πυου θες να γράψεις, επιλέγεις το θέμα και μετά πατάς απάντηση. Γράφεις το μήνυμα και πατάς υποβολή.

ΕΕΕΕΕ;;;;; τσσσσσσ καλά να πούμε....
Stevon - Παρ 27 Ιαν 2006, 20:03:06
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σιγα σιγα...
Πεζό-ς έγραψε:
Πω παιδιά!!! Σιγά σιγα αρχίζω και μαθάινω...!!! νομίζω οτι μπήκα στο νόημα!! Very happy


Thumb right Ευχάριστo....




Πεζό-ς έγραψε:
Απ' ότι κατάλαβα: πατάς στη σελίδα που έχει όλα τα θέματα.
(Αρχική σελίδα) και μετά βλέπεις πού υπάρχουν νέες δημοσιεύσεις ή διαλέγεις πυου θες να γράψεις, επιλέγεις το θέμα και μετά πατάς απάντηση. Γράφεις το μήνυμα και πατάς υποβολή.


Άν και Off Topic ολόσωστος. Wink
Gungnir - Δευ 13 Φεβ 2006, 10:49:37
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα και εδώ, το σάϊτ το έμαθα από έναν - "net" - φίλο μου ( Skillage ) και μου είπε ότι αξίζει να γραφτώ όπως και έκανα, και το διαπίστωσα και εγώ.. Συνεχίστε έτσι την καλή δουλειά..
giannos - Δευ 13 Φεβ 2006, 12:16:21
Θέμα δημοσίευσης: Λίγο νέος...
Καλημέρα σε ολουνούς.... Βασικά δεν είμαι εντελώς νέο μέλος...
Βασικά μέχρι πριν μία εβδομάδα λεγόμουν "Πεζο-ς". Αλλά γινόταν ένα μπέρδεμα κάθε φορά που ήθελα να μπώ και έτσι αποφάσισα να ξαναγραφτώ ,αφού δεν γινόταν τελικά να αλλάξω μόνο το όνομά μου....
anyway....μπερδεway Laughing Laughing
edi - Τετ 01 Μάρ 2006, 15:13:49
Θέμα δημοσίευσης:
Cool ψαχνοντας στο χαος του ιντερνετ..
edi - Παρ 03 Μάρ 2006, 16:57:26
Θέμα δημοσίευσης:
Cool να εισαι καλα φιλε μου
mel206 - Πεμ 16 Μάρ 2006, 18:13:56
Θέμα δημοσίευσης: τωρα το πηρα
μολις το αποκτησα εψαξα στο google για 206 club... και να μαι!!!!
djzan - Παρ 17 Μάρ 2006, 03:20:03
Θέμα δημοσίευσης:
geia sas kai apo mena.emena mou to eipe enas filos vasika pou psaxnei na kanei kati allagoules sto 206 tou kai mou pe na mpo na do ti paizei.mia xara ta vlepo ta pragmata edo.kai ego me 206 pantos.
giannis206GTI - Παρ 17 Μάρ 2006, 11:35:15
Θέμα δημοσίευσης:
με σταματισε ενας τυπος στο δρομο κ μου εδωσε την καρτα σας.... χιλια χρονια να ζησει!!!!!
Stevon - Παρ 17 Μάρ 2006, 12:11:00
Θέμα δημοσίευσης:
Welcome ...παίδες.... Wink Wink
Road_Runner - Παρ 17 Μάρ 2006, 13:38:43
Θέμα δημοσίευσης:
giannis206GTI έγραψε:
με σταματισε ενας τυπος στο δρομο κ μου εδωσε την καρτα σας.... χιλια χρονια να ζησει!!!!!


Ποιός "Αλήτης" Laughing ήταν;;;
palaiohelen - Παρ 17 Μάρ 2006, 16:23:33
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω πάντως σας βρήκα σε μια αναζήτηση που έκανα στο google!!!
(εδώ και μήνες βασικά αλλά τώρα μου ήρθε να το γράψω...ο καθένας θέλει το χρόνο του! Silly )
dimdil - Παρ 17 Μάρ 2006, 16:53:43
Θέμα δημοσίευσης:
καλως σας βρηκα παιδια! εχω το 206 εδω και ενα μηνα και ψαχνοντας πληροφοριες στο νετ Razz να μαι Razz
συντομα και κανονικο μελος Multi color
crusader - Παρ 17 Μάρ 2006, 16:58:02
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς μας ήρθες και καλοτάξιδο το λιοντάρι σου!! Wink
307 ARMY! - Παρ 17 Μάρ 2006, 18:36:40
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Μετά από το "καλώς ήρθες" από το "Ιατρικό τμήμα" και τον Οδηγό του Ασθενοφόρου ΜΕΜsound:
MEMsound έγραψε:
Αυτά είναι!
Καλώς ήρθες Μελέτη!


και από το "Τμήμη Κρουαζιέρας" και τον πλοίαρχο vinman
vinman έγραψε:
Καλώς ήρθες και καλορίζικο το αυτοκίνητο..


Άρπα και ένα καλοσόρισμα και από το τμήμα "Κουκουρούκου Racing" και τον οδηγό του ΒΕΕΡ-ΒΕΕΡ Αυτοκινήτου: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ BRAND NEW 206!!


Καλως όρισες και από το "Τμήμα Εθνικής Αμυνας" , καθώς και σε όλους τους νέους μας φίλους στο forum. Καλή συνέχεια παιδιά!
vinman - Παρ 17 Μάρ 2006, 19:54:03
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς μας ήρθατε όλοι παιδιά... Wink
Ελπίζω σύντομα να τα πούμε και απο κοντά στη λέσχη μας.. Wink
giorgos_gr - Κυρ 26 Μάρ 2006, 13:14:01
Θέμα δημοσίευσης:
Εμαθα για το κλαμπ απο το περιπτερο σας στην Autoexelixis.
Ειμουνα στο περιπτερο του nissanclub.
agiorgitis - Παρ 07 Απρ 2006, 21:22:57
Θέμα δημοσίευσης:
Γειά σας κι απο μένα! Το club το είδα απο ένα αυτοκόλλητο σε 206. Very happy
brz20 - Παρ 07 Απρ 2006, 21:45:48
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω παλι το εμαθα μεσα απο ενα περιοδικο.Αν και ειμουν σιγουρος οτι θα υπηρχε κλαμπ της Peugeot γιατι ειναι πολλοι αυτοι που εχουν Peugeot.
Antonio - Δευ 02 Οκτ 2006, 15:17:28
Θέμα δημοσίευσης:
psakse psakse den tha to breis pou lene........egw sas brika loipon!!lol Laughing Crying or Very sad Laughing
Cool - Κυρ 03 Δεκ 2006, 02:11:02
Θέμα δημοσίευσης:
Mε ένα search όλα τα βρίσκεις! Wink
vinman - Κυρ 03 Δεκ 2006, 12:49:11
Θέμα δημοσίευσης:
Cool έγραψε:
Mε ένα search όλα τα βρίσκεις! Wink


Welcome... Wink
DAMON - Σαβ 16 Δεκ 2006, 02:00:32
Θέμα δημοσίευσης:
εγω σας βρηκα απο καρτουλα στο παρπριζ μου.


και με χαρα μπηκα και εγω στο φορουμ Cool
odysseas206 - Τρι 19 Δεκ 2006, 17:35:30
Θέμα δημοσίευσης:
Το site σας μου το ανέφερε η φίλη μου η Χρύσα η οποία είναι ήδη μέλος. Και σαν τρελοpeugeotκιας έσπευσα να γραφτώ! Very happy

Φιλικά,
Οδυσσεας
xrisa-xs - Τετ 20 Δεκ 2006, 11:20:44
Θέμα δημοσίευσης:
Οδυσσέα κάλως ήρθες στο forum μας Wink

στην Αυστρία ένα πράγμα σκεφτόμουνα,
να είχα το pug μου να το τρέξω λίγο σε αυτούς τους χάλια δρόμους!
αλλά φοβόμουν μην κακομάθει και δεν θέλει να ξανάρθει σπίτι!!!! Laughing Laughing


η στριφτοδιαδρομή όμως στις Αυστριακές Άλπεις ήταν ένα και ένα για τα αμαξάκια μας Thumb Left

λοιπόν καλή παραμονή στο forum και επίσημα και να ξαναπάμε βόρεια αλλά με τα peugeot μας, κάτι σαν touring δλδ
dwarves - Τετ 10 Ιαν 2007, 09:15:15
Θέμα δημοσίευσης:
Μέτα από μία βλάβη που έπαθε το αμάξι μου....έψαξα στο google... και μου εμφανίστηκε το site... και από ότι βλέπω είναι πολυ οργανομένο...!
COOL ALEXIS - Τετ 10 Ιαν 2007, 13:48:36
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
στην Αυστρία ένα πράγμα σκεφτόμουνα,
να είχα το pug μου να το τρέξω λίγο σε αυτούς τους χάλια δρόμους!
αλλά φοβόμουν μην κακομάθει και δεν θέλει να ξανάρθει σπίτι!!!!

η στριφτοδιαδρομή όμως στις Αυστριακές Άλπεις ήταν ένα και ένα για τα αμαξάκια μας Thumb Left


Χάλι μαύρο ήταν...

-8 και να πηγαίνουμε αεροπορία Laughing
sod - Πεμ 11 Ιαν 2007, 12:30:03
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδια στο δημοψηφισμα γιατι δεν βαζουμε και την περιπτωση ενοs τρελου που πεταει τιs καρτεs απο το παραθυρο ενω οδηγει???? Whistling Whistling
sod - Κυρ 14 Ιαν 2007, 22:29:00
Θέμα δημοσίευσης:
Idea Idea Μηπωs να βγαλουμε και μερικα σε στυλ σαιταs Question Question Λεω εγω τωρα.....μηπωs Exclamation Exclamation
Gr@lly - Κυρ 14 Ιαν 2007, 23:52:14
Θέμα δημοσίευσης:
Εχει πάρει τους δρόμους το παιδί..
Με σφεντόνα το έχεις σκεφτεί????

Laughing
tzitzopower - Τετ 17 Ιαν 2007, 16:53:22
Θέμα δημοσίευσης:
Καταρχην καλησπερα!!το site για τα γαλακια μας το βρικα σ αναζητηση στο google!! Evil
Gr@lly - Πεμ 18 Ιαν 2007, 00:14:09
Θέμα δημοσίευσης:
Καλός τον... Τι Γαλλάκι έχεις...????


Laughing Laughing
Lef205 - Πεμ 18 Ιαν 2007, 00:58:10
Θέμα δημοσίευσης:
Gr@lly έγραψε:
Καλός τον... Τι Γαλλάκι έχεις...????


Laughing Laughing


Αν σου πω οτι εχει ενα 306 1.4 8ν μοντελο 2000 θα με πεις μεντιουμ?
Laughing Laughing Laughing Laughing
Road_Runner - Πεμ 18 Ιαν 2007, 02:30:57
Θέμα δημοσίευσης:
Ώπα ψηλέ.....
Σιγά με τα μεταφυσικά...
Είπαμε τα φοβάμαι αυτά.....
Που το μάντεψες?
Το ξέρεις το παλικάρι? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Μήπως ξέρεις ότι είναι και 17,5 χρονών?
drive_alone - Πεμ 18 Ιαν 2007, 15:11:27
Θέμα δημοσίευσης:
γεία σας κ απο εμενα ...
ουσιαστικά δεν είμα νέο μέλος ..το παρακολουθω απο εποχή 206club αλλα
δεν ποσταρα..

ειχα κ nick αλλα στην πορεία ηρθε το αλτσχαιμερ..κ ξεχασα κωδικους κλπ..

συγχαρητηρια για την ανανεωση του site.

με λένε Κωστα είμαι απο Θεσσαλονίκη κ εχω ενα 106 Gti..
(+ενα 307 1.4αρι του μπαμπα)
nickzotos - Πεμ 18 Ιαν 2007, 15:13:30
Θέμα δημοσίευσης:
τοττε σε ξανακαλοσωριζουμε στην παρεα μας...ελπιζωντας ποιο ενεργα αυτη την φορα Wink
307_fotini - Κυρ 04 Φεβ 2007, 12:12:57
Θέμα δημοσίευσης:
εγω παντως το ανακαλυψα απο ενα αλλο σιτε παρομοιο ,το peugeot club που εκει μου το ειπαν καποια μελη και ψαχνοντας το βρηκα, και ειπα εδω μου αρεσει ,θα εγκατασταθω, βεβαια ελπιζω να μην εχετε προβλημα που ειμαι female. Smile
Road_Runner - Κυρ 04 Φεβ 2007, 12:39:17
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως ήλθες.
Κανένα πρόβλημα ποu είσαι female οπως λές. Ίσα-ισα, να ενδυναμωθεί η γυναικεία κοινότητα του κλαμπ...
Καλή.....διαμονή.... Wink
307_fotini - Κυρ 04 Φεβ 2007, 12:54:04
Θέμα δημοσίευσης:
ευχαριστω road runner. ανακουφιστηκαι γιατι ειχα ενα αγχος
MEMsound - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:22:05
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Καλως ήλθες.
Κανένα πρόβλημα ποu είσαι female οπως λές. Ίσα-ισα, να ενδυναμωθεί η γυναικεία κοινότητα του κλαμπ...
Καλή.....διαμονή.... Wink

το αυτό. Cool Cool

307_fotini έγραψε:
ευχαριστω road runner. ανακουφιστηκαι γιατι ειχα ενα αγχος

κανένα αγχος να μην έχεις Wink
welcome Razz
307_fotini - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:25:43
Θέμα δημοσίευσης: φωτο
συγνωμη για το off topic αλλα πως μπορω να ανεβασω φωτο του λιονταρακι μου?
MEMsound - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:31:53
Θέμα δημοσίευσης:
πάτα στο εικονίδιο "προφιλ" κάτω από ένα ποστ σου και μετά εκεί που γράφει "Personal Gallery"
εκεί "upload pic" και είσαι κομπλέ.

εναλλακτικά μπορείς να ανοίξεις λογαρισμό στο www.photobucket.com (δωρεάν είναι) και να ποστα ρεις εδώ τα url των φωτογραφιών σου Wink
307_fotini - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:35:04
Θέμα δημοσίευσης:
ευχαριστω memsound . θα το δω και θα το ρυθμισω. και σε ευχαριστω για το καλοσωρισμα
307_fotini - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:40:35
Θέμα δημοσίευσης:
memsound οταν παταω personal gallery μου βγαζει οτι εχουν προσβαση μονο τα μελη του συλλογου. πως μπορω να γινω και εγω μελος?
307_fotini - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:47:08
Θέμα δημοσίευσης: φωτο
http://s173.photobucket.com/albums/w76/307_fotini/

γραφτηκα στο photobucket και μπορειτε να δειτε και το δικο μου λιονταρακο.
MEMsound - Κυρ 04 Φεβ 2007, 13:54:58
Θέμα δημοσίευσης:
307_fotini έγραψε:
memsound οταν παταω personal gallery μου βγαζει οτι εχουν προσβαση μονο τα μελη του συλλογου. πως μπορω να γινω και εγω μελος?


α ναι είναι και αυτό.
έτσι Arrow Πως μπορώ να γίνω μέλος;
307_fotini - Δευ 05 Φεβ 2007, 10:41:45
Θέμα δημοσίευσης: ερωτηση
να σε ρωτησω κατι MEMsound?


μονο με την καταθεση του συγκεκριμενου ποσου εχω το δικαιωμα να συμμετεχω σε εκδηλωσεις και σε συναντησεις ? γιατι στο προφιλ σας γραφετε οτι εχετε μη κερδοσκοπικο χαρακτηρα.
xrisa-xs - Δευ 05 Φεβ 2007, 10:43:31
Θέμα δημοσίευσης:
καλώς ήρθες Φωτεινή!!!!

αν και δεν είμαστε και πολλά female εδώ, είμαστε πολύ φιλόξενοι Smile
307_fotini - Δευ 05 Φεβ 2007, 11:01:06
Θέμα δημοσίευσης:
σε ευχαριστω για το καλοσωρισμα χρυσα.
brz20 - Δευ 05 Φεβ 2007, 11:09:58
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως ορισες Φωτεινη.
Ακομα ενα θυλικο στο κλαμπ.
Καλο αυτο.
Σου ευχομαι καλη και ενεργη διαμονη.
307_fotini - Δευ 05 Φεβ 2007, 11:16:21
Θέμα δημοσίευσης:
hello brs20. ετσι για να δειτε οτι και εμεις εχουμε πολλλλυυυ ψυχη.

ελπιζω να μπορεσω να ερθω την πεμπτη αν το βρω το στεκι
MEMsound - Δευ 05 Φεβ 2007, 11:34:28
Θέμα δημοσίευσης: Re: ερωτηση
307_fotini έγραψε:
να σε ρωτησω κατι MEMsound?


μονο με την καταθεση του συγκεκριμενου ποσου εχω το δικαιωμα να συμμετεχω σε εκδηλωσεις και σε συναντησεις ? γιατι στο προφιλ σας γραφετε οτι εχετε μη κερδοσκοπικο χαρακτηρα.


Μην τα μπερδεύεις.
Πλεόν* τα επίσημα μέλη (με την κατάθεση του συγκεκριμένου ποσού αφού εκεί αναφέρθηκες) έχουν δικαίωμα
-> σε όλα οικονομικά προνόμια του PSClub (=εκπτώσεις σε είδη για το αυτοκίνητο, καλύτερες τιμές στα ξενοδοχεία που πάμε εκδρομές κλπ κλπ) --> πρόσβαση στην βάση γνώσεων (που σιγά~σιγά φτιάχνουμε)
-> και φυσικά το δικαίωμα για ψήφο στις συνελεύσεις.

Από εκεί και πέρα σε όλες τις εκδηλώσεις/συναντήσεις μας μπορείς φυσικά να ακολουθείς και χωρίς να είσαι επίσημο μέλος. Δεν είναι υποχρεωτικό αυτό.

Τέλος το ότι είμαστε μη κερδοσκοπίκο σωματείο δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε έξοδα (πχ ενοίκιο Λέσχης/ΔΕΗ/αναλώσιμα/αυτόλλητα/κάποια έξοδα των αγώνων κλπ κλπ κλπ κλπ).

Το μη κερδοσκοπικό σημαίνει ότι δεν βάζει κανείς λεφτά στην τσέπη του από όλο αυτό το πράγμα που λέγεται PSClub.

Μπορώ μάλιστα να πω ότι οι περισσότεροι βγάζουμε λεφτά από την τσέπη μας... αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο.

για να μην γράφουμε εδώ κατεβατά μπορούμε να το συζητίσουμε από κοντά στην Λέσχη όποτε έρθεις. Wink

*το "πλέον" αναφέρεται στο γεγονός ότι μέχρι πρότινως το forum μας ήταν κλειδωμένο και πρόσβαση είχαν μόνο τα επίσημα μέλη πράγμα που πια δεν ισχύει
307_fotini - Δευ 05 Φεβ 2007, 11:55:34
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ANYWAY ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ.
MEMsound - Δευ 05 Φεβ 2007, 12:14:17
Θέμα δημοσίευσης:
nice. Cool Wink

Αν και αυτή την Πέμπτη ίσως να είναι κλειστή η Λέσχη λόγω Τσικνοπέμπτης.
Περισσότερα για το τι τελικά θα γίνει εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=190366#190366
Speed-Girl - Τρι 06 Φεβ 2007, 11:30:48
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας κ απο μενα..!!
εγω παλι εμαθα για το club μετα απο μια μικρη αναζητηση στο net Very happy Wink
307_fotini - Τρι 06 Φεβ 2007, 11:37:15
Θέμα δημοσίευσης:
Speed-Girl έγραψε:
Γεια σας κ απο μενα..!!
εγω παλι εμαθα για το club μετα απο μια μικρη αναζητηση στο net Very happy Wink


γεια σου εφη. καλα ποσταρισματα
o-400 - Δευ 26 Μάρ 2007, 11:28:42
Θέμα δημοσίευσης: .........
Εγω ηξερα για την υπαρξη του club εδω και 3 χρονια αλλα λογο αποστασης και οτι δεν υπηρχε γραμμη για internet οπως καταλαβαινετε η επικοινωνια ηταν αδυνατη.Αλλα τωρα ηρθα και θα μεινω,χιχχιιχιχι


ΦΙΛΙΚΑ
Βασιλης.
vinman - Δευ 26 Μάρ 2007, 17:06:28
Θέμα δημοσίευσης: Re: .........
o-400 έγραψε:
Εγω ηξερα για την υπαρξη του club εδω και 3 χρονια αλλα λογο αποστασης και οτι δεν υπηρχε γραμμη για internet οπως καταλαβαινετε η επικοινωνια ηταν αδυνατη.Αλλα τωρα ηρθα και θα μεινω,χιχχιιχιχι


ΦΙΛΙΚΑ
Βασιλης.


Thumb right
o-400 - Δευ 26 Μάρ 2007, 17:22:01
Θέμα δημοσίευσης: .............
thnks Μανο!! Very happy
iliomar - Πεμ 19 Απρ 2007, 23:51:18
Θέμα δημοσίευσης:
Αναζητωντας διαφορα για τη μαρκα στο διαδικτυο ηρθα και στην παρεα σας.
Πολλα χρονια στην οικογενεια της εταιρειας και σκοπευω να παραμεινω οταν αντικαταστησω το υπαρχον "μωρο"
vinman - Παρ 20 Απρ 2007, 05:16:42
Θέμα δημοσίευσης:
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Ηλία... Wink
brz20 - Παρ 20 Απρ 2007, 10:29:39
Θέμα δημοσίευσης:
iliomar έγραψε:
Αναζητωντας διαφορα για τη μαρκα στο διαδικτυο ηρθα και στην παρεα σας.
Πολλα χρονια στην οικογενεια της εταιρειας και σκοπευω να παραμεινω οταν αντικαταστησω το υπαρχον "μωρο"


Εισαι πιστος στις στεθερες αξιες τις ζωης και αυτο ειναι παρα πολυ καλο.
iliomar - Σαβ 21 Απρ 2007, 21:46:40
Θέμα δημοσίευσης:
brz20 έγραψε:
iliomar έγραψε:
Αναζητωντας διαφορα για τη μαρκα στο διαδικτυο ηρθα και στην παρεα σας.
Πολλα χρονια στην οικογενεια της εταιρειας και σκοπευω να παραμεινω οταν αντικαταστησω το υπαρχον "μωρο"


Εισαι πιστος στις στεθερες αξιες τις ζωης και αυτο ειναι παρα πολυ καλο.

Ευχαριστω! ειχα την χαρα να εχουμε στην οικογενεια εκτος απο το δικο μου ενα 304 του 75 , ενα 305 του 83 και ενα 307 του 05 που το εχει σημερα ο πατερας μου. Χωρια των φιλων.
full_throttle_tonia - Παρ 01 Ιούν 2007, 21:03:08
Θέμα δημοσίευσης:
Έψαχνα κάτι άσχετο και έπεσα πάνω στην ΣΩΣΤΗ λέξη PSC !
Anagnostis - Πεμ 21 Ιούν 2007, 14:49:45
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ το βρήκα τυχαία στο google ψάχνοντας για αξιόπιστο εξουσιοδοτημένο συνεργείο για το service των 20Κ
sotirakis - Πεμ 21 Ιούν 2007, 19:00:55
Θέμα δημοσίευσης:
Πηρα κι εγώ cc!!!!!!
vinman - Πεμ 21 Ιούν 2007, 19:28:53
Θέμα δημοσίευσης:
Καλοτάξιδο... Wink
KONIORDOS - Τετ 27 Ιούν 2007, 16:18:55
Θέμα δημοσίευσης:
εμενα μου το σφυριξαν απο το www.club306c.gr
melpas1013 - Τετ 27 Ιούν 2007, 20:02:10
Θέμα δημοσίευσης:
Μου το σφυρίξανε από άλλο forum, ο Ζήσης και ο Πέτρος... Salute
tyronaga - Κυρ 01 Ιούλ 2007, 10:32:59
Θέμα δημοσίευσης:
με google
(αλλά λογω βιασύνης πάτησα κάτι άλλο...) Rolling eyes
Jean - Δευ 02 Ιούλ 2007, 13:54:27
Θέμα δημοσίευσης:
Απο αυτοκολλητο σε 206 ενος φιλου που εδω δεν ξερω ποιος ειναι τον λενε
Δημητρη και ειναι απο Λυκοβρυση... Wink
nefi - Παρ 24 Αύγ 2007, 13:41:15
Θέμα δημοσίευσης:
Σε μένα βρέθηκε ένας καλός ανθρωπάκος και μου έφερε την κάρτα σας!Αυτό ήταν αρκέτο για να με δελεάσει να μπω στο site σας!!!
MEMsound - Παρ 24 Αύγ 2007, 16:36:55
Θέμα δημοσίευσης:
...υπάρχουν και καλοί άνθρωποι εκεί έξω Laughing Laughing
nefi - Παρ 24 Αύγ 2007, 16:51:17
Θέμα δημοσίευσης:
ευτυχώς που υπάρχουν και αυτοί!!! Very happy
StorM_GmA - Παρ 24 Αύγ 2007, 17:10:53
Θέμα δημοσίευσης:
πως και δεν έχω γράψει εγώ εδώ?! έχω ψηφίσει πάντως!
ο Tomcat μου είχε δώσει κάρτα του club το 2003 και τότε μπήκα αλλά
δυστυχώς ήμουν 17 χρονών τότε και το μόνο peugeot που είχα ήταν κάτι
αυτοκόλλητα Very happy Very happy Very happy
Johny-B - Τρι 28 Αύγ 2007, 14:45:54
Θέμα δημοσίευσης:
Έτυχε πριν ενάμισυ μήνα να πάω στο Αγ.Όρος. Πάνω στο πλοίο για Δάφνη με είδε ένα παιδί που φορούσα καπέλο με το σήμα της peugeot, και με ρώτησε από που το πήρα γιατί έψαχνε και αυτός κάτι τέτοιο. Ε, πιάσαμε γενικώς συζήτηση και μου ανέφερε το club, στο οποίο τελικά γράφτηκα σήμερα με λίγη καθυστέρηση! Cool
jonny_k - Πεμ 13 Σεπ 2007, 15:09:21
Θέμα δημοσίευσης:
Κλασικα οπως ολοι ειμαι κ εγω ενας κατοχος αυτου του κοσμηματος που λεγεται peugeot 206 και απο μια αναζητηση που εκανα προσφατα για να το κανω ενα βημα πιο μπροστα απο τα κλασικα, ταλαιπωρημενα και τρακαρισμενα του ειδους του βρηκα την σελιδα αυτη κ μπορω να πω με καθε ειλικρινια οτι ειναι το πιο ενημερωμενο site με τις πιο αξιοπιστες κ ψαγμενες απαντησεις.Πολυ καλη δουλεια παιδες ελπιζω να συνεχισουμε ετσι..
frk - Πεμ 13 Σεπ 2007, 15:24:42
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ από ένα αυτοκολλητάκι σε ένα 206 πριν από κάτι χρονια που έγραφε 206club.gr ! Το θυμόμουν, και όταν πήρα και εγώ το 206 μου άρχισα να μπαίνω Smile
dimkeras - Σαβ 15 Σεπ 2007, 23:40:46
Θέμα δημοσίευσης:
Τυχαία, ψάχνοντας για turbo timer για το GT μου.
makis2O5 - Κυρ 23 Σεπ 2007, 06:12:25
Θέμα δημοσίευσης:
Eμένα μου το σφύριξε ο αδερφός μου, ο οποίος είναι σχετικός με Club αυτοκινήτων.. Wink
Ekpliktical - Τετ 21 Νοέ 2007, 17:09:50
Θέμα δημοσίευσης:
Apo ton ypeythyno synergeiou opou piga na diorthoso mi vlavi: "Braking system faulty"

I opoia mou parousiastike eno imoun me 160 stin perifereiaki Ymittou pano sti strofi...Fantazeste pos asprisa otan diavasa to minyma stin kentriki othoni... (odigos 207 GT)
Road_Runner - Τετ 21 Νοέ 2007, 20:05:41
Θέμα δημοσίευσης:
Ποιανου συνεργειου?
AlexGr2006 - Σαβ 24 Νοέ 2007, 20:06:46
Θέμα δημοσίευσης:
Το φορουμ το ανακαλυψα ψαχνοντας στο ιντερνετ!!!
filitsa206cc - Τρι 11 Δεκ 2007, 22:48:19
Θέμα δημοσίευσης:
Egw exw dei merikes fores ekei pou parkarw to amaksi mou gia na paw sto panepisthmio, ena amaksi me polla autokollhta (mallon agwnistiko), anamesa toys kai tou psclub.gr. Kai afou antimetopizw kai merika problhmatakia, eipa na mpw kai na dw... An kai ap'oti blepw tha ginw monimo melos....
MEMsound - Τετ 12 Δεκ 2007, 02:10:57
Θέμα δημοσίευσης:
του roadrunner... βλ την υπογραφη πιο πάνω...
gonakinen - Τετ 12 Δεκ 2007, 02:34:20
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΗ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΑΝΩ Tease
Road_Runner - Τετ 12 Δεκ 2007, 10:10:15
Θέμα δημοσίευσης:
Μονο τηλ??
(Αχ βρε Αρη στο ειχα πει και στην Κορινθο.....)

Ετοιμαζω και ολοσωμη φωτο στο καπω........ Laughing Laughing Laughing Laughing
Ghost Dog - Τετ 12 Δεκ 2007, 11:04:52
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Μονο τηλ??
(Αχ βρε Αρη στο ειχα πει και στην Κορινθο.....)

Ετοιμαζω και ολοσωμη φωτο στο καπω........ Laughing Laughing Laughing Laughing

Οι φωτο θα μπουνε στον ουρανο του αυτοκινητου, στο καπω θα βαλουμε κινητα τηλ, διευθυνσεις, Τ.Κ!! και παει λεγοντας..... Laughing Laughing
(Υπομονη....! Twisted evil )
panc4 - Κυρ 13 Ιαν 2008, 18:35:21
Θέμα δημοσίευσης:
απο γνωστο ''ξαδερφικο'' club...
pug306 - Πεμ 24 Ιαν 2008, 23:51:07
Θέμα δημοσίευσης:
Απο τον πατερα μου,ειναι οδηγος ραλλη(χωματινος)και μου το ειχε αναφερει σαν λεσχη.
Λευτέρης - Τετ 30 Ιαν 2008, 21:19:20
Θέμα δημοσίευσης:
Τι να πω;Να τον ρουφιανέψω;Να πω οτι τον λένε Salex εδώ μέσα;;;; Whistling
ΓιώργοςPUG106 - Τρι 19 Φεβ 2008, 11:39:03
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσω του Internet από σελίδα αναζήτησης
baraflas - Τρι 26 Φεβ 2008, 11:58:42
Θέμα δημοσίευσης:
ψάχνοντας στο ιντερνετ πριν ενα χρονο
απλα τωρα γραφτηκα Shocked Shocked
akism3 - Πεμ 27 Μάρ 2008, 15:44:49
Θέμα δημοσίευσης:
Το ειχα ακουστα πριν παρω pug... Wink
Sterg - Δευ 31 Μάρ 2008, 20:13:57
Θέμα δημοσίευσης:
Μου το συνέστησαν απο την Lion Hellas.
Road_Runner - Τρι 01 Απρ 2008, 11:59:40
Θέμα δημοσίευσης:
Shocked
gonakinen - Τρι 01 Απρ 2008, 14:09:57
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Shocked


Τι απορείς εσύ; Εχουμε γίνει πολύ υπολογίσιμοι πλέον Cool
Road_Runner - Πεμ 03 Απρ 2008, 11:25:33
Θέμα δημοσίευσης:
gonakinen έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Shocked


Τι απορείς εσύ; Εχουμε γίνει πολύ υπολογίσιμοι πλέον Cool


Τωρα θα ομολογκαριστουμε κιολας....
Narmel - Σαβ 19 Απρ 2008, 21:53:37
Θέμα δημοσίευσης:
Ψάχνοντας στο google και πατώντας τυχαία peugeotclub Razz
thanos75x - Τετ 28 Μάϊ 2008, 08:04:25
Θέμα δημοσίευσης:
Εψαχνα για προγραμμα για το RC και επεσα σe λακουβα ε συγγνωμη στο site ηθελα να πω... Laughing
smoki - Σαβ 07 Ιούν 2008, 00:53:02
Θέμα δημοσίευσης:
ακομη δεν το πηρα στην βελτιωση εχω το μυαλο μου...
μεσω search engine στο internet
strmkon - Παρ 18 Ιούλ 2008, 19:57:54
Θέμα δημοσίευσης:
Eψαχνα για πληροφοριες στο Ιnternet (Google) και ναμε κι εγω
Loukas - Σαβ 13 Σεπ 2008, 13:25:51
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω παιδια το ηξερα το forum οπως εχουνε ολα τα αυτοκινητα...
Κακως που δεν εκανα κινηση να εισελθω εδω και εναν χρονο για να μου ριχνετε φως στις μ***ες μου...
Παντως περα απο την πλακα ειναι ωραιο forum παρακολουθω συζητησεις σας εδω και αρκετο καιρο..ολες ενδιαφερουσες μεχρι που στο τελος αποφασισα να μπω Smile
liontaraki_207 - Πεμ 13 Νοέ 2008, 00:49:49
Θέμα δημοσίευσης:
Εμενα μου το συστησε η athena 206cc σε ενα αλλο φορουμ και ειχα ακουσει και απο καποιον γνωστο μου....το βασικο δεν ειναι απο που αλλα οτι σας βρηκα.... Laughing
Giannis307 - Πεμ 13 Νοέ 2008, 10:32:34
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραια αφου μπηκατε δεν θελετε να μας δειτε και απο κοντα να ξερετε με ποιους μιλατ και τσακωνοσαστε..?Ελατε την κυριακη ολοι...
thanos_gram - Παρ 14 Νοέ 2008, 18:55:48
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ PEUGEOT...
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΗΝ ΕΔΩ!! Laughing
MEMsound - Παρ 14 Νοέ 2008, 19:12:48
Θέμα δημοσίευσης:
... ε ναι...
ισως σου πεφτει λιγο μακρια αλλα αν αντεχεις... ελα την Κυριακή...
οκ ειναι λιγο περισσότερα τα χιλιόμετρα για σενα αλλά νομιζω οτι αξίζει Wink
kostas207rc - Κυρ 16 Νοέ 2008, 22:04:43
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα μεσημέρι σχολώντας βρισκω στον υαλοκαθαριστήρα ένα 2σέλιδο αν θυμάμαι καλά...Παρατήρησα ότι μου άρεσε αρκετά η δουλειά που είχε γίνει πάνω στο φυλλάδιο όσο και αν ακούγεται περίεργο.Μετά μπήκα στο site και σε λίγο καιρο να σου και το επίσημο μέλος Very happy
lambrosp - Τρι 18 Νοέ 2008, 21:41:27
Θέμα δημοσίευσης:
Ψάχνωντας για 206 club στο διαδύκτιο .Καιρό πρίν αλλά τώρα γράφτηκα . Very happy Πότε έχετε συναντήσεις παιδιά και πού???Πόσο είναι η συμδρομή??
ath7 - Τρι 18 Νοέ 2008, 22:51:11
Θέμα δημοσίευσης:
lambrosp έγραψε:
Πότε έχετε συναντήσεις παιδιά και πού???Πόσο είναι η συμδρομή??


Καλωςηρθες! Razz

Εδω συναντιωμαστε: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=6580

Και εδω τα περι συνδρομης: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Ελπιζουμε να σε δουμε συντομα! Wink
vama51 - Τρι 25 Νοέ 2008, 17:16:56
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα παιδιά και απο μένα.Λογω της αναμονής για να ερθει στην κατοχή μου ένα καινούργιο γκρι shark 207 RC, έψαξα λίγο στο διαδίκτυο και σας βρήκα.
ath7 - Τρι 25 Νοέ 2008, 17:57:48
Θέμα δημοσίευσης:
ath7 έγραψε:
Καλωςηρθες! Razz

Εδω συναντιωμαστε: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=6580

Και εδω τα περι συνδρομης: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Ελπιζουμε να σε δουμε συντομα! Wink


Με το καλο η παραλαβη! Wink
MEMsound - Τρι 25 Νοέ 2008, 18:18:30
Θέμα δημοσίευσης:
καλώς ηρθατε παίδες. Wink
alucard0104 - Τετ 03 Δεκ 2008, 01:14:35
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια χαρα παιδια και απο εμενα!Δεν ξερω αν κανονιζετε για βραδυνες συναντησεις μεσα στη βδομαδα πιστευω ειναι καλη φαση... Very happy
MEMsound - Τετ 03 Δεκ 2008, 02:54:02
Θέμα δημοσίευσης:
εχουμε Λέσχη... για να μην τριγυρναμε σαν ατσιγκανοι από δω κι από κει στην κεφετεριες...
κάθε Πέμπτη βραδυ εκει ειμαστε (Παυλου Μελά 10 και Σοφουλη - Ν. Φιλαδελφεια

καλώς ηρθες Wink
TezGTI - Κυρ 22 Φεβ 2009, 18:00:32
Θέμα δημοσίευσης:
A member of are english 207oc site mentioned that he found are site through this site.

Tez
perikm - Κυρ 08 Μάρ 2009, 23:05:33
Θέμα δημοσίευσης:
από την τρελή την κολλητοί μου Cool Joker
ae86 - Παρ 10 Απρ 2009, 14:29:09
Θέμα δημοσίευσης:
Από search engine ψάχνοντας πληροφορίες για το 307 μου.
PEUGEOT305 - Κυρ 12 Απρ 2009, 00:04:03
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητηρια παιδια δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοι αλλο σιτε αλλης μαρκας αυτοκινητου τοσο ενημερομενο Υπαρχουν ξεχωριστες ενοτητες για καθε τμημα του αυτκινητου κινητηρας μεταδοση αναρτηση και σε καθε ενοτητα υπαρχουν αλλεσ υποενοτητες με πληθος τεχνικων αναλυσεων.Νομιζω οτι η τεχνικη ενοτητα του σιτε ειναι το δυνατο του σημειο.Εχω επισκεφτει και σελιδες κλαμπ απο αλλες μαρκες και το μονο που λενε ειναι να γραφει ο καθενας τις εντυπωσεις του.Εδω υπαρχουν αναλυσεις και πληροφοριες που σε αφηνουν με το στομα ανοιχτο.Πιστευω οτι αυτο συμβαινει διοτι η εταιρεια ειναι ΓΑΛΛΙΚΗ και οι Γαλλοι εχουν βγαλει πρωτοποριακα αυτοκινητα ιδωσ σστο θεμα στησιμο αυτοκινητου ακι στο θεμα αναρτησεις.Γι αυτο οι δημιουργοι του καλμπ αυτου εειναι τοσο ψαγμενοι και μελετημενοι επειδη ειχαν μερικα πρωτοποριακα και φοβερα αυτοκινητα πχ 106
beros - Σαβ 18 Απρ 2009, 16:19:09
Θέμα δημοσίευσης:
εχω καποιους φιλους μεσα εδω και ηταν θεμα χρονο να γραφτω...
manousos22 - Σαβ 25 Απρ 2009, 15:49:46
Θέμα δημοσίευσης:
efxaristw google pou mou gnwrises to psclub! Smile
Giannis307 - Σαβ 25 Απρ 2009, 18:58:00
Θέμα δημοσίευσης:
beros έγραψε:
εχω καποιους φιλους μεσα εδω και ηταν θεμα χρονο να γραφτω...



Βρε καλως τονα....!!!!
Tommy_p2 - Πεμ 30 Απρ 2009, 07:12:57
Θέμα δημοσίευσης:
Eγω παλι το forum το εμαθα απο εναν πολυ καλο και παλιο μου φιλο και γνώστη πολλων θεματων, που ακουει στο ονομα soler!
Τhanks mate! Very happy
aparadectos - Δευ 25 Μάϊ 2009, 11:42:48
Θέμα δημοσίευσης: Πώς έμαθα για το club.
Εγώ βασικά με την πρόσφατη αγορά του Peugeot ενδιαφέρθηκα και έβαλα σκοπό να κρατήσω το αμάξι σε όσων το δυνατών καλήτερη κατάσταση γίνεται και φαντάστικα ότι θα υπάρχει κάποιο forum η club για τα Peugeot εφόσων όπως ξέρω υπάρχουν forums και για πολλές άλλες μάρκες και έτσι οδηγήθηκα εδώ.
nickSAXO - Τρι 14 Ιούλ 2009, 13:14:08
Θέμα δημοσίευσης:
εγω απο τον κολλητο μου giannisC2vts...!!
Sanctuary - Τρι 28 Ιούλ 2009, 16:54:05
Θέμα δημοσίευσης:
ψάχνοντας στο google βρίσκεις αυτό που ψάχνεις!!!
manos82 - Τρι 11 Αύγ 2009, 16:39:02
Θέμα δημοσίευσης:
Μια απο τα ιδια απο google !!
geo7777 - Τετ 09 Σεπ 2009, 16:38:54
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγω ανοικω στους πολλους παιδια..το βρηκα τυχαια στο ιντερνετ ενω εψαχνα βοηθεια για το προβλημα μου!
garrett156 - Τετ 09 Σεπ 2009, 19:31:28
Θέμα δημοσίευσης:
οπωτε εγω ειμαι καινοτομος μιας και το ηξερα κατι χρονια πριν που ειχε περιπτερο σε καποιο tuning show αλλα δεν θυμαμαι ποια χρονολογια και ειχα μαζεψει φυλλαδιο απο εσας!!!
arkas - Σαβ 09 Ιαν 2010, 02:30:47
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα και απο μενα
Το βρηκα απο Google .Ειμαι σε αντιστοιχο club(coltclub.gr)οποτε γνωριζω σχετικα απο club
H γυναικα μου εχει 1 206 1,4 8v και θελει δισκο πλατο ,και ηθελα να αντλησσω πληροφοριες καθως θελει λιγο μαζεμα το αυτοκινητακι
lipotaktis - Τετ 03 Φεβ 2010, 18:04:23
Θέμα δημοσίευσης:
kalispera guys eimai o thanos kai ema8a gia to groupaki apo to google.. Razz
mike swell - Σαβ 20 Μάρ 2010, 13:15:56
Θέμα δημοσίευσης:
απο τον p206Mike Razz
lefk - Σαβ 20 Μάρ 2010, 14:48:26
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας, απο google κι εγω, ψαχνοντας για μπλοκε......
Gentleman - Παρ 26 Μάρ 2010, 12:07:36
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα παιδιά από google και γω ψάχνοντας για πρόγραμμα βελτίωσης :D
Giwrgos207GT - Παρ 26 Μάρ 2010, 16:58:21
Θέμα δημοσίευσης:
το βρηκα τυχαια οταν ηταν να παρω αυτοκινητο εψαχνα σε περιοδικα,internet,αντιπροσωπειες μεχρι να καταληξω τι θα παρω διαβαζα και ενημερωνομουν για τα θετικα και αρνητικα του καθε αυτοκινητου που με ενδιεφερε.και τυχαια επεσα στο google στο forum για τα peugeot.απο εκει πηρα πληροφοριες.. Wink Wink Wink Wink Wink
abaleo - Παρ 26 Μάρ 2010, 17:02:52
Θέμα δημοσίευσης:
πλάκα πλάκα, στο google εμφανίζεται το φόρουμ μας πολύ συχνά,
έχω βαρεθεί να το βλέπω όταν ψάχνω για εξωτερικές γνώμες..!

ευτυχώς δεν χρειάζεται πολύ συχνά Very happy
sod - Παρ 26 Μάρ 2010, 17:09:05
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν ειναι τυχαιο..... Wink Wink Wink Wink
karaflas - Κυρ 28 Μάρ 2010, 02:20:50
Θέμα δημοσίευσης:
το εμαθα απο το google
belalis - Σαβ 10 Απρ 2010, 13:38:45
Θέμα δημοσίευσης:
τυχαίο ψάξιμο στο google για το 207 Razz
nikos xt550 - Δευ 12 Απρ 2010, 20:53:14
Θέμα δημοσίευσης: ...
βασικα το ειχα βρει τυχαια στο google...
αλλα το ειχα δει κ σε καποιο περιδικο πιο παλια...
moudakas - Παρ 23 Απρ 2010, 16:45:56
Θέμα δημοσίευσης:
απο μια διαφήμιση στο car ενώ κοίταγα διάφορα 207
GALLOS2010 - Σαβ 24 Απρ 2010, 10:54:07
Θέμα δημοσίευσης:
εγω πηρα ενα rallye και εψαχνα να βρω καποιον που να εχει ασχοληθει
ωστε να μπορω να ενημερωνομαι και να μαθαινω και ετσι επεσα πανω σε εσας κανετε τρομερη δουλεια παιδια keep walking......................
chipicao - Δευ 14 Ιούν 2010, 11:46:20
Θέμα δημοσίευσης:
Google όπως οι περισσότεροι..
reselie - Δευ 14 Ιούν 2010, 14:04:24
Θέμα δημοσίευσης:
Γκουγκλ και εγω οταν εψαχνα πληροφοριες για ενα 106 xs Very happy
nikos 206cc - Δευ 14 Ιούν 2010, 14:23:05
Θέμα δημοσίευσης:
Εμενα παλι με ειχε βρει ενας απο το κλαμπ πριν 2-3 χρονια στο δρομο...ανοιξαμε και στο φαναρι μου λεει παρε και μια καρτα να μαθεις για το κλαμπ..και κατα λαθος μεσω του google το βρηκα πριν κανα 6μηνο και μπηκα Cool
kostas21pgr - Σαβ 19 Ιούν 2010, 20:11:55
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ το βρήκα στο Ιντερνετ μόνος μου μιας και ψαχνόμουν γενικά για το αμάξι.
Βρήκα πολλά χρήσιμα πράγματα μέσα στο φόρουμ που με βοήθησαν.
206lover - Παρ 02 Ιούλ 2010, 14:38:51
Θέμα δημοσίευσης:
απο τον τρελό που πετούσε τις κάρτες...! όντως! Razz
sod - Παρ 02 Ιούλ 2010, 15:20:46
Θέμα δημοσίευσης:
206lover έγραψε:
απο τον τρελό που πετούσε τις κάρτες...! όντως! Razz

ΧΑΧΑΧΑΧ Αυτος ο τρελος ειμαι εγω..........σου χω δωσει????
Zisis1992 - Παρ 06 Αύγ 2010, 20:43:08
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω το ανακαλυψα απο αναζητηση στο google... Very happy
Lord Cypher SLK - Παρ 13 Αύγ 2010, 13:55:14
Θέμα δημοσίευσης:
Google... not...

Λεξάριθμος του PEUGEOT 34,46737 στο τετράγωνο 1188, το 206 = 2+0+6=8

Όλα μαζί? 11888. Τυχαίο? Δεν νομίζω
p206Mike - Δευ 16 Αύγ 2010, 20:56:15
Θέμα δημοσίευσης:
πού σαι εσυ ρε boy?

welcome,,, again,

Thumbs Up
kozakos - Δευ 22 Νοέ 2010, 12:58:19
Θέμα δημοσίευσης:
Εμαθα για το club ψάχνοντας στο google .
DoctorAbo - Πεμ 23 Δεκ 2010, 20:11:54
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάλι, τη μέρα που αγόρασα το δικό μου 406 είχα κάτι θεματάκια με το ρελαντί ! Έψαξα λοιπόν για να βρω απαντήσεις. Και τις βρήκα εδώ!
16V(ery)Quicksilver - Τρι 28 Δεκ 2010, 02:49:07
Θέμα δημοσίευσης:
Οπως οι πιο πολλοι ετσι κι εγω, ψαχνοντας ανταλλακτικα στο διαδικτυο... Smile
chuck - Δευ 10 Ιαν 2011, 20:45:12
Θέμα δημοσίευσης:
εμενα μου ειχανε μοιρασει καποτε φιλαδιο σε μια αναβαση πορταριας εκανα 2-3φορες προσπαθια να γραφτω αλλα κατι δεν εκανα σωστα σημερα που ειδα οτι δε με καλυπτει το forum που ημουν γραμενος ξανα εκανα εγγραφη και να μαι!!!
makisasve - Τρι 11 Ιαν 2011, 13:56:08
Θέμα δημοσίευσης:
απο τον φιλο μου τον octane!! που τον γνωρισα μεσω του salex... προγραμματιστηκαμε την ιδια μερα βλεπετε! Very happy
kprs - Πεμ 17 Φεβ 2011, 16:45:16
Θέμα δημοσίευσης:
απο το saxosportclub σας ανακαλυψα και εσας
Κώστας - Δευ 28 Μάρ 2011, 11:45:14
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω απο αυτοκόλητο το είδα, είχα απο παλιά λογαριασμό αλλά τον εχω χάσει.
italos_c4 - Δευ 28 Μάρ 2011, 23:17:25
Θέμα δημοσίευσης:
Από το gcc.
Rallye Turbo - Δευ 09 Μάϊ 2011, 08:54:40
Θέμα δημοσίευσης:
106sportsclub.gr


Razz
Along - Τετ 15 Ιούν 2011, 00:06:04
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς το Rallaki μου έμεινε από δυναμό και ξεκίνησα τις αναζητήσεις στο google για να δω τιμές για τον VALEO καθότι είμαι από επαρχία και το κοστός
ξεκινάει από 280 Ευρώ. Μέσα από το google μπήκα στο forum και μετά από διάβασμα που έριξα, κατατοπίστηκα πλήρως σχετικά με το δυναμό και τα προβλήματα που αντιμετώπίζει καθώς και πως επιδιορθώνονται.Επίσης ανακάλυψα και το κατάστημα του Γκαγκαστάθη το οποίo δεν είχα καταφέρει να εντοπίσω στο google και θα τον πάρω αύριο τηλέφωνο για να τον ρωτήσω.
sNicaKoS - Τετ 07 Σεπ 2011, 12:45:51
Θέμα δημοσίευσης:
τυχαια μπηκα στο google κ εψαχνα πραγματα γ το πεζο κ τσουπ! Cool
sam_206 - Τρι 20 Σεπ 2011, 23:17:35
Θέμα δημοσίευσης:
Το βρήκα τυχαία στο web ψάχνοντας για βελτίωση για το λιονταράκι μου Wink Wink Wink
DIMITRIS RALLY 207 - Παρ 07 Οκτ 2011, 18:53:38
Θέμα δημοσίευσης:
Τυχαια εψαχνα για club και σαs βρηκα Wink
aggeliki - Παρ 04 Νοέ 2011, 00:45:27
Θέμα δημοσίευσης:
από την ξαδέρφη μου που έχει γραφτεί εδώ(η οποία δεν έχει peugeot) της οποίας της το είχε πει ένα άλλο μέλος του κλάμπ που δεν θυμάμαι το όνομά του(θα ήθελα πολύ να τον καρφώσω αλλά δεν με βοηθά η μνήμη μου)
Road_Runner - Παρ 04 Νοέ 2011, 15:43:26
Θέμα δημοσίευσης:
ποια ειναι η ξαδερφη σου?
Sinanai - Παρ 04 Νοέ 2011, 15:46:20
Θέμα δημοσίευσης:
Η Τζένη Μπότση.
Road_Runner - Παρ 04 Νοέ 2011, 15:56:26
Θέμα δημοσίευσης:
η στα Αγγλικα, Jane Bods
loco - Παρ 04 Νοέ 2011, 16:57:16
Θέμα δημοσίευσης:
εγω απο το google!!εψαχνα πληροφοριες για τα peugeot,μιας κ ειμαι 4 μηνες τωρα με τον θορυβο(το πεζουλακι μου) Very happy
aggeliki - Σαβ 05 Νοέ 2011, 10:05:21
Θέμα δημοσίευσης:
'LILIAN' είναι η ξαδέρφη μου κ ο φίλος της είναι ο Βαγγέλης αλλά δεν θυμάμαι με τι όνομα είναι εδώ.
pezakias26 - Τρι 08 Νοέ 2011, 15:31:46
Θέμα δημοσίευσης: ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΕΣ... ΠΣ ΜΠΟΡΩ Ν ΒΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΤΟΥ CLUB?
mrtclub - Σαβ 14 Ιαν 2012, 01:55:19
Θέμα δημοσίευσης:
Άμα είσαι χρόνια χωμένος στα κόλπα των clubs κάθε εταιρίας μαθαίνεις. Η απόσταση για μένα μικρή αφού πάλι σε γαλλικό φόρουμ έγραφα αλλά για saxakia. Από δω και πέρα κάτοχος peugeot οπότε εδώ θα είμαστε...
kourlis - Σαβ 14 Ιαν 2012, 14:58:40
Θέμα δημοσίευσης:
Μπήκες στα βαθειά κατευθείαν Δημητράκη!!! Very happy
mrtclub - Σαβ 14 Ιαν 2012, 15:26:50
Θέμα δημοσίευσης:
Όντως φίλος...καλώς σας βρήκα και εδώ...
Jellos - Δευ 12 Μάρ 2012, 02:03:35
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα σε ολους,

Κατά τύχη σας βρήκα απο αναζήτηση στο google.Μπορεί να έχουν περάσει και 5 χρόνια απο τότε..(κάλλιο αργά παρά ποτέ).
Alex79 - Κυρ 15 Απρ 2012, 03:45:42
Θέμα δημοσίευσης:
καιρος ηταν τοσα χρονια στα PUG να μπω και εγω Very happy Very happy
Στέλιος - Τρι 21 Αύγ 2012, 15:48:15
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα παιδιά! Φανταστικό το site Thumbs Up το βρήκα τυχαία στο google.....! Ευτυχώς όμως γιατί θα μπορέσω να λύσω τα όποια προβλήματα έχω με το μωρό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/img]
TSOUK206 - Τρι 04 Σεπ 2012, 23:16:08
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ!!!!ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΑΙΤ! Smile Smile Smile Smile Smile
JarmenNick - Τρι 09 Οκτ 2012, 10:41:02
Θέμα δημοσίευσης:
Πριν αγοράσω το 207 ελιωσα στο web για να βρω τι παιζει με το αυτοκινητο γενικοτερα.Καθε τι που εψαχνα με εστελνε στο φορουμ...Και καπως ετσι ξεκίνησαν ολα... Very happy Very happy
panospatra - Τετ 10 Οκτ 2012, 14:48:33
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα παιδια!
χαιρομαι πολυ που πηρα την αποφαση να δραστηριοποιηθω και παλι μεσα σε ενα forum που ασχολειται με την αγαπη μου! Surprised
ημουν μελος παλιοτερα στο 106sportclub.gr, αλλα κατι που επρεπε επιτελους να τελειωσω την σχολη, κατι το φανταριλικι εχασα την επαφη μου!
χαιρομαι που βλεπω καποια ατομα απο τοτε που ασχολουνται ακομα!!!
Nikos 307cc - Τετ 14 Νοέ 2012, 12:43:59
Θέμα δημοσίευσης:
επειδη εδω και πολλα πολλα χρονια ειμαι απο τα πρωτα μελη του greek kia club(εχω κι ενα sportage εδω και μια 12ετια)και μετα ακολουθησαν πολλα 4 κινητα club δεν δυσκολευτικα ιδιαιτερα να βρω και το PSCLUB τωρα! Very happy Very happy
xristos_vw - Τετ 21 Νοέ 2012, 17:10:16
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα και απο εμένα, το site το βρήκα από το google και εγω και πιστεύω οτι θα με βοηθήσει να λύσω κάποιο προβληματάκια που έχω με το PUG μου!
ps207_fan - Τετ 30 Ιαν 2013, 11:17:13
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα και απο εδω το site το βρηκα απο το google καθως εψαχνα
διαφορα πραγματα για το 207 οπως διαφορες rallye/gt/rc κτλ..
htsopelas - Τρι 05 Μάρ 2013, 15:09:27
Θέμα δημοσίευσης:
κλασσικά από google http://www.psclub.gr/forum
jim8manos - Σαβ 06 Απρ 2013, 12:44:50
Θέμα δημοσίευσης: Re: Πως μάθατε για το club?
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ MOY AΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ή ΤΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ CLUB ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Apostolos-106 rallye - Κυρ 05 Μάϊ 2013, 03:36:20
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα σε ολους,

Κατά τύχη σας βρήκα απο αναζήτηση στο google. Παρεπιπτόντως πολύ χρήσιμο!!
joebar - Πεμ 29 Μάϊ 2014, 17:25:33
Θέμα δημοσίευσης:
πριν λιγο ειδα ενα 207 λευκο οπου ανεβαινε την κηφισιας στο υψος του υγεια και ειχε το αυτοκολλητο του φορουμ,απο εκει το εμαθα Wink
Kostaswannabe - Πεμ 29 Μάϊ 2014, 22:42:44
Θέμα δημοσίευσης:
Σωραιος!!! Καλως ηρθες!! Δηλωνω btw ενοχος!! Εγω ημανε Wink
Andreas_DS3 - Πεμ 25 Δεκ 2014, 23:15:31
Θέμα δημοσίευσης:
Παραδοξως σας εμαθα απο το greekcitroen club και θαυμαζω την αφοσιωση των διαχειριστων και εκτιμω τις απαντησεις των μελων!!
tony - Τρι 06 Ιαν 2015, 14:49:57
Θέμα δημοσίευσης:
τυχαια στο google εψαχνα αναρτηση για το πεζουλα και τσουπππ καλως τα παιδια.. συγχαρητηρια στους διαχειριστες (κ οχι μονο)
Blue Cub - Τρι 09 Φεβ 2016, 15:37:22
Θέμα δημοσίευσης:
Από Google ψάχνοντας για σχαρα αποσκευών και οδηγιες αφαιρεσης λεβιε ταχυτήτων (τον οποιο ακομα δεν εχω βγαλει).
Εμπαινα για κανα 2μηνο περιστασιακα σαν επισκεπτης πριν αποφασισω να γινω μελος και να συμμετεχω στις συζητήσεις.
Πιο πριν ειχα υπαρξει στο CorollaClub.gr στο οποιο ποτε δεν εκανα ουτε ένα ποστ και στο αγαπημενο DetroitCruisers.gr για χρονια μεχρι το κλεισιμο του (και μεταφορα του αποκλειστικα στο Facebook). Ελπιζω να μη συμβει το ιδιο και εδώ.
Αν υπαρχουν καρτες θα θελα να παρω να μοιραζω κι εγω. Eίμαι καλος scouter!
Takis307sw - Τετ 10 Φεβ 2016, 09:45:43
Θέμα δημοσίευσης:
εντελως τυχαια. ψαχνοντας πληροφοριες για το νεο μου αποκτημα(peugeot 307 sw 1.6 diesel). αν και ακομα δεν εχω κατανοησει πληρως τη γεωγραφια του φορουμ, παρ'ολα αυτα χρησιμες πληροφοριες εχω ηδη αντλησει απο τις εμπειριες αλλων μελων. πολυ χρησιμο
Γιάννηςf - Τετ 02 Μάρ 2016, 21:32:19
Θέμα δημοσίευσης:
Ψάχνοντας στο net πληροφορίες για το 308.
Blue Cub - Πεμ 03 Μάρ 2016, 18:54:20
Θέμα δημοσίευσης:
Εχω ηδη απαντησει, αλλα τωρα θα προσθεσω κατι: Πως ηρθα σε επαφη με το Peugeot; (Ισως να χρειαζοταν καινουριο τοπικ αλλα φανταστηκα πως ταιριαζει εδω)

Ψαχνοντας καινουριο αυτοκινητο, ειχαν περασει καποια απο το μυαλο μου, κυριως μοντελα που ηταν για την καuλα, αλλα δε θα ηταν ευχρηστα αν τα διαλεγα σε λιγα κυβικα λογω βαρους, αν ηταν διθεσια λογω χωρων, αν ηταν soft-top λογω ασφαλειας κλπ.
Ειχα σκεφτει τα Impreza, IS200, MX-5...εχοντας παραλληλα αποκλεισει την Ευρωπαικη αυτοκινητοβιομηχανια. Μεχρι που...το συναντησα!
Δε χρειαζοταν να κοιταξω μακρια. Το ειχε γειτονας. Το κοιταζα, το χαζευα, μου μπαιναν οι ιδεες. Ηταν hard-top, ηταν τετραθεσιο (ναι, ναι για τετραθεσιο το πηρα και σαν τετραθεσιο ενιωτε το χρησιμοποιω), ηταν μπλε...ΗΤΑΝ ΜΠΛΕ! (the goddamn pen is blue!). Αυτο ηταν. Ηθελα το ιδιο.
Οταν τον τελευταιο καιρο εψαχνα αγγελιες στο Car.gr τα κριτηρια μου ηταν συγκεκριμενα: Αυτοκινητο. Καμπριο. 4θεσιο. Μπλε. Πολυ αυστηρα κριτηρια Laughing αλλα αυτα ηταν (τα υπολοιπα θα παιζοντουσαν στις λεπτομεριες). Το ειχα δει αλλα δεν ειχα δωσει τη δεουσα σημασια μεχρι να το πετυχω μπροστα μου.

Αυτον τον ανθρωπο μια φορα τον εχω πετυχει να το οδηγει και ετσι ξερω οτι ειναι αντρας ο οδηγος, αλλα ποτε δεν εχουμε συναντηθει-μιλησει. Μπορει και να τον ευχαριστουσα για την εμπνευση. Αν βρεθω με καρτα του κλαμπ στα χερια μου σιγουρα θα του αφησω μια.


MEMsound - Παρ 04 Μάρ 2016, 11:01:36
Θέμα δημοσίευσης:
ερωτας οι μπλε Γαλλιδες Laughing Laughing
Blue Cub - Τετ 09 Μάρ 2016, 09:36:49
Θέμα δημοσίευσης:
Να εδώ δίπλα στα παιδιά με το δικό τους Peugeot Boxer!
Θα τους έλεγα για το κλαμπ αλλά το ξέχασα...μα που είναι οι τρόποι μου;
Laughing

Bill207 - Τετ 09 Μάρ 2016, 10:49:34
Θέμα δημοσίευσης:
Ξ
Ξ
Ξ
και οι μπάτσοι μακριά μας Exclamation
vassat - Δευ 06 Ιούν 2016, 00:25:07
Θέμα δημοσίευσης:
Στοχευμένη αναζήτησή για φόρουμ πεζώ στο γκογκοούλ...
/ Β
ISIDOROS - Τρι 07 Ιούν 2016, 08:26:30
Θέμα δημοσίευσης:
Ως πρωην κατοχος τριων διαφορετικων γαλλικων μεταχειρισμενων citroen(saxo1.1 του 1997 για 3 χρονια,xsara 1.4vtr του 2002 για 4 χρονια και c4 1.6vtrs του 2006 για 6 χρονια το πουλησα πριν 1 εβδομαδα) ειμαι ηδη μελος ακομη στο greekcitroenclub,εψαξα στο διαδυκτιο για φορουμ κλαμπ για peugeot και σας βρηκα ελπιζω να μην σας κουρασα,σημερα ειναι η μεγαλη ημερα παραλαμβανω το λιονταρι μου peugeot 308 1.6 diesel αυτοματο allure με 120 ιππους σε λευκο χρωμα.
Ghost Dog - Τρι 14 Ιούν 2016, 16:16:49
Θέμα δημοσίευσης:
ISIDOROS έγραψε:
Ως πρωην κατοχος τριων διαφορετικων γαλλικων μεταχειρισμενων citroen(saxo1.1 του 1997 για 3 χρονια,xsara 1.4vtr του 2002 για 4 χρονια και c4 1.6vtrs του 2006 για 6 χρονια το πουλησα πριν 1 εβδομαδα) ειμαι ηδη μελος ακομη στο greekcitroenclub,εψαξα στο διαδυκτιο για φορουμ κλαμπ για peugeot και σας βρηκα ελπιζω να μην σας κουρασα,σημερα ειναι η μεγαλη ημερα παραλαμβανω το λιονταρι μου peugeot 308 1.6 diesel αυτοματο allure με 120 ιππους σε λευκο χρωμα.

Καλη επιλογή, αντε με το καλο!! Very happy
chriskk - Τετ 05 Φεβ 2020, 17:50:00
Θέμα δημοσίευσης:
μου το σφύριξε ο φιλαράκος μου το φόρουμ ..........
GerasimosT - Κυρ 14 Ιούν 2020, 17:40:18
Θέμα δημοσίευσης:
Βασικά εγώ έψαχνα να βρω τι έκδοση είναι η Κριστι όπως την φωνάζω την Γαλλίδα. Όταν είδα κάτι για εκδρομές σε στροφιλίκια και μασαμπουκες δεν μπορούσα να το προσπεράσω... Laughing [/code]
MEMsound - Δευ 22 Ιούν 2020, 10:29:48
Θέμα δημοσίευσης:
Razz Very happy Razz Very happy
Marine Fuel Milos - Σαβ 05 Δεκ 2020, 07:28:43
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ χάζευα στο ίντερνετ και βρήκα το ste από αναζήτηση στο google
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr