PSClub - Hellas

Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά - κατι κρέμεται.....

tanto - Παρ 20 Αύγ 2021, 08:43:21
Θέμα δημοσίευσης: κατι κρέμεται.....
Χθες παρατήρησα να κρέμεται κάτι κάτω από την μηχανή..... το αυτοκίνητο ήταν στην πυλωτή για 20 μέρες (έλειπα διακοπές και είχα το βασικό αυτοκίνητο), αλλά το είχα πάρει από την Δευτέρα που μας πέρασε και κάθε μέρα για να έρθω στο γραφείο. Δεν έχει κάποιο θέμα στην οδήγηση (θόρυβο, ένδειξη κλπ). Μόλις το είδα είπα να πάω σε ένα συνεργείο να μου το κοιτάξουν, αλλά γύρισα κατεχακη-χαλανδρι και ήταν όλα κλειστά!!!! Όλα!!!! τι μπορεί να είναι βρε παιδιά αυτό το ματζαφλαρι που κρέμεται?

https://www.dropbox.com/s/1u4nkgx0dkzn2jx/IMG_20210818_195206.jpg?dl=0
Soultanos THP - Παρ 20 Αύγ 2021, 18:21:41
Θέμα δημοσίευσης:
Η καλωδίωση του κομπρεσερ του αιρκοντισιον λογικά έχει σπάσει η ασφάλεια η έχει ξεκουμποση .
tanto2 - Δευ 23 Αύγ 2021, 16:13:28
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου,αυτο ηταν τελικα.Δεν ειχα καποιο θεμα με το αυτοκινητο ή τον κλιματισμο. Το αυτοκινητο πηγε σερβις 27 Ιουλιου και απο τοτε εμεινε ακινητο......Κριμα να το παιρνεις απο σερβις και να κρεμονται καλωδια. Τελος παντων,εβαλα τον γρυλο,το σηκωσα λιγο για να μπορω να δω καλα και το επιασα. Αργησα να απαντησω γιατι ειχα να μπω χρονια εδω (αφου εδω και 8 χρονια εχω αλλο αυτοκινητο για βασικο και το 206 το εχω για το γραφειο και για κοντινες αποστασεις εντος πολης) και εγινε καποια κομπλα με το password,οποτε εκανα νεο λογαρισμο.Το θεωρω γαιδουρια,να ζητας βοηθεια σε ενα φορουμ και να μην λες ευχαριστω.
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr