PSClub - Hellas

Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών - Μπλουζάκια καπελάκια του club

Anonymous - Τρι 08 Ιούν 2004, 08:44:14
Θέμα δημοσίευσης: Μπλουζάκια καπελάκια του club
... δεν θα ηταν ωραιω να φταιξουμε t-shirt και καπελακια του club...!
να εχουμε να φοραμε τωρα το καλοκαιρακι στις παραλλιες...και στα νησια Cool
για να πω την αληθεια ζηλεψα απο καποιο αλλο club αυτοκινητου που ειδα στοι interrnet Sad
savras - Τρι 08 Ιούν 2004, 09:44:29
Θέμα δημοσίευσης:
είναι άψογη ιδέα... μέχρι και στον Γερμανό μπορούμε να φτιάξουμε πλέον t-shirts. τι λέτε να μπει μπροστά και τι πίσω;
Sidobre - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:09:40
Θέμα δημοσίευσης:
Θα τα αφήσετε σε εμάς αφού τα μπλουζάκια είναι ήδη έτοιμα και σχεδιασμένα, καπελάκια ξέρετε ήδη ότι είχαμε βγάλει κλπ κλπ.

Μην αγχώνεστε, όλα θα γίνουν. Ξέρω ότι ήδη έχετε βαρεθεί να το ακούτε, αλλά πλέον μιλάμε για κάτι ψιλοτριχούλες που βρίσκονται στην ουρά.... (κοινώς και την ουρά την φάγαμε)
Vaggelis - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:17:38
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Θα τα αφήσετε σε εμάς αφού τα μπλουζάκια είναι ήδη έτοιμα και σχεδιασμένα, καπελάκια ξέρετε ήδη ότι είχαμε βγάλει κλπ κλπ.

Μην αγχώνεστε, όλα θα γίνουν. Ξέρω ότι ήδη έχετε βαρεθεί να το ακούτε, αλλά πλέον μιλάμε για κάτι ψιλοτριχούλες που βρίσκονται στην ουρά.... (κοινώς και την ουρά την φάγαμε)


γκουχ γκουχ γκαχ χρρρρρ φτουυουουου......
πω πω, πνίγηκα από τις πολλές τρίχες που φάγαμε ρε Τάσο........ Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....
Anonymous - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:22:23
Θέμα δημοσίευσης: .
που θα βρουμε καπελακια?
mick206 - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:22:33
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....

Άμα είναι να κάνει θραύση στο γυναικείο πληθυσμό τότε να φορέσω κι εγώ ένα!! Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing
Μαζί με τις σαγιονάρες και ένα μαγιό με την φραπεδιά ανα χείρας βέβαια! Twisted evil Razz Cool
Πσσσσσσσσς! Αισθάνομαι ήδη κοσμοπολίτης και celebrity!

Τα δεόντα... Cool
Vaggelis - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:28:58
Θέμα δημοσίευσης: Re: .
GBO206CC έγραψε:
που θα βρουμε καπελακια?


Eίναι πλέον collectors item, αλλά σύντομα πιστεύω οτι θα κάνει την εμφάνισή της και η δεύτερη παρτίδα.....
teoman - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:41:26
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ λέω να μην βγουν ακόμα στην κυκλοφορία τα καπελάκια... Τουλάχιστον μέχρι να πωληθούν αυτά που θα βάλω στο e-bay προς 300Ε έκαστο... Razz
ΝΙΚΟΣ - Τρι 08 Ιούν 2004, 10:44:56
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....

Άμα είναι να κάνει θραύση στο γυναικείο πληθυσμό τότε να φορέσω κι εγώ ένα!! Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing
Μαζί με τις σαγιονάρες και ένα μαγιό με την φραπεδιά ανα χείρας βέβαια! Twisted evil Razz Cool
Πσσσσσσσσς! Αισθάνομαι ήδη κοσμοπολίτης και celebrity!

Τα δεόντα... Cool


Μπα αστο εσυ...Δεεεεν...ξερεις.....Να σου δωσω ενα κρανος να βαλεις να μην σε βλεπουν και τις διωχνεις Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Εμενα ποτε θα μου στειλετε Question Θα σας κανουμε και διαφιμηση στους τεχνικους ελενχους και στα σερβις Wink
OLGA - Τρι 08 Ιούν 2004, 11:45:35
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:

Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θραυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....


και κανουν και delivery γαλακτομπούρεκο Wink
SnakeMJK - Τρι 08 Ιούν 2004, 15:43:25
Θέμα δημοσίευσης:
Άντε να βγει η 2η παρτίδα, γιατί έβαλα το καπέλο για πλύσιμο και βγήκε το μισό Razz
mick206 - Τρι 08 Ιούν 2004, 16:32:00
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Άντε να βγει η 2η παρτίδα, γιατί έβαλα το καπέλο για πλύσιμο και βγήκε το μισό Razz

Ε και; Δεν καταλαβαίνω που κολλάς; Rolling eyes
Μπες και εσύ για... πλύσιμο! Surprised Razz Laughing Laughing Laughing
mick206 - Τρι 08 Ιούν 2004, 16:35:48
Θέμα δημοσίευσης:
OLGA έγραψε:
Παράθεση:

Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θραυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....


και κανουν και delivery γαλακτομπούρεκο Wink

Εεεεεεε!! Γειά σας!
Ένα καπελάκι και ένα γαλακτομπούρεκο παρακαλώ! Razz Laughing Laughing Laughing
Skull - Τρι 08 Ιούν 2004, 20:50:08
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....



Εχετε καμια φοτο να το δουμε και εμεις??? Very happy
DimiP - Τρι 08 Ιούν 2004, 21:15:25
Θέμα δημοσίευσης:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch
Svstouk - Τρι 08 Ιούν 2004, 21:31:32
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Γιατί τόση κακοκεφιά ρε παλιόφιλε;
Vaggelis - Τετ 09 Ιούν 2004, 07:44:32
Θέμα δημοσίευσης:
Svstouk έγραψε:
DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Γιατί τόση κακοκεφιά ρε παλιόφιλε;


Tίποτα Στέφανε.....
Απλά μας κάνει να τον λυπηθούμε, μήπως και βρεί κανένα καινούργιο τρόπο για να βγάλει λεφτά.......... Laughing Laughing Laughing Wink
Ydwr - Τετ 09 Ιούν 2004, 08:37:22
Θέμα δημοσίευσης:
Προς το Δ.Σ.

Τυχαια επεσε στα χερια μου πριν κανα μηνα ενας καταλογος με εκτυπωσεις σε μπλουζακια καπελακια κτλ.

Οι τιμες που εχει δεν ειναι καθολου ασχημες.

http://www.promota.gr/catalog2004/
Σελιδες 38-39
Αν ενδιαφερει Wink
Svstouk - Τετ 09 Ιούν 2004, 14:35:29
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Svstouk έγραψε:
DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Γιατί τόση κακοκεφιά ρε παλιόφιλε;


Tίποτα Στέφανε.....
Απλά μας κάνει να τον λυπηθούμε, μήπως και βρεί κανένα καινούργιο τρόπο για να βγάλει λεφτά.......... Laughing Laughing Laughing Wink


Έτσι, ε;

Με συνοπτικές διαδικασίες ο κύριος καταδικάζεται σε πενθήμερο καταναγκαστικής ακρόασης ηχοσυστήματος 2.000.000 MW Shocked . Σε όλη τη διάρκεια του πενθημέρου θα είναι δεμένος χειροπόδαρα. Θα τρέφεται δε μόνο με νερό εμπλουτισμένο με βιταμίνες.

Παρακαλώ όπως προβείτε στις απαιτούμενες ενέργειες. ΣΤΟΠ.
Skull - Τετ 09 Ιούν 2004, 16:30:56
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Αφηστε τον ρε θελει να τον παρακαλαμε να μας το δωσει! Razz

Το επομενο του post θα ειναι δημοπρασια..... Very happy Laughing


Dimip εχεις ενα πμ!χοχοχοχο Laughing Laughing
shark_zak - Πεμ 10 Ιούν 2004, 08:46:25
Θέμα δημοσίευσης:
καπελάκια - σκουφάκια συλλεκτικά προς πλειστηριασμό δεκτή κάθε πρόσφορα….χιχιχι Silly

Υ.Γ: αν και είναι ανεκτίμητης άξιας καθότι και τα πρώτα του club… Exclamation Exclamation Exclamation
Vaggelis - Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:19:56
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
καπελάκια - σκουφάκια συλλεκτικά προς πλειστηριασμό δεκτή κάθε πρόσφορα….χιχιχι Silly

Υ.Γ: αν και είναι ανεκτίμητης άξιας καθότι και τα πρώτα του club… Exclamation Exclamation Exclamation


Ζαχαρία είπαμε, αποκλειστικός κερδοσκόπος του club, είναι ο DimiP...........
shark_zak - Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:35:12
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
shark_zak έγραψε:
καπελάκια - σκουφάκια συλλεκτικά προς πλειστηριασμό δεκτή κάθε πρόσφορα….χιχιχι Silly

Υ.Γ: αν και είναι ανεκτίμητης άξιας καθότι και τα πρώτα του club… Exclamation Exclamation Exclamation


Ζαχαρία είπαμε, αποκλειστικός κερδοσκόπος του club, είναι ο DimiP...........


ουπς...οκ αποσυρομαι, παω πασο..... Idea Silly
netblaster - Πεμ 10 Ιούν 2004, 11:56:29
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:

ουπς...οκ αποσυρομαι, παω πασο..... Idea Silly


Αποσυρεσαι απο τη δημοπρασια, αρα τα δινεις τζαμπα ετσι??? Cool
shark_zak - Πεμ 10 Ιούν 2004, 12:08:22
Θέμα δημοσίευσης:
netblaster έγραψε:
shark_zak έγραψε:

ουπς...οκ αποσυρομαι, παω πασο..... Idea Silly


Αποσυρεσαι απο τη δημοπρασια, αρα τα δινεις τζαμπα ετσι??? Cool


μην υπερβαλουμε κι ολας.... "μαυρη αγορα...." Exclamation
the_kangur - Πεμ 10 Ιούν 2004, 18:29:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused
mick206 - Πεμ 10 Ιούν 2004, 23:40:13
Θέμα δημοσίευσης:
the_kangur έγραψε:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused

Ποιό car???? Όλα στο ICE πάνε!!! Laughing Laughing
Μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδιααααααααααααααααααααα Laughing Laughing
ΝΙΚΟΣ - Παρ 11 Ιούν 2004, 03:01:05
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
the_kangur έγραψε:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused

Ποιό car???? Όλα στο ICE πάνε!!! Laughing Laughing
Μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδιααααααααααααααααααααα Laughing Laughing


.......με εχεις και κοιμαμαι.........κοιμαμαι στα σανιδια....Ωπα Μικε δωσε την τρελα μου μεσα..... Laughing Laughing Laughing
the_kangur - Σαβ 12 Ιούν 2004, 19:35:12
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
mick206 έγραψε:
the_kangur έγραψε:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused

Ποιό car???? Όλα στο ICE πάνε!!! Laughing Laughing
Μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδιααααααααααααααααααααα Laughing Laughing


.......με εχεις και κοιμαμαι.........κοιμαμαι στα σανιδια....Ωπα Μικε δωσε την τρελα μου μεσα..... Laughing Laughing Laughing



Όπα................ Very happy Laughing δώσε και κανα τσιφτετελάκι...................................... Laughing Laughing
zippy - Παρ 05 Νοέ 2004, 04:10:47
Θέμα δημοσίευσης: Μπλουζακια?
Παιδια τελικα υπαρχουν μπλουζακια του club μας?Αν ναι πως τα περνουμε? Confused Shocked Confused Shocked
p206Mike - Παρ 05 Νοέ 2004, 10:11:07
Θέμα δημοσίευσης:
Tα μπλουζάκια είναι έτοιμα και ήδη τα παιδιά στο περίπτερο της Έκθεσης τα φοράμε..και είναι πραγματικά πολύ όμορφα..

Από Δευτέρα θα υπάρξει ενημέρωση στο portal και στο forum για την διάθεσή τους...
Vaggelis - Παρ 05 Νοέ 2004, 10:49:09
Θέμα δημοσίευσης:
p206Mike έγραψε:
Tα μπλουζάκια είναι έτοιμα και ήδη τα παιδιά στο περίπτερο της Έκθεσης τα φοράμε..και είναι πραγματικά πολύ όμορφα..

Από Δευτέρα θα υπάρξει ενημέρωση στο portal και στο forum για την διάθεσή τους...


κρατήστε μου ένα reservé παρακαλώ...
MEMsound - Παρ 05 Νοέ 2004, 10:58:13
Θέμα δημοσίευσης:
τα μπλουζακια ειναι ΓΑΜΑΤΑ!
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Ady - Παρ 05 Νοέ 2004, 11:45:14
Θέμα δημοσίευσης:
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ.Πρόεδρα, σας ενημερώνω ότι όσο διαρκεί η έκθεση, μπορεί οποιοσδήποτε να πάρει μπλουζάκι από το περίπτερό μας και μόνο από εκεί.

Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.
vio - Παρ 05 Νοέ 2004, 12:33:22
Θέμα δημοσίευσης:
Και οχι τίποτα άλλο αλλά πήγα στην έκθεση... αλλά που μυαλό για να πάρω μπλουζάκι..... Smile
zippy - Παρ 05 Νοέ 2004, 13:16:57
Θέμα δημοσίευσης: Θελω και εγω!!!!!!!!!
Παιδια πολυ οραια αλλα εγω σπουδαζω στην Αγγλια.Αυτο συμαινει οτι εγω μπλουζακι δεν θα παρω? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Η υπαρχει κανενας αλλος τροπος να κανουμε το conne? Confused Confused
p206Mike - Παρ 05 Νοέ 2004, 13:29:39
Θέμα δημοσίευσης:
Βασίλη όταν κατέβεις Ελλάδα έρχεσαι και στην έδρα του συλλόγου και παίρνεις, και ως τότε θα χουν βγει και τα φούτερ, don t worry dude... Cool
christhehealer - Παρ 05 Νοέ 2004, 16:57:37
Θέμα δημοσίευσης:
Όλκιμος έγραψε:
Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Για κάτσε ρε κουμπάρε, πως το λες έτσι το εάν έχουν μείνει Question

Έχουμε να ντύσουμε "κόσμο"... έτσι θα τον αφήσουμε, να φοράει τα σεβινιόν και τα ντήζελ? Sad Rolling eyes Laughing Laughing
netblaster - Παρ 05 Νοέ 2004, 23:05:16
Θέμα δημοσίευσης:
Α ρε Προεδρε αααα... Mad Πηγα στην εκθεση σημερα, αλλα δυστυχως ο Sidobre δεν ηταν εκει εκεινη την ωρα!!! Χαρηκα που ειδα τα παιδια και το τουτου, αλλα μπλουζιτσα μονο απο τον Προεδρο μου ειπαν!!! Βιαζομουν λιγο κιεγω και no μπλουζακι τελικα...Anyway...
DimiP - Σαβ 06 Νοέ 2004, 00:35:37
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Όλκιμος έγραψε:
Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Για κάτσε ρε κουμπάρε, πως το λες έτσι το εάν έχουν μείνει Question

Έχουμε να ντύσουμε "κόσμο"... έτσι θα τον αφήσουμε, να φοράει τα σεβινιόν και τα ντήζελ? Sad Rolling eyes Laughing Laughing


ρε σεις βγαλατε κανα ΧL ή τα βγαλατε ολα για τα μετρα του P206Mike και του chatassou ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Σαβ 06 Νοέ 2004, 01:44:21
Θέμα δημοσίευσης:
Πρώτον, είστε απαράδεκτοι όλοι οι διευθύνοντες που ακόμα δεν μου στείλατε μπλουζάκι συστημένο με courier Twisted evil Razz

DimiP έγραψε:
ρε σεις βγαλατε κανα ΧL ή τα βγαλατε ολα για τα μετρα του P206Mike και του chatassou ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing


Δεύτερον αν ισχύει αυτό, στείλτε μου 2 μπλουζάκια να τα ενώσω γιατί αλλιώς θα είμαι σαν καμιά χαζογκόμενα με την κοιλιά έξω Razz Cool
zippy - Σαβ 06 Νοέ 2004, 02:16:51
Θέμα δημοσίευσης: Δεν παιζει..........
Παιδια αμα ειναι αληθεια οσα ειπαν ο DimiP και ο steven τοτε χεσε μεσα και σορυ δηλαδη αλλα για να μπουν 95 κιλα και 1,70 σε medium η small t-shirt πρεπει να βοηθησουν καπιοι ωστε να το κρατανε τεντωμενο και εγω να παρω φορα και να κανω βουτια μεσα. Smile Smile Και καλα ειναι να μπω μεσα αν αστοχισω τοτε τι γινετε Question Question Question
Steve - Σαβ 06 Νοέ 2004, 04:17:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε zippy, για να μπούνε 1.93m και 82kg μέσα σε αυτό το μπλουζάκι τότε τί πρέπει να κάνουμε? Cool
TiMoRiS - Σαβ 06 Νοέ 2004, 09:35:53
Θέμα δημοσίευσης:
Ε τοτε τι να πω εγω????????? 1,79 και 72 kg!!!!!!!
Shocked
p206Mike - Σαβ 06 Νοέ 2004, 12:05:24
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Όλκιμος έγραψε:
Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Για κάτσε ρε κουμπάρε, πως το λες έτσι το εάν έχουν μείνει Question

Έχουμε να ντύσουμε "κόσμο"... έτσι θα τον αφήσουμε, να φοράει τα σεβινιόν και τα ντήζελ? Sad Rolling eyes Laughing Laughing


ρε σεις βγαλατε κανα ΧL ή τα βγαλατε ολα για τα μετρα του P206Mike και του chatassou ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Σε XL υπάρχει μπόλικο απόθεμα, μην ανησυχείς Δημήτρη, Wink

Όσο για σένα Steve έχει γίνει ειδική παραγγελία και το περιμένουμε....

Με μια λεπτομέρεια όμως, θα κοστίζει τα διπλά λεφτά.....χαχαχαχααχαχαχα Razz
zippy - Σαβ 06 Νοέ 2004, 14:42:37
Θέμα δημοσίευσης: Αυτο θα πει μοναδικο
Καλα για σενα Αργυρη εισαι σε νορμαλ πλαισια.Αλλα για μενα και το steven θα πρεπει να πεσει ειδικη παραγελια.Το μονο ευχαριστω ειναι οτι εχει πολλα ΧL.Καιρος να βαλω το σχεδιο βερελεφωντης σε εγαρμογη.Κοινος διαιτα.Τι κανω για ενα μπλουζακι Exclamation Exclamation Exclamation

steven τορα καταλαβα γιατι εχεις γραψει ορθιο χιλιομετρο!!!!! Very happy Very happy
Steve - Σαβ 06 Νοέ 2004, 21:28:37
Θέμα δημοσίευσης:
p206Mike έγραψε:
Όσο για σένα Steve έχει γίνει ειδική παραγγελία και το περιμένουμε....

Με μια λεπτομέρεια όμως, θα κοστίζει τα διπλά λεφτά.....χαχαχαχααχαχαχα Razz


ΟΥ ΡΕ!!! Αντί να μου κάνετε δώρο ένα μπλουζάκι σημαία... Twisted evil Θα περπατάω και θα είμαι ζωντανή διαφήμιση για το club, σαν σημαδούρα, σαν περίπτερο ολόκληρο με τέντα (ναι, σαν αυτό που έχετε στην Auto Exelixis τώρα Razz ) Twisted evil

Zippy χχεχεχεχεεχ Cool
DimiP - Κυρ 07 Νοέ 2004, 05:53:30
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
p206Mike έγραψε:
Όσο για σένα Steve έχει γίνει ειδική παραγγελία και το περιμένουμε....

Με μια λεπτομέρεια όμως, θα κοστίζει τα διπλά λεφτά.....χαχαχαχααχαχαχα Razz


ΟΥ ΡΕ!!! Αντί να μου κάνετε δώρο ένα μπλουζάκι σημαία... Twisted evil Θα περπατάω και θα είμαι ζωντανή διαφήμιση για το club, σαν σημαδούρα, σαν περίπτερο ολόκληρο με τέντα (ναι, σαν αυτό που έχετε στην Auto Exelixis τώρα Razz ) Twisted evil

Zippy χχεχεχεχεεχ Cool


ρε παιδι ! τι καιρο κανει εκει πανω ;;; Laughing Laughing
zippy - Κυρ 07 Νοέ 2004, 07:05:21
Θέμα δημοσίευσης: Παραπλανιση
Παντως αυτη η ιδεα με το περιπτερο δεν ειναι κακη,αλλα εχει ενα μειον.Ξερεις ρε συ σε αυτα ειναι καλυτερες οι κοπελιες.Ξερεις τωρα κατι το μπουτακι εξω,κατι το χαμογελο,τσακκκκ σου το δινει το προσπεκτους.Η σου λεει για το club.Τωρα εσυ λιγο χλωμο το κωβο μαντραχαλος 2 μετρα να το κανεις αυτο.Δεν νομιζεις Question Question Question.Εκτος αν πιασεις οτι θυλικο βλεπεις.Τοτε ειναι αλλη φαση. Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing Αν το κανεις θυμισου μας.
Steve - Κυρ 07 Νοέ 2004, 14:35:06
Θέμα δημοσίευσης: Re: Παραπλανιση
zippy έγραψε:
Εκτος αν πιασεις οτι θυλικο βλεπεις.Τοτε ειναι αλλη φαση. Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing Αν το κανεις θυμισου μας.


Μα αυτός είναι ο απώτερος σκοπός!!! Wink Αλλά όχι ότι κι ότι θυληκό βλέπω! Wink Μόνο τα καλύτερα, 2 μέτρα παληκάρι μη πάω χαμένος!!! Twisted evil Laughing Άλλωστε νταξ, τέτοιον παιδαρά, όποιες θα με βλέπουνε θα έχουνε λιποθυμήσει... δε θα προλάβουν να έρθουν κοντά μου να τις δώσω....... καρτούλα του club Twisted evil


DimiP, τα χιόνια πέσανε, ελάτε για σκί Laughing
shark_zak - Δευ 08 Νοέ 2004, 07:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
Όλκιμος έγραψε:
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ.Πρόεδρα, σας ενημερώνω ότι όσο διαρκεί η έκθεση, μπορεί οποιοσδήποτε να πάρει μπλουζάκι από το περίπτερό μας και μόνο από εκεί.

Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


ρε γειτονα και εμεις που δεν ηρθαμε...κανα ρουσφετακι Silly παιζει(να φερεις κανενα επανω να αγορασω) Question ....
Ady - Δευ 08 Νοέ 2004, 07:57:25
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
ρε γειτονα και εμεις που δεν ηρθαμε...κανα ρουσφετακι Silly παιζει(να φερεις κανενα επανω να αγορασω) Question ....

Τι να σου πω ρε γείτονα...

Θα προηγηθούν αυτοί που θα έρθουν δια ζώσης να πάρουν μπλουζάκι, και μετά βλέπουμε. Πάντως θα σε έχω υπόψη μου.

Άλλωστε ακολουθεί και άλλη (μάλλον μακρυμάνικη) παρτίδα.
shark_zak - Δευ 08 Νοέ 2004, 08:05:10
Θέμα δημοσίευσης:
Όλκιμος έγραψε:
shark_zak έγραψε:
ρε γειτονα και εμεις που δεν ηρθαμε...κανα ρουσφετακι Silly παιζει(να φερεις κανενα επανω να αγορασω) Question ....

Τι να σου πω ρε γείτονα...

Θα προηγηθούν αυτοί που θα έρθουν δια ζώσης να πάρουν μπλουζάκι, και μετά βλέπουμε. Πάντως θα σε έχω υπόψη μου.

Άλλωστε ακολουθεί και άλλη (μάλλον μακρυμάνικη) παρτίδα.


αφου τελιωσε η εκθεση χτες...αρα.... Wink

υ.γ: θελω και τις μακρυμανικες.... Silly
Drapetis206 - Δευ 08 Νοέ 2004, 12:06:44
Θέμα δημοσίευσης:
EEEEEEEEEE miso lepto...ws neopas mporw na zitisw kai egw k mplouzaki k kapelaki???????? Thelwwww epsaxna se oli tin ekthesi k vrhka mono ena kokkino psilomoufa!!! Re paidia peste mou kai emena!!!! Pleazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Perimenw apanthsh sas syntomaaaaaaaa~~~~~~~ Exclamation Exclamation Exclamation
shark_zak - Δευ 08 Νοέ 2004, 12:32:40
Θέμα δημοσίευσης:
Drapetis206 έγραψε:
EEEEEEEEEE miso lepto...ws neopas mporw na zitisw kai egw k mplouzaki k kapelaki???????? Thelwwww epsaxna se oli tin ekthesi k vrhka mono ena kokkino psilomoufa!!! Re paidia peste mou kai emena!!!! Pleazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Perimenw apanthsh sas syntomaaaaaaaa~~~~~~~ Exclamation Exclamation Exclamation


φιλε Γιωργο τα καπελακια ειναι παρελθον και μαλιστα " ενδοξο "....χιχιχι Silly
τωρα οσον αφορα τα μπλουζακια...εν αναμονη των εξελιξεων.... Crying or Very sad
zippy - Δευ 08 Νοέ 2004, 14:26:01
Θέμα δημοσίευσης: Re: Παραπλανιση
Steve έγραψε:
zippy έγραψε:
Εκτος αν πιασεις οτι θυλικο βλεπεις.Τοτε ειναι αλλη φαση. Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing Αν το κανεις θυμισου μας.


Μα αυτός είναι ο απώτερος σκοπός!!! Wink Αλλά όχι ότι κι ότι θυληκό βλέπω! Wink Μόνο τα καλύτερα, 2 μέτρα παληκάρι μη πάω χαμένος!!! Twisted evil Laughing Άλλωστε νταξ, τέτοιον παιδαρά, όποιες θα με βλέπουνε θα έχουνε λιποθυμήσει... δε θα προλάβουν να έρθουν κοντά μου να τις δώσω....... καρτούλα του club Twisted evil


DimiP, τα χιόνια πέσανε, ελάτε για σκί Laughing


Ρε ψηλε οταν κανεις τα conne σου θυμισου και το forum. Very happy Very happy Εκτος βεβαια αν τις κρατησεις για την παρτυ σου.ΜΟΝΑΧΟΦΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Very happy Very happy Very happy Very happy
madjas - Πεμ 11 Νοέ 2004, 17:28:46
Θέμα δημοσίευσης:
p206Mike έγραψε:
Tα μπλουζάκια είναι έτοιμα και ήδη τα παιδιά στο περίπτερο της Έκθεσης τα φοράμε..και είναι πραγματικά πολύ όμορφα..

Από Δευτέρα θα υπάρξει ενημέρωση στο portal και στο forum για την διάθεσή τους...


Βγάλτε καμιά ανακοίνωση για την διάθεση και την τιμή φούτερ-μπλουζάκι-καπέλο-μπρελόκ ή οτιδήποτε υπάρχει διαθέσιμο. Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω και'γω έστω ένα μπλουζάκι..Ενημερώστε γιατί από την Δευτέρα δεν έχει βγει ανακοίνωση.Υπάρχουν; Θα βγούν άλλα; Τι παίζει; Το λέω γιατί γουστάρουμε να κυκλοφορούμε και να "διαφημίζουμε" το clubίδι μας..
Orgix - Πεμ 11 Νοέ 2004, 17:41:23
Θέμα δημοσίευσης:
Paidia peite kai poy mporoyme na ta broyme sti Thessaloniki...
zippy - Παρ 12 Νοέ 2004, 20:53:51
Θέμα δημοσίευσης: Τα πειρα......??????????
Δεν μπορει θα εχουν stock.Γιατι αν δεν εχουν θα αυτομοληθω με ετοιμα μπλουζακι και αυτοκολλητα. Twisted evil Twisted evil Twisted evil Αν με μαζεψουν μετα αυτο θα τους πω!Λετε να με πιστεψουν?
307cc alu - Τετ 15 Δεκ 2004, 13:19:44
Θέμα δημοσίευσης:
Με τα μπλουζάκια τι παίζει Question Question Question Question Question
Steve - Τετ 15 Δεκ 2004, 15:03:45
Θέμα δημοσίευσης:
Παίζει μια χαρά! Το δικό μου είναι ΟΚ! Very happy

Επικοινώνησε με τον πρόεδρο να βρεθείτε από κοντά, ή πήγαινε από τα γραφεία του club Wink
p206Mike - Τετ 15 Δεκ 2004, 15:17:56
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν παιδιά...

Τα Τ-Shirts του PSclub έχουν εξαντληθεί εκτός από λίγα XL που έχουν μείνει.

Έπειτα από απόφαση της Π.Δ.Ε. T-Shirts θα ξαναβγούν κοντά στην Άνοιξη.

Έχει γίνει παραγγελία για μακρυμάνικα μπλουζάκια (και όχι μόνο) τα οποία και περιμένουμε.

Στα χέρια μας αυτή την στιγμή έχουμε τα καινούρια καπελάκια του Club τα οποία και διατίθονται ήδη και θα υπάρχουν και την Πέμπτη στην συνάντηση.

Με την παραλαβή όλων των ειδών θα υπάρξει ενότητα με την boutique του PSclub από όπου θα μπορείτε να δείτε και να παραγγείλετε τα είδη που επιθυμείτε.
ultra-one - Τετ 15 Δεκ 2004, 15:31:27
Θέμα δημοσίευσης:
Yπάρχει και μικρόσωμος κόσμος στο club. (Εγώ - 1.70, 62κ, ο Touristas, o coolalexis και σίγουρα και άλλοι!)

Ελπίζω να βγάλετε και τίποτα σε small ή extra small! Cool


Υ.Γ: Μιχάλη την άλλη Τετάρτη 22/12 πάω Κύπρο για 1 βδομάδα. Επειδή προφανώς δεν θα είμαι στη συνάντηση την επόμενη βδομάδα, θυμήσου να φέρεις καπελάκια κλπ για να τα δώσω στα παιδιά του club στην Κύπρο.
Orgix - Τετ 15 Δεκ 2004, 16:23:04
Θέμα δημοσίευσης:
Στην Θεσσαλονικη πως θα μπορεσουμε να τα βρουμε?ταχυδρομικος ισως?
p206Mike - Τετ 15 Δεκ 2004, 16:34:35
Θέμα δημοσίευσης:
Υπάρχει υπεύθυνος του PSclub στην Θεσσαλονίκη που θα του αποσταλούν και θα σας προμηθεύσει τα είδη που θέλετε... Wink
freestyler - Τετ 15 Δεκ 2004, 17:14:23
Θέμα δημοσίευσης:
μιχαλη εγω μενω σιφνο... ξερεις πως θα παρω καπελακι, μπλουζακι κ τετοια?
Steve - Τετ 15 Δεκ 2004, 20:43:19
Θέμα δημοσίευσης:
Υπεύθυνος του PSclub στη Λάρισα δε θα υπάρξει κάποτε? Twisted evil
CC-Gio - Τετ 15 Δεκ 2004, 20:55:00
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Υπεύθυνος του PSclub στη Λάρισα δε θα υπάρξει κάποτε? Twisted evil


που.χου. Ο STEVE!!!!! Wink

(σ'εφτιαξα παλι!!! ε? ) Cool
Steve - Πεμ 16 Δεκ 2004, 01:51:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ε? Ποιος? Τι? Που? Πως? Scratch

Α ναι μωρέ, χθες έβρεχε όπως πήγαινα απλωμένος με 120 και είδα την μάνα μου να μαγειρεύει κεφτέδες... Razz
p206Mike - Πεμ 16 Δεκ 2004, 09:43:16
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
μιχαλη εγω μενω σιφνο... ξερεις πως θα παρω καπελακι, μπλουζακι κ τετοια?


Σε τέτοιες περιπτώσεις τα είδη παραγγελίας θα στέλνονται ταχυδρομικώς.. Rolling eyes
Orgix - Πεμ 16 Δεκ 2004, 15:09:51
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
Υπάρχει υπεύθυνος του PSclub στην Θεσσαλονίκη που θα του αποσταλούν και θα σας προμηθεύσει τα είδη που θέλετε...

και ποτε με το καλο να τα περιμενουμε;;;
p206Mike - Πεμ 16 Δεκ 2004, 15:23:07
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι θέμα ημερών....
Πιστεύω αρχές του έτους να τα φοράτε με το καλό και σεις στον Βορρά...

Από κει και πέρα και μεις με εταιρείες έχουμε να κάνουμε και αν υπάρχει κάποια ασυνέπεια στον χρόνο, δεν είναι ευθήνη του συλλόγου.

Η παραγγελία έχει δωθεί και απλά περιμένουμε την παράδοση... Wink
Orgix - Πεμ 16 Δεκ 2004, 15:33:38
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
Είναι θέμα ημερών....

αντε ωραια!εχω δει σε διαφορα μαγαζια καπελα κτλ αλλα ειναι αλλη φαση να εχεις του club και οχι κατι που μπορει να παρει ο καθενας... Wink
nickzotos - Τρι 21 Δεκ 2004, 15:50:04
Θέμα δημοσίευσης:
Eγω ειδα φουτερ απο αλλο κλαμπ και οπως και να το κανουμε ηταν ......Κορυφη!!!Εμεις μπλουζες;φουτερ;δεν εχουμε;; Crying or Very sad

Υ.Γ. Δεν εννοω ΧL!!!μια medium καλη θα ηταν! Wink
307cc alu - Τρι 21 Δεκ 2004, 16:33:40
Θέμα δημοσίευσης:
p206Mike έγραψε:
Η παραγγελία έχει δωθεί και απλά περιμένουμε την παράδοση... Wink


Αντε να δούμε ποιός θα πρωτοπάρει Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Έχει να γίνει............
Orgix - Τρι 21 Δεκ 2004, 16:53:01
Θέμα δημοσίευσης:
sostos...elpizo na bgoyne arketa komatia!na paroyme 2-3 o kathenas na exoyme...!!!
king207cc - Παρ 18 Ιούν 2010, 17:30:42
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπόν έτυχε να πάω σε κατάστημα τυπογραφείου και πήρα μια προσφορά για μπλουζάκια. Σκέφτηκα μήπως θέλουμε να βγάλουμε κανένα μπλουζάκι για το club, όποιος υπέυθυνος της λέσχης θέλει με ρωτάει μήπως και βγάλουμε t-shirts για τη λέσχη. Wink
franch_power - Δευ 21 Ιούν 2010, 23:50:47
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα Παιδία είμαι μέλος εδώ κ 1μήνα περίπου κ ενδιαφέρομαι να αγοράσω κάποιο τ-shirt από το club μας,υπάρχουν διαθέσιμα τ-shirt και αν ναι βρίσκονται στην λέσχη μας? (όσες φορές έχω έρθει έχω ξεχάσει να ρωτήσο) Embarassed
MEMsound - Τρι 22 Ιούν 2010, 09:09:46
Θέμα δημοσίευσης:
αυτη τη στιγμη οχι δεν υπαρχει κατι
franch_power - Τρι 22 Ιούν 2010, 15:43:31
Θέμα δημοσίευσης:
υπάρχει περίπτωση να ξανά βγούν? Rolling eyes
Todo1990 - Τρι 24 Ιούλ 2012, 10:26:28
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας παιδια ειμαι απο αγρινιο εχω γινει μελος εδω και ενα μινα περιπου και θα ηθελα να σας ρωτισω εαν υπαρχουν διαθεσιμα Τ-shirts για να αγορασω ι που θα μπορεσω να βρω..!οπιος μπορεσει ασ μου απαντηση ευχαριστο!
Πάνος - Τρι 24 Ιούλ 2012, 10:29:32
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε Μανθο τωρα που ξαναειδα το ποστ του παιδιου πιο πανω δεν ειναι να παρω και γω κατι πραγματακια; Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Τρι 24 Ιούλ 2012, 10:38:20
Θέμα δημοσίευσης:
ευτυχως που το ειδες γιατι εγω δεν το ειχα δει...
Πανο...ναι ειναι...



Τοδο κατι υπαρχει...θα ανατρεξω και θα σου πω
...τι μεγεθος φορας?
Πάνος - Τρι 24 Ιούλ 2012, 10:46:08
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Μανθε με τα δικα μου θελεις να το κρατησεις εσυ μιας και ειναι και οι κουπες και να μου τα δωσεις ολα μαζι οταν ανεβω;



Απο τις 12 Μαιου 2011.

Ποτε περασε ενας χρονος ρε; Laughing Laughing Laughing
Todo1990 - Τρι 24 Ιούλ 2012, 10:53:32
Θέμα δημοσίευσης:
μμμ ειμαι 1.75 65κιλα.. μαλλον μιντιουμ..εαν ειναι στενη ι γραμμη απο το T-shirt..εαν δεν ειναι θα μου ειναι ενταξη το σμολ...
gonakinen - Πεμ 02 Αύγ 2012, 22:29:24
Θέμα δημοσίευσης:
Αν υπάρχουν διαθέσιμα μπλουζάκια, θέλω κι εγω...
MEMsound - Παρ 03 Αύγ 2012, 11:12:14
Θέμα δημοσίευσης:
στειλτε μου στοιχεια αποστολής... Wink
Dj_Zac - Παρ 03 Αύγ 2012, 12:59:19
Θέμα δημοσίευσης:
Βασικά κι εγώ θα ήθελα promo υλικο του club αυτοκολλητα και τετοια να βαλω στο αμαξι αλλα να τα μοστραρω και με την απολλωνια κορμαρα μου.... Twisted evil Laughing Laughing
MEMsound - Πεμ 23 Αύγ 2012, 19:22:56
Θέμα δημοσίευσης:
Παίδες σορρυ που δεν σας εχω απαντησει /ασχοληθει με το θεμα.
Για διαφοπρους λόγους που δεν ειναι της παρούσης θα μπορεσω να ασχοληθω μετα την 1η Σεπτεμβρίοπυ οπότε αν μπορείτε λιγη υπομονη.
Ευχαριστω εκ των προτερων για την κατανοηση.
gonakinen - Τετ 12 Σεπ 2012, 18:03:42
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Παίδες σορρυ που δεν σας εχω απαντησει /ασχοληθει με το θεμα.
Για διαφοπρους λόγους που δεν ειναι της παρούσης θα μπορεσω να ασχοληθω μετα την 1η Σεπτεμβρίοπυ οπότε αν μπορείτε λιγη υπομονη.
Ευχαριστω εκ των προτερων για την κατανοηση.


12 EXEI O ΜΗΝΑΣ! Very happy
MEMsound - Δευ 29 Οκτ 2012, 16:58:43
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=502525#502525 Wink
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr