PSClub - Hellas

Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα - Προβλημα με κλειδι

giorgosathens - Κυρ 24 Ιαν 2021, 13:23:01
Θέμα δημοσίευσης: Προβλημα με κλειδι
Καλησπερα σας, εχω ενα peugeot 207.πριν λιγες μερες οταν εβαλα το κλειδι στη μιζα μου εβγαλε μια ενδειξη οτι θελει αλλαγη η μπαταρια στο κλειδι. Απο εκεινη τη μερα και μετα η πορτα του οδηγου δεν ανοιγει απο εξω παρα μονο απο μεσα και οταν ξεκιναω ενω ειναι κλειστη η πορτα μου βγαζει ενδειξη οτη η πορτα ειναι ανοιχτη παρ ολο που αλλαξα μπαταρια.σημερα για κακη μου τυχη με το που εκλεισα τη πορτα κλειδωσε το αμαξι απο μονο του και δεν μπορω να το ανοιξω ουτε με του immobilizer ουτε με το δευτερο κλειδι. Ξερετε τι μπορει να συμβαινει? Ευχαριστω.
Hellas4x4 - Παρ 29 Ιαν 2021, 11:54:14
Θέμα δημοσίευσης:
Πιθανότατα να έχεις θέμα και με την μπαταρία του αυτοκινήτου, και να μην συγχρονίζουν τα κλειδιά σου...
Ταπεινή μου γνώμη, σύνδεση σε διαγνωστικό αντιπροσωπείας...

(ΥΣ Επίσης giorgosathens, όπως θα σου αναφέρουν και οι διαχειριστές, καλό θα ήταν να περάσεις από εδώ: Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση))
Giannis307 - Σαβ 30 Ιαν 2021, 10:25:00
Θέμα δημοσίευσης:
την εχει ακουση η κλειδαρισ την πορτα του οδηγου....το οτι σου αναψε ενδειξη για μπαταρια στο κλειδι ειναι συμπτωματικο....δεν εχει να κανει με την ζημια που εχεις..
Giannis307 - Σαβ 30 Ιαν 2021, 10:25:27
Θέμα δημοσίευσης:
την εχει ακουση η κλειδαρισ την πορτα του οδηγου....το οτι σου αναψε ενδειξη για μπαταρια στο κλειδι ειναι συμπτωματικο....δεν εχει να κανει με την ζημια που εχεις..
daras - Πεμ 22 Απρ 2021, 14:00:54
Θέμα δημοσίευσης:
Εχω και εγω θεμα με το κλειδι, του αυτοκινητου Peugeot 307.
Κοπηκε το ενα κουμπακι απο το τσιπ με αποτελεσμα να μην μπορω να το κλειδωσω.

ειδα οτι θπαρχουν ιδιες πλακετες με το chip αλλα θελουν προγραμμματισμο.

Ρωτησα και μου ειπαν κατι τρελα ποσα 200-300 ευρω.

και λεω δεν το κραταω ετσι το κλειδι.

Τοσα πολλα χρηματα εχει παιδια ?
Hellas4x4 - Παρ 23 Απρ 2021, 09:33:31
Θέμα δημοσίευσης:
Τιμή αντιπροσωπείας να φανταστώ είναι;;;
Λογικά εκτός θα είναι κοντά μισή τιμή!!!
daras - Παρ 23 Απρ 2021, 09:36:24
Θέμα δημοσίευσης:
Εξουσιοδοτημενος ειναι αυτος,

Εξω που να ρωτησω σε κλειδαραδες ?
Hellas4x4 - Κυρ 25 Απρ 2021, 09:52:16
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστό... Υπάρχουν πολλοί πλέον κλειδαράδες που φτιάχνουν κλειδιά. Αν ήταν καινούργιο το μοντέλο σου, πιθανότατα να μην εύρισκες, αλλά όσο παλαιώνουν τα μοντέλα η όλη "τεχνολογία" περνάει και προς τα έξω...
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr