PSClub - Hellas

Πωλήσεις - Προσφορές - Πωλείται Peugeot 207RC-2008

kos_argyris - Κυρ 20 Δεκ 2020, 12:14:28
Θέμα δημοσίευσης: Πωλείται Peugeot 207RC-2008
Καλησπέρα

Πουλάω το Peugeot μου...207 rc μαύρο αγορασμένο τον 5ο του 2008, 1ο χέρι, με 152000 χλμ.

Εργοστασιακό 207 rc με αλλαγμένη εξάτμιση απο σπιράλ κ' πίσω, βγαλμένο προκαταλύτη κ' ιντερκούλερ από cupra. Πρόγραμμα είχα βάλει από e-tuners, στα 220 άλογα περίπου, το οποία μου είχαν βγάλει πριν 3-4 χρόνια σε μια αντιπροσωπεία peugeot, και δεν ασχολήθηκα μετά να το ξαναβάλω. Αν κάποιος το επιθυμεί το βλέπουμε.

Μια φορά είχα τρακάρει ελαφριά στην πόρτα του οδηγού...όχι κάτι σοβαρό...η επισκευή είχε γίνει εντός peugeot. Έχει μια γραντζουνιά κ ένα βαθούλωμα στο πίσω αριστερό φτερό...κανα 200άρι είναι το κόστος επισκευής...δεν έχω ασχοληθεί ακόμα να το φτιάξω

Από προβλήματα που έχει παρουσιάσει..το κλασικό με τον χρονισμό, το οποίο επισκευάστηκε έγκαιρα. Η κατανάλωση λαδιού του κυμαινόταν στο 1λίτρο/3500 χλμ σταθερά απ' τα πρώτα χλμ λειτουργίας του (0w30). Αλλαγμένο σετ συμπλέκτη στα 100000 χλμ, δισκόπλακες μπροστά πριν καμια 10αριά χιλ.χλμ., όπως επίσης και πεταλούδας και αντλίας χαμηλής λόγω βλάβης που παρουσίασαν. Τουρμπίνα, αντλία υψηλής δεν έχουν επισκευαστεί ή αλλαχτεί όπως επίσης κ αμορτισέρ. Κάποιο άλλο θέμα...άξιο αναφοράς...δε μου έρχεται στο μυαλό. Βιβλίο book service μόνο για τα χρόνια εγγύησης...επόμενες επισκευές κ συντηρήσεις έγιναν από συνεργεία εκτός επίσημης peugeot κ από μένα (λάδια, μπουζί, φίλτρα κλπ)
Δε μιλάμε για ξεσκισμένο αμάξι, αρκετά από τα χλμ που έχει κάνει έχουν γίνει στη διαδρομή κέντρο-αεροδρόμιο όταν δούλευα εκεί.

Πρόσφατα περασμένο από κτεο.

Δεκτός κάθε έλεγχος

Όποιος ενδιαφέρεται ή θέλει να ρωτήσει κάτι επιπλέον, με pm (νότια προάστια αττικής μένω αν θέλει κάποιος να το δει)

Τιμή 7500 ευρώ
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr