PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - 6o Touring: Camping στις Ροβιές της Β. Εύβοιας

Sidobre - Δευ 12 Ιούλ 2004, 13:41:17
Θέμα δημοσίευσης: 6o Touring: Camping στις Ροβιές της Β. Εύβοιας
Το 206 Club - Hellas έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στο 6ο Touring που θα γίνει στo "Camping ΡΟΒΙΕΣ" που βρίσκεται στο χωριό Ροβιές στην Β. Εύβοια, την Παρασκευή 30, Σάββατο 31 Iουλίου και Κυριακή 1 Αυγούστου 2004.



Το χωριό Ροβιές είναι χτισμένο στο τόξο που σχηματίζουν τα πευκόφυτα βουνά Τελέθριο και Καβαλάρης, μέσα σε ένα τεράστιο ελαιώνα που ενώνει τους πρόποδες του βουνού με την θάλασσα. Είναι από τα ωραιότερα παραθαλάσσια χωριά της Εύβοιας με ατελείωτη, σε μήκος παραλία και καθαρά βαθυγάλανα νερά. Βρίσκεται πάνω στο νέο δρόμο Λίμνης - Αιδηψού, 95 χλμ., βορειοδυτικά της Χαλκίδας.



Τιμές ανά ημέρα

Άτομο : 5 ευρώ / ημέρα
Σκηνή : 7 ευρώ / ημέρα
Αυτοκίνητο : 3 ευρώ / ημέρα


[url=http://www.206club.gr/tools/feedback/camping-form1.html]
Πατήστε εδώ για να δηλώσετε συμμετοχή. [/url]









Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα πιθανόν να γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 30/7 (γύρω στις 19:00) και μία το Σάββατο 31/7.

Όποιοι συμμετέχοντες/ουσες από τη Θεσσαλονίκη/Βόρεια Ελλάδα θέλουν να μάθουν για ομαδικές αναχωρήσεις, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Ελατό. [url=http://www.206club.gr/forum/privmsg.php?mode=post&u=73]
Πατήστε εδώ για να του στείλετε Π.Μ.[/url]


Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνείτε με το τηλέφωνο του 206 Club - Hellas που είναι το 6972 846 556


Πρόγραμμα

Ελεύθερο......
Ronin - Δευ 12 Ιούλ 2004, 14:09:46
Θέμα δημοσίευσης:
...και επειδή δεν είμαστε όλοι μας μαθήμένοι απο camping,ας έχουμε υπ όψιν μας κάποια απο τα παρακάτω:

Πρόκειται, βέβαια, για έναν κατάλογο, που περιλαμβάνει τα απαραίτητα σε γενικές γραμμές. O καθένας μπορεί να τον εξειδικεύσει και να τον συμπληρώσει ανάλογα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες του.

Για διάφορες χρήσεις:
- Λάμπα υγραερίου ή θυέλλης
- Φακός και μπαταρίες
- Σουγιάς πολλαπλής χρήσης
- Kλωστές, βελόνες, ψαλίδι
- Σκαπανικό & σφυρί με άκρες από καουτσούκ
- Φαρμακείο με όλα τα απαραίτη
- Συσκευές για κουνούπια και άλλα έντομα

Για πιό άνετη διαμονή:
- Πτυσσόμενα τραπέζια και κρεββάτια, πτυσσόμενες καρέκλες και πολυθρόνες
- Yπνόσακκους
- Φουσκωτά στρώματα, κουβέρτες, σεντόνια μαξιλάρια
- Kρεμάστρες
- Πετσέτες

Για σίγουρη διατροφή:
- Kουζινάκι υγραερίου
- Φορητό ψυγείο
- Θερμός νερού & φαγητού
- Σκεύη κουζίνας και δοχεία νερού
- Mαχαιροπήρουνα, πιάτα & ποτήρια (πλαστικά ή αλουμινένια)
- Πλαστικά κουτιά για τη φύλαξη τροφίμων

Για σωστή καθαριότητα:
- Σακούλες για σκουπίδια
- Xημική τουαλέτα και το κατάλληλο υγρό

Για ηλεκτρικές ανέσεις:
- Mπαλαντέζα παροχής ρεύματος 50μ
- Φις με καλώδιο και λάμπα 220V

Πρώτες Bοήθειες για τα απρόοπτα

Tο κυριότερο εφόδιο, αν συμβεί κάτι, είναι να διατηρούμε τη ψυχραιμία μας και να αντιμετωπίζουμε λογικά το πρόβλημα.
Για τα άλλα εφόδια φροντίζουμε έγκαιρα, πρίν ξεκινήσουμε.
Tο φαρμακείο μας πρέπει να είναι εφοδιασμένο με:
- Γάζες, επιδέσμους, βαμβάκι, λευκοπλάστ
- Oξυζενέ, ιώδιο, μερκουροχρώμ, καθαρό οινόπνευμα, αντισηπτικό
- Aμμωνία, αλοιφή για τσιμπήματα, αντιοφικό ορό, αλοιφή για εγκαύματα
- Aιμοστατικούς επιδέσμους
- Σύριγγες μιας χρήσης
- Θερμόμετρο
- Παυσίπονα, αντιπυρετικά σε χάπια και σταγόνες, αντισταμινικά

Aπλοί κανόνες για καλή διαμονή

Oργανωμένος χώρος διαμονής και αναψυχής το κάμπινγκ, απαιτεί την εφαρμογή ενός κώδικα συμπεριφοράς, που δίνει τη δυνατότητα να ζουν για ένα διάστημα πολλοί άνθρωποι κοντά και να απολαμβάνουν τις διακοπές τους.
Mιλάμε για έναν άγραφο κώδικα, που βασίζεται στον αλληλοσεβασμό και την κατανόηση.
Oι πρώτοι δύο κανόνες είναι αυτονόητοι και περιτεύει να τους τονίσουμε ιδιαίτερα. Aφορούν την καθαριότητα και την προστασία των εγκαταστάσεων.
Διατηρούμε τους κοινόχρηστους χώρους καθαρούς και τοποθετούμε τα σκουπίδια στα ειδικά δοχεία και δεν προκαλούμε ζημιές στις εγκαταστάσεις του κάμπινγκ.
Tο ίδιο αυτονόητοι είναι και οι παρακάτω κανόνες, που αφορούν το σεβασμό του διπλανού μας:
- Δεν αναστατώνουμε τους διπλανούς μας, πολύ περισσότερο τις ώρες κοινής ησυχίας.
(Aπό 14.00 έως 17.00 και από 23.00 έως 08.00)
- Δεν αφήνουμε το ράδιο ή την τηλεόραση σε μεγάλη ένταση
- Δεν επιτρέπουμε στο σκύλο μας να ενοχλεί τους άλλους και έχουμε μαζί μας τα απαραίτητα πιστοποιητικά από τον κτηνίατρο
- Pακέτες, μπάλα και άλλα τέτοιου είδους παιχνίδια, παίζουμε σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους
- Σε περίπτωση που θέλουμε να ψήσουμε, ας ενημερώσουμε τη διεύθυνση του κάμπινγκ και ας έχουμε κοντά μας τον πυροσβεστήρα
- Aν έχουμε αντικείμενα αξίας, μπορούμε να τα παραδώσουμε με απόδειξη στη διεύθυνση του κάμπινγκ για να φυλαχτούν
- Aν αρρωστήσει κάποιος, θα πρέπει να το αναφέρουμε στη διεύθυνση, γιατί ίσως χρειαστεί να ληφθούν ορισμένα μέτρα
- Aν πρόκειται να έχουμε επισκέψεις, θα πρέπει επίσης να το κάνουμε γνωστό στη διεύθυνση.
- Προσέχουμε ιδιαίτερα το καλώδιο της παροχής ρεύματος, ώστε να μην υπάρχουν πιθανότητες για επικίνδυνες επαφές.
Eίναι ευνόητο ότι, όταν έρθει η ώρα για να φύγουμε από το κάμπινγκ, θα αφήσουμε το χώρο που μας φιλοξένησε, καθαρό, για να φιλοξενήσει αυτούς, που θα έρθουν μετά από εμάς.
Baphomet - Δευ 12 Ιούλ 2004, 14:22:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ,το μαγιώ μου,η σκηνή μου,το 206 μου,κιθαρα μου και η καλη μου διαθεση είμαστε μέσα...
Steve - Δευ 12 Ιούλ 2004, 18:46:10
Θέμα δημοσίευσης:
Άιντε να δούμε ... Cool

Αντηλιακό, πετσέτα, καρεκλάκι, τον Πέζουλα και ενα πορτ μπαγκάζ cd θα φέρω μόνο! Twisted evil Razz
PoLiThS - Τετ 14 Ιούλ 2004, 08:08:53
Θέμα δημοσίευσης:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!
teoman - Τετ 14 Ιούλ 2004, 08:31:22
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Τί να μας κάνουν οι ωτοασπίδες?Εδώ μιλάμε για ήχο δίμπουκης remus στις 7000 στροφές... Laughing
Baphomet - Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:10:56
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Τί να μας κάνουν οι ωτοασπίδες?Εδώ μιλάμε για ήχο δίμπουκης remus στις 7000 στροφές... Laughing


για το ροχαλητο του Νικόλα λες?? Laughing Laughing Laughing
shark_zak - Τετ 14 Ιούλ 2004, 18:40:34
Θέμα δημοσίευσης:
Judger έγραψε:
...και επειδή δεν είμαστε όλοι μας μαθήμένοι απο camping,ας έχουμε υπ όψιν μας κάποια απο τα παρακάτω:

Πρόκειται, βέβαια, για έναν κατάλογο, που περιλαμβάνει τα απαραίτητα σε γενικές γραμμές. O καθένας μπορεί να τον εξειδικεύσει και να τον συμπληρώσει ανάλογα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες του.

Για διάφορες χρήσεις:
- Λάμπα υγραερίου ή θυέλλης
- Φακός και μπαταρίες
- Σουγιάς πολλαπλής χρήσης
- Kλωστές, βελόνες, ψαλίδι
- Σκαπανικό & σφυρί με άκρες από καουτσούκ
- Φαρμακείο με όλα τα απαραίτη
- Συσκευές για κουνούπια και άλλα έντομα

Για πιό άνετη διαμονή:
- Πτυσσόμενα τραπέζια και κρεββάτια, πτυσσόμενες καρέκλες και πολυθρόνες
- Yπνόσακκους
- Φουσκωτά στρώματα, κουβέρτες, σεντόνια μαξιλάρια
- Kρεμάστρες
- Πετσέτες

Για σίγουρη διατροφή:
- Kουζινάκι υγραερίου
- Φορητό ψυγείο
- Θερμός νερού & φαγητού
- Σκεύη κουζίνας και δοχεία νερού
- Mαχαιροπήρουνα, πιάτα & ποτήρια (πλαστικά ή αλουμινένια)
- Πλαστικά κουτιά για τη φύλαξη τροφίμων

Για σωστή καθαριότητα:
- Σακούλες για σκουπίδια
- Xημική τουαλέτα και το κατάλληλο υγρό

Για ηλεκτρικές ανέσεις:
- Mπαλαντέζα παροχής ρεύματος 50μ
- Φις με καλώδιο και λάμπα 220V

Πρώτες Bοήθειες για τα απρόοπτα

Tο κυριότερο εφόδιο, αν συμβεί κάτι, είναι να διατηρούμε τη ψυχραιμία μας και να αντιμετωπίζουμε λογικά το πρόβλημα.
Για τα άλλα εφόδια φροντίζουμε έγκαιρα, πρίν ξεκινήσουμε.
Tο φαρμακείο μας πρέπει να είναι εφοδιασμένο με:
- Γάζες, επιδέσμους, βαμβάκι, λευκοπλάστ
- Oξυζενέ, ιώδιο, μερκουροχρώμ, καθαρό οινόπνευμα, αντισηπτικό
- Aμμωνία, αλοιφή για τσιμπήματα, αντιοφικό ορό, αλοιφή για εγκαύματα
- Aιμοστατικούς επιδέσμους
- Σύριγγες μιας χρήσης
- Θερμόμετρο
- Παυσίπονα, αντιπυρετικά σε χάπια και σταγόνες, αντισταμινικά

Aπλοί κανόνες για καλή διαμονή

Oργανωμένος χώρος διαμονής και αναψυχής το κάμπινγκ, απαιτεί την εφαρμογή ενός κώδικα συμπεριφοράς, που δίνει τη δυνατότητα να ζουν για ένα διάστημα πολλοί άνθρωποι κοντά και να απολαμβάνουν τις διακοπές τους.
Mιλάμε για έναν άγραφο κώδικα, που βασίζεται στον αλληλοσεβασμό και την κατανόηση.
Oι πρώτοι δύο κανόνες είναι αυτονόητοι και περιτεύει να τους τονίσουμε ιδιαίτερα. Aφορούν την καθαριότητα και την προστασία των εγκαταστάσεων.
Διατηρούμε τους κοινόχρηστους χώρους καθαρούς και τοποθετούμε τα σκουπίδια στα ειδικά δοχεία και δεν προκαλούμε ζημιές στις εγκαταστάσεις του κάμπινγκ.
Tο ίδιο αυτονόητοι είναι και οι παρακάτω κανόνες, που αφορούν το σεβασμό του διπλανού μας:
- Δεν αναστατώνουμε τους διπλανούς μας, πολύ περισσότερο τις ώρες κοινής ησυχίας.
(Aπό 14.00 έως 17.00 και από 23.00 έως 08.00)
- Δεν αφήνουμε το ράδιο ή την τηλεόραση σε μεγάλη ένταση
- Δεν επιτρέπουμε στο σκύλο μας να ενοχλεί τους άλλους και έχουμε μαζί μας τα απαραίτητα πιστοποιητικά από τον κτηνίατρο
- Pακέτες, μπάλα και άλλα τέτοιου είδους παιχνίδια, παίζουμε σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους
- Σε περίπτωση που θέλουμε να ψήσουμε, ας ενημερώσουμε τη διεύθυνση του κάμπινγκ και ας έχουμε κοντά μας τον πυροσβεστήρα
- Aν έχουμε αντικείμενα αξίας, μπορούμε να τα παραδώσουμε με απόδειξη στη διεύθυνση του κάμπινγκ για να φυλαχτούν
- Aν αρρωστήσει κάποιος, θα πρέπει να το αναφέρουμε στη διεύθυνση, γιατί ίσως χρειαστεί να ληφθούν ορισμένα μέτρα
- Aν πρόκειται να έχουμε επισκέψεις, θα πρέπει επίσης να το κάνουμε γνωστό στη διεύθυνση.
- Προσέχουμε ιδιαίτερα το καλώδιο της παροχής ρεύματος, ώστε να μην υπάρχουν πιθανότητες για επικίνδυνες επαφές.
Eίναι ευνόητο ότι, όταν έρθει η ώρα για να φύγουμε από το κάμπινγκ, θα αφήσουμε το χώρο που μας φιλοξένησε, καθαρό, για να φιλοξενήσει αυτούς, που θα έρθουν μετά από εμάς.


ησουν προσκοπος...... Idea Question
MAG206cc1.6 - Παρ 16 Ιούλ 2004, 14:01:26
Θέμα δημοσίευσης: ερχομαι
θα ερθω κι εγω παιδια. αλλα δεν εχω αντισκηνο. αν εχει καποιοσ να προτεινει κατι ασ το πει ελευθερα. [εξερουντε οι ομοφυλοφιλοι με αγριεσ διαθεσειες} .
crusader - Παρ 16 Ιούλ 2004, 15:22:19
Θέμα δημοσίευσης: Re: ερχομαι
MAG206cc1.6 έγραψε:
θα ερθω κι εγω παιδια. αλλα δεν εχω αντισκηνο. αν εχει καποιοσ να προτεινει κατι ασ το πει ελευθερα. [εξερουντε οι ομοφυλοφιλοι με αγριεσ διαθεσειες} .


Βρε καλως τον Λευτέρη!!!
Είδες εκδρομούλα και εμφανίστηκες; Μαύρα μάτια κάναμε...
teoman - Παρ 16 Ιούλ 2004, 15:24:10
Θέμα δημοσίευσης: Re: ερχομαι
crusader έγραψε:
Βρε καλως τον Λευτέρη!!!
Είδες εκδρομούλα και εμφανίστηκες; Μαύρα μάτια κάναμε...


Από ξενύχτι ή από καμιά μπουνιά? Laughing
crusader - Παρ 16 Ιούλ 2004, 15:38:03
Θέμα δημοσίευσης: Re: ερχομαι
teoman έγραψε:
crusader έγραψε:
Βρε καλως τον Λευτέρη!!!
Είδες εκδρομούλα και εμφανίστηκες; Μαύρα μάτια κάναμε...


Από ξενύχτι ή από καμιά μπουνιά? Laughing


Από τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια φυσικά... Wink

Σιγά μην ήταν από μπουνιά. Ποιός θέλει να τσαλακώσει το χέρι του επάνω μου; Laughing Laughing Laughing
Qman - Παρ 16 Ιούλ 2004, 16:59:28
Θέμα δημοσίευσης: άδεια???
Δυστυχώς σαν νεοπροσληφθείς δεν δικαιούμαι ούτε μια ώρα άδεια...
αλλά θα έρθω μάλλον Σάββατο μεσημέρι μέχρι Κυριακή πρωί,να σας γνωρίσω και το μωρό μου!!!!Το καμάρι μου...τα πάντα για μένα σ'αυτή τη ζωη!!!Πως τα λέω...το Πεζάκι μου εννοώ..
Αντε παίδες θα τα πούμε κι απο κοντά!!!!!!!!!!!!!!
Φυλάξτε και κανα γκομενάκι για μένα!!!!!Δίμετρη ξανθιά γαλανομάτα κλπ..
ΕΦΤΑΣΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
MAG206cc1.6 - Παρ 16 Ιούλ 2004, 17:55:34
Θέμα δημοσίευσης: OEOE
ΑΝΤΕ ΚΙ ΟΠΟΙΟς ΒΑΛΕΙ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΙΣΗ ΜΙΣΗ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΤΙς 17ΑΡΕς ΜΟΥ. ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟ.ΜΠΑΓΚΑΛΟΟΘΖ ΔΕΝ ΕΧΕΙ? ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΟΧΗς ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ, ΒΑΡΙΑ Η ΤΟΥΤςΑ ΤΟΥ ΤΣΟΛΙΑ.
Steve - Παρ 16 Ιούλ 2004, 18:46:35
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Εσύ θα έρθεις στο Touring ρε ταβερνιάρη? Αν ναι, πες να ξέρω γιατί ίσως να κατέβουμε μαζί! Wink
ΝΙΚΟΣ - Παρ 16 Ιούλ 2004, 20:42:40
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Εσύ θα έρθεις στο Touring ρε ταβερνιάρη? Αν ναι, πες να ξέρω γιατί ίσως να κατέβουμε μαζί! Wink


Αφου περασω να σε παρω εγω Σταυρακι Wink Very happy Τωρα βεβαια δν ξερουμε με τι να κατεβουμε.Να ρθουμε με την Κλιο ή με το 7αρι το ''κακο'' Question Ο Ουρδας το εκανε χωματινο το 106 και βλεπω να το τρωει το συνεργειο γιατι θα τα ξυλωσει ολα.Ουτε ποδια δεν εχει το φουκαριαρικο...Παει το καρτερ σε λιγο καιρο Confused
mick206 - Σαβ 17 Ιούλ 2004, 00:08:24
Θέμα δημοσίευσης: Re: άδεια???
Qman έγραψε:
Δυστυχώς σαν νεοπροσληφθείς δεν δικαιούμαι ούτε μια ώρα άδεια...
αλλά θα έρθω μάλλον Σάββατο μεσημέρι μέχρι Κυριακή πρωί,να σας γνωρίσω και το μωρό μου!!!!Το καμάρι μου...τα πάντα για μένα σ'αυτή τη ζωη!!!Πως τα λέω...το Πεζάκι μου εννοώ..
Αντε παίδες θα τα πούμε κι απο κοντά!!!!!!!!!!!!!!
Φυλάξτε και κανα γκομενάκι για μένα!!!!!Δίμετρη ξανθιά γαλανομάτα κλπ..
ΕΦΤΑΣΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Έλα έλα!! Δεν θέλω να ακούω τέτοια!! Rolling eyes Εσύ τουλάχιστον μένεις και Χαλκίδα! Smile Εγώ πέρσι την έκανα από Αθήνα Wink

Από ότι βλέπω από το χάρτη θα ξαναπεράσουμε από τον Αγ.Γιάννη το Ρώσο;;;;; Very happy Very happy Very happy Very happy
shark_zak - Σαβ 17 Ιούλ 2004, 01:08:46
Θέμα δημοσίευσης: Re: άδεια???
mick206 έγραψε:
Από ότι βλέπω από το χάρτη θα ξαναπεράσουμε από τον Αγ.Γιάννη το Ρώσο;;;;; Very happy Very happy Very happy Very happy


ναι... βοηθεια μας..... Arrow Wink
Steve - Κυρ 18 Ιούλ 2004, 18:10:43
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Steve έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Εσύ θα έρθεις στο Touring ρε ταβερνιάρη? Αν ναι, πες να ξέρω γιατί ίσως να κατέβουμε μαζί! Wink


Αφου περασω να σε παρω εγω Σταυρακι Wink Very happy Τωρα βεβαια δν ξερουμε με τι να κατεβουμε.Να ρθουμε με την Κλιο ή με το 7αρι το ''κακο'' Question Ο Ουρδας το εκανε χωματινο το 106 και βλεπω να το τρωει το συνεργειο γιατι θα τα ξυλωσει ολα.Ουτε ποδια δεν εχει το φουκαριαρικο...Παει το καρτερ σε λιγο καιρο Confused


ΟοΟοΟοΟ!!! Θα κατέβεις ρε συ τελικά?!!?! Very happy Very happy Very happy

Θα πάμε να τις Μ*****ΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

ΜΑΜΙΑΔΕΣ Racing Team (ΜRT Razz ) εν δράσει!!! Πές μου με πμ τί εξοπλισμό να πάρω!! Wink
mick206 - Τετ 21 Ιούλ 2004, 19:15:08
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:

Θα πάμε να τις Μ*****ΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

ΜΑΜΙΑΔΕΣ Racing Team (ΜRT Razz ) εν δράσει!!! Πές μου με πμ τί εξοπλισμό να πάρω!! Wink

Ωωωωωωωωχ κατάλαβα... Μαζί με τον ούρδα θα είσαι;; Rolling eyes
Εσείς θα πάτε κι αυτές με το που σας δουν θα φύγουνε ρεεεεεεεεεεεεεεε Laughing Laughing Laughing Θα μυριστούν την @γ.μ!α σας... Laughing Laughing
Εξοπλισμός στάνταρ είναι σφυρί,καλέμι και μπατανόβουρτσες για το πουρί που έχετε να αντιμετωπίσετε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Betadin και χλωρίνη επίσης... Laughing
Steve - Πεμ 22 Ιούλ 2004, 03:11:23
Θέμα δημοσίευσης:
Μήπως κύριε mod που έσβησες το post μου έπρεπε να σβήσεις και το από επάνω που το προκάλεσε? μήπως?
SnakeMJK - Πεμ 22 Ιούλ 2004, 13:21:09
Θέμα δημοσίευσης:
Μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε συμμετοχή;
Sidobre - Πεμ 22 Ιούλ 2004, 13:23:57
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε συμμετοχή;


Το σηντομότερο, το καλύτερο για να μπορέσουμε να οργανώσουμε καλύτερα το Τouring. Ηδη έχουμε κλείσει τον χώρο αλλά θέλουμε να ξέρουμε ότι αρκεί μην έχουμε απρόοπτα.
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) - Πεμ 22 Ιούλ 2004, 19:34:40
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω που μαλλον θα περασω μια βολτα να σας δω γιατι δεν θα μπορεσω να μεινω πρεπει να δηλωσω κατι; Να κανω μια ερωτηση: θα πατε απο χαλκιδα η θα περασετε απο αρκιτσα; Αμα ειναι να πατε απο αρκιτσα μηπως ερθω κι εγω ανεβενοντας απο Καλαματα!
Steve - Παρ 23 Ιούλ 2004, 00:44:49
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ δηλώνω ότι θα έρθω επίσημα πλέον Cool

Α! και κάτι άλλο: Για εμάς τους βόρειους, υπάρχουνε 2 λύσεις.

1) Να κατέβουμε μέχρι Γλύφα και να περάσουμε απέναντι με καράβι.

2) Να κάνουμε τον κύκλο από την Εθνική Οδό.

Στην 2η περίπτωση, η βενζίνη είναι €10 πήγαινε και €10 έλα, €20 σύνολο. Τα εισιτήρια για το καράβι όμως πόσο θα είναι? Ελπίζω €5... γιατί για παραπάνω, θα τα δώσω σε βενζίνη καλύτερα να ευχαριστηθώ και διαδρομή Cool
kanelj - Δευ 26 Ιούλ 2004, 00:33:22
Θέμα δημοσίευσης:
ευτυχως θα ερθω και εγω τελικα.....
καμια σκηνουλα υπαρχει και για μενα ή θα μεινω μονος Question Rolling eyes Embarassed
Steve - Δευ 26 Ιούλ 2004, 00:39:05
Θέμα δημοσίευσης:
Γιάννη, σε σύντομη έρευνα που έκανα, μια σκηνή 2 ατόμων κοστίζει €20-€30. Άντε όμως, πες ότι την παίρνεις την σκηνή. Μετά πότε θα την ξαναχρησιμοποιήσεις? Rolling eyes

Αν δε λυπάσαι τα λεφτά, δώστα! Wink
crusader - Δευ 26 Ιούλ 2004, 09:39:11
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάλι θα σου πρότεινα Γιάννη αν είναι να αγοράσεις σκηνή, να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις μια 3-4 ατόμων.
Μπορεί στο μέλλον να χρειαστεί να φιλοξενήσεις εσύ κάποιον ή ακόμη και αν τη χρησιμοποιείς για 2 άτομα θα είστε πολύ πιο άνετα και όχι σαν σαρδέλες... Wink
mick206 - Δευ 26 Ιούλ 2004, 09:58:38
Θέμα δημοσίευσης:
Γιάννη μου το μαντήλι σου... Laughing
Εγώ με τη σειρά μου θα σου πρότεινα να πάρεις ένα τροχόσπιτο έτσι ώστε μαζί με τη φιλοξενία να κάνεις και parties... Laughing Laughing Laughing
Daloup-man - Δευ 26 Ιούλ 2004, 11:00:59
Θέμα δημοσίευσης:
Γιαννάκιιιιι . . . δεν παίρνεις ένα λυόμενο να φιλοξενήσεις όλο το club Confused Shocked Cool Very happy Wink
SnakeMJK - Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:18:15
Θέμα δημοσίευσης:
Επιτέλους βρήκα κι εγώ παρέα για να έρθω! Δεν ξέρω γιατί αλλά όλοι οι φίλοι μου ήταν αρνητικοί στην ιδέα του καμπινγκ. Εκτός από τον κολλητό μου Razz

Αύριο πάω για σκηνές κλπ

Οι περισσότεροι θα πάνε παρασκευή ή σάββατο; Απλά σκέφτομαι αν θα καταφέρω να στήσω (για 1η φορά) την σκηνή μου βραδιάτικα Shocked

Ο δρόμος προς Ροβιές πως είναι; Έχει κανα στροφιλίκι ή τζάμπα χαιρόμαστε; Twisted evil
Ronin - Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:27:56
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Επιτέλους βρήκα κι εγώ παρέα για να έρθω! Δεν ξέρω γιατί αλλά όλοι οι φίλοι μου ήταν αρνητικοί στην ιδέα του καμπινγκ. Εκτός από τον κολλητό μου Razz

Αύριο πάω για σκηνές κλπ

Οι περισσότεροι θα πάνε παρασκευή ή σάββατο; Απλά σκέφτομαι αν θα καταφέρω να στήσω (για 1η φορά) την σκηνή μου βραδιάτικα Shocked

Ο δρόμος προς Ροβιές πως είναι; Έχει κανα στροφιλίκι ή τζάμπα χαιρόμαστε; Twisted evil


Ζήση,μην σε απασχολεί το περασμένο της ώρας.Μια χαρά θα στηθεί η σκηνή σου.Δεν θα την στήσεις και μόνος σου,θα υπάρχει βοήθεια απο όλους.

Στροφές έχει,μην μου στεναχωριέσαι... Wink Wink


P.S. Α και Ζήση,μην μπερδευτείς..ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΡΟΒΙΕΣ..ΑΥΤΗ,ΣΤΙΣ 30/7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... Laughing Laughing Laughing Wink Wink
Steve - Δευ 26 Ιούλ 2004, 14:19:22
Θέμα δημοσίευσης:
Ζήση, φέτος είναι το Touring όχι του χρόνου Razz

Μην ξαναγίνει όπως στα kart Razz
MAG206cc1.6 - Δευ 26 Ιούλ 2004, 16:06:02
Θέμα δημοσίευσης: οεοε
τελικα προεδρε δε θα ερθω. κλειρωθηκα με την εργατικη εστια για ροδο στις 31 και θα παω να δω το φιλαρακι τον λουσιφερ .
SnakeMJK - Δευ 26 Ιούλ 2004, 17:45:23
Θέμα δημοσίευσης:
Το χω βάλει υπενθύμιση στο κινητό, έχω γεμίσει post-it το σπίτι. Αποκλείεται να το ξεχάσω!

Εν τω μεταξύ, είναι η δεύτερη φορά που κάνω λάθος σε event του 206Club. Πέρσι τον Αύγουστο όταν ήταν να γίνει το beach party στην παραλία της Βάρκιζας... Ε εγώ είχα πάει ακριβώς μία εβδομάδα νωρίτερα!

Δεν ξέρω τι φταίει... Οι πολλές τεκίλες; Για πες και εσύ ρε τεκιλα-μαν, έχεις παρόμοια προβλήματα μνήμης; Razz Razz Razz

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1897&postdays=0&postorder=asc&highlight=beach&start=20
mick206 - Τρι 27 Ιούλ 2004, 16:04:03
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:

Δεν ξέρω τι φταίει... Οι πολλές τεκίλες; Για πες και εσύ ρε τεκιλα-μαν, έχεις παρόμοια προβλήματα μνήμης; Razz Razz Razz

Τι να σου πω ρε Ζήση... Rolling eyes
Έχω μερικά προβληματάκια αλλά είναι γενικότερο το πρόβλημα και όχι μόνο μνήμης... Laughing Laughing Laughing Laughing
Όπως λέει και ο Τσάκωνας...
Κλασσική περίπτωση βλάβης! Laughing
ΘΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! Απαράααααααδεκτοοοοοοοοοοοοοος!!! Laughing
kanelj - Τετ 28 Ιούλ 2004, 06:37:15
Θέμα δημοσίευσης:
εγω παλι μηπως θα μπορουσα να σας ζητησω μια χαρη αγαπητοι συνκλαμπητες μου Question Question Question
εμμμμμ....χμ.....να ελεγα....ξερετε.....γκουχ γκουχ....επειδη θα ειμαστε ολοι εκει μαζεμενοι και θα εχουμε αρκετο ελευθερο χρονο....εεεεεε.....χμμμμ.....ελεγα αν μπορειτε και θελετε να κανουμε πραξη το τοπικ "Αφαίρεση προφυλακτήρα από Peugeot 206" Exclamation Exclamation Exclamation Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Cool Cool Cool Cool

μου εχει ξεκολλησει η σιτα ρε παιδια για τριτη φορα και θελω να την φτιαξω......μπορειτε Question Question Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

αντε ριχτε ντοματες..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Steve - Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:30:34
Θέμα δημοσίευσης:
Για αφαίρεση προφυλακτήρα δεν νομίζω να είναι τίποτα δύσκολο! Απλά θα πρέπει να τρέξω να βρώ τα torx κατσαβίδια που χρειάζονται, και να τα φέρω μαζί! Και να ζητήσω και την βοήθεια κάποιου παρόντα εκεί που κατέχει το θέμα "αφαίρεση προφυλακτήρα" Razz
kanelj - Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:33:07
Θέμα δημοσίευσης:
οριστε παιδι μαλαμα Exclamation
κανενας αλλος εθελοντης Question Sad
σωστε μεεεε....

ΥΓ:με τι πρεπει να την κολλησω γιατι απ'οτι βλεπω δεν κανει η σιλικονη!
Steve - Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:35:34
Θέμα δημοσίευσης:
Θερμόκολλα rulz Cool

Σου βρίσκω και πιστόλι και θερμόκολλα, αλλά θα πρέπει να μου βρεις πρίζα 220V ! Rolling eyes Twisted evil

Προς αρμόδιους: Ρε σεις, γιατί τόση αδράνεια με το touring? Ούτε τί ώρα θα γίνουν οι ομαδικές αναχωρήσεις έχει ανακοινωθεί, ούτε έστω τί ώρα θα βρεθούμε στις Ροβιές ο καθένας μόνος του αν ξεκινήσει! Sad Δώστε μας ένα νέο, κάτι ντε! Confused
SnakeMJK - Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:19:30
Θέμα δημοσίευσης:
Χμμμμ!!! Θέλω κι εγώ να αλλάξω σίτα, γιατί αυτή που έχω μου έχει κοπεί στο σημείο που είναι ο κρίκος. Λες; Very happy

Ρε παιδιά, επειδή ψάχνομαι για το καμπινγκ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, για πείτε πάνω κάτω τι θα φέρετε μαζί σας. Περισσότερο έχω απορίες στο θέμα του ύπνου. Να φέρω sleeping-bag ή θα σκάσω; Πως/που/γιατι ( Laughing ) θα κοιμόμαστε; Εγώ σκέφτομαι να μπει στρώμα σαν πάτωμα σκηνής και να την αράζουμε απο πάνω με κανα σεντονάκι.... ή όχι;
kanelj - Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:23:12
Θέμα δημοσίευσης:
εεεε,ολα και ολα Exclamation
εσυ σιτα στο επομενο Touring Exclamation
ετσι κι αλλιως και στο προηγουμενο touring τα καλα αυτα παιδακια μου εφτιαξαν τα φωτα μου,στον προφυλακτηρα θα κολλησουμε Question Question

παντως εγω ενα sleeping bag θα παρω και αντε κανενα λεπτο στρωματακι για να μην κοιμαμαι στις πετρες!
Sidobre - Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:28:15
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Προς αρμόδιους: Ρε σεις, γιατί τόση αδράνεια με το touring?


Μήπως θέλεις να το οργανώσεις εσύ;


Steve έγραψε:
Ούτε τί ώρα θα γίνουν οι ομαδικές αναχωρήσεις έχει ανακοινωθεί,



Sidobre από την πρώτη μέρα έγραψε:

Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα πιθανόν να γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 30/7 (γύρω στις 19:00) και μία το Σάββατο 31/7.

Όποιοι συμμετέχοντες/ουσες από τη Θεσσαλονίκη/Βόρεια Ελλάδα θέλουν να μάθουν για ομαδικές αναχωρήσεις, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Ελατό. [url=http://www.206club.gr/forum/privmsg.php?mode=post&u=73]
Πατήστε εδώ για να του στείλετε Π.Μ.[/url]



Επίσης σήμερα είναι Τετάρτη. Οι συμμετέχοντες τουλάχιστον από Αθήνα, θα ενημερωθούν με ΠΜ και e-mail ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!

Steve έγραψε:
ούτε έστω τί ώρα θα βρεθούμε στις Ροβιές ο καθένας μόνος του αν ξεκινήσει! Sad Δώστε μας ένα νέο, κάτι ντε! Confused


Οτι ώρα θέλεις αρκεί να ενημερώσεις τους υπεύθυνους του Camping ότι είσαι από το 206 Club.
Steve - Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:32:42
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
Προς αρμόδιους: Ρε σεις, γιατί τόση αδράνεια με το touring?


Μήπως θέλεις να το οργανώσεις εσύ;


Πολύ θα ήθελα έστω και να συμμετέχω στην οργάνωση του touring, όπως σου έχω πεί και προσωπικά (επίσης σου έχω πει αν μπορώ να βοηθήσω σε οτιδήποτε, όταν έψαχνες άτομα μέσω ενός topic για γενική βοήθεια... Rolling eyes )

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
Ούτε τί ώρα θα γίνουν οι ομαδικές αναχωρήσεις έχει ανακοινωθεί,



Sidobre από την πρώτη μέρα έγραψε:

Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα πιθανόν να γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 30/7 (γύρω στις 19:00) και μία το Σάββατο 31/7.

Όποιοι συμμετέχοντες/ουσες από τη Θεσσαλονίκη/Βόρεια Ελλάδα θέλουν να μάθουν για ομαδικές αναχωρήσεις, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Ελατό. [url=http://www.206club.gr/forum/privmsg.php?mode=post&u=73]
Πατήστε εδώ για να του στείλετε Π.Μ.[/url]



Επίσης σήμερα είναι Τετάρτη. Οι συμμετέχοντες τουλάχιστον από Αθήνα, θα ενημερωθούν με ΠΜ και e-mail ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!


Αυτό το όπως πάντα, πως να το ξέρω την στιγμή που δεν έχω παρευρεθεί σε άλλο touring? Επίσης, για τους συμμετέχοντες από τα βόρεια, μάλλον θα κλαίμε τη μοίρα μας για ομαδική αναχώρηση! Ο Ελατόστ μάλλον είναι χωμένος μέχρι το κεφάλι στην δουλειά... Sad

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
ούτε έστω τί ώρα θα βρεθούμε στις Ροβιές ο καθένας μόνος του αν ξεκινήσει! Sad Δώστε μας ένα νέο, κάτι ντε! Confused


Οτι ώρα θέλεις αρκεί να ενημερώσεις τους υπεύθυνους του Camping ότι είσαι από το 206 Club.


Αυτό τώρα το μαθαίνουμε... ίσως αν Sidobre από την πρώτη μέρα έγραΦε αυτό, τότε να μην είχε γίνει τόσος σαματάς τώρα! Wink
Sidobre - Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:42:37
Θέμα δημοσίευσης:
Steve ως γνήσιο πνεύμα αντιλογίας και αντίρρησης έγραψε:
μπλα μπλα μλπα


Εχεις να φας πατητές που θα πάνε σύννεφο!

Μήπως να βάλω και φατσούλες;







glf - Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:54:13
Θέμα δημοσίευσης:
βάλτε επισήμως μια διπλή σκηνή απο Κοζάνη. Απλά δε ξέρω ουτε με τι αμάξι θα κατέβω ούτε με ποιον (στα σίγουρα). Παπιστας είναι δυστυχώς η πρώτη επιλογή....
kanelj - Τετ 28 Ιούλ 2004, 15:36:38
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Εγώ δηλώνω ότι θα έρθω επίσημα πλέον Cool

Α! και κάτι άλλο: Για εμάς τους βόρειους, υπάρχουνε 2 λύσεις.

1) Να κατέβουμε μέχρι Γλύφα και να περάσουμε απέναντι με καράβι.

Τα εισιτήρια για το καράβι όμως πόσο θα είναι? Ελπίζω €5... γιατί για παραπάνω, θα τα δώσω σε βενζίνη καλύτερα να ευχαριστηθώ και διαδρομή Cool


Πληροφοριακα τα εισητηρια για το καραβι απο Γλυφα ειναι 9,20ευρω με αυτοκινητο! (εχω απευθειας συνδεση με γλυφα right now Exclamation Exclamation Exclamation )
Steve - Τετ 28 Ιούλ 2004, 22:02:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ο έχω την τάση να την λέω σε όλους και ιδιαίτερα στον Steve έγραψε:
Εχεις να φας πατητές που θα πάνε σύννεφο!

Μήπως να βάλω και φατσούλες;








TΣ. Ε. Α. Cool

Μάλλον από Γλύφα θα κατέβουμε τελικά. Αληθεύει ότι έχει κάθε 2 ώρες πλοίο? Rolling eyes
Sidobre - Τετ 28 Ιούλ 2004, 22:11:43
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:

TΣ. Ε. Α. Cool



Μωρέ θα στο κάνω τσιμπιτό και θα στο δέσω κόμπο! Βγάζεις και γλώσσα!

Αμα δεν σου κάνω την φάτσα έτσι : Eek :uhoh: Roll eyes Weird look

Να μην με λένε Sidobre!

Ορσε και τις φάτσες σου (ναι αυτές με την γλώσσα)



Που θα πάς... ή θα βάλεις μυαλό, ή θα σε στρώσω!
shark_zak - Τετ 28 Ιούλ 2004, 23:17:49
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:

Επίσης σήμερα είναι Τετάρτη. Οι συμμετέχοντες τουλάχιστον από Αθήνα, θα ενημερωθούν με ΠΜ και e-mail ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!


μηπως και με msg.... Idea οπως παντα.... Question

ποτε περιπου γιατι δεν μπαινω συχνα αυτες τις μερες..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sidobre - Τετ 28 Ιούλ 2004, 23:39:57
Θέμα δημοσίευσης:
Αναχώρηση για το Touring

H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.

Αν δεν προλαβαίνετε ή δεν μπορείτε την Παρασκευή, μπορείτε να έρθετε μόνοι σας όποτε εσείς θέλετε.

Οταν φτάσετε ενημερώστε τους υπεύθυνους του Camping ότι είστε από το 206 Club - Hellas.
shark_zak - Τετ 28 Ιούλ 2004, 23:46:41
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Αναχώρηση για το Touring

H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.

Αν δεν προλαβαίνετε ή δεν μπορείτε την Παρασκευή, μπορείτε να έρθετε μόνοι σας όποτε εσείς θέλετε.

Οταν φτάσετε ενημερώστε τους υπεύθυνους του Camping ότι είστε από το 206 Club - Hellas.

το σαββατο δεν θα γινει ομαδικη αναχωρηση τελικα.... Question Crying or Very sad
Steve - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 01:24:26
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz
mick206 - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 07:29:05
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz

Ρε Σταύρο ήμαρτον! Μα τόση γκρίνια; Razz Ούτε γκόμενα να ήσουν! Laughing Laughing Laughing Laughing
10 λεπτά υπόθεση είναι το στήσιμο της σκηνής! Εκεί θα κολλήσουμε τώρα; Laughing Μη τρλαθούμε! Razz
Baphomet - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 08:04:01
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz


εσυ έλα το πρωι και φερε και τον μπατλερ σου να σου στησει την σκηνη σου και να σου σερβιρει το τσαι σου στην σωστη ώρα..!!
SnakeMJK - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 10:20:17
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz

Ρε Σταύρο ήμαρτον! Μα τόση γκρίνια; Razz Ούτε γκόμενα να ήσουν! Laughing Laughing Laughing Laughing
10 λεπτά υπόθεση είναι το στήσιμο της σκηνής! Εκεί θα κολλήσουμε τώρα; Laughing Μη τρλαθούμε! Razz


Όντως, εγώ έστησα την σκηνή για πρώτη φορά σπίτι μου (για να δω τι παίζει ακριβώς) και πάνω από 5 λεπτά δεν έκανα. Όλοι πατητές στον Steve ε Razz Laughing
Qman - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 10:35:58
Θέμα δημοσίευσης:
Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρεούλα
Σάββατο κατά τις 4...θα αναχωρήσω για Ροβιές από Χαλκίδα!!!!
Val - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 13:29:53
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδια συγνωμη αλλα εκατσε φαση με τη δουλεια και δε θα μπορεσω τελικα. Θα δουλεψουμε και Σαββατο για να κανουμε παραδωσεις γιατι απο βδομαδα θα υπαρχουν περισσοτερες απαγορευσεις στην κυκλοφορια. Σορυ και παλι προεδρε. Ελπιζω να μην προκαλω τιποτα ξεβολεμα με τις κρατησεις. Καλα να περασετε και για μας που θα μεινουμε... Sad Sad Sad
Steve - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 14:29:08
Θέμα δημοσίευσης:
Το υπερβολικό ενδιαφέρον μου και οι οργανωτικότατες τάσεις μου, σας φαίνονται γκρίνια χαζογκόμενας. ΟΚ, δε πειράζει, δείξτε για άλλη μια φορά ότι είμαστε Έλληνες.

Ώρα αναχώρησης από Λάρισα 12:00 μαζί με τον Γκάλφα. Όσοι πιστοί προσέλθετε! Wink
glf - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 14:45:53
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστό αλλά κράτα μια επιφύλαξη για την ώρα μήπως και το πάμε πίσω μια ώρα, κάτι έχω να κάνω το πρωι και δε λέω, πλακωμένος κατεβαίνω πάντα στο Σαραντάπορο αλλά μπορεί να το πάμε λίγο πίσω το πρόγραμμα
mick206 - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 14:53:34
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Το υπερβολικό ενδιαφέρον μου και οι οργανωτικότατες τάσεις μου, σας φαίνονται γκρίνια χαζογκόμενας. ΟΚ, δε πειράζει, δείξτε για άλλη μια φορά ότι είμαστε Έλληνες.

Ώρα αναχώρησης από Λάρισα 12:00 μαζί με τον Γκάλφα. Όσοι πιστοί προσέλθετε! Wink

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Να 'σαι καλά ρε Σταύρο! Μας έκανες και γελάσαμε πάλι!

Όχι απλά Έλληνες! Ελληνάρες!!! Laughing
Steve - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 16:45:52
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
Σωστό αλλά κράτα μια επιφύλαξη για την ώρα μήπως και το πάμε πίσω μια ώρα, κάτι έχω να κάνω το πρωι και δε λέω, πλακωμένος κατεβαίνω πάντα στο Σαραντάπορο αλλά μπορεί να το πάμε λίγο πίσω το πρόγραμμα


Τηλέφωνα έχουμε οπότε call me! Wink
SnakeMJK - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 22:52:15
Θέμα δημοσίευσης:
Υπάρχει μία πολύ μικρή περίπτωση, πάρα πολύ μικρή, παρα παρα παρα πολύ μικρή πιθανότητα να μην έρθω αύριο. Κατά 99% θα έρθω. Αν όμως δεν έχω έρθει μέχρι τις 7:35 στον σείριο. Μην με περιμένετε Confused ΑΛΛΑ λογικά θα είμαι αρκετά νωρίτερα.
shark_zak - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 22:56:00
Θέμα δημοσίευσης:
Qman έγραψε:
Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρεούλα
Σάββατο κατά τις 4...θα αναχωρήσω για Ροβιές από Χαλκίδα!!!!


τη, το μεσημερι.... Question
shark_zak - Πεμ 29 Ιούλ 2004, 22:57:51
Θέμα δημοσίευσης:
κανενας απο αθηνα για αναχωρηση σαββατο πρωι...κατα τις 7 π.μ.... Question Crying or Very sad
Qman - Παρ 30 Ιούλ 2004, 08:18:02
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
Qman έγραψε:
Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρεούλα
Σάββατο κατά τις 4...θα αναχωρήσω για Ροβιές από Χαλκίδα!!!!


τη, το μεσημερι.... Question


Σάββατο μεσημεράκι δηλ 16:00 !!! Αντε έλα παρεούλα...
Steve - Παρ 30 Ιούλ 2004, 10:14:39
Θέμα δημοσίευσης:
Τσουτσουπρούτσου! Σε 2 ώρες ξεκινάω από Λάρισα με glf Cool Θα φτάσουμε πρώτοι! Ζήλια ψώρα! Twisted evil
SnakeMJK - Παρ 30 Ιούλ 2004, 10:22:08
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Υπάρχει μία πολύ μικρή περίπτωση, πάρα πολύ μικρή, παρα παρα παρα πολύ μικρή πιθανότητα να μην έρθω αύριο. Κατά 99% θα έρθω. Αν όμως δεν έχω έρθει μέχρι τις 7:35 στον σείριο. Μην με περιμένετε Confused ΑΛΛΑ λογικά θα είμαι αρκετά νωρίτερα.


ΟΚ, λύθηκε και το παραμικρό πρόβλημα. Το αυτοκίνητο έχει φορτωθεί. Τα sleeping-bag βρέθηκαν. Οι μπύρες αγοράστηκαν. Η vpower racing φουλαρίστικε. Τα λάστιχα φουσκώθηκαν. ....... Όλα έτοιμα! Very happy Very happy
mick206 - Παρ 30 Ιούλ 2004, 11:09:13
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Υπάρχει μία πολύ μικρή περίπτωση, πάρα πολύ μικρή, παρα παρα παρα πολύ μικρή πιθανότητα να μην έρθω αύριο. Κατά 99% θα έρθω. Αν όμως δεν έχω έρθει μέχρι τις 7:35 στον σείριο. Μην με περιμένετε Confused ΑΛΛΑ λογικά θα είμαι αρκετά νωρίτερα.


ΟΚ, λύθηκε και το παραμικρό πρόβλημα. Το αυτοκίνητο έχει φορτωθεί. Τα sleeping-bag βρέθηκαν. Οι μπύρες αγοράστηκαν. Η vpower racing φουλαρίστικε. Τα λάστιχα φουσκώθηκαν. ....... Όλα έτοιμα! Very happy Very happy

Καλά όλα αυτά... Όλα έτοιμα! Το ΜΕΓΑ ερώτημα όμως είναι... ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ;;;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted evil Cool

Για προετοιμάσου ψυχολογικά... Wink Δούλεψέ το λίγο μέσα σου! Razz Laughing
sayras - Παρ 30 Ιούλ 2004, 14:08:19
Θέμα δημοσίευσης:
Μήνθ\υμα προς όλους και φυσικά όλες:Να περάσετε όσο το δυνατόν πιο καλά (αν και αυτό θεωρείτε σίγουρο), να προσέχετε στους δρόμους και να αποκομίσετε πολύτιμες αυτοκινητιστικές εμπειρίες. Και... κύριοι να προσέχετε τις κυρίες. Δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω γιατί θα είμαι Χαλκιδική. Τα ξαναλέμε σύντομα.
shark_zak - Παρ 30 Ιούλ 2004, 22:47:18
Θέμα δημοσίευσης:
Qman έγραψε:
shark_zak έγραψε:
Qman έγραψε:
Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρεούλα
Σάββατο κατά τις 4...θα αναχωρήσω για Ροβιές από Χαλκίδα!!!!


τη, το μεσημερι.... Question


Σάββατο μεσημεράκι δηλ 16:00 !!! Αντε έλα παρεούλα...


μπα θα φυγω κατα τις 7 ....

μην χασω και τις πρωινες πατητες..... Wink

ευχαριστω παντος... Silly
chatasos - Κυρ 01 Αύγ 2004, 15:37:47
Θέμα δημοσίευσης:
Evo 7 & στην πίεση Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Baphomet - Κυρ 01 Αύγ 2004, 21:01:51
Θέμα δημοσίευσης:
Τα πάντα ήταν άψογα... μόλις επέστρεψα!
Ήταν ένα 3μερο που τα ειχε όλα. Απιστευτο γέλιο, καλή παρέα, ωραίο μέρος, θάλασσα, πλάκες, αναβάσεις, αλκοολ και πολύ πολύ κέφι. Δεν πιστεύω κάποιος να μην πέρασε καλά. Όσοι δεν ήρθατε χάσατε και πραγματικα πρέπει να ζηλευετε!!
Ήταν παρόντες (ελπίζω να σας θυμηθώ όλους) οι : sidobre, chatasos, p206mike, judger, mr2, douf, steve, glf, poliths, shark_zak, kanelj, tomcat, crusader, ghost dog, snakeMJK, Qman, NIKOΣ, GFG, underage (?), Ydwr, Nasos, Olga, mick206, πΕτΡοS. Δηλαδή 24 μέλη και αρκετοί φίλοι/σύζυγοι/αδερφια/ξαδέρφια κτλ...

Κάναμε παντού αισθητή την παρουσία μας χωρίς να ξεπεράσουμε τα όρια και χωρίς παρατράγουδα και περάσαμε πραγματικά υπέροχα...
Χίλια μπράβο σε όλους όσους ήταν παρόντες και εις άλλα με υγεία!!! Razz
Steve - Κυρ 01 Αύγ 2004, 21:14:56
Θέμα δημοσίευσης:
Με πρόλαβες πΕτΡο Cool

Όλα όντως ήτανε τέλεια, για καλύτερα να γινότανε, πιστεύω πως όχι. Και τα αμάξια μας τα λιώσαμε στα στροφιλίκια (ειδικά οι πρωταγωνιστές Πρόεδρος και Γκάλφας Cool ), και χαβαλέ όλη την ώρα κάναμε, και Fame story in concert χθες το βράδυ και φαγητό και και και... Cool

Όσοι δεν ήρθατε, κρίμα γιατί χάσατε απίστευτες φάσεις. Ήταν για εμένα η πρώτη μου φορά σε camping αλλά, ξέροντας ότι και τις άλλες φορές θα είναι έτσι, αν λοιπόν χάσω κάποιο touring του club, θα πικραθώ πολύ Sad

Εμπρός λοιπόν για περισσότερες συμμετοχές και παρουσίες δυναμικές... Wink

Τελικά το παν δεν είναι το μέρος, αλλά η παρέα και οι φίλοι... Cool
SnakeMJK - Κυρ 01 Αύγ 2004, 22:20:16
Θέμα δημοσίευσης:
Μόλις γύρισα κι εγώ σπίτι (καλά είναι πολύ δύσκολο να πληκτρολογείς με το ένα χέρι Confused Surprised Laughing Laughing ). Το κάμπινγκ ήταν απίστευτο, όλα τα φράγκα σε όλους τους τομείς! Καταπληκτική παρέα, απίστευτες "συνεχείς επικίνδυνες στροφές - μειώστε ταχύτητα", τρελές γρατζουνιές στις κιθάρες παρέα με φαλτσέτα, ούζα και κάστορες.

Τα 100χλμ που κάναμε στην β.εύβοια σήμερα το μεσημέρι ήταν ΓΚ@βλ@!

Αναμένω φωτογραφικό υλικό για τα απαραίτητα μοντάζ και το αναλυτικό ρεπορτάζ του τριημέρου!
shark_zak - Κυρ 01 Αύγ 2004, 22:31:42
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπον με προλαβαν οι προλαλησαντες....

πΕτΡοS έγραψε:
Ήταν παρόντες (ελπίζω να σας θυμηθώ όλους) οι : sidobre, chatasos, p206mike, judger, mr2, douf, steve, glf, poliths, shark_zak, kanelj, tomcat, crusader, ghost dog, snakeMJK, Qman, NIKOΣ, GFG, underage (?), Ydwr, Nasos, Olga, mick206, πΕτΡοS. Δηλαδή 24 μέλη και αρκετοί φίλοι/σύζυγοι/αδερφια/ξαδέρφια κτλ...


καλα ρε φιλε που τους θυμηθικες ολους....

αν εξαιρεσουμε οτι δεν εγινε ομαδικη επιστροφη κατα τα αλλα ολα καλα....και τις στροφες μας ειχαμε και τα τραγουδια μας ειχαμε και την "μαμα εφη (mr2)" που μας προσεχε...... Silly Silly Silly

οσοι δεν ηρθατε σιγουρα κατι χασατε ....αλλη μια εμπειρια με το 206club

Α Exclamation και κατι αλλο πολυ θα ηθελα να κατσω και σημερα με τα αλλα παιδια που εμειναν.... Crying or Very sad
douf - Κυρ 01 Αύγ 2004, 23:59:50
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Μόλις γύρισα κι εγώ σπίτι (καλά είναι πολύ δύσκολο να πληκτρολογείς με το ένα χέρι Confused Surprised Laughing Laughing ). Το κάμπινγκ ήταν απίστευτο, όλα τα φράγκα σε όλους τους τομείς! Καταπληκτική παρέα, απίστευτες "συνεχείς επικίνδυνες στροφές - μειώστε ταχύτητα", τρελές γρατζουνιές στις κιθάρες παρέα με φαλτσέτα, ούζα και κάστορες.

Τα 100χλμ που κάναμε στην β.εύβοια σήμερα το μεσημέρι ήταν ΓΚ@βλ@!

Αναμένω φωτογραφικό υλικό για τα απαραίτητα μοντάζ και το αναλυτικό ρεπορτάζ του τριημέρου!



Αφού γλύτωσες το ξύλο απ' τη γυναίκα μη μιλάς καθόλου για τα δάκτυλα.
Πάνω απ' ολα περάσαμε καλά και αυτό μετράει,μακάρι να είμασταν περισσότεροι,υπομονή για το επόμενο Wink
Steve - Δευ 02 Αύγ 2004, 00:34:18
Θέμα δημοσίευσης:
Έχει ήδη αργήσει η διανομή των φωτογραφιών! Crying or Very sad
glf - Δευ 02 Αύγ 2004, 01:27:17
Θέμα δημοσίευσης:
ελα οι πρώτες φωτος
http://www.galfas.gr/upload/206club_rovies2004/
mick206 - Δευ 02 Αύγ 2004, 02:58:06
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα κ. Κάστορααααααααααααα!!
Και ναι! Αντέχουμε ακόμα... Twisted evil
Ακόμα δεν γυρίσαμε και τσούπ στην δουλειά... Rolling eyes
Όλα καλά όλα ανθηρά! Πολύ γέλιο,πολύ χαβαλές και άλλα πολλά καλά που κάνουν τη μικρή μας ζωή να γεμίζει όμορφες στιγμές...
Τρελοκοζανίτεεεεεεεεεεες!!! Αϊντεεεεεεε άϊντεεεεεεεεεεε!!
Αυτό που έγινε το κρατάμε καλά στην καρδιά μας και στο μυαλό μας και συνεχίζουμε για ακόμα καλύτερα... Wink
Πολλές φιλούρες σε όσες γνωστές φάτσες δεν είδα... Sad
Ειδικά κάποιους εκεί στα βόρεια... Crying or Very sad Ανυπομονώ να σας δω στο επόμενο! Wink
ΘΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!
Έεεεεεεεεελα τρελαίιιιιιιιιιιιιιιιιιινομαι!!!! Μανούυυυυυυυυλα!!! Laughing Laughing Laughing

υ.γ: Το κλού της τελευταίας βραδιάς...
Φορτηγατζής γρήγορος που κατείχε την τέχνη του στρίβειν ανακόπηκε από 3 desperados του 206Club.gr που είχαν αναχωρήσει το βραδάκι και ευρισκόμενοι στα ατελείωτα στροφιλίκια του βουνού τον πήγαν καροτσάκι από τη μέση της κατάβασης μέχρι και την πόλη του δήμου Χαλκιδαίων... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Το παλουκάρι πρέπει να είχε αφηνιάσει και να είχε αφρίσει... Laughing Laughing
Ούτε επίτηδες να το κάναμε... Razz Laughing Laughing Laughing
----------------
Παιδιά να είστε όλοι καλά! Σας ευχαριστώ! Wink
Sidobre - Δευ 02 Αύγ 2004, 06:13:49
Θέμα δημοσίευσης:
Eκπληκτικό Touring, είχε τα πάντα, αλλά κυρίως αυτή την φορά είχε αυτό που μας χαρακτηρίζει... Δείξαμε πόσο Αθλητικό σωματείο είμαστε.. (ξέρετε τώρα, ρακέτες, τάβλι κλπ κλπ). Αμ δε... κάναμε ωραία χιλιομετράκια!

Πρόσωπο του Touring... ο Ζήσης που πραγματικά το παλικάρι με 1,4 έπαιρνε τις στροφές δίχως αύριο... Πιτσιρικά, πρέπει να σε καλλιεργήσουμε και το εννοώ (Steve μην γκρινιάζεις.. εσένα δεν σε είδα)

Τέρμα, ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ

Τώρα είμαστε κάτω και ούτε με κλαρκ δεν μας σηκώνουν!
Qman - Δευ 02 Αύγ 2004, 08:17:58
Θέμα δημοσίευσης:
Μετά απο ένα γεμάτο σε εμπειρίες και διασκέδαση διήμερο, επιστροφή στην πραγματικότητα...
όλα ήταν πανέμορφα!!!Από τα κρασιά Twisted evil και τα τις φωτιές το βραδάκι Evil ,τη σκηνή του Αρούλη (thanks) Laughing τις υπέροχες διαδρομές με Στέλιο Γιάννη Ζήση(σαν να μην υπάρχει αύριο και χωρίς δυο δάχτυλα ''καταραμένες λάμπες'') κλπ και τις αναβασοκαταβάσεις με Γκάλφα,Τάσο Twisted evil Twisted evil ...κάποιος θέλει καινούρια λάστιχα Very happy
Τις συζητήσεις με Έφη Γεωργία που όλο μου την έλεγαν,με τον Πάνο για τα υπερ των δίλιτρων και όσους άλλους ξέχασα...
Χάρηκα που σας γνώρισα και ελπίζω να μη χαθούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ady - Δευ 02 Αύγ 2004, 09:02:30
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο παιδιά !!!!

Πάντα τέτοια !!!!
glf - Δευ 02 Αύγ 2004, 09:06:27
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτό είναι, όλοι το διασκεδάσαμε με πολλούς τρόπους και για όλα τα γούστα και όλα με τις καλύτερες αναμνήσεις απο την παρέα, το μέρος και τα Peugeot μας, άντε και με το evo Smile

Η αρχή έγινε την Παρασκευή το απόγευμα με τους πρώτους να μπαίνουν στο κάμπινγ από το Βορρά, glf και steve παρέα με τον Κώστα-Ο.Υ.Κ.
Το βράδυ το άτομο αφιέρωσε και μαζί με την παρέα mr2-mick206 ρίξαμε το γέλιο της ζωής μας.
Ε και κατά τις 12 που έφτασε το κυρίως σώμα των εκδρομέων έγινε το μπούγιο στο καμπινγ που κράτησε όλες τις βραδυνές ώρες μέχρι να φύγουμε.
Το Σάββατο το μεσημέρι έγινε και ένα μίνι εκδρομικό σε κάτι καταράκτες κοντά στο κάμπινγ όπου και τηρήθηκαν οι αποστάσεις ασφαλείας μεταξύ των πληρωμάτων και έχουμε και πλάνα και τη βιβλιοθήκη του κλαμπ, και για τα παιδιά του Sidobre που δε θα τον πιστεύουν.
Μετά ακολούθησε ένα τραπέζωμα ολυμπιακών διαστάσεων (μπράβο στην mr2 για την επιλογή) για να ακολουθήσει το βράδυ κατάληψη της οικίας παραλίας για μπανάκι και κουβεντούλα κάτω απο τα άστρα.
Και την Κυριακή κατωρθώσαμε να έχουμε αθλοπαιδίες όταν έφυγε η βαρεμάρα και αντί για μπάνιο 6 αυτοκίνητα (και ένα που ψαρέψαμε στο δρόμο) φύγαμε για γύρο (και καλά) Β. Ευβοιας. Τελικά ο Sid μας την έφερε και μας τρυγυρνούσε σε κάτι βουνά εκεί γύρω αλλά του είπαμε και ευχαριστώ απο πάνω.
Στις εκτακτες συμμετοχές να ξεχωρίσουμε τον ταβερνιέ μας που κατέβηκε για επίσκεψη αστραπή απο το Βόλο αλλά δε μας τίμησε με την Κούλα στο στροφιλίκι, όπως και τον συνοδηγό μου για τον ίδιο λόγο που δεν ομόρφυνε τα βουνά με το evo.

ΜΑΠ 31, όβερ. αφήνω τα της παρέας στους επόμενους, ήδη έγραψα πολλά
Ydwr - Δευ 02 Αύγ 2004, 09:38:34
Θέμα δημοσίευσης:
Τωρα τι να πω?

Οχι πολλα παντως. Ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους οσους υπηρξαν και συντελεσαν σε αυτο το το μαγευτικο ΠΣΚ. Κατασκηνωτες και επισκεπτες.
Very happy Very happy Very happy Smile colors

Παντα τετοια παιδια. Παντα τετοια!!!!



Υ.Γ. Καμια μπυριτσα ρε παιδια θα πιουμε Beer
mick206 - Δευ 02 Αύγ 2004, 09:41:32
Θέμα δημοσίευσης:
Όλκιμος έγραψε:
Μπράβο παιδιά !!!!

Πάντα τέτοια !!!!

Εσένα την επόμενη φορά θα έρθω κάτω από το σπίτι σου να σε πάρω σηκωτό! Και για να σε σκανδαλίσω ακόμα περισσότερο θα σου έχω και τσιπουράκι μαζί με κοψίδια... Wink Twisted evil
crusader - Δευ 02 Αύγ 2004, 10:58:19
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν θα ήθελα να είμαι πουθενά αλλού το ΠΣΚ που μας πέρασε!!!

1ο touring για εμένα και πραγματικά ότι και να πω θα είναι λίγο...
Πέρασα Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α!!! Όπως όλοι μας νομίζω... Very happy
Να 'στε καλά παιδιά Wink

Μόνο να προσθέσω στα όσα έγραψαν οι προλαλήσαντες την απίστευτη εικόνα του σημείου του camping που είχαμε καταλάβει που θύμιζε κάτι από getto - συνεργείο - pit stop ένα πράγμα... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και για του λόγου το αληθές...






Steve - Δευ 02 Αύγ 2004, 13:39:44
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:
Υ.Γ. Καμια μπυριτσα ρε παιδια θα πιουμε Beer


Είπαμε... στο επόμενο touring θα πάρουμε ένα πορτ μπαγκάζ καφάσια ρε γείτονα... Beer Beer Beer Very happy Laughing
ΝΙΚΟΣ - Δευ 02 Αύγ 2004, 17:09:48
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Evo 7 & στην πίεση Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Εσυ βρε αγορινα μου γιατι εφυγες χωρις να σε παρω χαμπαρι Question

Λοιπον πολυ καλο Σαββατοκυριακο.Χαρηκα που γνωρισα και καινουργια μελη αλλα και που ειδα τους παλιους φιλους μου.

Για την κυριακη.....Κριμα που δεν ηρθαμε και εμεις με το 7αρη να το απολαμβαναμε στα βουνα.Ο Παφ ηταν ετοιμος αλλα το αργησατε το πρωι και μετα πηγαμε για μπανιο.Παντως τον αρεσε παρα πολυ και σκεφτομαι να τον κανουμε μελος.Βεβαια δεν εχει PEUGEOT αλλα πιστευω κατι να κανουμε γιαυτο Very happy

Δεν πιστευω να εμεινε κανεις παραπονεμενος...Οι περισοτεροι πηρατε μια γευση απο το ''τερας''.

Αυτα...παμε για το επομενο κυριοι Wink Wink

Αααα και να μην ξεχασω....Για αλλη μια φορα ενα μελος ηταν στην Χαλκιδα...Για αλλη μια φορα καποιοι μιλησαν γιαυτο το μελος και τον ''καρφωσαν'' οτι βρισκετε σχεδον κοντα....Για αλλη μια φορα καποιος μας εφτυσε με την δικαιολογια ''εχω παιδια-σ΄κλιά γατιά κτλ....Για αλλη μια φορα εφτασα τοσο κοντα και δεν τον ειδα-γνωρισα..........ΜΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ ΡΕ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΟ

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) - Τρι 03 Αύγ 2004, 00:22:05
Θέμα δημοσίευσης:
Να πω κι εγω με την σειρα μου οτι χαρηκα ιδιαιτερα που σας γνωρισα! Ηταν η πρωτη ομαδικη συναντηση για εμενα και αν και για λιγο το απολαυσα! Να ζητησω συγνωμη γιατι δεν χαιρετησα πολλα παιδια οταν εφυγα. Την επομενη φορα θα φροντισω να ειμαι εκαι απο την αρχηνα γνωριστουμε καλητερα! SEE U!!!!!!!!!!!!
pugsang - Τρι 03 Αύγ 2004, 07:32:01
Θέμα δημοσίευσης:
Νικολακη δεν ημουν Χαλκιδα φιλαρακι.Αν ημουν και ηταν αλλιως οι καταστασεις θα ημουν και εγω μαζι σας.

Επεσες θυμα παραπληροφορησης.

Και για να μην το ξεχασω...

Ουτε εγω σ αγαπαω πια ρε γκιουμ τ' Αι Νικολα

Laughing Laughing Laughing
kanelj - Τρι 03 Αύγ 2004, 10:09:03
Θέμα δημοσίευσης:
εγω γυρισα χτες!περασα εννοειται καταπληκτικα!δεν θα αναφερω κανεναν ξεχωριστα γιατι ολοι ηταν τελειοι,ΕΚΤΟΣαπο το φαινομενο που λεγεται ...Ζησης Exclamation Exclamation
ρε το παλικαρι εμπαινε χωρις αυριο στις στροφες κυριολεκτικα.Εμπαινα εγω σε κλειστες με οσα,να αρχιζω τα αναποδα τιμονια,να δινω μαχη με χερια και ποδια και οταν κοιταγα τον καθρεφτη μου εβλεπα μονιμως εναν...Ζηση με το αυτοκινητο τελειως οριακα στριμμενο,η ροδα να εχει μπει ΟΛΗ μεσα στον θολο απο την κλιση του αυτοκινητου Shocked και να εχει ενα γελιο μεχρι τα αυτια Shocked Shocked Shocked Exclamation Exclamation Exclamation
γεια σου ρε Ζηση με την μαμα αναρτηση Exclamation μας εβαλες τα γυαλια Wink Wink Wink

να και μια φωτο για αρχη:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296361/0/HPIM0992%282%29.jpg

προσεχως οι καλυτερες....
Steve - Τρι 03 Αύγ 2004, 11:16:38
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΚΑΚΑΚΑΚΑΚ! Laughing Laughing Laughing

Τι φωτό είναι αυτή ρεεεεεε Razz Twisted evil


Κάτσε να γίνει το επόμενο touring και να πετύχουμε καμιά τέτοια διαδρομή και θα δούμε ποιος είναι ο βασιλιάς της ζούγκλας Twisted evil Κανέλλη, ετοιμάσου να φας κιάλλα φώτα αν είσαι πάλι μπροστά μου Twisted evil Razz

Γκάλφααααα! Πές τους τίποτα για την κατάβαση στην επιστροφή από τον καταρράκτη ρεεεε! Με αδικούνεεεεε Sad Evil
Baphomet - Τρι 03 Αύγ 2004, 11:21:08
Θέμα δημοσίευσης:
το άνιμαλ μας πατάει όλους κάτου....


kanelj - Τρι 03 Αύγ 2004, 15:17:08
Θέμα δημοσίευσης:
Γιααααα παααμε:

1.Τα παιδακια παιζουμε μπαλιτσα λιγο πριν φυγουμε...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296413/0/HPIM0985.JPG

2.Τα 3 μελη του club που κατεκτησαν το Εβερεστ...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296415/0/HPIM0998.jpg

3.Ο Προεδρος μας νιπτει τας χειρας του...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296416/0/HPIM1000.jpg

4.Το club παει παραλια....
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296417/0/HPIM1006.jpg

5.Το club παει ταβερνα....
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296418/0/HPIM1010.jpg

6.Ο Προεδρος μας....Βρακιασε....
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296419/0/HPIM1037.jpg

7.καφεδακι στο...Παγκακι του Πανου Exclamation Exclamation
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296420/0/HPIM1026.jpg
kanelj - Τρι 03 Αύγ 2004, 15:40:07
Θέμα δημοσίευσης:
οι παρακατω φωτογραφιες ειναι αυστηρως ακαταλληλες για μη μελη του club....

1.Τωρα αν ο πετρος επεσε ή επιασε τον κ@λο του μπροστινου του,οσοι ηταν εκει ξερουν Exclamation Exclamation Exclamation Cool Cool Cool
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296443/0/HPIM0999.jpg

2.αστειακια με τον KUMHO BOY Cool Cool Cool
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296446/0/nanos+stupid%21.jpg

3.Ο KUMHO BOY να τραγουδαει : "ειναι το στρωμα μου μονοοο"
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296444/0/HPIM1004.jpg

4.O μιχαλακης σερφαρει.... Exclamation
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296447/0/p206mike.jpg

5.....και ο αλλος μιχαλακης στο 3ο πακετο τσιγαρα Exclamation Exclamation Exclamation
http://briefcase.pathfinder.gr/download/kanelj/20134/296448/0/206mike.jpg
ΝΙΚΟΣ - Τρι 03 Αύγ 2004, 16:02:50
Θέμα δημοσίευσης:
Α και να μην το ξεχασω...Καλη η θαλασσα αλλα οι πετρες δεν παλευονταν ενα πραγμα.Μεχρι που εδωσα λυση και στον Παφ και μπαιναμε μεσα με τις παντοφλες.Ασε οι αχινοι.Ολο το σο'ι' μαζωχτηκε εκει.Ο Παφ παραλιγο να πατησει δυο τρεις.Εχει συνηθησει μιας και παταει οτι βρει μπροστα του με τον Μιτσου.Βεβαια χαζομαρα...αστον να μπει ξυπολητος να πατησει καναν για να παρω το EVO στο γυρισμο Laughing
crusader - Τρι 03 Αύγ 2004, 16:03:45
Θέμα δημοσίευσης:
Και επανέρχομαι με φωτογραφίες από δίαφορες χαρακτηριστικές στιγμές αυτού του tour...

Καθοδόν προς το μεγάλο φαγοπότι το Σάββατο το μεσημέρι, όπου τιμήσαμε δεόντως όλα τα τοπικά εδέσματα...


Και επειδή δεν μιλάω ποτέ χωρίς ντοκουμέντα, ορίστε και η απόδειξη...
(Καλά κάναμε μεγάλη "ζημιά" λέμε Very happy Very happy Very happy )



Όποιος ήθελε να βρεί τον Τάσο, τον Νίκο, τον Ζήση, τον Γιάννη και λοιπούς δεν είχε παρά να ακολουθήσει αυτές τις ταμπέλες!!! (αν δεν είχαν πέσει κάτω από την ταχύτητα διακτινισμού Shocked Shocked Very happy Twisted evil Evil )


Τα βράδια το γλέντι καλά κρατούσε στην παραλία με κιθάρες, τραγούδια και άφθονο αλκοόλ! (Άρηηη εσένα σου χρωστάω κάτι μαυροδάφνες και ούζα Cool )


Το μόνο πρόβλημα ήταν, όπως ανακάλυψα αργότερα, ότι μας είχε στοιχειώσει ένα πνεύμα... Μάκη μήπως ξέρεις τίποτα εσύ; Cool Shocked Very happy Very happy )


TO BE CONTINUED...
Steve - Τρι 03 Αύγ 2004, 18:28:09
Θέμα δημοσίευσης:
Έτσι, έτσι... να βγαίνουν όλα στην φόρα για να ξέρουνε οι άλλοι τι χάσανε Wink Twisted evil Cool
glf - Τρι 03 Αύγ 2004, 20:26:05
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Γκάλφααααα! Πές τους τίποτα για την κατάβαση στην επιστροφή από τον καταρράκτη ρεεεε! Με αδικούνεεεεε Sad Evil


κατσ'τε καλά εσείς εκεί στη γαλαρία γιατί δε θα έχει video!
Steve - Τρι 03 Αύγ 2004, 22:39:53
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
Steve έγραψε:
Γκάλφααααα! Πές τους τίποτα για την κατάβαση στην επιστροφή από τον καταρράκτη ρεεεε! Με αδικούνεεεεε Sad Evil


κατσ'τε καλά εσείς εκεί στη γαλαρία γιατί δε θα έχει video!


Να χαρώ εγώ έναν γείτονα... Evil
christhehealer - Τετ 04 Αύγ 2004, 11:05:33
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:


Aυτός ο απατεώνας δεξιά στην ορχήστρα, εκκλησιαστικό όργανο κρατάει Question

Γιατί τόσα χρόνια μέσα στο club μας λέει ότι παίζει μόνο αρμόνιο. Shocked Lol Lol Lol
Tomcat - Τετ 04 Αύγ 2004, 13:27:59
Θέμα δημοσίευσης:
Αδερφέ Θεραπευτή ....... τι να κάνουμε η ανάγκη μας έριξε χαμηλά!!!

Προς το παρών κάνω πρόβες με το ΕLECTONE για την επικήδειο ακολουθία σου!!! Το εκκλησιαστικό μου όργανο έχει πάρει φωτιά!!! Εσύ κύριε που ήσουν να μας φέρεις την STRATOCASTER σου.... να δουμε και μια μαύρη μέρα??

"Riding with the king"

LIVE the spoiled Dude με ελαφρά πηδηματάκια την έκανες!!
christhehealer - Τετ 04 Αύγ 2004, 16:47:00
Θέμα δημοσίευσης:
tomcat έγραψε:
Αδερφέ Θεραπευτή ....... τι να κάνουμε οι ανάγκη μας έριξε χαμηλά!!!

Προς το παρών κάνω πρόβες με το ΕLECTONE για την επικήδειο ακολουθία σου!!! Το εκκλησιαστικό μου όργανο έχει πάρει φωτιά!!! Εσύ κύριε που ήσουν να μας φέρεις την STRATOCASTER σου.... να δουμε και μια μαύρη μέρα??

"Riding with the king"

LIVE the spoiled Dude με ελαφρά πηδηματάκια την έκανες!!


- O δικός μου επικήδειος θα παιχτεί με Farfisa, 2/4 πωγωνίσιος. Στης πικροδάφνης τον ανθό... που λέει και το τραγούδι...

- Δεν έχω Stratocaster αλλά Peugeotcaster.

- Στο επόμενο touring θα έχει Σχολαριώτικη Epiphone καθότι είναι η σειρά μου να γίνω ντουντούκι.
On the other point of view, αφού το touring ήταν απολύτως επιτυχημένο, ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις. Άρα keep on rocking babies, συνεχίστε την καλή δουλειά, πρέπει να κρατήσετε τα υψηλά standards που οι ίδιοι θέσατε.

- Διευκρίνηση προς teoman Arrow Eίπα ότι δεν θα φέρω κιθάρα. Δεν είπα ότι δεν θα παίξω, άρα μπορείς ν' αγοράσεις εκείνες τι ωτασπίδες που έλεγες, τώρα που έχουν εκπτώσεις.
teoman - Πεμ 05 Αύγ 2004, 00:25:30
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

- Διευκρίνηση προς teoman Arrow Eίπα ότι δεν θα φέρω κιθάρα. Δεν είπα ότι δεν θα παίξω, άρα μπορείς ν' αγοράσεις εκείνες τι ωτασπίδες που έλεγες, τώρα που έχουν εκπτώσεις.


Σπεύδω να αγοράσω αύριο πρωί-πρωί.Ελπίζω να μας κάνουν κλαμπίσια τιμή αφού θα χρειαστούμε καμιά 50αριά ζευγάρια...
Steve - Πεμ 05 Αύγ 2004, 00:26:43
Θέμα δημοσίευσης:
Πάρε κάποια ενισχυμένη έκδοση Cool Razz Twisted evil
...... - Παρ 06 Αύγ 2004, 23:02:04
Θέμα δημοσίευσης:
Η επιστροφη και των τελευταιων ροβιανων ναυαγων εγινε μολις πριν καμια ωριτσα....
Η MR2 μαζι με την φιλεναδα της και τον p206Μike βρηκαν επιτελους τον δρομο της επιστροφης....
με πολυ μεγαλη λυπη μου σας ενημερωνω οτι το ενα απο τα δυο ροζ στρωματακια εσκασε....
Μουλιασαμε....τοσες μερες στην παραλια....
Ενα θα σας πω...ειδα τηλεοραση μετα απο 9 μερες....
ΕΦΗ θελει ΚΩΣΤΑ απο λαρισα τωρα στην αθηνα....εχει παθει στερηση...
θελει να ξαναζησει αυτη τη παρασκευη.....
θελει επισης ΚΩΣΤΑ απο χαλκιδα να της τραγουδαει...
θελει επισης να σας εχει παντα φιλαρακια της....ΓΙΝΕΤΑΙ??????
ενα θα πω....την δευτερα το βραδυ επιστρεφαμε απο την τεκιλοκατασταση της παραλιας...ξημερωματα δηλαδη με πετσετες φακους και τετοια...και ολο το μερος ηταν γεματο αναμνησεις...περιττο να σας πω ποσο στεναχωρεμενη ημουν που φυγατε....ολα σε θυμιζουν....που λεει και το τραγουδι...
Νομιζω πως ηταν ενα απο τα καλυτερα σαβ/κα τουτουνου του καλοκαιριου...
Πετρακι μηπως θελεις κανα αυγουλακι να σου φτιαξω????
Γκαλφας θεος******(ΓΚΑΛΦΑ οταν παραγγελνουμε μπριζολες δεν εννοουμε να παρεις ολο το ζωο...)
....φωτια...μπριζολες....και φυσικα τον συμπαθεστατο Σταυρο...με το κλωτσοσκουφι του...κωστακι....
Σταυρο εχω μηνυμα για τον μικρο...
θελω να αφιερωσω ενα τραγουδι της Εφης Θωδη...
Βρες ενα και βαλτου το...
τι αλλα να πω...
αααααααααααα
Δεν ξερω αν θυμαστε το πρωινο μας...ολοι μαζι στην αυλη μου...με καρεκλακια στρωματακια...φουσκωτα πουφ...οτι ειχε βρει ο καθενας να πινουμε καφε...και φυσικα ο πανος ydwr να πινει μπυρες που εβγαζε μεσα απο το coleman ψυγειακι καθισματακι του...(καλα ποσες μπυρες ειχε εκει μεσα....)
και τελος παραλια...ολοι πανω στα 2 στρωματα....να χαλαρωνουν...
αντε γεια... θα θυμηθω κι αλλα και θα σας χωσω για επομενο τουρινκ στα καπακια...ανεπισημο...με ολη την επισημοτητα...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΚΑΣΤΟΡΑΑΑΑΑΑΑ....
mick206 - Παρ 06 Αύγ 2004, 23:32:43
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα κύριε κάστοραααααααααααααααα!! Laughing

Εφάκι μου καλώς ήρθατε σώοι και υγιείς και καλώς σας βρήκαμε! Wink
Όντως πολύ ωραία αυτά που περιγράφεις και με ξαναστέλνεις πίσω αρκετές μέρες... Rolling eyes

Έχεις πάθει στέρηση αλλά θα σου περάσει! Αφού δεν αναζητάς πλέον τον Παγκόσμιο μπορείς να κοιμάσαι ήσυχη! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Θανάααααααααααααααασηηηηηηηηηηηηηη!!! Laughing Laughing Laughing
Steve - Παρ 06 Αύγ 2004, 23:46:18
Θέμα δημοσίευσης:
Έφη θα μεταφέρω τα χαιρετίσματα όταν γυρίσω από Μύκονο (την Τετάρτη δηλαδή!!! Razz )

Χαίρομαι που όλοι περάσαμε όμορφα και θα περάσουμε καλύτερα στο επόμενο διότι θα είμαστε πιο οργανωμένοι.

ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ: TON Ydwr ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ... Twisted evil Beer

γείτονααα!!! που 'σαι ρεεεε!!!
glf - Σαβ 07 Αύγ 2004, 00:37:42
Θέμα δημοσίευσης:
Εφη καλά που έδωσες σημεία ζωής γιατί είχα αρχίσει να ανυσηχώ. Είπαμε να πάμε καμπινγκ αλλά εσείς του βγάλατε τα μάτια Smile

O Κώστας ο Λαρ'σα, ακούγεται οτι θα κάνει πρόγραμμα με τη Βανδή στη φετινή σαιζόν, τόση πέραση που έχει Smile
underage - Σαβ 07 Αύγ 2004, 23:41:35
Θέμα δημοσίευσης:
Σήμερα επέστρεψαμε κι εμείς σπίτι μας, αλλά την Τετάρτη θα ξαναφύγουμε!!
Το τριήμερο αυτό ήταν το ωραιότερο που έχω περάσει ποτέ Smile Παρόλο που το Σάββατο πέσαμε σε χειμερία νάρκη και δεν ήρθαμε μαζί σας Twisted evil
Στο επόμενο touring θα πάρω μαζί μου τα απολύτως απαραίτητα γιατί το γονάτισα το 206 με τόσο βάρος Embarassed

Ζήση πως πάει το κάψιμο? Πάνω στη λάμπα έχει μείνει αποτύπωμα το δακτυλό σου Shocked
Πέτρο συγχαρητήρια για τη μνήμη σου πως τα θυμήθηκες όλα τα ψευδώνυμα?
Καλή αντάμωση και καλά να περνάτε όλοι σας
mick206 - Κυρ 08 Αύγ 2004, 08:12:34
Θέμα δημοσίευσης:
UNDERAGE έγραψε:
Σήμερα επέστρεψαμε κι εμείς σπίτι μας, αλλά την Τετάρτη θα ξαναφύγουμε!!
Το τριήμερο αυτό ήταν το ωραιότερο που έχω περάσει ποτέ Smile Παρόλο που το Σάββατο πέσαμε σε χειμερία νάρκη και δεν ήρθαμε μαζί σας Twisted evil
Στο επόμενο touring θα πάρω μαζί μου τα απολύτως απαραίτητα γιατί το γονάτισα το 206 με τόσο βάρος Embarassed

Ζήση πως πάει το κάψιμο? Πάνω στη λάμπα έχει μείνει αποτύπωμα το δακτυλό σου Shocked
Πέτρο συγχαρητήρια για τη μνήμη σου πως τα θυμήθηκες όλα τα ψευδώνυμα?
Καλή αντάμωση και καλά να περνάτε όλοι σας

Καλώς τα παιδιά! Surprised Smile
Καλώς ήρθατε και στην ηλεκτρονική παρεούλα μας! Wink

Αν και δεν μας είχατε ξαναδεί (ούτε κι εμείς βέβαια Laughing ) τολμήσατε και ήρθατε σε ένα touring και γέμισε η παρέα με καινούργια πρόσωπα! Wink Thumb right
Αυτό είναι παράδειγμα για να το μιμηθούν κι άλλοι καινούργιοι φίλοι και να ακολουθήσουν... Smile
shark_zak - Δευ 09 Αύγ 2004, 11:04:12
Θέμα δημοσίευσης:
MR2 έγραψε:
με πολυ μεγαλη λυπη μου σας ενημερωνω οτι το ενα απο τα δυο ροζ στρωματακια εσκασε....


κριμα το στρωματακι..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
mick206 - Δευ 09 Αύγ 2004, 12:46:38
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
MR2 έγραψε:
με πολυ μεγαλη λυπη μου σας ενημερωνω οτι το ενα απο τα δυο ροζ στρωματακια εσκασε....


κριμα το στρωματακι..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ναι το καημένο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling eyes
Αιωνία του η μνήμη... Laughing Laughing Laughing
underage - Δευ 09 Αύγ 2004, 16:36:17
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια... Very happy
kanelj - Τρι 10 Αύγ 2004, 07:59:35
Θέμα δημοσίευσης:
φωτογραφιες μερος δευτερο.... Exclamation








crusader - Τρι 10 Αύγ 2004, 08:29:40
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
shark_zak έγραψε:
MR2 έγραψε:
με πολυ μεγαλη λυπη μου σας ενημερωνω οτι το ενα απο τα δυο ροζ στρωματακια εσκασε....


κριμα το στρωματακι..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ναι το καημένο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling eyes
Αιωνία του η μνήμη... Laughing Laughing Laughing


Ζωή σε λόγου μας... Shocked Cool Laughing Laughing
ΝΙΚΟΣ - Τρι 10 Αύγ 2004, 14:29:25
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
tomcat έγραψε:
Αδερφέ Θεραπευτή ....... τι να κάνουμε οι ανάγκη μας έριξε χαμηλά!!!

Προς το παρών κάνω πρόβες με το ΕLECTONE για την επικήδειο ακολουθία σου!!! Το εκκλησιαστικό μου όργανο έχει πάρει φωτιά!!! Εσύ κύριε που ήσουν να μας φέρεις την STRATOCASTER σου.... να δουμε και μια μαύρη μέρα??

"Riding with the king"

LIVE the spoiled Dude με ελαφρά πηδηματάκια την έκανες!!


- O δικός μου επικήδειος θα παιχτεί με Farfisa, 2/4 πωγωνίσιος. Στης πικροδάφνης τον ανθό... που λέει και το τραγούδι...

- Δεν έχω Stratocaster αλλά Peugeotcaster.

- Στο επόμενο touring θα έχει Σχολαριώτικη Epiphone καθότι είναι η σειρά μου να γίνω ντουντούκι.
On the other point of view, αφού το touring ήταν απολύτως επιτυχημένο, ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις. Άρα keep on rocking babies, συνεχίστε την καλή δουλειά, πρέπει να κρατήσετε τα υψηλά standards που οι ίδιοι θέσατε.

- Διευκρίνηση προς teoman Arrow Eίπα ότι δεν θα φέρω κιθάρα. Δεν είπα ότι δεν θα παίξω, άρα μπορείς ν' αγοράσεις εκείνες τι ωτασπίδες που έλεγες, τώρα που έχουν εκπτώσεις.


Ωχ.....Και αν ερθει και ο Δουκας φανταζομαι......Σαν τον Κακοφωνιξ με τον διδημο αδερφο του Laughing Laughing Laughing
ΝΙΚΟΣ - Τρι 10 Αύγ 2004, 14:33:10
Θέμα δημοσίευσης:
MR2 έγραψε:
Η επιστροφη και των τελευταιων ροβιανων ναυαγων εγινε μολις πριν καμια ωριτσα....
Η MR2 μαζι με την φιλεναδα της και τον p206Μike βρηκαν επιτελους τον δρομο της επιστροφης....
με πολυ μεγαλη λυπη μου σας ενημερωνω οτι το ενα απο τα δυο ροζ στρωματακια εσκασε....
Μουλιασαμε....τοσες μερες στην παραλια....
Ενα θα σας πω...ειδα τηλεοραση μετα απο 9 μερες....
ΕΦΗ θελει ΚΩΣΤΑ απο λαρισα τωρα στην αθηνα....εχει παθει στερηση...
θελει να ξαναζησει αυτη τη παρασκευη.....
θελει επισης ΚΩΣΤΑ απο χαλκιδα να της τραγουδαει...
θελει επισης να σας εχει παντα φιλαρακια της....ΓΙΝΕΤΑΙ??????
ενα θα πω....την δευτερα το βραδυ επιστρεφαμε απο την τεκιλοκατασταση της παραλιας...ξημερωματα δηλαδη με πετσετες φακους και τετοια...και ολο το μερος ηταν γεματο αναμνησεις...περιττο να σας πω ποσο στεναχωρεμενη ημουν που φυγατε....ολα σε θυμιζουν....που λεει και το τραγουδι...
Νομιζω πως ηταν ενα απο τα καλυτερα σαβ/κα τουτουνου του καλοκαιριου...
Πετρακι μηπως θελεις κανα αυγουλακι να σου φτιαξω????
Γκαλφας θεος******(ΓΚΑΛΦΑ οταν παραγγελνουμε μπριζολες δεν εννοουμε να παρεις ολο το ζωο...)
....φωτια...μπριζολες....και φυσικα τον συμπαθεστατο Σταυρο...με το κλωτσοσκουφι του...κωστακι....
Σταυρο εχω μηνυμα για τον μικρο...
θελω να αφιερωσω ενα τραγουδι της Εφης Θωδη...
Βρες ενα και βαλτου το...
τι αλλα να πω...
αααααααααααα
Δεν ξερω αν θυμαστε το πρωινο μας...ολοι μαζι στην αυλη μου...με καρεκλακια στρωματακια...φουσκωτα πουφ...οτι ειχε βρει ο καθενας να πινουμε καφε...και φυσικα ο πανος ydwr να πινει μπυρες που εβγαζε μεσα απο το coleman ψυγειακι καθισματακι του...(καλα ποσες μπυρες ειχε εκει μεσα....)
και τελος παραλια...ολοι πανω στα 2 στρωματα....να χαλαρωνουν...
αντε γεια... θα θυμηθω κι αλλα και θα σας χωσω για επομενο τουρινκ στα καπακια...ανεπισημο...με ολη την επισημοτητα...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕ ΚΑΣΤΟΡΑΑΑΑΑΑΑ....


Καλα ρε γαιδουρα.......Για μας τιποτα Question Εγω εκανα αμαν να γνωρισετε ολο το galfas racing team απο κοντα και μας αφησατε στην απ εξω Question Ε καλα αφου ειναι ετσι και περναμε απαρατηρητοι την επομενη φορα θα σας στειλω μια φωτο να με θυμαστε Sad
SnakeMJK - Τρι 10 Αύγ 2004, 17:45:00
Θέμα δημοσίευσης:
Μόλις γύρισα Αθήνα... Και λέω να πω και τα δικά μου για το μαγευτικό
3ήμερο! Πλέον μπορώ να γράψω σαν άνθρωπος, καθώς τα δάχτυλα μου
είναι πλέον νορμάλ. Έχει μείνει μόνο μία μαυρίλα-αλα γκριλ- για να μου θυμίζει μία από τις καλύτερες διακοπές της ζωής (και σύντομης αν κρίνω από τα σχόλια περί του στρίβειν μου) μου. Razz

Πολύ καλές οι φώτο. Μήπως έχουμε καμία από το mini touring της Β.Εύβοιας που κάναμε το μεσημέρι της Κυριακής;

Χαίρομαι για τα σχόλια των sidobre και kanelj (κυρίως του προέδρου, αυτά
που είπαμε από κοντά Very happy ), γιατί μέχρι την 1η Αυγούστου νόμιζα ότι απλά
πήγαινα άτακτα... Τώρα νομίζω ότι πάω και λίγο γρήγορα. Τουλάχιστον
επιβεβαίωσα την υπογραφή που είχα πριν κανα μήνα που έλεγε σε τέλεια αγγλικά "Taking the corners, without tomorrow"!! Αλλά και την τωρινή μου
υπογραφή με τα bongs-ναργιλέδες που κάναμε Παρασκευή βράδυ Razz .

Το σημαντικότερο βέβαια ήταν η τρελή παρέα! Δεν προκείται να χάσω
κανένα τουρινγκ μετά από αυτό!!!

Α και δεν πήγαινα δίχως αύριο! Το αυτοκίνητο ούτε καν γύρισε το
κωλαράκι του... (Εκτός από τα οχτάρια εξώ από το καμπινγκ, ε κανελ;)
Steve - Τρι 10 Αύγ 2004, 22:53:41
Θέμα δημοσίευσης:
kanelj έγραψε:
φωτογραφιες μερος δευτερο.... Exclamation


Κι άααλλες Κι άααλλες Very happy Very happy Very happy Cool

(το 206 με την ζάντα αλουμινίου στην 1η φωτό, ποιανού είναι? Κύριε κάστορα μήπως είναι δικό σου? Cool Razz )
kanelj - Τετ 11 Αύγ 2004, 12:16:24
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Α και δεν πήγαινα δίχως αύριο! Το αυτοκίνητο ούτε καν γύρισε το
κωλαράκι του... (Εκτός από τα οχτάρια εξώ από το καμπινγκ, ε κανελ;)


και τα χειροφρενα που καναμε την κυριακη το μεσημερι Exclamation
(αληθεια,το βιντεακι που τραβηξαμε εκει που βρισκεται Question Question Rolling eyes )
glf - Τετ 11 Αύγ 2004, 17:12:01
Θέμα δημοσίευσης:
το βιντεάκι που ποθείς, εγώ το έχω τραβηγμένο
mick206 - Τετ 11 Αύγ 2004, 20:19:57
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
kanelj έγραψε:
φωτογραφιες μερος δευτερο.... Exclamation


Κι άααλλες Κι άααλλες Very happy Very happy Very happy Cool

(το 206 με την ζάντα αλουμινίου στην 1η φωτό, ποιανού είναι? Κύριε κάστορα μήπως είναι δικό σου? Cool Razz )

Έεεεεεεεεεεεεετσι! Έεεεεεεεεεεετσι! Cool Twisted evil Laughing Wink
kanelj - Πεμ 12 Αύγ 2004, 06:10:25
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
το βιντεάκι που ποθείς, εγώ το έχω τραβηγμένο


καλο βγηκε Question Question Question

υπαρχει περιπτωση να το δουμε καποια στιγμη Question
εχει και την διαδρομη που καναμε την Κυριακη Question
Steve - Πεμ 12 Αύγ 2004, 08:43:31
Θέμα δημοσίευσης:
Νικόλα, ξύνεις το π...όδι σου μάλλον... Για πιάσε δουλειά και άνοιξε αυτό που λέγαμε (αρχίζει απο ft και τελειώνει σε p Cool ) για να σου ρίξω το cd και να πάρω και το divx Razz Twisted evil
Ydwr - Τρι 17 Αύγ 2004, 15:14:35
Θέμα δημοσίευσης:
Φωτο θελετε. Φωτο παρτε.

αλλα για να μην γεμισουμε και το φορουμ με links πιστευω θα ειναι καλυτερα.

Ηταν ωραια στις Ροβιες

Πολυ ωραια

glf Arrow Θελει πολυ πατεντα για να βαλω το μοτερ απο Cosworth?

Sid Arrow Αεροστροβιλο απο μαχητικο. Η επομενη κινηση!!!

Ο Θου Βου ανθρωπος των σπηλαιων

Με τα χειροφρενα που εριχνε ο Ζησης εχασε χρονο και ο Πετρος εφτασε πρωτος στην πηγη Laughing

Παμε για μασα

Το quiz της εβδομαδας. Ποσα 206 βλεπετε?

Παρκαρισμα υπο τις οδηγιες του glf

Τιποτα δεν αφησαν. Shocked Και μετα το εριαν ολοι στην coca-cola

Η εκδικηση του Θου Βου Laughing

Προσοχη.....206 Η καταληψη

Pit Lane

Βρε Αρη παληκαρι μου ετσι ξεσκεπαστο που το αφηνεις πως να μην φτερνιζεται?

Τρια απο τα δυνατοτερα.... Ευχαριστω τους ιδιοκτητες τους που ηρθαν απο μακρυα

Ο γειτονας

Στην παραλια.

Τhe End

Τελικα δεν εβγαλα και πολλες. Την επομενη φορα ετοιμαστειτε για τρελλο παπαρατσισμο. Οταν δεν πινω μπυρες. Beer Beer

Α! και για να απαντησω στην απορια της Εφης. Οι μπυρες εντος στο ψυγειακι ηταν 21 και δεν εφτασαν. Περισσοτερες την επομενη φορα. Laughing Cool Laughing
Steve - Τρι 17 Αύγ 2004, 15:24:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ydwr έγραψε:
Φωτο θελετε. Φωτο παρτε.

Τελικα δεν εβγαλα και πολλες. Την επομενη φορα ετοιμαστειτε για τρελλο παπαρατσισμο. Οταν δεν πινω μπυρες. Beer Beer

Α! και για να απαντησω στην απορια της Εφης. Οι μπυρες εντος στο ψυγειακι ηταν 21 και δεν εφτασαν. Περισσοτερες την επομενη φορα. Laughing Cool Laughing


Ε ναι δεν έφτασαν όντως Sad

Άντε ρε, το επόμενο Touring αργεί? Έχω κάτι καφάσια στην αποθήκη Beer Beer Beer

Έχετε και χαιρετίσματα από τον Κώστα Cool
mick206 - Τρι 17 Αύγ 2004, 15:35:39
Θέμα δημοσίευσης:
Να 'σαι καλά ρε Πάνο!! Laughing Laughing
Μου έφτιαξες τη διάθεση απογευματιάτικα! Wink Cheers

Ά ρε Θου-Βου! Laughing
glf - Τρι 17 Αύγ 2004, 20:48:46
Θέμα δημοσίευσης:
σωστό timing...
glf - Πεμ 16 Σεπ 2004, 18:31:36
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.galfas.gr/upload/206club_rovies2004/

υπάρχουν τώρα 3 video DivX απο τις λήψεις μέσα απο το 106...

είναι λίγο μεγάλα αλλά το γλέντι άφθονο

παρακαλείται ο πρώτος που θα τα κατεβάσει να αναφέρει οτι τα έλαβε καλώς και χωρίς προβλήματα για να ξέρω οτι είχαμε καλό upload
Ady - Παρ 17 Σεπ 2004, 08:05:38
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
παρακαλείται ο πρώτος που θα τα κατεβάσει να αναφέρει οτι τα έλαβε καλώς και χωρίς προβλήματα για να ξέρω οτι είχαμε καλό upload

Νίκο, είναι ΟΚ. Τα κατέβασα...
glf - Παρ 17 Σεπ 2004, 09:40:20
Θέμα δημοσίευσης:
ωραία, τώρα μένει να ακούσουμε σχόλια Smile

το υλικό έχει σταλεί και σε DVD σε ένα υπερτυχερό του τζόκερ.
Ady - Παρ 17 Σεπ 2004, 09:51:44
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
ωραία, τώρα μένει να ακούσουμε σχόλια Smile


Μόνο το "206club_rovies-3" παίζει.

Τα "206club_rovies-2" και "206club_rovies-4" δεν παίζουν.

Πάντως από το πρώτο που είδα, πρέπει να τρόμαξες πολλούς από το αντίθετο ρεύμα...
HYPER_Piccolo - Σαβ 18 Σεπ 2004, 01:06:13
Θέμα δημοσίευσης:
πω πω ρε παιδια.... ωραια περνατε... να σας πω κατι την απομενη φορα που θα γινει καποια συναντηση θα το ανακοινωσετε εδω? θα στειλετε πμ σε ολους ? απλα θελω πολυ ετσι να παω σε ενα τετοιο car-meeting... πολυ ωραιες οι φωτογραφιες... ανυπομονω !!!!
glf - Σαβ 18 Σεπ 2004, 09:38:00
Θέμα δημοσίευσης:
Όλκιμος έγραψε:

Μόνο το "206club_rovies-3" παίζει.

Τα "206club_rovies-2" και "206club_rovies-4" δεν παίζουν.



shit... θα τα ξανανεβάσω απο Δευτέρα
kovac - Σαβ 18 Σεπ 2004, 10:19:05
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
ωραία, τώρα μένει να ακούσουμε σχόλια Smile


Πολύ καλό Νίκο! Very happy
Ένας κύριος κάποια στιγμή ακούγεται να κορνάρει! Γιατί? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
crusader - Σαβ 18 Σεπ 2004, 13:36:08
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
Όλκιμος έγραψε:

Μόνο το "206club_rovies-3" παίζει.

Τα "206club_rovies-2" και "206club_rovies-4" δεν παίζουν.



shit... θα τα ξανανεβάσω απο Δευτέρα


Άντε περιμένουμε Wink

Μια ερώτηση μόνο.. Την επιλογή του μουσικού άσματος που ακούγεται στο 3 ποιος την έκανε; Δεν σας αποσυντόνιζε; Very happy
HYPER_Piccolo - Σαβ 18 Σεπ 2004, 16:50:03
Θέμα δημοσίευσης:
χαχαχαχαχαχα ναι ναι οντος καποιος κακομοιρος θα ειδε τον τελο να μπαινει στην στροφη με αναποδα τιμονια και ειπε να τον "χερετησει" Wink Wink
οντος κατευασα και εγω τις φωτογραφιες που εχετε βγαλει και τα βιντεακια.. πολυ ωραιες!!!! καποιος κακομοιρος που φενεται να γλυστραει σε κατι γλυτσες μετα επεσε ? ζει ? Wink Question Wink δεν μου απαντησε κανεις ομος βρε παιδια σε περιπτοση που γινει κανενα νεο car-meeting θα διμιουργιθει topic η θα το ανακοινοσετε με pm? αντε με το καλο αλο ενα Smile εντομετακι πολυ εροτας με το κοκινο 106 Wink μαλον αυτος που χειριζοταν την καμερα ηταν δικο του ε? Razz Razz Razz Laughing Laughing Cool
Tomcat - Σαβ 18 Σεπ 2004, 18:46:51
Θέμα δημοσίευσης:
HYPER_Piccolo έγραψε:
χαχαχαχαχαχα ναι ναι οντος καποιος κακομοιρος θα ειδε τον τελο να μπαινει στην στροφη με αναποδα τιμονια και ειπε να τον "χερετησει" Wink Wink
οντος κατευασα και εγω τις φωτογραφιες που εχετε βγαλει και τα βιντεακια.. πολυ ωραιες!!!! καποιος κακομοιρος που φενεται να γλυστραει σε κατι γλυτσες μετα επεσε ? ζει ? Wink Question Wink δεν μου απαντησε κανεις ομος βρε παιδια σε περιπτοση που γινει κανενα νεο car-meeting θα διμιουργιθει topic η θα το ανακοινοσετε με pm? αντε με το καλο αλο ενα Smile εντομετακι πολυ εροτας με το κοκινο 106 Wink μαλον αυτος που χειριζοταν την καμερα ηταν δικο του ε? Razz Razz Razz Laughing Laughing Cool


Ψάξε τρείς υπογραφές παραπάνω.. για να γνωρίσεις τον κυρίο Γκαλφα!
HYPER_Piccolo - Σαβ 18 Σεπ 2004, 19:20:10
Θέμα δημοσίευσης:
χεχ ελεγα και εγω τι avatar θα ειχε Razz Razz
αντε εν αναμονη για τα αλλα δυο βιντεακια....
glf - Κυρ 19 Σεπ 2004, 17:25:32
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:

Πολύ καλό Νίκο! Very happy
Ένας κύριος κάποια στιγμή ακούγεται να κορνάρει! Γιατί? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink


μμ... μάλλον επειδή το 106 ήταν ψηλωμένο και φορούσε τις χωμάτινες αναρτήσεις και πρέπει να έπαιρνε λίγες κλίσεις και κυρίως επειδή μας είδε να ερχόμαστε με ελαφρύ κούνημα στο πίσω μέρος... ε βασικά δεν τα πολυκάνω αυτά μέρα μεσημέρι....
glf - Κυρ 19 Σεπ 2004, 17:28:06
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:


Άντε περιμένουμε Wink

Μια ερώτηση μόνο.. Την επιλογή του μουσικού άσματος που ακούγεται στο 3 ποιος την έκανε; Δεν σας αποσυντόνιζε; Very happy


α, που να δεις και το πρώτο video που κυνηγάω τον Sidobre. εκεί έχουμε κλαμπάδικη επιλογή Smile
glf - Κυρ 19 Σεπ 2004, 17:31:33
Θέμα δημοσίευσης:
HYPER_Piccolo έγραψε:
δεν μου απαντησε κανεις ομος βρε παιδια σε περιπτοση που γινει κανενα νεο car-meeting θα διμιουργιθει topic η θα το ανακοινοσετε με pm? αντε με το καλο αλο ενα Smile εντομετακι πολυ εροτας με το κοκινο 106 Wink μαλον αυτος που χειριζοταν την καμερα ηταν δικο του ε? Razz Razz Razz Laughing Laughing Cool


για τη συγκεκριμένη εκδήλωση-meeting όπως είδες υπάρχει θέμα με πάνω απο 100 posts, άρα μη φοβάσαι, θα το καταλάβεις απο πολύ νωρίς οταν οργανωθεί το επόμενο. Smile

πάντως δε το βρίσκεις λίγο δύσκολο να χειριζόταν την κάμερα ο κάτοχος του 106 ? ποιος θα το οδηγούσε δηλαδή ???? χεχεχεχε
HYPER_Piccolo - Κυρ 19 Σεπ 2004, 20:14:42
Θέμα δημοσίευσης:
χεχεχε ναι δυσκολο θα ηταν Razz εκτος αν εισουν κανενα αλιεν με κανενα 3ο χερι Razz Razz Razz αλλα εκτος των αστειων ενοουσα για την καμερα που εχει παρει τις φωτογραφιες οχι τα βιντεο... ετσι καιλιος μονο ενα ειδα Smile μια και το αναφεραμε οταν αρχιζεις προςπερνας τα αλλα pugs με ποσο πηγαιναν ? 60-80 ?
SnakeMJK - Δευ 20 Σεπ 2004, 11:01:14
Θέμα δημοσίευσης:
HYPER_Piccolo έγραψε:
μια και το αναφεραμε οταν αρχιζεις προςπερνας τα αλλα pugs με ποσο πηγαιναν ? 60-80 ?


να διορθώσω... όταν τον αφήνουμε να μας περάσει, πηγαίναμε με κανα 80άρι στάνταρ... Razz
glf - Δευ 20 Σεπ 2004, 12:53:15
Θέμα δημοσίευσης:
ειμασταν τυχεροί που δεν ήρθε κανείς απο το αντίθετο ρεύμα και μπόρεσα να σας τραβήξω όλους. ε, μας ήθελε εκείνη τη μέρα....
SnakeMJK - Δευ 20 Σεπ 2004, 14:38:13
Θέμα δημοσίευσης:
Τα βίντεα τα 'φτιαξες;;
glf - Δευ 20 Σεπ 2004, 20:58:47
Θέμα δημοσίευσης:
οχι, εμεινα σπίτι λόγω ίωσης και δεν πήγα στο γραφείο. αν και δεν καταλαβα πως, το απόγευμα βρέθηκα στο συνεργείο για να διορθώσω το ρελαντί του 106 που ήταν τόσο καιρό στις 2200. και εκανα και μια παρακαμψη στο φυγοκεντρικό διακόπτη της τροφοδοσίας.. αλλά μετά πάλι κρεβατώθηκα σαν καλό παιδί.
HYPER_Piccolo - Δευ 20 Σεπ 2004, 23:06:16
Θέμα δημοσίευσης:
μαλον ιωση ειναι 2 φιλοι μου ειναι κρεβατομενοι επισης... τωρα θα μου πεις τι σχεση εχει η αθηνα με το ηρακλειο... καμια Wink αλλα ανεφερες την ιωση...
αληθεια τα αλλα δυο βιντεακια τι εχουν ?
Baphomet - Τρι 21 Σεπ 2004, 00:47:30
Θέμα δημοσίευσης:
HYPER_Piccolo έγραψε:
μαλον ιωση ειναι 2 φιλοι μου ειναι κρεβατομενοι επισης... τωρα θα μου πεις τι σχεση εχει η αθηνα με το ηρακλειο... καμια Wink αλλα ανεφερες την ιωση...
αληθεια τα αλλα δυο βιντεακια τι εχουν ?


ποια αθηνα...ΚΟΖΑΝΗ λεμε!
HYPER_Piccolo - Τρι 21 Σεπ 2004, 00:55:38
Θέμα δημοσίευσης:
εεεεεεεεεεεεεεεεεελα μωρε σιγα.... εσεις τουλαχιστον ειστε ενομενοι με γη τι να πουμε και εμεις που εχουμε τοση θαλλασα ενδιαμεσα Razz Razz Razz
mick206 - Τρι 21 Σεπ 2004, 18:24:30
Θέμα δημοσίευσης:
HYPER_Piccolo έγραψε:
εεεεεεεεεεεεεεεεεελα μωρε σιγα.... εσεις τουλαχιστον ειστε ενομενοι με γη τι να πουμε και εμεις που εχουμε τοση θαλλασα ενδιαμεσα Razz Razz Razz

Πέτα κάνα καραβόσχοινο να σας τραβήξουμε πιο κοντά! Laughing Laughing Laughing Laughing
glf - Τετ 22 Σεπ 2004, 17:02:48
Θέμα δημοσίευσης:
τα ξανανέβασα και είμαι σίγουρος ότι ανέβηκαν σωστά.
HYPER_Piccolo - Τρι 28 Σεπ 2004, 21:49:45
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
είμαι σίγουρος ότι ανέβηκαν σωστά.


χμμμμμμμμμμμμμμμμ σε περιπου........................ 32 λεπτα θα σου απαντησω

-----------------------------
μολις κατευασα το ροβιες-2.... καλα ολα... ωραιο και το τραγουδακι ωραιαο και το βοντεακι... μια ερωτηση... γιατι τριγλιζαν τοσο πολυ τα λαστιχα? ποσο πηγαινατε ?
καλα βρε ρεμαλια ? δεν τα λυπηθηκατε τα PUG σας ? ητανε δυο σημεια που ειπα παει εκει να φορουσε κανεναν κανενα body-kit να ειναι και χαμηλομενο... ciao ciao ακομα θα ψαχναμε τα κοματια του Razz Razz Razz συντομα και σχολεια και για το 4ο βιντεακι Wink
Steve - Πεμ 14 Οκτ 2004, 00:21:48
Θέμα δημοσίευσης:
Έχω DVD μιας ώρας περίπου με όλες τις διαδρομοκαφρίλες που κάναμε (ευχαριστώ τον γείτονα γι αυτό) Cool

Piccolo, ευτυχώς που δεν με έγραψε και εμένα η κάμερα που κυνηγούσα τον Πρόεδρο και τον glf... δεν θα άκουγες τίποτα άλλο παρά τα λάστιχα να τσιρίζουν... Cool

Ydwr που είσαι ρεεε...!!!???
glf - Πεμ 14 Οκτ 2004, 08:35:45
Θέμα δημοσίευσης:
δε μας είπες εντυπώσεις όμως... χεχεχε

o Steve πήρε την κασέτα σε VHS και... ξαναέβγαλε DVD γιατί το πρώτο και μόνο αντίγραφο που έβγαλα το έστειλα κάτω Smile
chatasos - Πεμ 14 Οκτ 2004, 11:11:40
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
δε μας είπες εντυπώσεις όμως... χεχεχε



Βαρετές εξυπνάδες Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Ronin - Πεμ 14 Οκτ 2004, 11:30:34
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
δε μας είπες εντυπώσεις όμως... χεχεχε


ίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίκκκκκκκκκκκκκ (λάστιχο)

μπππίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίπππππ (κόρνα απο διερχόμενο (παύλα) ανυποψιάστο αυτοκίνητο)


ίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίκκκκκκκκκκκκκ (ξανά λάστιχο)

-(driver)Προφανώς αυτο το video δεν θα μεταδωθεί πουθενά..αχαχαχαχαχαχαχα!!!

-(camera boy)αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ!!!

-(driver) Ασε σβήσε σβήσε.....

...και στο τέλος...''Μάγια Μάάάάάάγια θα σου κάάάάνωω...''


Very happy
Steve - Πεμ 14 Οκτ 2004, 13:35:22
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
δε μας είπες εντυπώσεις όμως... χεχεχε


Η μόνη εντύπωση που έχω (και δυστυχώς είναι γεγονός) είναι ότι εκεί που "πλακωνόσασταν" με τον Πρόεδρο εγώ ήμουν τουλάχιστον 2 λεπτά πίσω και τελικά σας έφτασα πριν κατεβάσετε ρυθμούς... Σκέψου και τα άλλα 2 άτομα που είχα μέσα και βγάλε συμπέρασμα για το πώς πήγαινα μόνος μου χωρίς να έχω κάποιον μπροστά να μου δίνει γραμμές για να ακολουθώ... Cool Twisted evil
glf - Πεμ 14 Οκτ 2004, 15:11:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ronin έγραψε:


ίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίκκκκκκκκκκκκκ (λάστιχο)

μπππίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίπππππ (κόρνα απο διερχόμενο (παύλα) ανυποψιάστο αυτοκίνητο)


ίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίκκκκκκκκκκκκκ (ξανά λάστιχο)

-(driver)Προφανώς αυτο το video δεν θα μεταδωθεί πουθενά..αχαχαχαχαχαχαχα!!!

-(camera boy)αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ!!!

-(driver) Ασε σβήσε σβήσε.....

...και στο τέλος...''Μάγια Μάάάάάάγια θα σου κάάάάνωω...''


Very happy


η καλύτερη περιγραφή που θα μπορούσε να δωθεί Smile
glf - Πεμ 14 Οκτ 2004, 15:18:56
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:

Η μόνη εντύπωση που έχω (και δυστυχώς είναι γεγονός) είναι ότι εκεί που "πλακωνόσασταν" με τον Πρόεδρο εγώ ήμουν τουλάχιστον 2 λεπτά πίσω και τελικά σας έφτασα πριν κατεβάσετε ρυθμούς... Σκέψου και τα άλλα 2 άτομα που είχα μέσα και βγάλε συμπέρασμα για το πώς πήγαινα μόνος μου χωρίς να έχω κάποιον μπροστά να μου δίνει γραμμές για να ακολουθώ... Cool Twisted evil


όπως και για πολλά άλλα πράματα, τα... παράπονα στον Πρόεδρο, αυτός ήταν μπροστά. χαχαχα μαζί με τα άλλα που ακούει εδώ πέρα θα τον βγάλουμε και κουλό χεχεχεχεχεχεχεχε
mick206 - Πεμ 14 Οκτ 2004, 19:14:31
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
glf έγραψε:
δε μας είπες εντυπώσεις όμως... χεχεχε


Η μόνη εντύπωση που έχω (και δυστυχώς είναι γεγονός) είναι ότι εκεί που "πλακωνόσασταν" με τον Πρόεδρο εγώ ήμουν τουλάχιστον 2 λεπτά πίσω και τελικά σας έφτασα πριν κατεβάσετε ρυθμούς... Σκέψου και τα άλλα 2 άτομα που είχα μέσα και βγάλε συμπέρασμα για το πώς πήγαινα μόνος μου χωρίς να έχω κάποιον μπροστά να μου δίνει γραμμές για να ακολουθώ... Cool Twisted evil

Καλώς τονε κι ας άργησε... Evil Twisted evil Laughing Laughing
Steve - Παρ 15 Οκτ 2004, 00:17:31
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
Καλώς τονε κι ας άργησε... Evil Twisted evil Laughing Laughing


Beer Salute
Steve - Τρι 09 Ιούν 2015, 18:16:46
Θέμα δημοσίευσης:
Περάσανε 11 χρόνια, και επιτέλους απέκτησε ιστοσελίδα...

Το πού βρήκανε το mail μου και μου στείλανε και newsletter, δε το γνωρίζω να πώ την αλήθεια!

http://www.campingrovies.gr/el/
















Και κάτι για να θυμηθούμε πόσο καρναβάλια ήμασταν τότε (όχι ότι τώρα έχει αλλάξει κάτι, αλλά anyway!)





Μήπως πρέπει να συντονίσουμε κάτι "επετειακό"...; Rolling eyes
SAKIS-LEMANS - Τρι 09 Ιούν 2015, 20:26:09
Θέμα δημοσίευσης:
ρε steve που είσαι στην φωτό;
SnakeMJK - Τρι 09 Ιούν 2015, 20:32:47
Θέμα δημοσίευσης:
Τι εκδρομάρα ήταν αυτή... Cool Cool Cool
Steve - Τρι 09 Ιούν 2015, 21:45:54
Θέμα δημοσίευσης:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
ρε steve που είσαι στην φωτό;
Είχα μαλλιά!
crusader - Τετ 10 Ιούν 2015, 07:15:21
Θέμα δημοσίευσης:
και γα** τις εκδρομές.....! Ψήθηκα για επετειακό Cool
sod - Τετ 10 Ιούν 2015, 17:41:58
Θέμα δημοσίευσης:
WΗΥ ΝΟΤ????
Jean - Τετ 10 Ιούν 2015, 18:42:14
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Περάσανε 11 χρόνια, και επιτέλους απέκτησε ιστοσελίδα...

Το πού βρήκανε το mail μου και μου στείλανε και newsletter, δε το γνωρίζω να πώ την αλήθεια!

http://www.campingrovies.gr/el/





Και κάτι για να θυμηθούμε πόσο καρναβάλια ήμασταν τότε (όχι ότι τώρα έχει αλλάξει κάτι, αλλά anyway!)





Μήπως πρέπει να συντονίσουμε κάτι "επετειακό"...; Rolling eyes





Αυτός στη μέση με την κόκκινη μπλούζα είναι ο Τσίβος?
athanas - Τετ 10 Ιούν 2015, 19:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
οχι
Steve - Τετ 10 Ιούν 2015, 21:57:10
Θέμα δημοσίευσης:
athanas έγραψε:
οχι
Τί όχι ρε μλκ, ο Τσίβος είναι Very happy
Steve - Τετ 10 Ιούν 2015, 21:58:37
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
και γα** τις εκδρομές.....! Ψήθηκα για επετειακό Cool
Έλα, έτσι για να με πάρει το παράπονο, πες μου ότι σου ήρθε ειδοποίηση στο mail για δημοσίευση και μπήκες να δεις "τί γράψανε πάλι στο topic αυτό..." Laughing
MEMsound - Τετ 10 Ιούν 2015, 22:29:15
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ημουν...σας γνωρησα ρε κ...αλοπαιδα λιγο μετα...αλλα δεν θα με χαλαγε καθολου ενα κατι αντιστοιχο

ρε στιβ βρες και την επικ φωτο μας στο τελεφερικ... Laughing Laughing Laughing Laughing α και την αλλη την αρσενικη στο σαλονι του ξενοδοχειου. . . . . Laughing Laughing Laughing Laughing
athanas - Τετ 10 Ιούν 2015, 22:33:17
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
athanas έγραψε:
οχι
Τί όχι ρε μλκ, ο Τσίβος είναι Very happy




ασε να τον τρολαρω λιγο...... Laughing
SAKIS-LEMANS - Πεμ 11 Ιούν 2015, 05:55:26
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
ρε steve που είσαι στην φωτό;
Είχα μαλλιά!


χα! αυτός με την πετσετα στο κεφάλι;
SnakeMJK - Πεμ 11 Ιούν 2015, 07:32:37
Θέμα δημοσίευσης:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
Steve έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
ρε steve που είσαι στην φωτό;
Είχα μαλλιά!


χα! αυτός με την πετσετα στο κεφάλι;


Cheers Cheers

αυτός είμαι εγώ Razz


Για να μπαίνουμε λίγο στο ψητό... πσκ 7-8-9/Αυγούστου;
Steve - Πεμ 11 Ιούν 2015, 07:49:22
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Για να μπαίνουμε λίγο στο ψητό... πσκ 7-8-9/Αυγούστου;
Τί, θα έρθεις και εσύ; Laughing
SnakeMJK - Πεμ 11 Ιούν 2015, 08:56:04
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Για να μπαίνουμε λίγο στο ψητό... πσκ 7-8-9/Αυγούστου;
Τί, θα έρθεις και εσύ; Laughing


Δε με θες πια; Razz Rolling eyes Rolling eyes Θα παίξουμε και καουμπόι Razz
Road_Runner - Πεμ 11 Ιούν 2015, 10:25:26
Θέμα δημοσίευσης:
εγω μεσα για τοτε!
Steve - Πεμ 11 Ιούν 2015, 18:28:17
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
εγω μεσα για τοτε!
Είναι να μην ακούσεις για καουμπόι εσύ Silly
Road_Runner - Παρ 12 Ιούν 2015, 09:08:19
Θέμα δημοσίευσης:
αφου με ξερεις!
Ghost Dog - Παρ 12 Ιούν 2015, 10:32:43
Θέμα δημοσίευσης:
Jean έγραψε:
Steve έγραψε:
Περάσανε 11 χρόνια, και επιτέλους απέκτησε ιστοσελίδα...

Το πού βρήκανε το mail μου και μου στείλανε και newsletter, δε το γνωρίζω να πώ την αλήθεια!

http://www.campingrovies.gr/el/





Και κάτι για να θυμηθούμε πόσο καρναβάλια ήμασταν τότε (όχι ότι τώρα έχει αλλάξει κάτι, αλλά anyway!)





Μήπως πρέπει να συντονίσουμε κάτι "επετειακό"...; Rolling eyes





Αυτός στη μέση με την κόκκινη μπλούζα είναι ο Τσίβος?


Steve έγραψε:
athanas έγραψε:
οχι
Τί όχι ρε μλκ, ο Τσίβος είναι Very happy


Οντως, ο Τσιβος είναι........πως ημουν ετσι γ@μω το κεφαλι μου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Λοιπον κ@ργιολι@, κάθε Σαββατο θα δουλευω μεχρι τις 17:00, αλλα την κανω στα καπακια και ερχομαι εστω και για λιγες ωρες να τα γ@μ!σουμε όλα όπως παλια.......... Cool
Οποτε, μεσα και'γω λοιποοον!! 2gunfire
kanelj - Τετ 17 Ιούν 2015, 11:39:03
Θέμα δημοσίευσης:
O Aρης ηταν πολυ μπροστα!!!
Εχει Facebook Μπλουζα και μαλιστα κοκκινη (demo edition) ! Smile
Road_Runner - Παρ 10 Ιούλ 2015, 08:51:46
Θέμα δημοσίευσης:
Επειτα απο χθεσινη συσκεψη κορυφης, αναλογη του σημερινου Eurogroup, αποφασιστηκε προτοβουλια camping-touring προς Ροβιες-Αγια Αννα για αρχες αυγουστου. Ηδη 3 ειμαστε μεσα, και εχω στο μυαλο μου αλλους 3-4 που θα ειναι μεσα και αυτοι.. Να κανουμε κινηση να κλεισουμε?
Ghost Dog - Τετ 15 Ιούλ 2015, 00:16:18
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσα στον Αύγουστο ;!;!;!;!!
Χχμμμμ. .....
Αν το κανονίσουμε 8~9 ή 29~30, Είμαι μέσα!
Steve - Πεμ 16 Ιούλ 2015, 18:34:26
Θέμα δημοσίευσης:
Να πάτε!

http://www.clubagiaanna.gr/el/content/article/el/178/fetos-kaneis-diakopes-me-24eu-me-pliri-diatrofi
SnakeMJK - Πεμ 16 Ιούλ 2015, 20:39:12
Θέμα δημοσίευσης:
Χωρίς τον Steve δε γίνεται camping.
Steve - Πεμ 16 Ιούλ 2015, 22:20:26
Θέμα δημοσίευσης:
Τα 24 την Βραδυά μέσα στον 15Αύγουστο με κομπλέ πακέτο είναι δέλεαρ... αλλά Rolling eyes
Road_Runner - Παρ 17 Ιούλ 2015, 09:08:26
Θέμα δημοσίευσης:
αλλα τι 30παρα cm???
Steve - Παρ 17 Ιούλ 2015, 19:39:28
Θέμα δημοσίευσης:
Αλλά αν δεν κάνετε κανένα group buy 50 συσκευασίες δε βλέπω να βγάζω τα έξοδα να σας δώ Very happy
Road_Runner - Δευ 20 Ιούλ 2015, 08:54:17
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Αλλά αν δεν κάνετε κανένα group buy 50 συσκευασίες δε βλέπω να βγάζω τα έξοδα να σας δώ Very happy

Αναλογα αν εντασεσαι στο 13 η στο 23% ΦΠΑ Laughing
Steve - Δευ 20 Ιούλ 2015, 23:02:16
Θέμα δημοσίευσης:
Γάμα τα, εκεί που ήταν όλα στο 13%, τώρα έχουμε "ανάμεικτα συναισθήματα" Rolling eyes
Ghost Dog - Τρι 21 Ιούλ 2015, 11:06:10
Θέμα δημοσίευσης:
Μεχρι Σαββατο απόγευμα θα δουλευω, οποτε αν καποιος εχει παρομοιο ωραριο μπορούμε να φυγουμε παρεα....
(Σαββατο κατά τις 17:00 δηλαδή)
glf - Τετ 22 Ιούλ 2015, 08:37:55
Θέμα δημοσίευσης:
παίζει να είμαι ο μόνος που έχω το ίδιο αυτοκίνητο με τότε στη φώτο
Steve - Τετ 22 Ιούλ 2015, 16:46:44
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
παίζει να είμαι ο μόνος που έχω το ίδιο αυτοκίνητο με τότε στη φώτο
Stunned
bagos - Δευ 27 Ιούλ 2015, 15:03:52
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικα για ποτε λετε??
Road_Runner - Τρι 28 Ιούλ 2015, 10:15:50
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν βλεπω να ψηνεται και κανεις...
Octane - Τρι 28 Ιούλ 2015, 20:02:30
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΛΑΙΩ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Σαβ 22 Αύγ 2015, 23:23:06
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Δεν βλεπω να ψηνεται και κανεις...

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr